Új privát üzeneted érkezett!

ja eli eleg gaz.

legjobban ez az internetkaloz aggaszt.
most tuzfalat tetttem a halozatra.Remelem most nem fer az en internetlovemhoz.

ha minden igaz akkor a ferjem ma befizeti a muholdas internetet mert ebbol mar elelgem van.

orulok hogy mesz a kineziologushoz.Képcsak ne vedd kezpenznek amit mondKép

Kép
monyoka
 
 


Monyo, itt nem a készpénzről van szó, hanem arról, hogy látom, hogy már 4 embernek segített, én annak hiszek amit látok és nem annak, ami mondd!

Kép
elizabeth25
 
 


Csanita,
gratulálok nektek! Kép Kép
nagyon örülök, hogy összejött, ráadásul ilyen hamar a lapar után! Kép
kicsit számomra is biztató, mert valszeg rám is ez vár...

Vica,
jaj de jó, hogy téged is látni! Kép Kép

Monyóka,
sajnálom Kép, bár pontosan nem tudom mi történt...

angel37
 
 

 
 

eli nem bantasnak szantam csak megmondom oszeinten nekem egy kicsit felelotlen kijelentesnek tunt hogy azt mondta 2 honapon belul babas leszel.
Ha lelki okai vannak annak hogy nem esel teherbe akkor igen,azt mondom akkor biztos vagyok benne hogy
segit.
ha mondjuk szervi bajod van vagy a ferjed spermaminosege nem idealis akkor szerintem nem tud mit tenni.
nekem ez a velemenyem.

Kép
monyoka
 
 


Csanita! Éreztem, tudtam! Gratulálok és nyugodt boldog más állapotot kívánok!
Nagyon boldog vagyok!Kép Kép
Julcsi2
 


Monyo, mikor elkezdtük a babaprojectet én voltam kivizsgálásokon, nem is eggyen, és azt mondta a doki, hogy minden a legnagyobb rendben. A férjem sperma minőségéről nem tudok nyilatkozni, de két évvel ezelőtt gyógyszer mellett már terhes lettem, tőle, csak elment a baba. Úgyhogy ebből kiindulva nem gondolom, hogy baj lenne nála.

Kép
elizabeth25
 
 


Lányok, újra van zebrásunk!!!!!
Beindul azért itt is lassan a dolog!
Julcsi2
 


Megjött.De nem vagyok szomorú.Kép

Kép
breni
 
 


Csanita
Hatalmas GRATULA!!!

Vica
Kellemes Ünnepeket!!!

Péknéanita
Üdv!!

Monyoka
Kép

Breni
Drukk +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Mindenkinek pusszancs.KépMa inkább csak olvasgatok,mert védőoltás utáni lázzal küzdünkKép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Angel,
köszi az infot! KépKépKép

Csanita,
gratulálok! Kép
...és egy kicsit magunknak is Kép, hogy a táblatörléssel sikerült a nyulat kiugrasztani a bokorból KépKépKép

Monyoka,
sajnálom Kép

Breni,
Kép
adi77
 
 


Breni
Elkéstek a drukkjaimKép
SajnálomKép

KépKép

KépKép
okr
 
 


IGEN PÉKNÉ ANITA,ott lakunk, de csak albiban.
Nem szoktál erre járni?
És mivel foglakozol? meddig tartott az elöző kapcsolatod?

zsuzska80
Szombathely
 
 


Sajnálom én is Breni.Kép
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


breni Kép

eli akkor minden rendben.Kivanom hogy sikeruljon amit szeretnelKép

Kép
monyoka
 
 


Breni, sajnálom! De még ti sem próbálkoztok régóta. Kép

Kép
elizabeth25
 
 


Monyo, neked hasonló jókat kívánok. Kép

Kép
elizabeth25
 
 


Zsuzska!
Oda szoktunk menni fürdeni. Most is tervben van. És akkor már szeretnék valamit kérdezni. A fürbő melegvize az termál? Csak, mert ha a közeljövőben megyünk és még nem tudnám van-e pocaklakóm akkor árthat-e. Nem szeretnék még egy babát elveszíteni.
Ügyfélszolgálaton dolgozom egy kis cégnél.
Az előző házasságom 3 évig tartottKép.Nem mentek jól a dolgok és inkább léptem. A fiam az előző házasságomból való, nagyon imádom, az apjával tartja a kapcsolatot. Ott májusra lesz baba. A jelenlegi feleségének még ez lesz az 1. babája.
A mostani párommal 1 éve élünk együtt, neki van már két nagyobb gyerek, de egy közöset még szeretnénk. Hála Isten mindenki megérti magát a másikkal. A gyerekek is és mi is a gyerekekkel.
Remélem minden kérdéedre sikerült válaszolnom.
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


breni Kép

eli akkor minden rendben.Kivanom hogy sikeruljon amit szeretnelKép

Kép
monyoka
 
 


lanyok kepzeljetek tegnap adtunk a babanak 1%ot a parommal.
ez azert mert valamelyik reggel 37 volt a homKép
azota eltunt a homerom,mar az egesz hazat aturtam de nincs meg.
talan jobb is mert igy nem merem,lehet hogy mar le is esett a hom.
ha veletlenul baba van a dologban akkor tudoma receptet a babahozKép

Kép
monyoka
 
 


Monyo, akkor miért nem csinálsz tesztet? Nem értem!

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!

CsAnita,
ANNYIRA, DE ANNYIRA ÖRÜLÖK NEKTEK!
A lányok már többször mondták, h vegyelek ki/tegyelek le a tábla aljára, de eddig nem hagytam magam, mert éreztem, h valami lehet a dologban Nálatok! Kép Nagyon boldog vagyok, h annyi szenvedés után sikerült! Kép
Hajninak is írtam és Õ is nagyon örül Nektek! Aztán gyere ám néha mesélni!!! Kép
Remélem, nem baj, h már egyből a babás táblába tettelek! Kép

A mai táblák:

Kép

Kép

Pusz:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


eli azert mert az elso gyogyszertar tolem kb 15 km-re van.Kép
holnap megyek a varosba es megveszem a tesztet.
vasarnap tutira tesztelek.

Kép
monyoka
 
 


Lányok nem hiszitek el, de megint babás lett valaki a chaten. Csak gondoltam ,kicsit felmegyek, de ez nekem már sok! Ráadásul egy hónap alatt lett terhes. Pénteken, szombaton is volt egy ilyen bejelentés. Én már bevallom őszintén nem szívesen megyek oda! :-(

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok.

Julcsi, szívesen. Kép

Adi,
javaslom, hogy a hormonjaidat legközelebb orvossal konzultálva nézesd meg! Mert a ciklus 2 meghatározott napján kell nézni, és a kettőnek az értéke csak együtt mond valamit.

Inci, nagyon izgalmas! Kép

Szia,
Péknéanita. Kép Üdv itt.

Hello Vica! Kép

Angyal,
nálad van újság laborilag?

Breni,
Kép

Szia Betti,
má megen volt rókakoma?

Csanita,
gatulálok! Kép

Ma már nem leszek, max este elolvaslak titeket.
Sziasztok.
potter_76
 
 


Szia Kata!

Köszi, hogy feltettél a táblára.
Megnéztem azon a tesztcsíkon mikor lehet pé-m, és azt írta még 4 nap. Majd meglátjuk. Használom az LH-t aztán kiderül.

Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Kata!!!

Köszi,hogy ennyit vártál rám!!!!!Elfelejtettem írni javítsd át légyszíves a koromat!!!29 lettem novemberben.Köszi!!!
csanita
 
 


Köszi mindenkinek.De tényleg nem vagyok kétségbeesve,mivel ez volt a 3 hónap hogy nem védekezünk és ebben a hónapban sem voltunk valami sokszor együtt.Mi sosem úgy vagyunk együtt hogy a babára gondolunk közben.

Kata!Ha gondolod átjavíthatod a ciklushosszt is 33-34-re.A rendszertelent pedig letörölheted.Köszike

Kép
breni
 
 


Köszi mindenkinek.De tényleg nem vagyok kétségbeesve,mivel ez volt a 3 hónap hogy nem védekezünk és ebben a hónapban sem voltunk valami sokszor együtt.Mi sosem úgy vagyunk együtt hogy a babára gondolunk közben.

Kata!Ha gondolod átjavíthatod a ciklushosszt is 33-34-re.A rendszertelent pedig letörölheted.Köszike

Kép
breni
 
 


eli nem szabad igy gondolkodnod.
ok szerencsesek mi nem anyira.Ez van.
nekunk is sikerul aztan majd orulunk egymasnakKép

lanyok a nap csucspontja.Apukamat huztam kocsival a tok csuszos uton.
ilyenkor mikor leesik az elso ho akkor mindig leteszem a sluszkulcsot es csak akkor vezetek ha elolvad a ho.
nem tudom mi johet meg.
ugy erzem nem birom tovabb.Allandoan stresszelek egesz nap.Mar a gyomrom is faj a sok idegeskedes miatKép

Kép
monyoka
 
 


CsAnita,
Még ez is?! Kép
Boldog szülinapot utólag is! Kép Gondolom, ez volt az eddigi legboldogabb születésnapod! Kép

Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Potter,
köszi a tanácsot, igazad van.
Csak hát kiváncsi voltam Kép. De nem fogom kezelni magam KépKépKép. Természetesen alkalom adtán megmutatom egy orvosnak is. Nem csak hormont nézettem, hanem teljes vérképet. Igazából arra voltam kiváncsi hogy változtak az eredményeim mióta "nyugodt életem" van. Illetve a vércsoportunkat is hallomásból ismertük a párommal, úgy hogy azt is megnézettük.
adi77
 
 


Kata, légy szíves javíts majd! Ma vagyok az 1. cn-n!
Bizony lányok, már piros. De semmi gond, teljesen jól vagyok. Mikor Barni jött, akkor volt rossz, most már nem volt min meglepődnöm!
Lehet hogy már csak holnap tudok jönni!
Üdv mindenkinek!

Ági! Jót nevettem az illusztrációkon, férjemmel együtt. Az ember bizony ráísmer magára, de azért ennyire nem vészes a dolog!
Julcsi2
 


Julcsi,
sajnálom Kép
azért jó, hogy így viseled! Kép
adi77
 
 


Sehol senki?! Kép
adi77
 
 


De én itt vagyok, csak most nem tudtam hozzászólni a témához.
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Julcsi, sajnálom, tényleg! De nem add fel! Kép

Lányok annyira utálom a mh-et olyan szempontból, hogy én vagyok a főnököm szemében az utolsó ember a cégnél, engem "mindenből" kihagy, stb. Utálom! Elakarok már innen menni! Kinek van igy kedve dolgozni vagy bármit is csinálni?

Kép
elizabeth25
 
 


Julcsi!Kép Nekem is megjött ma.

Kép
breni
 
 


Na én lassan hazamegyek, holnap jövök. Sziasztok, további szép napot.
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


<font color="ff0000">Sziasztok Csajok.

Most megyünk a Szülőszobára.Lehet,hogy még ma meg lesz Marcell baba vagy hajnalban.

Inci</font>

Kép
Kép
incike
 
 


Incike!Jaj de izgulok.Ügyes legyél.Drukkolunk neked.

Kép
breni
 
 


Csanita!
Hatalmas gratula! Vigyázz Magatokra!

Incike!
Nagyon szorítok! Gyors és fájdalommentes szülést kívánok!

Melincsi
36+1

Melincsi, Anna és Ábel

Kép Kép
melincsi
 
 


Inci,
Szorítunk ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++++++++++++++++++++++ Kép
...de izgi...libabőrözök...Kép

Csajok,
a párom itt felejtett a munkahelyemen Kép, túlórázik Kép
Már reggel 6 óta itt rostokolok!
Haza akarok menni Kép!
adi77
 
 


Sziasztok!!

Csanita!
Hatalmas gratula! Vigyázz Magatokra!Kép

Inci!!
Jaj de izgiKép!!Gyors és fájdalommentes szülést kívánok!!

Julcsi!Breni!
Kép

Betti!
Kicsit lemaradtam,mi volt a m.helyeden,bejelentetted már h babás vagy??

Vica!
Örülök,hogy azért néha benézelKép

Hajny!!
?? veled mi van??Nem tesztelsz??Drukkolok!



Sziasztok!!


Kép





Kép
Vendég
 


SZiasztok, vagyok kicsit újra Kép

Breni,
sajnálom Kép, de az jó, hogy nem vagy szomorú! Kép

Potter,
azóta nem voltam laboron, rám most már szarabb dolgok várnak...
a ciklusaimmal sose volt gond, hőim is normálisan alakultak mindig, csak a m. előtti pecsételés miatt felmerült bennem, hogy alacsony a progim. No és ezért kértem vizsgálatot, a doki meg beutalt, de mondta, hogy szerinte nem lesz gond Kép

Tudod, szeretem, ha foglalkoznak velem a dokik, vizsgálatok, tapi stb Kép Kép Kép

angel37
 
 


Sziasztok lányok!
Talán a régiek emlékeznek rám néha irogattam ide.
Anita
Látom már nem titok a titok, jó hogy ilyen sokáig bírtátok. Köszi, hogy hívtál tegnap. És utólag boldog szülinapot kívánok neked.
Ahogy Anita írta tegnap nekem is megcsinálták a lapart és átjárható most mind a két petevezetékem. És bízom benne, hogy a következő ciklusban összejön a babó mint Anitáéknak.Én is csak ajánlani tudom a Forgács Intézetet mindenkineki.
Incike drukkolok neked, hogy ma meg legyen az a pici fiú.
Sziasztok
Gyöngyi

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Inci,
nagyon szorítok!
Kép
potter_76
 
 


Anita!
Ez fantasztikus!!!!!!!!!!!! GRATULÁLOK!!!!!!!!! Boldog babaváros hónapokat kívánok! Végre megint egy zebra!!!!!!

Inicke!
Lehet, hogy te már babázol is! remélem minden simán megy/ment!!!!

Péknéanita!
Én is odavalósi vagyok ahol Zsuzska lakik, csak mi elköltöztünk, de az egész rokonság ott lakik. Sőt Ajkán is élnek unokatesóim!

Eli!
Te kihez mész kineziológushoz? Én írtam egynek a neten, válaszolt is!

moni
 
 


Sziasztok, jó reggelt!

Hú, elég pocsék éjszakám volt...talán a telihold...felébredtem, nem tudtam elaludni, azt hittem lassan az óra is megszólal, de nem, csak órákig hánykolódtam, megmértem a hőmet is, leesett...Kép na gondoltam, akkor ma biztos megjön fájt is kicsit a hasam...aztán visszaaludtam...a szokott időben újra megmértem a hőmet és visszaállt a már megszokott 37-re. Kép Érdekes, hogy az éjszakai hánykolódás ellenére nem érzem nyomottnak magam. Lehet, hogy a remény tartja bennem a lelket Kép? Péntek felé már úgy szoktam magam érezni minta a mosott sz.., a korai kelések miatt, most meg semmi. Kép

Remélem Inci már túl van rajta Kép!
adi77
 
 


Szia Móni!

Akihez én megyek az Egressy úton rendel és nincs fent a neten. És te mit irtál , ha szabad tudni és mit válaszolt?

Sziasztok lányok! Hogy vagytok ma?

Kép
elizabeth25
 
 


Hali!

Tízpontos kérdés mára:

Mitől függ, hogy feszül-e a melle az embernek vagy nem. Jó azt tudom, hogy valami hormonális dolog, csak azért kérdezem, mert nekem mindig félidőnél elkezd feszülni és fokozatosan egyre kellemetlenebb, mígnem egyszercsak elkezd "leereszteni" (ahogy Angellel hívjuk) és akkor tudom, hogy meg fog jönni. Ha a 20. napon vagyok és még nem érzek semmi feszülést. Remélem ez nem azt jelenti, hogy nem volt pé-m. Az LH szerint 13 napon volt. A hőm szerint nem tudom, mert nem mérem.

Kép

Kép
kamilla306
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?