Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Nálunk is nagy a sürgés -forgás.Még olvasni sem olvastalak most benneteket.
Beigli,mézeskalács sütés ,előre dolgozok,hogy szombatra már semmi ne maradjon.

Szerencsére a gyerekek is jól el játszanak együtt,nekem ez óriási segítség.
De nem tagadom,estére már ki vagyok nyúlva.Kép

Szerencs,hogy Gergő ennyivel megúszta és nem kell az ünnepeket bent tölteni a kórházban!!!

Ha nem tudnék addig jönni,mindenkinek Boldog Karácsonyt!!!!

TimiKép

Kép

Kép
aba
 
 


Sziasztok Mamik!
Tegnap volt az uccsó vizsgám ebben az évben..sikerültKépKépÚgyhogy már csak 2 maradt az új évreKép

AnyapocKép
Nagyon csinos vagy a képen Villővel!
áruld már el, mi a titkodKép,
Gondolom, Bulcsú mennyire élvezhette a vonatozást!
Ha Joci nagyobb lesz, én is kipróbálom vele a sihuhut, szerintem a gyerekek imádják!

MóniKépSzilviKép
Szintén nagyon édesek a gyerekek!

Hírek szerint Móranya jól van, már a 12. hetet tapossák a PocaklakóvalKép

Mi is jól vagyunk, Joci éppen szundít-már vagy 1 órája-anya nagy öröméreKép

Mi is nagyon boldog, békés karácsonyt kívánunk Mindenkinek!
Orsiék
Kép

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Megint énKép
Megsütöttem a mézeskalácsot amíg Joci aludt, hu, ez is megvan.
Persze hogy délutánra még maradt 1-2 ajándék, meg masnikat nézek a fára.
Dobok 1 képet Jociról, a csopaki barátnőm kislányai köszöntötték meg a szülinapján, hááát, nem lehet elég korán kezdeni a csajozástKép

Kép

KépKép
KépKép
kirri
 
 

 
 

Sziasztok!

Én is el vagyok már havazva,takarítás(muszájbólKép),ajándékcsomi,mézeskalács stb...(a legjobban a stb-t szeretemKépKép).

Móni

Remélem,már jobban vatyok,nagyon vigyázzatok magatokra!!!!Tudom,milyen para ez,mert megtapasztaltam,amikor Apáékat elütötte egy autóKépKép...Szóval jobbulástKép!

Timi

Nyam-nyam,sok finomság,csak ügyesenKép.Hogy bírod két gyerkőc mellett????Kép

Orsi

Tuti a képKépKép!Nagyon jó ez a karámotok!Ez is Ikeás?Én is úgy szeretnék ilyet,bár ha Villő olyan lesz,mint Bulcsú,akkor nem igen lesz rá szükségKép
CsajozásKép!
Nagy gratula a vizsgákhoz,én január végén megyek felvételizni,ha minden igaz...előre parázokKép!
Titkom a sok-sok-sok-sok....nemalvásKépKép!Na meg a jó fénykép,amin nem is látszokKép!
Vonat:nálunk vonat-mánia van,most is azt kap ajiba,azt kérte a JézuskátólKép...Na meg képes pl. egy csomag hurkapálcával vonatozniKép!

Na csók mindenkinek,jó készülődést és sok szép ajándékot a fa alá!Kép

Anyapoc

anyapoc
 
 


Kép

Kép

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Boldog, békés karácsonyt kívánok mindenkinek!
Már nagyon várom a ragyogó gyerekszemek látványátKépKép

Bambika

KépKépKép
bambika
 
 


Sziasztok!

Elkészült a beigli. Csomagolni kell még holnap, és halászlevet befejezni. Tessék-lássék takarítás már meg volt.Kép Most bedőlök az ágyba és tévézek.

KépMindenkinek kellemes karácsonyi ünnepeket kívánunk!Kép

Szilvi és Márk

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!Kép

NAGYON-NAGYON BOLDOG KARÁCSONYT KÍVÁNUNK MINDENKINEK!!!KépKépKépKépKépKépKép

MÓNI ÉS GERGÕ

Kép
Kép
bogumil
 
 


Sziasztok lányok!

Mindenkinek Boldog, Békés Karácsonyi Ünnepeket kívánok!!!!

Móni

Olvastam itt, meg anyu is mondta mi történt a Gergővel! Nagyon sajnálom szegényt, gondolom nagy volt az ijedelem, remélem már minden rendben van a kis gézengúzzal és boldogan nyitogatja az ajándékait a karácsonyfa alatt!!
Vigyázzatok magatokra!!!
Puszi az egész családnak

Szilvi

Biztosan finom lett a beiglid. Nekem csak a nagyszülők alkottak, én belustultam az idén (Levente segítségével)...
Nálatok nyugisak az esték? Nem tudom mi van a kicsivel, de kb. 3 napja folyamatosan ordibátorkodik úgy este 6-10-ig. Talán a melegfront... Pedig már azt hittem hogy angyalka lett... Hát, csak majdnem! Ma este is miután hazajöttünk a családi karácsonyból annyira bömbizett brutális hangerővel, hogy nem lehetett megnyugtatni semmivel. Szabályosan megijesztett a kis "disznófülü".
Na pusz, majd írok még, az ünnepek között a látogatás hegyek szüneteiben talán több időm lesz.



Lioness és Levi

http://www.icq.com/img/friendship/static/card_7944_rs.swf>
<http://www.icq.com/img/friendship/static/card_16959_rs.swf>
<http://www.icq.com/img/friendship/static/card_18991_rs.swf>
lioness
 
 


Sziasztok!

A karinak is végeKépKép.Kicsit tartottam tőle, de egész jól ment minden. Leginkább a 25-e viselte meg Márkot, mert nem tudott eleget aludni. Mikor jöttünk haza Herendről tettünk egy kis kitérőt. Tótvázsonyon át Füreden keresztül haza Veszprémbe így aludt még 1 jó órát.Kép
Kíváncsi vagyok a szilveszterre. Nem tudom Márk, hogy fogja értékelni a petárdákat.

Kár, hogy a mai hómennyiség nem 24-én esett le.

Márk nagy szemekkel bámulta a karifát,de elég hamar meguntaKép.Nem baj, azért mindig megmutatom Neki, ha éppen ébren van.Mindig úgy rácsodálkozik mint aki előszőr látja.

Lányok!
Nálatok, hogy telt a karácsony?

Pusza
Sz.

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!

Karácsony
Bence a csillagszórót szerette volna mindig meggyújtani. Befogta az egész családot az új autópályával játszani. Lilla nemes egyszerűséggel elaludt a kezemben ülveKépKép
A másik két nap utazással telt. Bobára a dédihez és tótvázsonyba a szüleimhez. Kicsit fárasztó volt, nem aludtak nappal semmit, éjjel meg sokat voltak fennt.
Apa itthon van, furcsa érzés.Kép


Többiek? Pihenitek a fáradalmakat?

Andi

KépKépKép
bambika
 
 


Sziasztok!

Nálunk sem volt rumlimentes a KarácsonyKép.Bulcsú szuperül bírta,de Villő 26-án már kiakadtKép.Illetve mi is,mert a sok föl-le cuccolásból már elegünk lett.
Én már a sok kaját is úntam,állandóan fájt a hasam,húst látni sem bírtamKép.
Ráadásul Villő nagyon megérezte a havat,akkor éjjel alig aludt,nem is értettük,miért,aztán persze délelőtt elkezdett szakadni a hóKép.Tegnap oltást kapott,úgy tűnik,azzal nem lesz gond,nem gyulladt be egyik szuri helye sem,viszont a z én tegnapi töltött káposzta evésem betett...KépÉjjel úgy fájt szegénynek a hasa,hogy alig aludtunk..KépKép
Na,szóval amúgy szuper volt a Karácsony,sok szép ajándékkal.Tegnap még egy porszívóval is megajándékoztuk magunkatKép!És érdekes módon szinte senki nem volt az üzletekbenKép!

De én még hulla vagyokKép!

Na megyek takarítani,mert a változatosság kedvéért délután vendégek jönnekKép!

Pusz,majd jövök képekkel!És mindenki dobjon ám fel karisat!!!Kép

Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok MamikKép
Hát,túlvagyunk a karácsonyon, Jocink el volt ragadtatva a karifáktól!
Szenteste az anyósoméknál voltunk, előtte megnéztük a templomban a Betlehemet, persze a kiskrapekunk még csak a többi roszcsontra bírt koncentrálniKépa nagy áhítat nem igen érdekelteKép
Második nap Sárváron voltunk anyukáméknál,ahol mi elterültünk a párommal a tv előtt, addig meg a család szórakoztatta a kis unokát...
Szilveszterkor lehet átmegyünk Csopakra, a barátnőmék meghívtak minket, amolyan babaparty lesz ez is, Joci 2 csajjalKép
Addig is mindenkinek B.U.É.K.!!!!!!!!KépKépKépKép
Orsiék

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok!

nagyon pang a topikunk!Kép
Mindenki nagyon elfoglalt, ugye lányok?
Nálunk minden ok. Márk jól van.Eszik, alszik, "játszik".

Anyapoc
Márk pocakjára bevált az, hogy én iszom a kamillás teát.KépA pukik még mindig megkeserítik az életét, infacolt használjuk tovább. Már jó lenne ha elfelejthetnénk. Hogy van Villő?

Amíg a pukik nem leszenk rendben nem fogok tiltott dolgot enni. Minden esetre amint lehet, főzök magamnak egy nagy tányér cukorborsó főzeléket. Már alig várom.Kép

Kirri
Jocinak jól megy úgy látom! Két csajszi egyszerre.Ott alvós buli lesz?Kép

Bogumil
Veletek minden ok? Gergő kiheverte a balesetet? Jelentkezz, kezdek egy kicsit aggódni!

Sziasztok
Sz.

ui: Márk meggondolta magát és újra jóízűen szopizikKépBiztos ez számomra a kari ajándéka.Kép

Kép

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!

Mi is megvagyunkKép,bár örülnék,ha tavaszodnaKép!
Jó kis idő van ma,mi?KépKi sem dugjuk az orrunkat ma,azt hiszem.Még jó,hogy tegnap voltunk szánkózni,ma esélyünk sem lenneKép...

Szilvi

Örülök,hogy újra megy a szopiKépKép!Ezek szt nálatok is elmúlt a sztrájkKép...Nálunk már 1-2 hete ezzel nagyjából minden rendben,nagy ritkán adódik csak gondKép.
Kakai most 2 naponta van általában,de volt,hogy naponta termelt nagy adagokat a kisasszonyKép.A pukik rendeződtek egyenlőre,csak a múltkori káposztás dolgom volt vakmerőségKép,pedig éppen csak pár falatot ettemKép.És még jól sem esett...Kép
Szerencsére az oltással nem volt gondunk,még csak be sem dagadt a lába Villőnek,viszont most beteg kicsit, a nózija megint tele vanKép.Az éjszakák sokszor durvák,mert sokszor kell a cummit visszaadni,nem alszik vmi jól,gondolom,mert tele az orraKép.
Tiltott dolgok és borsófőzi...hmmmmKépKépKépHát igen,én is várom,hogy ne kelljen már figyelni ezekre.A kamilla teát asszem én magam miatt fogom inni,mert a torkom sokszor rendetlenkedikKép.
Mikor mentek oltásra?Na,most vinni kell majd a kiskanalatKép.
Szupi a kép,látom,új sapival,nagyon édes MárkKép.Ez volt a karácsonyi aji?A fa meg alig látszikKép.
A játszik miért van idézőjelben?Kép
Villővel egyébként egésezn elégedett vagyok,mert 4 hét alatt megint fél kilót hízott,ami hozzá képest szuperKépKépKép!

Orsi

Jaj,de jó nektek,buli,meg mindenKép...Nálunk is jó buli lesz,ágyban,párnák közt...remélhetőlegKép!
Joci és két csajKép...azért vigyázzatok!
Nektek is BUÉK és érezzétek jól magatokat!Kép


Többiek?Kép

Puszi,megyek ebédet kreálniKép!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Hát, rumlis Karácsonyból nekünk is kijutott. Gergő a kórházban elkapott egy jó kis torokgyulladás, úgyhogy a Karácsony lázasan, köhögéssel és orrszívással telt. Még most sincs teljesen jól, nátha van még bőven, remélem, most már hamarosan rendbe jön egészen. Mi is megfertőződtünk persze, ez nélkül nem megy.
Egyébként gyerkőc kapott sok ajándékot, amiket már el is raktam, mert rájuk sem nézKép. Nem jó a sok ajándék sem. Fúróval és porszívóval dolgozik, ezek jó ajándéknak bizonyultak.

SzilviKép
Hurrá, Márk akkor nagyon szép és hasznos ajándékkal lepett meg! Mondd meg neki, Húsvétig legalább tartsa meg jó szokását! Nagyon jóképű srác egyébként!

AnyapocKép
Szilveszter: nálunk még nagy a zavar a holnap estével kapcsolatban, biztos az lesz a vége, hogy itthon maradunk. Bár vendégeket ez esetben azért hívunk, Gergő az emeleti szobájában jól el van szeparálva, lehet mellette hangoskodni.

OrsiKép
Csajozást nem lehet elég korán kezdeni! Jó mulatást Nektek holnapra!

Karácsonyi kép:
Kép

Kép
Kép
bogumil
 
 


Anyapoc!

Én is örülnék a tavasznak!Az öltözködés nem a kis Márknak való!KépTermészetesen a séták is nagyon hiányoznak. Túl sokat nem tudunk a levegőn tartózkodni. Kedden viszont a legnagyobb hóesésben voltunk a városban. Tök jó volt!
Villő is szánkázott?

A képen nem a karifa volt a cél, csak sztem olyna édi ebben a sapibanKép, egyedül voltam és csak így tudtam megoldani.

"játék" igazából van, hogy tényleg eljátszik egyedül, de azért szeret ölben nézelődni, és azt nem nevezném játéknakKép
10-én megyünk oltásra. Alig váromKépKrácsony előtt kaptuk meg a "behívót".Mondtam is a Márknak, szép kis karácsonyi ajándék.

Sapi: anyutól kapta ajándékba, meg "kelj fel Jancsit"és ruhát. Tőlünk egy szivacs játszószőnyeget.Herenden egy kiságyat kapott, azt már előbb felavattuk. Õszintén szólva így szívesebben vagyok ott napközben, hogy egy rendes ágyban fekszik.
Tesóméktól bundazsákot kapott, ezt viszem vissza levásárolni, mert ua.olyan mint ami van. Apuéktól csörgőt, labdát és ruhautalványt kapott.

Én kaptam egy mikrofont és egy webkamerát stb.... Nektek nincs véletlenül, mert akkor akár mikor dumálhatnánk.
Kérhetnél új év alkalmából egy mikrofont ha még nincsKép

szia
Sz.

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Móni

feltétlenül átadom az üzidet a kisfiamnak.KépRemélem hallgat Rád!

Kórház: sokxor az ember betegebben jön ki mint ahogy bement. Szegény Gergő! Most kap a "jóból" rendesen. Remélem azért nem viselte meg olyan nagyon.

Gergő olyan édes a képen!Bocsi, h. mindig elfelejtem,de mennyi idős is most?

Szia

Sz.

Amíg alszik Márk lefutok gyorsan a szeméttel!Kép

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!

Móni

Édes a pasidKépKép!
Látszik,hogy örül a KarácsonyakKép!
MegfázásKép..na,akkor nektek is sok volt a jóbólKép!
Azért örülök,hogy az eséstől már nincs gondKép.
Szilveszter:tök jó,hogy így tudtok szeparálódniKép.Asszem nálunk Villő aludni fog,Bulcsú meg fent lesz,amíg bírja,hátha ki tudja várni a tűzijátékotKép.

Szilvi

Minő szuper ajándékKép!
Van mikrofonunk,kamerát majd akkor,ha már Apa kint lesz.
Most megyek kreálni magamnak címet a Skype-on,aztán dumálhatunk.Vagy chatelhetünk,úgyis olyan sok időnk vanKép!
Mennyi mindent kapott MárkKép.Nálunk is volt csomó aji,de inkább Bulcsúnak,Villő még úgysem értékeli.Igaz,azért mi bevásároltunk nekiKép.
Villő nem szánkózott,babakocsizott,felavattuk az új,Kikás esővédőt,szuperül funkcionáltKép.Persze mire elindultunk,elállt a hósesésKép!
Nálatok fogzás?
Jut eszembe,milyen a babazsák?Használtad már azóta?Asszem mégsem veszek,mert ott a kenguru is,mire meg tavasz lesz,már a nagy babakosci sem fog kelleni...
Na,közben bejelentkeztem,természetesen anyapoc névenKép!

Anyapoc

anyapoc
 
 


várjá,várjáKépKép

anyapoc
 
 


S.V.Szilvi Kép

Kép
Kép
kismama2004
 
 


jóvan, jóvanKép

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!

Kicsit elt&#369;ntem, de vagyok ám Kép
Képzeljétek Karácsony el&#337;tt voltunk Füreden, igaz csak 3 napot, és semmi sem úgy lett ahogy terveztem, de talán egyszer hosszabb id&#337;re is megyünk... Pedig még Veszprémben is voltunk állatkertezni, nagyon jó volt, és hideg is!

Szóval mindenkinek Boldog új évet!

Pusziiiii

Gabiiii

Kép
Kép
ickerek/2-55-33-2007_05_24-Botond.jpg[/img][/url]
gabiii
 
 


Szilvi, MóniKép
A gyerekek irtó édesek!
Móni, a fiad már kész kispasi és micsoda jóképűKép csajokkal jó lesz nektek is vigyázni!
AnyapocKép
ágyban, párnák közt?hmm, nem hangzik rosszul, én is ez az, amire igazán vágyomKép

Mindenkinek nagyon boldog 2006-os esztendőt kívánunk!
Orsiék
Kép

KépKép
KépKép
kirri
 
 


CSAJOK!
MINDENKINEK NAGYON BOLDOG ÚJ ESZTENDÕT KÍVÁNOK!
Kép
lioness
 
 


Kép

Kép

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek nagyon boldog új évet kívánunk!

Sz.és M.

Kép
Kép
kismama2004
 
 


BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNUNK MINDENKINEK!

Andi, BENCE, Lilla

KépKépKép
bambika
 
 


Így írom az újévi sms-tKép

Kép

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Nagyon boldog új évet kívánok mindenkinek, legyen egészségben, szerencsében, szerelemben és gyereknevelés örömeiben gazdag!!!

Móni

Kép
Kép
bogumil
 
 


Sziasztok!!!!

Képzeljétek Zsombim ma 1 éves! Kép
Hihetetlen mekkora lett! Úgy repül az idő!

Puszi: Gabi

Kép
Kép
ickerek/2-55-33-2007_05_24-Botond.jpg[/img][/url]
gabiii
 
 


Mindenkinek nagyon bolgog ÚJ ÉVET kívánok!!!

Boldog szülinapot Zsombink!!Kép

Orsi!
Milyen volt a buli??

Kép

Kép
aba
 
 


sok boldog szülinapot Zsombinak!

Kép

Sz. és M.

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Zsombornak mi is Boldog Szülinapot kívánunkKép!

Kép

Kinek milyen volt a szilveszter?Kép

Pusz,Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!

REmélem nem haragusztok amiért ismeretlenül irok.
Nemsokára a BAlaton partra költözünk és kis segítségre lenne szükségem.
Szülészt-nőgyógyászt keresek Siófokon vagy Veszprémben! Esetleg tudtok ajánlani valakit aki nem túl konzervativ de megbízható????
Már van egy 8 hónapos kislányom aki császárral született és a mostani szülészem azt mondta, hogy nála szinte biztos császárral szülöm a következöt is....
Elöre is köszönöm ha tudtok segíteni
BUÉK mindenkinek

Üdv
nke
 
 


Szia Nke!

Veszprémben az a nagy halyzet,hogy terhesgondozásra járhatsz magándokihoz,de szülni annál fogsz aki az ügyeletes.Már több mint egy éve működik így.
Egyébkent nincs panasz az ügyeletes dokikra,többnyire mindenki meg van elégedve.
Bár nekem az a szerencsés helyzet volt,hogy pont a dokimnál szültem.
Nekem is császár volt az első baba,de a másodikat simán szültem.Partner volt benne a doki is.Ha írsz egy emilcímet,szívesen megadom a nevét.
Nem tudom Siófokon mi a helyzet,ott nem vagyok ismerős.

Nagyon jó volt aszilveszterünk! Szüleimnél voltunk,semmi nagy buli,csak mi.De volt szilveszteri díszítés,tüzijáték....... Csenge nagyon élvezte.Barnabás végigaludt mindent.

Pusz Timi

Kép

Kép
aba
 
 


Sziasztok! Írtam pár sort a nagyfiamról, amolyan kis összefoglalóként Kép Van egy másik fórum ahol a lányokkal minden hónapban szoktunk ilyet írni a gyerk&#337;cökr&#337;l, szóval ezt is oda írtam csak gondoltam megosztom veletek, úgyis olyan keveset írok Kép
Íme:
Na egy pár szót a nagylegényr&#337;l!

Az elmúlt hónaphoz képest nem sokat változott, bár ha így belegondolok mégis...

El&#337;ször is most már egy ideje nagyon ügyin megy, és nem is mászik, vagy csak nagyon ritkán... Tegnap voltunk ikeázni, és ott is rohangált össze-vissza, az emberek alig gy&#337;zték kerülgetni
Másodszor, olyanokat csinál hogy én csak nézek, hogy úristen ezt meg honnan tudja??? Mindent megért akit mondok neki (jó persze nem mondok neki olyat hogy ne értse )
Mostani nagy kedvenc a nagyijától kapott asztalkája amir&#337;l tettem is fel képet, na annak van egy olyan része hogy egy pici rúd és 4 karikát lehet rajta húzogatni. Egyenként szoktam neki húzkodni és mondom neki hogy 1-2-3-4 és aztán &#337; is egyesével húzza és mondja hozzá: eee-eee-eee-ééé Szóval számolni is tud Ha a konyhába kezdek el neki számolni akkor bemegy a szobába karikákat húzogatni
Beszélni még mindig nem beszél sokat. Kedvenc szava a vau-vau... Karácsonykor apuéknál ugye ott volt a kutya és azóta ha állatot lát akkor mondja hogy vau-vau! Még a papagáj is vauvau
AMiket még nagyon szeret azok az autók! Ha hallja hogy beszélgetek pl az apjával és bárkinek a szájából elhangzik az autó szó &#337; már mondja hogy brrrr-brrrrr és hozza a felhúzós autóját, amit jól fel kell húzni az elgurul, Zsobi utánamegy és hozza vissza... igazi kiskutyus
Ha az ember felveszi a gyereket, és &#337; szeretne valamit akkor elkezd bökdösni és hözben mondja hogy höhhö!!!! Meg mutogat. A fáról mindig lopott szaloncukrot és hozta nekem cuppogva hogy bontsam ki... Mivel nem bontottam, pedig hozott vagy 10et ezért lopott magának az asztalról a tányérból egy szelet Zserbót! Err&#337;l van is kép... Na utána mindent mosni kellett!!!! De ugyanígy hozza az almát, mandarint és cuppog, hogy meg akarja enni
Ja és a legjobb hogy azt kaptam t&#337;le Karácsonyra hogy megtanult egyedül elaludni Erre úgy jöttem rá hogy betettem a kiságyba hogy gyorsan kiteregetek, és mire visszamentem már aludt, na azóta nem is próbálok bennt maradni nála hanem leteszem és kijövök! Néha kicsit nyöszörög, de simán elalszik! Nagyon okos kölök!
Ja és már kevésbé tépi a hajam mint eddig, most már simiz egyet kett&#337;t és csak utána tép meg
Meg ha valami leesik, elt&#369;nik, elmegy akkor olyan édesen mutatja a kezével hogy "nincs". Tudjátok így kinyújtja az ujjajit és forgatja a csuklóját. De ha valamire nem a válasza akkor is ezt csinálja, meg Ha valamit nem szabad akkor is!

Puszi: Gabi

ui: Mi itthon voltunk Szilveszterkor, igaziból nem csináltunk semmi extrát, tv-t se nagyon néztünk... beszélgettünk pezsg&#337;zgettünk... Jó volt Kép

Kép
Kép
ickerek/2-55-33-2007_05_24-Botond.jpg[/img][/url]
gabiii
 
 


Miért csak az én hosszú ü;ö-m helyett ír ilyen krikszkrakszokat? Nagyon idegesít&#337;....
Grrrr

Kép
Kép
ickerek/2-55-33-2007_05_24-Botond.jpg[/img][/url]
gabiii
 
 


Szia Timi!

Köszi a gyors választ. Tudom, hogy Veszprémben mi a helyzet és nem zavar ez a rendszer. Szerintem van elönye...
Itt a címem.. betty_phu@yahoo.co.uk
Ha nem zavar akkor még egy pár kérdésem lenne Veszprémmel kapcsolatban

üdv
Bea
nke
 
 


Gabiii

nagyon ügyi Zsombibébi!Kép Márk is már sokat beszél a maga nyelvén. Elég sok ideig el van egyedül a tornázójával. MÁr most látom, hogy nagoyn anyás, de azért az apaj is szóba jöhet nála. Márknak nem kell altatás, remélem így is marad.Kép

Úgy másolod be Wordből??? Ha igen akkor az a baj, ha nem, akkor nemtom.

Nke
Üdv! Most szültem, illetve 4 hónapja Vp-ben. Nekem semmi gondom nem volt az ügyeletessel. De terhesgondozásra én is külön jártam. Siófokról én sem tudok semmit.


Sziasztok!

Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!

Szilvi

Láthattalak tegnap du. a tescoban? Mire észbekaptam, hogy te vagy? már el is tüntél.Kép

Szilveszter

Bébik fél 12-ig bírták, akkor elaludtak. Apával tévéztünk. Éjfélkor ásványvízzel koccintottunk.KépKép

Nke

ÜDV. Kérdezz nyugodtan veszprémről. Majdnem 6 hónapja szültem másodszor a veszprémi kórházban.

Puszi

Andi


Hoppá majdnem elfelejtettem, Lilla kóstolgatja az almátKép. Végső kétségbeesésemben adtam neki egy fél jó hideg almát a fájó fogacskára. HasználtKép Nagyon aranyosan szopizta és megnyugodott.

KépKépKép
bambika
 
 


Sziasztok!

Mi is mgevagyunk,de most a változatosság kedvéért Villő betegKép.Hörghurutja van,nem egy leányálom.Persze aludni is alig tudunk,sokszor kel éjjel,porszívózni kell az orrát is.Nagyon csúnyán köhög is..KépSzóval kezdek zombi lenni én is....Kép

Gabi

Tényleg nagyon ügyes ZsomborKép.Ilynkor olyan imádnivalóak és én is azt szerettem a fiamban,hogy mindig meg tudta magát értetniKép.

Andi

Lilla és almaKép.Szuper,csak kár,hogy ennyire megviseli a fogzás...Én előre félek,mert a kiscsaj elég háklis,nem tudom,mi lesz,ha a foga jön...
ÁsványvízKép.Én ittam egy fél pohár pezsgőt gonosz módonKép.

Na megyek,eldőlök egy kicsit,mert most voltunk ortoopédián(szerencsére minden rendben),aztán du megyünk vissza a dokinénihez,mert nem javul a betegség...

Pusz,Anyapoc

anyapoc
 
 


Szia Andi!

Igen, én voltam! Bocsi, nem vettelek észre. Pont a Márkinak vásárolgattunk. Illetve levásrolgattunk, mert az egyik ajcsija nem lett jó, és nem volt nagyobb méret. Akkorát nőtt hirtelen!Kép

Sajnálom szegény Lillát. Reméljük a többi fogacska észrevétlenül jön ki. Vagy az lehetetlen?Akkor ti elkezdtétek a hozzátáplálást is?

szia
Sz.

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok,

most tévedtem felétek, gondolom nem bánjátok, ha én is csatlakozom hozzátok. Pár sor rólunk:
szóval, két legénykével vagyok itthon, lassan 3,5 éve. Első fiúnk Bence, októberben volt 3. Elég nehezen jött össze, másfél évig dolgoztunk rajta/érte. Mivel itthon vagyok, nem jár oviba, és nagyon anyás. Áron első hónapban megfogant, decemberebn volt egy éves. Igazi terrorista, homlokegyenest ellentéte a nagynak. Akaratos, erőszakos, hisztis, üvöltős, és nagyon rossz alvó. Kezdek alvajáró lenni tőle.

Néha nagyon bénának, ügyetlennek, szerencsétlennek érzem magam, és legszívesebben visszamennék dolgozni. Máskor viszont nagyon örülök, hogy két ilyen szuper fiam van. Nem is tudom, melyik érzés a domináns :-)

Hát, röviden ennyit magunkról, puszi, Lora
lora76
 
 


Hali,

még annyi, hogy tettem fel a fiúkról képeket a galériábán, Benci és Áron címmel. Ha valakit esetleg érdekel.
http://www.babanet.hu/album/main.php?album=8144

Jó éjszakát, Lora
lora76
 
 


Szia LoraKép!

Örülük,hogy erre jártál,üdv ittKép!
Láthattalak vmelyik nap a Megint megjött-babásai topikban???KépMint ha a lovaglós képet ott láttam volnaKép.
Gratulálok a srácokhoz,pláne,hogyÁron ilyen ügyesen érkezettKép.
Merre laktok egyébként?
elhiszem,hogy ilyen érzéseid vannak,de szt ezzel nem vagy egyedül..néha én is szeretnék kilépni..Kép
Alvajárás is ismerős...Na most megyek,mert közben akad dolgomKép!
azért írj még magatokról,hol-merre szültél,milyen volt stb...

Pusz,Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok,

igen, régen ott kezdtem a babanetes pályafutásomat, még 2000-ben. Néha-néha visszanézek, sajnos vannak ismerős nevek ennyi év után is. De van olyan, aki már a második babát várja. Szóval, jó oda visszanézni néha.

Mi Várpalotán lakunk, itt is születtek a srácok. Mint írtam, Bence nem volt egyszerű eset, sokat vártunk rá. (a mi léptékünkkel) Szerencsére egyikönknek sem volt semmi (kimutatható) baja, mégsem lettem babás. Aztán elmentünk Tapolcára, és ott kaptam igen erős antibiotikumot, hogy legyengítse a hüvelyfórát. Mire megvolt az időpontunk inszeminációra, már volt pocaklakóm. Utána már nem is kellett mennünk, csak egy ellenőrző uh-ra. Palotára jártam dokihoz, aki egy nagyok fiatal, és rendes doki volt. Csakhogy a szemétdombot már felosztották a régi nőgyógyászok, így elüldözték. Mivel elment, az utolsó pár hónapban FEhérvárra jártam hozzá. Szülni viszont palotán szültem egy másik dokinál. Elég hosszú volt, 22 órát vajúdtam, nagyon kifáradtam. Bence 53 cm és 3550 gr-ot nyomott. Szerencsére a párom velem volt végig. A szopizással volt kis gondunk, csak a 4. napon szikerült mellre tenni. Annyire megkedvelte, hogy 1 éves koráig szopizott, majd ő választotta le magát. 3 hónapos kora után átaludta az éjszakát, de nappal nagyon gyakran szopizott. Benci ideális első baba volt, nagyon csendes, nem síros jó alvó baba volt.

Aztán Benci másfél éves korában visszahívtak dolgozni (informatikusként dolgozom), de akartunk tesót. Megbeszéltük, hogy kezdjünk el próbálkozni, hátha sokat kell várni a második bébire is. Szerencsére nem így volt. Első próbálkozásra megfogant Áron. Nagyon kislányt vártam, de már a 16. heti uh-om megmondták, hogy nagyon fiú. Probléma mentes 9 hónap után úgy jött, ahogy a pocimba költözött. Gyorsan, nagy elánnal, és fájdalmasan. Az első fájástól a varrásig 11 óra telt el. Persze, előtte való nap (festés utáni) nagytakarítást csináltun. Este elment a nyákdugó, másnap reggel indultak a fájások. 3/4 1-kor mentünk be a kórházba, és fél 2-kor kerültem a vajúdóba, és 2:15-kor meg is született Áron. 53 cm, és 3800 gr volt. Már fél négykor szopott, de aludni nem nagyon volt hajlandó. Decemberben volt egy éves, most választotta le magát. Még küzdünk az éjszakai alvással, tegnap is 7 alkalommal kellett felkelni hozzá.

Néha, teljesen elegem van, és úgy érzem, hogy direkt velem akar kiszúrni, azért nem alszik, nem fogad szót, és egyebek. De ezzel gondolom ti is igy vagytok.

Kicsit hosszúra sikeredett, de igy van az újakkal.

Majd "találkozunk", Lora

A többség hova valósi?
lora76
 
 


Szia Szilvi!

Örülök, hogy találok kismamákat akik már szültek Veszprémben. Érdekelne, hogy jött be ez az ügyeletes doki rendszer. Orvosodnál szültél vagy az ügyeletesnél? Csecsemös novérek rendesek? A szobák milyenek?
köszi
Bea
nke
 
 


Bea

Én is Veszprémben szültem 2szer is.Elsőre "fogadott" orvosnál,másodjára ügyeletesnél.Nekem mindekettő jó volt,nem panaszkodhatok,mert nem volt nagyobb gondomKép.Én ugyan nem vártam el,hogy a doki pesztráljonKép,amúgy mindent megkaptam,ami kellett.Igaz,mindkétszer a teljes gárda jutott rám,emrt egyedül szültemKép.
A csecsemősök változók,vannak nagyon aranyosak és vannak kicsit furik is.A lényeg,hogy merjél kérdezni,akkor segítenekKép.Vannak rooming in-es szobák,ahol a babákkal lehet lenni,van 1,2,4,6 ágyas.Szt viszonylag normálisak.Sajna csak az 1 és 2 áagyashoz van saját fürdő,a többinek közös.

Remélem,tudtam segíteni,üdv,Anyapoc

anyapoc
 
 


Szia Anyapoc,

Köszi, mindenképp segítettél. Még megkérdezném, hogy a látogatás milyen rendszerben folyik? Itt Pesten ngyon rossz volt ahogy ki-be járkáltak folyton. A szobatársam férje legalább 4 órát ott volt napközben, és így eléggé nehéz egy kezdö anyukának szoptatni meg egyáltalán az ágybol kikelni császár után Kép

Üdv
Bea
nke
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?