Új privát üzeneted érkezett!

Edit, egész jónapk tűnik nekem a görbéd. Ügyi vagy Kép. Ja, és köszi a mélt, nagyon tetszett Kép. Jót nevettem rajta Kép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Szia Hajny!!

De örülök nekedKép!!

Kép

Eli!
Boldog névnapot!!Kép
Az elöbb lemaradt,pedig akartam irni!!!!
Vendég
 


Hajny!

Nagyon szivessenKép!!
Vendég
 

 
 

Keditke, köszönöm szépen!

VKhajni, és hány napos a ciklusod? Nekem 30. és nekem is a 14-15-16 nap körül volt.

Kép
elizabeth25
 
 


De jó, hogy így örültök nekem Kép. Olyan jó érzés Kép. Azt hittem hogy el fogtok teljesen felejteni, és mire visszajövök idegen leszek Kép.

Olyan 26-28 naposak a ciklusaim. Mikor hogy sikeredik neki Kép. Szóval jól látod, nem közép időben van.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Vkhajni és hogy hogy már két és fél éve próbálkoztok? Az már nagyon-nagy idő! Voltatok dokinál?

Kép
elizabeth25
 
 


Hajny!

Hát ,hogy gondolhatsz ilyet elfelejteni sose,amugy is nagyon hiányzik a humorod!!Na meg Beuka is nagyon ritkán jönKép!!
Vica is elment!!Kép
Vendég
 


Lányok,ezt találtam!
Szerintem tök aranyos!

Lám-lám közös cipőben járunk,
Hisz mindannyian babát várunk.
A világ nekünk attól kerek,
Végre bennünk van a gyerek.
Egy kicsi szív az enyém alatt,
Madarat fognék,vagy egy halat,
Mert nemsokára anyuka leszek,
De előtte még ezt azt teszek,
Hogy magunkra vigyázok nagyon,
Nem dolgozom magamat én agyon,
S hogy egészséges legyen a Babó,
Szóba se jöhet alkohol,meg bagó.
S tudom,nem lesz könnyü a vége,
Mikor a picike előbukkan végre,
De én akkor is örömmel vállalom,
Akár mekkora kín ez és fájdalom.
S nem számít,hogy hullik hajam,
Viszeres lábakon cipelem magam,
Hogy néha kibírhatatlan vagyok,
Az érzelmi igényeim,azok nagyok,
S hogy majd megőrül az én párom,
Bár ő is azt mondja:"Már várom".
S ha majd a törpét kezünkben tartjuk,
Onnantól magunkat már érte is hajtjuk,
Mert végre egy igazi család leszünk,
Tán még fel sem fogja most az eszünk,
Ma még lány vagyok,maholnap anya,
Vajon mi ez,ha nem a csoda maga?

Kép
elizabeth25
 
 


Eli!!

Ez gyönyörüKép!!!


Hajny!
Itt vagy még ugye??
Vendég
 


Eli!

Ez tényleg aranyos és megható. De jó lenne ezt érezni!

Szia Hajni és Editke!
Julcsi2
 


Kedit, ugye milyen aranyos? :-)

Jaj lányok, szurkoljatok!

Kép
elizabeth25
 
 


Julcsi, figyeld meg, nem adok két - három hónapot és mi is fogjuk! :-)

Kép
elizabeth25
 
 


És szia Moni és mindenki aki nem volt délelőtt, bocsi de fokozatosan olvasok vissza és nem látom ki jött még!
Julcsi2
 


Lányok én már csak hétfőn leszek, mert nincs otthon net. :-( Drukkoljatok, hogy ne jöjjön meg a barnázgatásom. :-)))))

Kép
elizabeth25
 
 


Julcsi neked mikor kellene megjönnie? Hány napos volt a ciklusod ebben a hónapban, hányadik napokon voltatok együtt?

Kép
elizabeth25
 
 


Eli!!


NAGYON DRUKKOLOK++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++KépKépKépKép!!!

Szia Julcsi!!Kép

Tényleg jó lenne már ezt érezni(még ha pár hónap projekt szünetet tartok is,de eléggé rosz lenne ha rokakommával kellenne költöszködni)!!Miután minden munkával végeztünk utánna jöhetKép
Szerintemm nálam ez a hónap se jött össze a hö alapján!!
Vendég
 


Eli!!

Mész is haza?

Csajok hétfön sz.napos leszek ha akarjátok akor 9-után itt leszekKép,mert nagyon ráérek!!
Föleg ha megmarad a nagy hóKép!!

Mindenkinek jó hétvégét!!
Nekem sajna mennem kell ,mert tuss-tuss aztán megyünk a b.nömékhezKép!!Végre dumcsizhatok veleKép!!

Puszika!!Sziasztok!!!
Vendég
 


Itt vagyok még, csak kicsit elkalandoztam másfelé.

Dokihoz januárban megyünk, most az ünnepek miatt nem akarom folytatni.

Nagyon szép a versike, sikerült megint sírni kicsit. Hogy én itt köztetek mindig meghatódom.

Editke, köszi, imádlak ezért a pár szavadért.

Ha van itt még valaki, akkor röviden leírná miért ment el Vica? Nem is tudtam róla.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Na én mentem. Legyetek jók.

Puszi

Kép

Kép
vkhajni
 
 


<font color="0000ff">Sziasztok!
Ne idegeskedjetek.Elég,ha én idegeskedem.Hétfőig kaptam haladékot a dokitól.Vagy szülök vagy majd ők besegítenek.Már mindennel végeztem itthon.Mostmár nyugodtan megyek szülni.Eddig azon aggódtam,hogy még van vasalni valóm+mosnivalóm,már kész vagyok.Már napok óta ideges leszek a telefonoktól, mert folytonncsöng,hogy megszültem már vagy mi van.Na megoldottam ,kikapcsoltam a telefont.
Ne izguljatok, ha meglesz Marcell megtudjátok.

Mindenki babás lesz valamikor csak hinni kell benne...,de nem folyton azon rágódni,hogy mikor.

Hajrá mindenkinek.

Inci 39+5
</font>

Kép
Kép
incike
 
 


Hatalmas Gratula!!!!!

nagyon szorítok a szüléshez!!!
Ha tudsz (és persze akarsz) tegyél ám majd föl képeket a Marcell babáról!!!!!
Hajrá Neked is!!!

Kép
Kép
beuka
 
 


<font color="0000ff">Sziasztok!
Még nem volt időm ide beugrani, de láttam, hogy a mi topicunkba jött Beuka gratulálni, ezek szerint már tudhattok róla... Kép

2005.11.27-én, 16:31-kor megszületett Klára kislányunk, 52 cm, 3370 g és 10/10-es Apgar
Könnyű szülésem volt, legalábbis nehezebbre számítottam, nem volt se fájdalomcsillapítás, se gátmetszés, csak kis repedés, de azt nem kellett összeölteni. Kép
Ilyen kényes kérdések, hogy borotválás, beöntés... Borotválásról szó sem esett, beöntést magam kértem, mert előtte nem volt székletem, de egyáltalán nem volt rosszabb, mint egy kúpot feltenni, úgyhogy nem bántam meg.

(Majd csak később tudok berakni képet, mert a gépünket éppen apa szervizeli.)

Beuka!
Nehezen vettem észre, hogy te írtál nekem, mert van a topicunkban egy Bekuka nevű, ami majdnem úgy néz ki ugye, mint a te neved, csak az tűnt fel, hogy miért kérsz bocsánatot a betolakodásért... Kép
Köszi szépen a gratulációt! Kép

Proone és Klári (6 napos)</font>

KépKépKépKép
proone
 
 


<font color="0000ff">Kicsit olvasok itt visszafelé a nevemet keresve. Kép

Ancsa!
Hát ez nagyon tetszik, a kezdet és a vége baba lett. Kép Aranyos vagy, hogy beraktad, biztos sok erőt ad itt majd a többieknak! Kép</font>

KépKépKépKép
proone
 
 


SZiasztok!

Nincs valami nagy tülekedés! Kép

Proone Kép
vki még aznap hozta a hírt! gratuláltunk Nektek már sokan, de nagyon szívesen még egyszer:
Nagy-nagy gratula Neked és Klára babának! Kép Kép
Nagyon ügyesek voltatok, külön gratula a könnyű szüléshez! Kép

Incike,
gondolok rád, és Proone-éhoz hasonló szülést kívánok! Kép

Beuka Kép
olyan ritkán jössz Kép

Hajni Kép
de jó, hogy benéztél! nehogy azt hidd, hogyha ritkán jössz, akkor csak úgy elfelejtünk! Kép

angel37
 
 


Sziasztok!!

Csak gyors bekukKép!!

Proone Kép!!!
valaki még aznap hozta a hírtKép! gratuláltunk Nektek már sokan:
Nagy-nagy gratula Neked és Klára babánakKép


Kép



Hát nem tum mi van az én szervezetemmel,ma reggel 37-et mértem,de érzem a hasamon ,hogy meg fog jönni,és "hüvely" százazság érzet is meg van,akor mért ment fel a höm?

Ime a görbém:




Kép



Holnap leszekKép!!



Kép


Kép
Vendég
 


<font color="0000ff">Sziasztok!
Írtam szülésstoryt, kissé hosszú Kép:
http://proone.fw.hu/szulestortenet.doc</font>

KépKépKépKép
proone
 
 


Sziasztok!

Banya
Hatalmas Grat!!!!Kép

Ancsa
Köszönöm,hogy hiányoltál!Jól esett!
A férjemet kísértük el,szokás szerint.Még a január is ilyen utazgatós lesz,aztán talán 1-2 hó szünet.

Proone
Mégegyszer hatalmas gratuláció!Milyen a kis Klára?Eszik-alszik sokat?Kép

Pussz,mindenkinek:Kriszti

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok! Csak egy pillanatra nézek be, persze nem sikerült a tesztet feltölteni, mert túl nagy a kép mérete, de majd lekicsinyítem... A profilomba azért sikerült felrakni mind a kettőt, ugyanis azóta ma reggel csináltam egy megerősítő tesztet. Most már nincsenek kétségeim... KépMost rohanok, de holnap munkaidőben jövök! Kép

Kép
Kép
banya1
 
 


Proone valóban nekem is feltűnt, hogy van a topicotokban egy hasonló nevű, de eszembe sem jutott, hogy valami megkülönböztetést írjak. Ne haragudj!
Olyan jó hallani, hogy könnyű szülésed volt! Biztos a Te rátermettségedet bizonyítja!
Nőjetek jó nagyra!

Editke Jó a görbéd! NAGYON DRUKKOLOK!!!++++++++++++++
egyébként mit értesz az alatt, hogy "hüvelyszárazság"?

Angel igyekszem mindig olvasgatni, de nincs mindig mit írnom. Ráadásul most ezerrel tanulnom kell, holnap is lesz egy vizsgám Kép
A munkaheylemen meg esélyem sincs Netezni, de ha lenne is lehetőségem egész nap fel sem állok az aszlalomtól annyi melóm van.
De azért figyelgetem ám, hogy kivel mi van Kép na jó néha elvesztem a fonalat Kép
Veled mi újság?

Banita ez a 2. teszt, már tényleg teljesen meggyöző!!! GRATULA!!!!!!

Kriszti nálad mi újság?

LARA ?!?!?!

Kép
Kép
beuka
 
 


Banita
Grat!Most látom,te is pozitívat teszteltél!
Kép

Beuka
Sajnálom,hogy keveset tudsz jönni!
Amúgy veled mi történt mostanában?
Köszönöm,hogy érdeklődsz utánnam.Nálam:Csütörtök este egy kis barnázás volt,és péntek reggelre megjött.Pont a 34. napon.
Most ennek örülök,mert végre normalizálódni látszik a ciklusom.

Banya
Nagyon szép csíkosak a tesztek!!!!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok!
Velem semmi különös. Görbém szerint ma meg kellett volna jönni, mert tgenap leesett a hőm, de nem jött meg. Érezni a pocakmegnagyobbodáson kívül semmit nem érzek. Ami még jó jel, de abszolút nem reménykedem, hogy nem fájt a fejem a hétvégén. Itt a görbém.
Kép

Okr!
Banita=Banya Kép

Inicikével mizujs?

moni
 
 


Sziasztok

Jó reggelt mindenkinek!

Kép
elizabeth25
 
 


Jó reggelt!
Visszaolvasok és utánna jövök.
Eliza!Mi újság?

Kép
breni
 
 


Sziasztok.
Eli mizujs? Teszteltél?

moni
 
 


Sziasztok!

Mégegyszer gratulálok Proone! KépKépKép Nagyon szép a kis lányod!Kép Olvastam a beszámolódat. Teljesen áttudtam élni! Elgondolkoztat, hogy ez egy könnyű szülés volt, milyen lehet ha nehéz! Kép Persze a baba felett érzett öröm minden fájdalmat elhomályosít, de mégis megriaszt! Remélem csak azért mert még ez ügyben kissé tudatlan vagyok.Kép

Banya!
Gratula a zebrához! Kép Múltkor csak úgy halkan mertem. Remélem szerencséthozol a pécsieknek is Kép!

Lehet, hogy ma Incikén a sor Kép?!
adi77
 
 


Jó reggelt Lányok!

Először is gratulálok Banitának!!! Még visszaolvasok majd.

Rólam néhány szó: pénteken megvolt az UH. Van egy 61,7 mm-es (fejétől a popsijáig) édes kis bébim. Kép Mindene rendesen megvan. Még a szívverését is hallottam. Egyfolytában csorgott a könnyem a vizsgálat alatt. Most már mindenki megnyugodott, hogy rendben és jó helyen van a pici. Egészen pontosan ma vagyunk 13+3-ak. Behozta az egy hét lemaradását picúrom.

Kata!

Kijavítasz a táblában? Ma vagyunk 13+3 és a szülés várható időpontja 2006.június 9. Köszi előre is!

Betti
13+3

Betti
betti73
 
 


Bocsi! Anitának gratulálok!!!! Kép Az előbb elírtam! Szupercsíkosak a tesztek. Gyönyörű kilenc hónapot kívánok!!!

Betti
betti73
 
 


Moni tegnap , negatív lett. :-( Amúgy három napja 37.2 az ébredési hőm, de már úgy vagyok vele, hogy biztos, hogy beteg vagyok, meg a pocim is fájdogál. Igaz, barnázás még sehol, de szerintem már csak idő kérdése, hogy megjöjjön. Ez van!
Amúgy megvettem két dolgot abból, amit Banya mondott, mármint a két homeós dolog közül, úgyhogy tegnap elkezdtem szedni, hát majd kivnácsi vagyok.

Kép
elizabeth25
 
 


Betti nagyon sok gratula neked is a babóhoz, és jó egészséget kívánok nektek és nagyon-nagyon sok boldogságot a babóhoz!

Kép
elizabeth25
 
 


Úgytűnik a görbém végülis jól alakul...

Kép

Tudja valaki, hogy a sárga vonal (SST biztos) mit jelöl?
adi77
 
 


Betti,
én is gratulálok a kis bébihez!!! KépKépKép
adi77
 
 


Ja, lehet, hogy rájöttem?!!!
Ha nem jön meg akkor kellene tesztelnem???!
Vagy nem? Kép
adi77
 
 


Adi neked mikor kellene megjönnie?

Kép
elizabeth25
 
 


Nekem még mindig nagyon fáj a cicim.A szédülés pedig néha még előjön.Én ma vagyok a 23. napon.Hát kiváncsi vagyok mikor jön meg(ha meg jön).De szerintem meg fog.
Eliza!Neked mikor kellenne megjönnie?

Kép
breni
 
 


Eliza szerintem még korai volt a teszt!
Mennyibe kerülnek amiket vettél??
Én csak akkor szedném mikor már megjött, most nem sok értelmét látom...

zsuzska80
Szombathely
 
 


Sziasztok!

Proone! Gratula! Jó egészséget és sok örömöt Nektek!
Anita, Neked is gratula, mostmár hangosan.

Eliza, hátha csak korai volt a teszt. Pláne, ha semmi előjeled nincs.

Adi, megy a drukk.

Nekem hétvégén kellene megjönnie, de igazából már megjöhet a héten is. Hasszurkálás van. Lehet hogy mensis fájdalom, nem tudom. Mindenesetre már átfordultam negítívba. Nem érzem, hogy most valami más lenne mint az eddigi hónapokban. Kép
Julcsi2
 


Breni 7.én, az az holnap után. DE tuti befutó a dolog! :-( (bár fura, hogy a barnázás nem volt, de szerintem megjön, úgyhogy nem élem bele magamat, bár azt mondta a barántőm, hogy az nem jelent semmit, hogy fáj, mert neki a mensi napján olyan görcsei voltak, hogy majd belehalt, aztán mégsem jött meg)

Zsuzska80, szerintem sajnos nem. :-(
Az Almaecet kapszula az két hónapra elég, az drága volt, 2300 Ft körül, az Agnus Castus d6, az 900 Ft körül volt, de megveszem ma a 3.ikat is, a Folliculinum c30-at , egy próbát megért. Szerintem.

Amúgy vettem Baby Markot is, kiváncsiságból kipróbálom majd.

Zsuzska, ti mióta próbálkoztok és mikor kell megjönnie neked?

Kép
elizabeth25
 
 


Julcsi, de van jel, fáj a pocim, ahogy szokott!

Kép
elizabeth25
 
 


Kata!

Légy szíves a ciklus hosszát javítsd 23-25-re!

Köszönöm.
Julcsi2
 


Amúgy már az Elevitet is elkezdtem szedni egy hete. :-)
Most meg mindjárt utána olvasok a neten ezeknek a homeos bogyóknak is, és majd a lényeget ide irom nektek!

Kép
elizabeth25
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?