Új privát üzeneted érkezett!

Bocsí hogy ilyn későn reagálok csak közbe családi gondjaím ís vannak ez most legalább kikapcsol egy kicsít!Te kijártál cigizni a teraszra?Bocsí a kérdésért csak annyira tudni akarom ki vagy,annyí mindenki beugrott amíota beszélünk vagy talán piros kőntősőd volt?Melyik nap szültél egyáltalán?Ugy látszik a januári babák mind vigyorgosak ezt azért irom mert 3-mat ís ísmerek és mindhárom ilyen.Na meg persze az enyém is néha tényleg azt kérdezem tőle hogy nem e zsíbbad a szája a sok vigyortol!Tényleg rakok már be majd képet csak ahoz a férjem kell de azért most megprobálom ha nem megy majd holnap!!!jo éjt nektek az enyém egyébként már alszik és ílyenkor csak reggel 6-kor ébred!Puszi
Vendég
 


Szia Roxmort!Sajnos nem emlékszem rád még igy a kép alapján se valoszinü hogy akkor a barátnőmet ísmered mert ő szült csütörtök éjjel 1/2 1-kor Vírágnak hivják a lányt és fiut szült!De viszont én ís még akkor éjjel 1/2 3-kor mentem be a szülőszobára de én csak péntek reggel 1/2 9-kor szültem!Éppen csak elkerültük egymást!Egyébként én is rottam a folyosot de én csütörtökön egésznap!Megprobálkozom a képpel!JóÉjt!!!

Kép

Kép

Kép
Vendég
 


Szia!Igen arcba hasonlit rám Kíra de ő olyan nőcí én meg soha nem voltam ilyen inkább spotos vagyok ezt a Kíra szeríntem anyosomtol őrőkőlte!Miron viszont tiszta Õcsém és apukám,ami nem tul szerencsés mert apu 4 éve meghalt és így sokszor bizonyos arckifejezéseknél legszivessebben sírnék annyíra hasonlitanak!Mindig arra gondolok hogy mennyire szeretett volna fiu unokát hát most van és ráadásul olyan mint ö csak kicsíbe!!Hallom fiamnak véget ért a délelőtti szunyoka ugyhogy mennem kell!majd este jövök!Andí
Vendég
 

 
 

Szia!5 év van köztük ami szerintem ideális mert Kíra nagyon sokat segit eleinte pelenkázta őltöztette amit most már nem tud mert ugye ez már harcot igényel,én is alig birok vele!Hát igen nem kőnnyü kettővel estére hulla vagyok,de nem ez a probléma hanem hogy Kírával nem tudok annyit foglalkozní és ez nagyon bánt!Pedig most kéne igazán mert jővőre suli!De legalább akkor itthon leszek meg addigra Miron is nagyobb csak le tudom majd vakarni néha magamrol,ugyanis ez most elég nehéz rám van tapadva egész nap!Nektek is lesz második?Azért jó egy csajszi ís!Képzeld már voltam vele bulizni volt Megasztár koncert és annyíra elakart menni hát mentem vele,igaz hogy 11-kor otthon voltunk olyan álmos volt,de olyan jó volt büszke voltam rá!!!Akkor lesz gáz ha a miron megy az apjával csajozni!!!Azért ugye éjszaka alusztok?Én biztos nem birnám ha nem lenne ilyen jó alvó!Szia Andi
Vendég
 


Szia!Hát igen az első szülésem után lgalább két évig én se akartam kistesorol,hallani ugyanis én tényleg megjártam a hadak utját Kírával!16 óra vajudás után színte eszméletlen állapotba vittek a mütőbe császározni mert már Kíra szívműkődése ís akadozott!A Margitba szültem fogadott orvosom volt és kifogtam egy olyan ügyeletest aki azt mondta csak akkor hivja az orvost ha már 2 ujjnyira nyitva a méhszáj,hát ezt egész éjszaka nem értük el de a fájások erősek voltak ennek ellenére.Reggel aztán jött az orvosom és rendesen helyre tette a kis ügyeletest!Ezután oxítocin infuzio és kb.egy óra allatt síkerült elérni a 4 ujjnyít de akkor már késő volt nem volt erőm az éjszaka után mert Kírának se igy lett császár!Ezután szétnyílt a sebem és 3 hónapig nyított hassal szaladgáltam mert ezt nem varják!Ez csunyán forrt őssze amit most Miron szűletésénél plasztikáztak!Hát ennyí,És mégis belevágtam a másodikba de ebbe nagyon kőzre játszott a csunya hegem ís.Meghát a lakást is két gyerekre terveztük!Hála nem háromra mert azt már nem vállalnám!De azért teso kell!!!Holnap irok megint!!!Andi
Vendég
 


Sziasztok!
Én Júni 17-én szültem a Rókusban. Csatolok képet Dávid kisfiamról. Mind az orvosom, mind a szülésznőm készségesek voltak, így 'vajúdással' együtt, mintegy másfél óra alatt megszülettünk.
Most már 7,36 kg és 65 cm, és gyönyörű!Kép
reeh
 
 


...persze talán az is hozzájárult a gyors szüléshez, hogy a férjem meglepetésszerűen úgy döntött, végig bent marad.
Így természetesen azt akartam, büszke legyen rám, és minden tőlem telhetőt meg is tettem ezért! Kép
reeh
 
 


Szia!Ha jól számolom az hétföi nap volt ,akkor én még ott voltam mert csak szerdán engedtek haza ,de kőzrejátszott hogy nem volt fütés és már a babákat se hozták ki szoptatásra!Ha jol emlékszem hétfőtől nem volt már az az egetverő meleg de gondolom te nem fáztál a szülőszobán!!!Ha tudsz olyan képet tegyél be amin te ís rajta vagy hátha ísmerlek!Én a 204-es szonába voltam !!!fíam van Míronnak hivják van ám egy lányom is ő 6 éves Kírának hivják,feljebb megnézheted a képeket! Ûdv.Andi
Vendég
 


Szia!Valamiért a kezdőlapon a Rokusrol ujra topikba még mindig a te neved van utoljára pedig még aznap válaszoltam neked,gondoltam írok mégegyet mert lehet hogy csak azt nézed meg hogy még mindig csak a te neved van ott én ís azt szoktam ha az én nevem van ott be se nézek,de ezentul nem igy lesz hátha előfordul még ilyesmí.


Szia Roxmort!!!Rég voltál itt csak nincs valami baj??? REMÉLEM!!!!!!!!!!!KépKépKépKép
Vendég
 


Szía!Na végre olyan rég irtál azt hittemvalami gond van!Nekünk is készülődik a 9.-dik fogunk mert nagyon nyálzik,mi még nem lépkedünk magunktol inkább felfelé mászik mindenre fel tápászkodik!Most éppen olyan korszakát éli hogy alig eszik sokat iszik!Tegnapi oraátállitást érezzük ma mert már nagyon menne aludni de mégcsak 1/2 7 majd egy ora mulva!
Most rásoztam a férjemre hogy ide tudjak ülni egy kicsit kikapcsolni mert utána fürdés és sajnos vár rám egy nagy adag vasalnivalo ugyanis most 2 napig szülinapoztunk és nem volt idő vasalni!Holnaptol meg festés lesz nálunk meg parkettázunk is ugyhogy már vasalni nem tudok!Ha nem irok akkor éppen nyakig leszek a meloba!!!!Ne irigyeljKépKépKépJo pihenést erre a 2 napra ami még hátra van azért gondolj rám hogy én nem tudok majd pihenni!!!!!Szia!!!
Vendég
 


sziasztok
írnátok nekem a rókus kórházról, dr. túri zsuzsáról?
2006 januárban fogok szülni túrinál
mivel hozzám távolságtartó, így nem volt alkalmam kiismerni ez idáig, ezért szeretném kérni a segítségeteket.
a terhességem 27. hetében vagyok, fájdogál a talpam, egy picit dagadt a lábfejem, vérezget az orrom, több a hüvelyi folyásom a kelleténél, méhnyakom lerövidűlt.
dr. túri ezek ellenére azt monja, hogy minden oké.
nektek is volt vagy van ezekhez hasonló tüneteitek?
remélem megtalálom a sorstársamat, aki szintén túrinál szült vagy fog szülni, és minnél több infót gyűjthetek be.
egyébként mennyi pénzt kell adni manapság az orvosnak a szülés miatt?
remélem fogtok írni a rókus kórházról.
köszönöm az infókat.
veletek
 
 


Szia Roxmort!Nem csíszoltunk uj parketta lett lerakva!Már szerencsére készen vagyunk ,mármint ott ahol parkettáztunk és festettünk de ilyenkor egyík munka hozza a másíkat fürdő,wc,meg a két gyerekszoba takaritás még hátra van!Mi még nem lépegetünk hála ístennek nem is várom ,mert már egyszer végigcsnáltam Kírával és utána fizikoterápiára jártam a derekammal ugy fájt!Ugyhogy vigyázz!!!Most éppen beteg a Kíra elkapott valami bélhurutot és olyan hasgőrcsei vannak mintha szülne!Tegnap már jobb volt de a hasmenés nem mulik ugyhogy holnap orvos!

Veletek!!
Én a Rókusba szültem de sajnos ezt az orvost nem ismerem!A tünetekkel amit leírtál én a helyedbe felkeresnék még egy orvost mert én azt veszem le hogy magas a vérnyomásod és a vízesedéssel kapcsolatba pedig,én is vízes voltam és 3 napig felpocolt lábbal kellett feküdnőm a trombozis elkerülése végett ezek nem gyerekjátékok azért irom hogy talán keres egy másik orvost aki komolyabban vesz téged!Egyébként a babával biztos minden ok ,de itt rolad is szo van!Vedd komolyan mert ebből komoly bajok lehetnek!!Amikor én benn feküdtem akkor volt ott egy lány aki magas vérnyomással már elöbb befeküdt mert gyogyszerezték állando felügyelet mellett mert figyelni kellett a babát hogy reagál a gyogyszerre!!!Szoval lépjél sürgősen!!Várom a fejleményeket!!
Andi
Vendég
 


Andi001

Köszönöm a tanácsaidat. Fel fogok keresni más orvost is, hiszen nagyon aggasztanak ezek a problémák, még az is lehet, hogy orvos váltás miatt a kórházat is le kell váltanom. Már van is jelöltem, de még nem találkoztam vele, csak ajánlották, a 2.-es számú klinikáról, Dr. Vermes Gábor.
Szerdán lesz terhestanfolyam a rókusban, kiváncsi vagyok rá.

Zsuzsa
veletek
 
 


Szia Zsuzsa!Végre egy név amin szolithatlak!Na szoval a korház váltással egyáltalán nem veszitesz semmit sőt!!!ennél csak jobb lehet!Nagyon nem szimpi az egész ,koszos ,semmi nem mükődik nálunk januárba pl.nem volt hidegvíz ugy ugráltunk el a zuhany alol ne forrázzuk agyon magunkat ennek tetejébe a 4.-dik nap után már fütés se volt ugyhogy a babákat már ki se hozták hanem be kellett menni a csecsemösszobába etetni!Szoval abszolut nem egy luxus szállo bár szerintem egyík korház se!!Az orvosra vísszatérve már régota jársz hozzá?Nekem ez elég furcsa hozzáállás mert azenyém pont az ellenkezője nagyon alapos és a mai napig tarjuk a kapcsolatot olyan téren hogy megállunk beszélgetni és mindig érdeklődik a babA felől!Terhes tanfolyamon én sose voltam de biztos jo dolog ha másra nem hogy talizzál más kismamákkal!!Megyek elrakom magam holnapra!!
Andi


Roxmort!!Mi van már megint engedd el néha a gyerek kezét és gyere dumálni mert tényleg be fogsz csavarodni!!!KépKépKépKépKépKép
Vendég
 


Szia Andi!
Ma volt nálam a védőnőm, és megnyugtatott a rövid méhnyakat illetően. Azt mondta, addig nincs baj, amíg zárt a máhszáj. Azt tanácsolta, hogy pihenjek sokat, és ne emeljek.
Az orvosomhoz június óta járok, akkor derült ki, hogy jön a baba. Sajnos a dokim nem egy beszélgetős tipus, ez csak abból a szempontból rossz, mert nem tudok hozzá fordulni mindenféle buta kérdéseimmel.
Nem írtál túl jó dolgokat a rókusról, sajnos másoktól is ezeket hallottam, és én is ezt tapasztaltam, amikor egy terhestanfolyam alkalmával körbevezettek a szülészet körül. Remélem nem kell majd túl sok időt töltenem a kórházban, csak a kötelező 5 napot.
Fórum tetején láttam képeket a gyerekeidről, aranyosak vagytok.

Zsuzsa
veletek
 
 


Sziasztok lányok őrülők hogy itt vagytok!Nem tudom mi van Mironnal de mintha nyügösebb lenne a kelleténél pedig én olyan álmos vagyok,tegnap éjjel a reptéren voltunk ugyanis nagy Talmácsí szurkolok vagyunk és tegnap jőtt haza egy VB 3.-dik helyezetként,hála nem voltak sokan és már 1/2 2-kor otthon voltunk de azért jol sikerült de most kissé álmos vagyok!!Nem baj majd
délután megprobálok pihenni!!Na jo majd este irok mert most tompa vagyok!!!

Sziasztok
Vendég
 


Lányok!!!!Meghalt ez a topik!!!Nem éllesszük ujra?
Andi
Vendég
 


Sziasztok!

Voltam terhes tanfolyamon, ott körbevezettek a szülészeten, ami után még rosszabbul éreztem magam. Sokat gondolok a szülésre, félek tőle, annyi baj történhet, és a fájdalom sem mellékes. Meg hát mindenféle dolgot meg kell vásárolni, amivel a babát el tudjuk látni, öltöztetni tudjuk. Az ember ne vegyen fölösleges dolgot, de mégis meglegyen minden ami kell.
Úgyhogy aggódok.
Mindenki azt tanácsolja, hogy pihenjek sokat, és legyek nyugodt.

Zsuzsa
30.hét
veletek
 
 


Szia!!Hát igen ugy tünik hogy ezt jobb ha megfogadod!!!Talán terhességi depresszioban szenvedsz???Nem értem miért aggodsz majd csak lesz valahogy biztos van segitséged,igaz hogy az nem enyhiti majd a fájdalmat de gondolj bele hogy pár ora szenvedés és utána egy egész élet boldogsággal a gyerekeddel!!!Hidd el nagyon megéri!!!Ha most idegeskedsz az nagyon rossz hatással lesz a babára,mert lehet hogy nyugtalan lesz ő is és akkor majd éjszakázhatsz vele!!!Egyébként azt tudom tanácsolni hogy látogassál meg egy használt ruha kereskedést és nézd meg hogy szinte fillérekböl tudod divatosan öltöztetni a babádat én is szoktam menni és nagyon jo dolgokat veszek pár száz ft.-ért!!!Mikorra vagy kiirva???Adok egy pár tanácsot vásárlás ügybe!!!KépKépFel a fejjel,víseld büszkén!!!Mit fogsz neki mesélni???
Andi
Vendég
 


Szia Andi!

Január 25.-re vagyok kiírva.
Tegnap voltunk babaruhabörzén, ami hatalmas volt. és sok olcsó szép dolgot tudtunk vásárolni. De még kell majd egy-két dolog.

zsuzsa
30.hét
veletek
 
 


Szia Veletek!
Én csak majdnem szültem a drnőnél.Ha küldesz mailt, írok neked.
Üdv, Páfrány
dlilla
 
 


Szia Veletek!!!Semmikép ne vidd tulzásba a vásárlást és föleg ne vásárolj elöre nagyobb méreteket mert nem tudod mekkora lesz mire jön a jóidő!!!Kombidressz mindenképp csak hosszujas legyen és legalább 7 db. overáll is kell legalább 2 kistakaro kesztyü sapka sál vékonyabb hosszujas pulover amit a lakásba ráadsz a kombira !legjobb az alul pattentos rugi mert könnyebb tisztába tenni abbol is kb.6 db. de azért számolj hogy kapni is fogsz a családtol!!Amugy hol van ez a bababörze??Én még soha nem voltam egyszer megnézném!!Kérdezz ha akarsz tudni valamit!!!Amugy hova valosi vagy???

Üdv.Andi

UI:Amugy én jan.23-ra voltam kiirva és 14-én szültem!!!
Vendég
 


szia Veletek!
Csak a legjobbakat tudom mondani a doktornorol...szukszavu, de nagyon alapos, szakmailag a legjobb.

udv!
bbbb
 
 


Haliho lányok!!!
Mi van megint veletek???Hova tüntetek???Kép
Andi
Vendég
 


Sziasztok!

Veletek, Én is Túri dr nőhöz jártam, márciusban szültem volna nála, de nekem nem jött be sem dr nő, sem a kórház ezért, a 20.héten úgy döntöttem orvost és kórházat váltok!
arivirág
 
 


Na végre!!!
Kb.egy honapja nem voltál itt!!Másík topikba ís vagy???Mi ujság a bébivel???Növögettek???Mi most voltunk mázsálni :9300 gr. és 74 cm. Mostanába elég nehezen alszik el esténként,nem tudom mi van vele majdnem 10 ora mire végre elalszik,ugyhogy hulla vagyok tőle!!!Ma megyek rákszürésre remélem utána egy évig nem látom a dokit már elegem van jobb dolgom is lenne mint hozzá menni elég volt a tavalyí év akkor egy honapba kétszer is jelenésem volt!!Dehát nagyon alapos ez valahol jó!!!Na megyek vasalok egy kicsít!!!Bár nem sok kedvem van!!!
Puszi Andi
Irj gyakrabban!!Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Páfrány!
zsupolice@freemail.hu
megköszönném az infókat

Andi!
Jelenleg Bp. 23.kerületben lakunk. Köszönöm a jó tanácsokat. Hogy vagy?

Én megvagyok, szokott fájdogálni, keményedni a hasam. Eddig minden rendben, csak a méhnyak meg van rövidülve, de zárt. Reggel megyek két pontos cukorszint mérésre.

ZSUZSA
32.hét
veletek
 
 


Szia Arivirág!

Kire cserélted a túri doktornőt? Melyik kórházat választottad? Tetszik?

ZSUZSA
32.hét
veletek
 
 


Sziasztok!

Veletek, Én sokáig gondolkodtam a II-es női klinikán és a Péterfy kórházon, majd a Péterfy mellett döntöttem mert ott találtam megfelelő orvost!

Azért nagyon kíváncsi vagyok hogy milyen lesz szüléskor Túri dr nő, nekem az nem tetszett hogy nem igazán közlékeny, pedig terhességem elején nagyon sok problémám volt (fenyegető vetélés) de egyáltalán nem volt mellettem, nem nyugtatott stb..........
Viszont szakmai tudását nem vonom kétségbe!!
arivirág
 
 


Szia Roxmort!!
DE jo nektek hogy ti már tudtok járni,gondolom akkor már beindult a fogyokurád szaladhatsz utána egésznap!!Mi mégcsak éppen pár percre állunk egyedül de ha ezt észreveszi akkor elkezd sírni!!Biztos nagyon fájhat az egyedül állás!!KépTegnap voltam egy kicsít a városba csavarogni olyan jo volt egyedül minden féle oldalborda nélkül!!Nem szolt hozzám senki,fejemen a fülhallgato és nézelödtem!!Probáld ki!!Ja meg rákszürésen is voltam,elég sok a fehér vérsejtem ugyhogy egy kicsít beijedtem,de majd két hét mulva okosabb leszek!!Nekünk is jönnek hátso fogak aztota alszik ő is rosszul este de csak mig elalszik addig rossz utána alszik reggel 6-7 .-ig!!Most viszont felébredt ugyhogy mennem kell!!Ne tünj el!!!Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Hogy vagytok?

Jártatok babaúszásra? Hova? Mennyiért? Milyen volt? Milyen felszerelés kell hozzá?
Én, majd szeretnék, már most várom.

ZSUZSA
32.hét
veletek
 
 


Sziasztok!

Ne feledjétek!

Rókusban, december 14.-én 15 órától terhestanfolyam lesz.

Én, kétszer voltam, de rengeteg infót lehet gyűjteni, mindenféle kérdéseket fel lehet tenni.

ZSUZSA
32.hét
veletek
 
 


Sziasztok!!
Roxmort!!
Mi most hál istennek megint vísszaálltunk a normális alvásra,de az utobbi hetekbe mi is sokszor fennvoltunk,gondolom befolyásolja öket az idő is mint ahogy engem is én is nyomi vagyok!!Milyen furcsa dolgok???Pedig jo lenne ha mielöbb elmennél orvoshoz én ezen mindig szeretek hamar tullenni nehogy valamí késön derüljön ki!!Sajna a mi családunkba mindig késön vettük észre a dolgokat,ezért most nagyon odafigyelek!!Elvégre van két gyerekem és még szeretném látni az unokáimat is!!!Erre gondolj te is!!Menj dokihoz!!!

Zsuzsa!!!
Mi nem jártunk és nem is akarunk babauszásra járni mégpedig mert tők drága legalábbis itt nálunk 2800 ft./alkalom megaztán Kíra lányom az oviba kezdett járni és böven megtanult igy ís!!Ez meg csak 900 ft./alkalom!!
terhestanfolyamra pedig én nem járok és nem is jártam de biztos jo lehet!!De nekem szar a közlekedés örülök hogy szülni bejutottam annak ídején!!!
Puszi nektek!!!
AndiKép
Vendég
 


Szia!!!
Az mondjuk valoszinü nekem is voltak akkor dolgaím amikor abbahagytam a szoptatást!!Azt hittem hogy a rákszürést is halogatod azért irtam!!!Az én fiam meg megtette elsö önállo lépéseit!!!Olyan édes!!De csak ha nem figyel oda ha kéred tőle seggre ül a lustaság!!!Karácsonykor lesz majd fa boritás az biztos!!!Mi most is jol aludtunk éjjel söt reggel hattol hétig volt fenn és utána visszaaludt 9-ig!!11-től pedig megint aludt 1/2 2-ig azután pedig negyed négytől fél hatig!!!Ma nagyon belehuzott biztos az eső miatt!!!Na jo elég a dicsekedésböl megyek mert mindjárt itt a mikulás!!!7-re igérte!!!Kép
Vendég
 


Kedves kis-Anyukák és Anyukák,
kérlek írjatok Dr. Csemniczkyről ha van bármely tapasztalatotok. Most kezdem vele az együttműködést s jó lenne némi előzetes információ.
Előre is köszönöm, s mindenkinek örömteli ajándékot kívánok a kiscsizmába..
csillag7
 
 


Szia!!
Hát mi le se fütyültük a mikulást!!Míron mintha mi se tőrtént volna ment oda hozzá vígyorgott neki aztán ott hagyta!!Pedigén is arra számitottam hogy majd megijed töle vagy sír,de semmi!!!Kíra víszont idén is kitett magáért,ugy énekelt mint egy kis angyal!!!Majd rakok be képet!!!Nem semmi hogy mentek már,azért mi még itt nem tartunk,csak egy-két lépés ha nem figyel oda!!!Kíra ílyenkor már szaladt,Míron lusta mint az apukája!!!Várom a karácsonyt remélem az jobban fog tetszeni a legaprobbnak!!Megyek mert fürdetnem kell,aztán én is kidölök mert ma megint nyomi vagyok!!!
Jó éjt nektek!!Kép
Andi
Vendég
 


Szia!!!
Van egy kis idöm gyorsan irok!!!Hát sajna Miron elég lusta ugyhogy 3 lépés után leteszi a seggét de talán nem is baj hogy még nem kell rohangálnom utána annyít!!!Van egy költöi kérdésem mit kap Bence karácsonyra???Mi vettünk Míronnak egy bébitaxit és ezzel meg is állt a tudomány fogalmam sincs mit lehetne még venni neki!!!Ruhánk van dögivel,autoja ís millio,zenélő fisz-f@sz ís mindenféle formába!!!A család meg itt a nyakamon hogy mondjak már valamit mit vegyenek!!!Nem egyszerü!!!Kírával nincs ílyen gondom ő most barbi lázba ég!!!Szoval adj tanácsot ha tudsz!!!
Most megyek vasalok egy kicsít!!!
Legyetek jok!!!
AndiKép
Vendég
 


Szia!!!
Van egy kis idöm gyorsan irok!!!Hát sajna Miron elég lusta ugyhogy 3 lépés után leteszi a seggét de talán nem is baj hogy még nem kell rohangálnom utána annyít!!!Van egy költöi kérdésem mit kap Bence karácsonyra???Mi vettünk Míronnak egy bébitaxit és ezzel meg is állt a tudomány fogalmam sincs mit lehetne még venni neki!!!Ruhánk van dögivel,autoja ís millio,zenélő fisz-f@sz ís mindenféle formába!!!A család meg itt a nyakamon hogy mondjak már valamit mit vegyenek!!!Nem egyszerü!!!Kírával nincs ílyen gondom ő most barbi lázba ég!!!Szoval adj tanácsot ha tudsz!!!
Most megyek vasalok egy kicsít!!!
Legyetek jok!!!
AndiKép
Vendég
 


Az a baj hogy Kírátol még nagyon sok kockánk van ugyhogy annak se igazán örülnék!!!A míron meg a kocsíkat szereti nagyon de mint már irtam abbol van sok különféle méretü és szinü!!!Továbbra ís várom a javaslataídat!!!Meg aztán az a baj hogy négy ember várja hogy mondjak valamit!!Tehát ha eggyík kockát vesz mit vegyenek a többiek!!!Az lenne a legjobb ha ídeadnák a pénzt mert ugyís butort akarunk venni!!!Dehát ugye az senkinek nem tetszik mert nem akarnak üres kézzel jönni!!!Na jo ennyí ídőm volt megyek fürdeni mert még vár rám egy kiados kis mosogatás ís!!!Csavarogtam délután ennek a hátránya hogy ílyenkor mosogatok!!!
Jó éjt kivánok nektek!!!
AndiKép
Vendég
 


Szia!!!
Köszi az ötleteket,ez a hinta tényleg super de ilyenünk is van igaz hogy kinnt a kertben használjuk csak mert nem akarok ugy járni mint anno Kírával ugyanis őt ki se lehetett szedni a hintábol ugyhogy egésznap valaki lökte ha éppen nem aludt!KépKépKép
Hallod ennek a gyereknek a szeme se áll jol,olyan huncut szeme van,nagyon édi!!!Egyébként már kaptam egy javaslatot ilyen járni tanulo tologato valamire,lehet hogy olyat kérünk a keresztpapátol a tőbbiektöl pedig majd a pénzt kérjük el miután megvettük a butort!!Tudod az a "baj"hogy Kírátol majdnem mindenünk megvan mert már egyszer ezt végigcsínáltuk tehát ami nem kimondottan fius az mind megvan!!Ráadásul sogornőmnek két fia van akik már nagyok ugyhogy amivel ők már nem játszanak azt mind megkapjuk!! Szoval nem egyszerü!!Megyek mert felraktam a holnapi ebédet hogy tudjak egy kicsít holnap csavarogni délelött,muszáj vennem valamit a páromnak mert ugyan megbeszéljük mindig hogy semmit egymásnak ő mégis mindig meglep valamivel!!!Mondjuk fogalmam síncs hogy mit vegyek neki,ugyanis ugy volt hogy megjelenik karácsonyíg a Talmácsí könyve,és azt gondoltam de sajna csuszik januárra!!Pedig annak nagyon őrült volna ugyanis fanatikus Talmácsí szurkolók vagyunk!!!Na tényleg megyek főzni!!!
Nagyon nyugis éjszakát kivánok nektek!!!
AndiKép
Vendég
 


Szia!!!
Ma megvettük Míronnak a butort ugyhogy végre készen vagyunk a karácsonnyal!!!Kírának ettünk egy tv-t mert csak kis tv.-je volt de ezt csak ugy nem karácsonyra,erre ilyet szol hogy akkor márcsak egy dvd-t vegyünk neki!!Nem semmi a kis csaj,ráérzett mert azt kap tőlünk karácsonyra!!Állandoan a barbikat kellett néznünk és meguntuk azért vettünk neki a szobájába eggyet!Ez pedig huzott magával egy tv vásárlást mert tényleg nagyon régi volt neki!!!
Képzeld Míron ugy megy mint akit ágyubol lőnnek ki,és tőkre tetszik neki mert mindig tapsolunk neki!!!Megyek mert a férjem nekiállt butort szerelni ami azt jelenti hogy még ma este szekrény tologatás lesz!!!Ruhákat kell pakolnom!!
Szép estét kivánok nektek!!!
AndiKép
Vendég
 


Szia!!!
Míron is imádja a távirányítokat rágcsálni,de a telefonokrol már ne ís beszéljünk kb.két hete kaptam uj telefont a férjemtöl amit kicsí fiam másnap elöszeretettel szétrágott és most még rosszabb állapotba van mint az elöző!!!Mi már nagyon mindenevők vagyunk reggelire kakaoscsíga vagy croisan a menű,ebédre ís igyekszem nem nagyon pépeset adni neki hogy hamar szokja amit mi eszünk,délután gyümölcsőt kap amit csak turmíxolva eszik meg,vagy tejpépet,délelött a joghurtok különbözö fajtáját esszük,szerencse mindegyíket szereti!!!Most kezdet el igazán joizüen enni őrőm őt etetni,eddíg kicsít kinlidtunk!Aludni is mintha egyre jobban aludna,valamikor már csak reggel 8-kor ébred este 8-kor pedig általába alszik!!!Szoval super kis ember,eddíg!!Aztán ki tudja milyen lesz!!Kira ís sokat változott,bár az alvás nála sose volt gond,a maí napig alszik egy nagyot délutánonként!Ha esetleg kihagyja akkor nagyon nyügi estére!!Megyek is mert verset kell vele tanulnom mert fellép vasárnap az idősek napján!!Ráadásul a fele német azt meg elég nehéz neki tanitani!!Mikor is lesz második baba????
szép estét!!
Andi
Vendég
 


Szia!!
Verstanulással félig vagyunk,mert a német elég nehéz egyszerüen nem tudja megjegyezni a szavakat!!Nekünk is jön hátso fogunk ugyanís íszonyuan nyálzunk,és ílyenkor mindig az van de még nem látom!!
Hintalovat mi is néztünk most neki de a sogornöm időbe leállitott mondván nekik még megvan a fiuké!!Egyébként meg tők drága volt amit néztünk 12000 ft.Most hogy mondod tényleg lehet ujra gondolkodni mert itt a szülinapjuk!!!Ez igy tök szar,ráadásul nekünk most volt 10-én a névnapunk!!Azt hittem mindjárt belevágtok a másodikba ís mi azért vártunk mert szarul voltam bejelentve és keveset kaptam ezért kerestem uj munkahelyet!!De nem bántam meg a korkülönbséget,igy super!!!A pénzem is jónak mondhato!!
Na megyek mert teregetnem kell!!!
Szép estét!!!Kép
Vendég
 


Szia!!
Gyorsan dobok be én is pár képet!!!Hogyhogy kevesebb lesz a pénzed???A gyed fizetés után jár!!!Látod erröl beszéltem ezért nem szültem én se rőgtőn a pénz miatt,szerintem ezzel sokan vannak igy!!Én nem is tudom hogy például a gyest azt hogyan is gondolják hogy abbol meglehet élni!!!Ti még jo helyzetba cagytok mert nálunk itt vidéken nincs bőlcsőde hogy betegyem a gyereket és dolgozni menjek!!!Még szerencse hogy Anyu mostantol nyugdijjas ugyhogy a gyest majd ő fogja ígényelni én meg vissza megyek dolgozni ha 2 éves lesz Míron!!Kiránál sajna végig otthon kellett maradnom az akkori 16000 ft.-tal!!!Íszonyat volt!!!Már törlesztettük a lakáshitelt,most annyíval is könnyebb hogy már az is lejárt,de most éppen kocsívásárlásba kell fognunk!!Na jo dobom a képeket!!!

KépKíra igazán nagy segitség!!!

KépÉnekesnő lesz!!!

Képigy tudunk már menni!!!

KépApa és fia!!

KépAz uj polc!!!Lepakolni jó!!!


Hát ennyí,most megyek mert ma húzos napom van!!!
Jó hétvégét nektek!!!
Andí
Vendég
 


Szia!!!
Nem fért fel az ősszes játékja a polcra de vannak micimackos dobozaink ami ugyszínt tele van!!te tanitasz????Vagy nem értem ezt a téli szünetes dolgot!!Mi nem vettünk fel sok hitelt,saját eröböl van ami van,ezért jár már le!!!Valaki belevág 10.millios hitelekbe,na abba én biztos nem mernék!!Igaz hogy még nem vagyunk teljesen készen de külön vagyxunk és a mienk és csak nekünk van kulcsunk!!!Konyhám mégcsak ideiglenes van mert anyutol amit kaptunk volna lenn egy helységet azt most őcsém lakja ugyanis időkőzbe szegénykém elvált,és nincs hova mennie!!Dehát ez legyen a legkevesebb,nem panaszkodom!!!Majd csak egyenesbe jön ő is!!Csak szegénykém két házat is csínált ebbe a házasságba és még is üresen jött ki belöle,ugyanís aposa mindent ugy intézett hogy neki semmi se jusson!!Minden a gyerek nevére van iratva,ugyhogy végül is teljesen nem vesztette el!!!Lényeg hogy volt hová hazajönnie!!!!
Megyek fözni mert Kírának igértem hogy ma ebéd után megyek érte az oviba!!!
Szép napot nektek!!!
AndíKép
Vendég
 


Szia!!!
Nem is gondolnád milyen hamar nőnek!!!Mi is levagyunk döbbenve,hogy Kíra már mekkora,jövöre suliba megy és szinte csak most született!!Míron is már itt szaladgál!!Hát igen mi is öregszünk!!Néha érzem is magamon,hamarabb elfáradok mint régen!!Ti most akkor hol laktok??Valamelyík szülőnél???És helyíleg is hol,mert én azt se tudom!!KépKépKépNa jo megyek mert apa hazajött a boltbol és hozott nekem meleg reggelit!!!
Szép hétvégét nektek!!!
AndíKép
Vendég
 


Szia Roxmort!!!
Nagyon aranyosak a képek édes ez a gyerek,olyan kis huncut!!Hát ha van két nagy szobátok akkor nem gáz,külőn tudjátok majd rakni a gyereket ha nagyobb lesz!!Valakinek még ennyí síncs!!!Amugy a sogoroddal jól kijőttök???Neki is van már családja???A Krisztina köruton dolgoztam 2 évig azt hiszem az is 2.-dik kerület,vagy első???Sose tudom!!Na jo megyek mert Kíra ís otthon van már nincs oví és itt nyüstől hogy játszak vele!!!
Szép napot kivánok!!
Andi
Vendég
 


Szía!!
Igen jól síkerült a fellépés,nagyon aranyosak voltak,csak az a baj hogy mire a férjem észbe kapott,hogy ök jőnnek addíg már szinte le is szerepeltek és nem tudtuk felvenni őket!
Míronnak is van egy tők jó sárga íngje ugyan olyan mint a férjemé,majd én is kirityentem őt karácsonykor!!Férjem hála ístennek ma volt utoljára dolgozni holnap már csak záro bulija lesz:Pénteken pedig már végre csomagolhatom az ajándékokat,mert azzal még nem vagyok készen,és ez zavar!!Szombaton pedig csak Míronnal megy el délelött,hogy mi feltudjuk disziteni Kírával a fát!!!Már nagyon várom,mert tavaly ís ugy élvezte a Kíra!!
Na jo most megyek mert végre síkerült ídőbe lefürdenem és gyorsan bebujok az ágyba!!
Szép estét!!!Kép
Vendég
 


Sziasztok!!!!

BOLDOG KARÁCSONYT MINDENKINEK!!!

ANDI és MIRON


Kép
Vendég
 


szía!!!
Hú nem semmi csíni volt a fiatalember!!!Mi is íngbe voltunk de azért nyakkendönk nem volt!!!
Sajna elég betegek vagyunk,már 26-án éreztem hogy nem vagyok jol,mára pedig egy laza kis tüdőgyulladás szakadt rám,de az a legrosszabb hogy Míron is elég szarul van már ma ugyhogy holnap lehet hogy orvoshoz kell mennünk!!!
de ennek ellenére azért jol sikerült a karácsony mindenki örűlt az ajándékoknak,majd rakok be képetz,de még a fényképezöbe van egyenlöre,nincs kedvem itt ügyködni!!
Most ís ínkább megyek kurálni magam mert elég szarul vagyok!!!De legalább Apa otthon van a héten és sokat segit és ápolgat engem,most ís a vacsímat késziti!!!
További szép ünnepeket!!!
Igyekszem irni!!
AndiKép
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?