Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Hát, szó mi szó, régen írtam nektek, inkább csak olvasgattam, mert a Ti babáitok már nagyobbak és nem nagyon tudtam hozzászólni a dolgokhoz.

Tudna valaki ajánlani egy jó babauszit? Láttam a feltett képeket a Nikcsi babájáról, nagyon jók. Hol készültek?

Nóra
noncsi77
 
 


Nóra
A képek itt a III. kerület Szérűskerti tanusziban készült, de ma készültünk volna Budakalászra a Cseppek házába, de a hó miatt nem mertünk elindulni. (Hegyen lakunk, nem biztos, hogy fel is tudunk jönni. Talán holnap.)
Nagyon ajánlom az úszit, Kori iszonyatosan élvezi 5 hós korától! Kép Utána pedig altatni nem igazán kell, mert kidöl. Kép

Myra
Türelem, de megígérem feladomrá és lefotozzuk, de most inkább irány ki a hóba!!! KépKépKépKép
Egy másik képet tudok helyette feltenni, ez volt az ünnepi ruha.

Voltam dmbe és bibi megint kaptam 4 pontot, belőlünk fog a dm meggazdagodni. Á, csak most is volt tápihoz 300Ft-os kuponom, amit beváltottam.Kép
nikcsi
 
 


Mikortól minősgíthető "elindult"-nak egy gyerek? Mert ha már nemcsak egyik támaszkodótól a másikig hidal át pár lépést önállóan, hanem célirányosan elindul, tesz pár lépést, megáll (támaszkodás nélkül), megfordul, elmegy máshová, ott is megáll, megrágcsálja a kezében tartott dolgot, és megy tovább (stb.), akkor jelentem Sebi ma elindult. Kép
Ti viszont ne induljatok sehová kocsival, én átvezettem ma a városon, de téli gumival is csúszkáltunk, és a pirosnál alig tudtam elindulni utána. Kép

Nikcsi
Nálunk a Sebi-mozinak volt sikere... Kép
Én is szereztem egy szoftvert, amivel lehet ilyen naptárat készíteni, így asszem mi is virítunk párat a családnak. Kép Meg a magunk örömére!

Kép
Kép
Kép
cas
 
 

 
 

Nikcsi,
Kivárom a képeket. KépKép

Szilvi,
Köszönjük a szülinapi köszöntést!! KépKép

Cas,
Gratulálok Sebinek!!! KépKép

Lilla meg úgy döntött, mindent megpróbál behozni szellemi téren amit eddig kihagyott. Amíg a mozgással volt elfoglalva nem sokat produkált, és gagyogni is alig gagyogott. Bezzeg most!!! Minden nappal bővül a repertoárja. Nagyon élvezzük! Hihetetlen, de amíg ezt a pár sort írtam, ráült az üres videokamera táskájára, elkezdett ringatózni rajta és azt ismételgeti, hogy hinta-hinta-hinta. KépKép És mindezt teljesen magától. KépKép

Majd este jövök a szülinapi képekkel is, most viszont a hangulat miatt felteszek két havas képet. Sajnos hamar be kellett jönnünk, mert Lilla ebben a hacukában nagyon nehezzen mozog, és 1-2 méter után mindig elesik, felálni pedig alig tud. Miután 2x arccal a 15 cm-es szűz hóba landolt, végleg eltört a mécses. KépKép

Kép
Kép
myra
 
 


Sziasztok
Nagyon aranyosak a fotók, illetve a picúrok. Kép
Remélem jól telt a karácsonyotok és idén elmaradtak a családi veszekedések.

Vajon Hmmc-ék már az új helyen ünnepeltek?
boglarka
 
 


Nikcsi!

Szégyen, hogy itt lakom Bkalászon, de halvány lila gőzöm sincs, hol van a Cseppek háza... Kép
Tudnál esetleg egy kis útmutatót adni???

Nóra
noncsi77
 
 


Boglárka
Hmmc-jék már igen ott vannak! És azt mondta nagyon jó! Kép

Nóra
Sport u. 3. Omszk tónál az új lakóparknál. Ha minden igaz ma megyünk!!!!!
Myrától kaptam térképet és képet a házról átküldjem?

Myra
Türelem, helyette van megint nekünk is havas! Ginával is óriásit bunyóztam, Korinak nagyon tetszett és a szánkózás is. Kép Bár fél óra múlva húzta is a lóbőrt, mi meg őt (húztuk). Végülis úszás helyett ez a program is nagyon jó volt!Kép
KépKép
nikcsi
 
 


Asszem szegény Sebit megviselte az utóbbi mozgalmas napok összessége. Sosem aludhatott akkor, amikor akart, és főleg nem ott, ahol akart, rengeteg új élmény, új arc, kicsit sok lett. Tegnap este 10-től éjfélig ordított szegénykém. Kép Nem úgy tűnt, mintha bármi baja lenne, mert ha felkapcsoltuk a lámpát, akkor egyből csend lett, és bújt, meg nézelődött, vagy bealudt, és egyből álmodni kezdett, amiből felijedt, és ordított megint. Végül a legnagyobb óbégatás közepette kidőlt, és mozdulatlanul aludt reggel 8-ig (!).
Mikortól kezdenek félni a gyerekek a sötétben? Vagy esetleg tárgyaktól?

Myra
Köszi!
Mennyire jók ezek a havas képek! Kép
Sajna Sebinek is olyan a hóruhája, hogy alig tud benne mozogni. Ma akartunk lemenni kicsit ide az udvarra, mert tegnap vendégeink voltak, de ez a hülye eső keresztbetett... Kép Bár amennyire utálja a hideget, lehet hogy semmit nem vesztettünk.

Nikcsi
De jó nektek, hogy ilyen jót tudtatok szánkózni!!! Kép

Ki hogy szilveszterezik?

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Az ígért szülinapi képek.
Lilla nagyon élvezte, főleg a lufikat. KépKép És én is kaptam Apától egy óóóóriási csokrot. KépKép

A méhecske veszte...
Kép
KépKép
KépKép

Lufik KépKép
KépKép
myra
 
 


Myra
De jó lehetett ez a szülinapozás!!! Kép Én is kérek lufikat!!! Kép
És Gergő egy gáláns lovag, hogy rád is gondolt az ünnep alkalmából!!!
Lilla mennyit termelt be a tortájából? (Nagyon jól nézett ki!) És milyen gyümölcsöket tudtatok tenni bele?

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Nikcsi!

Igen, szívesen venném a térképet és a képet.
knora6@vipmail.hu
Tudnál az uszodáról valamit írni? Mármint arról, hogy hogy zajlik egy ilyen babauszi, mennyi idő, stb.
Még1X köszi
noncsi77
 
 


Noncsi! www.gezenguz.hu oldalon kép is van meg térkép is!

Az úszásról inkább írok én, gondolom Nikcsi nem bánja! Kép

Ha rendszeresen akartok járni, amit gyt tart, akkor minden hónapra előre venni kell bérletet, attól függően heti hányszor akartok menni. Lehet egyszer és kétszer. Vannak csoportok a fejlettségi szinttől függően és három oktató.
Maga a foglalkozás egy átmaszírozással kezdődik, utána feladatok vannak, bonyolult lenne elmondani ezeket, érdemes inkább kipróbálni, a végén meg játékos feladatok. Ilyenkor 1-1 szülő és 1-1 gyerek van a vízben. Egy foglalkozás 45 perc.
Lehet menni csak úgy lubickolni is hétvégén, ilyenkor bárki bemehet, ki kell fizetni az alkalmat és kész. Bármeddig lehettek, viszont nincs oktató aki mondja mit csináljatok.
aranyhold
 
 


Köszi Aranyhold, mostmár emlékszem, hogy beszéltünk róla, amikor ott voltunk nálatok.
noncsi77
 
 


Na Sebi tegnap is ordított 10-től egy laza másfél órácskát... Kép Atomóra van ebben a gyerekben?!
(Persze kezdek gyanakodni, hogy melege lenne, az elmúlt enyhe éjszakák ellenére ugyanúgy fűtöttünk, és tényleg melegebb volt nála pár fokkal a szokásosnál... ma nem fűtünk annyira, hátha alszunk vmit... Kép)
Most viszont behozza a lemaradást, több, mint 3 órája alszik! Kép (Na jó, meg végre tegnap is, mai is itthon ülünk a seggünkön...)

Ja, és új képek a honlapon: Kép http://zsom.uw.hu/sebi/index.html

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Myra
Lilla nagyon aranyos a méhecskével. És a tűzijátéktól nem ijedt meg?

Cas
Nagyon tetszik a piros gömbben tükröződő Sebi fotó.
boglarka
 
 


Cas
Nézegettem a Sebi fotóit, ha nem baj, és látom, hogy már 5 és fél hónaposan ücsörgött és 6 hósan már állt!!!
Hát mit mondjak, az én Brigim január 5-én lesz 6 hós, de az ülés még nagyon nem megy neki... Kép
Eldől, mint egy liszteszsák.
Most ő van lemaradva, vagy a Sebi ügyes ennyire?
noncsi77
 
 


Noncsi
Nyugodj meg, Brigi nagyon ügyes baba, van amelyik kölök 7-8 hónaposan is épphogy fordul, szóval egyáltalán nincs lemaradva!!! Kép
Sebi meghökkentő mozgásfejlődést produkált, 3 hónaposan már egész ügyesen próbálkozott a kúszással, és csak aztán tanult meg fordulni, majd hipp-hopp felállt, leült, megtanult rendesen négykézlábazni és felülni is. 7 hónaposan már támaszkodva közlekedett, pár napja pedig önállóan is jár. De ez mind nagyon-nagyon korai! (A kölök az apjára ütött, anno anyós mesélte, hogy a férjem is ugyanezt produkálta, én meg hittem-is-nem-is, aztán Sebi bebizonyította, hogy meg lehet ezt csinálni! Kép)

Boglárka
Mit össze szenvedtem vele, hogy sikerüljön! És ez az egyetlen jó! Kép

Tegnap felmentünk a Várba sétálni délután kicsit.
Ilyen gyönyörű volt a város:
Kép

Kép

És Sebi ennyire élvezte a 25 (!) perces sétánkat: Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Kép
myra
 
 


Ki merre szilveszterezik?

Képzeljétek, ma voltam a János Kórház szülészetén, a folyósó gyönyörű, a mosdó is egész igényes, a nyílászárók is újak, de a kórtermek?! Jajjj... Szóval azért én inkább maradnék a Margitnál, ha egy mód van rá!

Ja, és BÚÉK mindenkinek!!! Kép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Micsoda pangás?! Remélem azért, mert mindenki vadul bulizik! Kép (Na jó, mi is mindjárt indulunk...)
Szóval mégegyszer boldog új esztendőt mindenkinek!!! Kép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Mindenkinek Boldog Új Évet kívánunk! Kép
boglarka
 
 


Sziasztok!


Mindenkinek boldog új évet kívánunk!!!!
kriszti1
 
 


Sziasztok,

Boldog Új Évet!!!

Noncsi,
az én lányom jan 5-én lesz 8 hós és ô a világ lustája. Asszem eddig 2x fordult át, csak támasztákkal ül. Oldalra úgy eldôl, hogy csak na, de elôre tud hajolni és visszaegyenesedik. Szóval mit is akartok ti 6 hósan?!

Cas,
miután Teus szopik még éjjel, nem mertünk elmenni itthonról szilveszterezni. Nálunk volt a buli. Elég jól elszeparáltuk a kiscsajt szerencsére. Éjfél elôtt 30 másodperccel viszont úgy döntött, hogy eszik egyet. Így pontban éjfélkor a lányom a fél országgal "koccintott"...

A sok tüzijátéktól meg felébredt háromnegyed 1kor és háromnegyed 3ig bababázott, halacskázott és énekelt. Szóval ô is bulizott!


Kinek van újévi fogadalma?

Laga
laga
 
 


Boldog új évet mindenkinek!

Névnaposoknak születésnapsoknak előre és utólag is sok boldogságot Kép

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


BUÉK!!!!!

Mi nem voltunk sehol bulizni! Kép Nem tudjuk Matyit senkire hagyni, így itthon "buliztunk" kettesben, mert Matyi elaludt este 10 körül, és reggelig húzta! Kép

Viszont 30-án azért kicsit előszilvesztereztünk egyik babás barátunkéknál, az jól esett! Kép

Nekem nincs újévi fogadalmam!

Nikcsi! Voltatok végül úszni? Mi már megint nem jutottunk el apástól! Kép
aranyhold
 
 


Most láttam a Hírtv-ben, hogy a Margitban született az év első bp-i babája! Kép
aranyhold
 
 


Boldog Új Évet kívánok mindenkinek!

Igen, most is ott született és ha jól emlékszem akkor 3 éve is, pont a dokimnál.
Ma pedig élő, egyenes "adásban" láttuk a kismamát és a tévéseket, mert pont ott voltunk látogatóban...
De ha jól tudom akkor valami sürgősségi császár volt, és a baba a PIC-en vanKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Sziasztok!

Hogy telt a szilveszteretek?
Mi itthon voltunk. 2 petárda pont az ablakunk előtt (9. emelet) durrant el, Fanni fel is sírt.

Újévi fogadalmam nekem sincs.

Meg tudjátok mondani, hogy előbb a húst, vagy előbb az olaj féléket kell bevezetni a főzelék mellé. Már nem emlékszem mit mondott a védőnő, és már sikerült elérnünk azt a főzi mennyiséget, hogy jöhet bele a következő.
boglarka
 
 


Cory
BOLDOG SZÜLINAPOT! Kép

BÚÉK!

Nem lesz valamikor tali?????
nikcsi
 
 


Sziasztok!
Haza értünk. Kép Mi a Balatonnál voltunk szilveszterezni egy baráti társasággal. Egy panzió volt kibérelve. Már 2 évvel ezelött is ott szilvesztereztünk, és ha nem szülök, tavaly is oda mentünk volna. Nagggyon jóóó volt! Én hihetetlenül feltöltődtem!!! KépKép
Lilla Anyuéknál volt. Imád velük lenni. Egész nap szünet nélkül foglalkoznak vele. Egy kicsit bőgtem amikor eljöttünk, mert még soha nem volt fél napnál többet távol tőlünk, de tudtam, hogy jó helye van. Napközben nem is hiányol minket. Az esti alvástól tartottam, de fél óra any-any-any (=Anya) sírás után elaludt, (mióta megszületett, este csak én tettem le aludni) és 12,5 órán át húzta a lóbőrt, pedig a ház elött durrogtattak folyamatosan.
Ráadásul az ünnepek alatt sokat voltunk ott, és rájöttünk, hogy csak akkor visít-reklamál-hisztizik ha mi is a közelében vagyunk. Anyuékkal nem próbálkozik. Ha valami "nem" akkor azt zokszó nélkül tudomásul veszi. És ott a szokásos nyűgi-hisztijeit is elfelejti.
A kisasszony szókincse minden nappal exponenciálisan bővül. Már hihetetlenül sok mindent megért, és egyre több szót használ maga is (kb. 20-at). 2 napja magát is azonosítja. Vagy "Jijja" vagy "Jijja baba". KépKép Imádom ahogy mondja. KépKép És nagyon kis tudatos lett. Pl.: tudja, hogy itt szobán kívülre csak szandiban mehet. Tegnapelött ki akart menni, erre odavitte az Apjának a cipőcskéjét, a kezébe nyomta, leült és tartotta a lábát, hogy adja rá. KépKép

Cory,
Boldog szülinapot!
myra
 
 


BUÉK! Kép

Na nálunk nem jól indult az év, Sebi 5ször hányt hajnalban, és még délelőtt is elég vacakul volt. Egy hősként viselte, olyan fáradt volt, hogy két rosszullét között aludt, mint a tej. Reggel a tápija fele is visszajött, de a tízóraiját és az ebédjét (ugyan szerényebb mennyiségben) de rendben megette. Szóval remélem túl van rajta, valszeg benyalt vmi vackot (volt rá lehetőség tegnap sajnos Kép).
Na megyek is, mert nagyon reklamál, hogy mámámámám. (Érdekes, ezt elsősorban rám használja, de arra is, hogy odamegy vkihez, cibálja a nadrágját, rugózik, vigyorog és közben mondja - azaz vegye már fel! Iszonyú édes! Kép)

Este jövök még!

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Nagy a pangás.

Cory
Boldog szülinapot! Hogy vagy mostanában?

Azt mondják ezek az első szavak: Mama, papa, baba. Így kell hívni magunkat? Mi anyát, apát mondunk mindig és a nagyiék a mamák, de lehet, hogy át kellene térni ezekre, mert ezeket könnyebb kimondani? Ti hogy csináljátok?
boglarka
 
 


Boglárka,

Mi mindig Anyát és Apát mondtunk/mondunk. Eddig "Any" voltam, de tegnap óta már "Anya" vagyok. KépKép Így egészben kimondja.
Lilla első tudatos szava a "vau" volt, a második a "mem" (ez nála a kaját jelenti), a harmadik pedig a "hinta" néha "hinta-palinta". KépKép

Cas,
Sebi jobban van?

Laga,
Én nem szoktam év végén fogadalmakat tenni. Kép
myra
 
 


Hú, tényleg nagy a pangás!

Cas! Jobbulást Sebinek! Szegényke! Kép

Cory! Én is boldog szülinapot kívánok! Kép

Boglarka, nálunk is apa és anya van. Először mami és papi volt, de anyósom mindig mamának nevezte magát, minket meg anyának és apának, így végül ez alakult ki. Az én szüleim meg nagyanyó meg nagyapó, ezek olyan aranyosan hangzanak szerintem! Kép
Amúgy biztos változó melyik gyerkő mit mond először tudatosan, Matyi egyelőre semmit. Most mindenre azt mondja "te". Kép De időnként még így is akkora halandzsát levág, mi meg majd kipukkadunk a nevetéstől. Kép
aranyhold
 
 


Na itt vagyok, nem volt ma net...
Sebi szerencsére jobban van (köszi mindenkinek a jókívánságokat), bár az étvágya még nem a régi, és a hasa is megy kicsit. De remélem túl van rajta, éjjel is már nyugisan aludt.

Laga
Ezen a "koccintás"-on jót mulattam! Kép
Fogadalmat sosem teszek, ne kelljen megszegni... Kép

Boglárka
Nekünk az olajat javasolták előbb a dokinénink és a védőnénink.
Mi is Anyának és Apának hívjuk egymást előtte, (a szüleim a Mami és a Papi, Zs. szülei pedig Nagyi és ... na ez még nem alakult ki) mégis azt mondogatja (főleg rám), hogy "mámámám" (egy ideig "Nya" voltam, de aztán abbahagyta).

Nikcsi
Jövő héten lehet nálunk tali, majd egyeztetek anyámmal, melyik nap nem kell mennem dolgozni (évet zárunk, szóval zűrös időszak), és akkor megírom az időpontot.
Persze ha vki más szeretne rendezni, akkor abban is benne vagyok! Kép

Myra
Mi is már a liftben lefelé menet hiányolni kezdtük Sebit a buli felé menet, de tudjuk, hogy Sebi nagyon szeret anyuéknál lenni (apukám és öcsikém nagy kedvencei és viszont), persze azért este kicsit keres minket, de nem balhézik, tudomásul veszi, hogy most mami és papi kényezteti, és élvezi! És eddig még mindig előkerültünk... Kép
Ami viszont vicces, hogy talán megismeri a kocsink hangját, mikor megérkeztünk (apu mesélte), amint meghallotta a kocsit, közölte, hogy "mámámpáp", lekászálódott az ágyról, és indult az előszobába elénk. Kép
Egyébként mi is nagyon klassz buliban voltunk, és ki tudja, hányszor lesz még lehetőségünk rá (lassan kiöregszünk... Kép).
Fantasztikus, hogy Lilla így beszél! Nagyon aranyos lehet!!! Kép

Szilvi
Hahó, mi van veletek? Ezer éve nem hallunk felőletek!

Hát Hmmc-ék? Van rá esély, hogy vmikor benéz? (Majd a taliról írok neki sms-t legfeljebb, ha nálunk lesz...)

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Kedden voltunk Budakalászon. Hát tényleg nehezen lehet megtalálni! Kép Du. sötétbe, ködbe mentünk eleve, meg egy olyan kicsi táblára van kiírva, hogy cseppek háza, hogy az én kedves férjem még a kapuból se vette volna észre. A medence sokkal kisebb, mint a Szérűskertiben, de annál full extrásabb (úszógép, egyhelyben lehet úszni). A vízet nem klórral tisztítják, van pelenkázó, viszont emberek sem voltak. Én egy nagy társasági ember vagyok, és azt gondolom Kori is, szóval a gyerekek, hangzavar nagyon hiányzott.

Nóra
Ne aggódj szerintem sincs baj Brigivel!

Laga
Nincs soha, olyat ugyse fogadok meg, amit nem tudok betartani. Amit meg megteszek minek megfogadni?

Mi is egy barátunknál voltunk szilveszterkor, ahol a baba most lesz 3 hónapos. A hangulat sajnos elég lapos volt, bezzeg két éve. Szakadtunk a röhögéstől a kártya partin, ez most nem teljesen a babák miatt maradt el. De máshol szívesebben lettem volna! Ja és a petárdákat, inkább már tűzijátékokat ne is emlegessük!


Sebinek jobbulást! Kép
nikcsi
 
 


Boglárka
nem feltétlenül ezek lesznek az első szavak amit először mond majd ki Fanni. Elég eltérő és gyerekenként változik. Úgy hogy emiatt nem térj át az anyáról és apáról a másik megszólításraKép

Sebinek jobbulást!

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Sziasztok!

Sebinek jobbulást!

Köszi a köszöntéseket Kép

Boglárka: nálunk mindkét fiú első szava az anya volt Kép A mama, papa, baba nagyon későn jött. Balu pl 9 hónapig öt szót használt (anya, apa, enni, inni, cici).

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Hát ahogy látom, senkinek nincs ideje erre járni... Kép

Szilvi,
Már akartam kérdezni: pelus??? Megérkezett végre?
myra
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, a Briginek megjelent az ELSÕ FOGA!
Csütörtökön lesz 6 hónapos. Onnan tünt fel, hogy többet nyöszörgött az átlagosnál, sőt akkor is, ha kézben volt, pedig ez nála eddig nem volt jellemző. Aztán vizsgálgattam az ínyét, és akkor éreztem az ujjammal, hogy recés! MIre meg tudtam nézni, hogy van-e ott valami!!!! Kép Hát nem volt egyszerű, mert persze a kis huncut az alsó ínyét nem nagyon mutogatja...
Hát nálunk most ez történt.
noncsi77
 
 


Rajtunk aztán végigmegy minden létező nyavalya, most nekem durrantak be a manduláim, alig bírok nyelni, lórúgás antibiotikumot írt fel a doki, megy fel a lázam is, szóval nem vagyok a topon!
Ráadásul most kezdek aggódni, hogy hátha Sebi is azért nem eszik, mert neki is fáj a torka?! Holnap ra meg is kértem anyut, vigye le a dokinéninkhez, remélem nincs semmi baj (legalább ezen a téren, mert a hasa még mindig megy...). Kép

Noncsi
Gratula a fogacskához!!! Kép
Tényleg, kezdtek már főzizni? Hogy ízlik neki a szilárd kaja?

Na megyek lefekszem, olyan nehéz a fejem... Kép (Jaj, még fürdetni is kéne... Zs. egy hős!)

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Noncsi
Gratulálok az első fogacskához! Kép Tényleg nem egyszerű belenézni a babák szájába. Sőt nekem a D vitamint bele cseppenteni sem. Fanni megtanult hisztizni, gondoltuk ez legalább arra jó lesz, hogy cseppentsünk, de a kis zsivány amint meglátja az üvegcsét, becsukja a száját és csukott szájjal hisztizik tovább. Olyan aranyos.

Cas, Myra
Sebi remélem már jobban van.
Akkor megyünk tücsükzenére az OMK-ba? Néztem a neten és hétfőn vagy szerdán d.e. van. Nekem a szerda szimpatikusabb, de lehet hétfő is.
boglarka
 
 


Cas
Most olvaslak. Kép Szegény Ti. Gyors gyógyulást nektek.
boglarka
 
 


Sziasztok!

Először is: nagyon boldog új évet minden családnak!
Kép
Azaz vidámságot, kevesebb betegséget, nyugisabb, meg minél több felejthetetlenül szép napot a gyereknevelés rögös, de gyönyörű idei útjára is!


A betegeskedőknek meg mielőbbi gyógyulást!
Mi sajna hetek óta jó náthásak vagyunk mind :-(

Másodszor: jövök én még topikolni idén, majd húsvétkor meg karácsonykor is (most csak magamat bíztatom:-) Nálunk minden szép, minden jó, mozgalmas és izgalmas,mert Olivér annyi időmet leköt, amiből naponta 2 focipálya méretű pulóver kijön:-))) Aztán lassan bonyolódunk bele mi is az építkezésbe...

Myra,
Én meg annak örülök, hogy nálunk pont fordítva különböztetik meg a gyerekek a "nagymamás" és itthoni vislekedést. Itthon kevesebb a próbálkozás, ha valamit nem lehet, azt határozottan nem, tudják, hogy kár a gőzért, és már szólamban fújják a nagyobbak, hogy a mamáknál mindent lehet:-)) A nagyik baja, miért hagyják:-)

Na, mai "feles" időm lejárt, búcsúzom
csaó,

Viki
ccviki
 
 


Sziasztok!
sajnos rendetlenkedik a gépünk, sikerült egy hibás merevlemezt vennünk, majd kiderült, hogy a régi sem OK. Most drukkolunk, nehogy elvesszenek a fényképeink. (a régiek ki vannak mentve, de az újabbak még nem Kép)

csak visszaolvasgattam, gratula mindenkinek
és boldog új évet!
és jobbulást a betegeknek

Móniról van valami hír?

Myra!
a pelus a mai napig nem érkezett meg, már nem is telefonálnak, hogy mikor jönnek. 9-én kíváncsiságból rájuk telefonálok majd, akkor lesz egy hónapja, hogy megrendeltem Kép

újra fogyóban van a pelus, mikor megyünk a DM-be? már van kb 10 pontom, mindenki füzetecskéjét ki tudom egészíteni Kép

Nikcsi!
Kori alszik már éjszaka?

fenyőbontás után vállalom a bulit, de még nem tudom, mikor lesz ez
szilvamag
 
 


8-ig van egy sajtófotó kiállítás a Lajos utcában
van kedve valakinek megnézni velem?
(ld. Óbuda újság)
szilvamag
 
 


Halihó!
Hát nem volt egy remek éjszakám, de legalább már lázas nem vagyok. Köszi a jókívánságokat mindenkinek. Kép

Boglárka
Röhögni fogsz, de Sebi kimondottan szereti a d-vitamint! Amint közelítek a szája felé vele már nyitja is, és jóízűen nyalogatja le az ajkairól is (kicsit defektes az üvegünk, nemcsak a cseppentőn jön, hanem mellette is). Kép
Jó fej lehet az a csukott szájjal hisztizés, legalább csendesebb! Kép
Tücsökzene: nekem jó a szerda. Hányasra menjünk (nekünk a koraibbak jobbak lennének...)? Mikortól indul a köv. turnus?

Szilvi
Szegény ti! Na ilyenkor határozom el mindig, hogy MOST kiírom Sebi képeit egy dvd-re... aztán persze mindig közbejön vmi. Kép
Hol van a Lajos utcában galéria?!

Viki
Irigyellek! Kép
Nálunk a nagyiknál kényeztetés van, nincs miért balhézni. Itthon viszont nevelés is előfordul néha, na akkor van hangereje a fiatalúrnak! Kép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Lajos u. 158.
szilvamag
 
 


Cas

a szilárd kaja eléggé ízlik neki, már ha az üveges bébipapik szilárdnak nevezhetők. Azokat eszegeti szorgalmasan, van 1-2, amire fintorog, de úgy 90%-ban lecsúszik neki. Még főzeléket nem csináltam neki, lehet hogy már kellene??? Kép
noncsi77
 
 


Minden betegnek jobbulást!!!

Noncsi,
Gratulálok az első fogacskához! KépKép
Én már feladtam, hogy bele nézzek Lilla szájába. Reménytelen. KépKép De ma legalább evésnél végre látthattam "heteskét". Hurrá! Ezt is jól megszenvedtük. Kép
A főzelékkel nem vagy elkésve. Kép

Boglárka,
Nekünk is a kora délelött a jobb.

Szilvi,
Nekem kéne a napokban pelus. 7 beragasztott pontom van. Kép

Viki,
Húúú mennyit nőttek a gyerekek nyár óta! Hanna egész nagylányos lett. KépKép Merre költöztök?
myra
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?