Új privát üzeneted érkezett!

Cas!
örülök, hogy a tali ennyiszer szerepel a projektedben KépKépKép

a pelusról még annyit, hogy még mindig nem érkezett meg hozzám Kép, pedig tuti biztosra ígérték
ha rendeltek legalább két hét átfutással számoljatok
szilvamag
 
 


Szilvi
Hát az utóbbi talik annyira nagyon jók voltak!!! Kép
Pelus Kép Pedig én a popsitörlőjüket is ki akartam próbálni...

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Sziasztok,

Ccviki,
Vilmos állandóan fel akart állni a bevásárlókocsiban és ettôl mindig frászt kaptam. Erre kitaláltuk, hogy összekötözzük a cipôfu˝zôit és akkor nem megy. Lehet hogy ez a kötözés arra is jó, hogy ne hagyja el ôket?

Boglárka,
szerintem 67 cm nem kevés.

Nikcsi,
ha átviszem Szilvamagékhoz a CD-t, akkor hogy jut el hozzátok? És át tudod másolni?

Szilvamag,
légyszi mondj egy összeget, hogy azt is be tudjam adni hozzád.

Teus pár napja ezt mondja: bababababa. Néha meg ordítja: BABABABABA!!!!

Cory,
angolra jár egy kislány és az a neve, hogy Nina. Ez hogy tetszik? Szerintem nagyon csajos.

Laga
laga
 
 

 
 

Csak az ucsó hsz-t olvastam most.
Laga
Szilviékhez el tudok ugrani, ill. Laci. Szóval ha tudod akkor dobd át légyszi. A CD-t egy héten belül vissza is tudom jutattni.
Myra
Ti pedig útba estek, ha Szilviékhez megyünk!

Megkaptam mailben is az uszis képeket, kicsinyítem és felteszem!
nikcsi
 
 


Sziasztok!
Kint van MAtyi 8-dik foga! Kép Most jönnek a rágók, már ez egyik nagyon szúrja az ujjam, de még nincs kint. Kíváncsi leszek ezt is megússzuk-e ilyen simán! Kép

Lányok! Tud valaki játszóházat a Kolosi tér környékén! Mennénk majd a tortákért a Daubnerbe, de gondolom elég sokan lesznek, és addig Matyival el kellen ütni az időt valahol, mert onnan mennénk tovább anyuékhoz.

És angoltanfolyamot a III. kerben? (Nem gyerekeknek, nekem kellene, mert nem akarom elfelejteni ami eddig rámragadt!)
aranyhold
 
 


Sziasztok!
Livi!
vele szemben van egy McDönci, néhány helyen szokott lenni kisebb játszótér, hátha ott is van

Ha biztosan(!) össze tudunk jönni 4-5-en, és tudunk szerezni egy gyerekfelügyelőt, tudok angol tanárt, akihez én is jártam, még Kingával. Neki is hasonló korú a kisebbik fia és Békáson lakik. Megkérdezzem?

Nikcsi, Laga!
ha jöttök szóljatok ide, mert ma du és szerdán nem vagyok itthon! Ha jó idő van, holnap sem.
szilvamag
 
 


Nikcsi!
most olvastalak Kép
szilvamag
 
 


Livi!
szintén az újságban, az Újudvarban hirdetnek játszóházat
szilvamag
 
 


Szilvi! Köszi a tippeket! Hogy nekem az Újudvar miért nem jutott eszembe! Ott jártam el előtte hónapokig a cég régi irodájától a buszmegállóig!

Az angol is tetszik, de csak ha sikerül hasonló szinten lévőkkel összeszervezkedni 4-5-en!
aranyhold
 
 


Szaisztok
Úgy látszik csak helyzetjelentésekre van időm. Kép

Fanni ma felállt, felhúzta magát a kiságyban. És kibújt alul a foga. Kép

Cas
Etetést félreértettem amit a védőnő mondott. Nem is értettem, ha minden ételt úgy vezetek be, hogy előbb 1 kiskanál, majd 2,4,8,16 stb. mikor jutok a végére egy új íz esetén. Most mondta hogy az csak az első főzinél, gyüminél van. Szóval emiatt még nem sok mindent adtam, de mától belelendülünk. Spenótót adtam, azt ette, bár az is csak 10 g volt., de az már soknak számít a répás krumplihoz képest. Gyümiből megeszik 110-150g-ot is. És nálunk a TV vált be kaja közbe, de csak ha nincs más megoldás, előtte repülőzés.
boglarka
 
 


Fanni!
nagyon ügyes vagy!!!

ezek szerint Enikőnek nagyon bele kell húznia, hogy utolérje a társaságot Kép

Kép egy kis pelenka sztori:
legutojára péntekre ígérték, de nem érkezett meg.
szombaton hívott a pasi, hogy sajnálja, de hétfőre egészen biztos hozzák
ma kedd van, és még csak fel sem hívtak Kép

megyek a DM-be 15%-os bónt beváltani
kell valakinek valami?

Myra!
van egy feles pontom, majd átviszem
szilvamag
 
 


csak a képeket teszem fel
KépKép
nikcsi
 
 


Boglarka! Óriási gratula Fanni babának! Nagyon hamar kezdi! Kép

Nikcsi! Nagyon jók a víz alatti képek! Hogy lehet ilyet csinálni?

Lányok, nekem is van pár dm-es pontom, kb 5, és már tuti nem jön össze a 15, szóval aki kéri annak valahogy eljuttatom!
aranyhold
 
 


Nikcsi!
nagyon jók a képek!!!!
itt van nálam egy CD Myrától
ha csütörtökön jó idő lesz, elmehetnénk kirándulni

Aranyhold!
én szívesen veszem, van nekem is még 2 (+1)
jan. végéig még jók, addig hátha összejön a 15 pont
szilvamag
 
 


Aranyhold,
Nekem meg van egy olyan füzetkém amiben 7 db már van. Összerakhatnánk, meg szerzünk még 3-at, és már meg is van. KépKép Január végéig lehet elvásárolni.

Szilvi,
Pelus. KépKép Küld el őket a francba!
myra
 
 


Látszik, hogy ma már nem vagyok beszámítható. Szilvi utolsó mondatát nem olvastam. Akkor már meg is van a 15.!!! Az egyémek viszont már be vannak ragasztgatva.
myra
 
 


Nikcsi
nagyon jók a képekKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Dm? Odáig el se jutunk, Sebi szabályosan ordít a hidegben, alig tudok kilépni vele az utcára. Kép Cory jól megvigasztalt, hogy a Zsoma még mindig ilyen, pedig ez már a 3. tele. Kép
Egyébként egyre ügyesebben megyeget, jellemző, hogy akkor a legtöbbet, ha nagyon mérges, mert merészelek kimenni a szobából. Kép
Ja, és ma először célirányosan megmeríette a kanalát a kajában, és aztán betette a szájába. Tetszett neki! Kép

Boglárka
Fanni nagyon ügyes!!! Kép
Kajához adsz neki is kanalat, tányért? Sebi mindenféle konyhai eszközök rágcsálásával szokta színesíteni a menüt, és közben észrevétlenül be tudom csempészni a szájába a kaját... Kép

Nikcsi
Tényleg nagyon jók a képek! Kép
Remélem Sebi bőre marad ilyen szép, mint most, és akkor januártól mi is mehetünk usziba!

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Aranyhold
NAGYON SOK BOLDOG SZÜLINAPOT! Kép Megúsztál részemről egy kisebb szivatást! De ehhez össze kellett volna jönni a bécsi pelusos biznisznek is. Evvel kapcsolatba hívtak volna, hogy miért hozattál 500 db pelenkát, ráadásul ez már vámköteles, stb. A többit majd szóban elmesélem, ha érdekel. Miután elmondják, hogy vicc az egész, akkor biztos Te is tudtál volna nevetni.
A mi úszinkba állandóan jár a pasi, nagyon kedves, de ha kéred megadom a számát, netcímét!
Én vevő lennék 4 pontra.

Szilvi
Már nem is tudom mikor, de beszéltem az asztalossal. Tavasszal okés lenne, de meg kell néznie. Lehet, hogy nem megfelelő tiplivel rakták le és nincs leragasztva, ennyit mondott. De szerintem mihamarabb fixálni kellene vele a dolgot, hogy időben hozzákezdjen.
Megérkezett már a pelus?

Boglárka
Nagyon szépen köszönöm a bimbóvédőt Kép, tényleg azt gondoltam, hogy kölcsön van nálam, ezért akartam ma felvinni. De ti valamit nagyon titkoltok, mi lehet a lakásotokban? Még soha nem mehettem fel.
Kajatuszkolás: amíg azon voltam, hogy hízás miatt tömtem, mint a kacsát, alig evett. Most már egyáltalán nem tömöm, és sokkal jobban eszik, de ehhez idő kellett. Ja és minden kajálási elvem feladtam, vagyis kajáláskor lemosható játék lehet a kezében, ez bejött.

Cas
Sikerült mamuszt venni?
És hová mentek úszni? Gyertek velünk, és akkor csak a tücsökzenén nem találkozunk. A tali-tali-tali-taliban nagyon benne vagyok. Bár szinte minden nap megyek valahova. Hétfő torna, ma gatyát vittem szabóhoz, holnap de. 1 év után végre kozmetikára megyek, du. torna, csütörtök céges karácsonyi buli, péntek elvileg torna, aztán már nem biztos, hogy erre lesz energiám. Készülök én is karácsonyra (süti, takarítás).

Viki
Olvasom, hogy mit csinál Olivér. Mindig mondod, hogy le van maradva. Én pedig azon izélek, hogy minek siet ilyen dolgokkal Kori? 10 hónaposan kezdett el rendesen 4kézláb mászni (vagyis nem katonás, kommandósan), a bútorok melletti közlekedésben régóta okés, de napok óta már 5-6 lépést is megtesz. Sőt túlzottan is bátor! Parkettás dolog: nálunk 98%-ban az van, ezért nagyon csúszkált Kori (4kézláb is), nem is szokott rajta csúszásgátlós zokni rajta lenni és már nem is csúszkál, hozzászokott.

Képzeljétek Timi, akit már többször hívtam talira, de eddig nem jutott el. Kislánya Kinga egy nappal később született, mint Kori és már a 12. foga jön. És képzeljétek útban van a kistesó, mondta, hogy mennyire bonyolult lett a terhesgondozás, ráadásul már gyerekkel kell ezeket intézni. Kép Körzetileg a János kórházba kell vérvételre járnia, védőnőhöz, külön a dokihoz, és UH-ra a Margitba. Nem egyszerű. Kép
nikcsi
 
 


Nikcsi
Hogy te miket tudsz? (szülinap) Kép A pelusos húzás nagyon gonosz lett volna! Kép
Az jó, ha végre szívesen eszik Kori! (Én úgy voltam vele, hogy mindegy hogyan, de szeressen az etetőszékben ülni, és ENNI, ezért kap mindenféle kanalakat-poharakat-szűrőket-pogácsaszaggatókat "játszani". És mostmár a kanállal is egyre ügyesebben bánik, igaz, utána úszik a konyha is meg a gyerek is. Kép)
Bocs, hogy még mindig nem adtam vissza a babakonyhás könyvedet, de Zs. képtelen lemásolni. Kép A másikat pedig átolvastam, és megnyugodtam, hogy minden olyat szoktunk játszani, amit abban erre a korra írnak. Kép
Mamuszt időm se volt még nézni. Kép
Jó neked, hogy ennyi felé tudtok mászkálni Korival, mi gyakorlatilag sehová nem tudunk eljutni mostmár. Kép

Aranyhold
Boldog szülinapot mi is! Kép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Köszi lányok a köszöntést!

Myra! Ez így jól hangzik. Nekem nincs beragasztva az az 5 pont. Akkor majd megbeszéljük és hárman (Te, Szilvi meg én) elmegyünk egy tetszőleges dm-be és beváltjuk.
aranyhold
 
 


Aranyhold
Boldog szülinapot. Kép

Nikcsi
A múltkor invitáltalak, és nem akartál jönni családlátogatásra. Kép
A bimbóvédővel úgy jártam, hogy megírtam ide egy hosszú levelet és abban, írtam, hogy a következő; gyerekhez neked adom, ne kelljen neked újabb kísérlétezéshez venned és lehet, hogy be se válik. De ezt a hsz-t a vírus törölte. Láttam, hogy feltette, de másnap sehol nem volt. Csak aztán nem volt erőm kísérletezgetni az írással, amíg a vírust ki nem írtottuk. Aztán meg elfeledkeztem róla.

Cas
holnap felugorhatok valamikor a DVD-kért, ha megvannak?
Kajához még nem adok neki semmit, mert még etetőszéket is kell vennünk, de ezt már januárra hagyjuk. Most ölben etetem.

Fanninak nagyon kell a társaság, mert most már mindenkire elsírja magát, egyedül ránk meg anyukámra nem, mert ő sokat van itt. De Apura, Anyósékra sírva fakad. Szóval januártól tücsökzenére járunk. Ugye lehet 7 hósan?
boglarka
 
 


Boglárka
Az egyik megvan, a másikat holnap 1/2 óra alatt összeütöm. Inkább délelőtt gyertek (mondjuk 2-ig), du. nem biztos, hogy itthon vagyunk.
A tücsökzenét 6 hós kortól ajánlják. Januártól mi is tervezzük, mehetnénk együtt, ha ti is ide az OMK-ba akartok jönni. Kép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Egy gyors helyzetjelentés Lillusról is.
Mióta a járást is kipipálta, végre elkezdett agyra is gyúrni. Kép Hihetetlen tempóban. Egész nap be nem áll a szája, karattyol össze-vissza, és most már tudatosan használ szavakat-halandzsát egy adott dologra. A kedvenc a vau-vau. Amint meghallja a szomszéd kutyáját ugatni, vagy meglát egy állatot azonnal rázendít. Kép Pár napja pedig azt is megmondja, ha ő is kér enni. (A kis bélpoklos drágám. Kép) És érdekes ha valamit az én én számba akar tuszkolni, akkkor is közli, hogy mem-mem-mem (ez nála az evés). KépKép
Ma úgy kelett röhögnöm. Az Apja a "kutyalabdával" játékból megmaszírozta a talpacskáit, azóta ha a kezébe akad az a labda viszi oda az Apjához, a kezébe nyomja és felemelve tartja oda a lábát, hogy csinálja neki. KépKép Élelmes csaj. KépKép
myra
 
 


Aranyhold
Nem szép tőled, hogy engem kizársz a dm-s dologból! Na mindegy, akkor vásárolok 4.000-ért és már rendben is vagyok, bibibi!

Cas
A szülinapot pedig a köre-mailes dologból tudom, jegyeztem meg!
nikcsi
 
 


Nikcsi!

van még 4 pontom, ne vásárolj!!!
és nem szándékoztunk semmiből sem kihagyni Kép
szilvamag
 
 


Sziasztok

Mostanában nem vagyok gép közelben, kicsit besegítek itthon a csapatnak dolgozni, itt az év vége, rengeteg a meló, nemzetközi szállítmányozással foglalkozunk, és ilyenkor akar mindenki még gyorsan mindent behozni az országba.

Nikcsi, nagyon tetszettek a víz alatti képek.Mikortól lehet elkezdeni?


Szerintetek mit csináljak akkor, ha alkezdtem Annának almát adni, ma 4 hónapos, de 3. nap kihányta, pedig üvegreszelőn csináltam meg neki, nem kapott sokat se, és tök édes alma volt.Ezért ma nem adtam neki.

Ha már nem tudnék jönni, előre is Mindenkinek Nagyon Szép Ünnepeket szeretnék kívánni!!

Eszti
eszti2
 
 


Eszti: ha anyatejes a babád, akkor mindenképpen leállnék a hozzátáplálással, de ha nem, most akkor is várnék néhány napot.

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


sziasztok!

hétvégéig már nem nagyon leszek gépközelben, így inkább most kívánok mindenkinek

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket!

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Nikcsi! Persze hogy nem zárunk ki, gyere te is velünk vásárolni 15% kedvezményért! Kép

Boglárka, köszi neked is! Kép

Myra! Nagyon ügyes Lilla. Matyi sajnos(?) még nem tart itt beszéd terén, pedig már nagyon várom! Kép
aranyhold
 
 


Voltam már dm-be dupla pontot adnak, ezért már a másikba is csak 7 kell. Vagyis 3-4000ért vásárolnék és kapnék duplán. De lehet, hogy meglágyul a szívem és elfogadom Szilvitől a 4-et és titeket is bevonlak.

Eszti
3 hónapos kórtól lehet vinni őket, mi 5 hónaposan kezdtük, mert akkor már figyelt, ha szóltam, levegő és merülés.

MINDENKINEK KELLEMES KARÁCSONYI ÜNNEPET! Kép
(Nekem a mai is ünnepnap Kép)
nikcsi
 
 


Viki
Boldog névnapot kívánunk! Kép
nikcsi
 
 


Az elmaradt jókívánságok:

Boldog Szülinapot Aranyhold! Kép

Boldog Névnapot Viki! Kép

Boldog Szülinapot Nikcsi! Kép
myra
 
 


Boldog Szülinapot Nikcsi!

Boldog Szülinapot Livi!

Boldog Névnapot Viki!

Áldott Karácsonyi Ünnepeket Mindenki! Kép
szilvamag
 
 


Nikcsi!
az ehavi kuponkatalógusban van a 4 pont, egyet még ki tudok váltani idén is, akkor van még 4 pont, ha kell.
szilvamag
 
 


Gyorsan bekukkantok, el vagyok havazva karécsonyi tennivalókkal...
A szüli- és névnaposoknak minden jót kívánunk! Kép

Mindannyiótoknak békés, boldog karácsonyt! Kép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Sziasztok!

Szóval nemcsak az én fejem nem látszik ki a hóból...:-)

Először is köszi a köszöntéseket, el sem hiszem, hogy emlékeztek még rám:-))

Nikcsi és Lívi,
Nagyon boldog szülinapot kívánok Nektek is!

Nikcsi,
Állati klasszak a vízalatti fotók!!
Olivérről is készíthettem volna jó "vízalatti" fotókat múltkor, amikor befeküdt egy mini alagútba a rájasimogató aljára. De gyorsan be kellett avatkoznom a fiatalúr természetközeli megfigyeléseibe, mert hason fekve nézelődött a szűk likban, kisajátítva magának a kis nézőteret és a többi gyerek (teljesen érthetően) beavatkozással fenyegette:-))

Myra,
Tényleg az 1-2 éves kor a legérdekesebb és legizgalmasabb, mert hihetetlen és lenyűgöző, ahogy továbblépnek a babakorból, főleg szellemileg.És az első önálló lépések után, olyan önálló gondolatáradatot zúdítanak ránk egyre nagyobb iramban, hogy nem győzünk ámulni:-)

Olivérről is jelentek gyorsan: Hát valszeg kinőtt egy láthatatlan bátorító és támogató végtag nála, mert 1 hete elindult. Igaz, még sokszor vágtázik a falhoz mankózni, de már járkál a lakásban szabadon.
Egyszerre jön neki 3! foga, még mindig és hetek óta szarul alszunk emiatt:-(
A szólás szabadságával ő is folyamatosan él, pár szavas mondatokban is közli már vágyait és gondolatait. Természetesen még kissé kódolt, de jól dekódolható formában:-) Általában a szavak elejét ejti ki (már amelyikét ki tudja) a többit pedig hangutánzó szavak formájában nyílvánítja ki.
Nála is van vau, brrümmmmm, pűű. Első igazi szavai: anya, apa, autó! Hannát Hákn-nek hívja, ki tudja miért bonyolítja az egyszerűbb kiejtést:-)
És amiért annyira imádjuk: állandóan bújik, puszilgat, simogat mindannyiunkat, akár játszik, akár kalandozik!

Mindannyiatoknak szép karácsonyt kívánunk!

Viki és apró családja
ccviki
 
 


Kép Mindenkinek Békés, Boldog Karácsonyt Kívánok!!!
myra
 
 


Sziasztok,

fúú de régen jártam erre.

Fanni felállt? Tea 7,5 hós és épp csak forog. 1 foga van még mindig, viszont folyamatosan beszél és dömperteste van. Ennyi az egyenlegünk. Ti aggódnátok a helyemben?

DM pontok: nekem is van egy kb háromnegyedig lévô füzetkém, de az év végéig lehet gyu˝jteni pontokat. Nem mintha teli tudnám gyu˝jteni, de szívesen összetenném valakiével az enyémet. Ja és bejelentkeztem az Babakuponra.

Cas,
neked jött már válaszlevél?

Bocs lányok, de megírnátok, hogy mennyi pénzzel jövök Szilvamagnak? Se emailben, se itt nem kaptam választ, és nem szeretnék adós maradni.

Nikcsi,
ok, átviszem a CD-t Szilvamagékhoz. Mikor? Nemtom, de igyekszem!

Békés Karácsonyt kívánunk nektek is!

Laga
laga
 
 


Laga
Tényleg, el is felejtkeztem róla, persze semmi hír. Bár nekünk vmikor a 2 ünnep közt telik le a beígért idő...
Szerintem a mézeskalácsos lóvét a köv. talin rendezzük, nem?
Ja, és Teus miatt ne aggódj szerintem, lehet, hogy egyszercsak beindul, és mindent egyszerre csinál majd. Kép

Viki
Szóval Olivér beelőzött!!! Kép Gratula neki!
Mostmár Sebi is egyre ügyesebben lépeget, néha már akkor sem támaszkodik, ha lenne kapaszkodó. Mérgében már át-átmegy a szobán néha, de azért túlzás lenne állítani, hogy jár, mert általában 5-6 lépés után letottyan, és négykézláb folytatja, de iszonyú helyes, ahogy próbálkozik, és örömittasan vigyorog közben! Kép
Ja, és rákapott az éneklésre, vmelyik nap hülyéskedtem neki, mindig ugyanazon a 3 hangon énekeltem neki, hogy Lá-lá-lá. Egyszercsak vissza"énekelt"! Azóta ha a rádióban/tévében meghall vmi dallamosabb zenét vagy éneket, egyből rákezdi ő is. Kép (Az apja ki van akadva, hogy nehogy vmi énekest neveljek a gyerekből - persze csak viccből. Kép)

Mégegyszer kellemes ünnepeket mindenkinek! Ti hogyan készültök a picúroknak?
Nemsoká megy aludni, és mire felébred, fel akarjuk díszíteni a fát. Viszont szegény Sebunak spenót lesz az ünnepi ebéd... Kép (Töltött káposztát mégse ehet... Kép)

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Kép
Boldog Karácsonyt kívánunk mindenkinek!
Fanni Nóra
boglarka
 
 


Aranyhold, Viki, Nikcsi és holnapután: Lillus
Boldog szülinapot és névnapot kívánunk nektek. Kép

Laga
Kolléganőm unokája is Teussal egyidős, de még ő sem csinál semmit, viszont rendesen eszi a főziket, nem úgy mint Fanni. Kép. ÉS még sokan vannak így. Unokatesoméknál is így volt. Viszont egy ismerősünknek a doki azt mondta, azért ment tönkre az ízülete 20-on évesen, mert túl korán terhelte meg csecsemőként, mert ő is nagyon korán kezdett járni. Nem tudom igaz-e.
De hogy húzzalak még egy kicsit, ma este 10-kor nekiállt előre felé mászni. Kép

Cas
Tücsökzenére akkor együtt mehetünk, jó lenne.
boglarka
 
 


Cas,
Lilla is majdnem spenótot kapott. KépKép
Tücsökzene minket is érdekel januártól! Kép

Boglárka,
Köszöni szépen a jókívánságot!! KépKép

Viki,
Tényleg hihetetlenek ilyenkor. Nem is gondoltam, hogy ennyire "felgyorsul". Mi most nem győzzük kapkodni a fejünket, mert olyan mint a szivacs. Csak azt vesszük észre, hogy "te jó ég ezt is tudja, azt is érti, amazt is mondja...". KépKép

Szinte az egyetlen jól sikerült karácsonyi kép Lilláról, mert folyamatosan mozgásban volt. Kép
Kép

Na bezzeg hazafelé...
Kép
myra
 
 


Mit nekem a vacak Opel, mikor itt egy igazi Ferrari? Kép
Kép

Apa feltette a mércét ezzel a játékkal... Kép
Kép

így a földön még okés a hinta, csak ne lebegjen! Kép
Kép

Def.: Jó játék az, amivel apa és fia is nagy egyetértésben tud játszani. Kép
Kép

Sajnos mára viszont belázasodott szegény Sebi, úgyhogy meg kellett szakítanunk a családi karácsonyozást, és hazajönni... Kép
Nincs semmi baja, úgyhogy vagy a foga (mintha alul...), vagy egyszerűen csak a sok élmény (anyós mesélte, hogy Zs. is ilyen volt).

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Myra
Lillának boldog szülinapot! Kép
nikcsi
 
 


Cas,
Sebinek jobbulást!!!
Lilla is ugyanilyen, még színben is egyező hintát kapott. Kép Éééés legnagyobb döbbenetünkre, ha akarja, tudja hajtani magát! KépKép Egyenlőre a nagyszülőknél van beüzemelve. Még meg volt a lyuk az ajtófélfában ahol annak idején az én hintám lógott. KépKép

Nikcsi,
Köszönjük! KépKép

Kép
myra
 
 


Sziasztok!
Boldog Karácsonyt mindenkinek!

És boldog szülinapot Nikinek és Lillának, Vikinek boldog névnapot! Kép

Mi még holnap karácsonyozunk, utána teszek fel pár képet. Matyit sem volt könnyű lefényképezni! Kép
aranyhold
 
 


Myra
Nagyon csini Lilla a képen!!! (Mikulásné? KépKépKép)
Sok-sok boldog szülinapot Neki!!! Végül milyen tortája lesz?
Sebi szerencsére reggelre láztalanul ébredt, úgyhogy asszem túl vagyunk rajta. (Mostanában van vmi ilyen 1 napos lázzal járó vírus is állítólag, lehet, hogy azt szedtük össze...)

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Köszönöm szépen a köszöntéseket Kép, egy évvel idősebb lettem. Kép

Laga
Én nem aggódnék, "Az élet első 12 hónapja" c. könyv azt írja, hogy a kicsit ducibb babák később kezdenek el aktív mozgást végezni, ami nem is csoda. Szóval ezeket olvasva nem aggódnék! Meg má bocsi az összehasonlításért, de Sára is lassan kezdett bele a dolgokba, viszont most egy hónap alatt minden lemaradást behozott, ezt mondta Hmmc.

Kori és a járás: mivel kicsi a lakásunk, ezért a 4-5 lépés átlagos, ennél nagyobb táv csak a folyosón van, ahol már 13 lépést is megtett. Annyira aranyos, hogy járkál és közben "dumál", ha csönd van, akkor megnézem hol van és mit csinál!

Nagy sikere volt a Koris naptárnak!
Két kép, első még 23-án itthon, persze odaadtuk Korinak az ajándékot. Találjátok ki mennyiért vette Laci az Auchanba azt a szekeret? 500Ft!Kép Egy halomba volt csomó játék, sorba kellett állni a leolvasóhoz megnézni az árát, onnantól kezdve szorította és el nem engedte - hazáig, nehogy valaki elvigye, mert persze ucsó db volt!
Másik kép apóséknál.
KépKép

Myra
El sem hiszed, de Kori is kapott hasonló ruhát! Kép
nikcsi
 
 


Cas,
Biscottiból és rizspép-gyümidarabokból lesz a tortája, meg lesz egy normál torta amin a gyertya, tüzijáték, és a marcipánfigura lesz. De ezt mi fogjuk megenni. KépKép Csak holnap ünnepeljük meg neki, mert hagyományosan 26-án mindig a nagynénéméknél karácsonyozik a "két" család. Ezt ki nem hagyná senki, mert nagyon jó hangulatban szokott eltelni. A korosztály is tökéletes, mert két unokatestvérem van ott, és a lány mindössze 8 hónappal idősebb nálam, az öcséink között meg csak 2 hónap van. Most már azért nem "két" család, mert az évek folyamán csatlakoztak a férjek és egy feleség, na meg szépen sorban az utódok. Olyanok lesznek mint az orgonasípok. 2 éves a lány unokatesóm kislánya, 1 éves Lilla, és most jelentették be a fiú unokatesómék, hogy ők is babát várnak. Na meg a 2 éves kislánynak is januártól projektben van a kistesó. KépKép
Tavaly nem sok hiányzott, hogy onnan menjek szülni. Kép Az unokatesóm is "Margitos" (Sztanyik), és mivel őt befektették, nem kellett sietniük a kórházba. A férje végig azon szurkolt, hogy de jó lenne ha szülnék, mert neki kidolgozott útvonalai vannak a leggyorsabb bejutásra, és nem tudta kipróbálni őket. Hát aztán hívtuk este, hogy tényleg csak 3-4 órán múlt. KépKép Bár ha onnan (Zugló) jövünk, lehet, hogy nem értünk volna be időben. KépKép
Húúú, lehet, hogy ez így olvasva egy kicsit kusza...

Nikcsi,
Képet!!! KépKép
myra
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?