Új privát üzeneted érkezett!

Én szombatra várom legkésőbb.
Na megyek haza. elég volt itt.
Jó pihenést, szia!!
Julcsi2
 


Sziasztok!

Már ezer éve jelentkeztem, bocsika. Sajnos az elmúlt 4 hetet szigorúan fekve töltöttem és babonából nem babaneteztem. Egy kicsit megrövidült a méhszáj a 31.héten és a dokim jobbnak látta a pihizést. Hát nagyon lassan telt el ez az idő. Ma voltam nála és azt mondta minden OK, kicsit fel van puhulva a méhszáj, de ha bármikor megindul a szülés, akkor már nem kell annyira aggódnunk, mint korábban. Most egy kicsit megnyugodtam.

Próbálok mielőbb visszaolvasni.

Melincsi

Melincsi, Anna és Ábel

Kép Kép
melincsi
 
 


<font color="ff0000">Melincsi
Nem volt korai még a méhszáj megrövidülésének a 31.héten? Mostantól akkor szigorú pihenés és no idegesség. További jó várakozást kívánok neked.

-------------------------------------------------

Teszek fel még 1 utolsó képet a pocakomról.Remélem a következő már babával lesz.
Kép

Mindenkit Pusszantok.
Inci</font>

Kép
Kép
incike
 
 

 
 

<font color="0000ff">MINDENKINEK JÓ ÉJSZAKÁT KÍVÁNOK.
Kép

Inci</font>

Kép
Kép
incike
 
 


Sziasztok!

Inci,
szorítok neked, hogy minden simán mennyen! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Kép

Eliza, Breni, Monyóka
jobban vagytok már? KépKép

Angel,
sajna nekem is sok a munkám Kép, évvégi hajrá!

Betti,
irigyellek Kép, na nem azért, hogy a vérvételen majdnem rosszul lettél,Kép de akár azért is Kép

A tegnapi "fehér folyásom van" témához nem tudok hozzászólni Kép, nekem nincs Kép.
adi77
 
 


Szia Adi, jó reggelt!

Vagyogatok, tele van a f....om már ezzel a mh-el, utálom! És te hogy vagy?

Puszi

Eliza

Kép
elizabeth25
 
 


Eliza,
én tünetmentes vagyok Kép.
Neked még fáj a hasad?
adi77
 
 


Adi neked mikor kellene megjönnie?

Nekem fájdogál a pocim, de még hála semmi! DE tuti megfog jönni, de elhatároztam, hogy ha nem jön össze, hétfőn megyek kineziológushoz, megpróbálom.

Kép
elizabeth25
 
 


Tudod, nekem ez lenne az első normális mensi ciklus hosszú idő után, úgy hogy csak a kalkulátor szerintit tudom, az dec. 13. (jövő hét kedd).

A kineziológus mivel foglalkozik?
adi77
 
 


A kineziológus stressz oldással, főleg. A barátnőm két évig nem esett teherbe, mert olyan idióta mh-en dolgozott, mint én, állandóan idegvolt, és már nagyon sokat sírt minden megjövő mensikor.
Aztán elment ehhez a nőhöz, és rá két hónapra terhes lett. :-)

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok,jó reggelt.
Eliza!Mi baj van megint a mh-en?
Adi!Ma megint émelygek,szédülök.Már nagyon unom,hogy nem tudom mitől van?Már lassan 6 napja.

Kép
breni
 
 


Breni, de késik a mensid, nem? Miért nem csinálsz már egy tesztet! Lehet, hogy babás vagy és itt "görcsölsz." :-(

Az a baj, hogy mindenki velem akar mindent megcsináltatni és 6 felé meg nem tudok szakadni, annyi!

Nekem még nem jött meg, de hát még itt az egész nap, meg még a holnapi is, úgyhogy felvagyok rá készülve, hogy megjön, sajnos ez van! :-(

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok lányok!

Incike, de szép pocid van!!!

Eliza, a stressz nem tesz jót! Ne foglalkozz vele, vannak most fontosabb dolgok is az életedben! És még nem jött meg! Ez jó hír, ennek örülj!!

Reni, mennyit késik? Ha émelygés van én is csinálnék tesztet!

Nekem mensi szerűen egy kicsit fájdogál a pocim. Semmi barnázás. De ragyák ezerrel.Ez a nagy helyzet.
Julcsi2
 


Julcsi a ragyák mástól is lehetnek, a pocifájás is, úgyhogy te is örülj annak, ami van. Éjszaka nekem nagyon görcsölt a pocim, de hála semmi nem jött. Annyira izgulok, szerintem már másnaptól be se jönnék dolgozni. :-)
Amúgy ma a www.hazipatika.hu-n 14-16óráig rendel egy doki, akinek lehet írni, szülész-nőgyógyász, én felmegyek, írok neki biztos. :-)

Kép
elizabeth25
 
 


Csajok!Még nem késik ma vagyok a 25. napon.Múltkor 34 napra jött meg.
Eliza!Remélem nem haragszol meg érte,tudod hogy én izgulok érted,csak lehet pont ezért nem jön meg mert stresszeled magad.De remélem hogy a a babuci miatt nem.

Kép
breni
 
 


Örülök én Eliza, de minden ugyanúgy zajlik, mint az előző hónapokban. És egyébként is depisen keltem fel.
A párom tegnap nem olyan hangsúllyal mondott valamit, ahogy én szerettem volna. És csúnyán bedurcáztam. Most ilyen érzékeny vagyok(mensi előtt mindig) és le is ordítottam a fejét. Persze ő meg makacs és nem bújna oda hozzám, hogy ne haragudjak vagy ilyesmi. Férfi, nem érti az egészet. Próbálta puhítani a dolgokat. De én konkrét megbánást vártam. Amit nem kaptam.
És ma elutazik és csak vasárnap jön haza!
Olyan semmilyen hangulatom van, vagy inkább rossz.
Julcsi2
 


Breni, én akármennyire eddig stresszeltem eddig is magamat, mindig időben megjött. Amúgy nem vagyok még lekésve, mert volt már, hogy 8.án jött meg.

Akkor neked még igen csak ráér a teszt, ha csak a 25 napon vagy. DE én drukkolok!

Kép
elizabeth25
 
 


Julcsi, elmondom neked, hogy mi is összevesztünk este, ugyan azért, mint ti, de reggel már szent volt a béke. DE már nagyon megkönnyebbülnék ha megjönne, vagy nem, csak már tudjam, hogy mi van, mert ez a bizonytalanság a legrosszabb. :-( Most a pocim sem fáj, egyáltalán, csak feszít, és folyton pisilni járok. :-( Éjszaka vagy 6x felkeltem. :-(

Kép
elizabeth25
 
 


ÉN mérem a hőmet már egy hete, mondjuk nem tudom mi értelme, ha úgy is megjön, na mindegy, szóval kiváncsiságból, és mindig 36.8 körül mozog, aztán viszont egész nap 37.0-37.2 körül vagyok.
Lehet, hogy bújkál bennem valami hülye nyavaja. :-(

Kép
elizabeth25
 
 


Eliza, nekünk nem volt összeveszés, csak alig beszéltem hozzá. Persze ő próbált úgy csinálni, mintha semmi nem történt volna, és nem értené miért vagyok ilyen.
Meg is kérdezte, hogy most nem beszélek vele. De én csak kérdésekre válaszoltam.
Õ meg nem erőltette meg magát, hogy jobb kedvem legyen.
Ma mikor búcsúztunk, persze mintha nem történt volna semmi, csókzáport kaptam. De ettől még nem vagyok jó hangulatban.
Olyan nehéz lenne odabújni este és megpróbálni felvidítani?
Perzse csak azért sem! Hiszen ő nem érzimagát hibásnak. És ráadásul szülinapja van.
De én sem érzem, mégis mindig én nem bírom sokáig a rossz hangulatot és én lépek először.

Na jó nem panaszkodom. Este mikor felhív, vagy sms-t ír, már biztosan jó kedvem lesz.

Jellemző, hogy ilyenkor ír sms-t hogy szeret. Dehát így a legkönnyebb nem szemtől szembe mondani ilyenkor.
Julcsi2
 


Sziasztok!

Incike!
Hatalmas pocakod van!!! Nekem egyik gyerkőccel sem volt ekkora! Nem csodálom,hogy nem bírsz aludni.

Velem semmi különös,folytatódnak az eddigi dolgaim. No fejfájás,szuper közérzet, pociszurkálás, émelygés. Reggeli hőm 36.8 Férjemmel megbeszéltük, hogy csak jövő héten tesztelek.

moni
 
 


Moni neked mióta késik? Nekem sem jött még meg, és nekem is 36.8 volt a reggeli hőm. :-) De nekem fájdogál a pocim,és nagyon fáradt vagyok, úgyhogy szerintem nekem megfog jönni, de szerintem te tuti babás vagy. :-)

Kép
elizabeth25
 
 


Ja és a folytonos pisilések. :-( Ha nem lesz baba, akkor jól becsapott a szervezetem. :-(((((

Kép
elizabeth25
 
 


Moni, amúgy ha nem vagyok indiszkrét te hol méred a hőd?

Kép
elizabeth25
 
 


Szia Moni!

Hány napot késik?
Remélem tényleg nem jön meg Neked. Ráadásul mivel hasonló a problémánk, reményt is adna nekem!
Szóval megy a drukk ezerrel.
+++++++++++++++++++++++++++

Én ha nem jönne meg, vasárnap tesztelnék. De vannak hasgörcseim, sajnos már most. Kép
Julcsi2
 


Eliza, Breni,
Sajnálom, hogy nem vagytok jól Kép
Remélem a babó miatt Kép
... és már Julcsi sem... Kép
adi77
 
 


Eli!
Számban mérem. És te hol?

Julcsi!Eli!
Még nem késik, holnap, vagy h.után kellene megjönnie. De eddig mindig fájt ilyenkor a fejem, és tök dinka szoktam lenni,most pedig nem jelentkezett a fejfájás, és szuper a kedvem. De ettől még megjöhet. Na de ne is beszéljünk rólam! Hülye vagyok, hogy megint reménykedem,és kész. Ja és iylenkor fel szokott fújódni a pocakom, és most azt sem jelentkezett, meg a cicim sem fáj. Meg ilyenkor oylan szokott lenni, mintha szét akarnék alul szakadni, feszíteni szokott, ehelyett "zártnak" érzem magam. Most vagy összeborult a ciklusom, vagy csak szórakozik a szervezetem, vagy beköltözött valaki. Jövő héten kiderül.

moni
 
 


Moni én is a számban. Te felkeléskor, még mielőtt kikelsz az ágyból?
Amúgy nekem meg ma NEM kéne, de fájdogál a pocim, és feszít is, meg a cicim is, sajnos úgy, ahogy ilyenkor szokott, úgyhogy szerintem bármelyik pillanatban megjöhet, sajnos. :-( Nagyon félek, hogy mi lesz, ha megint csalódás lesz ez a hónap. Nehezen viselem már ezeket!

Kép
elizabeth25
 
 


Moni amúgy ti mióta is próbálkoztok?

Kép
elizabeth25
 
 


Eli!
Fogd úgy fel,hogy minden egyes hónap közelebb visz a babához! Nekem Viki 8 hónap után sikerült, amiből 4 volt célirányos. Most meg tavaly okt. óta nem védekezünk,és márc. óta célirányosan próbálkozunk, az már 8 hónap.

Lehet, hogy kár volt beleélnem magam, mert megjön... Inkább ne is beszéljünk rólam.

moni
 
 


Móni mi is csak egy hónapja próbálkozunk célirányosan, amúgy 5.hónapja, de ha azt nem vesszük igazából, akkor csak egy hónapja próbálkozunk úgy igazán! Hát majd meglátjuk. Ha megjön (ami sajna elég valószínű) vettem Baby Markot és kifogom próbálni, meg hétfőn elmegyek ahhoz a kineziológushoz, akit ajánlottak hátha nekem is tud segíteni!

Kép
elizabeth25
 
 


Ha csak fájdogálni a pocim, akkor annyira nem zavarna, de igy, hogy mensis fájásaim is vannak, ez aggaszt!

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!

Eli, a kérdésedre válaszolva: nekem szept. 15-én volt az utolsó mensim, és utána a Billings szerint figyeltem magam, na meg mértem a hőmet (igaz, hogy azt csak október elejétől). A lényeg, hogy nekem sem volt rendben a mensim, öt évig szedtem fogigátlót, és úgy tűnt, hogy nem igazán akar helyreállni a ciklusom, kétszer is Norcolut kezelést kellett kapnom (egszer februárban, egyszer meg júliusban). Úgyhogy augusztusban megjött (ha jól emlékszem, 4-én), aztán szept. 15-én, persze közben próbálkoztunk, az augusztus nem jött be, de aztán szeptemberben (illetve október elején) egyik este azt mondta apa: szerinte ebben a hónapban jók vagyunk! Kép Mivel még okt. 15-én sem jött meg (és akkor már egy hete reggel folyamatosan 37,0-37,3 volt a hőm), ezért aznap délután csináltam egy tesztet, ami nagyon halvány volt. Öt nappal később viszont reggel csináltam meg, és az már teljesen tisztán mutatta a kis "bérlőmet". Kép Tüneteim nem igazán voltak, a mellnagyobbodás, mellbimbófájdalom igen, meg az első pár hétben szurkálások a pocimban, ami valszeg az ágyazódástól lehetett. Szerencsére a rókakoma is elkerült, úgyhogy eddig igazán gondtalan a babavárásom.

Bocs, hogy ilyen hosszú voltam, de te kérdezted! Kép

Remélem, ti is minél előbb örülhettek ennek a fantasztikus dolognak, nagyon drukkolok nektek!
Ja, és a rózsaszín váladék lehet a beágyazódás jele is (én úgy tudom). Nem akarlak felspannolni, de többeknek a másik topikban volt ilyenjük, és most várják a pici babájukat.

Hajrá mindenkinek, jók legyetek, szép napot!

Norwell

Kép
Kép
norwell
 
 


Eliza!Én küldtem az e-mailt.Remélem tetszik amiket küldök.
Csajok!Remélem karácsonyra beindul a zebra zuhatag.

Kép
breni
 
 


Most olvastam vissza az archivumban és látom, hogy 29-én volt PÉ-m. Ha +14 nap, akkor azt jelenti, hogy még jövő hét keddig nem késik. Ez rossz hír! Addig nem bírom ki!
Ha vasárnapig nem jön Pirike, akkor tesztelek. A férjem akkor jön haza.
De ha csak kedden jönne meg az 28 napos ciklus lenne. Nekem nem szokott ilyen hosszú lenni, bár viccelt már meg a természet 1*2*.

Amikor megjött 3 napig csak nagyon kis mennyiség volt. Lehet, hogy nem onnan kellene számítanom a ciklus hosszát, hanem onnan amikor nagy mennyiségben jött.
Na nem tudom, össze vagyok zavarodva
Julcsi2
 


Norwell és neked fájdogált a pocid, mintha megakarna jönni és nem jött végül is?

És amúgy hol mérted hődet?

Kép
elizabeth25
 
 


Breni igen, köszi. :-)

Kép
elizabeth25
 
 


Úgy írnék vmit,de mit.Kép

Kép
breni
 
 


Breni hát ez jó kérdés! :-)

Kép
elizabeth25
 
 


De úgy látom más sem tud mit írni,vagy mindenki dolgozik?
Bár a baba dolgot kibeszéltük(kibeszéltétek).

Kép
breni
 
 


Igen, dolgozni is kell...
Most per pillanat azt érzem, hogy megfog jönni a tüneteim ellenére...

moni
 
 


Micsoda pangás van...

moni
 
 


Moni, én is úgy érzem, hogy megfog jönni. Neked mik a tüneteid? Mindig ezek voltak régen is mikor megjött?

Kép
elizabeth25
 
 


Julcsi!Bocs de ezt már leírtad.Nem baj,csak mondom.Én sem bírom pedig nekem is van még híjja.Ma vagyok a 25.napon még legalább 10 nap,szerintem.Ez olyan szemétség hogy az élet így megvárakoztat minket.Nem?Miért nem lehet ezt egyből érezni,tudni.

Kép
breni
 
 


Breni, mert az életben az túl egyszerű lenne! :-(

Kép
elizabeth25
 
 


SAJNOS! Kép

Kép
breni
 
 


sziasztokKép

latom mindenki a menzit "varja"Kép

Kép
monyoka
 
 


Mit írtam le Breni?
Julcsi2
 


Monyoka, sajnos igen. :-(

Kép
elizabeth25
 
 


Szia Monyoka!

Te is várod, ha jól tudom!
Julcsi2
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?