Új privát üzeneted érkezett!

Na jó én mentem. Majd egyszer csak jövök. Lehet hogy hétvégén benézek valamelyik nap. (Ha lesz időm Kép)

Puszi mindenkinek


Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Szia Hajni!Orulok hogy jol vagy!!!Milyen az uj hazikoban lakni??

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa, bocs,biztos összekevertem. A legbiztosabb az lesz, ha szakemberrel konzultálok,mert én megennék-meginnák ám mindent,amiről azt állítják segíthet.Nekem először,1 tüszőm volt,amiből ciszta lett.Aztán fél év kihagyás, majd újra első hónapban 1 tüsző, 2.hó-ban 2 tüsző.Remélem egyszer csak sikerül!

Banya én is szeretnélek megkérni arra amire Móni egy jó sz.hely-i homeopata orvos elérhetőségére.
odett
 
 

 
 

Ezek a tuszok mekkorak voltak??Mennyit szedtel a mutet ota?

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Elfelejtettem írni a 3.napi hormonszintemet nézték,tavasszal bromot kellett szednem, most ősszel ism.3.napi alapján már nem kell.A többi rendben van, de nekem mindig csak a 3. napon vettek vért,olvastam már olyat is, v.kinek a 21v.2.valhányadikán is nézték. Hányadik napokon vesznek vért, középidő táján is?
odett
 
 


Nekem ugy vettek!A 3.es a 27.napon.

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Mennem kell!!!!KépKép

SZIASZTOK!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Tavasszal nem tudom, nem mondta, akkor még nem voltam annyira képben, hogy mit is kérdezzek.
Õsszel okt-ben 11.nap 16mm, nov-ben 8.nap 12-13mm akkor azt mondta, 16mm-től számít érettnek.
odett
 
 


Odett
Nekem,mikor volt tüszőnézés 2 naponta kellett menni.Azt is megnézték megrepedt-e a tüsző.
A bromot én is szedem,a dokim mondta a terhesség 8. hetéig kell szedni.
A másik topikban írták a lányok,hogy nekik is folyamatosan kell szedni,mert ha abbahagyod felszalad a prolaktin.Ami pedig nem jó,mert a petérés hiányát,ill. vetélést okozhat.Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Eltűnt amit írtam!!!
Szia Okr Nekem is mondta az orvos h. majd a terhesség alatt is szedni kell, de fél év múva azaz ősszel abbahagyhattam.Most kicsit erőszakos leszek, és megkérem többször is mehessek! Ha nem tartja szükségesnek,orvost váltok, bár elég szimpi, csak nem foglalkozik velem eléggé, szerintem.
odett
 
 


Odett
Ha úgy gondolod,másik doki többet törődne veled,akkor vált orvost!
Én az enyémmel tökéletesen elégedett vagyok.Kép
Most is kéne menni tüszőnézőbe,csak sajna a férjem nincs itthon,így aztán minekKép

Hát nem értem,ha először azt mondta terhesség alatt is kell szedni,aztán meg abbahagyatta.....fura.

KépKép

KépKép
okr
 
 


Lányok, annyira aranyosak vagytok!, és kedvesek! és segítőkészek!... Köszönöm.
Annyira még nem tudom,ki hol tart, de ígérem, visszaolvasok, és megpróbálok képben lenni.
odett
 
 


Igen,mert tavasszal keztem,aztán cisztám lett, műtöttek,de a bromot akkor is szedtem kb.fél évig, most ősszel ismét próbálkoztunk és a vérvételen már a hormonok rendben voltak akkor hagyhattam abba.Lehet tavasszal annyira rágörcsöltem az nyomta meg a prolaktin szintet. Azt olvastam, ez lehetséges, én meg eléggé stresszes vagyok sajna.
odett
 
 


Egy minutumra visszajöttem Kép

Odett,
aha, látom van egy kis rendszertelenség...
de sztem a Closti mellett is érdemes lenne mérni magad!
Vasárnap kérdezz rá mindenre a dokinál! Kép Volt úgy, hogy összeírtam a kérdéseimet, és szépen sorban feltettem a dokimnak, ő meg válaszolt... magától nem mondott volna ennyit! Kép

A pé-t nagyon ritkán érzem én is, de általában tünet nélkül zajlik...(csak a hőm emelkedik a ciklus második felében). Cervix nyákom nekem nincs, de ebben nem vagyok mérvadó! Kép

Ebben a ciklusban volt hormonvizsgálatom, és 18. és 22. napon vettek vért!

Ja, örömmel látom, hogy te is ötye vagy! Kép Külön üdv!Kép

angel37
 
 


Odett
Sztem azért a hőmérőzést próbáld meg.Legalább megismered,hogyan működsz!Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Kriszta,
szóval Hasfelmetsző Jack? Kép Kép

angel37
 
 


Inkább láb-és karfelmetszőKép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Ma vagyok az 1 cn napon. Hogy tudnék olyan jó kis hőmérséklettáblát szerkeszteni,v. hol találom?
Köszi Angel, írogatom,még nem látom a végét,vasárnapig lesz időm kifundálni.
Keresztfiam ált.isk.elsős volt,mutatta a szerelmeslevelet, amit kapott. Kérdeztem tőle, elteszi-e emlékbe? Mire Õ :-Már kitöltöttem, vissza kell adni.A szerelmeslevél egy teszt volt, szereti-e Õt ?igen,nem? be kellett jelölni, és van -e titka, szintén jelölős.Annyira aranyos volt. Nem is tudom miért írtam le,ez jutott eszembe.
Ha jól értem, én már ötye vagyok a köbön, nem is tudom, hogy ment el ilyen gyorsan az idő.
odett
 
 


Ma vagyok az 1 cn napon. Hogy tudnék olyan jó kis hőmérséklettáblát szerkeszteni,v. hol találom?
Köszi Angel, írogatom,még nem látom a végét,vasárnapig lesz időm kifundálni.
Keresztfiam ált.isk.elsős volt,mutatta a szerelmeslevelet, amit kapott. Kérdeztem tőle, elteszi-e emlékbe? Mire Õ :-Már kitöltöttem, vissza kell adni.A szerelmeslevél egy teszt volt, szereti-e Õt ?igen,nem? be kellett jelölni, és van -e titka, szintén jelölős.Annyira aranyos volt. Nem is tudom miért írtam le,ez jutott eszembe.
Ha jól értem, én már ötye vagyok a köbön, nem is tudom, hogy ment el ilyen gyorsan az idő.
odett
 
 


Üdv Lányok/Asszonyok! Kép

Ma én is megkezdtem új ciklusomat! Mindent összevetve jó a hangulatom, tudtam, hogy most úgyis ez várható! Kép

Odett,
a www.fertility.com oldalt nézd meg, valahol ott tudsz ilyet gyártani! asszem regisztrálnod kell magad!
Nekem saját gyártású excel tábláim voltak Kép, ja, amíg el nem tűntek a floppyról.

A hőmérőcskémet pedig ma reggel bezártam a szekrénybe! Kép

angel37
 
 


Sziasztok!

Angel!
SajnalomKép!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Sziasztok!

Egy másodpercre beugrottam a mh-re. De már megyek is haza a párocskámhoz! Kép

Angel Kép
ne feled mit írtál pénteken: mensi idő gyorsan elmegy-megtervezett pe-álmodozás... hogy jelentem be...
Ez egyébként nekem is bejött és megtudom őrízni a jó kedvemet.
Bár még könnyen jár a szám: most tartok az álmodozós résznél Kép

Inci,
megleptél, hogy még egyben vagy Kép
Szorítok, hogy jó szüli napi ajándék legyen a párodnak és hogy minden simán mennyen! KépKépKép

Proone,
csak ámulok, hogy milyen szép babád van Kép! Már közvetlenül születés után is gyönyörű volt!

Eliza,
most megjött vagy nem KépKép?!
Szorítok , hogy + legyen!

Odett,
ha nem is váltasz rögtön, de menny el másik dokihoz is sztm.!

Banya,Kép
ha mész a dokihoz, számolj be mi történt! Jó?
Kihez mész?

A többieknek is kellemes hétvégét kívánok! Kép

Most mennem kell!
adi77
 
 


Szia Adi!
Neked is kellemes hetvegetKép!!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa, Adi,
köszi! Kép Kép

És tényleg jó kedvem van, nemcsak duma! Kép

Tervezek egy kellemes vacsorát az egyik esélyes napra! Kép Amolyan előkarácsony-féle...

angel37
 
 


SZIASZTOK!

Odett
angol nyelvű:www.FertilityFriend.com
www.Pregnancy.org
német nyelvű:www.wunschkinder.net

Angyal
Kép

Ancsa,Adi
Kellemes hétvégét!

Mondjátok,ti már bevásároltatok karácsonyra?Én még szinte sehol sem tartok.Annyi ember van mindenfelé,hogy kimozdulni sem esik jó.Gyerekkel meg szinte lehetetlenKép

KépKép

KépKép
okr
 
 


SZIASZTOK!

Angel!
Orulok hogy igy allsz hozza!!KépKép
Remelem sikeres lesz a vacsoraKépKép!!

Kriszti!
Meg mi sem vettunk semmit!!Megbeszeltuk a csaladdal hogy csak a gyerekeknek veszunk ajandekot,de azok is 9-en vannak!Nekunk sem konnyu Marcival menni vasarolni,foleg jatekot!Azt hiszi hogy neki nezzukKép!
Ada hogy van??

Incike!
Boldog szulinapot a parodnak,meg remelem Marcinak isKépKépKép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


SZiasztok! Kép
Hááát, ma sincs nagy mozgás...

Szia Ancsa Kép
örülök én is! Kép
remélem összejön a vacsora! Kép onnan már csak jó lehet! Kép

Incike,
csatlakozom az előttem szólóhoz!
nagyon jól jönne ki, ha ma születne a pici! Kép

angel37
 
 


Sziasztok!
Ma vagyok a 2.cn-n.

Kép
lara26
 
 


Lara
Nagyon-nagyon sajnálom!!!Kép
Mi van ezekkel a zebrákkal????Kép

Ancsa
Nem könnyű gyerekkel vásárolni,az biztos!KépMég kaját sem,főleg így karácsony előtt.Annyian vannak minden hol,hogy szinte összenyomnakKép
Remélem jövő héten sikerül majd megvenni az ajándékokatKép
9 gyerek,az tényleg nem kevés!Főleg,ha mindegyiknek szupi játékot akarszKép

Ada tiszta nyűg!Talán a foga miatt,vagy ki tudjaKépMarci hogy van?Nincs megfázva ebben a rossz időben?

Angyal
szia,itt is!Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Lara,
sajnálom! Kép Kép

nem lehet bízni ezekben a patásokban Kép sajnos öntörvényűek...

Kriszta,
szia Kép
én már úgy szeretnék gyerekkel vásárolni!!! (azért megjegyzem, kíváncsi lennék, mit mondanék akkor... Kép)

angel37
 
 


Angyal
Ha épp nem őrült meg mindeki,és vásárol nyakra-főre(ahogy pl. most)Nagyon jó vásárolgatni a gyerkőccelKép
Persze ilyenkor nagypocakkal sem érdemes a bevásárlóközpontba merészkedni egy sokkoló készenlétbentartása nélkül.KépKép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok!

Kata!
Légyszi javíts, ma vagyok a 3. cn.

Odett!
Merrefelé laksz? Ki az orvosod?

Egyébként büszke vagyok nagyon magamra, mert smemi kiborulás meg szomorúság!!! Pedig nagyon görcsölt a hasam mikor megjött. Kép Nem is emlékszem mikor volt iylen! Meg is vettem azonnal a homeos bogyókat, meg az almaecetkapszulát én is.

Banya!
Miylen fogkrémmel lehet fogat mosni? Vagy csak a fél órás intervallumban nem lehet mentolossal?

moni
 
 


Sziasztok, jó reggelt!

Már megint egy hét kezdődik... Kép

Okr, és a többiek
Sajna a karácsonyi ajándékokkal még én is hadilábon állok, pedig engem nem akadályoz egy kis gyerkőc Kép.
Utálom a tömegnyomort Kép! Persze én tehetek róla, mint mindig, miért nem mentem korábban!
Az idén pedzegettük a párommal a családnak, hogy ne vigyük túlzásba, csak olyan jelképeset....a lényeg, hogy együtt vagyunk, eszünk-iszunk....Ha lesz gyerkőc a sógornőméknél és nálunk is, akkor meg csak a gyerekek kapjanak! Sajna ez még odébb van.

Ancsa,
néztem a profilodat: GYÖNYÖRÛ A KIS FIAD! Kép

Lara, Moni,
sajnálom! Kép
Fel a fejjel!

Angel,
neked ilyen korán van pe-d, hogy kari előesti vacsi lesz Kép?

Moni,
ha jól emlékszem egyáltalán nem lehet mentolosat enni ill. ment-sal fogatmosni! Persze Banya az illetékes.

Odett,
a német nyelvű grafikonban tudok picit segíteni. Kép Az angolhoz hülye vagyok! Kép

Magamról csak annyit, hogy még mindig álmodozós fázisomat élem Kép, és remélem ez így is marad Kép!
adi77
 
 


Sziasztok lányok!

Kata légyszi javítsd át, hogy ma vagyok a 4 cn-n, és a ciklushosszt légyszi írd át 32 napra. Köszi. :-)

Amúgy képzeljétek ma megyek a kineziológushoz, úgy izgulok.

Annyira aranyos volt a párom, mikor pénteken este megjött a mensim! Nem is bánom, megmondom őszintén, majd legközelebb. :-)

Ti hogy vagytok?

Kép
elizabeth25
 
 


Moni én is szedem amiket Banya mondott, és úgy van, ahogy Adi mondja, nem lehet mentolosat sem enni, sem inni az egész kezelés alatt. A fogkrém helyett én vettem homeos fogkrémet, azok is nagyon jók. :-)

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!

Elkeserít ez a zebrástalanság!
Nekem még nem jött meg,de tegnap nem bírtem tovább és csináltam egy tesztet. Negatív. Kép
Azért csináltam, mert tegnap érkezett haza a férjem és elterveztem hogyan lepem meg. Hát pofáraesés volt.
És úgy érzem ma meg is fog jönni. Egyenlőre még barni sem volt.

Móni! A te zebrádra különösen mérges vagyok Ígérgette, hogy jön, aztán mégse! Kép
rülök lányok, hogy ilyen pozitívan élitek meg.
Julcsi2
 


Sziasztok!Jó reggelt!

Kép
breni
 
 


Julcsi, muszály pozitívan megélni, mert már hülyét kaptam volna, én is. :-( Az nem biztos, hogy még megfog jönni, meg a teszt is negatív, lehet, hogy esetleg még korai, majd meglátod. Amúgy nem pénteken kellett volna neked megjönnie? Akkor már késik, 3 napja. :-)) Amúgy mindennek ellenére én is csináltam egy tesztet vasárnap reggel, de totál negatív lett, bár a mensi megjöveteléből gondoltam, hogy úgysincs semmi.

Kép
elizabeth25
 
 


Eliza, igazából nem tudom mikor kellett volna megjönnie. Most a 27 cn-on vagyok.Nekem rutka, hogy ilyen hosszú ciklusom legyen, de azért volt már rá példa. Csak tudod az a baj, hogy nem tudom, hogy az előző mensimet honnan számítsam. Ahogy a korábbiakban írtam, az első 2-3 nap kisebb mennyiség volt csak. Ha ezt nem számítom, akkor még csak a 24 cn-on vagyok.
És most görcsölgetek is.
A teszten pedig úgy érzem egy halvány csíknak kellett volna már lennie, ha bébi van a dologban.
Mindenesetre tegnap nagyon reménykedtem. Remegve csináltam a tesztet. És nagyon rosszul esett hogy nem volt csík. Nekem még soha nem volt két csíkom. Olyan jó érzés lehet.
Julcsi2
 


Julcsi, nekem sem volt még soha két csíkom. :-(
Én is reménykedtem, mint állat, mikor már két napja késett, de mikor pénteken megjött, akkor nem szóltam semmit, de mikor a párom szombaton elment dolgozni, nagyon kibőgtem magamat, aztán azt mondtam, hogy fel a fejjel, tovább kell lépni, ez nem a világ vége!
Elmegyek a kineziológushoz, inkább rá költöm a pénzt, mint a dokikra, akik mondanak mindenféle baromságot, és 7000 -ket elkérnek egy - egy vizsgálatért. Szedem az Elevitet, Banya homeós "dolgait", aztán majd meglátjuk. :-)

Kép
elizabeth25
 
 


Ja és a 14 cn-on volt PÉ. Legalábbis úgy emlékszem. Akkor meg 28 napra kell megjönnie. Kép
De nagyon jó volt reménykedni és perzse titkon most is reménykedek. Ha nem lennének görcseim jobban hinnék benne.

De ne is beszéljünk erről. Nem akarok túl sokat foglalkozni a dologgal. Rosszabbul fog esni ha megjön. Úgyhogy le akarok szakadni a témáról.

Szia Breni! Mi újs? Hogy vagy?
Julcsi2
 


Eli, lehet hogy én is rávetem magam a homeós bogyókra. De jó lenne, ha a férjem is szedne valamit. Először azért szeretném megtudni hogy hol a hiba. Úgyhogy először jönnek a kivizsgálások.
Az Elevitet biztos lehet szedni a homeós cuccok mellett?
Julcsi2
 


Julcsi, igen. Megkérdeztem a gyógyszertárba, mikor megvettem a bogyókat.
Én egyenlőre nem akarom a páromat rángatni orvoshoz, és én sem megyek megint el, majd ha egy évig nem sikerül, akkor utána.

Kép
elizabeth25
 
 


Julcsi!Köszi jól vagyok most én is várom hogy ne jöjjön meg,gondolom a héten eldől,bár amennyit mi együtt voltunk abból gyerek?!Na mindegy.Én is szedem már 2 hónapja az Elevitet.Meg az E-vitamint(elősegíti a fogamzást).Ennyi nálam.Éjszaka felkeltem pisilni úgy megszédültem hogy majdnem neki estem a mosógépnek.

Kép
breni
 
 


Sziasztok Csajok!
Jó reggelt mindenkinek!
Sajnálom a mensiseket, drukkoltam nagyon, úgy látszik sajnos nem voltam elég hatékony, de ígérem legközelebb még több energiát küldök. Kép
Nálunk szombaton volt egy kis riadalom, elkezdtem barnázni. Eléggé megíjedtem, mert ugyan hallottam már ilyesmiről, de ha jól tudom a vetélések is valahogy így kezdődnek. Szóval rendesen remegtem a klotyóban, mikor észrevettem a dolgokat... Mást nem tudtam csinálni, hát vártam. Még tegnap is folytatódott a dolog, ma eddig még nem vettem észre de még meglátjuk. Mindenesetre a hasam nem fáj, ezért remélem nincs baj. De a dokimat biztosan felhívom ma, elújságolom a híreket, ő majd mond valami okosat...
És beszéltem anyóssal, ajánlotta a www.homeopata.hu oldalt, ott mindent megtaláltok, dokikat, leírást, mindent. Tanulmányozzátok!
Móni!
Ahogy a csajok írták, no mentol végig! A patikákban lehet kapni ilyen speckó fogkrémet!

Kép
Kép
banya1
 
 


Eli, mi már a 10. hónapnál járunk, úgyhogy lassan itt lesz az ideje. Szeretném ha egyszerre kezdenénk a vizsgálatokat, hogy ne veszítsünk időd.
Julcsi2
 


Banya,nem lehetett könnyű, én is halálosan megréműltem volna, de másoknak is szokott ilyen lenni a terhesség alatt, biztos nincs semmi baj. Megnyugtatásul én csinálnék egy tesztet. De a dokid biztosan megnyugtat és behív vizusgálatra.
(Ja és ha jól emlékszem Bettinek is volt pecsételés, de kérdezd meg a lányokat, biztosan ők is megnyugtatnak)

Reni! Megy a drukk ezerrel!******************
A szédülés jó!Kép
Julcsi2
 


Igen, Breni a szédülés az nagyon jó jel! Drukk-drukk-drukk! Kép

Julcsi a mi időnk is biztos eljön egyszer, bárcsak már eljönne!

Banya elkezdtem szedni csütörtökön a homeos bogyókat, remélem nekem is használni fog. Amúgy nagyon jókat olvastam róluk, főleg az Agnus-ról. :-)

Kép
elizabeth25
 
 


Banya,
már át is futottam az oldalt Kép.
Az anyósodnak mi a keresztneve (persze, ha nem titok!) és hol rendel?
adi77
 
 


Banya,amúgy vettem homeós fogkérmet, nagyon fini. :-)))

Kép
elizabeth25
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?