Új privát üzeneted érkezett!

Adi!
Nem titok, Ágnes a neve, és 2 helyen rendel, Árpádtetőn, és a Petőfi utcában.

Kép
Kép
banya1
 
 


Köszi csajok,de nem hinném hogy baba van a dologban,de még reménykedem egy kicsit.

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Moni,mennyiért vetted meg a bogyókat?Kaptál azt a Folliculum izét is??

Kép, akinek megjött!

zsuzska80
Szombathely
 
 

 
 

Zsuzska én is vettem mind a kettőt, amit Banya mondott. Meg Almaecet kapszulát is, az volt a legdrágább. :-(, de remélem, hogy megérte!

Kép
elizabeth25
 
 


Moni, Te miért vetted ezeket a bogyókat, ha Nálatok a katonákkal van gond?
Julcsi2
 


Eli,de Te Folliculumot is vettél?Nem azt mondtad hogy nem kaptál??

zsuzska80
Szombathely
 
 


Zsuzska én nem mondtam ilyet, hogy nem kaptam!
Az szerintem nem én voltam. :-)

Kép
elizabeth25
 
 


Lányok, melyik nap volt utoljára táblánk? Vissza szeretném keresni. Tudja valaki?
Julcsi2
 


Megtaláltam.

Mi lehet Katával? Már neki is meg kellett volna jönnie!
Kata jelentkezz!
Julcsi2
 


Sziasztok!

Valaki le tudná nekem írni annak a dokinak a címét, amelyik olyan gyorsan válaszol? Mert véletlenül kitöröltem. :-(
manó11
 
 


Eli, akkor te dirket nem vettél??Akkor nem értem.

zsuzska80
Szombathely
 
 


Zsuzska, én megvettem mind a két homeos dolgot, amit Banya mondott, szedem is, meg még az Almaecet kapszulát is, azt is Monyó mondta. Kegyetlen szaga van, de jó! :-)

Kép
elizabeth25
 
 


Banya,
Árpádtető, a lakhelyemtől nincs túl messze; a Petőfi u. pedig a mh.-től van egy köpésre, ez utóbbi mégis szimpatikusabb.Kép
adi77
 
 


Bocsi, Monyo, helyett Banya-t kellett volna írnom.

Kép
elizabeth25
 
 


Eliza,
egyszer azt írtad találtál infot a neten ezekről a bogyókrók...betudnád másolni ide?
adi77
 
 


Sziasztok Lányok!
Látom van izgalom!Én még nyugiban vagyok mert nekem 27- e körül kell "nem" meg jönnie!Bár képzeljétek , tegnap fürdés közben észrevettem hogy betonkemény a hasam!Na ez mitől van???
edit25
 
 


Adi77. Én a google-be írtam be, meg az origoba, hogy barátcserje, meg agnus castus, és úgy tudtam olvasni róla infókat. Te is nézzd meg így.Ugyanígy az almacete kapuszláról is.

Kép
elizabeth25
 
 


Eliza,
köszi Kép!
adi77
 
 


Adi, szívesen. Ti mióta próbálkoztok amúgy?
TE is veszel ilyen bogyókat? :-)

Én meg képzeld kineziológushoz megyek ma. :-)

Kép
elizabeth25
 
 


Eliza,
augusztus óta nem védekezünk, de a mensi problémáim miatt, csak 1 hónapot (az utolsót) számolhatjuk. Tehát még nem régóta!

Még nem tudom veszek-e. Valószínüleg igen, szeretem a természetes gyógymódokat. Előbb tájékozódok róluk.
Egy pár dolgot már olvastam a barátcserjéről....
FIGYELEM! TERHESEN MÁR NE SZEDJÉTEK!!!! és zsályát se fogyasszatok!

Na megyek tovább tájékozódni Kép...kiváncsi vagyok még az almaecetre is...
adi77
 
 


Eliza,
számolj be kineziológusnál történtekről! Kép
adi77
 
 


Eliza én is ezt szerettem volna kérni! Hányra mész?
Julcsi2
 


Lányok!Nagyon szédülök!

Kép
breni
 
 


Ok, majd befogok számolni!
6ra. Már 4 barátnőm lett babás két hónapon belül, ahogy elkezdett hozzá járni, hát majd kiváncsi leszek!

Kép
elizabeth25
 
 


Breni,
rég láttam táblát, neked mikor kellene v. kellett volna megjönnie?
adi77
 
 


Breni, csinálj tesztet!

Kép
elizabeth25
 
 


Barátcserje,
a görög nők ezt adták a férjeiknek, ha már nem akartak több gyereket. Csökkenti a szexuális vágyat! Nehogy adjatok belőle a férjeiteknek!Kép
Egyébbként fokozza a progeszteron termelést és mensi ill. mensi előtti panaszokra is jó.
adi77
 
 


Breni,
itt vagy? Ne hogy elájulj!!!
Igyál sok folyadékot! Ha van vérnyomásmérő a közeledben, mérd meg!!!
adi77
 
 


Adi én nem érezném ,hogy csökkentené a sexuális vágyamat! :-) Sőt! :-)

Kép
elizabeth25
 
 


Eliza,
csak a férfiakra vonatkozik Kép
FÉRJEK ELÕL BIZTONSÁGOS HELYRE ZÁRNI!!! Kép
adi77
 
 


sziasztok.

Kép
monyoka
 
 


Az almaecetnek, fogyasztó, zsírégető hatása is van. KépKép Már így is olyan sovány vagyok Kép.
adi77
 
 


Adi!A múlthónapban a 34. napon jött meg,ma vagyok a 30.napon.Lehet csinálok egy tesztet.Még nem tudom.Nincs vérnyomásmérőm.Annyira azért nem vagyok rosszul hogy elájuljak.

Kép
breni
 
 


breni szerintem 34 cn elott ne csinalj.De te tudod.

Kép
monyoka
 
 


Adi, akkor a férjem elől elzárom. :-))
Amúgy én nem olvastam azt az Almaecetről, hogy fogyasztó, zsírégető hatása van, bár rámfér, mert vagy 15kg szívesen ledobnék magamról. :-))

Szia Monyo! Hogy vagy?

Kép
elizabeth25
 
 


Breni,
Lehet, hogy csak a premenstruációs időszakodat éled Kép, reméljük inkább mást Kép.

Monyoka,
reggel olvastam a másik topikban, hogy rád "parancsoltak", menjél dokihoz. Egyébként tényleg, miért nem mész? Próbáltál már valami természeteset, pl. cickafark...stb? Nekem több hónap kitartás után...,de bejött Kép!
adi77
 
 


eli kosz megvagyok.reggel felkeltettek telefonon akkor kicsit pipa lettem,de kezdek helyrejonni.

adi.Nekem nem lehet parancsolni,nagykislany vagyok marKépKép
nagyon jol tudom mert nem megyek orvoshoz.okom van ra.
Menzi 1 napjatl fogom inni a cickat.

Kép
monyoka
 
 


Adi!Mi az a premenstruációs időszak?

Bemásolok valamit,ezt egy nő írta egy dokinak:

Tisztelt Doktor úr!
Férjemmel együtt nagyon szeretnénk gyereket. De ahányszor megtörténik az aktus mindig kifolyik a hüvelyemből a spermium. Mi a teendő?
Köszönettel B.E.
Tisztelt Asszonyom!
A spermiumok - miután nem folyékonyak - nem tudnak kifolyni a hüvelyből. Ami kifolyik az az ejakulátum sejteket nem tartalmazó folyédéka, mely a különböző mirigyek válladéka. Teendő tehát nincs.

Kép
breni
 
 


Üdv Lányok/Asszonyok! Kép

Adi Kép
legtöbbször a 12 napon van a pé-m, úgyhogy a 10-11. napokra próbálom intézni a vacsit! Kép

Móni,
sajnálom, hogy megjött!
és mivel ügyes voltál, és jól viselted, küldök egy virtuális hátbaveregetést! Kép

Julcsi,
onnan kell számolni, amikor beindul a mensi, az az első cn, a pecsételés nem számít! Kép

Breni,
kicsit ijesztőek ezek a rosszullétek Kép legalábbis engem nagyon megijesztene...
Lehet, hogy baromság, de az Elevittől nem lehet rosszullenni?
Persze lehet ám, hogy a zebra műveli! Kép

Eli Kép
nehogy túlzásba vitt a sok csodaszert!

Az orvos válaszolhoz:
Ja, meg a benne lévő kiskatonák is kifolyhatnak vele együtt...

angel37
 
 


Monyoka,
kb. 7-8 éve nekem is volt rossz tapasztalatom nődokival, úgy vizsgált meg, hogy folytak a könnyeim, nem tudtam uralkodni magamon, lelkileg és testileg is megalázott, nem kívánom senkinek. A férjemnek (akkor még a barátom volt) el kellett kéretőznie a munkahelyéről, hogy haza vigyen, mert mozdulni sem tudtam...Kis híján elájultam, pedig életemben nem ájultam még el. Mivel a helyzet akut volt, nem tudtam felkeresni a 60km-re lévő dokimat. Évekig keresgéltem itt Pécsen nődokit, (tájékozódtam felőlük) mire rászántam magam, hogy elmenjek újra.
Lehet, hogy neked teljesen más az okod, mindenesetre megértelek KépKép.
adi77
 
 


Angel!Én nem fogom fel ilyen tragikusan mivel sosem szoktam rosszul lenni.Lehet hogy az elevittől van,de azért én szedem,de csak ebben a ciklusban voltam,vagyok rosszul,vagyis nem is mondanám ezt rosszullét csak szédülésnek.És nem most kezdtem el az elevitet szedni.Én általában optimista vagyok és egyáltalán nem gondolok rosszra.

Kép
breni
 
 


Az almaecetnek tényleg van fogyasztó hatása, én arra szedtem már vagy 3-4 hónapja, és ha valaki tényleg mellette sportol az fogy!Én 6 kilot adtam le.

zsuzska80
Szombathely
 
 


adi sajnalom.Tenyleg nagyon rosz lehetett.
nalam ilyen nem all fenn.Eddig csak rendi dokik vizsgaltak meg.
igaz rendesen csak egy doki a masik nem birt huvelyen keresztul mert akkor meg szuz voltam.
nekem masok az indokaim mert ne menjek.
egyreszt szeptemberben voltam es akkor azt mondta minden rendben tehat valoszinu lelki okai vannak.
nem vagyok az az orvoshoz szaladgalo tipus.
A masik dolog hogy tok ertelmetlennek latom most elmenni dokihoz.
jan-feb ugyis leallunk es elkezdem a fogyokurat.
most ha elmennek dokihoz az lenne az elso hogy hormont neznek es az tuti nem lenne jo a sok sulyfeleslegem miatt.
tehat eloszor lefogyok aztan megyek dokihoz.
nekem ez a par honap mar nem szamitKép

Kép
monyoka
 
 


Adi!
Megkérdezhetem ki volt ez az aranykezű nődoki? Elég ha csak a monogrammját leírod, még véletlenül sem szeretnék a kezei közé kerülni...

Kép
Kép
banya1
 
 


Breni,
bemásolok egy cikket, amit elmentettem.
Premenstruáció= menstruációt megelőző időszak
Én eddig nem éreztem ilyet, valószínű a fogi gátló miatt, de most olyan érzékeny vagyok. Olyan könnyen meghatódok stb...(nálam is most van premensi)Kép
<!--attachment: Premenstru_lis_szindr_ma__bar_tcserje_-312429.doc*mime_msword.gif*application/msword*39.9**Premenstru%e1lis+szindr%f3ma+%26%2340%3bbar%e1tcserje%26%2341%3b%2edoc --><center><pre>
Kép
Premenstruális szindróma (barátcserje).doc (39.9 k)</pre></center><!--/attachment-->

Monyoka,
a cicka jó ötlet Kép én még a palástfüvet is javasolnám a cickával!

A doki hozzászóláshoz:
Breni megnyugtattál, Angel a gyanút felébresztetted újra Kép Kép
Szóval kifolyik a katonákkal együtt?
Múltkor tök sokat voltam vízszintesben és utána még a gyertya állást is bevetettem KépKépKép, de hiába kifolyt Kép. Remélem nem az összes Kép.
adi77
 
 


Monyó!Boldog Névnapot!!!

Kép
breni
 
 


breni koszonom szepenKép
na ez volt a reggeli telefonok celja isKép

nekem egy kicsi kifolyik szeretkezes utan de valamennyi benmard.
volt hogy egy kis adag masnap jon ki(megismertem a szagajarol)Kép

Kép
monyoka
 
 


Adi!Köszi,elolvastam.Na majd meglátjuk mi lesz.Ha baba baba,ha nem nem.Nem fog rosszul érinteni,fel vagyok készülve lelkileg.

Kép
breni
 
 


Nem viszem túlzásba a sok csodaszert, egyébként sem csodaszerek ezek! :-)

Amúgy ami kifolyik, abban nagyon sok kiskatona van. Nekünk szerintem eddig azért nem sikerült, mert misszionáriusba csináltuk, és hiába párnáztam meg minden, egy csomó dolog kifolyt! :-( Ezentúl majd máslesz!

Amúgy a kineziológus sem csodadoki, semmi csodát nem tesz. DE abban van valami, hogy már nagyon sok nőnek segített, többek között 4 barátnőmnek is, 2 hónapon belül. :-))

Kép
elizabeth25
 
 


Breni,
nem akartam belédbeszélni, hogy baj van, nehogy így értsed! De épp azért érdekes, mert nem szoktál egyébként rosszullenni (én még soha nem voltam rosszul, ezért ijednék meg! Kép)
Jó neked, hogy így fogod fel Kép, és reméljük zebra van a dologban!

Szia Banya! Kép
Ugye? Kép

Adi,
a spermium abban a folyadékban úszik, úgyhogy... de, hogy megnyugtassalak: aki már beért a méhbe, biztos ott is marad! Kép

angel37
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?