Új privát üzeneted érkezett!

Amúgy már fájdogál a pocim, ma kezdett el két órája kb, nálam az már jót jelent. Kép

Kép
elizabeth25
 
 


Eli!
Nézd meg az LH-t és mikor kimutatja próbáljatok meg aznap együtt lenni és onnan két naponta amíg nem jelez halványat újból az LH. Mi így csináltuk. Remélem lesz is belőle valaki.

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Szóval Incike kisfia:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kata
kata1977
Hatvan
 
 

 
 

Dec. 22-től 27.ig írja a b.netes ovu. kalkulátor.
A másik pedig, dec. 27.re irja. Úgyhogy az LH teszt lesz az, ami alapján figyelgetni fogom, hogy mikor legyünk együtt. CSAK az a gáz, hogy ha pont azon a napon valami miatt nem tudunk majd együtt lenni!

Kép
elizabeth25
 
 


Akkor kíváncsiságból kezd el ma. Nekem is valamelyik kalkulátor 22- ére rakta a közép időt mégis most volt.

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Anita, igen, csak az a baj, hogy a párom nem az a minden másnap sexelős fajta, nálunk 3-4-5 naponta van eksön, de ez nagyon sokmindennek a függvénye!
DE akkor kell az LH szerint együtt lenni, amikor erőss kék a másik csík? A Baby Marknal azt írja, hogy az azt jelenti, hogy az ovuláció 24-36 órán belül befog következni. Akkor most mi a jó? Az nap vagy másnap együtt lenni? Én azt hallottam, hogy ovuláció előtti napon nyerő, állítólag?

Kép
elizabeth25
 
 


De jó neki(k)!!!! KépKépKép
Gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nagyon szép baba!!!

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Anita neked hány napos a ciklusod, és hányadik napokon volt a pé-d? Mi ezekszerint a 10.napon meg a 6.napon voltunk idáig együtt.

Kép
elizabeth25
 
 


Most számolgattam, hogy az utolsó három hónap alapján 32 naposra rakta a ciklusomat, akkor viszont ha 14 napot kell kivonni, az a 18.nap mensi első napjától számítva, és az 25.-e, pont mikor nem tudunk együtt lenni.

Kép
elizabeth25
 
 


Amikor kijelzte aznap voltunk mi együtt. A hímivarsejt 2-3 napig él tehát ha másnap nem is vagytok együtt akkor is megfoganhat. Azért javasoltam a minden másnapot. Nekem csütörtökön jelezte, de vasárnap este már nem.

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Nagyon aranyos Incike Marcija!!Kép
GRATULALOK HOZZA!!!!Talan ma mar haza is mennek,nem??

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Gyönyörű Incike kisbabája! Szerencsés, hogy már itt tart és hogy túl van a szülésen! Nem baj lányok, majd eljön a mi időnk is.
Holnap megyek de-t fél 11-re a kineziológushoz, három órát leszek ott, két kezelést is kapok, drukkoljatok! Persze csodát nem várok!

Kép
elizabeth25
 
 


eli ne gorcsolj mar ra enyire,igy nem lesz joKép

inci nagyon szep marci baboca.megygszer gratulaKép

Kép
monyoka
 
 


Szóval amikor kimutatja az a lényeg, hogy aznap legyünk együtt ugye?

Kép
elizabeth25
 
 


Megint nem jol szamolodKép!!26-a!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Monyo, nem görcsölök, csak eddig szarul számoltam. Kép Elhiheted, hogy mennyire tök jól érzem magamat, az első hónap! Kép Végre!

Kép
elizabeth25
 
 


Ancsa miért 26?

Kép
elizabeth25
 
 


Én nov 28-án volt utoljára mensim. Dec 15-én jelzett az LH akkor volt a 18. napom és még a 19-20 napra is jelezte a pé-t. Nekem 35 napos a ciklusom. Ha kivonom a 18. napon voltunk együtt. Ma van visszafelé a 14. nap. És már tegnap nem jelzett az LH semmit.
Szerintem, ha úgy érzed nézd meg ma este a tesztet, ha halvány a teszt csík még nem jó. Nekem egyformán volt éles a pé-s napokon.

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


milyen elso honap?

Kép
monyoka
 
 


Ha 9-en volt az elso napod akkor nem 26-an van a 18.???Tenyleg inkabb bizd a tesztre!!!!Az biztosabb!!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Angel!
HOL VAGY????????????
Mikor lesz a vacsi???

Kép
Kép
ancsa81
 
 


SZiasztok!
Itt most elég sok a munka Kép , de látom nélkülem is elvagytok! Kép

Hajni,
sajnálom Kép

Kata druszám Kép
köszönjük az infót és a képeket! Nagyon édes Marci! Kép Icike, még egy gratula! Kép

Adi,
látom esélyes vagy, úgyhogy drukk neked! Kép

SZia Ancsa, Eli, Moni, Anita! Kép Kép Kép Kép Remélem nem hgytam ki senkit, ma nagyon kapkodós napom van Kép

angel37
 
 


meg szerencse hogy nem tudom mikor ven pe-m.ha van egyaltalan.
nem is akarom tudniKép

Kép
monyoka
 
 


KépNekem nincs is PÉ-m!!Remelem mar jovohonapban leszKépKép!!!!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Hogyhogy nincs pé-tek?

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Szia Ancsa! Kép Kép

Ma! Kép

angel37
 
 


Jarok UH-ra,es eddig 12mm volt a legnagyobb tuszom,aminek legalabb 2cm kene hogy legyen!Most szedek gyogyszert amitol majd nonie kene!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


pekneanitaKép

pe-nelkuliek vagyunkKép

najo nekem nem 100 %ek hogy nicsKép

Kép
monyoka
 
 


Angel!Kép
Akkor KELLEMES(es sikeres)estet kivanok nektek!!!!!!!
Kiprobalod azt a tesztet amit kaptal??

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Hello Csajok,

most jövök a 18 hetes UHról. KépKépKépKép
A babám hatalmas, minden okés vele, meg az AFP is jó. Most már totál kisember formája van, hadonászott a kezeivel, lábaival. Ma reggel már nagyokat rúgott a pocakomba, így egyáltalán nem kételkedtem, hogy jól van. A nemét nem tudta megmondani a doki, nem látta jól, saccra kislány. Kép
Képeket kaptam, de olyan, mint magzat a hóviharban, így nem rakom föl.

Eli,
aznap amikor megjön, akkor vagy az 1. napon, és innen számítva a 14. nap az bizony a dec 22. Mivel 32 napos az átlagciklusod, abból ha kivonsz 14-et, akkor a 18. napon van peteérésed. Ha a 14. nap a 22-e, akkor a 18. nap dec 26-ra esik. Ha szexeltek dec 23-27 napokon az a legideálisabb. (peteérés mínusz 3 naptól plusz 1 napig) Legközelebb már magad is ki tudod számolni. De szerintem tényleg nem kell ezt olyan pontosan belőni, mert nem tudhatod, hogy a valóságban mikor van pé. A sikeres hónapban számoltam ki először magamnak is, és később esett le a tantusz, hogy elnéztem 2 nappal. Kép

Móni,
gratulálok a szűzlányságodhoz. Kép

Hajni, Monyó
sajnálom. Kép

Inciéknek,
KépKépKépKépKépKép

Ági
18+2, UH szerint 17+5. Kata, szerintem ne javítsd ki, mert minden vizsgálatnál mást mondanak. Kép
potter_76
 
 


Ancsa,
Köszi! Kép
nem nem, az csak babona! Kép
a ciklusom szinte unásig kiszámítható, úgyhogy a pé belövése megy anélkül is! Kép

Volt már a postás? Kép

angel37
 
 


Agi!
Orulok hogy minden rendben!!KépMilyen jo hogy mar erzed is!!!!Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Potter,
a hóförgeteg hóviharrá alakult! Kép
gartula a kezeslábas picihez, és hogy minden rendben van veletek! Kép

angel37
 
 


Remeljuk nalad is bevalik!!!!

Volt marKép!Csak most nem tudott vinnyogni,mert lefogtam!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


agi gratula a kis hoforgetegbol lett orias babocadhozKép

mi az az AFP.?es hogy csinaljak?

Kép
monyoka
 
 


Mennem kell!KépKép
Tovabbi szep napot mindenkinek!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Csajok, köszi. Kép

Monyó,
az AFP az alfa foetoprotein rövidítése. Olyan anyag, amit a baba mája meg a szíkhólyag termel, a baba kipisili a magzatvízbe, a magzatvíz körgorgása folytán meg az én vérembe jut. Így a 16. héten egy egyszerű vérvételből megcsinálják. A baba esetleges betegségeire lehet következtetni, az UH képpel együtt. Ha alacsony pl a Down kórra, ha magas, akkor gerinc záródási rendellenességre. Ezek a leggyakoribbak, de még pár más dologra is. Ha nem okés az érték, akkor javasolhat a doki kiegészítő vizsgálatokat. (pl mintavétel a magzatvízből, és ebből genetikai diagnosztika) Magyarországon az AFP vizsgálatot nem kell külön kérni a dokitól, mert beletartozik a szűrésbe.
potter_76
 
 


Nekem is mennem kell,bár nem voltam csak nézőben.Mindenkinek nagyon Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és Boldog Újévet kívánok és nagyon szép és jó babásodást.Drukkolok mindenkinek.Remélem januárban jó hírekkel fogok visszatérni és csak jókat fogok hallani.Én majd csak január 2-3-án leszek.
SZIASZTOK!!!!!!!!!!!!HIÁNYOZNI FOGTOK.
Eliza!Írj sms-t majd a fejleményekről.Puszi

Kép
breni
 
 


Ági!

Örülök, hogy minden a helyén van és jók az eredmények. És már érzed is????? Kép

Monyo, Hajni, Kép

Adi, nagy nagy drukk ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
ilyen erős pozitív legyen!

Eli, Áginak igaza van. Hiába számolgatjuk, csak kb-ra tudjuk belőni.+,- egy nap, nem lehet tudni.

Én egyébként abban hiszek, hogy PÉ előtt 3-5 napo ki kellene hagyni, hogy megfelelő mennyiségű sperma termelődjön. De nem akarok okoskodni. Csak úgy leírtam.
Julcsi2
 


Reni!

Kellemes Ünnepeket és jó babásodást Neked is!!!!
Kép
Julcsi2
 


Lassan nekem is lejár a munkaidőm. Én még leszek a héten, aki nem jön annak Boldog Karácsonyt és Szerencsésebb, Babás Új Évet Kívánok!
Holnap jövök! További szép napot!
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 



Ja, és Isten hozta Marci babát!
Julcsi2
 


Sziasztok!!

Gyorss bekuk,szerintem már én se tudok jönni az idén. Mindenkinek Kellemes Karácsonyi ünnepeket és a fa alá sok -sok ajándékot kivánnokKép!!!

Kép




Kép






Sziasztok!!
Vendég
 


Breni,
Boldog Ünnepeket Neked is! Kép
Jövőre találkozunk - remélhetőleg már zebrásan! Kép

Julcsi,
én épphogy a pé előtti két napot próbálom belőni! Kép
Sztem, ha apával nincs gond, nincs szükség ekkora kihagyásra! Sőt akár semekkorára... Kép

Ancsa,
szegény Kép hogy tűrte?
További szép napot neked is! Kép

angel37
 
 


Minden "távozónak" BOLDOG KARÁCSONYT KÍVÁNOK! Januárban találkozunk!

moni
 
 


Editke,
Boldog Karácsonyt neked is! Kép És egy pici zebrát a fa alá! Kép

angel37
 
 


Editke, boldog Karácsonyt!
Angel, nekem az orvosom azt mondta, hogy legalább kettőt, de max nyolcat kell kihagyni!
De itt többen is úgy emlékeztek vissza a babás akcióra, hogy előtte kimaradt 4-5 nap.

Mindenesetre szerintem nálunk jó ha apa kihagy egy pár napot, mert a múltkor nemsokmindent látott dokibácsi.
Julcsi2
 


Julcsi Kép
az kétnaponta akcióban látok rációt, a max nyolc napot meg már akkorsem értettem, mikor először írtad...

Igaz, nálatok lehet, hogy jobb, ha van kihagyás! Kép Azóta nem vizsgálták a férjedet?

angel37
 
 


Sziasztok!

Csak gyors bekukk, mert leltár van egy csomó meloval.
Kata, javíts légyszi ma 1 cn.
Köszi.
Ja és ne sajnáljatok mert nem kell, nem vagyok szomorú.

zsuzska80
Szombathely
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?