Új privát üzeneted érkezett!

HÁt az még nem jelent semmit!

Én jól vagyok nagyon, köszi. :-)

Kép
elizabeth25
 
 


Mi ez a pangás?

Táblával mi lett végül? Miben egyeztetek meg?

moni
 
 


Én nem tudok róla semmit!
Nem tudom, hogy hol vannak a többiek!

Kép
elizabeth25
 
 

 
 

Breni!
Hányadik napon vagy?

moni
 
 


Eli!
És veletek mizujs? Hogy vagy lelkileg?

moni
 
 


Moni, én nagyon jól vagyok. Tegnap elmúlt a mensim, 8 nap után együtt voltunk, fantasztikusan jó volt. :-))) Nem foglalkozom többet ezzel a baba dologgal, szedem a homeós bogyókat, meg járok a kineziológushoz aztán kész. Majd tudja Õ, hogy mikor akar jönni hozzánk! :-)

Kép
elizabeth25
 
 


És te hogy vagy? Nálatok mizújság?

Kép
elizabeth25
 
 


33. napon vagyok.

Kép
breni
 
 


Breni, te mondtad ugye, hogy 34. napra jött meg múltkor? Én nagyon drukkolok, hogy ne jöjjön meg!

Kép
elizabeth25
 
 


Átmentem írogatni a megint megjöttbe is, ott is aranyosak a lányok! Főleg, mert Gilingel szeretnék beszélni kinez ügyben! Holnap megyek egyébként a "dokihoz" 5re , hát majd kiváncsi leszek mi lesz.

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!
Mindenkinek szép jó reggelt.

Andi: Egy másik topicba is írtam, de ott nem olyan nagy a nyüzsgés mint itt nálatok. Hála az égnek már túl vagyok a nehezén, most újra próbálkozunk.

Kati: Jaj, nagyon köszi, hogy felteszel. Az adataim: A név lehetne a becenevem: Nyenye, mert látom van már egy Anita.
A próbálkozás időpontja: Nem tudom melyiket tennéd fel. A vetélés előtti 2005. aug. A vetélés után 2005. nov. A ciklusnap mit jelent? Nekem 35 napra szokott megjönni. Remélem ezt jelenti. Lakhely: Veszprém megye. Az életkorom: 26 év. A 2. babám lenne.
Előre is köszönöm, ha fel tennél. Ahogy időm engedi jövök és írok. Remélem az adatok megfelelnek, ha valami még hiányzik azt utólag pótolom, ha megírod. Köszönöm még egyszer Kép Kép Kép.
Na most megnézem mit írtatok mióta e pár sort írtam, mert már 1/4 9-kor elkezdtem.
Később még jövök:
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Eliza!Igen én mondtam,de az nem tuti.Előtte 40 napra jött meg.Picit fáj a hasam.

Kép
breni
 
 


Breni, az még nem jelent semmit! Megy a drukk!!!!!! :-)

Kép
elizabeth25
 
 


Eliza!Tudom hogy nem jelent semmit,de nem bizakodom.De most annyira nem is érdekel.Persze szomorú leszek ha megjön.

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Anita a ciklusnap az azt jelenti, hogy ma hányadik napon vagy a mensi első napjától számítva. Pl: ha tegnap jött meg, ma van a 2 cn.
Ezt Kata minden nap átírja, sok munkája van velünk!
Köszi Kata!Kép
Julcsi2
 


Reni!
Drukk, drukk , drukk!
Eliza, jó hozzáállás! Ügyes vagy! Pénteken meg kapod az önbizalamt és a pozitív energiát! Majd meglátod.
Julcsi2
 


Köszi Kata! Kép Úgyszintén!

Kép
elizabeth25
 
 


Julcsi hát remélem, hogy tényleg nem kell a kis szarosra két hónapnál tovább várni! Bár biztos tök para leszek ha sikerül, még sírni is fogok, de ez állítólag normális reakció?! :-)

Kép
elizabeth25
 
 


Csajok!Egyre jobban fáj a hasam. Kép

Kép
breni
 
 


Breni, drukkolok, hogy ne!!!! Kép

Kép
elizabeth25
 
 


SZiasztok Kép

Ma hol leszek, hol nem! Kép Kép

Anita,
üdv a topicon! Kép

Breni,
drukkolok neked! Kép

Adi Kép
a hormonjaidhoz:
http://www.oviklub.hu/betegeknek/3tabl.htm

angel37
 
 


Angel!Köszi,de érzem hogy meg fog jönni. Kép

Kép
breni
 
 


sziasztok meg elek.

tegnep nagyon szar napom volt.

most megyek.10 utan itt leszek.

Kép
monyoka
 
 


Köszi Julcsi!

Akkor nekem ma van a 18 cn. Mivel november 28- án voltam beteg utoljára. Ugye?

Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Monyoka!Mi újság?Menszi ügyben?

Kép
breni
 
 


Anita!Miért írod hogy beteg voltál,nálad ez azt jelenti hogy akkor jött meg?Ez nem betegség(hál'istennek).

Kép
breni
 
 


Sziasztok Csajok!!!!

Bocsi amiért így eltüntem és nem jelentkztem,de megvolt az oka!!!Remélem meg bocsájtjátok!!!

Van egy pocaklakóm,10+1 hetesek vagyunk!!!Nem mertem megírni mert annyira régóta vártunk rá,hogy megbeszéltük várunk még a szétkürtöléssel.Hatalmas az örömünk,else tudom mondani,milyen érzés!!!Nem tudom ki várja jobban mi vagy a nagyszülők???
Jól vagyunk,minden ok,róka koma elkerül egyszer volt wc-re futás de aztán semmi.SE hányinger se rosszúllét.sZóval szupi érzés!!Első verzió július 12 volt.Utána uh szerint július 5,lehet óriás bébit növesztek.Mert nagyobb 2 héttel a hetek szerint.

Mindig szoktalak benneteket olvasni,bár nem vagyok képben annyira mert nagyon sok az új.

Csajok!!!!
Mindenkinek kitartás és nem szabad feladni,látjátok sikerült nekünk is,20 hónapot vártunk rá!!!!!!!Pozitívan tessék hozzáálni a dolgokhoz és nem elkeseredni a a menszi láttán,főleg nem 1-2 hónap próbálkozás után.

Nolina!!!
Nekünk a lapar után jött össze a baba,rögtön az első próbálkozós hónapba!!!Megéri megcsináltatni,nem egy kellemes műtét de látod az eredmény szupi.nem kell tőle félni.

Ajállom a dokimat mindenkinek,nagyon hálásak vagyunk neki,írhatom Zafír nevében is hiszen neki is mondtam jöjjön el és már ott rugdos neki a baba a pocakjában!!!

Moni!!
Köszi a sok hiányolást!!!!

Pussz mindenkinek!!!

Majd még jövök!!
csanita
 
 


Csanita!
HATALMAG GRATULA!!!!!!!!! Annyira örülök nektek! KépKépKép

Kép
Kép
banya1
 
 


Breni: Nem úgy értem, hogy beteg, mi ezt így hívjuk. De akkor még lehet mensi. Kép Kép Kép Tudod ezt erre mifelénk így hívják.
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Csanita!!!!
Nagyon -nagy gratula!!!!!!!!!Örülök neki nagyon!!!

zsuzska80
Szombathely
 
 


Én is gratulálok. Probléma mentes emlékezetes hónapokat kívánok.
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Sziasztok!

Csanita!
GRATULALOK!!!!!Vigyazz nagyon magatokra!Kép

Monyoka!
Mi a baj????

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Csanita hatalmas gratula!!!! Azért 20 hónap nem semmi, akkor nem is szólok semmit az 5 hónapommal. Kép

Kihez jársz dokihoz? Tudott segíteni abban, hogy babás legyél, meg Zafírnak is?

Kép
elizabeth25
 
 


pékné anita, hol laksz pontosan??

zsuzska80
Szombathely
 
 


CsAnita!
Hallottam a hírt és rohantam ide, hogy gratuláljak!

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Amúgy mi az a laparoszkópia és miért csinálják?

Kép
elizabeth25
 
 


VICA!!!!!
SZIA!!!
HOGY VAGY????????Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa!
Kösz jól, remélem Ti is!
Na megyek is, mert még itt ragadok és azt nem akarom!

Csókolok mindenkit!!!Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Csanita hihetetlen!!Még mindig nem fogatm fel!!Nagyon vigyázzatok magatokra!!!

zsuzska80
Szombathely
 
 


Köszönjük a gratulációkat,aranyosak vagytok!!!

Eliza!!
Forgács Intézetbe jártunk ez egy meddőségi központ Dr Forgács Vince az igazgató és hozzá jelentkeztünk be annó.Ott van a magán rendelése is.Nagyon családias a hangulat mindenki aranyos,szóval szupi a hely.
Előzőleg össze-vissza vizsgált a dokim adott gyógyszert,de nem használtak,ide elmentünk,eggyből uh és kiderűlt vannak cisztáim,ami nagyra megnőtt és kikellett venni szeptemberben.Lapariszkópia az hasi műtét három kicsi vágás van egy a köldöködnél ami bevezetik a kamerát,egy jobb oldalon egy bal oldalon.És nezik a monitoron mi a baj!!Nagyon jó mert ezen minden kicsi összenövés látható,amit uh nem mutat ki.Nekem a huyghólyagom is tele volt és nem is látták uh.
csanita
 
 


Vica!
Ha meg itt vagy!
KELLEMES KARACSONYI UNNEPEKET KIVANOK NEKTEK!!!Kép

Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Csanita, és mennyibe kerül egy ilyen vizsgálat?
Amúgy fáj? Marad utána valami hegg?

Kép
elizabeth25
 
 


Maga a beavatkozásra gondolsz???EZ egy műtét és korházban csinálják,kb 3 nap benttartózkodás.Altattak,de nagy küzdelem volt a doki szerint,hoyg ne kelljen kivenni a bal petevezetéket mert oda volt nőve a ciszta.Alig látható heg maradt,de a köldöknél nem is látszik.Pénteken műtöttek és vasárnap jöhettem haza.Kibírható az ügy érdekében bármit szerintem.És Én is pozitívan mentem oda,nem azon agyaltam mi lesz ha nem sikerül vagy találnak valamit stb..!Fel a fejjel,nem csüggedni!!!

Tegnap műtötték a Gyöngyit szokott néha írni,Õt is a Forgács doki,szintén laparral,és elvolt záródva az egyik p.vezeték de átjárhatóvá tette neki!!!Drukkoljatok neki is,remélem sikeres lesz az elkövezkező hónap nekik!!!

Vica!!!

Remélem kicsi lelked jól van!!!!!
csanita
 
 


Sziasztok Csajok!

Csak bekukkantottam egy picit. Látom éppen jókor! Kép Nagy gtarula Csanita!!!!! Kép Ez szuper! Vigyázz nagyon magatokra és drukkolok, hogy a rókák és mindenfajta tünet elkerüljön. Kép

Betti
14+6

Betti
betti73
 
 


Szia Zsuzska!

Ajkán. Miért? Te is Veszprém megyei vagy?
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Igen Veszprém megyei nem messze Ajkától...P...n, nem akarom leírni.Kép

zsuzska80
Szombathely
 
 


csanita hatalmas gratulaKépKépKép

pekneanita teged mar olvastalak a masik topikban.neked lesz majd eskuvod ha jol emlekszem.Kép

Incikenek szoritok nagyon+++++++++++++++++++++++Kép

lanyok nalam menziugyben semmi.
tegnap sok hulyeseg tortent.Megerkezett a bajarati ajtonk csak nem epp olyan amilyennek gondoltam.vagyis olyan csak epp az uveg van benne forditva.
az internetunkrol is valaki lenyulta a penzt,valoszinu feltortek a jelszavunkatKép
hat ennyi.

Kép
monyoka
 
 


Hát Monyo, ez elég gáz!

Kép
elizabeth25
 
 


Monyoka!
Igen, jól olvastad. Mivel már elváltam így csak egy szűk családi körben tartott banzáj lesz 2006. április 22-én.
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Zsuzska!
Sejtem, hol laksz. 4 betű?

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?