Új privát üzeneted érkezett!

Eliza!Szerintem a szervezünk a legpontosabb és kész.Lehet hamarabb volt pé,de lehet később.Ennyi!

Kép
breni
 
 


Eli!
Nem szeretnék belemenni a neked már van gyereked vitába... Nem azért nem ábrándozom, nem azért nem nézem meg, mert már van gyerekem, egyszerűen azért, mert az utolsó két hónapban mikor megjött nagyon kiborultam. Nem érdekelt semmi, magam alatt voltam nagyon. És a legutóbbi ilyen kiborulásomkor elhatároztam, hogy nem akarom ezt átélni megint, és "letettem" a dologról. Nem tudom érted-e mit akarok ezzel írni. Vica is azért nem jön, mert nem akar foglalkozni a dologgal, és még nem olyan erős, hogy ne esne "vissza". Nem akar a babatémáról bezsélni, nem akarja a kérdezősködésket. Én ezen már túl vagyok, érzek magamban annyi erőt, hogy kitartsak. Remélem érted, és nem bántottalak meg, mert nem az volt a célom. Ugye nincs harag?

moni
 
 


Moni, dehogyis van harag! :-)

Kép
elizabeth25
 
 

 
 


Sziasztok!

Csak bekuk ,hogy elmondjam ma vagyok az 1 cn-on, számitottam rá,és legalább idöbe megjött!!De megyek készülödni ,mert megyek 10:45-re dolgozni!!

Puszi!!Sziasztok!!
Vendég
 


Keditke, bárcsak ne jött volna meg, de ha már legalább megjött, akkor időben. :-)

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!
Tudtok valamit Incikéről?!
Nem azt írta, hogy hétfőig várnak? Ma már kedd van !!!
adi77
 
 


Most fedeztem fel még egy "tünetet", érzek éhségérzetet, ma még nem ettem, és én simán kibírom ebédig kaja nélkül, most meg nagyon éhes vagyok. Pocakfájásom elmúlt... Émelygek ezerrel.
Nem vagyok normális... Kép

moni
 
 


Moni! Kép

Kép
breni
 
 


Betti,
etethetünk. Kép Szerda vagy péntek?
Ma voltam vérvételen meg beszélgettem a dokival kicsit. Tök jó volt, hogy a labornál, ahol egyébként sorszám van, a kismamák azonnal bemehetnek sorszám nélkül. Szegény öreg mamik meg várták a sorukat Kép, én meg top fitten végeztem 1 perc alatt. Aztán rövid sajnálkozás után nekiestem a kajámnak, mert éhgyomorra kellett menni, de hogy miért, azt nem tom.

Móni,
szorítok, hogy jó vége legyen. Kép

Angyal,
az idei kenetem szerint se vagyok szűzlány...Kép Na, majd jövőre. Kép

Eli,
szerintem ha éjjel nem érzed jól magad, de még nem vagy a halálodon, akkor ne hívd a doktorbácsit. Nem fair ilyenért felkelteni, várhat reggelig. A nőgyógybácsiknak azért van este is bekapcsolva a telcsijük, hátha szülőnőjük érkezik a szülőszobára. Kissé túlreagáltad a dolgot, ez a "babagyártás mellékterméke". Nyugodj meg, nagyon görcsösre vetted a figurát.

Monyó,
ne légy rosszkedvű! Felétek járt a Mikulás? Kép
potter_76
 
 


Potter, lehet. Bárcsak tudnám, hogy ez a baba
"mellékterméke-e?"
MERT mellette meg folyton fájdogál a pocim, mintha bármelyik pillanatba megakarna jönni. Én szinte amúgy 100%-ig biztos vagyok benne, hogy megfog! Talán majd jövő hónapban összejön. Talán. :-(

Kép
elizabeth25
 
 


Moni!

Egyetértek Veled, de Vica nekem inkább erősnek és határozottnak tűnik. Nekem ahhoz nincs erőm, hogy kibírjam, hogy ne jöjjek Hozzátok.
Pedig én sem szeretnék foglalkozni a dologgal annyit.

Szia Potter!

Eliza,

igen, a dokid helyében én sem lennék túl boldog, ha éjszaka felhívnál és nem azért mert beindult a szülés.
Julcsi2
 


Julcsi, Potter, a nőgyógy, ott lakik az alattunk lévő lakásba, és azt mondta, hogy nyugodtan hívjuk, ha van valami és feljön.

Amúgy "ne izguljatok", visszaállok a mensisek közé. :-( Most voltam wc-n, és ilyen nagyon világos rózsaszín kis folyásom van. Ez van. Tudtam!

Kép
elizabeth25
 
 


Eli,
de gondolom nem azt mondta, hogy éjjel is úgy hívhatod, mint nappal. Még a legjobb barátaimat sem hívom fel este 10 után.
A mensit sajnálom.

Szia Julcsi. Kép
potter_76
 
 


Potter, ez még nem mensi, hála. :-)
Amikor a barátnőm terhes lett, neki is volt világos rózsaszínű folyása, egy picike, de nem jött meg neki!

Kép
elizabeth25
 
 


Eli, én is szeretnék egy jófej nőgyógyász szomszédot!
Bettinek is volt pecsételő vérzése, ha jól emlékszem. De azért készülj fel lelkiekben a rosszabbik esetre is.
Julcsi2
 


Ági!

A könyvet mikor kérhetem el? Kép
Julcsi2
 


Julcsi, már halál lehangolódtam és felvagyok készülve. Ez van. Még decemberben próbálkozunk, ha nem jön össze, utána mh-et váltok, babaproject meg szünetel. SZerintem.Kicsit megviselt már ez a 4 és fél hónap.

Kép
elizabeth25
 
 


Julcsi,
aszittem má nem is kell. Kép Bármikor.
Merre laksz, melózol, jársz? Szívesen odaadom.
potter_76
 
 


Ági!
Ezt lehetne priviben? Megadnád a mail címed?
Julcsi2
 


hp76bp@lycos.com
Írd meg a telcsiszámod is, megadom az enyémet.
potter_76
 
 


Sziasztok.

Ti aztan termeltek rendesenKép

eli nekem is van feher valadekom meg tegnap gorcsolt a pocom megsem vagyok terhes.Szerintem ne tesztelj honlap.

potter hat tegnap kaptam egy csokimikulast es lehet ma is kapok valamit.
A parom egy angyal,tudja hogy nem vagyok jol es allandoan szeretget meg vigasztal.Kepzeld meghivott pizzazni,amikor akarom.tudom ez nem nagy valami de utoljara 2.5 eve voltunk pizzeriabaKép

Kép
monyoka
 
 


Ági, írtam!

Eli!
Azért ne hangolódj le annyira. Én már kétszer annyi ideje próbálkozom mint te. Tudom, hogy ez nem vigasztal. De manapság már nagyon ritka, hogy az első pár hónapban sikerül. A fél év a leggyakoribb és abba még Te is beleeshetsz!
Julcsi2
 


Ági, írtam!

Eli!
Azért ne hangolódj le annyira. Én már kétszer annyi ideje próbálkozom mint te. Tudom, hogy ez nem vigasztal. De manapság már nagyon ritka, hogy az első pár hónapban sikerül. A fél év a leggyakoribb és abba még Te is beleeshetsz!
Julcsi2
 


Ági!

Péntek megfelel! Kép A múltkor én nem nyomultam előre a vérvételnél, mert még nem látszik semmi a hasamon, pedig majd összeestem a szédelgéstől. (éhgyomor+általános szédelgés az állapotom miatt) Kivártam a sorom, mert még a végén meglincslet volna a sok öregasszony, akik már hajnali 6-ra odaülnek. Kép

Akkor majd egyeztetünk telefonon? Kép

Betti
betti73
 
 


Monyoka!

Légy szíves menj el dokihoz, hogy helyrehozzák a ciklusod.Lelkileg is jobban leszel szerintem, mert tudod, hogy jó úton haladtok. Írnak fel Neked valamit és jobb hangulatod lesz Karácsonyra is!
Julcsi2
 


julcsi van ithon menzihozo bogyom,ha kell beveszem azt.
jovore kezdek majd el dokihoz menni,elob nem szertnek.
a rosz hangulatom meg majd elmulik.nalam elofordulnak ilyen rosz napok eddig mindig tuleltem valahogy.
azert koszikeKép

Kép
monyoka
 
 


Monyo, nem akarok holnap teszteltni, csak akkor fogok, ha mégsem jönne meg. Én még mindig reménykedek azért, hátha. Amég nem látok pirosat meg barnát , addig jó! :-)

Julcsi, majd igyekszem nem lehangolódni. :-)

Kép
elizabeth25
 
 


Móni, Julcsi,
írtam mailt.

Betti,
ok, péntek délelőtt hívlak.

Sziasztok. Lelépek.
potter_76
 
 


Lányok!
Megint idepofátlanokok, ráadásul rossz mondanivalóval a másik topicból. Csak egy tapasztalat; nekem akkor volt végig ilyen fehéres dolog az alsóneműmön, amikor a tüszőmből ciszti lett. Persze mindenki egyéni eset. De nem ártana sztm uh. Aki ilyeneket tapasztal és ráadásul nem jön meg. Ha nem magánra mentek nem kell fizetni és tisztában lesztek vele, h mi van odabenn még ha el is keseredtek, de ha már küzdünk folyamatos vizsgálat sztm elég alap dolog. Remélem nem bántok meg senkit, ne haragudjatok, de ez a véleményem. Mégegyszer bocsi.
Vendég
 


Szia Ildi!

Ezek a hasznos infók mindig jól jönnek.
Köszi


Eliza!
Mi újság, azóta semmi?
Julcsi2
 


Csajok mi ez a pangás???????????

Kép
breni
 
 


HAHÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!

Kép
breni
 
 


Julcsi, semmi, azóta nem volt semmi, a pocim folyamatosan fáj és egyfolytában mondogatom magamnak, hogy megfog jönni és ez van és nyugi!
Nálad mizújság mensi ügyben?

Breni, itt vagyok, csak eddig dolgoztam, bejött egy csomó megrendelés. Feléd mizújsá?

Kép
elizabeth25
 
 


Eliza!Nálam semmi,tele vagyok még az ebéddel.Alig tudok már koncentrálni,mindjárt jön a barátom értem és megyünk haza.A fejem még mindig émelygős.Más nincs.Nálad?

Kép
breni
 
 


Breni, nálam sincs. Fáj a pocikám, tök ég a nyelőcsövem, ennyi. Várom a mensit. :-(

Kép
elizabeth25
 
 


Megyek haza!Sziasztok!Drukkolok Elizának hogy ne jöjjön meg!!!!!

Kép
breni
 
 


Köszi Breni! Aranyos vagy!

Kép
elizabeth25
 
 


Eliza, én is gondolok Rád.
Nálam még semmi. A hasfájás is szünetel. Nincs barnázás, de még nem is kell, hogy legyen. Majd csütörtök körül.
Julcsi2
 


SZiasztok! Kép

Sok volt ma a munka...

Van még itt valaki? Kép

angel37
 
 


Ancsa! Kép

Tegnapi UH-n mi volt???

angel37
 
 


<font color="ff0000">Sziasztok

Mindenkinek sok Mikulást és kevés Virgácsot Kívánok.

Kép

Inci</font>

Kép
Kép
incike
 
 


SZia Incike!

Kép Kép

Még egyben vagytok? Kép

angel37
 
 


<font color="ff0000">Szia Angel

Még igen.Holnap megyek a dokihoz reggel aztán még nem tudom mi lesz utánna.Úgy látszik Marci megmakacsolta magát,pedig már totál szétrúgja a belsőm és érzem, hogy nincs is elég helye.Nagyon sokat keményedik a hasam és tolakszik lefelé a kijárathoz.Ezt nem lehet összetéveszteni mással arról nem is beszélve,hogy lessan már nem csak napközben,de éjjel is arra kelek, hogy fáj a hasam.
Majd bővebben holnap.

Szia

Inci</font>

Kép
Kép
incike
 
 


Incike,
akkor ez már olyan bármelyik pillanatos...

drukkolok neked, hogy könnyen menjen minden! Kép

angel37
 
 


Szia ANgel, szia Incike!

Marci tudja, hogy hideg van idekinn!
Gondolok Rátok, hogy minden rendben menjen. Holnap már lehet, hogy örömhíreket hallunk!?
Julcsi2
 


<font color="ff0000">Biztos érzi,hogy hideg van,de azért már igazán kibújhatna.Nekem is jobb lenne meg neki is SZERINTEM.Ja meg a papának is.SZERINTE Kép
Inci</font>

Kép
Kép
incike
 
 


Julcsi Kép
mi újság van?
történt vmi érdekes?

angel37
 
 


Angel. Semmi különös. Csöndes várakozás.
És Veled?
Julcsi2
 


Ááá, velem se! Sok most a munka, talán holnap tudok többet lenni.
A héten sztem meg fog jönni, de tudtam, hogy ez a hónap úgyis ugrott...

angel37
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?