Új privát üzeneted érkezett!

<font color="ff0000">Remélem visszahoztam a jó kedeveteket.

Megyek mákosgubát készíteni.
Mindenkinek jó étvágyat.

Inci</font>

Kép
Kép
incike
 
 


Incike, igen, nagyon jót nevettem! Most ez kellett!
:-))

Kép
elizabeth25
 
 


Én csak annyit szerettem volna, hogy 30 alatt...de hát az idő kereke tuti nem fog visszafordulni a kedvemért Kép

Hogy lövöm be a pé-t?
Nálam eléggé kiszámítható: ami szóba jöhet 11,12 esteleg a 13.
Esélyes napok a pé-2 és a pé napja. Lehet, hogy már van program, lehet, hogy nincs. Próbálom úgy alakítani, hogy tuti együtt legyünk akkor este, ha hétvégék közül választani kell, hogy mikor utazzunk valahova, akkor azt választom, amire esne, ill. próbálom a Drágám programját úgy befolyásolni (amennyiben lehetséges Kép), hogy lehetőleg ne aznap menjen pl sörözni a barátaival, vagy ne aznap terhelje agyon magát különmunkákkal... hát ilyesmik.
Mire ezt végigjátszom, már szebbnek látok mindent! Kép Kép

angel37
 
 

 
 

Lányok, bevallom őszintén, hogy én nem szeretek már a b.net chatre járni, mert ott minden héten vagy ketten bejelntik, hogy babásak lettek, persze egy-két hónap próbálkozás után! Nekem ez olyan rossz!Ne értsetek félre, de akkor is!
Nekem már olyanokat mondtad 5 hónap próbálkozás után, hogy nem akarok - e petevezeték átfúvásra menni, meg lehet, hogy a páromnak nem jók a spermái meg ilyenek! Szóval ez az 5 hónap ott már természetellenes!

Kép
elizabeth25
 
 


Angel. Neked hány napos a ciklusod? Ti hány naponta szoktatok akkor együtt lenni?

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!!
HOVA LETT AMIT IRTAM???????????

Kép
Kép
ancsa81
 
 


De a chates csajnak is most kérdeztem, 8 hónap alatt jött össze a baba!

Kép
elizabeth25
 
 


És tudjátok mi a poén, még nem tudja, hogy megtartsa-e vagy sem! Tudjátok ilyenkor vagyok úgy, hogy tök igazságtalan az élet! Mi itt szenvedünk, annyira szeretnénk, másnak meg sikerül, és tessék! Jó mi?

Kép
elizabeth25
 
 


Amúgy most írta, hogy előző babájuk, vagyis az első, lombik baba lett,úgyhogy erre nem számítottak. Mármint a mostani babára, magyarán nem tervezték.

Kép
elizabeth25
 
 


Akkor leirom meg1x!

Incike!
Mar en is azt hittem hogy megvan Marci!Mikor kell befekudnod?Mikor inditjak??

Eli!
SajnalomKép!Majd hatha segitenek a bogyokKép!!
Mi mar 24ezer Ft-nal tartunk es nincs eredmenye!Ne igy allj hozza!!!!!!

En most voltam a gyogyszertarban,rakerdeztem erre a foll-os bogyora!Azt mondta a neni hogy szerinte ne szedjem a clostival egyutt!Majd utana nez megigerte!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Akkor leirom meg1x!

Incike!
Mar en is azt hittem hogy megvan Marci!Mikor kell befekudnod?Mikor inditjak??

Eli!
SajnalomKép!Majd hatha segitenek a bogyokKép!!
Mi mar 24ezer Ft-nal tartunk es nincs eredmenye!Ne igy allj hozza!!!!!!

En most voltam a gyogyszertarban,rakerdeztem erre a foll-os bogyora!Azt mondta a neni hogy szerinte ne szedjem a clostival egyutt!Majd utana nez megigerte!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa, hát akkor várd meg, hogy mit mondd.
Én tegnap elkezdtem szedni mind a kettőt, meg az Almaecet kapszulát is, hát csodát nem várok tőle, hogy úgy járjak, mint Banya, de azért reménykedem. Nagyon jókat írtak a neten , főleg az Agnus Castusról.

Mire költöttetek 24 000-et?

Kép
elizabeth25
 
 


Eli,
meg kell szűrni a hsz-eket Kép
5 hónap a lóf***-t rendellenes!
Érdekes módon a topicokon örülök a zebráknak, a környezemben viszont egyre rosszabbul viselem az ilyen híreket - nem irígykedem, na jó dehogynem Kép, csak mindig eszembe juttatják a saját bénaságomat Kép

26-27 (28) napos szokott lenni nálam egy ciklus.
"Azokban a napokban" igyekszem mindenképp legalább egyszer, de inkább kétszer. Nem tartjuk a kétnaponta dolgot, de lehet, hogy épp úgy jön ki.

SZia Ancsa! Kép
A néninek igaza van: vagy ezt szedd vagy azt! Kép

angel37
 
 


Eddig annyiban van az orvos,es meg ki tudja hol a vege...!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Kedves Angel37!

Gratulálok a pontos labdához.
Választhatsz, hogy egy bejátszást kérsz a Szomszédok egyik epizódjából, vagy az Első Emelet egyik slágeréből.
tibi_bácsi
 
 


Ja, Eli, azért vannak szép számmal olyanok is, akik éveket várnak a babára! Kép
Sztem egy lombikos topichoz képest mi még jól állunk!

angel37
 
 


Angel ez igy van! Hajrá, úgyis mi vagyunk a jobbak!:-))

Tibi_bácsi, én egy kisbabát szeretnék jövőre!!!!! :-)) Lehet? :-)

Kép
elizabeth25
 
 


Kép Kép Kép

Tibi bácsi, akkor legalább lehetne mindkettőből egy kicsit? Kép

P.S: Ön mindent így intéz? Kép Kép

angel37
 
 


Hát persze Angel37! Akkor kukkantsunk be a Szomszédok Első Emeletén lévő Magenheim lakásba.
tibi_bácsi
 
 


Kíváncsi vagyok neked mit fog felajánlani...
egy látogatást a tejgyárban? Kép

Kit rejt vajon Tibi bácsi álarca??? Kép

angel37
 
 


Nekem is nagyon sz@rul esik amikor a kornyezetemben sikerul valakinek!!Azok nem tudjak szerintem ertekelni hogy milyen szerencsejuk van,akinek egybol sikerul!!Nekem harman is vannak azok akinek egybol sikerult!Az egyik par abban a honapban 1x volt egyutt amikor megfogant a baba!!!!!!!!Ez eleg hihetetlen nekunk akik honapok,evek ota probalkozunk!!!!
Pedig igaz mert most 1 honapos a kislanyuk!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Tibi bácsi,
hűűű! Kép Kép
az igazi kérésemet tetszett egyáltalán fogni? Kép Kép

angel37
 
 


Kedves Elizabeth25!

Akkor legyen kedves felfáradni a lakásomra és holnap este elintézzük.
tibi_bácsi
 
 


Kedves Elizabeth25!

Akkor legyen kedves felfáradni a lakásomra és holnap este elintézzük.
tibi_bácsi
 
 


Ancsa! Most kezded, majd szedni a clostit? vagy szedted már? Nekem is ezt írtak fel, de én egy kicsit tartok tőle?
Vendég
 


Tibi_bácsi, azért én jobban szeretnék a férjemtől, ha nem jelent problémát. :-)

Kép
elizabeth25
 
 


LÁnyok mire jó az a closti? Mire irjál fel?

Kép
elizabeth25
 
 


Na de Tibi bácsi! Kép Kép

Eli, attól tartok Tibi bácsi önmaga akar eljárni az ügyben! Kép Ritka alkalom, és megfontolásra érdemes! Kép
Nagyon bejöhetsz neki, mert nekem nem ajánlotta fel...Kép Kép

angel37
 
 


A Closti (azaz Clostilbegyt) peteérést serkentő gyogyi.

angel37
 
 


<font color="ff0000">Eli
Nézd meg a táblát, hogy mi mióta próbálkoztunk.HHHÁÁÁÁÁÁÁt szépen néznénk ki,ha 5 hónap után feladtuk volna.Látod és most itt tartunk.

Ancsa
15-ig várunk és utánna ,ha nem indul akkor indítás lesz a vége.Bár én úgy érzem menni fog magától is a dolog.Remélem már hétvégén túl leszünk mindenen.Én azt szeretném.


Tibi_bácsi
Nem vagy kicsit túlfűtve?Kép

Inci</font>

Kép
Kép
incike
 
 


Akkor tök jó az időzítés, mert karácsonyra pont ki is jöttök a kórházból!
Kisjézuska ott lesz már a fa alatt.
Nekem is, de csak két csík formájában!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla,
te merre voltál az utóbbi kb fél órában? Kép Kép

Elköszönök, mert lépnem kell, majd hétvégén próbálok benézni!

Viszontlátásra Tibi Bácsi! Kép

angel37
 
 


Kamilla! Valamiról lemaradtam, van már zebrád??
Vendég
 


Incike, nektek mennyi idő után sikerült a babci?

Kamilla az is valami! Én is azt szerettem volna, de nem jött össze. :-(

Kép
elizabeth25
 
 


Neeeeeem! Tlidi, nem maradtál le semmiről. Csak optimistán gondolkodom.

Tudod Angel, annyi munkám volt, hogy nem tudtam jönni. Kép

El kellett intéznem pár dolgot.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Ildi!
Mar szedtem 5db-ot.Most emelte a Dr.bacsi az adagot es most majd 2x1-et kell szednem a 3.naptol!Az elozo adag nem csinalt semmit!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Kamilla, ennyivel én is beérném!!

TECCCCIK HALLLLLANI TIBIIIIIIIII BÁCSI?!
Julcsi2
 


Mennem kell!Holnap jovok!!
Mindenkinek szep hetvegetKép!!
SZIASZTOK!!!!!!!!

Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


sziasztok!Én Elizabeth25 által jöttem most ide.És én is babakészítésben vagyok már egy éve a párommal!De nem sikerül,nem tudom miért!
Remélem itt jó csapatra találok!
Szóval szia mindenkinek!
edit25
 
 


Szia barátosnőm! Üdv a fedélzeten! Örülök, hogy jól regisztráltam neked, és sikerült bejelentkezned! :-)

Kép
elizabeth25
 
 


<font color="ff0000">Eli
Mi 2003.11.07-től próbálkoztunk és most márciusban sikerült.

inci </font>

Kép
Kép
incike
 
 


Inci, hát akkor te adtál nekem erőt most nem is kicsit! :-)))
Köszi!!! :-)

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!

Megint vagyok picikét. Nem nagyon olvastam vissza. Nincs időm. Még játékokat kell letöltenem. Kép

De azt láttam:

Banya, nagyon szépek a tesztek.

Proone, édes a pici baba. Remélem nem felejtetted el az igéreted, mert ha lesz otthon netünk szavadon foglak. Már alig várom, hogy láthassam majdnem élőben Kép.

Nem tudom mit írjak még. Mi jól vagyunk, szedem az Elevitet, bár egyre nagyobb kétségeim vannak hogy lesz eredménye. Most fogalmam nincs hányadik napon járhatok, nem tudom mikor fog megjönni. Kicsit rossz ám, de próbálom tartani magam. Most úgyis otthon vagyok, nem baj ha váratlanul jön meg.

Edit25, üdv köztünk. Szerintem tuti jó csapatot találsz itt.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok lányok!

Legyen jó hétvégétek, vigyázzatok magatokra!

Mensi vároknak nagy drukk, hogy ne jöjjön meg!

Lányok amúgy elmúlt a pocifájás, vérzés is, tesztelek holnap reggel. Max. negatív lesz.

Millió puszi mindenkinek!

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!Örülök nektek!Próbálok jönni amikor csak tudok , mert nekem a net melóhelyen van ugyhogy nem biztos hogy ugy tudok jönni ahogy szeretnék , de majd próbálkozok!!!
Jó hétvégét mindenkinek!!!!!!!
edit25
 
 


Sziasztok!
D.e. annyi dolgom volt, pedig szabadságon vagyok!
Sajnos beteg lettem,én a pityergést nem tudom kihagyni,annál jobban sajnálom magam.Igaz,eleinte jobban megviselt,most csak értetlenkedek,nekem miért nem sikerül.?Azért reggel egy tesztet elhasználtam,biztos ami biztos,és csak utána hívtam az orvosomat.
Vasárnap megyek,biztos megint felírja a clostit,azért most megkérdezem tőle,mit gondol,miért nem sikerül?Egy hónapban 2* megyek hozzá, szerintetek az elég?
1.,- mikor gyógyszert ír fel,
2.,- a 8. nap körül, mikor tüszőt néz.
Majd jelentkezzek, megjött-e vagy sem.Ebből meg lehet állapítani,volt-e igazán pé-m? Vagy a méhnyálkahártya elég vastag-e a beágyazódáshoz?
Előre is köszi a válaszokat!
odett
 
 


SZia Odett,
mi még nem "talákoztunk" Kép

Hú, annyira nem értek ehhez a részhez, de elvileg a doki olyankor látja a tüsző nagyságát, és tud következtetni!
Hődet méred? Az segíthet kitalálni! Kép
SZtem azt, hogy a méhnyálkahártya elég vastag-e, ciklus második felében kellene talán inkább nézni UH-val...
Milyen mennyiségű szokott lenni a vérzésed?
Hormonjaidat nézték már?

Bocs, az előzményeidet nem tudom, ne haragudj, azért is a sok kérdés...Kép

Most mennem kell, de jövök majd vissza! Kép

angel37
 
 


Remélem nem kérdeztem butaságokat.Ti hányszor mentek,v.mentetek egy hónapban?-és mit néz?
Kamilla, igazad van a Sors útjai kifürkészhetetlenek,én mégsem értem,ahol nem várják a babát,ott lesz, ahol nagyon várják,ott csak nehezen.Ez olyan igazságtalanság...
Ancsa de jó,h. írtad együtt nem szedhető a closti és az Agnus. Igaz ma még csak az almaecetkapszulát szereztem be .
odett
 
 


Visszalogtam kicsit!Kép

Odett!
En egyszer megyek egy honapban felidoben!Akkor nezte hogy valtozott-e valami a clostitol!Nekem sajnos 10mm volt a tuszom csak,ugy hogy most 2x1-et kell szednem a 3.naptol,utana felidoben UH!En azt a Follis gyogyszert kerdeztem nem azt az Agnust!!!!Meg ez sem biztos,utana nez a gyogyszertaros neni!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Sia Angel:-)
Köszi,a hőmet nem mérem,azaz nagy ritkán ,de nem rendszeresen.Az életem elég rendszertelen,nem igazán tudnám beiktatni. Azt olvastam nemrég,már nem emlékszem hol, a closti mellet nem mutat pontos értéket,az orvosom sem mondta,h. szerinte kellene, igaz nem mond semmit. Talán most jó lenne elkezdenem mérni,legalább a pé miatt, én nem érzem,lehet,h. nincs is minden hónapban.:-(
A menzeszem változó, most rendesen megjött, a múlt hónapban rövidebb volt mint szokott,és menny.és minőségre is más, mióta clostit szedek.
Nekem most 2 tüszőm volt,nem érzékeltem a cervix nyákot,és középidőben is közbejött vmi gikszer,voltunk együtt ami jó is lehetett volna szerintem,de majd vasárnap talán okosabb leszek!
odett
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?