Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! Nekem nem tudom, hohy mikor kellene megjönnie, mert nem standard a ciklusom. Mióta szültem rövidült valamennyit. Előtte kb 33 napos volt, de előfordult 35 is, most meg olyan 30, de többször volt 28, sőt 27 is, ami előtte soha. Ha az LH tesztet és a páfrányosodást veszem alapul, akkor most 30-31 naposnak kéne lennie és akkor január 2-3-án kéne megjönnie. Most vagyok a ciklus 20. napján.

Kép
Kép
sosi
 
 


Az LH teszttel kapcsolatban én azért vettem, mert annyira változó a ciklusom, hogy lehetetlenség kiszámolni. Szerintem az is lényeges, hogy az ember figyeljen a teste jelzéseire. 2 hónapja a 13. napon olyan éles bal alhasi fájdalmam volt, hogy gondoltam ez lenne a középidős fájdalom?? De, gondoltam ez azt jelentené, hogy a ciklusom 27 napos, ami még soha nem volt, így nem is engedtem a közelembe a páromat, a 15-16. napra tartogattam vele a municiót, mivel fiút szeretnénk. Erre megjött a 27. napon, tehát akkor ovuláltam, amikor fájt a hasam. És lemeradtunk róla.

Kép
Kép
sosi
 
 


Sehol senki? Akkor Boldog Karácsonyt!

Kép
Kép
sosi
 
 

 
 

Mindenkinek nagyon boldog karácsonyi ünnepeket kívánok!!!!!!

Anita (11+2)

Uh szerint (13+2)
csanita
 
 


<font color="aa00aa">KELLEMES KARÁCSONYI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK!!
Puszi:Kriszti</font>
Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok!

Kriszti!
Nagyon boldog nevnapot Adanak!!!Kép

Vica!
Ha esetleg meg olvasol minket,NAGYON BOLDOG NEVNAPOT KIVANOK NEKED!!

Lanyok!
KELLEMES KARACSONYI UNNEPEKET KIVANOK NEKTEK!!!!
Kép

Nekem hozott a Jezuska egy laptopot,meg hozza a netet,ugy hogy mostmar talan tobbet leszek!Eddig anyukamtol tudtam csak irni!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


SZiasztok!

Kép Kép Kép Kép KépKép Kép Kép Kép

Boldog Karácsonyt kívánok Mindenkinek, és azt az ajándékot, amit már régóta szeretne!

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Vica,
Nagyon sok boldog névnapot! Kép

angel37
 
 


Szia Angel!
Nektek is NAGYON BOLDOG KARACSONYT KIVANOK!!Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Boldog Karácsonyt kivánok mindenkinek!!
És egy babucit mindenkinek!

Kép

Kép
lara26
 
 


Sziasztok!

Nagyon kihalt ez a topic. De remélem csak az ünnepek miatt.
Én karácsony első napjának reggelére azt álmodtam, hogy pozitív lett a teszt. Pedig nem is beszéltünk róla, meg most rá sem vagyok kattanva. Emlékszem Vikivel is megálmodtam, de most a görbém is olyan béna, sz.tem pé-m sem volt. Mert amikorra a fertility teszi, akkor nem volt tojásfehérjém se... Csak mosolygok magamban az egészen... KépKépKép
Íme a görbém:
Kép

moni
 
 


A másik program szerint a görbém:
Kép

moni
 
 


Szia Moni! Szerintem ez a görbe azt muatja, hogy volt pé-d. Miből gondolod, hogy nem? A ciklusod második felében alapvetően magasabb a hőd, csak egyetlen egyszer alacsonyabb, de az sokmindentől lehet pl. kitakaróztál vagy valami. Szerintem a 14.napom lehetett pé-d, nem a 17-en . Vagy rosszul értem, a fertilitynél hol is van a pé? Ahol a két szaggatott piros vonal metszi egymást?

Kép
Kép
sosi
 
 


Moni!
Szupi a görbéd!!!!Mindkét program szerint volt p.é.-d,ez jóóóóóó!!!Látom akció is volt!!!!KépKép
9-én tesztelsz???Nagyon sok drukk ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++

KépKép

KépKép
okr
 
 


SZiasztok! Kép

Moni, sztem is volt pé-d! Kép
A fertility nem csalhatatlan Kép Pár nap múlva meg lehet, hogy átteszi a pé-t máshova...
Lehet, hogy nemsoká az eredményen fogsz mosolyogni! Kép

Szia Kriszta! Kép

Szia Sosi! Kép

angel37
 
 


Sosi!
De a két program szerint két időben volt pé-m, ami nem lehet. Igen, a fertilitynél a piros függ. vonal jelzi a pé-t.

Okr!
Nem tervezek tesztelést. Nem tervezek semmit! lesz ami lesz! Nem görcsölök, nem idegesítem magam. Ráérek akkor iyleneken törni magam, ha késik. csak ezért tettem fel a 2 görbét, hogy lássátok, a két program tök máshogy számol.

moni
 
 


Angel!
Akkor vagy sírni, vagy nevetni fogok. Bár sírni tuti nem, mert már teljesen más tölti ki az agyam. Szeretnénk építkezni, és azon szorítok, hogy el tudjuk adni a lakásunk. Kép

moni
 
 


Ha sírni nem, akkor az máris jó! Kép Kép

Remélem sikerül jól eladni a lakást, és tök jó, hogy ez most leköt! Kép

SZtem ezek a programok meg tudják zavarni az embert, ezért nem is használom egyiket sem... Az lenne a legjobb, ha nálad ki sem derülne, hogy melyiknek volt igaza...Kép

angel37
 
 


Hát az biztos nem derül ki, hogy melyiknek van igaza! Billings szerint a német nyelvűnek, de nem volt olyan bőséges az sem. Mind1, nem lényeg.

Tervrajzunk már megvan, csak az egész tök necces. Félek, hogy nem sikerül. Mert jó áron kell ahhoz eladni, hogy sikerüljön építkezni, mert több hitelt nem szeretnénk felvenni, a mostanit szeretnénk átvinni. Meg úgy szeretnénk eladni, hogy albérletben maradnánk a sajátunkban. Hát majd elválik.
Te hogy vagy?

moni
 
 


Jól köszi, semmi különös! Kép

Ingatlanokhoz, hitelekhez sajnos nem értek... Remélem sikerül úgy lebonyolítani, ahogy szeretnétek! Kép

Ezt a nem derül ki kinek van igaza dolgot, azt úgy értettem, hogy nem lesz meg az a nap, amiből vissza lehetne számolni a 14-et... Kép Na befogtam! Kép

angel37
 
 


Móni!! Kép

Szerintem nagyon jó a görbéd!!
Pé-ed volt a 13.-14.cn körül!
Minden esetre szörítok DE csak halkan!!

Nekem ez az 1.closty-s hónapom

Kép

Szerintem nem rossz ez sem sőt. Kép

Kép
lara26
 
 


Moni!
Nekem a wunschkinder szerint nem is volt p.é.-mKépEgyik nap rajzolt vonalat,másnap miután beírtam a hőm ,semmitKép
A ferti szerint meg a 10.cn-n volt,ami megint baromság.

Lara
Jó a görbe!!!!Sztem a 13.cn-n volt p.é.-d!!!!
Akció volt hozzá?

Angyal
Nálatok megvolt , kellő időben a vacsi?Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Lara,
sztem sem rossz! Kép

Kriszta,
megvolt, de az még kevés lenne a sikerhez! Kép Kép Kép
úgyhogy volt más is... Kép Kép

angel37
 
 


Angyal
Igen,én is így gondoltam!KépKépKépKép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Ím a két görbém:
ReménytelenKép
Kép
Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Azért mintha haloványan emelkedne...Kép

angel37
 
 


Ezt a cikket találtam:
Az első két hétben a hőmérséklet ingadozó, egyik nap például 36.5 C, másnap 35.8 C azután 36.7 C. Az ingadozás 1 egész fok is lehet, a görbe &#8222;fűrészfogszerű&#8221;. Tüszőrepedéskor (latinul ovuláció) a hőmérséklet leesik, pl. 35.5 C-ig (bár ez nem mindig tapasztalható), majd a következő napokban a tüszőrepedés hatására elkezd emelkedni. Tehát ha volt tüszőrepedés a görbe további szakasza platóhoz hasonlít. A hőmérséklet 36.8-37.0 C körüli, az ingadozás csak 1-2 tizedfok, a görbe lapos. A menses közeledtével a hőmér-Kép
séklet ismét leesik.
Ha valakinek nem volt peteérése, a második ábrán látható görbéhez hasonlót kaphat. Az első két hétben tapasztalt &#8222;fűrészfogszerű&#8221; szakasz a következő mensesig tart, a platószerű szakasz elmarad.
Kép
Tehát nálam p.é. nem voltKép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Így gondolod, drága? Kép

De a tiéd tényleg emelkedik egy kicsit, ha fűrészesen is...

A 35,5-is való leesést viszont enyhe túlzásnak találom...

angel37
 
 


Küldök neked emilben egy kis hőmérős anyagot, jó? Én abban tök megnyugtató dolgokat találtam, hogy mennyiféle görbe lehet jó!

angel37
 
 


Sziasztok!
Megjottem en is!Elromlott a gep,most kaptam masikat!

Kamilla!
Nagyon sok boldog nevnapot kivanok neked!!Kép

En ma vagyok kb.a 36.napon es mindig semmi!!Se mensi tunet,se terhes tunet!Biztos nem vagyok azKép,de azert majd szombaton tesztelek!!

Tobbiek?

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Sziasztok!
Sehol senki???
KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Sziasztok!


Okr!

Igen 2 naponta volt akció!

Kép
lara26
 
 


Sziasztok!
Lara
Akkor remélem minden úgy sikerül,ahogy szeretnéd/nénk!!!!!!!!!!KépKép
Mikor drukkolhatunk?

Ancsa
Hogy vagy?Holnapra mennek a drukkok+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kamilla
Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok!

Kriszti!
Koszi hogy drukkolsz,de biztos hogy negativ lesz!!!Megmertem reggel a homet kivancsisagbol,36.6!Ez eleg alacsony a babahoz!Kép
Nem is erzem ugy hogy az lennek!
Majd holnap kiderul!
Veled mi ujsag???

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa
Én azért bizakodom!A clostyt szeded még?

Nálam:29.cn. A hőgérbém,nem a legjobb.Bár a ferti szerint a p.é. már a 10.cn-n megvolt.(Sztem meg nem)

Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Meg csak 5db.clostyt szedtem be!Most kellett volna a 3.naptol szednem 2x1-et!Azt nem tudom hogy a closty mellett kimaradhat a verzes???

En nem ertek igazan a hogorbehez,de nem lehetett a 16.nap volt PE-d???

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa
Sztem a 16,20,25 közül esélyes vmelyik.
A closty nem hinném,hogy vérzéskimaradást okozna.Sztem menj el a dokidhoz,és kérdezz rá.
Bocsi,de el kell menjek a postára,mert eszembe jutott,hogy egy csekket még ma ki kell fizessek.Este még benézek!
Puszika:Kriszti

KépKép

KépKép
okr
 
 


OK!Vigyazz magadra,mert nagyon sz@r ido van kint!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Sziasztok ! Nagyon izgulok! Holnap lesz a ciklusom 28. napja. Számításaim szerint ( páfrányosodás, LH csúcs, középidős fájdalom) a 16. napon kellett ovulalnom. Tehát kb 2-án kéne megjönnie. A beágyazódás már befejeződött elvileg.Kép Tehát már tesztelhetnék, de NEM FOGOK. Csak 4-5-e körül. Ma egész nap bal oldali alhasi fájdalmam volt, mintha ovulálnék. remélem nem méhen kívüli terhes vagyok.

Kép
Kép
sosi
 
 


Ki mit csinál szilveszterkor?

Kép
Kép
sosi
 
 


Na itt vagyok,gyerekkel az ölemben.Hihetetlen,hogy képes napokig nem aludniKép

Sosi
Nekem is fájt ma a hasam.Sztem vmi front lehet.Esetleg a Hold ????Kép
Viccen kívül:sok drukk ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sosi
Itthon leszek a munkában meggyötört férjemmel(ma melózik,meg újévkor),meg az álmatlansággal küszködő leányommal.
Jó buli lesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenkinek szép karácsonya volt!

CsAnita, GRATULÁLOK! Annyira örülök Nektek! Szeded még a bromót? Ill. a terhesség elején szedted? Olyan jó, hogy a régiek közül is lassan mindenki pocakos lesz.

Rólam annyit, hogy ma vagyok a 10. napon. És Billings-es voltam kicsit. Ami szerintem korai, hisz a 15. napnál előbb még nem volt pé-m. Ügyeletes vagyok holnap estig, majd holnap du még írok.
Szép álmokat!
nolina
 
 


<font color="ff0000">Szilveszternek alkalmából nem kívánok egyebet
Csendes lépteid kísérje szeretet
Szívedbe béke,lelkedbe nyugalom
légy boldog a következő 365 napon
BUÉK</font>



Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok!

Nolina!
Mit dolgozol???

En ma vagyok a 40.napon!A hom ma is 36.6,a tesztem pedig NEGATIV!!KépKépKépKépSajnos tudtam hogy ez lesz!Kicsit elkeseredtem,de majd helyre jovok!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ó Ancsa! Más hirt vártam! De kivánom, hogy jövőre olyan évetek legyen,a milyet szeretnétek!

De nemcsak nektek kivánom ezt, hanem a topic összes lakójának, és még azt is, hogy az angyalkák szemeljenek ki mindenkit, és legkésőbb jövő iylenkorra mindenkinek legyen legalább zebrás tesztje!

Egyébként tegnap nekem is fájdogált a bal oldalam, nem élesen, ahnem tompén, sz.tem megint a petevezeték tágulatom újult ki... Kép Babában nem is reménykedem.

Moni

moni
 
 


Ancsa!
Nagyon sajnálom!!!!!!KépKépKépNa,de majd 2006-ban sikerül!!!!!!!!


Moni
Remélem semmi olyan oka nincs a fájdogálásnak,mint amiről írtál.
2006-ra zebracsorda érkezzen hozzátok is!!!!!!!!!!!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Moni!

Bocs hogy nem hívtalak, d csak azt akartam tudni, hogy a folliculinumnak mi a pontos száma: 30 vagy 15-ös, Itt vagyunk Szhelyen.

Mindenkinek boldog uj évet.

Ja én is szedem ezeket a bogyókat, de nehéz fél órát evés előtt is után is tartani!Én mindig eszek!!!KépKép

zsuzska80
Szombathely
 
 


Ja Moni és a 30-at vettem. holnap veszem be.

Más. egyik ismerős csaj 35 hetes és elkezdett a magzatvíz szivárogni.Bemnet a kórházba és 4-kor meg fogják császározni. Állítolag a ilyenkor veszélyes lehet a dolog!

Valami tud valamit erről?

zsuzska80
Szombathely
 
 


Zsuzska!
Jót vettél, 30-ast irt Banya.

A 35. hét még cikis, de ha kap tüdőérlelő szurit, akkor nem lesz semmi!

Okr!
Volt nekem tavaly okt.ben, és iylen tüneteim voltak. Azóta sajnos többször is előjön, általában mindig a ciklus második felében.

moni
 
 


Sziasztok csajok!!!!

Mindenkinek nagyon Boldog,babákkal teli új évet kívánok!!!

Nolina!!!
Igen kellett szednem a bromót a 6 hétig.De már nem szedem.Nálunk minden ok,pocim rohamosan növekszik,majd rakok fel képet.9-én megyek afp-re és akkor bekukkant a doki bácsi mi újság,mekkorát nőttünk.De ha így növekszik a drágám meg pályázom az óriás bébi cimet.

Puszi mindenkinek!!!

Anita
12+3
14+3(uh szerint)ezt kell nézni az mondta a doki bácsi.
csanita
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?