Új privát üzeneted érkezett!

Babszy,akartam kérdezni,h kihasználtad-e a mindenféle masszázsokat ,meg a többi wellness szolgáltatást is? Nagyon megtetszett a hely,ahogy megnéztük a neten,és vsz jövőre,h Hannácska is élvezze,mint Bali, elmegyünk majd mi isKép!

Eszti,fácánleves ínycsiklandóKép! Miket kaptatok?

Gepárdcsalád,jól vagytok? Kérünk képeket!

Mindenkitől kérünk képeket!

Kata,megjöttetek? Én ma éjjel kettecskén leszek vsz Hannácskával,Apa előszilveszterezik a barátaival,csak nem tudtuk,h ennyire klassz a szállás,ezért nem készültünk mi is,pedig most hívott és azt mondja,szuper, de mire visszaérne értünk,meg újra ki,már fektethetnénk is le TücskötKép! NA mindegy....

Kép
seriff
 
 


Sziasztok!

Mi is vagyunk. Petinek nagyon tetszik a fa, legjobban persze egy minimikulás dísz tetszik neki. Ajándék bontogatás már nagyon megy. Tényleg kár hogy nem volt fehér karácsony. Tegnap kimentünk amikor esett a hó, örömködtünk meg minden, Peti kb. 2 perc múlva elaludtKép Lényeg hogy mi élveztük LacivalKép

Eszti! Nagyon édi a kis fátokKép

Babszy! Az élményfürdős képek nagyon szuperek!! Annyira helyes a kis Balázs!Kép

Mindenki rakjon fel képeket!

Kép
edó75
 
 


Sziasztok!Kép

Megjöttünk mi is. Karácsony jól telt, és gyorsan. Peti élvezte nagyon, és már édesen örült az ajándékoknak, élvezte a csomagok bontogatását is nagyonKép
Én annyira fáradt vagyok csajok, hogy csak na! Pedig még holnap is megyünk Pestre, pénteken meg a szilveszterezős helyre. Na de majd januárban pihenünkKép

Amint fent lesznek a képek, rakok fel én is.

Serfkó, és hova ment a Győző? Remélem nem félsz otthon, és már letetted Hannust aludniKép

Enyém gyereket most altatja a nővéreKép

Gepárd családdal találkoztunk. A babák olyan édesek és gyönyörűek, mint egy játékbabákKép Annyira édesek így négyen.Kép Van róluk is jó képem, majd felrakom persze azt is.

Peti annyira-annyira édesen beszél már. Ma este pl felhívta a dédimamáját telefonon és beszélgettek!!! Azt hittem megzabálomKép
Na megyek mert van még sok dolgom, és hulla vagyok. Képekkel szerintem majd holnap jövök.

Sok puszi, és jóéjt!!KépKép

Kép

Kép
tikata
 
 

 
 

Ezek szerint mindenkinek jól telt a kari! Kép

Várom a képeket a gyerekekről! Kép

Mi meg tegnap összeszereltük (jobban mondva Peti, én csak kívülről dumáltam bele Kép ) a gyerekbútorokat, szerintem nagyon klassz lett. A komódra még nincs rátéve a rátét, de az már semmi ahhoz képest, ahogy a komód ajtajait és a fiókot kellett belőni, hogy sehol se akadjon. De az uram fáradságot nem kímélve addig igazgatta, míg tökéletes nem lett.

Szóval most így néz ki, és nekünk nagyon tetszik.

Kép

Kép
Vendég
 


És akkor még nem is meséltétek el, hogy ki mit kapott karira????? Engem nagyon érdekel ám! Kép

Én az uramtól kaptam a nemrég vásárolt Columbia sapkámhoz illó sálat és sapkát, és ennek annyira örültem, mert még tán sosem volt így egyben garnitúrám. Kaptam még könyveket is. Én Petinek egy inget vettem, egy Samsonite táskát munkába, amibe minden mappája belefér, és egy kézi készítésű kőris fa nagy vágódeszkát. Imádja az ilyen dolgokat. Anyukáméktól kaptam egy nagyon-nagyon szép köntöst (Marks and Spencer - no comment), könyvet, és egy csecse fülbevalót (ezüst). Peti anyuéktól kapott két vadászzoknit, egy irtó szép vadászkalapot (ugyanis a régi már nagyon kajla), pulcsit. Tesóméktól közösen kaptunk, januárra két előadásra színházjegyeket Kép
Anyóséktól pizsit kaptam (lenti használatra), Peti pulcsit.

Hát nagyjából ennyi.

És ti?????
Vendég
 


Tiszta szórakozott vagyok: szóval a sapkát én vettem nemrég, és sálat és KESZTYÛT kaptam tőle....Kép
Vendég
 


Néhány képKép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
edó75
 
 


A kis harisnyás Pipi!Kép Hintaló nagyon jóKép! Ez a másik egy horgászós játék? Mikusapka még mindig jól áll!

Eszti, szépek vagytok, mármint egyenlőre a bútorok látszanakKépKép! Igen, nem semmi belőni ezeket a fiókokat meg minden, vhogy vagy akad,vagy nem csúszik-nálunk pl most alulról képeznek akadályt akabátokKép.... Én kaptam paplant, mert iszonyúan fáztam a régi alatt, meg kávéfőzőt, meg kaptunk bőröndöt,meg könyveket-ciklámen Stahl is megvan végre-meg pólókat, meg bukszát a fekete táskához. Hannácska meg kapott mp3 lejátszót-Halász Jucihoz-a szobájába, szuper kockát, szánkót, triciklit, bábokat...

Kata, hogyhogy mentek ma Bp-re? Nővérkét viszitek vissza? ha itt jöttök le a pályáról, ugorjatok ám be, ha van kedvetek! Kép Apa hajnali 1-kor hazajött, hiányoztunk Neki. Nem féltem, és amúgy megszokásból Neki is megágyaztam-lám nem volt hiábaKép! Hol szilvesztereztek?

Kép
seriff
 
 


Hahó!
Kis szépség ez a Peti gyerek! Csillognak a nagy barna szemei!KépTetszik nekem ez a hintaló. Ugye az?

Eszti, olyan szép lesz (illetve már az)a gyerekszoba, hogy szívesen lennék gyerek nálatok! Komolyan. Az a legszebb benne, hogy egyszerű vonalak és formák, természetes anyagokból. Hát ez a tuti!

Orsi, Hanna is olyan édes a szánkón! Mikor lehet őt majd egyedül húzni igaziból, havon?
Szilveszterkor gyertek nyugodtan! Melyik az a Boglárka ház? Én a környéken lakom, mégsem tudom. A mieinknek nincs ilyen neve, tudtommal...ez valamelyik újabb kiadás gondolom.

Bogi, Kata, várjuk az ajándékcsomagolós, meglepett arcot vágós Petis-Balis fotókat!

Ugye elnézitek nekem, ha most nem teszek fel karácsonyos képet? Inkább a gyerekek, meg a fácánleves a lényeg!Kép

Dia, remélem, te is kicsit feltöltődve hamarosan jössz, és olvashatjuk hosszú beszámolódat az ünnepek történéseiről!Kép

Puszi!
anniecoe
 
 


Eszti! Kafi a szoba, kis Bencének tuti tetszeni fog!! Mire kaptatok szinházjegyet?

Kata! Nem is mondtam... Nagyon szép az étkészlet amit kaptál!Kép

Bogi! Mi az a drasztikus lépés amire elszántátok magatokat szopi és alvásügyileg? Mikor is vizsgázol?

Serif! Nálatok van hó? Ki tudtátok próbálni a szánkót? Nagyon édes HannaKép Az egyébként tényleg horgászós játék (mágneses). Erre a fiúk azt mondták, nem lehet elég korán elkezdeni.

Ancsa! Igen hintalóKép Én nem nézem el!Kép A mindenki rakjon fel képeket-be te is benne vagyKép

Dia! Remélem te is jelentkezel. Nem volt fárasztó a karácsony a két kis gepárdkölyökkel?

Kép
edó75
 
 


Sziasztok!

Hát én már fentebb leírtam, sőt mutattam is mit kaptam a páromtól. Ezen kívül kaptam még a családtól szép pulcsit, könyvet, fehérneműt, terítőt, táskát, szakácskönyvet. Szóval sok klassz dolgotKép
Peti is kapott sok játékot és szép ruhákat.

Jöjjön néhány kép (mivel Edó nem nézi elKépKépKép
Kép

Kép

Kép

Két Gepárdbébis:
Kép

Kép

És, élni tudni kellKép:

Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Csajok, én most megyek aludni, holnap korán indulunk, csak vasárnap leszünk.

Ezért hát most mindenkinek nagyon boldog új évet kívánok, teljesüljön a kívnságotok amit szilveszter éjjel kívántok!!!!!KépKép

Sok puszi, vigyázzatok magatokra, bulizzatok jót, csendeset, pihenőset, kinek milyen lesszKép
KAta

Kép

Kép
tikata
 
 


ja, inkább lesz...Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Úúúúúúúú, gyerekek, mennyire esik a hó!!!!KépItt a hegyekben, ahol dolgozom, olyan szép! Persze reggel nem ezt mondtam, mikor az autó alig bírt felkapaszkodni....Kép Menni kell szánkózni, csak kár, hogy nekünk nincs, de még lehet, hogy valamelyik szomszéd gyerektől kölcsönkérem és szólok Ivánnak, hogy húzzon!Kép

Nagyon jók a képek!!!! Gyerekek, nekem nincs is karácsonyos képem, most jövök rá! Na majd valami másmilyet rakok fel otthonról.

Pusszantás!
anniecoe
 
 


Pálinkás jó reggelt mindenkinek!
Boldog újévet nektek. Remélem mindenkinek jól telt a tegnap, és jól indult a ma. Nekünk csendesen, de annál jobban. Ilyen jó évünk asszem egyikünknek sem volt még, mint a 2005., és a 2006. még ennél is szebb lesz. Kép

Puszi nektek!

Kép
Vendég
 


sziasztok, Boldog Új Évet mindenkinek!

Hannácska benyalt vmi vírust, úgyhogy tegnap óta lázas, meg olyan kis bágyadt, de elvittük ma a dokihoz, és C-vitamin, folyadék, lázcsillapító kúrára fogta. Kis cuki, olyan lefeléálló a szeme..

Kép
seriff
 
 


BUÉK!!!

Hannuskának jobbulást kívánunk!!Mikor lett lázas? csak nem szilveszterkor kapta el?

Hogy telt az év utolsó napja? Nálunk kisebb összejövetel volt a barátokkal. Bali is bulizhatott egészen fél10-ig, utána legalább mély szunya volt.Kép

Kata, ti hazakeveredtetek már Zalából?

Pussyka, Zsomika énekelte veletek a Himnuszt, vagy addigra kifáradt?

Kép

Kép
babszy
 
 


na hálló
mégsem kelt még fel Tücsök.
Szilveszter éjjelén lett lázas,vagyis du már meleg volt a feje, de a nyaka, keze,lába,hasa, stb nem,és azt hittük, h csak beöltöztettük és bemelegedett a feje,mert persze Bp-en voltunk,és kúp se volt nálunk-mostmár lesz. Barátoknál voltunk Perzsébeten, a Mediterránban,és az egyik szomszédnak vlt egy germicidje, aztán két házzal arrébbról szereztek még 2-t,így elég volt.
Azt mondta a doki, h kedd és csütörtök között kaphatta el. Na kedden sehol sem voltunk, szerdán d.e vettük a cipőt, de nem is voltak a boltban, csüt-ön meg este voltunk bent sétálni a városban,de ők be sem jöttek a postára se és a boltba se. Midegy mondjuk,lényeg,h meggyógyuljon.Még sosem volt beteg,és ez nagyon rosszérzés,h ilyen kis bágyadt,meg forrófejű....

Dia,hogy vagytok?

Babszy, mond masszás is volt Debrecenben,meg szoli-szauna? Nem mentetek végül Vászolyba?

Kata,jól vagytok? Pety is koccintott éjfélkor?

Edó, Peti hogy bírta a petárdákat,tüzijátékot?

Ancsa,jól skerült a szomszédos buli? Nálatok vagy Náluk?

Eszti, már nincs sok hátra az osztódásig, remélem,h jól vagytok!

Kép
seriff
 
 


Helló,

Serfi, sajnálom pici lányodat. Olyan kis elesettek ilyenkor. Kép
Mi jól vagyunk, csak rossz, hogy Peti megint dolgozik, olyan jó volt ez a két hét, amíg itthon volt.
Valami front lehet, mert a minifiam egy napja egy percet sem pihen, és akkorákat mozog, hogy csak na. Ilyet még sosem csinált. Na, majd holnap este jól megnézzük a dokibácsinál. Kíváncsi vagyok, mekkora már. Kép

Én ma egyedül leszek holnapig, mert Petim kétnapos értekezlettel kezd a cégnél, és Egerszalókra vitték őket. Ez az idő is eléggé nyomi, de azért nektek legyen jó napotok.

Serfi, azért jó volt a szilveszter?
Többieknek?
Vendég
 


Aha,jó volt persze, nagyon szép lakásban laknak,és nagyon fini volt minden kaja,de rengeteg.Azt mondjuk már rég nem értem,h minek ennyi tüzijáték, fél2kor kinéztünk,és a Duna-parton,ameddig csak elláttunk végig nyomták.
Idő,undorító,de a tegnapi se volt semmi.
MiniBence biztos bokszolKép, de vajon ki az ellenfél? Egerszalók jó hely,nem ott esett bele a labda abba a csónakázó tóba?Meg a Drazsé nem ott beszélt vmi csúnyát,pont,mikor K-né állt az ajtó túloldalán?
Ti kettecskén-bocs 3- szilvesztereztetek?

gyerek még alszikKép...

Kép
seriff
 
 


Nem nem, Serfi, az Síkfőkúton volt. Kép
Igen, hármacskán. Aludtam is éjfél előtt, de azért a koccintásra feléledtem.
Szerintem most megint nőtt egy nagyot a gyerek, mert egészen felfelé terjeszkedett a pocim, és jobban érzem a mozgásait, mint eddig. És még mindig a jobb csípőcsontomnak támaszkodik néha-néha, cukimanó. Asszem a hátával. Kép

Gepárdék most már tényleg jelentkezhetnének!!!
Vendég
 


Serfi, tényleg nagyon szar ha betegek ezek a gyerkőcök. Ez meg Murphy, hogy pont ott lett beteg. Én már mindig viszek magammal gyógyszert. Bali is ilyen idősen volt először beteg.Kép
A tüzijátékokat egyébként én is nagyon utálom, semmi értelme. Itt a szomszédban is lődözték órákon át.

Eszti, kimaradt Caramel?

Idő fos a köbön, már nagyon unom.KépSógornőmék a Kanárin nyomják 25 fokban, napsütésben. Nekünk is ott kéne lennünk.

Igen, az Síkfőkút volt, nyári táborozásaim színhelye.Kép

Majd rakok fel képeket,ha rosszcsontberci megengedi.Kép.

Pusz

Kép

Kép
babszy
 
 


Kinéztünk Caramelre, de mivel nem zenekaros koncert volt, hanem sima hakni, így nem volt egy nagy élvezet, viszont rengetegen tüziztek, meg petárdáztak, úgyhogy inkább hazajöttünk a melegbe. Kép
Vendég
 


ja, mostmár nálunk is lesz lázmérő-bár ez most beoffolt, mármint a digitális, meg persze kúp is..
Végül is most kelt fel, és épphogy 36, majdnem 35.9 Kép!

Én is akarok a Kanárira menni,vagy Kubába!

Babszy, még mindig nem válaszoltál a masszázsra!Kép

Hol volt CaramelFeri?

Kép
seriff
 
 


Nyugati téren volt.
Örülök, hogy nincs láz! Kép
Kubában most nincs annyira meleg, de azért húszon felül vannak a fokok. Ilyenkor tán Thaiföld a király, de erről inkább Ancsa tudna mesélni oldalakat. Én most oda mennék szívem szerint. Vagy Maldívra. Kép
Vendég
 


Ja, masszázson csak Andris volt (thai), de van ezerféle, még a szemgödrét is megnyomogatták.KépEngem végül nem tudott rávenni.Kép

Kép

Kép
babszy
 
 


Hali!

Hannácskának jobbulás puszikat küldünk PetivelKép Jó hír a 36 fokKép

Eszti, Maldívra én is mennék nagyon-nagyon, addigi életem talán legboldogabb 12 napját töltöttem ott.Kép És az ünnepek után tényleg olyan rossz visszarázódni a hétköznapokba.
Mi szilveszterünk is nagyon nagyon jól telt. Péntek, szombat nagyon jó idő volt, gyönyőrű havas tájon voltunk. Volt nagy szánkózás, eszem-iszom, beszélgetések. Volt 10 felnőtt, meg 10 gyerek, plussz egy a pocimbanKép (úgy is nyilt titok volt már a dologKép)Peti nagyon jól érezte magát, volt hogy egy egész óráig nem is láttam, úgy elvolt a többi gyerekkel, persze ott volt vele a nővére, aki nagy segítség volt.

Serfi, itt a malomban is lesz thai masszázs. Februárban nyílik egy egészség centrum, Biovital. Figyu, ez a thai masszázs nem szexmasszázsKép Vagy az más? Valami jó kis masszázsra én is elmennék majd egyszer, de nekem ne fájjon, csak olyan lightosra. Ha valaki tud ilyet majd szóljon, talán jövő ilyenkor beneveznék ráKép

Képzeljétek tegnap éjjel megszületett Peti unokatesója, SomaKép Veszprém megye első babája lettKép

Kép

Kép
tikata
 
 


Kata....................azért ennél tán több szót érdemelne ez a kis elejtett mondatocskád.........Kép
Én pl. semmit sem tudok, mesélj már!!!! Kép Miket tudtok már a legifjabbról? És hogy vagy? És egyáltalán...........kééééééééész! Nagyon örülök! Tök jó! Talán a ciprusi út ajándéka???? Kép

A thai masszázsnak köze sincs a szexhez, hiszen ruhában van a delikvens, és a masszőr is. Viszont meglehetősen kimozgatják az izmokat, szóval nem igazán lájtos, viszont állítólag csodákat csinál a beállt izmokkal.
Vendég
 


Én már tudtam ám, előbb hívott Kata.(mondjuk azért sejtettük nem igaz?Kép Olyan jó, mennyi baba lesz idén is!!!!Kép neveken gondolkoztatok már? Kérünk részleteket!
Soma, ugye kislány? Gratulálunk!

Hanna, azóta is ok? remélem.

Szex masszázsKép, ez jó. Andris nem számolt be ilyesmiről.Kép

Bali az előbb cigány zenére táncikált, bejön neki.Kép(Miután fél kiló tésztát benyomott, egyszerűen imádja.Kép)

nem is mondtam még, hogy a képek nagyon tutik. Edó, Peti irtó cuki azon a hintalovon.Kép Mindjárt én is teszek fel képeket.

Kép
Kép
Kép
KépKép

Kép

Kép
babszy
 
 


Babszy,mit fúr a drága? Nagyon modern ez a hóember! Nagyon szép a fátok,és a karácsonyi kaktusz is,nekünk az csak Nagyikánál virágzott,zik, a hidegszobában...CSak nem az m1-t néztétek? Tücsök alszik 3/4 órája,előtte 36.2 volt,legalább nem hűlik kiKép!
Én mondtam Katának,h elárulja MagátKép!
Babszy,már hogy lenne Soma lány? Az csak a mamagésa Kép! Csak azért kérdeztem ám a masszázst,mert olvastuk a honlapon a mindenféle wellness tevékenységet,lehetőséget,és kíváncsi voltam,h kihasználtátok-e.

Kép
seriff
 
 


Sziasztok! BUÉK!!!!!!!!!!!
Esztihez kapcsolódva én is azt hiszem, nagyon figyelmesen kell a sorok közt olvasnom, mert a nagy bejelentések el vannak rejtve! Kép
Gratulálok mindenesetre, és lehet hogy nyílt titok volt, de én nem tudtam semmit! NAgyon örülök, hogy kis pocaklakód van! ÉS hol tartasz?

Gyerekek, szívesen mesélnék Thaiföldről, mert ebben az időben én is ott lennék, de MAldívval is megelégednék... Kép

Orsi, buli OK volt, végül nálunk az egész, nem tört el semmi, nem amortizálódott le semmi, király volt! Kiderült hogy melyik a Boglárka ház?
Remélem, kiscsaj hamar meggyógyul!

Bocs, munka van, majd még jövök!
Pussz
anniecoe
 
 


Bogi, nem ismertem rá a lakásotokra! Azt hittem anyukádnál készültek a képek. Az új asztalotok tévesztett megKép Látom Balika is nagy szerelő, és fúr mindent. A fa alatt lévő ajándékok jól néznek ki, ha jól látom nagy része játékKépKép

Igazából élőben akartam elmondani, de Esztiéknél még kicsi volt nagyon, Diáéknál meg már nagyKép lesz. Meg már páran tudták. És nem tudom hogy kell az ilyet bejelenteniKép Amikor a családak elmondtuk is olyan zavarban voltam, mint egy megesett 16 éves kamaszlányKép
Ma vagyok 3 hónapos, júliusnál előbb nem szeretném látni a picurt, még nem tudni micsoda, én mondtam apának, h lányt csináljon. Múlt héten 8centis volt fejtől popsiig, már kész kis emberke, mindene van, és az uh alapján nagyon mozog, amiből még semmit nem érzekKép Hááát ennyi!Kép NEm hánytam, nem volt hányingerem, de azért bízunk a kislánybanKép

Ezt a thai masszázs ruhában csinálják? Az jó, mert én kipróbálnám, (főleg h nem szexmasszázs), de én elég szégyenlős vagyok levetkőzni.

Igen, a Soma kisfiúKép

Kép

Kép
tikata
 
 


Nemrég még az én piciminim volt a legkisebb, de Kata, a te csöppödhöz képest az én manócskám már meglett úriember. Kép Kép
Örülök, hogy minden rendben, és kívánom nektek a kislányt!! Kép

Nem tom, hogy így picivel a pocidban lehet-e thai masszázst, mert mondom, eléggé húzogatják a testrészeket, és nem tudom, hogy árthat-e esetleg. De szégyenlősöknek kifejezetten jó, mert adnak ilyen leplet, és nem kell meztelenkedni. Kép
Vendég
 


Szasztok megint, már otthonról.
A thai masszázst szerintem pocakosan ne próbáld ki Kata, mert ugyan biztosan vigyáznának rád, ha beavatod a masszőrt, de annak meg nincs értelme hogy csak itt-ott óvatosan nyomogasson és ütögessen. Én még soha nem voltam ilyenen, de Iván már számtalanszor, és amikor mindkettőnket masszíroztak odakint, olyan hangokat hallottam, hogy azt hittem, az emberem már nem jön ki a saját lábán. Oszt neki meg nem is fájt.Kép
Én mindig talpmasszázsra vagy egész testesre szoktam menni.
De arra itthon is. Kint viszont kár lenne kihagyni...

Tuti lenne egy hugi Peti mellé. Õ mit szólt? Már tudja?
Ezen a Soma mamagésán jót röhögtem...Kép

Bogi, látom a felmosód mikre nem jó télen! Pl. hóember karnak tökre megfelel. KépÉdes a fiad kis pirospozsgás arccal.
A virág gyönyörű, imádom a karácsonyi kaktuszokat! Nekem 2 van, az egyik ugyanilyen színű, a másik piros. 3 éve vannak meg, mindig tele vannak virággal. Évente 2-szer. Talán karácsonyi és húsvéti egyben?!

Gepárdék eltűntek? ÉS Edó?

Puszi, megyek jógára!
anniecoe
 
 


Hát nem is most mennék masszázsra, te!Kép Hanem leghamarabb egy év múlva talánKép

Én is akarok jógára menni!!
Serfi, nem tudod Kecsón nincs kismamajóga?

Kép

Kép
tikata
 
 


BUÉK!

Kata! Még egyszer gratulálok ill. gratulálunk! Kép Sokszor tényleg az volt az érzesem hogy már nem csak 3-an vagytok, de gondoltam, nem kérdezek semmit, mert tuti mondtad volna...Kép Ez annyira jóóó hírKép Tényleg Peti nagyfiad mellé jó lenne egy kislány. Nagyon édes ahogy nézi a karácsonyfátKép

Bogi! Kis szerelő fiad nagyon cukiKép Az a felmosó izé az nem játék? olyan gyerekméretnek tűnik...

Seriff! Jobbulást a kicsi lányodnak!! Hát nálunk nagyon durva petárdázás,tüzijték volt, meg buli az alattunk lévő szinten, de szerencsére Petit nem zavarta. Lefekvés előtt nézte a tüzijátékokat, nagyon tetszett neki.

Kép
edó75
 
 


Kata,de van,mindjárt előkeresema telefonszámot a másik topicban.Na jó,lehet,h csak holnap.

Tücsök alszik, estére 36.8 lett,és sikongatott,meg cuppogott, sztem jól van Kép! Köszi mindenkinek az aggódást,és a jókívánságokat!

Babszy,holnap skype-lunk.

Kép
seriff
 
 


Köszi Serfi, nagyon megköszönném.Kép
Az, h Hanna sikongat meg cuppog tényleg már annak a jele, h túl van a nehezénKép

Kép

Kép
tikata
 
 


Hello Lányok!

Én ma beirattam Petit bölcsibe. Tök furi nem is tudom elképzelni, hogy majd idegen helyen, idegen emberekkel jól érezheti magát.. Szóval én októberben visszamegyek dolgozni, persze remélem nem kell sokat és nálunk is jön a következő manóKép

Kép
edó75
 
 


Jó reggelt!

Edó, tudod ugye, h a munkahelyeden 2 évre járó szabadsággal kezdhetsz? Milyen furi, h már most be kell iratni a bölcsibe ahhoz, h októberben mehessen. Lassan felvételi vizsgát kell tenniük hozzá!És ez a bölcsi dunaújvárosi?
Én is tervezem, h januárba elmegyünk
Budajenőre és beiratom Petit az oviba jövő ilyenkorra. Persze az ovinak van egy nagy előfeltétele: a szobatisztaság.

Peti fél órája a felmosó ronggyal sepri a lakást!!! Hihetetlen komolysággal, és magyarázza merre ne menjek, hol vizesKépKép

Kép

Kép
tikata
 
 


Tudom, bár azt hiszem azt megtartom karácsonyraKép Igen, dunaújvárosi a bölcsi, Kulcson nincs is. Mi ide járunk dolgozni talán így szerencsésebb, lesz az ovi meg az iskola is. Ha gáz van mama gyorsan el tud menni értükKép Haha még csak egy van, de én már többes számban beszélek.
Jövő ilyenkor oviba? és akkor 4 évet fog oviba járni?? Mi úgy gondoltuk hogy bölcsibe járatjuk 4 éves koráig és utána 3 év ovi aztán iskola. Egyébként te is érdeklődhetsz hogy mikor kell beiratni hogy legyen hely. Ebbe a bölcsibe már 2007-re is voltak beírva gyerekek. Először a nő azt mondta nekem, hogy már csak jövő szeptemberre van hely. Én meg néztem, hogy mi van? Aztán szerencsére leesett neki, hogy már 2006 van és ez a tavalyi duma voltKép
Ez a takarítós sztori nagyon jó. Kölcsönkérheti a felmosót Peti a hóembertőlKép Nálunk most a porszívó a menő meg a porseprű. A múltkor még a hintalovát is elhúzta hogy a polc alá is be tudjon nyúlniKép

Kép
edó75
 
 


Itt Pesten pedig még szarabb helyzet bölcsi és ovi ügyben, mint vidéken. Kép Erről Dia mesélhetne, de szerintem ha valaki bölcsizni vagy ovizni akar, akkor meglehetősen idejében kell utánanézni, hogy hova szeretné.
Kata, Peti jövő ilyenkorra simán szobatiszta lesz, jön a tavasz, a nyár, amikor sokkal könnyebb biliztetni, főleg, ha sokat vagytok szabadban. Mondjuk, ha jön júliusban a legkisebb, akkor érdemes tán előtte, nem?

Csajok, pár részletkérdést kérdeznék tőletek, amiről fogalmam sincs:

Milyen betétet és bugyit vittetek a kórházba? Asszem a tenának van valami spéci bugyija, de milyen, meg milyen betét nem lesz kevés??
Popsitörlőből melyiket? Nivea? Johnson?
Fürdetőből és popsikrémből ti is gyógyszertárit?

Köszi Kép
Vendég
 


Ha jövőre Peti elmegy oviba, azért járna négy évet, mert az október miatt évvesztes és plusz egyet kéne járnia? Bocs, de ezeket még nem nagyon vágom, nekünk meg a februári születéssel pont jó lesz a gyerek a ovi-, isikezdéshez.

Dia mesélte, hogy ők beiratták a bölcsibe a piciket, 2007. őszére.....szóval két évvel hamarabb kellett. Azért ez nagyon durva.

Lehet bölcsizni 4 éves korig? Ezt nem is tudtam.
Vendég
 


Gyerekek, bölcsi és oviügyben csak lesek tátott szájjal... ez nagggyon gáz.
Eszti, Tenánál utána tudok kérdezni a betétes dolognak.
anniecoe
 
 


Sziasztok!

Ú,de egy durva éjjel volt ez! Hannácska 11től fél 2-ig nem akart aludni,dobálta magát az ágyban,beszélt meg cuppogott-kellett neki vacsi közben megtanítaniKép, aztán ezt megismételte fél4-től 5-ig. Na mondjuk akkor megint 38 volt. De más baja nincs azóta se, nem folyik az orra meg semmi.Most skype-ltunk Bogival,de lerakottKép!

Azért ez durva,h Dia ikrek már be vannak íratva a bölcsibe, mármint,h már be kellett őket, holott még 3hósak is csak 3nap múlva lesznek....

Eszti, tesód tud felírni neked Tena hálós bugyit,az enyém xl-s volt, ez 2db-os, írass 2-3 csomaggal.Betét, bár nekem is volt tena, azért a gézzel körülvett vatta puhább volt,kényelmesebb.Popsitörlő:nivea,vagy pampers,én a J-t utálom,nem bírom kiszedni a csomagból. Fürdető,popsi, gyorvos írja fel, -tesód lesz?-és persze gyógyszertárit.

Mégis skype-ltunkKép!

Kép
seriff
 
 


Eszti én tenát vittem, a gyógyszertárban vettem, csaj kérdezte, h szülni megyek? És ennek megfelelően adott méretet, de már nem tudom mekkorát és hány csomaggal. De valószínű 1 csomag elég volt, mert mikor haza jöttem, már az always nagymérete elég volt. Én a kórházba szintén tena hálós bugyit használtam, gyógyszertár ez is. Vettem belőle 2db-ot, és fürdéskor mindig kimostam a másikat, pillanatok alatt megszáradt, következő alkalomra. De ez is csak a kórhátban volt, haza felé már saját xxl-es méretű bugyiban jöttem, kismama nadrágbanKép De tudod Eszti, mindenki másképp csináljaKépKép De én így szeretném legközelebb isKép

Ovi. Én nem tudom, h Bjenőn van-e bölcsi. Szerintem nincs, és Telkiben a szomszéd faluban sincs. Ezért gondoltunk csak ovira. Ha jövő ilyenkor költözünk (bízunk benne ez a legvégső határidő), akkor Peti 3 és fél évet fog oviba járni, mert ugye őszi és évvesztes. Ez nem lenne vészes. De ha már szeptemberben költözünk, menne akkortól oviba és akkor 4 évet járna, de így csak egy közösséget, néniket, kellene megszoknia, meg ugye nincs is ott helyben bölcsi.
Most ezeket tervezem én.Kép És bízok benne, h lesz még hely az oviban, azért ez mégiscsak egy faluKép Húúú, falusi emberek leszünk, hurrá!!!

Serfi, hogy vagytok?

Kép

Kép
tikata
 
 


Most már tudom, h fáradtanKépKép

Kép

Kép
tikata
 
 


Szóval akkor Tena hálós bugyi. Ok. És ezt fel kell íratni? Nem mintha nem lenne kivel Kép, csak furcsa. Vagy így olcsóbb? Amúgy nekem is van olyan nagyobb méretű bugyim, amit mensikor használtam, azért azt is teszek be, hátha hazafelé már az is jó lesz.
Kata, ha nektek ez jó volt, biztos nekem is az lesz! Kép
Serfi, remélem azért hamarosan újra a régi lesz kis Hannácska! Nem tesóm lesz a gyerekorvosunk, mert hát ő nincs körzetben, de egy kollégájához fogjuk leadni Óbudára a kártyát. Amúgy meg tesóm lesz az orvosunk a gyakorlatban, a hétköznapokban természetesen, pl. ő fogja majd oltani, házhoz jön. Kép Hát igen, itt a XIII. kerületben ez van, 2007. őszére vannak már csak helyek...ha még vannak.....
Kata, irigykedem a leendő falusi életmódotok miatt!!! Mi is szeretnénk majd.
Tényleg, házzal hogy álltok? Edó és ti?
Vendég
 


Kata,megvan, Klapka u-i jógastúdió, Janiné Etelka vezeti, 30-255-5220. Kérdezd meg mikor van.
FalusiKép!

Eszti, felírva olcsóbb, de nem egy ökör ára amúgy sem.

pill,bömböl


na majd még jövünk....

Kép
seriff
 
 


na így van a drágaKép

Kép
seriff
 
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: