Új privát üzeneted érkezett!

Zsuzska, tényleg lehet tőle fogyni , ha az ember mozog mellette? :-) Te mennyi idő alatt adtad le a 6 kg? 3-4 hónap?

Kép
elizabeth25
 
 


Monyóka!

Kép Kép Sok boldog névnapot! Kép Kép

angel37
 
 


Monyo, boldog névnapot! Kép

Kép
elizabeth25
 
 

 
 

Monyoka,
én is Boldog Névnapot kívánok!

Banya,
sajna már nem tudom a nevét, de a Lánc u.-ban rendelt. Két nődoki rendelt egyszerre, a másiknál tömegnyomor volt a váróban és mivel nekem mindkettő ismeretlen volt...rosszul választottam. KépNem véletlenül nem volt senki aki rá várt volna. Tanulság....
adi77
 
 


"A kineziológia, mivel holisztikus szemléletű, és sokrétű hatással rendelkezik, többféle tünetcsoportnál is bevált, mint hatékony segítség.
Milyen esetekben érdemes kineziológushoz fordulni? Az alábbi felsorolás segíthet ebben, a teljesség igénye nélkül:

# Allergiák
# Asztma
# Viselkedési zavarok
# Bőrproblémák /ekcéma, makacs gyulladások../
# Tanulási zavarok /írás, olvasás, számolási zavar/
# Koncentrálási problémák, nehéz összpontosítás
# Gyomorpanaszok, evési zavarok
# Hiperaktivitás
# Hajhullás
# Izomgörcsök
# Koordináviós problémák
# Meddőség
# Krónikus fáradtság
# Nőgyógyászati problémák
# Pánikbetegség
# Ágybavizelés
# Stressz
# Félelmek
# Szorongás
# Önbizalomhiány
# Társkapcsolati krízisek
# Szenvedélybetegségek
# Alvásproblémák
"

Kép
elizabeth25
 
 


Angel!Tudom hogy nem akarod bebeszélni,csak leírtad amit gondolsz.És köszönöm az őszinteséged.De én még reménykedem egy kicsit.

Megyek ebédelni,1 óra körül jövök.

Kép
breni
 
 


angel koszi.

az en logikam szerint normalis hogy valamennyi kifolyik.egyreszt amikor a parod kiveszi a vakum hatasara is a masik dolog meg a nem mozgok meg a hallotak kifolynak,meg ugyebar a nonek is van nedve azis kifolyik.De az ugyes katonak akik bejutottak a mehbe azok nem.
Senki nem tudhatja biztosra hogy mind kifolyik e.Szerintem ezen nem kell aggodniKép

Kép
monyoka
 
 


adi koszonomKép

Kép
monyoka
 
 


Banya,
bocsánat, előbb az a vigyori fej nem úgy lett szánva! Kép Kép nyilván nem Adi dokijára értettem!
jaj de hülye vagyok ma! Kép

Monyó Kép
így van: ki is folyik, de maradnak bent is!
van, amikor én is látom a nyomát még másnap!

angel37
 
 


Lányok lehet, hogy tényleg nem kellene ezen a baba dolgon görcsölni, mert az tényleg hátráltatja a dolgot? :-)

Kép
elizabeth25
 
 


Breni,
persze, hogy reménykedj! naná! Kép ezt akartam én is kihozni! Kép
Jó étvágyat! Kép

angel37
 
 


Mindenkinek jó étvágyat aki enni készül, vagy eszik. :-)

Kép
elizabeth25
 
 


Eli,
fene tudja...
néha azt gondolom, hogy ezt nagy tanácstalanságukban mondják a dokik, ha nincs más ésszerű magyarázat...

mindenesetre én most eldobtam a hőmérőt! Kép

angel37
 
 


Angel én is. Kép
Amúgy azért vettem egy Baby Markos LH-tesztet, azt még nem próbáltam, meg itt vannak a "csodabogyók", meg a kineziológus, csak történik már végre valami! Kép

És persze Tibi bácsi! Kép)

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!

Bocsi, elfelejtettem írni, h pénteken nem dolgoztam (vagyis dolgoztam, de nem itt Kép).

A mai táblák:

Kép

Kép

Monyóka,
Boldog névnapot!

Pusz:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Na igen, a mi legfontosabb segítségünk: Tibi bácsi! Kép
Tényleg, felmentél hozzá? Kép Kép

A felsoroltak közül vmi csak segít... végülis elég, ha csak az egyik! Kép

angel37
 
 


adokik azert mondjak a ne gorcsoj ra dolgot mert van benne valami.

valami olyat hallotam hogy meg meddoseget is okozhat.olvastam is rola es kifejezetten a "nagyon akarok babat" noknel alakul ki.
a pe-t is ugyebar az agy iranyitja sot mindent a szervezetunkben.Mert ne okozhatna meddoseget is.

Kép
monyoka
 
 


Sziasztok!

Semmi extra csak beköszönök.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kata,
köszi a táblát Kép, élbolyba kerültem.
adi77
 
 


Angel, áh, nem mentem fel, pedig nagyon vonzó volt az ajánlat. :-))

Monyo, tényleg okozhat. Olvastam a Kiskegyedben egy cikket, hogy négy évig próbálkoztak babával, aztán nem sikerült. Annyira elvoltak keseredve, hogy bejelentkeztek lombikra, és mire a vizsgálatra kerültek a csaj terhes lett! :-) Úgyhogy tényleg nem szabad rajta görcsölni!

Kép
elizabeth25
 
 


Dehát ez hülyeség, hogy nem folyik ki a spermium hiszen ha benn van a folyadékban, akkor azzal együtt annak is ki kell jönnie. Ha kiöntesz egy pohár cukros vizet, akkor a cukor is kijön a vízzel együtt..... Igaz marad egy kevés a pohár alján. Na ezek mennek be!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kata , nagyon szépen köszi a táblát és a javított adatokat! :-)

Kép
elizabeth25
 
 


Kamilla, ez igaz!

Kép
elizabeth25
 
 


Kamilla Kép
Jó a hasonlat! Én is ezt próbáltam kinyögni, csak nem ilyen szemléletesen! Akár Tibi bácsi is mondhatta volna! Kép

Eli, Monyó,
igen lehet ebben vmi, az örökbefogadások utáni tehrerbeesések is végülis erre utalnak...

angel37
 
 


Angel :-)

Kép
elizabeth25
 
 


Beszéltem a dokival! Jövő szerdán megyek hozzá magánrendelésre, nem tudom hogy fogom kibírni addig. És akkor még csak megvizsgál, és ad beutalót ultrahangra. Mindegy, annyi jó benne, hogy addigra talán már lesz szívhang is. Alig várom, remélem minden rendben lesz... És azt is mondta hogy azonnal kezdjem el szedni az elevitet. A barnázás azt mondta nem gáz... Kép Hát ennyi.

Kép
Kép
banya1
 
 


Monyóka, boldog névnapot!

Banya, örülök, akkor megnyugtatott! Várjuk a híreket! Kép
Julcsi2
 


Azért remélem nem kell ilyesmire szánnom magam, hogy összejöjjön!!!Kép

angel37
 
 


Banya,
de jó, hogy rendben vagytok!
és igen, a következő alkalommal már a szívhangot is lehet majd hallani az UH-n! Kép

angel37
 
 


Kata!Ezek szerint megjött. Kép
De azért Te még nem görcsölsz a dolgon!
Köszi a táblát!
Adi, Neked miért nincs beírva ciklushossz? Mikor tesztelsz?
Julcsi2
 


Sziasztok!

Monyoka!
Boldog Nevnapot!!Kép
Csinaltal teszet?Elkezdted szedni a mensi hozo gyogyszert?

Incike!
Mindig ugy eltunsz!!Mikor mesz orvoshoz??Hogy vagytok?

Adi!
Aranyos vagy,koszi!Kép

Bettivel mi van?Nem jelentkezett ma!

Talaltam egy uj babas oldalt!ELI!EBBEN IS VANNAK KALKULATOROK:
http://www.babazo.hu/index.html

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Banya!
Ne aggodj,biztos minden rendben van!!!Kép
Nem tudott elobre idopontot adni az orvos??

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Julcsi,
valószínű most fog beállni a normális, vagyis remélem, ill. nem!!! Kép
Remélem érted. Az utolsó mensim előtt nem volt normális a ciklusom. Most az. De várjuk ki a végét. A hőgörbe-progi szerint holnap jön meg a mensim. Ha hét végéig nem jön meg, tesztelek.
adi77
 
 


Kata :-( , sajnálom. Nekem is megjött. :-) Majd legközelebb! Talán Karácsonykor! :-))

Banya, tök jó, hogy te már itt tartasz! Kicsit irigykedek! :-)

Kép
elizabeth25
 
 


Ancsa, aranyos vagy, ezt ismerem!
Nálatok mizújság babaproject ügyben?

Adi, drukk!

Kép
elizabeth25
 
 


Hát Adi, remélem nem jön meg és zebra miatt nem jön meg. Ha nem jön meg én is tesztelek hétvégén. Bár nem tudom kibírnám-e addig. Bárcsak ne jönne meg!
Julcsi2
 


Lanyok!
Kuldom a drukkjaimat:++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Valakinek hozhatna a Jezuska egy pozitiv tesztet!!Olyan sokan kertuk,legalabb valaki kapja is meg!!

En varom a mensit hogy kezdjem a dupla adag clostit!
Tanacstalan vagyok!Szerettem volna en is szedni a Folliculint,de azt mondta a gyogyszertaros neni hogy beszeljem meg a nogyogyaszommal,meg egy homeopatias orvossal!Ha csak gyogynoveny akkor miert nem szedhetem egyutt a clostival??

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Köszönjük Ancsa!
Hátha Neked sem pirike jön, hanem Zebra! Kép
Persze jobb nem várni, de olyan nehéz!Kép
Julcsi2
 


Ancsa én most szedem a Folliculin-t , az Agnus Castust-t az Almaecet Kapuszulát, ezeket 4 napja, az Elevitet meg már két hete. Azt mondta a párom, hogy reméli, hogy mivel január 4.én lesz a szülinapom, és 7.én ünnepeljük, szülinapi ajándék gyanánt kapunk egy pozitív tesztet. :-)

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztokk!
Akinek megjött: KépKépSajnálom!

Lányok sztem,ami kifolyik annak ki is kell folynia.Nem azon múlik!
Azt olvastam,az a jó,ha egyszerre van orgazmusa a nőnek,és a férfinak,úgy a legesélyesebb a dolog.Le volt írva az is miért,de most hülyeséget nem akarok írni,pontosan meg már nem tudom idézni.
Szóval erre tessék hajtani!!!!!KépKépKépKép

Ancsa
Nekem most uez a gondom az Agnus Castussal,hogy szedhetem-e a bromo mellé.
Mert mindkettő jótékony hatású a prolaktinra,csak a bromot reggel nem tudom szedni,és akkora gondoltam a homeos bogyot.Csak nem merem együtt szedni.Itt meg nincs homeopata a közelbenKépKis pi..a város ez!Kép

Teszt előtt állóknak:

KépKép

KépKép

KépKép
okr
 
 


En most azt sem tudom hogy mikor kene megjonnie!!
A doki azt mondta hogy a gyogyszertol majd lerovidul,de itt az ellenpelda Odett!Neki sem lett rovidebb a ciklusa!Ez azt jelenti hogy min.8nap meg,vagy kitudja!Az elozo ciklusom 35napos volt!

Mennem kell,mert kiabal a gyermek!
SZIASZTOK!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


".....ami befolyik az rögtön kifolyik...."
Melyik dalban van ez?

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla
8 óra munka,8óra pihenés..... Beatrice azt hiszem.

KépKép

KépKép
okr
 
 


Ancsa, szia! Kép
Talán azért nem szabad egyszerre szedni, mert ugyanarra hat mindkettő, és rosszul erősíthetik egymás hatását, vagy vmi ilyesmi... Lehet, hogy túlstimulálnának? Csak találgatok ám...Kép

Postás volt már ma? Kép

Kamilla,
Beatrice: 8 óra munka... Kép
Majd kérjük, ha fogunk egy pontos labdát! Kép

Szia Kriszta, Kép
édes a kis zebra! nekem az ő pici vékony csíkjai is elegek lennének...Kép

angel37
 
 


ancsa meg nem teszteltem.Biztosra akarok menni.
vagy tok negativ vagy tok pozitiv.nekem halvany csik nem kellKép

kriszti ezt en is olvastam.ha jol emlekszem akkor azert jo ha egyszerre van orgazmus mert akkor a no mehosszehuzodasi segitik a spermium elorehaladasat,de lehet hogy hulyeseget irokKép

lanyok koszi a nevnapi koszontot,enyien meg soha nem koszontottek felKép

Kép
monyoka
 
 


Monyoka!
Én egy halvány csíkkal is megelégednék! Kép
Én is ezt olvastam az orgazmussal kapcsolatban!
Julcsi2
 


julcsi nekem mar volt halvany csikom.
nem akarok tobbet olyat.

Kép
monyoka
 
 


KépMONYOKA!!!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Monyoka! Az hogy lehet? Bocsánat ha tapintatlan vagyok, ha nem akarod leírni, persze megértem!
Vagy a használt tesztre gondolsz?

Gyönyörűek ezek a rózsák!
Julcsi2
 


Én is ezt a képet kaptam a barátnőmtől csak mms-be a névnapomra. Tényleg gyönyörű!

Lányok, tanács kéne!

Kép
elizabeth25
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?