Új privát üzeneted érkezett!

Én minden nap adtam a húst, mivel mi is minden nap eszünk valami húsfélét.

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Lilla kb. heti 5-6 nap kap húst. Nekünk a gasztrodokibácsi azt mondta fontosabb mint a gluténes gabonák, és a dietetikus javaslatára a csirke-pulyka-nyuszival kezdtük, iletve azóta a borjú is megy. Halat egy éves kora elött semmiképp nem adhatunk.
myra
 
 


Sziasztok!
Huhh de sokat írtatok!
Hús! Matyi is szinte minden nap kap húst, májat egyszer egy héten tuti. Mennyit? Változó. Nagyon szereti, elég sokat kap. A csirkepörköltből egy kiscombot lazán bevág tarhonyával vagy nokedlivel.

Én sem tanítok direkt módon semmit MAtyinak. Van amit eltanul tőlem, vagy észreveszem, hogy érdekli, próbál utánozni, és azt gyakoroljuk.
aranyhold
 
 

 
 

Myra
Ez most jól felbosszantott. A csaj mondta, hogy mindenkinek törölték, sőt olyan hosszú sorban állás volt, hogy van, aki nem várta meg... Na kíváncsi vagyok milyen választ kapok???

Mást nincs időm írni, de néhány kép! A szombati úszás ISZONYATOSAN JÓ VOLT! Én azért élveztem, mert Kori nagyon beindult, kapálózott, síkitott, kiabált, örömködött! KépKépKép
KépKép
Ja és én a székre pakoltam az újságokat, Kori pedig...Kép
nikcsi
 
 


Sziasztok!

tündéri Kori

Aranyhold!
dec. 10-én lesz Börze Békáson, ha még nem kaptál volna újságot
szilvamag
 
 


Köszi a "húsos" véleményeket... Kép
Ma megyünk allergológus-dokibácsihoz, meglátjuk a továbbiakra mit mond.

Nikcsi
A cumit köszi, a füzetet viszem. CSerébe matricát (autóra valót) kérek! Kép
Ja, és igyekszem a héten elintézni a DM-es cuccot.
Igazi kópés a vigyora Korinak is a lepakolós-képen! Öcsikém kiszúrt Sebivel, hogy ne tudjon kipakolni anyuéknál az újságtartóból, rárakta a tetejére a telefonkönyvet. Volt méltatlankodás Sebi részéről... Kép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Nikcsi,
Én láttam is azt az őrült sort, és még csodálkoztam is, de azt hittem azért akarja mindenki beváltani a pontjait mert a Corát felvásárolja Wal-mart. Most megnéztem itt a neten is a pontjaink számát, és tényleg megvannak. Remélem így utólag nem akarják törölni.

Teljesen magam alatt vagyok. Megvan Lilla székletvizsgálatának eredménye, és sajnos beigazolódott a gyanúm, a kaja jó része emésztetlenül megy át rajta. KépKép
myra
 
 


Szilvi, köszi szépen az infot! Vagyis most hétvégén lesz, hurráááá! Kép

Myra! Az nem lehet, hogy azért nem törölték a pontjaitokat, mert ideiek? Nem úgy volt, hogy csak a 2004 dec 31 előttieket törlik, ha szept 30-ig nem vásárolják le?

Nikcsi! Ti nem kaptok Cora újságot? Abban is benne volt ez a pontos mizéria!
aranyhold
 
 


Aranyhold,
Látod ezt nem tudom. Az viszont biztos, hogy a kártyát pocakosan váltottam ki, tehát tavaly.
myra
 
 


Myra, Nikcsi!
igen, csak a tavalyiakat törölték, ha nem váltod be, ezért állt akkora sor mindig
szilvamag
 
 


Myra
és az mit jelent pontosan és mivel jár, hogy a kaja jó részét nem emészti meg? Mitől van???
Szegény Lillus, remélem nem nagyon komoly a dolog és könnyen kezelhető...

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Myra
Ez mitől lehet? És mi a teendő?
Szegény Ti! Kép
Mi most voltunk allergológusnál, mivel úgy néz ki tünetmentes tud maradni az új tápszer, a tej-tojás-rizs-répa mentes diéta mellett, így nem nyaggatná vérvétellel.
(Ráadásul vmi olyat is mondott, hogy a vérvétel akkor tudná kimutatni az ellenanyagot, ha "két-pofára-tömné" a gyerek befelé a rizst-répát-miegymást. Diéta mellett vizsgálni az adott megvont-allergénre nincs értelme, mert persze, hogy jó eredményt kapunk.)
Viszont engedélyezte a pulykamellett próbálni. Úgyhogy holnap veszek is Sebinek.

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Laga
Fanni forog, mászni szeretne előre, de csak hátrafelé halad, és négykézláb rugóztatja a fenekét. Kép Ja és nagyon szeret ülni, ha felhúzzuk, akár egy óráig is.

Úgy néz ki, most Fanni kapta el a megfázást. Kép Már folyik az orra.

Dm-pontok mire jók és hogy lehet igényelni? Én nem tudok ilyenekről.

Szegény Lilla. Pedig nem tűnik olyan soványnak. Kép És ilyenkor mi a teendő?
boglarka
 
 


Boglárka
Éjszak vagyis, amikor tök koma Kori, akkor sem fogadta el a bimbóvédőt. Kép Szóval visszaadom, remélem hétfőig meggyógyul Fanni! Jobbulást! Kép
DM kuponfüzet: születési kivonat másolattal és a dm-be kirakott igénylőlapot leadva tudod igényelni. Aztán levélbe értesítenek, hogy átveheted. Szerintem érdemes, azt írják, hogy az összes 25.000,-Ft, pl.: van benne két vagy három 500Ft-os liberos kedvezmény, ingyen mam cumi, és sorolhatnám, de nincs most kedvem, de ha érdekel, leírom! Nekem már alig van benne valami!

Szopi, hát egyre rosszabb napi egyszer szopik, a cicijeim szétdurrannak. Tegnap reggel 9-kor szopizott, gondoltam este más majd megint szopizik, de NEM. Kép Nagyon kész voltam, szegény Laci csak hallgathatta a tombolásom. Nem voltam hajlandó leszívni, mert akkor az azt jelenti termeljen csak. Már csak reggel hajlandó szopizni. Kép

Külön szoba: végre valami jó is! Kép Tegnap előtt átraktuk a szobájába, tegnap még 2-kor felkelt tápizott, és háromnegyed 9-ig aludt! Nagyon örültem! Tegnap 11-kor feküdt le, éjszaka nem kelt fel és megint háromnegyed 9-ig aludt. Ez nagyon jó lenne, de minden csoda 3 napig tart. Meg gyanítom, hogy hidegfront van, akkor alszik jókat.

Cas
Matricát vigyek a talira? Jó már írtad, viszem! Már összekészítettem. Csak itthon ne felejtsem. Kép Remélem
Aztán olyan könyvem is van, hogy a korának megfelelően miket játszunk a gyerekkel. Ha érdekel elviszem. Baba-móka a születéstől 3-éves korig 140 szórakoztató, fejlesztő játék. Amúgy én a dokinál ezt is megkérdeztem, hogy szellemileg hogy fejlesszem? Azt mondták építsek tornyot, amit ő ledönt. Dobozba rámoljon be, meg ki. Tök örültem, hogy olyat csináltunk, amit mondtak, szóval ösztönösen jól csináltam. A könyvbe más dolgok vannak.

Myra
A pelust csak neten lehet megrendelni? Szomszédnak meséltem és érdekelné, de nincs nete, telefonon szeretné megrendelni.

Doris
Sajnálom, hogy csak jöttél-mentél Kép, és ki tudja mikor hallunk felőled megint?

Laga
Kori 9 hónapos koráig 4 óránként szopott, annak ellenére, hogy fél-1 üveg főzeléket benyomott közben. Kép

Szilvi
Akkor a mi lányainknak az infót ide tegyük fel! Enikő nagyon ügyes! Kép

Aranyhold
A mi (zsák)utcánkba nem jönnek be Cora újságot bedobni, csak a többibe, néha máshonnan ellopom. Kép
nikcsi
 
 


Sziasztok!
HÛÛÛÛÛ! Ez a költözés, adás-vétel!! Kicsit elfáradtam.
Nem tudjátok, hogy honnan lehet dobozokat szerezni a költözéshez??? Fogalmam sincs.

Nikcsi
Csak a régi pontok törlődtek. Ki van írva, hogy az idei pontokat meddig lehet beváltani.

Szilvi
Enikő nehogy lehagyja Kingát. 1-2 hónap és azt fogod észrevenni, hogy Enikő kergeti Kingát Kép

Igyekszünk elmenni a következő talira, de előző pénteken fogunk költözni (eddig úgy néz ki).

Boglárka
Gyógyuljatok meg gyorsan!!!
hmmc
 
 


Hmmc: attól függ, mekkora kell. Mi az ikeában vettünk néhányat. Van egy fajta, amire rá is van írva, ogy 30kg a teherbírása. Az elég jól bírta nálunk a strapát.

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Nikcsi
A könyvet köszi, szívesen megnézném! A matricát pláne. Kép
A főzőcskézőset is visszaadnám, de Zs. még nem tudta lemásolni. Kép Maradhat még kicsit, ha hétfőig sem sikerül?
Szopi: éjjel kómásan sem akar szopizni? Sebi legalább akkor elfogadta egész jól még a jobbot is, mert így volt türelme kivárni azt az időt, mire végre nagynehezen megindult a tejcsi.
Egyébként tényleg vmi álomkór van, ma Sebi is estétől 1/4 8-ig aludt egyhuzamban - ilyet még mióta megvan nem csinált (legkésőbb 1/2 7-kor mindig felkelt kajálni). Kép

Hmmc
Kitartást a hurcolkodáshoz! Kép
Dobozok: anno nekünk mákunk volt, pont új gépeket vettek a suliban, í]y csak örültek, hogy elhoztuk a számítógépes és monitoros dobozokat (nagyok voltak és jó a teherbírásuk), esetleg vmi ismerős helyen nem tudtok ilyet megcsípni?
De nagyobb Abc-khez is be lehet nézni, általában ott se nagyon tudnak mit kezdeni a csomagolóanyaggal...

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Sziasztok!
Hmmc!
megnézem maradt-e nekünk még a mi költözésünkből, de én is a cégemtől szereztem monitoros dobozokat. Izgultunk is, nehogy betörjön valaki, látva, hogy mennyi monitor áll a garázsban Kép


Kori!
gratula, hogy végre megszabadultál a szülőktől. Mostmár alhatsz éjszaka, nem fognak felébreszteni Kép
szilvamag
 
 


Nincs valakinek egy 39-40-es korija, aki kölcsönadná tesóm barátnőjének? Mennénk a jégpályára hétvégén, vagy a köv. hétvégén.

Cas
Már nem szopik éjjel sem, de amikor még igen, és komás volt megpróbáltam a bimbóvédőt, de nagy sírás lett.
A könyv maradhat nyugodtam és akkor viszem ezt a másikat is.

Szilvi
A csoda még 3 napig sem tartott. És mi mindig hagytuk aludni a gyereket! Ha úgy gondoltuk, érzetük, hogy foglalkoznunk kell egymással "beszélgetni" (test a testtel), akkor az ő szobájába mentünk át. Vagyis aludhatott nyugodtan.
Ja ma 6-kor felkelt, de 7-kor szunyáltunk megint. De én már nagyon örülök, hogy éjszaka alszik! KépKépKépKépKép
nikcsi
 
 


Nikcsi: nekem van egy 41-es hokikorim, ha érdekel.

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Nikcsi! Engem is érdekel a játékos könyv! Kép
Korcsolyát lehet kölcsönözni a jégpályánál is. Az enyém 39-es, de a hugom lenyúlta pár éve.

Hmmc! Szerintem is próbáljatok boltokban érdeklődni tudnának-e dobozokat adni nektek. Anyuék mellett van egy háztartási bolt, mi onnan szereztünk anno.

Szilvi! Lesz akkor mézeskalácssütögetés? Hogy tervezed? Mit vigyünk?
aranyhold
 
 


Aranyhold
TUDOM! De nincs kedvünk 2-3 órát sorban állni... Kép
A könyvet majd előjegyzem kinél és meddig. Kép

Cory
Köszi megkérdezem, hogy az jó-e? Elég nagynak tűnik... Kép
nikcsi
 
 


Sziasztok!
a megbeszéltek szerint jövő hétfőn lesz a sütögetés. Most jó lenne, ha kb egyszerre jönne mindenki, mert hamar elfogy ám a tészta!!! Kép
Én szívesen összekeverem a tésztát, amit én szoktam sütni, de ha valakinek van még tuti bevált receptje, hozhat még tésztát. Emellett kell díszítőanyag: dió, mandula, mazsola, mák, szórócukor, stb. Mindből van itthon is, ne hozzatok kilószámra. Kiszúróból is van rengeteg, elkeveredés elkerülésére csak akkor hozzatok, ha nagyon ragaszkodtok valamilyen spec. formához.
Jó lenne tudni, hogy hányan leszünk, hogy mennyi tésztát csináljak. Kérem, hogy péntek du-ig mindenki jelezze részvételi szándékát!

Nikcsi!
boccs, inkább humor volt a Korinak írt levél. Bár az is biztos, hogy ha közel van a gyerek hajlamosabb az ember rögtön felvenni, mintha fel kellene kelni hozzá. Legalábbi velem többször előfordult, hogy míg rászántam magam a kelésre, addigra vissza is aludt Kinga vagy Enikő.
szilvamag
 
 


Myra!
holnap megmutathatom a fejvédő mikéntjét. Mikor lenne jó?
szilvamag
 
 


Szilvi,
Már akartam írni, de a kisasszony mellett most lehetetlen. Képzeld tegnap 2,5 órát aludt!! 1/2 6-kor kelt, pedig a második alvása csak 1/2 óra szokott lenni. Nem érnél rá pénteken? Most rohanunk a bankba, holnap meg az ügyvédnél "ütjük" el az időt, de a péntek szabad.
myra
 
 


majd meglátjuk
pénteken 10-11 torna, a délutánt még nem tudom

nektek melyik pelenka vált még be? Kinga méretében is rendelnék, ő most 13,5 kg, pont a mérethatáron
szilvamag
 
 


Sziasztok,

találjátok ki mi történt! Teusnak van egy foga! A másik is látszik, de még nem törte át az ínyét.
Egyébként továbbra is hever. Aszonta a doki, hogy majd most már biztosan elkezd mozogni 7 és 8 hós kora között. Majd meglátjuk.

Hétfôn mértük: kereken 8,5 kg és 70 cm. Dömpike.

Hmmc,
költözésben most jó vagyok. Dobozok: a piacon vannak banános dobozok. Alja + teteje. A teteje lukas és oldalt ki van vágva, hogy meg tudjátok fogni. Na ezek állati jók voltak. Esetlen próbáljatok meg ilyeneket szerezni. Vannak felesleges dobozaink ha érdekelnek, de nem túl praktikusak: túl nagyok. Ahogy a férjem mondta: " na ezek arra jók, hogy a hu˝tôt tegyük bele". Hu˝tôbôl meg általában csak egy van egy háztartásban. Szóval nincs igazán fogásuk és ha nehéz cuccokkal teszed tele ôket, akkor senki se tudja majd felemelni. De ha érdekel, akkor tudunk adni egy jópárat. Szentendrén vannak.

Egyébként meg tudod az a jó a költözésben, hogy jó le lehet fogyni tôle. (Jövô hét pénteken fogyó hold lesz!) A terhességem alatt felszedett 20 kg-ból már 21 kg lement...

Tali hétfôn? Fúú de jó lenne, fôleg, mert megint kimaradtam egybôl. Hánykor?

Nikcsi,
ez a DM-es bón lehet hogy nem is rossz. Holnap úgy is viszem Vilmost angolra a Sübába (bocs Csillagvárba), ott meg van DM. Csak el ne felejtsem.

Körkérdés: nektem még megvan a hasatokon a függôleges barna csík? Az enyémen még halványan igen. Ez tényleg ennyire lassan múlna el? nem mintha mutogatni akarnám a hasam nyilvánosan, csak úgy érdekel.

Szilvamag,
te baba-mama tornára jársz? Milyen? Mennyire megterhelô?

Laga
laga
 
 


Hmmc,
Pontosan mikorra kéne a doboz? Gergő Gödről tudna nektek hozni jó nagyokat (50 kg-os teherbírású). Kelmekötéshez való fonalak voltak bennük.
myra
 
 


Köszönöm szépen a "dobozfelajánlásokat"!!!

Myra
Jövő hét pénteken fogunk költözni, ha minden úgy sikerül, ahogy mi szeretnénk.
Hétfőtől fogok pakolni szerdáig, csütörtökön ki kell takarítani az új házat és pénteken költözés. Kép Már nagyon várjuk.
Ma voltunk kint, mert megvettük a csempét a konyhaszekrény közé, akkor hozták a parkettát az is olyan szép. Kép Kép Kép

Lassan már minden babának van foga, csak Sárának nincs. Pedig neki folyik legjobban a nyála Kép
Már 6 hónapja mondogatom, hogy ma biztos azért volt nyűgös, mert jön a foga. De még sehol semmi. Lehet, hogy befelé nő??? Kép
De azért fog nélkül már a makarónit is megette, a zsemle belsejét,a rizst, a túró rudiról nem is beszélve.
hmmc
 
 


Szilvi
Azt írod, hogy díszítő anyag kell, tehát ilyeneket vigyünk?
Kenyeret intézel nekem?
Tali inkább 2 után lenne nekünk jó, hogy Kori itthon aludjon. Tehát ránk számíthatsz! Kép
Nem vettem komolyan csak úgy éreztem feldobtad a labdát, és az intim dolgainkra voltál kíváncsi KépKépKépKép Én nem kaptam ki az ágyból inkább cumit be, vagy ha idő volt, akkor cicit aztán alvás.
nikcsi
 
 


Hmmc
De jó nektek, hogy már költöztök! Jó sok meló, de az új házban karácsonyozhattok! Kép

Szilvi
Mi is kb. 2 körül tudnánk érkezni a talira.
Annyira bonyolultat írtál... akkor most mit vigyünk? Kép

Laga
Mostanra eltűnt az a barna csík, de nemtom mikor.

Teljesen el vagyok havazva mostanság, elkezdtem Sebi viedóit átjátszani-szerkesztgetni, úgyhogy most teljes lázban égek! Kép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Sziasztok!
akkor legyen 2 a buli kezdő időpontja!!!

Nikcsi!
mennyit?
jéé, Te nem netezel éjszakánként, hanem a férjeddel foglalkozol?Kép

Laga!
nekem valamikor a 6. és a 9. hó között tűnt el a csík

Hmmc!
azért ugye Ti is jöttök?
köszi a ruhákat, nagyban hordjuk

Myra!
nem is köszöntem meg még a játszót, Enikő ezt élvezi és ütögeti őket, beszélget hozzájuk
ha majd megyünk, szeretnék kisvakond videót kérni

Cas!
kevéske diót, mogyorót, mandulát ilyesmit díszítésnek
szilvamag
 
 


Szilvi
Nem ígérek előre semmit. De mindent megteszek, hogy végre el tudjunk menni.

Cas
Úgy néz ki, hogy ez lesz az egyik legszebb karácsonyunk. Első karácsonya Sárának, új ház, 8 év után végre személyesen láthatom az öcsémet Kép
Csak még azt nem tudom, hogy miből fogunk karácsonyi ajándékot venni a családnak. Az a jó, hogy mindenki megérti, hogy a ház miatt egy fillérünk sem marad, csak én érzem kellemetlenül magam ilyen helyzetben. Ismerve a kézügyességemet a saját készítésű ajándékokat első körben ki lehet zárni.
hmmc
 
 


Sziasztok! Diót, mákot tudok vinni! Szerintem egyeztessünk ki mit visz! Kettő felé nekünk is jó, Matyi kb addig alszik, utána tudunk menni!
aranyhold
 
 


Aranyhold!
ne daráltat Kép
szilvamag
 
 


Szilvi
Én mandulából vagyok jó. Jól sejtem, hogy addig jó lenne leáztatnom a héját? Jajjjj... Kép

Hmmc
Nekünk sincs túl sok pénzünk karácsonyi ajándékra (pedig mi még házat se vettünk, de remélem jövőre legalább egy lakást tudunk), szóval megértem, hogy szarul érzed magad. Persze, hogy azzal győzködi magát az ember, hogy mindenki megérti, hogy nektek most ez a ház volt a legfontosabb, de azért mégis rossz úgy odaállítani vhová v. vendégeket fogadni, hogy ők hozzák a sok szép ajándékot, te meg csak vmi kis jelképeset tudsz adni... Pedig nálunk is ez lesz. Kép Sebiből lesz az ajándék majdnem mindenkinek - Sebi-mozi az elmúlt 8 hónapról. Kép
A kézügyességedet pedig ne becsüld le! Majd hétfőn megmutathatod! Kép

Sebinek beragadt az alvókája?! Már több, mint 2,5 órája alszik...

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Hmmc
nem voltam egy ideig, így nam vagyok képben.
Abba a házba költöztök amiről régebben feltettél képet? (Õb. ha jól emlékszem?)

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Cas!
gyors forróvizes fürdővel pillanatok alatt lejön, itt is meg tudjuk csinálni, ha nem jut rá otthon időd
szilvamag
 
 


Laga!
bocsi, csak most vettem észre, hogy neked nem válaszoltam Kép
jó a torna, nem megerőltető
gyere, próbáld ki egyszer!
holnap 10-től van óra (Mátyás kir. útja, cukrászdával szemben)
szilvamag
 
 


Szilvi! Ok, nem darálom meg egyiket sem! Kép
aranyhold
 
 


Nikcsi
Tegnap beadtam a dm-es papírokat. Állítólag 3 hét múlva kb. átvehetem a füzetet.
Dicsérj meg! Kép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Cas
Nagyon ügyi vagy! Kép

Szilvi
Mekkora egy? 1 kg-os? Akkor kettőt kérek. Köszi! Kép

Ma lesz kész a naptár, amit szülők kapnak ajándékba! Alig várom, hogy hozza a bátyám!
nikcsi
 
 


Nikcsi
Hetfon hozd el a talira a naptarat mutiba! Kép

Szilvi
Hetvegen karacsonyi nagytakaritasban leszunk, ugyhogy lehet, hogy tenyleg akkorra marad a hamozas.. bocsi... Kép

Na megyunk ma ceges Mikulasra Sebivel, Zs. egzik nagybatyja lesy a Miki, kivancsi vagyok, Sebi megijed-e tole, mert "normal" emberi formajaban nagyon kedveli. Kép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Sziasztok,

Szilvamag,
akkor ebbôl a taliból is kimaradunk, mert Teus 2-kor már holt koki. Minden gyerek délelôtt alussza a nagyot?

Torna: nekem pont a megerôltetô torna kéne. Már a terhestornával is az volt a bajom, hogy túl lájtos volt. Újabban a Csillagvárba járok tornázni V. Krisztihez. Na az megerôltetô! Van is izomlázam.
Fúú, ez úgy hangzott, mintha már régóta járnék tornázni. Eddig 2x voltam... Ha minden jól megy, akkor holnap megyek harmadszorra.

Körkérdés: nektek mi a véleményetek a bébikompról? (Holdkomp másnéven.)

Laga
laga
 
 


Laga! Nekem, illetve a szüleimnek nincs jó véleménye a kompról. Nekem volt anno, és egyrészt olyan csúnyán kidörzsölte az egyik mellem alatt a bőrt, hogy örökre megmaradt a helye, másrészt amikor megkaptam visszaestem a járásban, ami valami olyasmivel függött össze, hogy egy lábbal hajtottam benne magam, és járásnál talán nem akartam a másikat használni, így nem tudtam menni. Vagy valami ilyesmit magyarázott a nagyim. Végül el kellett venni tőlem.
Persze biztos sok gyereknek nincs gondja, sőt élvezi, hogy eljuthat vele ide-oda.
Olyat is hallottam, hogy elégé balesetveszélyes, mert sokan fejre esnek ki belőle.
aranyhold
 
 


Sára kinőtt a csapból Kép

Kép
hmmc
 
 


Laga
Én feleslegesnek tartom a bébikompot. Ha kíváncsi akkor emelje fel a fenekét és másszon oda (Sára felbírta).
Van akinek bejön, van akinek nem. Szerintem Sára már nem is maradna el benne. Szépen kapaszkodva ill. négykézláb eljut bárhova egyre rövidebb idő alatt.
hmmc
 
 


Laga!
sajnálom, hogy nem jöttök Kép
nem tudnál esetleg Te (+ Vilmos) jönni, ha már ki lehet használni a nagyszülőket Kép
a kompot a gyógytornászunk nagyon ellenezte, mert amíg nem tud menni, másszon a gyerek és erősítse a hátizmait (erre örök életére szüksége lesz!!), ha meg már tud, akkor minek
a torna nekem nem megerőltető, de az egyik csaj ma hamar kidőlt. Van még más, keményebb óra is
de ha bevállt a másik ne válts, csak ha már könnyedén bírod azt Kép

Hmmc!
nem szakad le a mosdó Sára alatt?? Kép
dobozaink sajna már a szemétben,
de néhány kölcsön sporttáskával ki tudlak segíteni, ha kell

Cas!
semmi baj, csak gyertek

Nikcsi!
akkor 2* 1kg kenyeret félretetetek (hú de sok "te")
szilvamag
 
 


Hadd pletykáljaaaaaaaak!!!
Corynak LÁNYA lesz!!! Voltak 4D-s UH-on, és ott látszott! Illetve semmi nem látszott a lába közt! Kép

Lekéstül a Mikit, ráadásul Sebi végigbömbölte az utat a dugóban. Nem igaz, hogy nem bír a babaülésben ellenni 15 percet. Először zokogott, aztán rekedtre ordította magát. Én meg anyáztam, hogy ebben a k...va városban képtelenség közlekedni már ilyen köpésnyi távra is! Kép

Torna
Sebi mellett már nem nagyon marad rá energiám estére, mire az embör hazaér! Kép Lehet, hogy vmi baba-mama tornával kéne próbálkozni (legalább Sebi is lefáradna)?
Ja, és megerőltető torna nem tesz rosszat a tejmennyiségeteknek? Ismerős 3 hónapos kölök mellett kezdett tornázni, de rendesen odavágott a tejének, úgyhogy ijedtében abbahagyta, ugyanakkor nagyon zavarják a fölös kilói, utálja hogy nem tud tenni ellene... de akkor lehet, hogy nem is attól volt a tejvisszaesés?

Hmmc
Tuti a kép! Remélem az új házban nagyobb mosdókagylótok lesz! KépKépKép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Sziasztok!

Cas: Kép

Laga: szerintem életveszélyes a komp. NEm tanulnak meg esni benne a gyerekek, ha komppal együtt esnek, azonnal a fejük sérül, mert a kezüket esélyük nincs lerakni, és nem tesz jót a gerincüknek, csípőjüknek se. Szóval én nagyon ellenzem.

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?