Új privát üzeneted érkezett!

Egyébként most is itt alszik az ölemben.Már oda is égettem a répahami miatta + a netKépKépKép
Nem baj,csinálok másikatKép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Kriszta Kép
látom kerülgetjük egymást! Kép
nem sietek a dokhoz, mert nem látok bajt...
nincs már messze az aktuális kontroll, úgyhogy majd akkor megmutatom neki...
a petevezető-átfúvást meg annyira nem akarom siettetni...Kép

Szia Ancsa! Kép Kép

angel37
 
 


Kamilla Kép Kép

Kép
elizabeth25
 
 

 
 

En nem is fozhettem Marcinak,mert olyan jo minosegu ivovizunk van!Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Kamilla
Ugyan-ugyan,ne már.Jön az a baba,ne félj!!!
Egyébként mi külön ágyat,de közös szobát terveztünk.Aztán az lett,hogy már a kórházban egy ágyban aludtunk.Itthon meg a férjem nem hagyta külön tenni.
Azóta hárman alszunkKépMég jó,hogy nem vettük meg az utazóágyat!Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Olyan éhes vagyok, feltudnék falni egy egész grillcsirkét. :-(

Kép
elizabeth25
 
 


Julcsi,
nem néztem...de most elolvastam. Oké. Akkor akkor. Kép Még egyeztetünk.

Na, ezért lesz nálunk a bébi a másik szobában. KépMeg hogy apukának ne kelljen mindig fentlenni, amikor sír a kicsi.
potter_76
 
 


Szia Angel!Kép
Mikor kell menned?

Kép
Kép
ancsa81
 
 


UR ISTEN!!!!!!!!MEGETTEM EGY TABLA CSOKIT!!!!!!!!!Nesze nekem fogyokura!!!!Belemerultem a netezesbe!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa ma már én is, nyugi! :-( Sajnos. :-(

Kép
elizabeth25
 
 


AHA!Rajottem hogy miert nem jonnek a babak!!!:
Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa :-) Most már ideje lenne őket felébreszteni nem?
Jaj lányok, miért vagyok ilyen kajás! :-( Ez valami szörnyű!

Kép
elizabeth25
 
 


Angyal
Válasz a hőmérősben!Kép
Drukk_+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Ancsa
Én tegnap éjszaka befaltam egy fél csomag diákcsemegét!Csak azt vettem észre,mélyen kell a zacskóba nyúlni érteKép
Pedig este 6 után megfogadtam,nem eszem semmit.

Potter
Ember tervez.........KépDe úgy legyen!Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


2 szobás a lakásunk, szóval háló nem lesz, nappali a konyhával együtt, így franciaágynak...ami régi álmom lőttek. Veszünk majd vmi kihúzhatós kanapét.
Ha minden jól megy, a gyerek mellé sem költözök be, mert a férjem úgy tud elaludni, ha simizem a fejét. Kép 2 gyerekem lesz, de jó! Kép Biztos a háttérben lesz majd a bébi miatt, legalább ez a privilégiuma maradjon meg. Kép
potter_76
 
 


Hú Lányok, de sokat írtatok. Kép Nem tudom már követni az eseményeket. Leveleztem én is Vicával egyet. Kép

Kamilla!

Csatlakozom Ágihoz, Szervezzünk uzsonnát! Kép

Betti
13+6

Betti
betti73
 
 


Okr,
ez csak ilyen tervezgetés, persze. Majd kialakul, ha élesben megy. Kép
potter_76
 
 


Potter
Az én drágám is folyton szóvá teszi,hogy mióta babánk van,ő kissé háttérbe kerültKép
Hát igen,a férfiak is nagy gyerekek,akik igénylik ,hogy babusgassák őket.Kép
Mi most el is terveztük,hogy egyik nap vásárlás ürügyén maminál hagyjuk Adát,Képés ki sem kelünk az ágyból.

KépKép

KépKép
okr
 
 


Okr,
Kép
Na, mi max a boltban hagyhatnánk a kicsit arra az időre, mert a szüleink vidéken élnek. Pár bevásáróközpontban úgyis van babajátszó. KépKépKép Lehet, hogy ezért? KépKépKép

Férjem már egész nagy gyerek! Csak akkor köti le minden figyelmemet, ha éhes vagy durcás, egyébként magában is eljátszik. Kép
potter_76
 
 


Ancsa Kép
hova mikor megyek?

Betti,
milyen uzsonna???
ja, nem jött csomagom még mindig... Kép

angel37
 
 


Az orvoshoz!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ezzel kapcsolatos:

Petike meséli az óvónéninek, hogy beszélő halaik vannak otthon.
-Mesélj róluk, Petike!- mosolyog az óvónéni a kisgyerekre.
- A szüleim hálószobájában van egy akvárium az ágyuk végénél. Tegnap hallottam benne a halakat először beszélni. Rosszat álmodtam este, és amikor bementem anyuékhoz a szobájukba éppen azt hallottam: Eredszd el a farkam, mert különben szétrúgom az akvárium oldalát!

Kép
potter_76
 
 


Angyal,
télleg, egy ötye-uzsi? Kötögethetnénk, és kipletykálhatnánk a mai fiatalokat. Kép
potter_76
 
 


Na most akkor ne Ötyézzetek itt nekem mert akkor megint nem mehetek! Irgum burgum. Tiszta ciki a helyzetem. Fityének már nem mondanám magam, de az Ötye határt még nem értem el.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Ági! Kép

Kép
breni
 
 


Megszunok mara!!!Holnap jovok!
SZIASZTOK

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Potter
A mi nagyink külföldön él,szerencsére azért határközelben.Csak ha a férjem gyakorlaton van,akkor tudjuk ezt így kivitelezni.Mint pl. mostKép
Én januárban 29 leszek.Mehetek ötyézni?

KépKép

KépKép
okr
 
 


Potter,
jóóó! Kép
a vicc és az ötye-tali is! Kép Kép

Ancsa,
sztem csak jövőre! Kép

angel37
 
 


Ági!

Szupi ötlet az ÖTYE-UZSI-TALI!!! Kép Kamilla, beveszünk ÖTYÉnek. Kép Korengedménnyel. Kép Kép Iszogatnánk a teácskát egy cuki kis cukiban és közben fincsi sütit ennénk. Kép

Betti
betti73
 
 


Nekünk külön szobában lesz a picúr, az új kégliben elég sok hely van szerencsére. Pont a háló mellett van, úgyhogy közel lesz, ha ugrani kell.

Betti
betti73
 
 


Angel!

Sajnálom a csomagot, pedig már többször föladtam, de úgy látszik, hogy nem kézbesítik. Kép Alig bírom magamról lerázni a rókacsaládot, pedig már elvihetnéd. Kép

Betti
betti73
 
 


Betti Kép
támogatom az ötletet! Kép

egyből átadhatnád a rókákat is... Kép

és igen, lehet jönni korengedménnyel! Kép

angel37
 
 


Sziasztok, jó reggelt!

Sajna el is kell mennem, majd jövök a jövőhéten! Nem volt semmi visszaolvasni a tegnapi termést Kép!

Csak néhány szó:

Üdv köztünk Odett Kép! Lehet, hogy el kellene menned egy másik orvoshoz is. (Több szem, többet lát!)

Banya,
szerencsés vagy! Ha tavaszig nem jön össze, megkeresem az anyósodat. Még egyenlőre adok esélyt magamnak.

Eliza,
sajnálom a mensitKép
csak egy tanács: ha te vevő vagy az ilyen homeopátiás szerekre, sztm. keress meg egy homeopatát! Lehet, hogy Banyának ezek a szerek kellettek, de neked lehet, hogy más kell. Gondolom a mennyiség sem mindegy. Azért azt nem lehet, hogy bármelyik kismama ajánl valamit akkor mind a 10 félét bevedd. (Persze Banya azért más eset.)Na lehet, hogy eltúlzom! Pláne, ha orvosnak készülsz, akkor ezt végig kellene gondolni. Mitszólnál, ha egy ismerős beteg elkezdene kisérletezni az alapján amit a neten olvasott, és nem keresne fel téged v. más orvost.

Vajon mi lehet Inciékkel?Kép

Mindenkinek kellemes hétvégét!
adi77
 
 


Hát nem sokat írtatok miután leléptem.
MA egyedül aludtam, mert az Uram üzleti úton van. Ha minden igaz ma este már itthon lesz. Ajánlom is, mert nagyon féltem egyedül. Igaz, hogy van három kutyánk, de abból az egyik olyan öreg, hogy járni is alig bír és a fogai is le vannak törve, a másik olyan beszari, hogy laposkúszásban közlekedik a harmadiknak meg eldobsz egy fadarabot és már haver vagy. Úgyhogy jó kis házőrzők. Csak a két cicusomra számíthatok, ha baj van. Igazi harci macskák!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Eliza,
lehet, hogy kicsit sántít a pl-ám. A lényeg, amit ki akartam hozni az egészből, hogy nem vagyunk egyformák!
adi77
 
 


Jó reggelt!

Kép
breni
 
 


Sziasztok

Jó reggelt mindenkinek!
Hogy vagytok?
Adi, lehet, hogy igazad van. Megkérdeztem egy gyógyszerésznő ismerősünket, sőt egy nőgyógyász barátunkat is, és azt mondta, hogy ártani nem ártok vele a szervezetemnek, nyugodtan kipróbálhatom.
De azért aranyos vagy, hogy így figyelsz rám! :-) Köszi! :-)

Kép
elizabeth25
 
 


Jó reggelt Lányok!

Ma reggel ezt hittem, hogy itt a vég. Ma töltöm a 14.-et és még mindig hányok és hányok és hányok. Ma már totál kipurcantam, azt hittem, hogy a szemgolyóim is kiesnek a helyükről, annyira erölködtem. Bocsi a naturalizmusért. Kép Folyt a könnyem is. Most már tényleg húzhatnának a rókák a fenében, mert baromira unom őket. Kép

Szerencse, hogy péntek van és holnap nem kell dolgozni. Kép Hétfőn fogom bejelenteni a főnökömnek a dolgot, ma nincs bent. (tegnap átutalták az év végi pénzt! Kép) Hú, de piszok vagyok!!! Kép

Betti
14+0

Betti
betti73
 
 


Betti!
Így kell ezt én is megvártam volna a manit.És meddig fogsz még dolgozni?

Kép
breni
 
 


Lányok nem érdekel titeket, hogy mizújság?

Kép
elizabeth25
 
 


Breni!

Úgy tervezem,hogy még 3 hónapot dolgozom, aztán kiveszem a szabimat, ami felgyülemlett. Kép Tavasztól már szeretnék otthon lenni és a fészekrakással foglalatoskodni főállásban és meleg vacsival várni apucit...stb. Kép

Betti
betti73
 
 


Eli!

???? Mi van? Lemaradtam valamiről?

Betti
betti73
 
 


Sziasztok!
Ma reggel nem bírtam tovább teszteltem egy negatívat. Hát ez van. Hőm még 36.7. Meglepődtem magamon, hogy nem kenődtem el.

Odett!
Üdv. köztünk!

Banya!
Egy kicsit szomorú vagyok miattad, mert a csajoknak mindig válaszolsz a kérdéseire, és az enyémre meg sosem... KépKépKépKépKép Pedig már kétszer-háromyszor biztos megkérdeztem, hogy meg tudnád-e kérezni az anyósodat, hogy a kevés sperszámra milyen homeós bogyók lennének a jók. Meg az, hogy az Aurum metallicum, az jó-e rá, mert ezt olvastam egy másik topicban.

Eli!
Totál megjött? Vagy még lehet reménykedni?

moni
 
 


Eli!
Ne csigázz!

moni
 
 


Betti
Már róka-koma igazán lekophatna rólad!
Nem szedsz vmi gyógyit ellene?

Eliza
Na mizujs'?

Kamilla
Az én párom is ma jön hazaKép

Adi,ReniKép

KépKép

KépKép
okr
 
 


ELI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

moni
 
 


Jaj lányok, nem tudok még semmit. Éjszaka megint nagyon görcsölt a pocim, kimentem a wc-re, megnéztem, de nem volt semmi, beraktam azért egy tampont. Aztán reggel gondoltam csupa vér lesz, meg miegymás :-(, kicserélem, de csak pár barna pötty volt rajta, azóta meg hála semmi megint. A reggeli hőm megint 37.0 volt, nem tudom, hogy mi van, lehet, hogy csak az idegesség, mert tegnapra-meg mára totál kijutott belőlle. :-(

Kép
elizabeth25
 
 


Szia Móni!
Ne haragudj, nem volt szándékos, csak annyi kérdést kaptam, hogy már nem is emlékszem, hogy kinek válaszoltam... Bocsi Kép
Szóval: Megkérdezni meg tudom, de az a baj., hogy tutira azt fogja válaszolni, hogy így nem tudja megmondani, hogy melyik bogyót kell szedni. A homeopaták iszonyat bonyolultan gyógyítanak, olyan kérdéseket tesznek fel pl, hogy melyik oldaladon alszol, és hogy a hideg teát szereted vagy a meleget. Ez most így egy nagy humbugnak hangzik, pedig hidd el, nem az. Én azt tanácsolom, hogy keressetek fel egy homeo-dokit, tutira van bogyó a férjed problémájára, de az anyós így hogy nem tud róla semmit, nem fog tudni szert adni rá.
Az aurum metallicumot ismerem, mert az apu is azt kapott egyszer, de nem tüneti szerként, hanem alkati szerként. Õ sajnos szívbeteg, arra kapta és nagyon sokat segített neki. Azt pedig nem tudom hogy jó lenne e a férjednek, ilyet hatásról még nem hallottam, de simán elképzelhető.

Eli
Mizu?

Kép
Kép
banya1
 
 


Betti-Mami!
Csodálom a kitartásodat. Én ilyen állapotban biztos kiirattam volna magam. Drukkolok, hogy már ne tartson sokáig!
Kiváncsi vagyok a főnökre hétfőn! Írd majd meg, ha túl vagy rajta. Én már annyira várom ezt a pillanatot, de az még odébb van.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Jó reggelt lányok!

Moni ha jól tudom Neked már tegnap meg kellett volna jönnie. És még semmi. Reménykedjünk, hogy korai még a teszt.

Eli, ez jó hír! Holnap csinálsz tesztet?

Okr, Kamilla!
Az én párom csak vasárnap jön, nagyon rossz. Kép
És iszonyatosan féltem egyedül. Egy hatalmas konyhakéssel ültem a kanapén a sötétben.Csengettek és nem mentem ki. Még csak 3 hónapja lakunk ott és az ismerősink telefonálnak, ha jönnek hozzánk!

Ja és képzeljétek, néztem a tv-t, az meg nemegyszer kikapcsolt magától! Tiszta para voltam!!
Julcsi2
 


Betti, remélem nemsokáig tart ez a rókakoma jelenség! Én is biztos elmentem volna egy hét táppénzre pihenni egy kicsit!
Tudod mit? Akkor is lennék inkább a helyedben!!! Kép Kép

Főnök sztorit én is várom!
Julcsi2
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?