Új privát üzeneted érkezett!

Szia Eli!

Csütörtökön voltunk együtt és szombaton, bár az utóbbi egy kicsit a babára ment és nem sikerült olyan jól, mint az első. A párom azt mondta, hogy a baba már csürötökiben megvolt. A szombati csak ráadás. Így kicsit megnyugodtam. Lehet ezt már ilyen korán érezni?

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Ildike, azért inkább az egészséges baba érdekében próbáljuk meg végleg letenni. Bár ha erős dohányos vagy , nem lehet könnyű. Az teljesen biztos, hogy babával a pocakomban(ha már tudok róla) és megszületése után sem fogok soha rágyújtani,.
Julcsi2
 


Anita, nem tudom, van aki lelkileg megérzi, hogy ha babás lesz, de ez egyéntől függő.

Julcsi, én ma a 10cn-n vagyok, mindig számon tartom. Kép

Kép
elizabeth25
 
 

 
 

Anita, lehet egy intim kérdésem? Ti hogyan oldjátok meg, hogy ne follyanak ki a dolgok? Kép

Kép
elizabeth25
 
 


Mi megpróbáljuk bent tartani amig lehet a "kis gézengúzt". Aztán ami ki akar jönni az kijön. Aztán jön a papírzsepi, "takarítás". Majd próbálok egy kicsit nyugodtan feküdni, esetleg felhúzom a lábaim. Kicsit odabújunk egymáshoz még ez is hatásos utójáték. Aztán mosakodás, vagy lehet ezt eltolom reggelig. Akkor tisztasági betét és alvás. Így tuti sok bent marad és csak reggel folyik ki zuhanyzáskor, de addigra aki célba akar érni az célba ért.
Nem nézted tegnap délután a Nacional-on az élet az anyaméhben című műsort? Nagyon hasznos infók voltak benne.

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Anita!Én is láttam,de már adták többször is.Nagyon jó!

Kép
breni
 
 


Én is láttam már! Kép

Lányok úgy gyűlölöm a mh-emet, megint balhé van, lehet, hogy repülök is! Ha lenne másik mh-em kilátásban nem is bánnám!

Kép
elizabeth25
 
 


Eli, visszanéztem. Én még csak az 5 cn-on. Kép
De a 3.-on már volt akció. Kép
Julcsi2
 


Eli, ha baba lenne az lenne a legjobb, nem igaz? Gondolom rögtön mennél táppénzre!Kép
Én is így gondoltam sokáig, viszont mostmár nem is akarok elmenni. Jól érzem itt magam. Persze lesz ez rosszabb is, mindig vannak roszz pillanatok, de alapjában véve nem rossz. És most hogy harmóniában élek és elégedett vagyok mindennel, jöhet a baba.

Holnap ha bal lábbal kelek és depis leszek, légyszi emlékeztessetek rá, hogy ma mit éreztem. Köszi Kép
Julcsi2
 


Julcsi, nekünk az 5cn-n és a 9cn-n is volt akció. Kép

Hát ha babás lennék rohadt jó lenne, mennék táppénzre ezerrel, vissza se néznék!

Kép
elizabeth25
 
 


Eli!
Nem írtad a véleményed! Ti is így szoktátok?
Én már 22 cn-nél tartok. Vasárnap jár le a 28 nap, mivel nekem 35 napos a ciklusom várhatok még 1 hetet.

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Szia Anita!

Nekem 30-31 napos a ciklusom. Nekem a héten lesz pé. ha minden igaz! Kép

Mi úgy szoktuk, hogy párna a popsi alá, én utána már úgy alszom el, de ha misszionáriusba vagyunk együtt, szinte rögtön egy csomó kifolyik, de ha a kutyapózt alkalmazzuk, akkor semmi. ;)

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!
Milyen nagy a csönd ma is!

Eli!
Pózokról mi is u.ezt tapasztaltuk!! KépKépKép

moni
 
 


Hát igen ez pózfüggő, sajnos. Erre nem is tértem ki, elfelejtettem. A csütörtöki "incidens" az hagyományos módszer volt, ha jól emlékszem, és úgy éreztem , sok bent maradt.Remélem, hogy elég is volt és meg lesz a gyümölcse.Kép De a kutyapózt jobban kedveljük mi is.Ez most így alakult. Az, hogy én vagyok fölül, az ritkábban fordul elő, akkor tényleg sok az anyag veszteség.Kép

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Sziasztok!

Monyoka!
Hozott a parod tesztet?????

Hajni!
Veled mi ujsag???????????

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Hello Lányok!
Nem vagytok túl aktívak ma...
Adi? Helyzet?

Kép
Kép
banya1
 
 


sziasztok.

ancsa hozott.Persze hogy tok negativ lett.

szerdan kezdem el szedni a menzihozo bogyoimatKép

Kép
monyoka
 
 


DE SAJNALOM!!!!!!!KépKépKép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Monyo, sajnálom! Kép

Szia Banya, hogy vagytok?

Moni,akkor nálatok is az van, ami nálunk. Kép

Holnap megyek a kinezhez, fél 11-re, két órát is veszek egyből. Kép

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!

Incike, hatalmas gratula Marci babához! KépKépKép

Banya,
rohadt sok a meló...
nincs időm írni...
holnap tesztelek KépKép...kicsit félek.
adi77
 
 


ancsa, eli nem kell sajnalni.En sem sajnalom.Majd jovore.Jobb is lesz akkor mint most.Kép
en nem vagyok rakattanva a babara.valahogy ugy erzem hogy nem surgos.

adi neked mennek a drukok+++++++++++++++++++++++++

Kép
monyoka
 
 


na senki nincsKép

kepzeljetek tegnap dumaltam a komaszonyommal.
Elmeselte hogy mar 9 abortuszon van tul.Van ket gyereke(ikrek)es nem akar tobbet.
kicsit ledobentem azon hogy akkor mi a fenenek nem vedekeznek.
Aztmondat neki az abortusz olyan mint egy nogyogyaszati vizsgalat.
hat eleg remiszto...

Kép
monyoka
 
 


Eli!
Köszönöm kérdésed, voltam már jobban is. Ma először olyan hányingerem van, hogy nagyon oda kell figyelnem hogy ne jusson eszembe semmi kajával kapcsolatos dolog. Pedig már azt hittem hogy megúszom... Kép Mindegy, ez legyen a legnagyobb problémám... Dokihoz szerdán megyek fél hatra, már nagyon várom. Nem gondoltam volna hogy egyszer majd szívesen megyek nőgyógyihoz. De persze félek is hogy mit fog mondani. Bár azt hiszem inkább az uh a mérvadó, az meg nem tudom mikor kerül sorra, remélem még ezen a héten. Elvileg ma vagyok 6+2.
Adi!
Ezek szerint még mindig semmi mensi ügyben. Hát ez tök jó hír! Lehet hogy a pécsiek együtt babásodnak? Kép Kitartás a melóhoz, és drukkolok a holnapi teszthez! Mindenképp írj ám holnap...

Kép
Kép
banya1
 
 


Banya!
Remélem még gép közelben vagy. Az Agnustot csak pé-ig kell szedni, ugye? Vagy még rá egy hetet?

Adi!
Mennek a drukkok!

moni
 
 


Móni!
Itt vagyok. Kép Nekem először azt mondta anyós, hogy az első ciklusnaptól kezdve 2 hétig szedjem. Aztán amikor letelt a 2 hét, azt mondta, mehet még egy hétig. Szóval rajtad áll a dolog, szerintem abból nem lehet baj ha kicsit toább szeded...

Kép
Kép
banya1
 
 


Csak azért kérdeztem, mert azt olvastam róla a neten, hogy kismamáknak nem szabad szedni.

Egyébként megnéztem a neten, de itt Sz.helyen nem találtam homeopata dokit... Így nem tudom mit csináljak szedessem-e a férjemmel az Aurum metallicumot...Kép

moni
 
 


Monyoka, Banya, Móni,
köszi a drukkokat! Kép
Még sosem izgultam így KépKép.
adi77
 
 


Bany egyébként te meddig dolgozol? Kiiratod magad?

moni
 
 


adi ne izgulj,holnap minden kiderulKép

Kép
monyoka
 
 


Móni!
Nem iratom ki magam. Abban a "szerencsétlen" helyzetben vagyok, hogy én is most váltottam állást két hónappal ezelőtt. Mint Elinek, nekem is tele volt a hócipőm a régi melóhellyel, elhívtak ebbe az újba, én meg elfogadtam. Kicsit kínos emiatt a helyzet, nagyon nem fognak örülni itt ha megtudják hogy terhes vagyok. Részben emiatt akarom kihúzni ameddig bírom. A másik pedig hogy nem igazán stresszes a munkám ülök egész nap, 8 órában dolgozom. Semmi megerőltetés, semmi idegeskedés. Simán tudok még egy darabig dolgozni. Egyébként úgy tervezem, hogy nyárig mindenképp maradok. Elvileg augusztusban szülök, azt meg majd meglátjuk, hogy júniusban még itt leszek-e vagy sem...

Kép
Kép
banya1
 
 


Banya!
És ti mióta próbálkoztatok? Miylen nőgyógyászati kezelésed volt?

moni
 
 


Banya és milyen az új melóhely? Nem bántad meg a váltást? Szedem a bogyókat, meg holnap megyek kihezhez, remélem meghozza az eredményét, és januárban már meglesz életem legszebb szülinapi ajándékja!

Adi, neked mióta késik a mensid, hogy holnap tesztelni fogsz?

Kép
elizabeth25
 
 


Banya ti hányadik napokon voltatok együtt és hány napos a ciklusod, mármint abban a hónapban mikor összejött a babci? Honnan tudtad, hogy mikor van pé-d?

Kép
elizabeth25
 
 


Móni!
Február volt az első próbálkozós hónapunk. Azóta az összes hónap éles, már úgy értem, hogy direkt figyeltem mindenre. Elvileg szeptemberig azért nem sikerült, mert pco-sak voltak a petefészkeim a sok fogamzásgátlótól. Ha azokat a hónapokat nem számoljuk, akkor még csak 3 hónapja próbálkoztunk... Kezelésem nem volt, egyszer-kétszer figyelgettek uh-n, a méhsövényem miatt. Aztán szeptemberben volt a histero-laparoscópiám, szintén a sövény miatt, és azóta semmi. Februárban kellett volna visszamennem a dokihoz, ha nem jön össze a baba.
Eli!
Jó az új helyem, nem bántam meg. Kicsit még csendes, néha már uncsi is, annyira új. Egy kis hotelben dolgozom, és 2 hónapja nyitottunk. Sokan még nem ismerik. Kép

Kép
Kép
banya1
 
 


Eli!
A ciklusom 28-30 napos, és a pé-s napokból az elsőn (15.) és a harmadikon (17.) voltunk együtt. Amúgy Billings-rajongó vagyok Kép

Kép
Kép
banya1
 
 


Sziasztok!

Először a rosszhír: Reggel írt Hajni, hogy leesett a hője fél fokkal, és meg is jött Neki. Így a teszt a dobozban marad... Kép

És a mai táblák:

Kép

Kép

Incike,
Gratulálok! Kép

Megpróbálom levadászni Marci képeit és akkor felrakom ide! Kép

Pusz:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Köszi Kata a táblát!

Lányok, lenne egy nagyon hülye kérdésem, de ne nevessetek ki. Lehet, hogy eddig rosszul számoltam valamit. Ha az utolsó mensi első napjától kell számolni 14.et, elvileg, és akkor van a pé-m, akkor ha az utolsó mensim 9.én jött meg, akkor az 23.a vagy 24.e?

Kép
elizabeth25
 
 


Koszi Kata a tablat,meg az infot Hajnirol!!!

Hajni!Kép

Zsuzska!
Veled mi ujsag????

Hol vagytok lanyok???????????

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Banya , figyelted, hogy mikor lesz nyúlós-átlátszó a nyák? És akkor azokon a napokon próbáltatok együtt lenni?

Kép
elizabeth25
 
 


Eli!
Ha jol szamolom akkor 22.

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Banya!
Köszi! És pé. előtt mikor voltatok együtt utoljára? Tehát a 15. nap előtt. Pé.-s napokat a billings-szel nézted csak, vagy kalkulátorral is? Csak a váladékot figyelted vagy a méhszájat, méh helyzetét is?

moni
 
 


Ancsa, hogy lehet az 22? 9+14 az 23, nem?

Ha 30-31 napos a ciklusom, akkor szerintetek ha 9.én jött meg a mensim utoljára, akkor ma a 10.ik vagy a 11.napon vagyok? Szóval hányadik ciklusnapon van elivleg a pé-m? Segítsetek már, mert tök bizonytalan vagyok!

Kép
elizabeth25
 
 


Kata!
Köszi a táblát és infot Hajniról.

Eli!
Visszafele kell 14-et számolni, tehát ha 30 naposak a ciklusaid, akkor a 16. napon van pé.

moni
 
 


9-en volt az elso napod!!!!Ma vagy a 11-en!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Eli!
Ma a 11. napon vagy, és 5-6 nap múlva lesz pé.-d.

moni
 
 


Moni és ha 30-31-32 naposak, akkor 16-17-18. napok az esélyesek , elvileg?
Akkor nekem hányadika a 16.nap, ha 9.én jött meg az utolsó mensim? 25.én?

Kép
elizabeth25
 
 


24-25-én.
Hődet méred? Figyeled a billingset?

moni
 
 


Köszi Moni, Ancsa, akkor én eddig szarul számoltam, mert a mensi első napját nem számoltam bele!
Akkor nekem elvileg a 16-17.ciklusnapon van pé-m, ami azt jelenti, hogy az december 23-24-25 körül?

Kép
elizabeth25
 
 


24-en!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Moni a Billingset figyelem, meg vettem LH tesztet. Szerintem ma fogom elkezdeni csinálni.
Hőt nem mérem!
Amúgy akkor igazi Karácsonyi babánk lenne Kép, csak az a gáz, hogy 25.én tuti, hogy nem leszünk együtt, mert akkor nálunk Karácsonyozunk, így marad esetleg a 24.-e vagy a 26.-a. Szerintetek hányadikán érdemes próbálkoznunk?

Kép
elizabeth25
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?