Új privát üzeneted érkezett!

ja julcsi kb 30 napjaKép

en most teljesenmaskent fogom fel a dolgokat.
teljesen jol erzem magamKép

Kép
monyoka
 
 


Monyoka,
Tudom, hogy nagyon régen...

nagyon örülök neki, hogy jól vagy, pár napja nagyon el voltál keseredve!
De így kell ezt, megrázni magad és továbblépni!
Milyen egyszerű ezt mondani. Kép
Julcsi2
 


Eli!
Most elmúlt a tünetem. KépKépKép De nagywc-re kellett mennem, bocs a naturalizmusért,és hasmenésszerű volt, de rájöttem, hogy tegnap du. 1 liter, és ma reggel fél liter multivitamin nektárt megittam, és az tette meg a hatását. Mensinek jele nincs, de kész,leállítottam magam, nem érdekel, ha meg akar jönni, úgyis megjön mindegy miylen tünetet érzek.

moni
 
 

 
 

julcsi igen nagyon el voltam kenyodve.
nem vagyok valami eros jellem de ugy erzem most jol vagyok.
minden eromet ami van osszeszedtem es tuleptem a problemaimon.
Volt eddig is eleg.A 4 ev alatt amiota egyutt vagyunk kb 1-2 hetet lehettunk onfeledten boldogok.A tobbit egymas vigasztalasaval toltottuk.
persze most sem roszas a helyzet de nem erdekel.Megerdemlem azt hogy boldog legyek.Es az vagyok,a tobbi nem erdekesKép

Kép
monyoka
 
 


Moni!

Egyébként a hasmenés is lehet tünet? Én eddig a székrekedésről hallottam ugyanezt.
Julcsi2
 


Moni, ebben igazad van! Én már megnyugtattam magamat, hogy ma megfog jönni, úgyhogy ez van! Talán majd máskor összejön. Hétfőn meg kiváncsiságból elmegyek a kineziológushoz!

Kép
elizabeth25
 
 


Julcsi, nekem is 4 napja hasmenésbem van, azt mondta a barátnőm, hogy az is lehet tünet, bár nálam nem hiszem. :-( , mert neki 9 hónapig ment a hasa, mint állat és hányt is szegény, úgyhogy nem hízott sokat, annyi előnye volt a dolgnak!

Kép
elizabeth25
 
 


Monyo 30 napja megkellett volna, hogy jöjjön a mensid?

Kép
elizabeth25
 
 


igen eli.Ma vagyok a 59 ik cn-en.

Kép
monyoka
 
 


Monyo, nem gondolod, hogy kéne egy tesztet csinálnod? Vagy legalább egy dokihoz elmenned?

Kép
elizabeth25
 
 


Lányok, behoztam a kis digitális hőmérőmet, mérem a számban egész nap a hőmet, bizonyos időnként. 37.0-37.2 között mozog. A pocakom viszont egyre jobban feszül, majd szétdurran! NEM AKAROK MENSIT!

Kép
elizabeth25
 
 


Amúgy már 4 - 5 napja ennyi a hőm, mióta megy a hasam. Most voltam wc-n, ez az állandó hülye pisilés, már alig merem megnézni, hogy mivan , hátha megjött. :-(

Kép
elizabeth25
 
 


eli csinalok majd egy tesztet csak elobb el kell mennem venni ami ugye azt jelenti hogy be kell mennem a varosba.

szerintem az hulyeseg ha egesz nap merd mert az nem mutat semmi fontos erteket.Probald ki.setalj egy kicsit vagy picit eroltesd meg magad,meglatod mindjart feljebbmegy a hod.
csak a reggeli ho mutat valami erdemlegeset.

Kép
monyoka
 
 


Eli!
Igen, csak az ébredési hő a fontos!!!! Sőt az sem mindegy mennyit alszol előtte, és minden reggel ugyanakkor kell kelned, és előtte ugyanannyit kell aludnod!!!! Napközben tök fölösleges méricskélni!

moni
 
 


Monyo igen, csak ebben az a különbség, hogy nekem nem szokott hőemelkedésem lenne, akkor sem ha a fejem tetejére állok, max. akkor ha beteg vagyok. Átlagban mindig 36.5. Én ezt tudom, mert ismerem ennyira magamat! De mindegy, tudom, hogy megfog jönni, én már "belenyugodtam", bár mindjárt lefejelem itt a monitort és elalszom. :-(

Kép
elizabeth25
 
 


Moni, tudom, ébredéskor is megmérem. Akkor meg 36.9-37.0 .

Kép
elizabeth25
 
 


Amúgy nem görcsölök rajta, görcsöl a hasam helyettem.
Monyo én a helyedben már tuti belennék "izgulva", hogy lehet, hogy baba van a hasadban, és nem is tudod!

Kép
elizabeth25
 
 


eli akkor az maga lenne a csoda.Szinte nullaval egyenlo az esely.
Azert kell tesztet csinalnom mert ha megis akkor nem szedem be a menzihozo bogyoimat.
tegnap mar majdnem bevettem az elsot,de megigertem a paromnak hogy tesztelek elotte es azert nem tettem.

Kép
monyoka
 
 


ki mit vesz a prjanak karacsonyra?Kép

Kép
monyoka
 
 


Monyo miből gondolod, hogy nem?

Mi nem veszünk Karira egymásnak semmit, mert örülünk, hogy kitudunk fizetni mindent, mi a saját lakásnak örülönk. :-)

És ti?

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!!
Látom sok teszt várható a hét vége felé!Hajrá zebrácskák!!!!!!Kép

Karácsonyra mi a lakásba veszünk vmi közös dolgot.Pl. a nappali ablakára bambuszreluxát(remélem annak hívják),vagy ilyesmit.Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Okr, neked mikor elmaradt a mensid, fájt ugyanúgy a pocid, mintha megakarna jönni?
Az nagyon jó, hogy ilyen kis közös dolgot vesztek. :-)

Hát hajrá-hajrá zebrácskák én is ezt mondom! Remélem nem feledkezett meg rólunk a Jézuska! :-))

Kép
elizabeth25
 
 


en is valami aprosagot veszek mert miis kozos dolgot veszunk.
frigotKép
a parom harom honapja nem kapott fizutt es most majd elkapja egyben abbol meg tudjuk venni.
nyar ota nincs frigom ,eleg gazKép

eli nincs semilyen tunetem es amikor meg kellet volna hogy jojjon csinaltam negativ tesztet.

Kép
monyoka
 
 


Monyo, akkor sem lehet tudni!

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!
Nem volt jo a netunk,nem tudtam jonniKép!

Incike!
Remelem ma mar megszuletik MarciKép!Ügyes legyel!!!Varjuk a hireket!!!

Betti!
Gratulalok a babucidhoz!!!!KépNem kapunk kepet rola???

Angel!
Mikor lesz meg az eredmenyed????
En nagyon nagyot koppantam az orvosnal!!!!Soha semmibe nem szoktam magam beleelni,ezert most ugy gondoltam hogy miert ne bizzak a sikerben!Mar kerestem az erveket hogy ezert azert milyen jo lesz ha sikerul ebben a honapban...
Erre mondja a doki hogy 10mm a legnagyobb!Kép
Lattam magam elott ahogy darabokra hullanak az almaim!KépKépNagyon kiborultam,mostanra tudtam kicsit feldolgozni,tovabb lepni!
Kovetkezo honapban dupla adag gyogyszert kell szednem!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa, sajnálom! Csak azt tudom mondani, hogy kitartás, megfogja hozni az eredményt, meglátod! :-)

Kép
elizabeth25
 
 


SZiasztok, sajnos sok a munka Kép

Hétfő óta fáj az én hasam is - csak hogy csatlakozzak a többiekhez Kép - vhogy úgy, mintha meg akarna jönni, pecsételésnek meg nincs nyoma (bár legutóbb is elmaradt Kép).
Minden pillanatban olyan, mintha kifolyna vmi, de nem folyik semmi...
Az a kár, hogy kellő időben történő akció hiányában nekem úgyis ugrott ez a hónap...

Ancsa,
sajnálom...Kép Kép
mekkorának kéne lennie a tüszőnek? 20mm?
a dupla gyogyi biztos helyrehoz! Kép

Az eredményeim jónak tűnnek, ellenőriztem az oviklubon!Kép
Bevallom, mertem remélni, hogy legalább hormonálisan nem állok rosszul!Kép

angel37
 
 


Angel, máskor is lehetett spontán tüszőrepedésed, úgyhogy máskor is teherbe eshettél, nemcsak a JÓ időpontban. Én nagyon szorítok! Neked mikor kellene megjönnie? Mi meg pont telibe találtuk a JÓ napot, csontra, hát majd kiváncsi leszek!

Kép
elizabeth25
 
 


Angel, mit ellenőriztél az oviklubbon?

Kép
elizabeth25
 
 


Megnéztem,
18 mm az érett tüsző...Kép
nem lehet, hogy még nőni fog?

angel37
 
 


SZERINTEM NÁLAM IS UGROTT EZ A HÓNAP.MI SEM HISZEM HOGY JÓKOR VOLTUNK EGYÜTT,VAGYIS ROSSZUL FOGALMAZTAM NEM HISZEM HOGY AKKOR VOLTUNK EGYÜTT,BÁR ÉN NÁLAM NEM VOLT SZÚRKÁLÁS EGYÁLTALÁN,MEG NEM IS TUDOM MIKOR LEHETETT PÉ,HA VOLT EGYÁLTALÁN.IDÁIG ÉREZTEM A PÉT,DE MOST NEM.HÁT EZ VAN!DE A SZÉDÜLÉS EGYFOLYTÁBAN VAN MÁR EGY HETE.

Kép
breni
 
 


Eli,
holnap-holnapután már jöhet, ha vasárnap se jön akkor árulás van! Kép

hormonszinteket Kép

angel37
 
 


Angel, ja értem.Mikor kellett volna megjönnie? Fáj a pocid?

Kép
elizabeth25
 
 


Azt mondta hogy mar legalabb 2cm kene hogy legyen!Ez mar nem fog noni,mert rakerdeztem!Azt is megkerdeztem hogy nem lehet-e hogy mar volt,de azt mondta hogy akkor folyadekot kene latnia!A policistas jellegu ovariumra azt mondta hogy ez egy velem szuletett dolog!Kicsi tuszok vannak,amik nem nonek meg,ez egy KICSIT(???) gatolhatja a teherbeesest,de nem kell kezelni!
Kivancsi leszek a jovohonapban mit fog latni!!!!
Olyan rosz volt latni hogy a parom is csalodott lettKép!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Az orvosod latta mar az eredmenyeket????

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Leírtam egy netes dokinak, hogy mi van velem, erre ezt válaszolta:

"Tisztelt Asszonyom! A panaszait okozhatja,korai terhesség, esteleg méhenkivüli terhesség, a terhességi teszt vizsgálat vizeletből még nem képes a terhességét kimutatni, de vérből már most is igazolható a terhesség.A vizsgálat elvégzésére szakrendelőben minél előbb jelenkezzék. üdvözlettel : dr Szép"

Kép
elizabeth25
 
 


Na lányok, megszületett az "Év híre". Megjött a barnázgatás, igaz egy kicsit. úgyhogy ennyi volt. Mindjárt bőgök!

Kép
elizabeth25
 
 


Ancsa,
nem beszéltem még vele, de most nem sürgős, mert látom, hogy nincs baj! Kép
nemsoká lesz úgyis az esedékes kontroll, majd akkor megmutatom neki! Kép

Veledszületett dolog? Nahát! Végülis egyszer már sikerült teherbeesned... (bár tudom ez most nem vigasztal).
Szedd a bogyókat, és hidd el, segíteni fog! Kép

Eli,
írtam Kép, fájogat, és még nem is kellett volna megjönnie Kép

angel37
 
 


Eliiiii Kép
A barnázgatás még nem jelenti, hogy megjön!!!

angel37
 
 


Köszi Angel, de ez már nálam tuti nyerő mensi. Ez van. Csak 7.e helyett 8.án fog megjönni, igy a ciklusom 30-ról 31 napra tolódik vissza. Nekem sosem lesz babám!Ennyit a Jézuskáról! Nem is kell nekem gyerek! ;-( ;-( ;-( ;-(

Kép
elizabeth25
 
 


Jaj Eli Kép Kép

Soroljam, hogy én milyen szarul állok??? Kép

Na, majd ha visszajöttem, most dolog van Kép

angel37
 
 


ELI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NE CSINALD!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Majd te is mesz ahoz a dokihoz es minden rendbejonKép!!!!!!NEKED IS LESZ BABAD!!!
Csak lehet hogy a husveti nyuszi hozza!!!!
KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


En is koszonom hogy vigasztaltok!!!
Mennem kell!Holnap jovok!!!!

SZIASZTOK!!!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


mennem kell sziasztok!

Kép
breni
 
 


Én már nem hiszek benne. Hétfőn elmegyek ahhoz a kineziológushoz, akit ajánlottak, bár ő sem csodatévő, meg kipróbáljuk ebben a hónapban az LH tesztet, jövő hét végén kell kezdeni, aztán ha januárban is megjön, én egy időre feladom, az tuti! Ezt nem lehet kibírni idegileg! Itt vagyunk mi akik annyira akarnak babás és itt "szenvednek", másoknak meg egy - két hónap alatt összejön! Miéééééééééééééééééééééééééééééééééért????????
Lehet, hogy velem van baj, mégis csak, vagy a párommal vagy azzal, hogy heti 2x vagyunk csak együtt? Én nem tudom!

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenkinél járt a Mikulás!
Képzeljétek kb. 5 hónap után ismét felmegy a hőm 37-re! Addig mindig csak 36,7 volt aztán 36.5 re esett a ciklus 2. felében.
Annyira örülök neki! Kép


Kép


Puszi mindenkinek

Kép
lara26
 
 


Sziasztok!

Bocsi, h tegnap nem jöttem, csak rengeteg a melóm... Kép

Melincsi,
Örülök, h jelentkeztél és annak is, hogy most már minden rendben! Azért pihenj sokat és vigyázz Magatokra! Kép

A mai táblák:

Kép

Kép

Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Sziasztok!

Eli!
Igen, volt olyan, hogy úgy éreztem, hogy meg fog biztosan jönni, de ennek homlokegyenest ellentmondott az, hogy egy hete 37 fölött mértem a hőmet. Ez adott nyomós okot a reménykedésre.
Ha megengedsz egy jóindulatúnak szánt kritikát, egyrészt nem szabad kijelentened, hogy nem is kell neked a gyerek! Bízni kell benne, hogy igenis babás leszel, és tudom, hogy nagyon nehéz minden hónap után felállni, de adjon erőt az, hogy másoknak sokkal több idő és szenvedés után valósult csak meg az álmuk!!!

Másrészt a heti két alkalom csak akkor kevés, ha pont a peteérés előtti napokat hagyjátok ki. Nem tudom, próbáltad-e a Billings-módszert, nekem bevált! Kép Tiszta szívemből kívánom neked, hogy még akkor is tudj bízni abban, hogy Isten küld Neked egy angyalkát, ha most ebben a hónapban esetleg nem sikerült!

Minden jót!

Norwell

Kép
Kép
norwell
 
 


Kata
Köszi a táblát!

Eli
Passz!Nem tudom,mert én azt hittem a két melóhely+ költözés miatt steresszelek,és azért maradt kiKépMire kiderült az UH-n,hogy baba ,akkor viszont barnázgattam sokáig.

Lara
Nagyon jó a görbéd!!!Igazán remélem csíkos vége lesz!!!Kép
Ritkán jössz mostanábanKép

Ancsa
Semmi gond,sztem még nőhet az a tüsző!4Márt miért ne lehetne nagyobb!Az orvos sem mindentudó!Kép

Angyal
Kép Írtam a hőmérősbe!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Julcsi,
megkaptam az smsed. Oké, akkor máskor. Szólj, hogy neked mikor jó. Nekem akár pénteken is. Napközben meg szinte mindig, csak ne kelljen korán kelni. Kép
Jövő héten biztos megyek abba a bevásárlóközpontba, amelynek a közelében dolgozol, sőt, ha megjött már az áru, akkor a héten. Ha gondolod időzíthetjük úgy, hogy ki tudj érte jönni.

Eli,
ne legyél má ilyen durci. Miközben a babát tervezed biztos van pár dolodg, amin változtathatnál, pl harmónikus párkapcsolat, stressz, esetleges túlsúly leküzdése. Azzal is közelebb kerülnél a babához.
Ja, meg mielőtt ilyen hülyeségeket akarsz írni, számolj el 3ig, hátha addigra meggondolod magad. Kép

Ancsa,
bizzunk a jövő hónapban! Ne add fel!
Tesód hogy van?

Angyal,
gratulálok a hormonjaidhoz. Kép

Lara,
neked meg a hőgörbédhez. Kép

Móni,
remélem holnap sem holnapután nem jön a mensid! Meg azután...Kép

Merre van Kamilla, Szelivi?

Kata,
te egy istennő vagy ezekkel a táblákkal. Kép
Mennyi idő míg megcsinálod?

Betti,
holnapután löncs! Kép

Monyó,
tudom, hogy a pokolba kívánsz már ezzel, de szerintem gáz a mensid, és dokihoz kellene menned. Minek pazarolsz el petesejteket, pláne lehet, hogy egy ciklusban akár tök sokat is...itt most nem a spontán tüszőrepedésre gondolok.
potter_76
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?