Új privát üzeneted érkezett!

Eli!
Az agnusból minden alkalommal 6-7 golyócskát szopogass el naponta kétszer 2-3 héten át, onnantól kezdve, hogy megjön. Előtte-utána kb fél óráig ne egyél-igyál semmit. A folliculinumot szerintem ne vedd meg és ne szedd, ha van olyan váladékod középidőben, akkor tutira van pé-d. Én 100%ig bízom a homeopátiában, nem hiszek benne, hanem tudom hogy jó. Ha látnátok az anyós mennyi képeslapot kap, amiket homeopátiás babák anyukái írtak... Elég meggyőző!

Julcsi!
Dokinál nem voltam még, állítólag még nem nagyon van értelme, úgy tervezem, hogy jövő pénteken megyek, az lesz a hatodik hét. Kiskatonákra is biztosan van megfelelő bogyó, de nem tudom hogy mi. Egyébként ha bíztok bennem és hallgattok rám, akkor elmenetek ti is egy homeopatához, mert ez tényleg annyira összetett és bonyolult gyógyításmód, hogy ha igazán jó eredményt akartok, akkor szakemberre bízzátok magatokat. Nehéz ezt leírni, én a bogyókat a saját problémáimra kaptam (pl a folliculinumot) A homeopaták eszméletlen bonyolult mechanikával dolgoznak, kicsit olyannak tűnnek, mint a pszichológusok, össze-vissza kérdezgetnek mindenfélét, és abból tudják megállapítani, hogy milyen kategóriába tartozik az ember. ÁÁÁÁ, nem tudom így leírni, nagyon bonyi. De abban biztosan tudok segíteni, hogy JÓ homeopata telefonszámát adom meg anyóson keresztül akár Pesten, mert az nagyon fontos hogy jó legyen, sajnos vannak pancserek is. Kép

Kép
Kép
banya1
 
 


Banya és ők mennyiért dolgoznak? Jobb mint a kineziológus, aki elkér egy kezelésért 5000 Ft. Hétfőre bevagyok írva, de bevallom hiába segített már sok anyukán, sajnálok ennyi pénzt kiadni!
Akkor nap kétszer 6-7 golyócskát szopogassak el?
Előtte se ívás akkor se evés, fél óráig, sem utána.
OK!
Amúgy ez pontosan mire is jó?
És a folliculin?

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!

Hogy mik történnek itt??

Vica, köszöni jól van, ma megjött neki, de nem szomorú, mert pontos volt. Teljesen nyugodt, jól van.

Én is jól vagyok,nekem még van időm, karácsonykor kell megjönnie. Illetve nem.De a párom sosincs itthon. Szóval ha a szentlélek nem szállt meg akkor .....Kép

Eli!Jó kis célod van!

banya!Gratula!Vidéken nem tud anyósod homeapátust??

zsuzska80
Szombathely
 
 

 
 

Zsuzska :-)

Kép
elizabeth25
 
 


Ja és még azt is mondta a Vica, hogy 6 hónapot ad magának.Addig se orvos , se aggódás. Azt lesz ami lesz.
Szóval Vicáról lehet példát venni!Kép

zsuzska80
Szombathely
 
 


Julcsi!Már megint úgy írtad le mintha te meg lennél sértődve.Nem tudom miért kell most ezt mindig leírni hogy "bocs ha már leírtam" meg "oda fogok figyelni".Te uszítasz most engem hogy ezt leírjam.

Kép
breni
 
 


Eli!
A homeopaták bizony drágábbak. Anyós kb kétszer ennyit kér, ráadásul Pécsen, tehát Pesten biztos még drágább. Tudom hogy könnyen beszélek, de szerintem megéri.
Igen így szedd a bogyókat ahogy leírtad.
Az agnus növeli a termékenységet - nem tudom hogy - csak azt tudom hogy barátcserjéből van, így is utánanézhetsz a neten.
A foll. peteérés serkentő.

Kép
Kép
banya1
 
 


Zsuzsi!
Hol szeretnél? Veszprémben? Megkérdezhetem...

Kép
Kép
banya1
 
 


Sziasztok!!Kép

Zsuzska!
Koszonjuk az infot Vicarol!!KépOrulok hogy jol van o is meg te is!!!

Angel!
Megint eltuntel!!!Ilyen sok munkad van??

Eli!
Sajnalom hogy rosszul reagalt a parod!Tudom milyen erzes!!!En sem vigasztalast kapok amikor arra lenne szuksegem!
Nem is kerdeztem!Megkoszontott a nevnapodon???
Voltal mar WC-n?Megjott?

Agi!
Koszonom kerdesed!Szerencsere jol vannak a tesomekKép!!!!!16-an mennek UH-ra!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Banya, és a folli-izét azt hogy kell szedni??
Mikor méssz dokihoz??

zsuzska80
Szombathely
 
 


Sziasztok! Régebben a clostisokhoz írogattam, egy ideje olvasgatom ezt a fórumot,nagyon szimpik vagytok! Már több mint egy éve próbálkozunk mi is, de eddig még sajnos sikertelenül. Engem is érdekel,h. ki hogy éli meg a pé-t,én sajnos nem érzem, és lehet, h. Eli sem ezért kutakodunk utána folyton-folyvást. Mert ugye a fogamzásnak az az alfája-omegája? Én sokat tanultam ezekből a hozzászólásokból, ha valami nem érint, átugrom.Ezzel csak azt akartam írni, h. sok hozzám hasonló,kétségbeesett keresőnek adtok egy kis támpontot, nekem az tetszik, hogy alaposan,nyíltan leírjátok,amit éreztek,és gondoltok.Sok puszi mindenkinek.ODETT
odett
 
 


Ok Banya akkor igy fogom szedni!
A folliculint, akkor ne vegyem meg? Az rosszat csinál, vagy bekavarhat ha kipróbálom, szerinted?

Amúgy lányok, voltam wc-n, a pocim már alig fáj, és a két csepp barnaságon kívül semmi nincs.Lehet, hogy mégis kellene egy tesztet csinálnom lányok? Vagy várjak még?

Kép
elizabeth25
 
 


veszprém megyében igen!Vagy esetleg Győr!

Köszönöm!!!

zsuzska80
Szombathely
 
 


Ancsa feljebb írtam, hogy hogy jött meg, még talán reménykedem, de hát bizti nincs semmi.
MÁS:
Igen a párom megköszöntött, kaptam egy szál szép rózsát meg egy illatgyertyát, úgyhogy igen!
És te hogy vagy? Hogy álltok a projecttel?

Szia ODETT, szeretettel köszöntük itt, reméljük, hogy te is mától a táborba tartozol :-), és gyakran fogunk itt talizni! (Remélem lányok nem baj, hogy többes számban írtam! Kép )

Kép
elizabeth25
 
 


Szia Odett! Üdv köztünk!
Banya, Budapesti számot tudnál adni? Lehet, hogy rávesszük magunkat!
Köszi
Julcsi2
 


Szia Odett!
Voltal mar orvosnal?

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Lányok bemásolom ide az Agnus Castus homeós bogyóról a tudnivalókat:

Fokozza a női hormonok működését a menstruációt megelőző időszakban, valamint enyhíti a klimax idején jelentkező panaszokat. Fokozza a tejelválasztást, és nyugtatólag hat.

Alkalmazásai

A fitoterápiában a barátcserje magvaiból készítenek szeszes kivonatokat, miket a menstruációt megelőző tünetegyüttes (PMS), és a klimaxszal járó panaszok kezelésére használják.

Figyelmeztetés

A barátcserje készítmények alkalmazása a várandósság ideje alatt nem javasolt.

Kép
elizabeth25
 
 


Banya engem is érdekel Bp-i szám. Lehet, hogy nem is megyek hétfőn kineziológushoz, megvárom hátha hat az Agnus Castus, nálunk is. :-)

Kép
elizabeth25
 
 


Odett!Üdv nálunk.Remélem jól fogod érezni magad itt.

Kép
breni
 
 


Banya a másik a Folliculin miből készül? Annak is utána olvasnék?

Lányok, ezt feltétlenül olvassátok el, főleg az utolsó két sort! :-) : http://vitalitas.hu/olvasosarok/online/komplementerm/2001/2/barat.htm

Kép
elizabeth25
 
 


Reni, most vettem észre, hogy írtál!
Nem sértődtem meg áés befejeztem, szóval lépjünk túl ezen! OKÉ? Kép
Julcsi2
 


Latod akkor nem felejtette el!!KépA teszt kerdeshez en annyit tudok hozza szolni,hogy a sajat magad megnyugtatasa miatt csinalj!De en ebben nem vagyok jo tanacsado!!En meg akkor is csinalok amikor nem keneKép!
Mi most varjuk a kovetkezo mensit,hogy a dupla adag gyogyszert elkezdjem!
Ugy megteveszt a szervezetem!!Tudom hogy nincs PÉ-m,megis erzem!!

Monyoka!!!
Vettel mar tesztet???

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Köszönöm a kedves fogadtatást! Igen,voltam már orvosnál,februárban szedtem clostit,amitől cisztám lett,májusban műtöttek,aztán endo gyanús voltam, 2 hónapig Danovalt szedtem,majd a szöv.tan nem igazolta az endot, így okt-nov ismét closti.Ma vagyok a 33.napon. A mensim elég rendszertelen,a múlt hónapban 34 napos volt.A műtét előtt 30-38 napos ciklusaim voltak, műtét után beállt 30-ra, a closti pedi úgy látszik ismét bekavart.
odett
 
 


Ancsa :-( , jó lenne ha nem jönne már meg nektek! :-) Mióta is próbálkoztok?

Monyo még nem vett tesztet , pedig már mondtuk neki!

Lányok csináljak tesztet holnap reggel?

Kép
elizabeth25
 
 


Odett, ez nem jó hír! :-( Akkor te is jól megszenvedsz!

Kép
elizabeth25
 
 


Eli, szerintem holnapután csinálj! Bár a Te helyedben biztosan nem bírnám ki!
Julcsi2
 


Zsuzska!
A folliculinumot hetente egyszer kell bevenni, szintén 6-7 golyócskát kell elszopogatni egész addig míg terhes nem leszel. Dokihoz jövő pénteken szeretnék elmenni, nem tudom hogy fogom kibírni addig. Kb akkor leszek csak 6 hetes.

Eli! Szerintem ne vedd be. Nem hiszem hogy bekavarna, de nem vagyok benne biztos.
Durván hangzik, de a folliculinumot azt hiszem női tüszőből csinálják. Persze ezt nem kell szó szerint érteni, a homeopátiának pont az a lényege, hogy szimulálják azokat az anyagokat amiből elvileg készülne. Egyszerűen lemásolják. Olyan mintha női tüszőből készülne...

Ok lányok akkor kifaggatom az anyóst az ország összes homeopatájáról, és hozom a listát. Biztos ismer egy csomó mindenkit, mert ő szokott Pesten előadásokat is tartani, meg vizsgáztat is itt-ott.

Kép
Kép
banya1
 
 


Julcsi, tudod úgy vagyok vele, hogy tudom már most mi lesz az eredmény! Egy hatalmas MINUSZ jel!

Kép
elizabeth25
 
 


Julcsi!Oké!
Odett!Akkor most te is lehet hogy babás vagy?

Kép
breni
 
 


Banya és a folliculinomot, minden héten kell egyszer bevenni, egész hónapban? És az Agnust, a négy hétből csak három hétig kell szedni? Amúgy anyósod szerint ez megnöveli a teherbeesés esélyét?

Kép
elizabeth25
 
 


Koszonom Eli!Sajnos ez a honap biztos hogy nem sikerult!A doki nezte UH-on!Most bizom a kov. honapban!2003.10.ho ota probalkozunk!

Odett!
En ugy tudtam hogy a closti leroviditi a ciklust!Miert azt adja neked az orvosod ha cistat csinalt?Mit mondott?

Edit!Nem haragszol ha nekem is lesz szalagom?
Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa, az hogy most olvasom, hogy két éve próbálkoztok én inkább befogom és k...olok, itt az 5 hónapommal. :-) Inkább példát veszek rólad, hogy milyen kitartó vagy!

Kép
elizabeth25
 
 


Nem vagyok jo pelda!!!Nagyon sokszor kiborulok,es ezt mar a parom sem nezi jo szemmel!
O meg Marci tartjak bennem az erot!Sokszor mar azert nem sirok mert akkor Mano is elkezd sirni!Muszaj tartanom magam!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa legalább benned a párod tartja az erőt! Az enyém l....szja az egésszet! Ezen is akadtam ki reggel ma!

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!!!
Ne vitázzunk már megint a hülyeségeken!!!InkábbKép,hát nem jobb így!!!!

Betti
Szegénykém!!Úgy sajnállak róka-koma miatt.KépEltűnhetne már a csudába.Egy kis B6 vitamin sztem jót tenne,esetleg Magne B6?!

Banya
Kép

Ancsa
Hogy vagy ma?Gyerkőc?

Eliza
Szép cél az orvosi,de én azt mondom,ha babát akarsz ne vágj bele.A baba 24 h-s elfoglaltság,az orvosi 6 év,és nappali+ rengeteg gyakorlat.(+6 év a szakvizsgáig)Szóval jól gondold át.KépTermészetes ezt te döntöd el.Kép

Zsuzska,Vica
KépPusszantás!!!!!

Kamilla
Na,miről pletyizzünk?Na,pl.Mióta nincs itthon a férjem,este mailezünk.Olyan jó kis pajzán dolgokat írogatunk egymásnak,mint régen,mikor együttjártunkKépCsuda izgi!
Már várom,hogy holnap este legyen,és megölelhessem!!!KépSajna a gyerek előtt nem lehet,még ölelés sem,mert azt hiszi bántjuk egymást,és sírva fakad.Kép

Angyal
Merre jársz?

KépKép

KépKép
okr
 
 


Egy ferfi nem biztos hogy aterzi azt hogy milyen nehez idoszak ez egy nonek!Ugy van vele hogy o a maga reszerol megtezi azt amit kell es kesz!!(persze vannak kivetelek!!)

Incikevel mi lehet?????

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Szia Kriszti!
Koszi,most eleg jo kedvem van de ez csak atmeneti!!!Marci jol van mar szerencsereKép!
Ada???
Neha jot tesz egy kis tavolsag,nem???Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Sajna Ada mostanában nagyon nyűgös.Az éjszakák is elég kimerítőekKép
Örülök,hogy Marci jól vanKépJár már oviba?

KépKép

KépKép
okr
 
 


Okr! Lehet, hogy igazad van!

Lányok, holnap reggel teszteljek vagy sem?

Kép
elizabeth25
 
 


Breni, de jó lenne!
Ancsa, nem indokolta meg, bevallom, alig mertem újra ekezdeni, de de tudjátok, egy nő két dologért tesz meg mindent... A párom, és a család,anya és a nővérem, anyós is nagyon ellenezte, de hát kiben bízzak, ha nem az orvosomban?Csak tudja mit csinál? Nem is tudtam,h.a closti lerövidíti a cklust,nekem mindig elhúzódott tőle,a múlt hónapban meg alig volt menzeszem, ugyanúgy mint mikor cisztám lett.Mikor rákérdeztem a dokira, annyit mondott csak, "Nem tudhatjuk",mármint,h. nem -e lesz tőle ismét ciszta.Úgy döntöttem, rajtam nem múlik.Tudjátok,lassan 31 éves leszek, lehet,még van pár hónap gyógyszeres kezelés, és utána már komolyabb beavatkozásra lesz szükség.
odett
 
 


sziasztok.

Ha lehet elmondom en is a velemenyemet.Tudom okoskodasnak tunik de mindegy.
Szerintem ez az egesz babagyartas tul van egy kicsit reagalva.Pe mag ho meg stb.
Addig oke hogy ezt megdumaljuk mert persze ezert vagyunk itt,de szolhatna masrol is neha a topik.
Akinek ideje van nezzen at a megint megjottbe.Az aztan nem semmi.megy a nevetes meg a viccelodes,pedig nalauk sokkal rosszabb a helyzet.Ok mar vagy inszemesek vagy lombikosok.
Nekem nagyon tetszik az a topik hangulata.
lehet ide is kellene hozni egy kis vidamsagot es maris felporogne a topik.


potter tudom hogy dokihoz kene mennem,ez is benne van a tervben de meg nincs itt az idejeKép

incike biztos babazikKép

Kép
monyoka
 
 


Odett, meglátod sikerülni fog!!!!!!

Kép
elizabeth25
 
 


Eliza
Tesztelj!KépTanulás- sztem keress egy olyan szakot,amit levelezőn is tudsz csinálni.Így aztán,ha jön a baba nem kell lemodani a tanulás örömeirőlKépKép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Odett!
Hogy kellett szedned a gyogyszert??

Kriszti!
Nem jar meg oviba!Nem tudom ot elengedni!!!!!!!Ezert is szeretnem mar annyira a 2.babat,hatha akkor konnyebb lesz!
Jon a foga azert nyugos??

Kép
Kép
ancsa81
 
 


OKR, lehet, hogy azt kéne tennem! :-)

Kép
elizabeth25
 
 


Ancsa
Folyton a fogára fogom,de hát ki tudja!Egyszerűen álmatlan ,születése óta ilyen.Na persze már a pocakban is éjjeli bagoly volt.(nem mintha nappal sokat aludna)
Sztem ha lenne 2. baba,akkor sem tudnád Marcit elengedni!Nagyon nehéz!

Odett
Tudtam,hogy valaki kimaradt....Üdv.közöttünk.Gyors babásodást kívánok!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok Csajok!

Julcsi,
tegnap du írtam. Nos?

Betti,
még mindig rókázol? Szegénykém. Sok a meló? Új fiú jól halad? Mikor kapod már meg a jutalmat? Kép
Hónap hívlak. Kép

Kamilla,
örülök, hogy írtál. Amiket írtál, hogy olvasod a topicot, de nem tudsz hozzászólni egyetértek. Én sem nagyon tudok mit írni. Pláne, hogy nekem már pém sincs. Kép Aszittem azért nem tudok ide írni, mert a topic címe már nem teljesen nekem szól...de télleg, igazad van. Azért szerettem ide járni, mert sok minden másról is beszéltünk, de mégis tudtunk segíteni a másiknak, ha le voltunk tottyanva. Azért remélem, lesz még így.
Örülök, hogy örülsz az új kérónak. Kép
Ha a löncsbe nem is tudsz betársulni, egy uzsonnát még valahogy összeszervezhetünk alkalomadtán. Kép

Jó hallani Vicáról. Kép Biztos könnyebb babanet nélkül a mensi, talán kevésbé ragadtatja el az ember magát előtte.

Eli,
egy kalappal a felvételihez az orvosira. Nem tudom, mi a fő baj nálatok, nem is kérdezem. De ha orvos leszel az majd megoldja? Te tudod. Mindenestere ha dolgozni kezdesz, az nagyon sok lemondással jár, időben mindenképpen, azt meg csak egy nagyon stabil kapcsolat tudja elbírni.

Ancsa,
jó, hogy tesóddal minden oké. Kép És veled?

Szia Odett. Kép
potter_76
 
 


Potter köszönöm szépen!

Amúgy lányok mi is két hónapja költöztünk be a saját lakásunkba, Óbudára. Azért az, hogy kettesben vagyunk teljesen más! És jó vásárt csináltunk a lakással hála Istennek!

Kép
elizabeth25
 
 


Potter
Te már túl vagy a szakvizsgán?
Babuci hogy érzi magát a pocakban?Érzed már,hogy mocorog?
Mesélj egy kicsit!Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Lányok, szóval, további három pötty barna, és már egy pici vér is volt a tamponon, ez van, úgyhogy elkönyvelhetjük, hogy megjött. Nem baj, akkor is jókedvű leszek! HÁtha Banya bogyói bejönnek! :-)

Kép
elizabeth25
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?