Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok lányok!

Hazaestem.Ezek a babák egyszerűen gyönyörűek!!!
És nyugodtan zajongjanak! én nem hallom!Kép

Bogi!

Köszi a bemutatást! Nagyon szép neveket találtatok! és különlegeset.

Jelentem: A beigli elfogyott!(jött az Üdvhadsereg.)

Holnap mit főzzek? Na majd kitalálom. Vagy nem. Legyetek jók ha tudtok,most beájulok. Holnap jövök.

Pusszancs:Emőke
rusnya
 
 


Sziasztok,
próbálok majd normális képet is berakni, de mivel most csin. először nem tudtam, hogy sikerül-e egyáltalán és ezt dobtam csak beKép
Bogi!
csak nem a sok zaj ártott meg?Kép
Havtunde!
nekünk már rég volt keresztelő, de a keresztszülő adta a papnak a lét..
na megpróba egy normálisabb képet betenni
puszi és pihit aki még nem dolgozik
Kép
erzsi100
 
 


Erzsi!

Helyesek a lurkók!
Már nem emlékszem, Te dolgozol még?
És honnan költöztetek ide?

T.
Vendég
 

 
 

Sziasztok lányok! Végig olvastam a heti leveleket, nagyon aranyosak a kicsik és ötletesek az ajándékok. Nekünk is kis konyhát hozott a Jézuska a nagyitól, tőlünk meg hozzávalókat, kisedényeket, kanalatkat, zöldséget, gyümölcsöt, turmixgépet. Kiegészítésképpen,kiscsuszdád, építőkockák és mese videot. Először nagyon aggodtam a csuszda miatt mert nem tudta átteni a lábát a csuszáshoz, de megoldotta arccal előre csúszik le, már nagyon jól begyakorolta a játékait és a babáját is csuszdáztatja. Karácsonykor 3 tekercs filmet löttem el, hagyományos géppel, most viszem előhívatni őket.
Rusnya! Gratulálok neked hogy a mindennapi robotban is megmaradtál ember. A dokikról meg annyit, hogy közöttük is van kivétel, de általában azt szokták mondani akinek sok van általában az nem adakozik, mert elfelejtette honnan indult. De amig vannak jószándéku emberek én nem félek a jövőtől.
Annának december 25-én volt a Keresztelője, Jézus születése napján. Nagy ceremóniát nem csináltunk, csak a szűk család volt ott. Utána ünnepi ebéd. A lelkésznek 5 ezer forintot adtam, de mondta hogy ingyenes, de tudom hogy jó célra fogják felhasználni így otthagytam, erre ő betette a perselybe a pénzt.
Szilveszterkor csapunk egy családi bulit a termálfürdőbe. Remélem a tesomék el tudnak jönni ebbe a havas időben. Ha jönnek akkor 3 fiú gyerek, anya, apa, nagymama, sógornő, unokatesó érkeznek és elvisszük a hugom lányát és fiát is, Anna és én így 12-en leszünk a kis család. Főztem nekik gulyáslevest, azt imádják.
Nos dolgozom egy kicsit, majd még meglátogatlak titeket.
nicsi1
 
 


Sziasztok!

Ági!
Tök jó, hogy írtál! Hogy tudtál elindulni ebben az időben?
Vittél magadnak éjszakára hideg kaját? KépKépKép
Hol volt a keresztelő?
Kép

Tünde
Vendég
 


Puszi lányok!

Nicsi! Teljesen igazad van! Orvosa válogatja. Amikor a balesetin dolgoztam,ott az orvosok minden évben állták az utolsó fillérig a buliköltségeket is. (nőnap,óévbúcsuztató stb.)
És ha arról volt szó akkor a főnökünk, Király főorvos úr is akkora ruhakupaccal állított be,hogy majd megszakadt.És ezt is hajléktalan betegünknek adtuk. De a mostani osztályomon ennek a szikráját sem látom.Buliról meg nem is álmodunk. Itt az "IGYÁL VIZET,DOKI FIZET" a divat. Erről ennyit.

Erzsi! Gyönyörűek a gyermekeid! A fiad aratni fog a lányoknál! MÉg a szeme sem áll jól! KIs kopé!
Ma éjszakás leszek,reggel majd jövök,de addig is mindenkinek BUÉK!!!!!!!!!!!!!
rusnya
 
 


Tündi! A sógorom hozott be, de hazafelé már busszal megyek, nem sokára indulok is. Az újvárosi templomban volt ( Nép utca-Gyepszél sarok), egy fiatal pap dolgozik ott.
A szilveszteri buli lefújva az idő miatt nem jönnek a tesóék, igy mi is itthon maradunk valószinű.
Ebben az évben már nem tudok irni. Mindenkinek boldog új évet kívánok.
nicsi1
 
 


Sziasztok.
hát ennyi havat is ritkán látni..sok helyen lefujják szerintem a szilveszteri összeröfit..nálunk sem indulnak el anyumék Vas megyéből, ahogy tervezték, igy most magunkban ünneplünk, kicsi házikónkban gyerekpezsgőzveKépja a férjem persze nemKép
Rusnya!
te merre dolgozol? melyik osztályon? az uncsitesóm is ápolónő balesetin..hát nem irigylem!!! szokott mesélni..én nem birnám csinálni..
épp most itt van a szomszéd kislány, a fiam szerelme, aki állitólag a felesége is lesz...hát majd meglátjukKép
a lányom meg olyan nagyon nő...nemtom kitől örökölte..múltkor is piszmogott a kocsiban, várom,hogy szálljon már ki..benézek: hát épp szölözsirral rúzsozza a száját, csak azután szállt ki....
Havtunde!
nem dolgozom, januárban jár le a gyesem, de most már a 3.baba a pocakombanKép igy maradok is itthonianyuci, amúgy most csináltam meg nyáron a közgázdiplomám..hát most az kicsit pihen..
Vas megyéből költöztem, két éve Abdára..még sajna nem igazán szoktam itt megKép vhogy nemistudom..
na megyek sütök ezeknek a lurkóknak egy kis sajtosperecet.
Holnap az uccsó nap és 2006...leirni is sok..
puszi
Erzsi
erzsi100
 
 


Erzsi

Hát Abdán én se szoknám meg... mindenkitől elnézést, aki ott lakik! Végülis nincs messze Győr.
Miért jöttetek ide? Itt tudtatok házat venni? Vagy munka miatt?
Vendég
 


Tünde,
a férjem győri, és ezért vagyunk most itt, de Abda az véletlen..
erzsi100
 
 


Halihóóóóóóóóóó!

Mindenkinek BUÉK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
rusnya
 
 


Elfogyott a pezsgő, Elhalkult a trombita.
Hidd, hogy ez az év lesz éveid legjobbika!
Dolgozz, szeress és keresd a szépet! Adjon a Jóisten Boldog Új Évet!
rusnya
 
 


Sziasztok!

Boldog új évet kívánok mindenkinek!

Kép

Tünde
Vendég
 


B. U. É. K !
erzsi100
 
 


Boldog Uj Evet!
Nagy a buli Pesten!!!
Huuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!

Márti
Kép
hideyoshi
 
 


Sziasztok!
Elkezdődött már a másnap?
Lassan indulunk haza, de mielőtt a manókért megyünk, még pihizünk egy kicsit!
Mégegyszer kívánunk mindenkinek nagyon boldog új esztendőt!
Teljesüljön minden kívánságotok, és legyen ereje mindenkinek megtartani az újévi fogadalmát!(nekem nincsKép )

Puszi: Márti

Márti
Kép
hideyoshi
 
 


Sziasztok!

Hogy van mindenki? Hogy bírták a gyerkőcök a durrogatást szilveszterkor?
Mi itthon voltunk, Zita bulizott este 8-11-ig.
Holnap megyünk 3 hós oltásra, szegénykém ordítani fog, ahogy a torkán kifér.

puszi:
Tünde
Vendég
 


Sziasztok lányok!
Boldok Új évek kívánok kicsiknek és nagyoknak egyaránt!
Szerintem a mostani szilveszter nem volt olyan veszélyes petárdailag. Inkább a kis tűzijátékok voltak, persze a mi házunk előtt fellőve, de a kicsinyem végik aludta az egészet. Éjfélkor kapott tőlem egy BUÉK puszit. Az előző szilveszterkor még kicsi volt, de álmában végig reszketett a durrogások miatt. Tegnap nagyott játszottunk az unokatesókkal. Ma belecsaptunk a nullás lisztbe, vissza a hétköznapi pörgésbe. De jó volt otthon egy kicsit, lelkileg is töltödni. Hát nem ezért él az ember? Látni nap nap után a kicsik fejlődését, szerintem ennél nagyobb boldogság nincs. De jó hogy nő vagyok és anyaként tudom ezt átélni.
Mindenkinek szép napot. Zitának meg kitartást. Holnapra már kutyabaja lesz, hidd el Tünde. Mi jövőhéten megyünk a 15 hónaposra.
nicsi1
 
 


Sziasztok!

Halódik a topic?!

Ma voltunk 3 hós oltáson, Zitus igazi hős volt. Vigyorgott a dokibácsira, még nyál-lufit is küldött neki. Nem sírt a szurinál, csak amikor már kihúzta a tűt, és csípte. Olyan büszke vagyok rá. Kép

Aki használ(-t) járókát: mikortól érdemes beletenni a porontyot? Anyukák, szerettétek?

Mikor lesz zenekuckó? Nagyon szeretnénk már menni.

Remélem minden gyerkőc/anyuka/apuka/ jól van, és jól kezdődött az év.

Tünde és Zita 14hét+3nap
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Hogy eltűnt mindenki?! Vagy csak az ünnepeket pihenitek ki?

Mi már visszazökkentünk a régi kerékvágásba, tegnap hazahoztuk az ikreket az anyuméktól! Olyan jóleső volt, hogy örültek, hogy látnak bennünket, hogy értük mentünk! Persze, nagyon jól érezték magukat a Mamánál, és egyáltalán nem sírtak mikor otthagytuk őket! és végre a fiam is mondja, hogy Mama, eddig csak paápáaoa és tátátátááá volt a teljes repertoár, de a Mama és a Papa tudatos lettKép Zsófinál már régóta konkrét ez a kettő + mondja, hogy autó, tető...de azt hogy ANYA még egyik sem mondja, még csak hasonlót semKép. Természetesen az Apa már nagyon megy mindkét lurkónál.

Bogi,
küldtem egy rendelést!

A Zenekuckó minket is érdekel, utolsó alkalommal ott voltunk és akkor elhatároztuk, hogy ezentúl megyünk!Kép
Szóval, mikor lesz?

Tündi,
nagyon ügyi!

Puszi Mindenkinek: Márti

Márti
Kép
hideyoshi
 
 


Szia Tünde! Gratulálok Zita hősiességéhez, nemsemmi. Anna 3 hónaposan, karácsonyra kapta a járókát. Jól el volt benne, én is szerettem. A Brendonban vettük, négyzet formáju, fából és kerekei is vannak, igy könnyen tudtam mozgatni oda ahol voltam, vagy ahol a kicsit szeretett. Érdekes hogy azért vettük ezt és nem a hálósat, hogy majd könnyeben tud felállni, de ő inkább a fotelba kapaszkodva közlekedett. Mostanában többször be akart menni és ott járszott újra.
Szombaton megyünk újra úszni, egy új helyre. Remélem tetszeni fog a kicsinek és én is elégedett leszek. Majd meglátjuk.
Szép napot mindenkinek.
nicsi1
 
 


Sziasztok!

Márti!
Hát igen, szerintem ez az élet igazságtalansága, hogy az anyukák foglalkoznak a legtöbbet a gyerekekkel, és mégis a p betűt sokkal könnyebb kimondani!!!

Ági!
Mi is fa rácsosat kapunk, akkor asszem el is megyünk érte.

Képzeljétek, Apa most ment autót nézni! Remélem tetszeni fog neki, és akkor lesz nekem is kocsim!!!
Kép

Tünde
Vendég
 


Orsi!

Hazajöttetek? Jól teltek az ünnepek?

Bogi!

Nagy a csönd Nálatok, minden O.K.?
Vendég
 


Sziasztok!

BÚÉK!

Márti!
Rendelést leadtam!

Járóka: Már volt róla szó, Nekem van (azt hiszem láthattátok is, mikor itt voltatok), és én ki is használom. Katica is már két hónaposan abban volt, mert azt a nappaliban tartom, és mi is ott vagyunk a legtöbbet, így nincs elzárva a gyerek a szobájában. Meg ahol nagyobb tesó van, ott jó is, mert a másik nem fér hozzá olyan könnyen. Lili nem is dobál be semmit, úgyhogy bevált. Tettem fel játékot neki, és Kacca már 8 hetesen nyúlkált érte, és csörgette.

Zenekuckóról mindjárt tájékozódok.
Ha megtudok valamit, írok.

Újra lehet pelenkát rendelni, megint teljes gőzzel működik az üzlet.

Tünde!
Zita nagyon ügyes!
Nekem Kacca a 4 hósat végig üvöltötte (az dupla oltás volt), az 5 hóson viszont semmi nem volt, pedig az is dupla.

Na puszika: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok!
Most kaptam az üzenetet, hogy az első zenekuckó január 08-án lesz fél 5-kor, négy héten át.
nicsi1
 
 


Kép Én is ezt akartam írni.
Évi üzent. Tök rendi.

Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok!

Légyszi írjátok meg, pontosan hol lesz!
Köszi!

Kép
Vendég
 


Sziasztok!
Új vagyok itt és szeretném megkérdezni h hol lesz a zenekuckó és mennyibe kerül!!!
Köszi!
nyuszó
 
 


Sziasztok!

Boldog új évet!

Remélem mindenki jól van és jól teltek az ünnepek is.

Tegnap mi is szerencsésen hazaértünk. Már ideje volt. Kép Kicsit elfáradtunk a sok embertől. Zselyke jobban viselte mint mi a nagy karácsonyozást, mindig ölben volt.

Bogi
Ha valakinek Debrecenbe kell pelenka, az is mehet rajtad keresztül?

Csók: Orsi

Kép
sorsoly
 
 


Szia Orsi!

Csakhogy megjöttél!
Olyan messze voltatok? Zsezse hogy bírta az utat?
Zita is tök sokat volt kézben, 2 napig tartott, mire sikerült visszaszoktatni a helyére.

Nyuszó!
Üdv! Írj magatokról!
Vendég
 


Sziasztok!
Korábbi témára térnék vissza, valakinek gondja volt a hátával, fájt a sok gyerek emelgetéstől. Sajnos nekem is van ilyen gondom, már kivizsgáltattam magam, hogy hogyan lehetne enyhiteni a fájdalmakat. Gyógyszeres megoldás nem jöhet szóba mert még szoptatok. Igy fizikóterápiát irtak ki még novemberben, január 11-én lesz az első kezelés. Közben találtam egy szuper masszört, aki tetőtől talpik végig gyurja a testemet, különös hangsúllyal a hátamra. Azóta sokkal jobb van, hogy nem is fáj napokig a hátam, utána is csak enyhe fájdalmat érzek. Hetente egyszer megyek a masszőr csajhoz és már ettől is ilyen eredménye van. Szóval ha valakinek ilyen vagy hasonló gondja van, esetleg másért lenne szüksége masszőrre tudom ajánlani az enyémet.
Nyuszó üdv a csapatba.
Tündi super ügyes vagy ezekkel a képekkel, engem mindig felvidit. Lesz kocsid?
A zenekuckó az Árpád uton van a tűzoltóság felőli oldalon, a Jedlik iskola hátamögött, egy házban, a házfalon egy hirdető, információs tábla van. A házszámra nem emlékszem pontosan.
Mindenkinek szép napot.
nicsi1
 
 


Szia Ági!

Engem érdekelne a masszőröd elérhetősége! Nekem is volt egy jó, de babát akarnak, és már nem dolgozik. Kép és persze KépKép

És köszi a zenekuckós infót!

Kocsi: amit a múltkor nézett Apa, az nem jött össze, a kocsi jó lett volna, de a körülmények kicsit zavarosak voltak.
Ma is néz kettőt.
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Zenekuckó:
Győr, Árpád u. 9.
Januárban minden vasárnap dlután 1/2 5-kor.
Belépő családonként 500 Ft. Ez a gyerekeket és a szülőket is magában foglalja.

Orsi, Zsezse! Üdv újra itthon!
Azért majd kicsit bővebben is szónokolj, hogy mi volt, oké?

Nyuszó!
Szióka!
Gyertek ti is Zenekuckózni, tök jó buli.

Tényleg lányok! A talin hogy tetszett a hegedű? Jó volt?

Ó, de jó lenne nekem is egy tütü Kép

Lányok!
Aki családi házban lakik, a villyanyt az EON-nak be kell jelenteni, mert az első leolvasásig a 25% ÁFÁ-val fognak akkor számolni, és nem is fizetik vissza a különbözetet. Én már bejelntettem, és meg is kérdezték: Az ÁFA miatt? Kép
A gáz, és a víz 15%-os, így azokat nem kell.

Kacca Pacca ma 6 hónapos. És persze ennek megfelelően Jucus Laurája is Kép

Mindjárt teszek fel egy táblicskut is.
Aki be akar kerülni, küldje az adatokat Kép

Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Kép

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok!
De jó, hogy kezdődik a Zenekuckó! Lehet, hogy az elsőre nem tudunk elmenni, mert valszeg vasárnap délután megyünk a barátainkhoz Móvárra. a következőre már megyünk!Tavaly csak az utolsón voltunk, de nagyon tetszett és a gyerekek is jól érezték magukat!

Nyuszó,
üdv, köztünk! Írj magatokról egy kicsit!

De jó lenne ha nekem is lenne külön kocsim!!!!

Hú de sokan vagyunk, csak most látszik a táblázatban!

Hazaérkezők! Meséljetek, hogy teltek az ünnepek?

Krisszi, még mindig tart a felújítás, vagy más az oka, hogy nem jelentkezel?

Akartam feltölteni karácsonyi képeket, de nem sikerült, majd délután megpróbálom újra!

Puszi: Márti

Márti
Kép
hideyoshi
 
 


Sziasztok!

Boldog új évet mindenkinek!

Bogi köszi az EON-os tájékoztatást,nekem eszembe nem jutott volna,hogy beszóljak.

Mi ma megyünk 15 hónapos oltásra,kicsit félek,de azt mondják ez nem viseli meg őket annyira.
Pocaklakók már 19 hetesek lesznek kedden,akkor megyünk UH-ra,meglessük őketKép

Nyuszó üdvözlünk a csapatban.

További szép napot mindenkinek,ha már az idő ilyen szomorú.

Sziasztok Csilla és Panna
Vendég
 


Sziasztok!

Csilla!
A 15 hós oltás nem vészes, csak amíg beadják. Sajnos ők már nagyon tudják, hogy mi következik.
De ha megkapták, akkor már nincs gond.
Annyira kezdek irigykedni a pocosokra Kép
Már éjjel azon gondolkoztam, hogy de jó lesz 8-9 év múlva ha tényleg a férjem akar egy kisfiút is. Persze nem tuti, hogy az lesz Kép

Márti!
Szia!

puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok!
Lehet, hogy én hülye vagyok, de nem értem, hogy mit kell bejelenteni az EON-nak?
Az törvénytelen, ha 25%-al számláznak, vagy nem?
Valaki világosítson fel részletesebben!

Márti

Márti
Kép
hideyoshi
 
 


Sziasztok!

Bogi
Köszi a tippet.

Márti
Elvileg törvénytelen, gyakorlatilag biztos megtudják csinálni, arra hivatkozva, hogy általány van, és csak évente olvasnak le. Kép

Csilla
Nagy már a pocid?

Annyira nem volt otthon érdekes, hogy sokat irjak róla. Tiszaújvárosban voltunk a szülőknél, 350 km. Tünde kérdésére válaszolva, Zselyke jól birta az utat. Odafelé Pesten megálltunk, az öcsémnél, de visszafelé egyhuzamban jöttünk. Kénytelen a gyermek megszokni ezt a távolságot, mert egyik szülő se fog közelebb költözni. Kép

Zenekuckóba mi is megyünk,főleg, hogy Zselykének annyira tetszett Bogiéknál a hegedű.

Szép napot.

Csók: Orsi

Kép
sorsoly
 
 


Na de mit jelentsek be? Hogy már nem 25% az áfa? Ez azért vicces! Ez egy kicsit felháborít, ki vagyunk szolgáltatva a szolgáltatóknak! Karácsony előtt az égáznál is volt néhány menetem, mert ki akarták kapcsolni a gázt, azzal, hogy tartozásom van, csak ők elfelejtettek számlát küldeni!

Márti
Kép
hideyoshi
 
 


Csajok, csak egy gyors bekukkantás. Gép közelbe kerültem végre. Vasárnap jöttök kuckózni? Jó lenne találkozni minnél több Családdal. Gyertek.


Bogi!

De aranyos vagy, hogy belevettél a táblázatba. pedig alig tudok felétek nézni.

Mártus
mártus
 
 


Sziasztok!

Márti
Az óraállást jelented be, és igy tudnak elszámolást készíteni. A következő időszakot pedig már 20%-os ÁFA-val számolják. Szerintem. Kép

Orsi

Kép
sorsoly
 
 


Hahó!
Bogi,
ha Budapesten szeretne vki rendelni pelust, hol, kinél teheti meg?

Úgy tűnik megyünk mi is kuckózni!!! A baráti látogatás holnap lesz aktuális!

Márti

Márti
Kép
hideyoshi
 
 


Sziasztok!

Márti!
Nyugodtan adja le Nekem a rendelést.
Az ország bármely területéről fogadok megrendeléseket, és pesti megrendelőm is van, sőt Orsi jóvoltából debreceni is Kép

Szóval tényleg úgy van, hogy évente csak pár alkalommal olvassák le az órát. És mivel ők nem tudhatják, hogy Neked január elsején mennyin állt az órád, ezért mondhatjuk, hogy akár jogosan is, 25% ÁFÁ-val számláznak.
Persze ezt nem hangoztatják, hogy jelentse be mindenki, hiszen ők ezen keresnek.

Mártus!
Hát persze, hogy bevettelek, közénk tartozol. Nem tehetsz róla, hogy kevés időd van irogatni Kép

CSAJOK!
SZERETNÉLEK MEGHÍVNI BENNETEKET EGY RENDEZVÉNYRE:
Január 19-én, csütörtökön délután 5 órakor nyílik a Magyar Csillagászati Egyesület Győri Helyi CSoportjának CSILLAGFOTÓ című kiállítása a BArtók Béla Megyei Művelődési Központ első emeleti nagy kiállító termében.
Nekem is lesz ott 1 képem Kép

Mi sajnos nem tudtunk menni Kuckózni, de remélem januárban még sikerül elmenni.

Puszi mindenkinek: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok!
Mégsem tudtunk tegnap elmenniKép! Remélem, aki ott volt, jól érezte magát! Legközelebb tán nem jön közbe semmi!

Márti
Kép
hideyoshi
 
 


Sziasztok!
A masszőr elérhetősége: 06-20-372-44-38, Borosné Jolcsi. Megbeszéltem vele, ha szükséges előzetes egyeztetéssel házhoz is elmegy, de jobban szeretné ha nála lenne, mert ott van neki a felszerelése (masszőrágy, gyertyák, hangulat meg minden). Szerintem is jobb ott, de ha valaki nem tud elszabadulni, akkor ez is megoldás lehet.
nicsi1
 
 


Sziasztok!
Ági Kép

Helyileg hol "rendel" a masszőr?
Vendég
 


Sziasztok,
az én sógornőm is masszőr és nagyon jó, pl a talpmasszást is nagyon tudja, múltkor vkinek képzeljétek megérezte a talpán át, hogy vmi nem stimmel a petefészke körül..az illető elment dokihoz, de panasza nem volt és akkor derült ki, hogy már műteni kell, mert vmi nem jó dolog volt ottKép szal én őt tudom ajánlani, és ő házhoz jár és szerintem nem drága, de árat nem tudok, mert engem ingyen masszirozott és nem is kérdeztem tőle, hogy mennyiért csinálja.. ha vkit érdekel szivesen megadom a mobilszámátKép
bárcsak én is tudnék frankón masszirozni, szerintem tök jó dolog, anno a lányommal még mikor párhetes volt, beiratkoztunk egy babamasszástanfolyamra, élveztük mindketten, és a gyerekeim szoktam is néha masszirozni, a fiam kifejezetten kéri, hogy este arcát vagy talpát masszirozva alhasson elKép
kár , hogy a férjem nem képesitett masször, mert a férfiak a jó erős kezükkel jól tudnak sztem masszirozniKép
szal megadom emilem, vagy itt is elértek a masszörügybenKép
k_se@freemail.hu
erzsi100
 
 


Sziasztok!

Mi voltunk zenekuckózni. Zselyke elég jól érezte magát. Nekem is tetszett, csak azt hittem, hogy tovább tart. Találkoztunk Csillával. Panna nagyon aranyos volt, egy percre se ült le, barátkozott mindenkivel. Szerintem megyünk a héten is.

A hétvégén Zselykének megvolt az első csókja. Barátainknál voltunk, ahol egy másfél éves kisfiú van. A kissrác kétszer lesmárolta Zselykét.Kép Zsezse meg csak nézett, meg mi is. Nem lehet elég korán kezdeni.Kép

Én jártam masszőr tanfolyamra. Csak nem akadt alanyom a gyakorlásra.A párom nem nagyon szerette, az a kevés ismerősöm meg nem volt hajlandó a kezem alá feküdni.KépMeg nincs ágyam. Tudok frissitőt és thait. A thaihoz nem kell igazán ágy, ruhás masszázs és abban sok a kilazítás, másfél óráig tart egy menet. Ha valaki elég bátor Képszivesen látom.

Már évek óta én is férfi masszőrre vágyom, de még nem jött össze. De a sógórnőm, ő is masszőr csak sajna Tiszaújvárosban, azt mondta, hogy a nők sokkal alaposabbak és jobban figyelnek a fogásokra.

Szép napot!

Csók: Orsi

Kép
sorsoly
 
 


Sziasztok!

Orsi!

Gratulálok Zselykének az udvarlóhoz! Szerintem jó dolog előre bebiztosítani a hapsikat, nehogy aztán facérok maradjanak a lánykáink! KépKépKépKép
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?