Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Koszonom a vigasztalasokat!!!Mar tul is vagyok rajta!!!KépKépKépKép

Lanyok!
Mindenkinek Kivanok egy NAGYON BOLDOG UJ EVET!!!!
Meg egy:
Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Kép

Ma koccintás után összebújtunkKép,aztán meg megjöttKépSzuper jól kezdődik az év!!!Végre vége a szörnyű ciklusomnak,és kezdődhet egy új,ami talán p.é.-t is tartogat!! KépEgyébként 31. naposra sikerült a ciklus.Régóta ez a legrövidebb!!

Kata
Légyszi javíts majd át:ma 1cn.A ciklus hosszát pedig írd át rendszertelenre,mert most úgy látszik kicsit rövidült.KépKöszike!

Puszika:Kriszti!
UI:Aki másnapos:igyon sok pezsgőt,és elmúlik!KépKép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Szia Kriszti!
Orulok hogy jol sikerult a szilvesztered!!Kép
Remelem tenyleg csak jot hoz ez az uj ev!!!Peldaul egy kitesot Adanak!Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 

 
 

Ancsa
Nektek is egy tesót kívánok!

KépKép

KépKép
okr
 
 


SZiasztok!

Boldog Új Évet Mindenkinek! Kép

Kriszta, örülök, hogy jól kezdődik az éved! Kép

Ancsa, sajnálom a tesztet, de tök jó, hogyha jó kedved van! Kép

Nagyon reménykedtem ebben a ciklusban, de sajnos nekem tegnap elkezdett csöpögni, pedig kicsit korán van hozzá... Kép Úgyhogy tegnap f*sza estém volt Kép Mondjuk azóta semmi, de velem mindig ezt csinálja...

angel37
 
 


Koszi Kriszti!!Kép

Szia Angel!
Neked is BOLDOG UJ EVET!!!Kép
Hanyadik cn-on vagy???

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa,
Köszi, viszont! Kép

23.!!!

angel37
 
 


AngyalKép
Tudod én nagyon drukkolok,és bizakodom a babás létedben!!!!!!!

Ancsa
Találtam egy pár szuper linket a múltkor.Majd nézd meg,sztem jókKép

www.babanet.hu/szak/no276.php
www.oviklub.hu/betegeknek/meddo_polic.htm
www.infertility.hu/hormontabla.htm
www.forumcenter.hu//archive/index.php/t-715.html

KépKép

KépKép
okr
 
 


Angyal

Mikor is szokott p.é.-d lenni?

KépKép

KépKép
okr
 
 


Köszi, köszi! Kép Kép

11. v 12. esetleg 13 nap!
Most vaktában a 12-re tippeltem! Kép

angel37
 
 


Akkor sztem lehetett a tegnapi dolog simán a beágyazódástólKép
Ma nem volt még pecsételés ugye?
Máskor hogyan szokott jelentkezni?

KépKép

KépKép
okr
 
 


Eszembe jutott a beágyazódás nekem is, hogyne, másnak én is mindig ezt mondom ilyen esetben! Kép

A tegnap esti 7 körüli óta nem volt még semmi, de sajnos nálam ez majdnem mindig így van... Na de hát hogy 22. napon kezdődjön!
Ja, erőlködéstől volt a tegnapi is, valszeg ma is akkor lesz a köv. adag (ha érted Kép)...

angel37
 
 


Koszonom Kriszti!Elolvastam!!Mikor utoljara voltam a dokinal rakerdeztem,hogy mit is jelent az a policistas jellegu ovarium!Azt mondta hogy ez nem a PCO betegseg,hanem hogy kis tuszok vannak a petefeszkemben,amik nem nonek meg!Nem kell kezelni!Viszont ha megyek legkozelebb rakerdezek megint,mert valami gaz van!Annyira kiszorosodott az arcom hogy mar szegyenlek kimenni az utcara is!Kép

Angel!
Tenyleg kicsit korai lenne!Hatha a baba feszkelodik bentKépKép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa
Labort vettek? LH-FSH arányából derül ki a dolog.
Azt hiszem inkább a hormon a mérvadó,és nem az UH kép.(persze az is számít)

KépKép

KépKép
okr
 
 


Ancsa,
Potter egyszer becsatolt egy tök jó linket A pco-ról, meg a meg nem érett kis tüszőkről! Sztem érdemes visszakeresni, esetleg akkor is, ha már olvastad! Kép

angel37
 
 


Búék!!!

Remélem mindenkinek tartogat egy kis jövevényt az új év!!!
Kép

Kép
lara26
 
 


Koszi Lanyok!!

Lara!
Neked is Boldog
(babas)Uj Evet Kivanok!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Angel!
Van valtozas?????

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Lara
De szép görbéd van!Látszik,hogy jól eltaláltátok a closti adagot.Remélem babás véget ér a dolog!Kép

Angyal
Ugye semmi piros,vagy barna nincs?!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Üdv Csajok, és köszi az érdeklődést! Kép
Délelőtt óta a helyzet változatlan! Kép
Mondhatnám, hogy biztató, de sajna nálam ez majdnem minden hónapban így megy, és eddig mindig miklósbácsi lett a vége...

Lara,
Boldog Új Évet! Kép Jó a görbe! Kép

angel37
 
 


Hello Csajok, BUÉK!

Ancsa,
a hazipatika.com-on volt sztem, beírod a keresőbe, hogy PCO, és ez az egyik cikk...nincs sok, kb 4.
Én megkérdeznék egy másik dokibácsit/nénit is. A kolleganőm Németországban dolgozik, és ott ismételten elment orvoshoz a magyar doki után, és neki is ez a sok éretlen tüsző volt az UHn. Hormonvizsgálat is volt, azóta pco-val kezelik. A német doki azt mondta neki, hogy a pco nem sok nagy tüszőt jelent kizárólag, hanem egy olyan betegség, aminek több megjelenési formája van, az egyik a sok kis tüsző. Sok minden új derült ki mostanság a pco-ról, aki ennek nem néz utána, az nem is nyújthatja a megfelelő kezelést. Sajna ilyenkor nem egy, hanem több petesejt érik meg félkészre egy ciklus alatt, így a petefészek hamarabb kimerül. Persze nem most, de még idő előtt. Kép És az arcod is szőrös lett. KépKépKép Én amint lehet, elmennék máshoz is!!!!!!
Kandi72-t kérdezd a pco-s topicban, vagy a megint megjöttben. Õ biztos tudja, itthon kihez érdemes emiatt fordulni.

Monyó,
most már tessék neked is orvoshoz menni. A tejcsöpögés nem okés!!!!

Nálam minden okés, hirtelen nagyon lekezdett nőni a hasam. 4 napja még alig volt vmi, most meg már szembetűnő, hogy babát várok. Kép Napról napra nagyobb. Kép Nagyon érdekes, vicces, kicsit ijesztő is! Kép Hóförgeteg nagyon virgonc, már apa is érzi a kezével. Kép

Ági
uh 19+4
mensi 20+1
potter_76
 
 


Sziasztok

Jó reggelt mindenkinek!
HOgy teltek az ünnepek?

Kép
elizabeth25
 
 


Jó reggelt Lányok!

BÚÉK mindenkinek. Kép

Ági!

Írigyellek, hogy érzed a babát, én még semmit sem érzek, cska néha a köldököm környékén érzek valamit. Lehet a baba?

A héten elvileg meglesz az AFP eredménye (legkésőbb pénteken), remélem, hogy minden rendben van. Aztán jövő héten megyek UH-ra. Most nekem is nőtt egy kicsit a pocim.

Betti
17+3 UH, 17+4 mensi

Betti
betti73
 
 


BUÉK!!!

Moni, mi van veled??Írj!

Nem sok mindent kell visszaolvasni, alig írtatok.

Betti, biztos minden o.k. nálad. Meddig dolgozol még?

A csaj akiről írtam, aki 35 heten megszült jól van, nem is lett olyan kicsi a baba, 2300 gramm, meg 46 cm. Jól vannak igaz egymástól 50 km-re. Majd szerdán viszik utánna az anyukát, és a babának még 2 hónapig ott kell maradnia..nagyon rossz lesz majd a baba nélkül hazajönni.

Jó lenne ha mindenki bejelentkezne, és mindenkiről megtudnánk mi van vele.

zsuzska80
Szombathely
 
 


Sziasztok Csajok!
Boldog új évet mindenkinek!
Én vagyok, dolgozom, és eddig minden ok.

Kép
Kép
banya1
 
 


Sziasztok!
Köszi Zsuzska az érdeklődés, megvagyok, semmikülönös, görbém jó, de nekem mindig az szokott lenni, és csak a megjövetel napján, vagy másnapján esik le. reménykedni nem reménykedem, lesz ami lesz. Érezni különösebben nem érzekl semmit, néha fáj a cicim, néha szurkál a pocakom, de ez eddig is volt mensi előtt. Nem pánikolok, nem aggódom, hogy megjön-e vagy sem. Dolgozatokat kellene javítanom.

moni
 
 


Üdv Lányok/Asszonyok! Kép

Betti, drukk az AFP-hez! ++++

Zsuzska, minden jók kívánok a barátnődnek! Kép Annak idején engem is 2 hónap után adtak ki!

A hangulatom egy kalap sz*r... Kép Van tippem, hogy miért...

angel37
 
 


Moni hányadik napon vagy??

zsuzska80
Szombathely
 
 


Sziasztok!

Buék mindenkinek.

Kata! Majd ha csinálsz táblát: 12 cn-en vagyok ma. Szóval még aznap este megjött, mikor itt paráztam, hogy jaj mi lesz. Nem nagyon érintett szarul a dolog. Viszont az nagyon jó volt, hogy nem tudtam netezni majdnem két hétig, mert szinte nem is gondoltam a babagyártásra. Megpróbálok ritkábban netezni, de nem tudom mennyire fog sikerülni.

Betti! Remélem minden OK lesz.

Na megyek dolgozni.

Ciao

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Zsuzska!

Még két hónapig dolgozom. Kép Ez tartja bennem a lelket. Nagyon sok a munka, alig győzőm és már nem is érdekel.

Betti
betti73
 
 


Sziasztok csajszikák!!!

Mindenkinek nagyon boldog új évet kívánunk.NÁlunk minden ok,jövő héten megyek orvoshoz,már kiváncsi vagyok mekkorát nőttünk.Pocim növöget elég szépen,nem tudom mekkora lesz a végére.Pedig súlyban nem is mutatkozik növekedés.Addig jó,de gondolom lassan befog indulni.Drágám nagyobb 2 héttel a menszi szerinti hetekhez képest,óriások leszünk!!!!

Majd rakok fel képet,ha valakit érdekel.

Na megyek kicsit takarítok.
csanita
 
 


Zsuzska!
ma vagyok a 25. napon. Fejfájás sem jelentkezett, amit uygan eddig jó jelnek vettem, de a múlt ciklusban sem volt, úgyhogy már emiatt sem bizakodhatom. Várom, hogy megjöjjön...De most átadom a Martinnak a gépet, mert játszani szeretne. Majd még benézek közben.

moni
 
 


Anita!
Persze, hogy érdekel a kép!!!!!

moni
 
 


Sziasztok!

Betti,
lehet, nemtom a baba-e. Mndjuk nekem a 17. héten még nem ért a méhem a köldökömig, most is egy kicsivel alatta van még. Én lentebb éreztem. Na, max neked is 2 hét, és érzed majd. Kép Biztos okés lesz az AFP is.
Ne dolgozz nagyon sokat!

Angyal,
mi a baj? Lehet, hogy értenem kéne...de még nem jött meg, ugye? Meló, eső?

Na, mindenki dógzik ezerrel? Azt hittem, hogy eddigre már teleírtok csak a mai napon 2 oldalt.
Hogy teltek az ünnepek? Nekünk most kivételesen, mivel nem dolgozom szupernyugi volt. Egyébként eddig mindig ügyeltem karácsonykor, és dolgoztam a 2 ünnep közt. Örömmel látom, hogy ti sem nagyon melóztatok közben. Degeszre ettétek magatokat? Kép

Á.
potter_76
 
 


Szia Potter! Kép

Még nem jött meg, csak tegnap meg tegnapelőtt este csöppengetett, de már nagyon úgy érzem, hogy ma este v. holnap...
+ olyan havalakirosszatszólakkorbelerúgok hangulatom van...
+ az eső Kép

Mérges vagyok, hogy már a cicijeim is beszálltak a havi átverősdibe Kép Majd jó hülye díszt kapnak a következő dokilátogatáskor! Kép Kép Kép

angel37
 
 


Angel!
Ne aggódj, nekem már minden lehetséges tünetem beszállt ebbe az átverősdibe. Úgyhogy, én már csak azt mondogatom magambna, hogy jól működök, és azért van, és oylan, hogy korai terhességi tünet nincs is! KépKépKép Mert én minden hónapban érzek minden oylan tünetet, amit leírnak iylen címszóval! Kép Most jött egy újabb, hogy húzódik a derekam! KépKépKép De nem dőlök be neki! Kép

Potter!
Jó olvasni felőled!

Betti!
Én vizsonylag hamar(Martin 16. hét, Viki 14.) éreztem mind2 gyerkőcöt. Sz.tem ez alkati dolog, meg az, hogy hogyan helyezkedik el a méhlepény.

moni
 
 


Sziasztok!
Latom sokat dolgozik mindenki!!KépMa sincs nagy nyuzsges!

Ma vagyok a 4?.napon!Se menzi tunet,se terhes tunet!Mar nem tudom kovetni sem hogy hol tartok!
Kicsit megvagyok zavarodva!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Kata!
Dobnál egy táblát?

Ancsa!
Teszt?

moni
 
 


TELJESEN NEGATIV!!!!!KépKép




HÛ-HA!!!!!HALADO LETTEM!!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa, sajnálom a negatív tesztet! Kép
Majd a következő hónapban! Kép

Kép
elizabeth25
 
 


Koszi Eli!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Móni,
ez a durva, hogy a szervezetem lassan minden hónapban előhoz valami újat! Még a múltkori esélytelen hónapban is! Kép
Tudod mit? Akkor követem a példádat, és én is azt mondom, hogy csak jól működöm! Csak??? Már az is fél siker! Kép

MIÉRT UGYANAZOK A BABA ÉS A MEGFOGJÖNNI TÜNETEI? Kép

Ancsa Kép
bocs, lehet, hogy én is lemaradtam Kép Azt tudtam, hogy negatív lett, de azt nem, hogy megjött...

Gratula a haladósághoz! Kép

angel37
 
 


sziasztok.

Boldog ujevet mindenkinek.

Kép
monyoka
 
 


Angel!
Azt en sem!KépHonnan veszed????

Szia Monyoka!!Kép
Mi ujsag??Megjott mar neked???

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Mi nekünk sem sikerült szerintem ebben a hónapban sem, mert igaz 32 napos a ciklusom, és a 6-10-16-23. napokon voltunk együtt, de hát majd meglátjuk. Hála Isten, már tök jól viselem, várom a mensit és kész. Kép Szombaton nagy szülinapi bulizás lesz nálunk, lelkiekben már arra készülök! Kép

Kép
elizabeth25
 
 


Jaj, bocs, az előző hsz-ben úgy láttam, hogy a 4. napon vagy...

SZia Monyó! Kép

angel37
 
 


Nem,csak mar nem tudom hogy a negyven hanyadik napon vagyok!Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Közben már leesett! Kép Tényleg bocs! Tudtommal jóstehetséggel nem bírok, úgyhogy remélem nem mondtam rosszat! Kép

angel37
 
 


Mar azt sem bannam ha megjonne!!Nemsokara hivom az orvost!
Most mennem kell!!!
Tovabbi szep napot mindenkinek!!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Sziasztok!

Csak BUÉK-ot kívánni jöttem, majd pénteken 3-4 körültől leszek tovább a párom megy suliba. Majd hozok egy pár képet is Kép. Addig is jó szórakozást mindenkinek.

Kép

Kép
vkhajni
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?