Új privát üzeneted érkezett!

A görbém jelenlegi állása:
Kép

moni
 
 


Szia Móni!

De szép a görbéd!

Kép
lara26
 
 


Móni!
Én is olyan babaőrült vagyok mint te. Kép
De lassan ott tartok, hogy baba jön, ha itt az ideje.

Kép
lara26
 
 

 
 

Moni
Ha jól számoltam,ma p.é. után a 14.napKépJóóóóó!!!!
Mikor tesztelsz???

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok! Még élek.
Jól esik Potter, hogy hiányolsz. Néha benézek, hogy kivel mi van, de nem nagyon tudok mit írni. Engem most más dolgok foglalkoztatnak, nem a pé-m és nem az, hogy vajon hány fokos vagyok reggelente. Itt meg most ahogy olvasom valahogy mindenki rágörcsölt a dologra és ehhez nem tudok momentán hozzászólni. Mi most élvezzük az új lakásunkat és örülünk egymásnak. Tulajdonképpen mi még ki sem élveztük a kettesben élés örömeit, mert eddig anyóssal meg sógorral laktunk. Most olyan mint ha új életünk lenne, amiből majd egyszer biztosan fog hiányozni egy-két gyerek, de most pont azt élvezzük, hogy végre nyugi van és senki nem szól bele semmibe és azt csinálunk amit akarunk.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


És végre lehet hangosan szerelmeskedni!!!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztok!

Jó reggelt mindenkinek, bár nekem nagyon nem az! :-(
Egyfolytába bőgök már vagy fél órája, de ez van, majd túl leszek rajta! A páromat felhívtam, most mikore beérte a mh-re, hogy egy kis lelki támaszt nyujtson meg halljak pár jó szót, de hát amit csinált, arra nem a kedvesség és a megértés volt jellemző.

Kép
elizabeth25
 
 


Jó reggelt Lányok!

Tegnap (is) sokat dolgoztam, nem tudtam jönni. Nagyjából jól vagyok a fáradságot és a rókákat leszámítva. Most már kezdek gyanakodni, hogy tényleg csak akkor fognak hanyagolni a rókák, amikor megmozdul a bébi. Kép

Ági!

Akkor holnap meglöncsöltetjük a lurkókat. Kép KépAkkor majd várom a telefonodat.

Kamilla!

Élvezzétek is ki a helyzetet. Muszáj egy kicsit kettesben lennetek, mielőtt jönnek a gyerekek. Kép Használjátok ki! Kép

Betti
betti73
 
 


Jó reggelt!
Eliza!Megjött azért vagy kiborulva?Mert én nem láttam az előző levelekben.
Kamilla!Ugye milyen jó csak kettesban?!Nálunk is így volt,mostmár lehet hangoskodni Kép

Kép
breni
 
 


Breni, egy dolog, de a párom nagyon bunkó volt velem! AZÉRT!

Kép
elizabeth25
 
 


Jaj Betti! Szőrnyű lehet minden reggel hányni! Remélem nekem ezt majd nem kell megtapasztalni. Na meg persze azt is remélem, hogy már nem tart sokáig neked. Kép Olyan kiváncsi lennék rátok. De én nem tudok ebédelni menni, mert Soroksáron dolgozok.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Eliza!Akkor nem jött meg?Kép Kép KépAz jó jel!

Kép
breni
 
 


Breni, éjszaka nagyon görcsölt a pocim, és volt három barna csepp, azóta semmi, de ez már a megjövetel jele, a másik, hogy nagyon fájdogál a pocim, úgyhogy ez van!

Kép
elizabeth25
 
 


Apropó, ennek ellenére 37.0 volt az ébredési hőm, úgyhogy ezentúl így fogok BÍZNI a hőmérőzésben is :-(

Kép
elizabeth25
 
 


Eliza!Sajnálom Kép !De addig míg nem jön normálisan nagyon picit lehet reménykedni.

Kép
breni
 
 


Breni, én már nem reménykedek, de majd meglátjuk. Ha csak annyi lenne, mint éjszaka volt, akkor reménykednék, de majd úgy is megyek wc-re nemsokára aztán majd meglátjuk. Igaz a pocim nem fáj most már úgy, mint ahogy első nap szokott, de majd meglájtuk!
És te hogy vagy? Hogy érzed ezt a hónapot?

Kép
elizabeth25
 
 


Kamilla,
teljesen át tudom érezni a helyzeted Kép, tavaly kari előtt költöztünk mi is, hát szuper érzés teljesen külön. Mondjuk mi külön háztartásban éltünk előtte is, de a párom apjának az udvarban volt a műhelye, ill. a nagymama is mellettünk lakott. Na nem a nagyival volt gond, de aki hozzá jött rokon, ismerős az úgy gondolta nekünk is a rendelkezésére kell állnunk...stb. és a műhely miatt a házat sem tudtad úgy elhagyni, hogy ne futottál volna össze valakivel. Már azt vetted észre magadon, hogy settenketsz Kép. Hétvégén a kertben tartotta a család a partykat, kerti összejöveteleket, durci volt ha nem akartunk részt venni rajta...Na nem akarom tovább ragozni...olyan boldogok vagyunk így Kép, már egy éve élvezkedünk Kép.

Eliza,
nem mindig esik le rögtön a hő, nekem a mensi 2. napján esett le. Kép
adi77
 
 


Adi, de nekem előtte szokott, most meg nem esett le, de már nem fogok ezzel foglalkozni! Most már más lesz a célom, és véghez is fogom vinni!

Kép
elizabeth25
 
 


Eliza!Hát nekünk sem jött össze ez a hónap,nagyon keveset voltunk együtt és nem hiszem hogy akkor lettünk volna amikor pé volt.12-16-23 napon volt akció.Ma vagyok a 26.-on.Mindegy,de még reménykedem.A cicim is fájt egy hétig,meg szédülés is van egy hete,de ma nincs kivételesen.

Kép
breni
 
 


Breni és hányadikán kéne neked megjönnie?
Amúgy mi is a 11.-15-20 napokon voltunk együtt, amik jók is lehettek volna a doki szerint, de hát ezekszerint még sem!

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!
Eli megjött? Vagy mi a baj?

Kamilla!
Igazat adok neked!!!Kép

moni
 
 


"Bocs, ha most bunkó leszek, de ezt le kell írnom.
Igaz hogy a topic neve, Babát szeretnék, de vannak itt egyes emberek, akik már kicsit túllőnek a célon és idegesítő a jelenléte.
Most az Elizabeth25-re gondolok (többek között).
Figyelj Te nem gondolod azt hogy kicsit túl misztifikálod a dolgokat?? A kirohanásaid megrémisztik még a nyugodt embert is. Ijesztő vagy.
Kicsit szállj magadba és gondolkozz el amit írtam. NEKED NEM ITT A HELYED!!"
kívülálló
 
 


Moni, igen, úgy néz ki!

Kivülálló, arc nélkül elég gáz ide irogatnod, még a nevedet sőt mást sem vállalsz be a profilodba! Ez a gáz! Szerintem!

Kép
elizabeth25
 
 


Kivülálló a másik az, hogy te kivülálló vagy nem? :-) Akkor maradj is az és ott ahonnan jöttél. Pl. a b.net-chaten. Eddig itt teljesen jó volt a hangulat, nem kell itt mérgezni, elég ha ott mérgezed!

Kép
elizabeth25
 
 


Eliza!Nem tudom mikor kell megjönnie kb.10 nap múlva.
Kivülálló!Honnan tudsz te bármit is bárkiről.Eliza így vezeti le a feszültségét hogy leírja amit gondol éppen.Szerintem neked ebbe nem kéne beleszólnod.

Kép
breni
 
 


Kivülálló!
Hadd mi döntsük el, ki az aki "idevaló", és ki az aki nem.
Itt sokan kedvelik ELi-t, és ha problémánk lenne vele vagyunk olyan viszonyban, hogy megírnánk neki.
És sokan átélték már ezt a "kiborulós" érzést. Õ is fel fog állni!!!

moni
 
 


Kösz Breni a védelmet! Nekem jó, az, ha nektek kiírhatom a bánatom, bajomat, tök jó érzés! Főleg, hogy itt szinte mindeki ugyanazzal a problémával küzd. :-(, és pont ezért tudjuk, hogy mit érezhet a másik és mit "gondolhat".
Breni, akkor megy a drukk! 10 nap múlva, remélem jó hírrel fogsz szolgálni. :-))

Kép
elizabeth25
 
 


Kösz Moni neked is, nagyon aranyos vagy! Én is úgy érzem, hogy ha van valakinek valami baja itt a másikkal, akkor nyiltan megírja, megmondja neki! Te is írtad már le nyiltan a véleményed, Monyo is bárki. És itt ez a természetes szerintem! És nekem nagyon sokat jelent, hogy ti "itt vagytok nekem" , itt vagyunk egymásnak! :-)

Kép
elizabeth25
 
 


Kata,
még nem is köszöntem meg a táblát!
Mindig lesem, talán ezzel hajtom előre a napokat Kép

Lara,
tényleg szépen alakul a görbéd. Kép
(én sem panaszkodok)

Potter, Angel,
írjatok! Olyan kiváncsi vagyok mi van veletek!

Banya,
mi újság a kis zebrával?
Írj, hogy reagált a környezeted? Egyáltalán tudják? Voltál dokinál?...Mesélj!

Most el kell rohannom Kép, de ha visszajövök, jó sokat szeretnék olvasni rólatok ám!!!!Kép
adi77
 
 


Onnét tudom, hogy olvaslak benneteket.
mindig csak az Elizabeth25-et kell hallgatni!Szörnyű egy nőszemély lehet.

Elizabeth!szerintem vehetnéd a lapot és húzz el innét!!!

Többet nem is írok, csak ezt nem hagyhattam ki.
kívülálló
 
 


Kivülálló, ha én szörnyű nőszemély vagyok, te milyen lehetsz. :-)

Jobb is ha nem írsz többet, menj és máshol ronts tovább a levegőt!

Kép
elizabeth25
 
 


Kivülálló és tudod mi a legrosszabb, hogy tudom, hogy kivagy! :-) Még így is! Szerintem neked is megvan a saját problémája, jobb lenne ha azzal foglalkoznál!

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok lányok!

Eli, sajnálom a barnit, remélem nem lesz belőle Pirike.
De ne keseredj el, nem olyan régóta próbálkoztok még!

Kamilla! Mi is anyóssal laktunk, és mióta szeptemberben elköltöztünk még nem sikerült kiélvezni az egyedüllétet. Rengeteg a munka a házban. Lehet, hogy jobb lett volna csak akkor menni, ha teljesen kész van.De annyira vártuk már!!

Szia Moni! Remélem a helyzet még változatlan.

Reni, most remélem nem írtam olyat , amit már írtam, nem akarlak fárasztani.

Kivülálló, nem értem, hogy ha nem írogatsz ide, miért zavar Eli? Nem kell olvasnod minket és akkor talán nem idegesíted fel magad. Árt az egészségnek!
Julcsi2
 


Sziasztok!!

Csak gyosr bekuk!!
Kata!
A táblán majd "ha ráérsz" légyszike javits ki a 3.cn-re.Köszi!!
Eli!
Tetszik ahogy elrendezted a kivülállot,ugy kell neki minek irogat ide ha nem is közénk tartozikKép!!!!

Kamilla!
De jo külön lakás Kép én is alig várom!!

Moni!
Szupi a görbédKép!!!


Bocsi csajok de nincs idöm végigolvasni amit irtatok,
talán a jövö héten jobban ráérek!!

Kép
Vendég
 


Halihó!
Itt vagyok veletek, olvastalak benneteket, de ezen a héten eddig annyi meló volt a múlt havi zárás miatt, hogy egyszerűen nem volt időm írni Nektek. Talán ma picit nyugisabb lesz a helyzet...

Kép
Kép
banya1
 
 


Köszi Keditke. :-))

Julcsi, de lesz belőlle, szerintem, majd meglátjuk, hogyan tovább. De most már más lesz a fontos, kitűztem egy célt, azt fogom csinálni, hogy elérjem!
A párom meg ennek hatására majd kicsit magába száll, hogy ha szeretek valakit, nem lehet így viselkedni vele!

Kép
elizabeth25
 
 


Szia Banya!

Képzeld vettem Agnus Castust, amit írtál, de nekem azt írta rá a gyógyszerésznő, hogy heti 4*2 db.
Meg vettem Almaecet kapszulát is, kegyetlen szaga van, de szedem azt is napi eggyet. :-) Az a Folliculimot még nem kaptam sehol, de majd próbálkozom tovább. Pontosan te hogy szedted az Agnust? Ezek olyan miniatűr bogyók, az az ugye? És a Folliculint hogy kell?

De bunkó vagyok! Még megsem kérdeztem, hogy hogy vagy, mizújság veletek? :-)

Kép
elizabeth25
 
 


Banya mesélj!

Eli, milyen célt? Vagy ez amolyan titok?
Julcsi2
 


Julcsi, felvételizem az orvosira. :-)
Már tanulok ezerrel rá egy éve!

Kép
elizabeth25
 
 


Eli, amiket írsz, az receot nélkül bármelyik gyógyszertárban lehet kapni?
Julcsi2
 


Szia Eli!
Aranyos vagy köszi jól vagyunk. Semmi tünetem nincs, bár tegnap este megint éreztem a hasszurkát, de az sem egy nagy szám. Ha nem teszteltem volna, nem is tudnám hogy babás vagyok.
Az agnust én hetente hatszor, reggel és este szopogattam. Hetedik nap azért nem vettem be, mert akkor a folliculinumot kajáltam. Azt pedig egyszer egy héten, csak este. De ha van peteérésed, akkor csak az agnust szedd, a másik fölösleges.
Utánaolvastál a homeopátiának? Semmi mentol?

Kép
Kép
banya1
 
 


Julcsi , igen! :-)

Banya, az agnust-ból naponta hány db-ot szopogattál el? Hogy van ez előtt - utána mennyi ideig nem lehet enni, inni? Nem , semmi mentolt nem eszem, iszom, de azt egyáltalán nem lehet? A folliculinból hány db-ot szopogattál azon az egy napon? Elvileg van pé-m, mert mindig van az a nyálkás-átlátszó dolog, pár napig, de hát ki tudja. Azt semmiképpen ne szedjem?

Kép
elizabeth25
 
 


Nahát Eli!!!
Ez már valami, húha!
Kemény falat, hát szorítok! Azt hiszem nekem is kellene tűznöm egy új célt, az segít a lelkemet rendbe tenni, és leköti az ember figyelmét.
Elsőkörben le kellene államvizsgáznom. Kép

Banya!
Dokinál voltál már? Vagy még nem kell?
Nekem van Pé-m, Az agnus mire jó? Nem tudod kiskatonákra milyen homeos bogyó jó?
Julcsi2
 


Banya, egyébként az agnusra azt mondta a gyógyszerésznő, hogy az naponta kétszer szopogassam, mondjuk reggel és este, 4*2 db. Tehát mind a kétszer 4 golyócskát. Szerinted ezek amúgy tényleg használnak?

Kép
elizabeth25
 
 


Julcsi, hát az, de majd meglátjuk! Muszály csinálnom valamit, mert tényleg befogok dilizni. :-( És azt nem akarom! Neked miből kellene államvizsgáznod?
Te honnan tudod, hogy van pé-d? Te is a hüvely válladékból?

Kép
elizabeth25
 
 


Julcsi!A tegnapit csak azért írtam mert tényleg egy az egyben leírtad mégegyszer és csak szólni akartam,miért fárasztanál olyan izé vagy.Én nem akartalak megbántani ezzel csak leírtam.Most haragszol rám?Nem értelek.

Kép
breni
 
 


Bocsi. Tudom hagyni kéne ezt a témát, de muszáj leírnom amit gondolok.
A kedves kívülálló picit "fura" módját választotta a beszólásnak, elég ciki, hogy nem vállalja a kilétét, pedig biztos, hogy egyik oszlopos tagunk. De azért abban az egy dologban igaza van, hogy Eliza picit túl sokat foglalkozik azzal, hogy mikor van pé, mikor kell együtt lenni.

Eliza!
Mi megértünk, mert mindannyian átestünk ezen az időszakon és pont azért mondjuk, hogy ne görcsölj rá, mert ezt így nem lehet csinálni. Bele fogsz őrülni és tönkre teszed a kapcsolatodat is. Az addig oké, hogy nagyjából kiszámolja az ember, hogy mikor a leg alkalmasabb (Közép idő +-pár nap) és akkor picit intenzívebben vannak együtt, de ez az örökös számolgatás meg morfondírozás idegölő. Sok okos tanácsot adunk egymásnak, bíztatjuk egymást, ha valaki letört, de ettől még másról is lehet itt beszélgetni. Meg lehet vitatni az élet nagy kérdéseit lehet pletyózni meg ilyenek. Legalábbis régen ez volt és ezért szerettem idejárni. De most ahányszor ide jövök, mindig a pé-ről meg a petefészek-szurkálásról van szó.
Hát ennyit akartam. De most légyszíves ne sértődj meg, hanem próbálkozzál egy picit elvonatkoztatni és majd jön a baba magától, ha akar.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Igen Eli, váladékból és petefészekszúrkálásból. (Tudom, hogy már írtam úgyhogy elnézést Breni)Nekem erős hasfájásom van PÉ-kor.

Egyébként a közgázra járok és még hátravan az államvizsgám.

Reni, nem haragszom, csak nem értettem. Valamikor lehet, hogy írtam már a tegnapit. Bocsi
Azt hiszem sokan sokszor leírjuk ugyanazt.Oda fogok figyelni.
Julcsi2
 


Köszi Kamilla az írást, a sokat foglalkozásban igazad van, de a kapcsolatom nem emiatt fog tönkre menni, de hagyjuk!

Kép
elizabeth25
 
 


Egyébként Kamillával egyetértek!
Én is annyiszor megfogadom, hogy nem jövök fel ide. Szeretnék egy kicsit vidámabb dolgokról beszélgetni. Egy kicsit uncsi a PÉ és a hányadik nap akciózunk dolog.
Én pl. a Pé-t tudom mikor van, nem számolgatom, csak érzem, ez ellen nem tehetek, de fogalmam sincs hányszor voltunk együtt múlt hónapban, nem mérem reggel a hőmet és ilyesmi.
Azt hiszem teljesen ki is készülnék, ha ezt tenném.
Nem azért vagyunk itt, hogy beforgassuk egymást. Inkább el kellene tereljük egymás figyelmét és megosztani öröümünket, esetleg bánatunkat.

Kivülállóval, ahogy fentiekben már jeleztem nem értek egyet, vagyis a módszerével, biztos, hogy nem! Alattomos dolog volt névtelenül jönni.
Julcsi2
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?