Új privát üzeneted érkezett!

Mindenki pihizik a vasárnapi rántotthús után???

Lányok!

Ma eljöttek hozzám a manók látogatóba.Kép

Talán majd legközelebb sikerül.

Puszi mindenkinek:Rusnya
rusnya
 
 


RusnyaKép

Sajnálom.

További jó munkát az ügyön! KépKépKépKép
Vendég
 


Köszi!!!!!!!!!!!Kép

Erre majd felhívom apa figyelmét is!!!:Kép)
rusnya
 
 

 
 

Havtünde!

Ugyanilyen ajándékot kap nálunk is a nagyi!
Meg levegőn száradós gyurmába mélyesztett talpat és kéznyomatot a dédi. Ill. naptár a kölök fotóival, ahogy hónapról hónapra változott. Sajnos, elmentem végre a Kreatív hobby-ba, vesztemre. Hát, hogy az milyen szuper hely! Holnap muszáj visszamennem, mert a katalógusból, amit tegnapelőtt ott vettem, már kinéztem egy csomó jó dolgot.

Rusnya!
Köszi a lányom dícséretét, épp most gondoltam, hogy ki kéne cserélni azt a fotót, mert az kb. júniusi. Száva a nevét Verne Sándor Mátyásának lányáról kapta, aki, ugye, először Torontál Száva, mert az a dög Torontál elrabolta, és ő neveli stb., stb.
Sajnálom, hogy most nem jött össze, de ahogy elnézem, te irtó jó természettel rendelkezel, optimista vagy és szuperul állsz a dolgokhoz, úgyhogy, nem hiszem, hogy sokat kell várjatok.
Milyen fura, amikor írtad, hogy ha mégkéred a lányod, becsavarja a hajad. Elképzeltem, ahogy megkérem a lányomat... Milyen jó lesz majd, ha vannak a nagyok, meg a pici, együtt, szuper...

No, megyek, csak a szokásos, még idén elvileg lesz egy vizsgám, már nagyon unom, sokkal inkább barkácsolnék, meg öltöztetném a szívemet a karácsonyi díszbe.

Valakinek van még egyéb ajándékötlete, ilyen babásra gondolok?

Ez a kaka-ügy kiakaszt, mert hiába a tejtermék-tilalom, hiába a HA-s cuccok, akkor is napi min. négy adag van.
marengo
 
 


MarengoKép

A fent említett hobbi bolt nagyon közel van hozzánk. Sajnos túl közel... Egy rakás pénzt otthagytam már én is. Alapból én tök béna vagyok mindenhez, de ebben a boltban tök jó cuccok vannak, és nekiállok mindenfélét kreálni.
Na meg vettem én is katalógust, és hááát az is tele van ötletekkel.
Holnap megen megyek vásárolni, asszem elkezdek fejlődési naplót vezetni Zitának. Tegnap életében először hangosan nevetett, annyira kis édes-aranyos-tündibündi volt!!!

Egyszer próbáltam sólisztgyurmába tenyérlenyomatot csinálni. Belenyomni még sikerült a kis pracliját, csak az volt a bibi, hogy amikor ki akartam venni a kezét, felmarkolta. KépKépKép

Marengo, mit tanulsz? Száva hagy tanulni? Vagy nagyon rendes, segítőkész férjed van?

ÁgiKép

Remélem jól telt a hétvégéd és sikerült megbeszélnetek a dolgokat.
Írj a mail címemre, ha gondolod!

Puszi: Tünde
Vendég
 


Óvár, agrármérnök szak hat év, most tartok a negyediknél, mert én marha, mikor terhes voltam halasztottam. Csak éjjel szoktam tanulni, a nappal túl mozgalmas, nem is feltétlen Száva miatt, bár az sem elhanyagolható, ugyanis perpetum mobile, a lölköm. Néha figyelmeztetni szoktam, hogy lánynak született, de nem veszi a lapot...
A kreatív, sajna, nekem is közel van. Ill. nem is baj annyira.
No, most megyek és belelesek a jegyzeteimbe, mert idáig kreatívkodtam.
marengo
 
 


Marengo!

Gondoltam,hogy a névnek köze lehet Sándor Mátyáshoz!Kép annak idején én is nagyon szerettem ezt a filmet. Valamikor pár éve ismételték,akkor újra megnéztem.
Tök jó ám, hogy vannak nagylányaim is, csak az a baj hogy a szájuk velük együtt nől!

Persze a hajamat sem csavarja be önzetlenül!

Nekem pl most megkellette az ő haját szárítanom,és azzal a hajkiegyenesítő vacakkal kisimitani. Állítólag most ez a divat.
Közben szólt a telefonja,és én természetesen közelebb hajoltam (hallgatózni) nehogy már lemaradjak valamiről, amit az ő fenséges HENCEGE
mond! Csak az volt a baj, hogy a henceg halkan udvarolt,én meg nem hallottam semmit,így még közelebb hajoltam ..........
közben elfelejtkeztem arról a meleg hajkisimítóról és majdnem leégettem a Bianka haját.
Na amit utána kaptam ......
Hiába. Neveletlenek a mai fiatalok!!! Úgy telefonálnak hogy az ősök ne hallják!Kép

Tündi!

Nagyon aranyos ez a kéz-láb lenyomatos ajándék a bébivel együtt!

Marengo!

Kicsit fáj ez az egész ám! beleéltem magam ,hogy sikerült. De ha én leeresztek akkor ki fúj fel,nemigaz? Nem szabad bánatosnak lennem. Elvégre is itt a két csodálatos nagylány,és bízom benne hogy előbb-utóbb a pici is sikerülni fog. Lehet hogy a szeptemberi 21 hetes baba után,még nincs itt az ideje a másiknak.
Ki tudja. Most megyek főzni,mert ma megint iccakás leszek. Sajna.

Puszika mindenkinek!!!:Rusnya
rusnya
 
 


Jaj elfelejtettem az előbb köszönni. Most megteszem.


JÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ Reggggggggggggelt!!!!!!
rusnya
 
 


Sziasztok!

Rusnya sajnálom, hogy nem jött össze a baba. De ha azt a babát annyira várják, akkor meg is fog érkezni. Kép

Tőlem messze van a kreativ bolt, de nem elég messze. De most szerencsére volt okom vásárolni, mert a párom családjával úgy állapodtunk meg, hogy nagy ajándékot csak a gyerekek kapnak, a felnőtteknek meg készítünk valamit.

Ma már sütkérezni akartam, de Zselyke délelőtt ellenezte a tervemet. Kép

Tünde
Nagyon aranyos lehetett Zita, mikor nevetett. Mi váltotta ki a kacajt? Zselyke legújabb felfedezése: levegővétel közben lehet hangot kiadni. Ebből kifolyólag 5 percenkét köhög és próbál elegendő levegőhöz jutni.

Babás ajándéknak még az is jó lehet, ha montázst készitesz a baba fotóiból, szalvétatehnikával meg bármire rárakhatod.

Csak megpróbálom azt a sütit.

Csók: Orsi

Kép
sorsoly
 
 


Sziasztok!

Hol van mindenki?
Készültök Karácsonyra?
Vendég
 


Csajok!

Erre varrjatok gombot! Lent voltam a boltban,és annyira megkívántam a túrót, hogy majd megdöglöttem érte! Pedig nem erősséggem. Vettem is negyed kilót,kikevertem 5 vanis cukorral,meg 1 tojássárgájával,és együltő helyemben benyomtam az egészet!

Nyami!!!!!!!!!!!!
rusnya
 
 


Rusnya!

Lehet, hogy a pocaklakó üzent érte,
Vendég
 


Sziasztok!

Rusnya!
Nem értem én ezt Kép Most akkor vannak manók?
Mert a manók meg a túró nem férnek össze Kép

Orsi!
Szerintem félreértetted Zsezsét. Biztos segíteni akart a sütésben inkább Kép
Kacca is csinál ilyeneket, és nagyon élvezi. Csak mindig köhögés a vége, meg nagyokat nyerít hozzá, annyira tetszik neki.

Tünde!
Zita amúgyis édes-aranyos-tündi-bündi. Kacca is nagyon tud kacagni.

Puszó

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Hali!

Lányok ezt én sem értem!
Manók vannak! Sőt most dupla annyian vannak! És késtek is!De a túró is van!Natttyyyon kellett!!
Szóval lehet hogy volt valaki,azért késett,de ilyen erős vérzés mellett nem hiszem hogy megmaradt. Szóval azt hiszem marad a következő hónap.

Más. Ezek a babák annyira tünci-müncik,hogy hihhhetetlen!

Sok sok képet rakjatok,mert kell a minta!

Boldog készülődést mindenkinek!
Reggel jövök!

Puszi:Rusnya
rusnya
 
 


OrsiKép

Felöltöztettem puccparádéba, karácsonyi képekhez a Nagyiknak. Aztán beleültettük a fotelba, és bohóckodtunk neki, hogy vigyorogjon. Nagyon édes volt.
Mi az a montázs? A szalvéta technikát még csak csak tudom, de én nagyon-nagyon-nagyon béna vagyok mindenhez!
Milyen ajándékot csináltok a felnőtteknek? Ha tudod, fotózd le, és tedd fel!

BogiKép

Köszi a bókot! Sajnos azóta se kacarászott. Néha, ha vmi tetszik neki, azt mondja, hogy (próbálom pontosan idézni): hhhöööőőő vagy :ggggrrrrr, ez utóbbit nyálfröcsögtetéssel.
Kacca olyan türelmes baba, amilyennek látszott a buliban? Tisztára a Te hasonmásod, csak a haja rövidebb. Nagyon helyes, aranyos. Lilike is!

ÁgiKép
Vendég
 


bocs, tök hülye vagyok.
szóval:
ÁgiKép

Remélem, minden O.K., és csak azért nem írtál, mert
1.nem dolgoztál tegnap
2.nem értél rá netezni
3.nem volt kedved írni
4.a főnököd használta a számítógéped

Tünde
Vendég
 


Orsi
ez volt Zitának olyan vicces:
KépKépKép
Vendég
 


Sziasztok! Bocs hogy eddig nem írtam. Dolgoztam tegnap meg egész héten fogok. Évvége van. Önmagában ez nem baj, de a főnököm, most akarja megváltani a világot. Bocs megváltatni velem a világot. Erőssen számolom vissza a napokat, hogy egy kicsit otthon lehessek és töltödjem egy kicsit Annából. Addig meg remélem kitart a türelmem és önuralmam, hogy ne szóljak be.
Tünde köszi hogy aggodtál értem. A helyzet változatlan, de majd megoldom.
Nagyon jók a képek, köszi hogy rólunk is csináltatok. Remélem nekem is sikerül feltennem az általam készített képeket, de ehhez egy kis segítséget kell igénybevennem a kollégámtól.
Szép napot mindenkinek!
nicsi1
 
 


Sziasztok!

Én őszintén szólva az összes babába, aki itt volt, belezúgtam Kép

Tünde!
Ezek a képek annyira Zitásak Kép
Kacca tényleg ilyen baba. Nagyon nyugis. Bár szerintem a második babák általában ilyenek. És bár Lili is örökmozgó, vele sincs semmi gond. Szót fogad, játszik egyedül is, de már néha Kaccát is bevonja. Szokott hisztizni is, de elég könnyű megnyugtatni.
Lili amúgy tiszta apja Kép A vicc az, hogy én kicsinek egyáltalán nem olyan voltam, mint a Katica, Ati rokonságában viszont egy csomó olyan kisgyerekkori fotót találtunk, ahol akár Kaccának is elment volna a képen szereplő kisgyerek.

Ági!
Azért ne hajtsd agyon magad az ünnepek előtt! Anna hogy van? Az a gyönyörű mandulaszemű babóka.
Már annyirszor meg akartam kérdezni, hogy az apukájával mi van? Azt mondtad ő van otthon vele amikor dolgozol, ugye?
Egyszer szerintem szervezhetnénk egy olyan bulit is, ahol a férfiak is ott vannak, mert szerintem nekik is lenne dumálni valójuk.

Rusnya!
Szerintem sem vagy lekésve semmiről.
Most egyébként kihez jársz dokihoz?
Itt jó helyen vagy a babásodáshoz Kép Beléd fogjuk mi beszélni azt a gyereket Kép

Amúgy egyszer régen volt itt egy lány, aki női nőgyógyászt keresett. Én tartottam vele a kapcsolatot telefonon, és nekik is évekig nem jött össze a baba. Most meg Németországból telefonált nemrég, hogy végre sikerült, és terhes Kép

Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok!

Tegnap csak megmutattam, hogy ki az úr a házban. Csakazértis sütöttem, igaz, hogy fél 10 volt mire befejeztem, de nekem lett igazam. Kép
Bogi
Lehet, hogy Zselyke tényleg segíteni akart. Csak még sajnos a komunikációnkban van némi zavar. Kép

Tündi
Nagy édes Zita a karácsonyi szerkóban. A montázs lényege, hogy sok képből csinálsz egyet. Pl. kivágod Zita képét és ráragasztod egy virágos rétre, vagy csinálhatod azt is, hogy száraz terményekből csinálsz neki hátteret, vagy valami szép szalvétából stb. A felnőtteknek úgy csináltam ajándékot, hogy megvettem a natur gyertyatartót, mécsestartót, szalvétatartót és kifestettem, meg raktam rászalvétatechnikával képeket. Nagy kézügyeséget nem követelt, ami nem is baj, mert még egy normális kockát se tudok rajzolni. Kép
Sajna fényképet nem tudok róluk küldeni, mert nincs gépünk. Kép

Ági
Együttérzésem. Ép a mi nap gondoltam rá, hogy nem is tudom mikor volt nekem ilyen nyugis évvégém. Tarts ki már csak pár nap!!

Rusnya

Meglátod jövő ilyenkor már 3 gyereknek vehetsz ajándékot!

Szép napot nektek!

Csók: Orsi

Kép
sorsoly
 
 


Először megmásztam apa hátát:
Kép
Kép

aztán megpihentem rajta:
Kép
Vendég
 


Hahóóóóóóóóóóóóóó Lányoooooooooooook!

Sehol senki? Kihaltunk mint a dínók?

annyi édes babaképet raktatok fel,hogy csorog a nyálam! Nem baj! Kell a minta!!!

Ja tudom már hol vagytok!!!

Mindenki süti a beiglit? Kép

Küldjetek nekem is! Lécccccci!!!
rusnya
 
 


Sziasztok!

Lányok, hogy álltok a karácsonyi készülődéssel?
Nálunk olyan a lakás, mintha bombát dobott volna be valaki. Na nem azért, mert annyira pakolászok... sajnos ennyire nem pakolászok. Apával megbeszéltük, hogy Zitus nem kap ajándékot, mert még úgyse tudja, miről van szó. Eddig "csak" fehér-arany fülbevalót, rongybabát, zörgős textil könyvecskét, babakocsira való akármit és egy új cumit vettünk neki. KépKépKép A karácsonyfától biztos le lesz nyűgözve, imádja a lámpát nézni. Tiszta Kánaán lesz neki a sok kis izzó! KépKépKép

Rájöttem, miért nem írtok: biztos rendes háziasszonyok vagytok, és készültök ezerrel.

puszi: Tünde & Zita
Vendég
 


Szóval ennyit a karácsonyi ajándékokról: épp az előbb tettük be Zitának a fülbevalóját. Majd odatesszük a csörgős-zörgős dísztasakot a fa alá, egyelőre annak úgyis jobban örül.KépKépKép
Bogi, nálatok is sírással járt a fülbevalócsere? Az egyik kicsit vérzett is, amikor kivettem. Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Kellemes ünnepeket és sikerekben gazdag új évet kivánunk mindenkinek!!

Pihenjetek sokat!!

Mi holnap indulunk haza a szülőkhöz, és csak január 3-án jövünk.

Egyetek sok bejglit, és minden finomat. Kép

Csók: Orsi, Zsezse

Kép
sorsoly
 
 


Édes babám! Biztosan nagyon szép lett! Én meg mehetek reggel robotolniKép

Azt a nagyon vigyorgó fejet hogy kell csinnnyyyálni?Komolyan mondom,alig várom ,hogy vége legyen az ünnepeknek! már most hulla vagyok.

Bogi!

Eddig a Hillier Balázshoz jártam.De miután szeptemberben meghalt a kisfiam,azóta megszünt a bizalmam. Most a Vajda doktorhoz járok.
És reménykedem.

Jó éjt mindenkinek!!
rusnya
 
 


Rusnya
Hát a Vajda sokkal jobb és tapasztaltabb!!!
Kép=: O
Orsi, Nektek is Boldog karácsonyt és Új Évet, és sok-sok ajándékot!

Hova utaztok?
Vendég
 


Szia Mindenkinek!
Egy pillanatra felugorhattam a netre-végreKép-,első dolgom volt megszólítani benneteket.
Ismét szia Mindenkinek!Kép

BOLDOG,BÉKÉS KARÁCSONYT
ÉS
SZERENCSÉS,VIDÁM ÚJ ÉVET KÍVÁNOK MINDANNYIÓTOKNAK!

Nemsokára tutira írhatok ismét.Sajnos a felújítás éppenhogy befejeződik 24ig.Azért már pakolunk,nagytakarítunk.Mielőtt ismét írnék,visszaolvasom az elhangzottakat.
Telepatikusan szugeráljátok,hogy gyorsan végezzünk.Köszi!

Minden jót Nektek!

Pá:Asszonyfajzat (azaz Kriszi)
asszonyfajzat
 
 


Sziasztok!

Nagyon örülök, hogy jól sikerült a tali! Legközelebb mi is megyünk, és nem csak irigykedni fogok!

Kriszi,
ne izgulj! 24.-re minden ragyogni fog!!! jó hogy hallattál magadról!

A készülődésben én is totál benne vagyok, bár sokat nem sütök, hiszen hozzánk nem jön vendég, hanem mi megyünk.
Pénteken délután Sopronba (apósom oda van temetve), a szentesete itthon a családdal, vasárnap az anyukáméknál leszönk,hétfőn pedig meglátogatjuk a dédiéket a Börzsönyben.

Holnap még bekukkantok, dde addig is:

Áldott, Békés Karácsonyt és Szeretetben, Örömökben Gazdag, Boldog Új Esztendőt Kívánok Mindannyiótoknak!!!

Puszi: Márti

Márti
Kép
hideyoshi
 
 


Sziasztok! Adok magamról egy kis életjelet, de látom mások is el vannak foglalva. Remélem kellemesebb tevékenységgel mint én. Sütés, főzés, takarítás. Karácsonyi hangulatba kerülés. Valahogy idén ez a hangula eddig elkerült, de délután megyek egy kicsit vásárolni, remélem magával ragad a karácsony varázsa. Megnézem a kis szánkókat, hogy ha már fehér karácsonyunk lesz akkor tudjunk szánkózni a kicsivel. Jövő héten csak pénteken dolgozom, így addig nem tudok veletek levelezni. Mindenkinek boldog, békés karácsonyt kívánok.
nicsi1
 
 


Sziasztok!

Tünde!
Az a helyzet, hogy Lili még sírt, de KAccánál már profi voltam. Én nem csináltam jól valamit, vagyis nehéz volt lehúzni a tüskéről azt a pöcköt, mert rossz technikával csináltam, és szegénynek rángattam a fülét.
Ha vérzett neki, akkor kenjétek és alkohollal mindig töröld le neki, napjában többször is.
Akkor talán nem fog begyulladni.

Rusnya!
A Hillier Balázs pedig nagyon jó orvos.
Tudom, hogy nem akarod felszakítani a sebeket, de majd egyszer elmeséled mi történt?
Úgy értem privátban, mert nem akarom a pocakosainkat megrémíszteni. Nekem egy nagyon jó ismerősöm szült nemrég a 25. héten. Szerencsére a baba jól van, egészséges, már haza is mehetett.

Amúgy csajok!
Én sem vagyok egy házitündér, nálam is minden a feje tetején áll. Sajnos apa meg egész nap nincs itthon, focizik, és haza sem jön előtte. Pedig elkelne a segítség.

Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Bogi!

Persze hogy jó orvos,meg nagyon rendes volt velem is,csak ez az eset elvette a bizalmamat.Biztosan érted mit akartam mondani. A többit priviben.

Megragadom az alkalmat,és mindenkinek nagyon boldog ,békés ünnepeket kivánok: Rusnya
rusnya
 
 


Rusnya!
Szerintem jó döntés volt a Vajda én is hozzá járok. Teljes bizalmamat élvezi és nemcsak mint orvos. Olyan dolgokat meg tudtam vele beszélni amit mással nem. Mindenre nyitott volt, körültekintő és őszinte. És ami a legfontosabb végtelenül udvarias, látszik hogy tiszteli a nőket. Beszélgettünk például a köldökvér levételről és annak későbbi lehetőségeiről, a 4D udtrahangról. Tájékozott volt, elmondta a véleményét, de a döntést mindig meghagyta nekem. Még a szülésnél is biztosított nekem némi szabadságot. Szóval én csak felsőfokban tudok róla beszélni. Persze ez nem azt jelenti hogy más doki nem lehet ilyen, de nekem a Vajdáról van meg a tapasztalatom.
nicsi1
 
 


Sziasztok!

Boldog, vidam karacsonyi unnepeket kivanok az osszes topiclakonak es csaladjanak!Kép
-Afonya
afonya
 
 


Sziasztok!

Kellemes karácsonyt mindenkinek!

Piros

Kép

Kép

Kép
piros
 
 


Sziasztok!

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket És Boldog Új Évet kívánok minden babának, mamának és papának.

Hajni ÉS Marcika
Vendég
 


Boldog békés ünnepeket kivánok mindenkinek!
rusnya
 
 


Sziasztok!

Boldog Karácsonyt mindenkinek, remélem minden gyerkőc jó sok ajándékot kapott!Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Boldog Karit mégegyszer is mindenkinek.Én most estem haza a melóból. Tegnap csupa szép,és hasznos dolgot tojt a Jézuska.
Viszont a beiglit megutáltam a jövő karácsonyig!Kép

Pusszancs mindenkinek:Rusnya
rusnya
 
 


Rusnya,
mi a helyzet Nálatok?
Csináltál azóta tesztet?
Küldjek segítséget? Kép
KépKépKépKépKép
Vendég
 


Szisztok!!!

Nem csináltam. Nem mertem. Gyáva nyúl vagyok!Kép

igazság szerint semmi olyat nem érzek, amit éreznem kellene. Így biztos vagyok abban,hogy egyedül vagyok.Na de majd januárban!

Tündi!

Köszi amit küldtél!KépKép

Odadadom apának,és eltesszük a többi közé, a következő felhasználásig!Kép

Csajok!

Ti hogy vagytok? Én híztam legalább 2 kilót!

Anyám annyi beiglit sütött, hogy talán még jövőre is azt essszük! szegénykém biztosan azt hitte,hogy jön az Üdvhadsereg is!

De én tudtam hol a helye a fölös beiglinek!
Tegnap előtt,és tegnap is dolgoztam, így bevittem 2 hatalmas rudat mindennap, (mákosat,diósat)és felvágtam. Majdan, szétosztottam azok között a betegek között, akiket még Karikor sem látogattak a "Kedves "rokonok!
Kiültünk az étkezőbe a Karifa alá a betegekkel,és csaptunk egy össznépi beiglizést!
Annyira örültek neki szegények! Hiába nem látogatta őket senki,akkor is volt egy kis Kari érzésük!

És ez olyan jól esett a lelkemnek!
rusnya
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenkinek meghitt, szeretetteljes légkörben telt a Karácsony!
Mi most élvezzük, hogy apa ebben az évben már nem dolgozikKép

Rusnya!
Ez nagyon szép dolog volt! akit látogat a családja, annak is szörnyű az ünnepet kórházban tölteni! Jó, hogy vannak ilyen jó lelkek ott mint te!

Pussz: Márti

Márti
Kép
hideyoshi
 
 


Sziasztok Lányok!

Na most tényleg kisregényt írtam, és jól elveszett. Most én voltam kuka Kép

Na mindegy.

Remélem mindenkinek jól telt a karácsony. A miénk nagyon ZAJOSAN Kép

Lili csak hangos játékokat kapott szinte.

Tőlünk: interaktív cicát, ami nyávog, sétál, ha felveszi akkor lágyabban nyávog
Anyuéktól: szintetizátort és egy zenélős könyvet
Nagymamámtól: egy undorító piacos zenélő-táncoló hasaló babát
Ati tesójáéktól: porszívót

Hát gondolhatod mi megy itt naphosszat.

A cicát Lili előbb megtalálta, mert belopózott a dolgozóba, és rálelt. Egyszercsak jött oda, míg én főztem, hogy:
- Anyaaa, Cica mica, bontsd ki.
Azt hittem infarktust kapok. Kép

Meg volt még egy édes: Kacca kapott egy olyan szőnyeget, amin állatok vannak, és ha hozzáér, akkor olyan hangot ad ki (cica, kutya, bárány, tehén, malac, ló). Ráfektettem, kapálózott, a szőnyeg meg nyávogott, ugatott. Erre Lili rohan hozzám, hogy: Vedd fel, Kacca fél.
Persze ő ijedt meg, nem Kacca Kép

Most voltak itt édesapámék. Múltkor kérdezték, hogy mit vegyenek neki. Mondtam, hogy valami kis játék konyhát, mert imád főzőcskézni, és edényei vannak, legyen hol főzni neki.
Erre most meg hoztak egy bazi nagy dobozt. Akkora konyha volt benne, hogy Lili állva simán játszik vele. Van rajta: sütő, hűtő, tűzhely, mosogató, polcok, kihúzható asztalka.

Kép

Kép

Ja és a sütőbe tömködte a macskáját Kép
Kép

Rusnya!
Na mostmár nem is értek semmit.
Most akkor voltak manók, vagy nem?
Tényleg szép volt tőled amit tettél a betegekért. Le a kalappal!

Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Bogi!

Voltak manók!! Kerek 6 napig! Csak közben ott volt a túró esete is. De azt hiszem az véletlen volt. Nem érzek semmi különöset,így biztos vagyok benne,hogy nincs baba Kép

Na de majd az ÚJ Évben!

Tündi ajándékát elraktam a többi közé, majd apa visszaadja nekem a többivel együtt :o

Tündéri ez a pici lány! Nagyon jó háziasszony lesz majd belőle!
Lenne egy kérdésem. Szégyenlem de ez van. szóval: a Kacca minek a rövidítése?

Lányok!

Nem csak én szoktm ám ilyen jóságos lenni! Némelyik kolléganőm is adakozik ha arról van szó.

Volt hajléktalan betegünk is. Na azt úgy felpakoltuk ruhával, cipővel stb hogy ihaj!
Mindegyikünk körülnézett otthon apa szekrényébe,és amit már régen látott a ház urán azt fogta és hozta Kép

Én is neki adtam pulóvert stb amit a Gáboron már kb 2 éve nem láttam. Igy legalább jó helyre került.
De az igaszsághoz tartozik.hogy volt olyan eset amikor mi nővérek gyűjtöttünk a betegeknek ezt azt magunk között,és amikor a dokik tudomást szereztek róla, dicsérgettek bennünket. Mi meg mondtuk,hogy a dicséret mellett jól jönne tőlük is valami,mert nem szakadna bele a nyakuk. (paraszolvencia hegyek mellett).

Na ahogy ti nem láttatok semmit tőlük,úgy mi sem. No comment.

Jók legyetek,majd még jövök. Most megyünk vendégségbe ingyen zabira! :o

Pusszz:Emőke
rusnya
 
 


Sziasztok!

BogiKép
Lili nagyon jól mutat a konyhájában! Cica is aranyos, a kép szerint nem is foglal nagy helyet.KépKép

Zitus már olyan ügyes, büszke vagyok rá! Már csinálja a hasizmokat, pont úgy, mint Kacca. Biztos tőle leste el. És már meg tud fogni mindent, és betalál a szájába. Sajnos ez alól a cumi kivétel. Kép
Hangtompító vagy fülvédő nekünk se ártana, mert most a zörgős-csörgős játékok a menők. Mint pl ez a könyv:
Kép
Látjátok, hogy bújja? Biztos értelmiségi lesz... KépKépKépKépKép

És lett egy új haverja is:
KépKép

Emőke
ahol én dolgoztam, ott volt egy doki (naná...), és ha kopogtak az ajtaján, kitelefonált, hogy nézzük meg, ki az. Elég pénzéhes volt. Mi meg mondtuk, hogy hozzátartozó, és boríték van a kezében. Persze ha nem így volt, úgyse reklamált, mert az hogy nézett volna ki, hogy nem kapott lóvét...

Puszi: Tünde
Vendég
 


Sziasztok,látom mindenhol zajongott a JézuskaKép nálunk is, fiam szintit kapott tesómtól-mondtam neki, kölcsönkenyér vissza jár, még nem nős, de ha gyereke lesz én is veszek neki egy szintitKép lányom meg kareokis könyvet, zenél és énekelni kell a mikrofonjába..hát nálunk is van zenebona, szól a tv,mesecsatorna, közben meg persze játszanak..hát jól kikerülte a Hóanyó a karácsonyt, de most viszont belehúzott...ma a gyerekekkel teljesen szétázva jöttünk be az udvarról egy jó kis hógolyócsata utánKép sajna idén sem került el minket a betegség, lányom két napig lázas volt,pont karikor..tavaly meg a fiam skarlátot hozott haza az oviból kariajándéknak..szerencsére senkinek nem adta tovább..
édesek a csöppségek! én is rakok fel képet ha sikerül...
hát most úgy láccik nem megy..
utánna nézek hogy kell
további pihit nektek, és hajrá szilveszterKép
erzsi100
 
 


Kép
erzsi100
 
 


jéé sikerült!!!!!
Kép
erzsi100
 
 


Sziasztok!

Rusnya!
Itt az ideje, hogy bemutassam a családot Kép
A nagyobbik Jaksy Lili Dorina, a kisebbik, Kacca: Jaksy Katica Sára
Így is van anyakönyvezve, vagyis tényleg Katica Kép
És azért Kacca, mert Lili így tudja mondani. De hívjuk még Kacca Paccának is, meg Patcusnak. Lili irtó aranyosan mondja őket.
Persze ha nagyobb lesz, és Lili is ki tudja mondani, akkor Katica lesz.

Képzeljétek, a pelusos lánynak 23-án meghalt a testvére. 22-én volt a születésnapja, és 23-án meghalt. Persze neki jobb így, mert nagy fájdalmai voltak (rák vitte el 41 évesen).

Erzsi!
Ez a karaoke könyv tök jó Kép Lili is a szinti mikrofonjába kiabál, de úgy, hogy bekapja az egészet Kép

Tünde!
Zitus nagyon édes Kép Kaccának is van egy ilyen könyve, és imádja.

Na megyek, de még jövök azért szilveszter előtt.
Sajnos én nagyon elkaptam valami göthöt, így valószínűleg lőttek a szilveszterünknek Kép

Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok!

Jan. végén lesz Zitus keresztelője. Hurrá! Én nem akartam nagy banzájt, de mégis az lesz. Szűk család aztán kaja valahol... Én igazán nem vagyok anyagias, de lesz 10 felnőtt + 2 gyerek. Zita szerencsére még csak a tápot szereti. Akik már túl vagytok rajta: mennyi apanázst illik ilyenkor adni a lelkésznek?

Erzsi
Biztos nagyon a helyes a kislányod, de így hátul-felülnézetből nem látszik annyira... KépKépKép a mobilja viszont tetszik! Kép

Bogi
gyors gyógyulást kívánok!!!
Kép

Tünde
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?