Új privát üzeneted érkezett!

Betti!

Én is-én is akarok fotot,ha ide nem teszel fel,akor a freemailes cire váromKép
: eda_@freemail.hu!!
Vendég
 


Betti nekem is küldjél a maci80104@freemail.hu-ra, légyszi-légyszi! :-)

Okr. :-)

Kép
elizabeth25
 
 


Editke!

Nagyon szívesen küldenék, de nem tudom még beszkennelni. Remélem, hogy majd sikerül. Kép

Betti
betti73
 
 

 
 

Betti és jól vagytok?

Kép
elizabeth25
 
 


SZiasztok,
bocs, most sajnos nem tudok visszaolvasni, rengeteg dolgom van Kép
de: megvannak a pénteki eredményeim, és az oviklubon talált referenciaérétékes táblázat alapján, nem is rossz Kép
ma is levettek egy adagot, csak progihoz...

Puszi mindenkinek, azért majd próbálok lenni...

Betti,
én is, én is képet! Kép Kép

angel37
 
 


Eli!
Igen ennyire...

moni
 
 


Betti!
Én is szertnék képet, de asszem jobban jársz, ha ide rakod fel Kép

Okr, Monyoka!
Köszönöm a drukkot, de annyira negatív vagyok, most úgy érzem minden fölösleges. Azt hiszem egy kicsit depisen ébredtem!
Moni, ha a problémátokra tudsz megoldást légyszi írd meg, akár priviben.
Nekünk is az lesz a gond. Sajnos. Kép
Pedig azt hiszem egy nő könnyebben belemegy mindenféle kezelésbe, akár műtétbe stb.
Julcsi2
 


Angel! Gratula az eredményeidhez!
Julcsi2
 


Julcsi!
Férjem beszedi a bogyókat, más megoldást nem látok. DE a férfi meddőség topicba írt egy csaj, olvasd el, érdemes!!! Õ már a sokadik, aki erőt ad ahhoz, hogy igenis lesz természetes úton babánk még!!! Én hiszek a természetes gyógymódban. Ha baba nem is lesz, de már megéri szedni a férjemnek ezeket, mert ő az első aki ebben az időszakban kidől, torokfájás, nátha, stb., de még nem kapta el, pedig már rajta kivül mindenki volt beteg. Neki nagyon érzékeny a torka, mandulája, és mindig volt ilyenkor száraz köhögése alapból, de most nincs.

moni
 
 


Ja, és okt. vége óta szedi.

moni
 
 


Lányok most volt hétvége, de én már úgy várom, hogy megint az legyen. :-)

Kép
elizabeth25
 
 


Hol vagytok?

Kép
elizabeth25
 
 


Köszi Móni!
Átnézek a topicba.
Julcsi2
 


eli en itt vagyok csak depibe estemKép

Kép
monyoka
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan a táblák:

Kép

Kép

Pusz:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Kata,
köszi a táblát! Kép
adi77
 
 


Kati köszi a táblát! :-)

Monyo, mi a baj?

Kép
elizabeth25
 
 


Ááááá, ez a szemét azt írta ki, h nem küldi el, erre tessék... Kép
De remélem, időben javítom! Kép

Pusz:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Monyó!Mi a baj?

Kép
breni
 
 


Köszönöm Kata a javítást!
Monyoka, mi a baj?
Julcsi2
 


Hol vagytok?
Kép
Magamra maradtam?
Julcsi2
 


Kata
Köszi a táblát!Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Én itt vagyok!!!!
Most beszéltem a dokimmal telcsin!

Kép
elizabeth25
 
 


Okr, ti már 9. hónapja próbálkoztok? Annyi, mint Julcsi?

Kép
elizabeth25
 
 


Hát tul.képp 10 hónap már.Mert februárban kezdtük.
Mit mondott a doki?

KépKép

KépKép
okr
 
 


Eliza, és mit mondott?
De jó Neked, hogy van egy ilyen dokid, akihez bármikor fordulhatsz! Én is szeretnék!
Julcsi2
 


Eliza!Miért beszéltél a dokiddal?

Kép
breni
 
 


Lányok most voltam wc-n, mert folyton pisilni kell, meg folyton nézem, nem e megjött, de barnázásnak se híre, se hamva, van helyette ilyen, igaz kicsi, de sürített tej szerű folyás. (bocsi, ha gusztustalan voltam). DE a pocakom meg fáj! :-(

Kép
elizabeth25
 
 


Okr, és még a természetre bízzátok, ugye?
Vagy voltatok már dokinál?
Julcsi2
 


Breni, Julcsi, Okr, azt beszéltem vele, hogy 15. napon lehetséges-e, hogy teherbe estem, azt mondta, hogy elég nagy rá az esély, az egy tuti nap a 30 napos ciklusnál (de azért ne éljem bele magamat), a másik, hogy nagyon fáj a pocim, erre azt mondta, hogy az még nem jelenti azt, hogy megfog jönni.

Julcsi, amúgy megtudom neked adni a mobilszámát, igaz Bp-i, de feltudod hívni, sőt sms-t is tudsz neki írni, válaszol.

Nekem ő úgy dokim, hogy ajánlották, nem voltam még nála, csak telefonon beszéltünk, de mindig válaszol az sms-re, ilyen dokival még nem találkoztam lányok! :-)

Kép
elizabeth25
 
 


Julcsi
Már voltunk dokinál.Épp a hormonjaimat gyógyítom a bromocriptin nevű gyógyszerrel.Jártam már p.é.-nézős UH-ra is ,de nem hozott eredményt.Pedig p.é. volt,és akció is.Kép
Most egyébként szünetelünk kicsit a projektel.

Eliza
A ciklus második felében több a váladék,ez természetes.Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Okr, ez tudom, de nekem ilyen jellegű nem szokott lenni. A doki azt mondta, hogy két esetben fordulhat elő, ilyen tejszerű válladék, vagy középidőszak vége felé, vagy terhességnél.
Mindegy, szerintem megfog jönni! :-( Ez van! Már beletörődtem!
Amúgy az is fura, hogy állandóan, napközben is 37.0 vagy afellett van a hőm, lehet, hogy bekaptam valami hülye nyavaját. :-(

Kép
elizabeth25
 
 


Okr,
melyik hormonoddal van probléma?
Lehet, hogy írtad, bocs!
adi77
 
 


Eliza
Lehet a legyet kaptad be ha-ha-haKépKépMost komolyan,nyugodtan lehetsz babás!!!Tessék optimistának lenni!!

Adi
Magas a prolaktinom.

KépKép

KépKép
okr
 
 


Okr, ez jó! Legyet. :-)) Hát remélem, hogy bekaptam, de még hogy! :-) Ha nem, akkor majd talán jövő hónapban. Neked mikor kell megjönnie?

Kép
elizabeth25
 
 


Eliza!Szerintem is sikerült neked,de csak nagyon halkan mondom.De jobb így hogy azt mondogatod hogy nem vagy babás,jobb lelkileg.

Kép
breni
 
 


Eliza
Úgy január 4-én.Mivel ma a 4.cnKép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Breni, nagyon aranyos vagy, de én nem hiszek benne, lehet, hogy már holnap megjön, ahogy most feszül, fájdogál a pocim, de az is lehet, hogy 7.én napközben vagy reggel, változó. Úgyhogy lányok aranyosak vagytok, "de kár a gőzért" :-(.
Breni amúgy neked mikor kell, hogy megjöjjön?

Okr, akkor még van egy hónapot, 10 nap múlva középidőszak , tessék belehúzni.

Kép
elizabeth25
 
 


Eliza, szerintem is jók a jelek.
Julcsi2
 


Nálam p.é. a 23.cn-től várható.A párom pedig csak vasárnaponként lesz itthon,úgyhogy..Kép

Pocifájás nem csak mensikor lehet,egyébként nekem is fáj a pocim!!Mondjuk nálam adott a helyzet,miértKép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Eliza, ez nem az a doki, akohez múlt héten is beugrottál, és mondta hogy meg van duzzadva a méhed?
Julcsi2
 


Julcsi, aranyos vagy, hogy te is azt mondod, hogy jó jel, de hát ez van. :-(

Ez nem az a doki, az itt Budaörsön a körzeti volt. Az is aranyos! (Budaörsön dolgozom) Megadjam ennek akit fel lehet hívni meg sms-t is lehet neki küldeni a telcsiszámát?

Okr, tudom, hogy máskor is fájhat a pocim, de ez nagyon rossz. :-( MÁrmint a bizonytalanság! Hogy hogy neked csak 23. napon van peteérésed? Hány napos a ciklusod? Nekem azt mondta ez a doki, hogy elég ha heti 2 alkalmat együtt vagyunk, csak jó időpontot kell eltalálni!

Kép
elizabeth25
 
 


Eliza
A ciklusom 34 nap átlagban,de volt már 50 is.
Végül is 1 alkalom is elég,csak tudni kell jól időzíteniKépKép
Na megyek,mert vár ránk a Mikulás bácsiKép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Ok, szia Okr.

Kép
elizabeth25
 
 


Szia Okr!
Jó mikulásozást!
Julcsi2
 


Na itt a párom értem.Megyek hazafele.Holnap jövök.Sziasztok!!Jó Mikulás várást!

Kép
breni
 
 


lanyok a babaprojektes topikba leirtam mi a gond.ide nem akartam ilyen hosszu szoveget betenni,meg igy az nezi meg akit erdekel.

Kép
monyoka
 
 


Köszönöm a sok gratuláciotKépAnnyira aranyossak vagytokKép!!!

Mennem kell !!Nem tudom mikor lesz idöm jönni!!Sok a munka Kép!!
Sziasztok!!Puzsika!!
Vendég
 


Monyoka!

Na ne csináld már!
Hiszen Te voltál mindig az aki ügyesen nem görcsölt a dolgon!
Hidd el én is elterveztem már annyiszor. Nászajándéknak, a párom születésnapjára stb... és soha nem jött be!
De egyszer mi is sorra kerülünk, hidd el! kitartás!
Julcsi2
 


Eliza!

Köszi, de nekem nem csak tel doki kellene. Majd keresek egyet a Szabolcs utcai vizsgálatok után. Ott biztosan ajánlanak. Köszi mégegyszer
Julcsi2
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?