Új privát üzeneted érkezett!

Fürdés után KépKép
dzsúd
 
 


..és Levi isKép
dzsúd
 
 


egy korábbi kép KépKép
dzsúd
 
 

 
 

Dzsúd,
egyszerűen csodálatosak az ikrek és Te remekül bánsz velük! Tudod, nagyon szerencsés vagy!!!

Gina,
mi ez a negatív hozzáállás???? Igenis sikerülni fog, meglátod, holnap este jössz hozzánk a jó hírekkel!!

Lányok, én holnap megyek kontrollra, de valahogy olyan rossz érzésem van, úgy félek visszamenni, mert nagyon nehezen éltem meg a kórházban töltött napokat!!! Remélem, hogy csak a hormonok játszadoznak még mindig velem, ettől ez a rossz hangulat, mert különben hála Istennek tök jól vagyok!

Pusszancs: Fanni
fanny1
 
 


Wish!
Ja jó azt hittem rátelefonálsz, hogy mi van a papírokkal! Akkor örülünk. Kép Kép Kép

Dzsúd!
Szuper aranyosak az ikrek. Kép Kép
Nincs ilyen csíkos a pizsamám. Kép

Stella!
De jó várom a képet! De ha nem sikerül küldjétek át megint és felteszem nem gond! Kép

Gina!
Na ilyet hallani se akarok, nem lehet idő előtt feladni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Baba!
Sajnos ez egy ilyen időszak az ember az egyik percben bízik hisz a másikban meg elvesztí a fonalat, de hinni kell ez a siker egyik kulcsa szerintem. Kép

Fanni!
Nem lesz semmi baj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Monyo!
Hát.... ebbe dönteni nem lehet helyetted. Azt tudom hogy a Kaáliban milyen a szolgáltatás és hogy mindenki segítőkész, kedvesek nemkell várni bármikor lehet menni még húsvét hétfőn is.

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Dzsúd,
info@bubos-nadas.hu-ra írj nekem. Nagyon szépek a babáitok, jó, hogy raktál fel képet, öröm nézni őket!! KépKép

Zsebi,
hát igen, sajna elkap néha a reménytelenség érzése, de ma pl. tök jól vagyok! Kép

Tegnap voltam biorezonancián, és kiderült, hogy E-vitaminból hiányom van, úgyhogy a hétvégén telenyomom magam spenóttal, mogyoróval, dióval. Kép
És amikor a lelki részekhez értünk kiírta, hogy "lehangoltság, depresszió, aggodalom, de nem adja fel".
Hát nem is! Kép

Kép
baba888
 
 


Baba!
Akkor te most mikor is tesztelsz vagy mész vérvételre?

Gina!
Mi a helyzet???????????????, Te ma teszteltél nem? Tessék jelentkezni!!!!!!!!!!!!!!!Kép

Kép (Persze még jövök!Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok!
:-(((
Sajnos a teszt negatív lett. A doki szerint van okom reménykedni, a hormonszint terhességhez alacsony, de így a 10. napon ez még nem gond, keddig változhat(az lesz a 14. nap)....megemelkedhet.
Ti hisztek ebben?
Mert én nem. Úgyhogy kedden persze tesztelek, de a remény elveszett. Picit sírdogáltam, férjecském vigasztalt...
Csak azt nem értem, miért???? Miért nem sikerült???

Dzsúd!
Gyönyörűek az ikrek, most majd a szívem szakad meg, ahogy látom őket... Gratula.

Ma a kis haveromat sem bírtam meglátogatni, nagyon fájna..
Na majd holnap cserébe sétikálok vele :-)

Na mára elteszem magam alukálni...ha nem menne, még bekukkantok. Sziasztok.
Gina
Vendég
 


Gina!
Igen hallottam már ilyet, mert a 9. nap az nagyon korai és ilyenkor még alig alig van hcg a szervezetben ha egy baba van. Szóval ahogy a doki is mondta tessék bízni és remélni aztán kedden visszamenni egy újabb vérvételre. Én nagyon nagyon nagyon szorítok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép Megyek iszok valamit mert majd szomjan halok már itt netezgetek és tök érdekesseket találtam.Kép

Hajnesz!
Veled mi a helyzet? Januárban indul a mandula?
Kérted, hogy a további kreálmányaimról tegyek fel képet, hát most csináltam én is üvegfestést, de elfogyott a feketém hétfőn veszek hozzá és ha mind a három kész felteszem és megmutatom. Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi!
Kösszi minden biztatást. Ma valahogy nem tudok bizakodó lenni. Tök ari vagy.
Köszönöm
Gina
Vendég
 


Dzsúd Kép
Dönölűűűűek a babócák Kép csak ámulok és bámulok, leragadtam vagy 10 percre a képeknél... próbálok sokat pihenni, bár ez a hét elég zűrösre sikerült munka szempontjából. sebaj, ezt a 2 hetet már kibírom, Karácsony után meg már nem fogok melózni. a 31. héten tartunk, úgyhogy a hétvégén már be kellene a maradék cuccokat is szerezni, voltunk a héten a leendő gyerekdokinéninél is, olyan fura, ez már nagyon felnőtt dolog Kép

Gina!
Még ne add fel, ahogy Zsebi is írta még bármi lehet ebből, halgass a Párodra, és próbálj meg lazítani a hétvégén. Egyébként nálunk is kettős a probléma, nálam nem biztonyított PCO, páromnál kicsi spermaszám, ami nagyon keveset jelent, látóterenként néhány darab (eleinte még volt pár százezer/ml, aztán 8-10 db, majd 3-4 db/látótér). úgyhogy fel a fejjel nincs lehtetlen helyzet, ügyesek ezek a dokik nagyon!

na pussz, jó hétvégét mindenkinek!
tralllala
 
 


Sziasztok!
Szép napot mindenkinek.
Egy ilyen szörnyű éjszaka után már nekem is csak jó(jobb) napom lehet.
Elmesélem:
A negatív 10, napi tesztről már írtam. Este a párom bulizni ment. Csak fiúk...együtt. Megvártam ébren. éjfélkor jött haza. Beszélgettünk, hiányzott nagyon, és tegyük hozzá hogy lassan 3 hete nem szerelmeskedtünk. Éjjel aztán "bűnbe estünk". Később...úgy 20 percére (ő már alukált) megyek WC-re és látom pindurit piros az alsóneműm. Beijedtem. Megjött? Vagy valamit elszúrtunk???? Alig tudtam elaludni, sík ideg lettem. Tiszta hülységeket álmodtam.
De reggelre semmi, most sem. Nem fáj, minden ok. Nemtom mi ez. De nem menzi. Nővérke barátnőm szerint nem lehet gond, max picit felszakadt a punkciónál keletkezett seb, az előfordul. Na nemtom mi lesz. De már nem idegesítem magam...
Pihi, relax...

Amúgy veletek mizujs?

Gina
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Bocsi hogy ennyire eltűntem, de annyira el vagyok havazva, hogy már arra sem volt időm, hogy kövessem a társalgást, nemhogy be is kapcsolódjak....remélem azért hamarosan javul a helyzet.

Dzsúd! Mekkorák már a babák! Hihetetlen.Hogy repül az idő....

Annyira kétségek között vagyok a következő beültetést illetően. Novemberről elhalasztotta a doki decemberre, decemberről én januárra a költözés éa a vizsgám miatt (dec 14 vizsga, dec 18 költözés). Ha minden jól megy, akkor elvileg jan 1 hete körül lehetne a beültetés. Igen ám, de a munkahelyem megszűnik (már meséltem, ez is idegeskedési faktor..) viszont én maradok a végelszámolásnál, ami jó hír, mert még hónapokig lesz munkahelyem, viszont jan 20-ig el kell költöztetni az irodát és egyedül maradtam erre a feladatra. Ha viszont "megkapom" a babákat akkor ezt nem nagyon tudom csinálni. Dobozolás, cipekedés, stb. A józan ész azt diktálná halasszam el még egy hónappal a dolgot, de a lelkem már nem bír várni! Örlődöm, mi legyen..
Arra gondoltam szerzek olyan költöztetőket, akik mindent becsomagolnak én meg csak dirigálok a helyszínen... van ilyen nem?
Szerintetek mi legyen???

Egyébként még az is lehet, hogy a sors megoldja helyettem, mert a dokim esetleg elküld a sunyiba, pont Karácsony környékén kellene mennem vérvételre a stimulációhoz és ha nem dolgoznak 2 ünnep között, akkor annyi....
Nem tudja valaki, hogy a BMC-ben dolgoznak e az ünnepek között?
lillus
 
 


Gina!
Annak örülök,hogy már nem aggodsz és szép estétek volt. És tényleg remélj még nem szabad feladni, de ha már fel is adtad akkor legalább ne légy ideges. Kép

Lillus!
Én igazából nem vagyok ez a "besózott" típus én azt mondom ezen már ne múljon egy hónap ide vagy oda már nem múlik semmi. Viszont nekem az a véleményem hogy ha nem tudod nyugisan elintézni akkor várjál, mert az idegesség nem tesz jót ilyenkor az embernek.
De ez csak az én véleményem a döntés természetesen a te kezedben van. Kép

Lányok!
Ma néztem a fenyőfákat hát nem semmi milyen árak vannak.


Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


LillusKép
Úgy tudom másik topikról, hogy ünnepek alatt is dolgoznak a BMC-ben. De hívd fel a dokidta és ő tutira megmondja.
Ha kell költöztetőcég én tudok ajánlani egyet, akivel mi költöztünk, bár nem olcsók, de nagyon profik.

ZsebiKép
Mi is ma akartunk fenyőt venni, de elmaradt, majd holnap délelött talán. Remélem kapunk valam szépet normális áron. A tv-ben azt mutogatták, hogy egy 2,5 méteres normannfenyő 10-12-e Ft. Hát szerintem már tavaly is jóval drágább volt ennél Kép

GinaKép
Ne aggódj, ha ott a baba, ennyi nem árthat neki Kép
Mikor tesztelsz megint?

DzsúdKép
Annyira szépek a bébik. Kép
Nem eladóak véletenül? Kép

MonyoKép
Ha olvasgatsz a neten, fogsz találni véleményeket mind a két helyről. Én egyik helyen sem voltam, úgyhogy sajnos nem tudok segíteni.
Azt megkérdezhetem, hogy miért pont ez a kettő amiből választani akarsz?

Wish

wish
 
 


Jó reggelt mindenkinek!
Hát, a mai nap asszem minden eldőlt. Reggelre megjött a menzeszem. 29. napra, hát várhatott volna még pár hónapot (legalább 9-et). Szóval nincs itt baba. Nem sikerült. Sírok, mint egy kisgyerek. De majd elmúlik. Meg tudom : "majd legközelebb" :-(
A dokinéni azt mondja, kedden így is el kell mennem vérre, mert sem a 10. napi HcG, sem a menzi nem zárja ki teljes mértékben a terhesség lehetőségét, bár az esély nagyon pici..
Hülyeség. Mindenki tudja, hogy ha jön a menzi, nem jön a baba!
Mindegy. Szóval ne sikerült...
Ez az év életem legrosszabb éve. Sorra jöttek a tragédiák, negatív események. (nagymamim, akit imádtam, meghalt. Utána nagybátyám öngyilkos lett, meghalt. Az első inszemem nem sikerült,stb...)Miért gondoltam én, hogy a vége talán jó lehet??? A punkció napján az jutott eszembe hogy nálunk szerencsétlenebb pár nem lehet. Párocskámnak már vagy 5-ször is nézték a spermiumszámot, mindig 50-60 milla volt. Szóval nem féltünk, hogy ezzel is gond lehet. Erre a punkció után jön a laboráns csaj meg a doki, hogy ICSI kell, mert csak 10 mill. kiskatona lett. Vagyis így jött össze, hogy a 23 szép kis petikémből 5 sikerült, na de végül nem mentek fagyasztásra. Még nemtom miért, de ha lehetett volna, akkor felhívtak volna. Na szóval ez kész pechsorozat! Nem?
Mindegy, remélem a jövő év csak jobb lehet.... Ennek a 2005-nek meg legyen má vége, utálom!
Juj, de sokat panaszkodtam.
Sorry.
Lányok, veletek mizu?
Gina
Vendég
 


Sziasztok Mindenki!
Megpróbálkoztam a visszaolvasással, jelzem kicsit elvesztettem a fonalat!
Ginuska!
Így ismeretlenül is nagyon sajnálom!
Tralllala!
Olyan hihetetlen, hogy már itt tartotok. Másnál olyan gyorsan telik az idő! Nem bánnám ha már március lenne.
Dzsúd!
Egyszerűen gyönyörűek!!!
Rólunk röviden! Ma vagyunk 21.hetesek, szerdán voltunk genetikai uh-n. Még mindig nem mutatta meg 100 %-ra, hogy mi van a lába között. Nagy volt a szám, hogy én nem szeretném tudni, de ahogy a dr.vizsgált az volt az első kérdésem: Fiú v.Lány??? Lehet,hogy ezzel áprilisig várnunk kell, hogy kiderüljön. Csütörtökön hívtam Krizsát, lejelentkeztünk, nagyon jó fej volt!
Bocsi, ha több mint a fele társaságot nem szólítottam meg. Akinek szorítani kell, természetesen megteszem!!!
Puszi MINDENKINEK!!!!
Helga

Kép

Kép
hel29
 
 


Ikres kismamák és anyukák!

A múltkor említettem, hogy a 39 éves barátnőm váratlanul és rajtaütésszerűen terhes lett, sőt ikrekkel....
Nincs dokija és az SZTK-ban azt mondták neki, hogy olyan kórházban válasszon orvost (Budapesten) ahol nagyon jó a koraszülöttosztály.
Tudtok ilyen dokit, lehetőleg magánrendeléssel?

köszi szépen!

Ginuska!
Mindenképpen menj el a vérvizsgálatra!!! Egy barátnőm, aki lombikozik (nálam szerencsésebben), amikor terhes lett, iszonyúan vérzett, annyira, hogy amíg bement a kórházba, az egész nadrágja átázott, és képzeld mégis terhes volt.
Az egyik baba ugyanis megmaradt, a másik viszont nem és az csinálta a ramazurit. 2 hétig vérzett elég erősen.
Szóval a remény hal meg utoljára!!
lillus
 
 


Wish!
Megadnád annak a költöztető cégnek a számát?! Biztos ami biztos...
csomagolnak is?
Köszi
lillus
 
 


Lillus!
Köcce.
Reményt adtál...ez tök jó :-)
(mégha aprócska is)
Így tán jobb kedvem lesz.
Te hogy tetted túl magad a sikertelenségen??
Gina
Vendég
 


Hát, Ginuska, megmondom őszintén, hogy nehezen. Sajnos már négyszer át kellett élnem, és kezd nagyon elegem lenni. Mármint abból az érzésből

Egyébként közvetlenül a kudarc után rossz nagyon, de aztán elég hamar elkezdett eddig mindig "éltetni" a remény az újabb próbálkozás sikere után.
Szóval azt mondom, most sírdogálj kicsit nyugodtan, aztán hidd el, amikor indulhat az újabb akció, már csak arra fogsz gondolni.
Most úgyis jön a karácsony, szilveszter, stb. lesz ami elterelje a gondolataidat.
És egyszer úgyis sikerülni fog!!! Tudom;-))
lillus
 
 


Hát a következő legközelebb nyáron lesz...
Úgy döntötünk a páromal, addig elfelejtjük a "bébiprojektet". Élvezzük az életet, stb. Amúgy az én egészségi állapotom egyre jobbnak tűnik a dokim szerint is. Év elején lefogytam több, mint 20 kg-t. Ez jót tett. Na meg a ciklusom is kezd rendeződni. A doki szerint kár feladni, mert nekünk minden feltétel adott a term, teherbeesésre is... Már.
(Azelőtt nem volt menzeszem hónapokig - előrehaladott PCO, ovuláció zéró)

Még 2 lombikot áll nekünk a Tb.

Utána talán megpróbálnánk a Káliban. Az Győrben van? Szerintetek nekem, mint külföldinek drága lenne?

Gina
Vendég
 


Biztos nem olcsó..
Én annyit tudok, hogy a fagyasztott babák visszaültetése 35 000 ft, maga a fagyasztás és tárolás 15 000.
De a leszívás, visszaültetés stb. biztos sokkal több.
Egyébként van árlistájuk....
lillus
 
 


Gina!
Hidd el hogy valamennyien hasonlóan érezzük magunkat. Nekem már ez a harmadik karácsonyom amikor már azt hiszem hogy nem ketten leszüln, de mégis, talán majd jörvőre, bár ezekben a dolgokban még nem is gondolkodom. Egyenlőre megpróbájuk élni szépen az életet aztán meglátjuk.

A Kaáliba én úgy tudom 3-4 ezer forint egy lombik, ha az öt nem sikerül, de hogy külföldienek is ennyi-e azt nem tudom. Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Wish!
hát án nem tudom mert ma egy csomó helyen (ahogy megvettük az utolsó ajándékokat) megnéztük a fát és mit mondjak kiábrándító. Szép van, de az árak elképesztő mit van pofájuk elkérni egye-egy fáért. Tavaly emlékszema KIKÁ-nál vettük és két métre magas normad volt és 5000 forintért tudtuk megvenni. Most hasonlót 8-10 ért árulnak. Kép

Viszont tök jó minden ajándékot megvettem. Úgyhogy már tök boldog vagyok. Ezzel megvagyok még a húst kell megvenni az ünneprekre és kész minden. Majd szépen el kezdem csomagolni is őket, bár az azért még egy hét általában az utolsó héten csinálom meg. Kép
Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok!
Köszi mindenkinek a biztató szavakat.
A karácsonyi bevásárlást tegnap párommal mi is letudtuk. Már csak egymásnak veszünk valamit.

Várom a karácsonyt, bár most kissé rossz lesz, de akkor is. Lesz sok meglepi, öröm a családtagok arcán.

Gina
Vendég
 


ZsebiKép
Igen, a Dplazanal is 4200 Ft métere a normandnak. Na nem baj, csak lesz valahogy, legfeljebb nem fog plafonig érni a fánk Kép
Milyen husit veszel, mit fogsz főzni az ünnepekre?
A bevásárlással én is kész vagyok, csak még a kaját ki kell találnom.

LillusKép
http://www.koltoztetes.hu/index_hu.htm
Nagyon korrektek voltak és van olyan szolgáltatásuk, hogy ki és bepakolnak. De itt találsz még sokat, ha ez nem tetszik: http://koltoztetes.lap.hu/

wish
 
 


Sziasztok!

Gina,
én is nagyon sajnálom, hogy nem jött össze! Először Fanni, aztán te, félek, hogy idén majd én zárom a sort. Kép
Pedig annyira drukkoltam, kár, hogy nem azon múlik...

Vasárnap voltam ultrahangon, az első, amit mondott a doki, hogy milyen szép vastag a nyálkahártya. Rögtön kérdeztem is, hogy mekkora, 11mm. Volt jobb oldalt 8, bal oldalt 7 petém, kb. 18mmm-ek. Ma éjfélkor choragon szuri, szerda reggel punkció. Nagyon izgi.
Kép

Csak az a baj, hogy tegnap kijött rajtam a nátha. Marhára fáj a torkom, folyik az orrom, és a fejem is hasogat. Nem tudom mit vehetnék be, aszpirin tartalmút nem. Úgy érzem nincs lázam, de ha lesz, akkor lőttek az egésznek??

Kép
baba888
 
 


BabaKép
Nagyon jók az eredmények! csak így tovább!

Ha nincs lázad, akkor egy kis megfázás még jól is jöhet, mert gyengébb az immunrendszer és így nem löki ki a babát, amit idegen testként érzékel!

Aspirint nyugodtan vehetsz be. Én transzfer után is szedtem a 100 mg-os változatot, mert serkent a vérkeröngést és így jó hatással van a beágyazódásra is!
Azért jobbulást kívánok!!!
Stella

Kép
stella9
 
 


Anikó Kép
Fú, ezek tényleg nagyon jó eredmények, tessék bízni!!! Miért ne szedhetnél Aspirint??? Az pont jó is ilyenkor, valahol elő is írják a megtapadás elősegítéséhez!!! Ahogy Stella is mondta, a 100-ast nyugodtan szedheted. Kép
Drukkkk!!!!
hajnesz
 
 


Gina, nagyon sajnálom. Kép
Mindjárt vége 2005-nek, örüljetek egymásnak, a karácsonynak, szilveszterezzetek egy jót és máris eljött 2006, a Ti évetek!!! Kép
hajnesz
 
 


Hajnesz!
Köszönöm a biztatást.
Kezdek felvidulni...
Állítólag nekünk PCO-soknak van esélyünk spontán teherbeesésre. A dokinéni is ezzel biztat, mert a leleteim egyre jobbak, amenzim is kezd beállni.
Szóval most fél év pihi...hátha bejön :-)
Gina
Vendég
 


Baba!
szerintem is nagyon jók az eredmények és ha nincs láz még jól is jöhet ez a kis nátha!

Gina!
Láttam érdeklődtél a kaális párok fórumán. Még abban tudok segíteni, hogy itt Alex néven futottak a www.lombikbaba.com-on ők most Miki néven mennek ha jól emlékszem ők nem magyar állampolgárok ott próbáld megkérdezni hátha tudnak segíteni. Vagy ebbe a topikrészbe keress vissza valahogy most ősszel volt az első lombikjuk akkor elég sokat írtak erről a dolgoról, de bevallom nem emlékszem.

Ja és a Kaális párok fórumán Nóri is PCO-s és most ott figyel a pocakban a babája, spontán. Kép

Wish!
Hát halat mindenképp csinálok szenteste busa szeletet fogok rántani az a család kedvence.
Most hétvégén jönne anyósomék akkor pedig rácpontyot készítek.
De hogy ezen felül mi lesz a menű még nem nagyon tudom talán valamilyen töltött, vagy rántott húsi, vagy sajtos tejfölös csirkemell??? Nem tudom még nem igazán sikerült dönteni.

Nem tudtok szilveszterre valami jó szállást elfogadható áron ,amit foglaltam visszamondták és nem találok semmit. Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Kép

Gina!
Betegyelek a táblába?
Ha igen írd meg az adatokat.

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Tralllala!
A Forgácsh Intézetben van konzultációs díj, vagy ott milyen tarifák vannak? Segít légyszíves. Köszönöm.

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi...
Nemtom..beírhacc. De nem muszály...rád bízom :-)
intézet neve: GYN-FIV SK
kor: 26 :-((
1. lombikom volt...ennyi asszem :-)
Köszi a segítséget és a biztatást
Gina
Vendég
 


Gina!
Ha nem akarod nem írlak be itt semmi nem kötelező. Ez a te döntésed!!!!!!!
Igazából ez a táblázat is arra szolgál, hogy lássuk kivel mi tart. főleg azok akik nem tudnak sajnos napi szinten jönni közénk. Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi
Örülnék...ha beírnál :-)

Holnap vérvétel :-) 14. napi. Hát...még holnapig él egy picurka remény. de asszem el fog veszni. Na minegy. Ma még úgy alhatok el, hogy 1-2% esélyem van a babásodásra :-)

Veletek mizujs?
Vendég
 


Gina!
Hát mit mondjak most nem irigyellek sajnos tudom mennyire szar érzés (bocs de erre nem is tudok szebb kifejezést). Azért még ott van az a ki kapaszkodó ne add fel, de ha ne adj Isten elvennék holnap akkor csak előre nézni, hinni a jövőben és bízni, máshogy nem lehet ezt elviselni.

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


GinaKép
Nyugi, holnap minden kiderül és hát amíg nem tudjuk mi van, reméljük a legjobbakat Kép

ZsebiKép
Sikrült időpontot kérnetek genetikára?

Nekünk megjött a végre a levél. Mostmár hivatalosan is normálisak a kromoszómáink Kép

wish
 
 


Zsebi Kép
Mi kétszer fizettünk a Forgácsban 10-10e Ft-ot. Először amikor megnézték az addigi leleteinket, és UH-n meglestek, páromat elküldték a krióba, aztán amikor megbeszéltük az időzítést. Utána már nem kellett semmiért sem fizetnünk.
Váltáson gondolkodsz? Vagy más érdeklődik?

Wish Kép
Gratula, örülök, hogy a genetika is kipipálva!
tralllala
 
 


LillusKép
Én a II. Klinikán fogok szülni, ott van csecsemőintenzív helyben. Nem a leggyönyörűbb kórház, de szerintem elmegy. A szülőszobákat nem régen újították fel, tartozik mindhez egy zuhanyzó, de alternatív szülési lehetőség nincs. Vannak 5 és 1 ágyas szobák, az 1 ágyasak a nőgyógyászaton, ami másik emeleten van, mint a csecsemős osztály, így onnan mászkálni kell, nem jönnek helybe a nővérek.
A dokimnak (Dr. Sipos Miklós)A Múzeum u.-ban van a magánrendelése. Nagyon kedves, bár kicsit parázós doki. Egyébként nekem ő csinálta a lombikot is Dr. Forgáccsal együtt, sok ikerszülést levezetett már, és neki is ikrei vannak. Ha érdekel szívesen írok priviben telszámot, tarifákat.
tralllala
 
 


Sziasztok,

bocs, hogy nem jeletnkeztem, de mostanság nem nagyon van mit mondanom... Még mindig itthon vagyok, pihenésre kárhoztatva, pénteken volt még egy kontroll HCG, de természetesen negatív lett. Menzim megjött, holnapra talán már múlóban és akkor megyek vissza egy UH-ra, remélem a petefészkek már rendben vannak és mehetek végre a maradék 1 hétre dolgozni. Röviden ennyi.

Baba,
tényleg nagyon bíztatóak az eredményeid, nagyon szorítok Neked! Meglátod minden OK lesz, majd Te megmutatod nekünk, nem lehet ezt az évet rossz hírekkel zárni!

Gina,
remélem az az 1-2% esély bejön, tudod, voltak már csodák a történelemben!! De ha ne adj Isten mégsem sikerülne, akkor sem szabad elkeseredni, fel a fejjel és bízni a jövőben, az segít, higgy nekem! De én nagyon bízom benne,hogy jó hírekkel szolgálsz! Egyébként,hogy vígasztaljalak, nem vagy egyedül, a 2005-ös év nekem sem jött be, június óta orvostól-orvosig járok, volt egy csúnya izületi gyulladásom a mellkasomban, valószínűleg egy rossz fog okozta, de nem tudtak vele semmit csinálni, nagyon kellemetlen volt és októberben múlt el, aztán kezdtük a lombikot, majd jött a hiperstimu, szóval számomra is 2006 csak jobb lehet!

Puszi Nektek: Fanni
fanny1
 
 


Trallalla!

Köszi az infót. Olyan furcsa ez egyébként, én is Dr. Siposnál kezdtem a pályafutásomat a Forgáchban, de annyira nem jött be a személye, hogy a férjemmel azt mondtuk ide többet soha. Pedig egy barátnőm ajánlotta, aki már a 3. gyerekét szüli nála és egy másik barátnőm is a Forgáchban lett terhes, igaz, nem a Siposhoz járt.
Mindenesetre köszi és továbbadom az illetékesnek;-))
lillus
 
 


Sziasztok!
Természetesen negatív lett a teszt...de már nem tör le. Felkészültem erre. Most valahogy bizakodó lettem. Hátha nekem is, mint sok PCO-snak bejön ez a metformin és tényleg összejön a baba...spontán esetleg.
Tehát holnap újra meló, jó lesz újra a gyerekek között. Csak a kollégáim kérdéseire nem vagyok felkészülve: "Mi volt? Miért voltál kiírva 3 hétig? Terhes vagy? Jól vagy?" A főnöknő pedig: "Mikor lesz a következő? Ugye nyáron a szünidőben"
Eldöntöttem, tényleg várunk nyárig. Addig a babaprojekt elfelejtve. A dokinénivel megdumálom a dolgokat, meg a párom "meglepetésszerű" kevés kiskatónájáról is beszélünk.

Fanny. Te mikor fogsz bele újabb projektbe?

Lányok, akinek már több lombik is volt, mennyi szünetet tartottatok közöttük?

Gina
Vendég
 


Szia Gina,

nagyon sajnálom a történteket, én a saját kudarcom után Benned bíztam nagyon! De ugye, hogy jobb, ha már biztosan tudod, hogy nem sikerült? A bizonytalanság a legszörnyűbb,nem? Én egyenlőre azt várom, hogy holnap a doki és az UH is megerősítse, hogy tényleg jól vagyok és végre mehessek dolgozni. (a főnőköm már nagyon vár, úgyhogy én a kórházból egyből az irodába készülök, remélem, nem vétózza meg a doki..) Én még nem tudom, mikor próbálkozunk újra, nekem egyenlőre teljesen rendbe kell jönnöm. Mivel nekünk van 2 fagyibabánk, valószínűleg először őket próbálom meg, az nem jár akkor tortúrával, ennél elvileg már januárban lehetne próbálkozni, de a hiperstimum miatt min.1 hónapot ki kell hagyni, de én azt hiszem, többet fogok. Talán február-márciusban nekivágok, de lehet, hogy előbb elmegyünk síelni... Aztán áprilisban megint kiállításunk van, azt már nem mondhatom le, úgyhogy úgy kell szerveznem, hogy vagy előtte, vagy utána.

Pusz: Fanni
fanny1
 
 


Wish!
Gratulálok. És ilyenkor "csak" a genetikára térnek ki vagy arra a spermás vizsgálatra is?

Tralllala!
Megmondom őszntén hogy konkrétan a Kaálival maximálisan meg vagyok elégedve, de talán hogy a lelkem is nyugodt legyen hogy én aztán mindent megtettem lehet, hogy elmegyek konzultációra más helyre, hogy ott mit gondolnak, hátha van valami konkrét ötlet lehet váltanék is. Bár eddig a Kaáliban sem beszéltük meg hogy a negyediknél mi legyen. Hát egyszóval tipródom, de váltani csak akkor váltok ha konkrét jobb ajánlatot kapok. Mert igazából maximálisna meg vagyok elégedve mindennekl és mindenkivel a kaáliba.

Gina!
Tudom mit érzel és kívánom, hogy tényleg mielőbb a jövőn tudjál gondolkodni. KépKépKép
Én úgy gondolom, hogy teljesn változó ki mennyi időt hagy ki egy-egy lombik között. De a transzfertől számolva három hónap kötelező. Igazából szerintem pénzfüggő, munkahelyfüggő, hgoy hogy tudja megoldani a dolgokat és nem utolsósorban ahogy lelkileg hogy tudja valaki feldolgozni és mikor tud újra száz százalékig bízni ebbe az egészben. NEkem mindezekhez fél év szokott kelleni. Első 2004 október 2. 2005. április 3. 2005. szeptember.

Fanni!
Örülök, hogy minden rendben van a holnapi uh-hoz drukkolok és gyere írd meg mit mondott.

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Gina!
Sajánom, hogy nem jött össze, de ne adjátok fel. Lehet, hogy pont akkor sikerül, amikor nem számítotok rá! Volt már rá példa!!!

LányokKép
Az ígért 22. hetes pocakképek:

Kép
Kép
Stella

Kép
stella9
 
 


ZsebiKép
Leírták al evélben, hogy ilyen és ilyen vizsgálatokat végeztek és nem találtak egyikkel sem kóros eltérést.
Megjegyzem nov 10-én voltunk és a leleteken nov 16 és 17-i dátum van, a postabélyegző meg dec 7, azaz jó sokáig tartott, mire postázták. Ezek szerint egy hét múlva már lehett volna hívni őket, hogy mi az eredmény Kép

wish
 
 


Stella!
Itt is csak gratulálni tudok a pocidhoz! Gyönyörű! Kép Kép

Wish!
Köszi na meg a "baszogatást" is hogy hívta-e már őket, most hívtam és tök mázlim van mert már idén csak holnap van rendelés és befértünk 1/2 4-re szólvan most örülök. Kép Kép Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?