Új privát üzeneted érkezett!

okr te is meselhetnel a babadrol.Kép
vannak olyan hulye kerdeseim a gyereknevelessel kapcsolatban hogy meg senkitol nem mertem megkerdezniKép

pl hogy szoktatsz ra egy gyereket hogy bilibe termeljenKép
tudom hogy hule vagyokKépKépKép

Kép
monyoka
 
 


Banya,
a homeopatákról az a véleményem, hogy ha szakértelemmel párosul, az szuper. A családban is van egy orvos-homeopata, akit tisztelek. Persze nem azt mondom, hogy legyen orvos, de legyen képzett. Önjelölt pancser homeopaták betegeit sajna már kezeltem kórházban párszor...
Kellemes pocaknövelést. Nekem 6+5-nél sikerült a babát meg a szívhangot UHn látni, dokibácsi azt mondta, hogy pont a kimutathatóság határán van. Szurkolok. Bár biztos minden rendben lesz.
potter_76
 
 


eli majd a kovatkezo honapban sikerul.Kép
vagy a kovekkezoben.

maradjon meg a jo kedved..Kép

Kép
monyoka
 
 

 
 

Ancsa, a 3.nap vérvétel,4. naptól,5 napig 2*1-et kellett szednem.Jöttek is az ismert mellékhatások,hőhullám,kettőslátás.
odett
 
 


Na akkor írok egy viccet, hogy feldobja ma topikot.

Anyuka éppen apukán lovagol, amikor a kisgyerekük megáll az ajtóban és nézi őket egy darabig, majd elvonul a szobájába. Anyuka észre veszi, leszáll apáról és utána megy a kisgyerek szobájába, hogy elmagyarázza neki mit látott az imént.
-Tudod kisfiam, apunak nagyon nagy a hasa és néha rá kell ülni, hogy vissza menjen.
Mire a kisfiú:
-Á, hagyjad, teljesen felesleges, mert másnap mindig jön a szomszéd néni, letérdel apa elé és újra felfújja.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla, ez nagyon jó volt. :-)
Ez kellett most ide! :-)

Kép
elizabeth25
 
 


Habsburg Ottót megkérdezik:
-Mit vár az osztrák-magyar meccstől?
-Miért, kivel játszunk?

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Potter Banyát gondolom olvastad, hogy már milyen régóta próbálkoztak, aztán anyós, aki homeos, ajánlott neki három dolgot, beszedte, és babás lett, és még peteérése sem volt, sőt még nem is voltak sokat együtt abban a hónapban. :-) Ez elég bíztató!
Bár nem biztos, hogy mindenkinél igy van!

Kép
elizabeth25
 
 


Okr,
köszi az érdeklődést.
Nincs szakvizsgám. Aneszteseknél 5 év, nekem 4 van meg. Szóval nem leszek szakorvos jövőre, mert terhes lettem. Persze nem bánom. Kép
A babát nem érzem most vagy 2-3 napja, előtte lájtosan éreztem vmit. De gondolom, majd ad magáról jelet hamarosan. Kép Te mikor érezted először? És milyen volt? Nekem birizgálás, meg pukiszerű érzésem volt, amiből persze nem lett puki. Kép
Amúgy jól vagyok, minden oké. 19-én megyek UHra. Méhem, cicim nő, a hasamon még nem látszik ruhában, csak tapintani tudom. Mármint a méhemet. Kép 1 kg-ot híztam már. Tornázom, tanulok, olvasgatok és a férjemet, barátaimat szórakoztatom. Kép Szóval minden oksi.
potter_76
 
 


Kamilla
Kép

Monyoka
Nálunk,most épp a szoktatás fázisa van.Nem nehéz,mert mióta megvan,a kisasszony jár velem fürödni + WC-re.Most úgy van,hogy ülök a budin,ő a bilinKépKép
Egyébként most már szól,hogy ka-ka.Persze,van mikor már csak azután mondja,hogy bement a pelusbaKép

Odett
A clostytinak vannak ilyen mellékhatásai?
Én bromocriptint szedek a prolaktinomra,hát az is csuda szer.Úgy lehet tőle remegni,mint a nyárfalevél.Még jó,hogy clostit nem kell!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Nem volt peteérése, beszedett három bogyót , nem voltak együtt és terhes lett? Az jó! Ilyen bogyót én is kérek!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


LÁnyok amúgy megnéztem az ovu kalkulátorral a b.netessel és 20-25 közé teszi a pé-met, ami a 13.-19. nap, úgyhogy a Jézuska akár "fogantathatna" Karácsonyi babát is. :-)
Azért kifogom próbálni a baby markot.

Kép
elizabeth25
 
 


Kamilla nem azt mondtam, hogy nem voltak együtt, hanem , hogy nem volt pé-je, nagyon sokáig próbálkoztak, és az anyósa "segített" neki. :-)
De három napon pont mikor együtt voltak, az egyiken megfogant a babó! :-)

Kép
elizabeth25
 
 


Jóvanna csak vicceltem!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Potter!
Nagyon igazad van, én is hallottam már bizony pancserekről...
Anyós egyébként nagyon jó orvos, eredetileg sebész.És hihetetlenül ráérez dolgokra. Egy igazi boszi...

Kép
Kép
banya1
 
 


Banya, de jó, hogy ilyen anyósod van. :-)
Gondolod, hogy ha nem adja ezeket a homeós dolgokat, akkor nektek sem jött még volna össze a babó?
Amúgy utána olvastam a neten az Agnus-nak és nagyon jókat írnak a hatásáról :-). A folliculinál sem szabad előtt fél órával meg utána fél órával enni, inni? Az egész hónapban kell szedni?

Kép
elizabeth25
 
 


Amúgy neked milyen hosszú volt a ciklusod és hányadik napokon voltatok együtt abban a hónapban mikor babás lettél?

Kép
elizabeth25
 
 


Potter
Majd befejezed,ha babó 2 éves lesz!!Ráér!!
Mondjuk az ember sokat felejt,mert babaszintre süllyed(vagy emelkedik inkább) agyilag.Újabban én is bambának hívom a labdát,akkor is ha ketten dumcsizunk az urammalKép

Én úgy 16-18 hetesen éreztem,hogy simiznek bentről.Igaz,a védőnéni hitetlen volt ezügyben,de beírtaKép
Egyébként nekem,olyan volt,mintha a beleim mozognának,aztán simizős érzés lett,végül jó nagy rúgásokKép

Drukkok mennek az UH-hoz.Már egész nagy emberkét fogsz látni,sztem.KépAz 1 kg,meg szinte semmi.Annyit én ebéd után is mérek plusszbanKép
Örülök,hogy jól telik a kismamás időszak.
Te érzed azt a nyugalmat,és rózsaszínű ködöt?Mert nekem az az érzés azóta is hiányzikKép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok!

A mai táblák:

Kép

Kép

Ági,
Nem az tart sok ideig, amíg megcsinálom a táblát (az kb. 1,5 perc Kép), hanem az, amíg végigböngészem a nagy adagot, h kinél kell változtatni. Kép

Pusz:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Fogalmam sincs mi lett volna akkor ha... De az anyósnak már nem ez az első húzása. Engem a migrénjeimből egyszer már kigyógyított, a férjem pedig allergiás volt szinte mindenre. És a családomat is ő kezeli. Tudnék sztorikat mesélni... Minden homeobogyóra vonatkoznak a szabályok, az összesre. Ha lesz időm, holnap hozok nektek róla leírást, hogy hogy működik és miket kell tudni. És a follit folyamatosan kell szedni hetente egyszer, míg összejön a baba.

Kép
Kép
banya1
 
 


Okr,igen sajnos, ezek tipikus clostis mellékhatások.Ismerem a bromot is azt is szedtem vagy fél évig,napi fél szemet,attól állandóan álmos voltam, pedig nem is nagy dózis.
Lányok, lassan indulok allergológushoz, mert én is megfordulok ám mindenhol.:-)
odett
 
 


Banya, de azelőtt sem lehet enni - inni meg utána sem fél órát? AZ fontos!

Amúgy olvastam a neten most olyan cikkeket, ahol irták, hogy volt olyan, hogy az doki már azt mondta, a párnak, akik két év óta próbálkoztak, hogy meddők, és összejött a baba nekik, rá két hónapra mikor a csaj ezeket elkezdte szedni.

Kép
elizabeth25
 
 


Ja,
Néha már kicsit én is 'kívülállónak' érzem magam (na nem a beszólogatás miatt, hanem szó szerint)... Szóval én vagyok itt a topikon a totális kakukktojás: igazából még nem vagyunk rajta a baba-ügyön; nem hőmérőzök; nem nézem a váladékomat; nem keseredek el, amikor megjön (max. az elmaradó akciók miatt Kép); nincsen saját lakásunk (és mostanában nem is lesz...). Viszont imádom a gyerkőcöket és ha a szívemre hallgatnék, akkor már lehet, h mindkét kezemben lenne 1-1 csemete (vagy több! Kép), viszont ésszel végiggondolva MÉG nem tehetem meg... KépKép
De az ilyen beszólogatóktól kinyílik a bicska a zsebemben!!! ... Kép Nekem is beszóltak itt anno. Kép

Pusz:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Moni!!!!
Mi ujsag?Nagyon eltuntel????

Odett!
Nekem nincs semmi mellek hatasa a gyogyszernek,pedig mar beszedtem egy par dobozzal!
Nekem olyan furcsa hogy ahany doki,annyi fele keppen kell szedni!Nekem a regi dokim 5.naptol 2x1-et mondott,az uj dokim meg 3.naptol napi 1,mostmeg 3.naptol 2x1.

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Kata, légyszi ird be nekem az 1 ciklusnapot, 31ről. Köszi

Kép
elizabeth25
 
 


okr valahogy en is igy gondoltam a raszoktatasi fazistKép

Apuka fekszik az agyon mesztelenul,oda megy hozza a kisfia es megkerdezi:
Auci mi az a szoros a labad kozott?
apuka felel:
Kisfiam tudod az egy sas,ul a feszkeben a tojasain.
Hazaer az asszony es latja hogy mentok viszik el az urat.
Megkerdezi a kisfiatol mi tortent.
Hat tudod anyu az ugy volt hogy apu elalud.En odamentem a sashoz es jatszani akartam.A sas felegyenesedet es szembekopott.Erre en merges lettem.Szetcsupaltam a feszket,osszetortem a tojasait es fejbavagtam a vaslapattalKép

kicsit gusztustalanKép

Kép
monyoka
 
 


Banya neked amúgy abban a hónapban mikor összejött a babó, hányadik napokon voltatok együtt, és hány napos volt a ciklusod? Mikor volt a pé-d? :-)
Bocsi, de mindenre kiváncsi vagyok, ha nem baj!
Ha baj, nyugodtan szóljál! :-) Nem fogok megsértődni!

Kép
elizabeth25
 
 


SZiasztok! Kép

Lara,
gratulálok a görbédhez! Kép

Kamilla,
szuper jó a lakás, igaz? Kép
minket tuti hall a szomszéd, mert én is szoktam hallani, hogy ő horkol...Kép
És igazad van, egy kapcsolat nem mehet rá a babagyártásra! Lehet, hogy durván hangzik, de számomra úgy értelmét vesztené... Én neki szeretnék szülni! Remélem senki nem érti félre! Kép

Zsuzska Kép
ezer éve nem hallottam rólad, jó hogy jeletkeztél! Kép
Vicát puszilom! Kép

Kriszta,
mindjárt nézem a hőmérőst! Kép

Eli Kép
kezet foghatunk, tegnap észleltem egy kis piros csöppenést én is, bár azóta semmi...

Bocs, ha nem írtam mindenkinek!!! Kép

angel37
 
 


Monyo :-()

Kép
elizabeth25
 
 


Angel, hát akkor igen! Én már nem reménykedem, hogy nem jön meg rendesen! DE neked azért drukkolok!
Ti mióta is?

Kép
elizabeth25
 
 


angel halja a szomszed?Képvan felesege legalabb akkor lehet ok is racuppannak a dologra.

Minket remelem eddig senki sem hallot meg.
Igaz eccer nyitva volt az ablak mert nem volt ido becsukni....Kép

Kép
monyoka
 
 


Kamilla,
Kép

Eli,
olvastam. Télleg jó szer akkor. Kép

Okr,
köd az van. Kép Én aszittem azért, mert nem ér a munkahelyi stressz. Kép
UHn asszem nem lesz nagy mozizás, mert valszeg nem lesz bent aznap a dokim és egy másik doki fog nézni, aki más stílus.
Meglesz a szakvizsga, ha a gyed/gyes alatt nem lesz új babó. Kép És így tovább. Az is lehet, hogy 40 évesen leszek csak szakorvos. Kép

Kovácsné hazatér a nyaralásból. Megkérdi a kisfiától:
-Sokat bánkódott a papa, amikor elutaztam?
-Eleinte nem, de most, az utolsó napokban igen odavolt szegény.
potter_76
 
 


Potter :-)
Amúgy te is hiszel az ilyen homeos bogyókban?

Kép
elizabeth25
 
 


Eli
15-16-17 napon volt pé, és ebből a háromból az elsőn és az utolsón voltunk együtt. A ciklusom pontosan nem tudom megmondani hány napos, nem igazán óramű pontosságú, de kb átlag 28-30 nap. Legutóbb a 28. napra jött meg.

Kép
Kép
banya1
 
 


anyukak kisgyerek mellet hogy lehet...?
nagyon halkan?nalunk a gyerek veleunk lesz egy szobaban.
lehet hogy akkor mar nem is fogunk majd izelni.
Mar joparszor elgondolkodtam ezenKép

Kép
monyoka
 
 


Kata, tudod mit? Inkább várjunk holnapig, hátha nem jön meg jobban, és akkor nem kell átvariálni a táblát. :-) Ha még is, akkor a 31. helyére, irj be nekem légyszi egy 2.-st.Köszi

Kép
elizabeth25
 
 


Potter
Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Banya nekem is 30 napos, nekem is a doki a 15.-16. napokat ajánlotta akciózás szempontjából.
Nem írtad meg a Fulicullint hogy kell szedni? Szóval ivás-evés szempontjából.

Kép
elizabeth25
 
 


Monyo, nálunk is egy szobába lesz velünk. :-)

Kép
elizabeth25
 
 


Monyoka
A másik szobában(esetleg fürdő,konyha)Kép
De eleinte bizti ritkábban lesz,mint most.

KépKép

KépKép
okr
 
 


Banya amúgy honnan tudod pontosan, hogy akkor volt a pé-d?

Kép
elizabeth25
 
 


Banya! Vica gratulációját küldi!

Ági, délelőtt írtam Neked mailt. Lehet, hogy nem kaptad meg?
Julcsi2
 


Eli
A folliculinum is homeo bogyó, ugyanúgy kell használni mint a másikat. Ugyanúgy fél óra előtte-utána.
Pé-t a Billingses cuccból inkább csak sejtettem, mint tudtam, én mindig azt figyeltem.

Kép
Kép
banya1
 
 


Monyó,
a szomszéd anya és fia (úgy, hogy pasi úgy 40-es) Kép

Eli,
köszi a drukkot, de úgyis meg fog jönni, mert nem is volt akció, mikor kellett volna...
Sztem te se add fel még! Kép

angel37
 
 


Monyoka!
Mi is egy szobaban vagyunk!Eleg rossz igy!!Megkell varni hogy elaludjon!Nagyon nehez igy de nincs mas megoldas!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Angyal
Csak pozitívan!!!KépNe is emlegesd ,még megjelenik!!!Kép
Én nagyon drukkolok neked,és persze minden teszt előtt állónak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!
Dokihoz mikor mész,az eredményekkel?

KépKép

KépKép
okr
 
 


Angel. :-((

Banya, nagyon szépen köszönöm a válaszokat, és bocsi, hogy itt zaklattalak! :-(
Én is figyelem a Billing-s szerint, de az vagy 4-5 napig tart.

Kép
elizabeth25
 
 


Okr, aranyos vagy, hogy itt drukkolsz nekünk!

Kép
elizabeth25
 
 


Ancsa
Kép
Nálunk eleinte azért volt kevés akció,mert előbb elszunyókált vmelyikünk,mint a gyerek.Pár hónaposan uis rendszerint hajnal 1-2 óra tájban aludt elKép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Nálunk szerencsére lesz külön szobája a gyereknek és már az elején úgy fogjuk bevezetni, hogy külön van. Gondolom majd az elején én fogok beköltözni a gyerekszobába egy matracon, mert apának fontos a munkája miatt, hogy tudjon éjszaka rendesen aludni.

Úr Isten úgy beszélek már mint egy terhes. LEhet, hogy nem is lesz szükség gyerekszobára. Pedig három szoba van erre a célra betervezve. Na mindegy. Max. nyitok egy panziót. Vagy egy bordélyt. Én leszek a Madame. Kép

Kép

Kép
kamilla306
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?