Új privát üzeneted érkezett!

Zitmi
Anyukádnak jobbulást,drukkolok h minél hamarabb meggyógyuljon!!

Timurr
Maja mikulás kisasszony nagyon édes.Te csináltad ezt a keretet?Igazi v számítógépes?

Ildi
Melyik napra gondoltál? Kedd tuti nem jó,dokihoz megyek.
Vince megébredt majd jövök vissza
Virág
villes
 
 


Gyorsan egy kép Don VincérőlKép
Kép
Virág
villes
 
 


Virág
Imádom Don VincétKépKépKépKépKép
Kép
Kiscsizmákat suvickolni,jön a Mikulás nem soká


Szgépes a keretKép

Kép
Tegnap volt a papa névnapja adtunk neki bonbont és enyém lett ez a szép piros dobozKép
Timurr
Vendég
 

 
 

Köszi az üdvözléseket.
Próbáltam olvasgatni, de Nati nemigen hagy, nem tudtam lépést tartani. Mostanában mintha lenne napirendje, úgyhogy látok némi esélyt.

Vezso, nekünk is van cicánk. Meg madarak, halak, teknős, növények dögivel. Próbálom ellensúlyozni a 8. ker természet és emberbarát légkörét.

Nebula, Mini névrokon! Szia! Becézitek Flórát? Nekem jó sokáig tartott, hogy megszokjam a nevem, de nagyon utálom, amikor Flóriznak. Kitől eredt az ötlet?

Villes, Én nem magánoztam hivatalosan. Szakközép, minden, ami vele jár. Ofő, érettségi, ügyeletek stb. Imádtam! Most egy darabig nem megyek vissza, de hiányzik a gyerekhad és a kollégák. Még vagy két tanévet kihagyok. Ott voltak céges óráim, önkormányzati egyebek, jól megvoltunk. Aug óta ismét tanítok, heti átlag 6-10 órában, attól függően, ki mond le. Ma is van egy órám 6tól.
Babjag, Boldog szülinapot!
Folyt köv később, ébredezik babó. Csak egy utolsó kérdés. Rajtam és páromon kívül kipróbálta még vki a Dentinox-ot(remélem igy irják)? Mi nem éreztünk a pocsék ízek kívül semmit, igaz, nem is jön a fogunk. Amolyan papás mamásra gondolok, aki beszélni is tud.
L

Kép KépKép
lorca
 
 


Villes!
Nagyon édes Vince barátunk! Kép Nem betegedett le?
A kedd nekünk sem jó, tornán vagyunk.
Szerda?Csütörtök?Péntek?
Mondjuk a szerda inkább nem, akkor megyünk eeg-re!
Kép

Tegnap voltunk családi mikulás összejövetelen!
Két órán keresztül azt halgattam, hogy rémtörténeteket mesélt a család epilepsziás gyerekekről.Mikor ott tartottak hogy a bölcsödében az epilepsziás gyereket újra kellett éleszteni; akkor felállatam éls mondtam Tibinek hogy MOST MEGYÜNK HAZA!
Közöltem a családjával, hogy Marcipánt még nem kell elkönyvelni epilepsziásnak; hisz még semmi nem biztos!Gondolhatjátok milyen szarul esett!
Kép
Majd anyósom megsértődött mikor mondtam, hogy inkább egyedül izgulok majd szerdán; senki ne kísérjen el!Nincs szükségem rémtörténetekre, inkább ott és akkor egy pár jó szó kéne és elterelni a gondolatomat!De ezek annyira hülyék, hogy még ezt sem értik!
Kép
Ildi

delfinke
 
 


Sziasztok!

Végre én is géphez tudok ülni...Kép
Szombaton vizsgáztam, Isteni csodával átmentem, aztán Apája lefoglalta a gépet mert éppen éjjel nappal dolgozni akart, szóval már teljesen kivoltam akadva, hogy nem tudok írni és olvasgatni....

Még nem tudtam rendesen visszaolvasni, de ma megpróbálom pótolni!!!

Annyira édesek a képek amiket mostanában tettetek fel, nem győzöm nézni ennyi szép gyerkőc és naggggyon édesek!!!!!
A babatalis képek is nagyon jók..Kép

Lorca!
Üdv. a topikban..Kép
Nati első baba?

Timurr!
Botinak megmutattam Maja Mikulás kisasszonyt, mosolygott, azt mondta, tyűűűű, aztán hogy baba, magyarul: ejha, de helyes ez a kislány..Kép

este még jövök, de felébredt a balhémester, így mennem kell...

üdv
kingu

Kép
cica29
 
 


Sziasztok!

Ma is zűrös napunk volt, anyukámék dél körül mentek el, addig a folyosón hozzánk tartozó előteret rendeztük, vettünk cipősszekrényt, és megszüntettük a kinti randa cipőhalmazt (aki járt nálunk, talán emlékszik). Délután meg babafotózáson voltunk, kb. másfél órát fotózták Ákost, akkorra fáradt el. Kis modellpalánta.Kép (Azért nem csinálunk belőle babamodellt, nem kell aggódni.Kép).

Viki,
Sajnálom a mellgyulát, jó, hogy hamar elmúlt.

Virág,
Don Vince a fürdőkádbanKép

Timurr,
Maja de aranyos, jól áll neki a piros. Látom szereti is.

Lorca,
Üdv minálunk.
Dentinoxtól nekem sem zsibbadt le a nyelvem, de Ákost meg szokta nyugtatni. Lehet csak azért, mert van mit nyalogatni.Kép

Kingu,
Gratula a vizsgához.

Ildi,
Családodhoz már nincs mit hozzáfűzni, rémesek.Kép

KépKép
connie
 
 


Jégvirág
Megkaptam. Köszi
Gréti, és ti hogy vagytok? Rég hallottunk rólatok.

Kingu
Boti milyen ügyes. Nagyon furcsa, hogy már ül. Eddig nem mutatta be ezt a tudományát. Mióta gyakorolja? De nagyon édes.
Gratulálok a vizsgádhoz.

Üdv Lorca.
Én Szilvi vagyok, a fiam Ádám,és van egy férjem is.Kép A nyolcadik kerületben hol laktok? Mi onnét költöztünk ki ide Gyálra idén májusban. Nagyon nem bánom.Kép

Zitmi
Szorítok neked!Kép

Timurr
Majababa is nagyon édes ebben a Mikulás sapiban. Milyan progiban van benne ez a sablon? Én miért nem lelek ilyan programot. A corelt sem sikerült letöltenemKép

Pviki
MellgyuladásKép Azóta rendben van?

Villes
Aranyos Don Carlosod vanKép

Dorka
Tegnap volt az a Mikulásos találkozó a Csacsi réten? (esö)

Szilvi
hüpi
 
 


Sziasztok!
Húzós hétvége 2 pasival, mindig valamelyiknek éppen rám volt szüksége, főzés, takarítás és végre most bekukk.

Ákosnak már 8 hivatalos foga van, amit azzal ünnepelt meg, hogy 13 órát aludt az éjjel, mert előző éjjel buliztunk - gondolom túl sokat dícsértem az alvókáját - és volt mit kipihennie.Kép

Holnap reagálok is mindenkinek.Kép

Lorca,
üdv neked, Ákos anyja vagyokKép

Kép

Kép
vizimano
 
 


Vizimamnó
gratula Ákos hivatalos 8 fogáhozKép

Hüpi
KösziKépEz a progi egy cdén van,amin demók vannak.

Connie
KösziKép
Megtudod mutizni,majd a képeket?

Kingu
A kis visszatérő.Gyönyörű akis Fürtös és milyen jó fejKép

Ildi
Rokonaidat jól seggbe kéne rúgni.Irgumburgum

Timurr
Vendég
 


Igen, első bébi. Még mindig nem tudok eleget babókról, úgyhogy olvasok veszettül a témában. Pocsék kuruzslóból lassan tűrhető kókler rangig juthatok.
A keletinél lakunk, a környék egész jó, mondjuk 100mes körzetben. Ha nem lennék ezer indokból helyhez kötött, babó miatt biztos költöznék, de egyenlőre ez van.
Lakik vki itt a környéken? Nem a tél az én évszakom, ilyenkor ált belülről nézem az utcát, de egyszer csak ki fog tavaszodni. Most még mormotaéletet élek. Ha Nati miatt nem lenne muszáj, biztos nem dugnám ki az orrom.

Kép KépKép
lorca
 
 


Sziasztok!

Pár órája olvasok, de csak a decemberit tudtam pótolni, ugyanis 3X kelt sírva Fürti, orra tele, szívtunk (mindenféle értelemben...)

Lányok! Ti ilyenkor mit használtok, ha be van dugulva babó órra? Nasivin? Vagy mit lehet?

Zitmi!
Anyukádnak jobbulást, remélem azóta javult a helyzet!!!!!!!!

Lorca!
Én Kinga vagyok, az én fiam Botond (Fürtinek hívjuk a haja miatt..Kép 2005.03.28, Kútvölgyi kh)

Vezso!
Zsófi lányod hogy van? Remélem szépen gyógyul a sebe......hamarosan csak egy rossz emlék lesz....kiskoromban én is szedtem össze nagyon csúnya sérüléseket, csoda, hogy elmúltak a sebhelyeim...de hát én amolyan fiús kislány voltam, mindenhová felmásztam, ha kirándulni ment a család az erdőbe, én az idő 80%-át a fán töltöttem...ez van....kismajom voltam, most Boti ilyen, úgy szeretem ahogy kapaszkodik a ruhámba amikor felveszem...ja és szokta fogdosni a hüvelykujjam, miközben nagyon "stíröl" valamit...Kép

Körkérdésedre:
nekem ez az év kicsit vegyesre sikeredett, történtek jó, nagyon jó, de rossz dolgok is...Kép
A nagyon jó: megszületett életem értelme..Kép nagyon régi vágyam vált valóra, olyan nagyon vártam már, hogy átéljem ezt a csodát, anyának lenni..!!! Imádtam kismama lenni (leszámítva az utolsó 2 hónapot, mert az szenvedés volt a hasam mérete miatt..) a szülés is szép élmény maradt, utána viszont kicsit összecsaptak a hullámok a fejem felett, kissé felkészületlen voltam, lelkileg is magam alá kerültem, szülés utáni depressziót is megismertem, de szerencsére sikerült kilábalnom belőle...
A kevésbé jók: kiderült, hogy anyukám cukros..Kép most egy rahedli gyógyszert szed, de nincs vmi jól, fájnak a lábai nagyon, azért még így is eljön mindennap unokázni....bárcsak én is ilyen jó anya tudnék lenni a későbbiekben is...
A suliban nagyon sok kudarc ért, a 3 év alatt nem voltam ilyen sokszor pótvizsgázni mint most..Kép Tisztára kiborultam....aztán akkoriban Fürti még csak szopizott, rossz volt állandóan idegeskedni, hogy vajon tudok-e annyi tejet lefejni, hogy legalább a szomját tudja oltani...szóval kemény időszak volt...
A harmadik ami nagyon aggaszt, hogy megváltozott a kapcsolatunk a férjemmel....Kép erről többet most nem írok, igyekszem én is változni, hátha ő is megfog......
Tervek és vágyak: végre befejezni ezt a sulit, mert már nagyon elegem van! Szeretnék egy vizsgaidőszakmentes karácsonyt végre nagyon nagyon nagyon!!!!!!!!!
Szeretnék sok egészséget a családomnak, boldogságot, azt is , hogy apukám Erdélyből többször látogasson meg minket és nagyon szeretném, ha 3 éven belül a férjem mondaná MAGÁTÓL, hogy jó lenne egy kistesó Botinak...(mert én szoktam mondogatni, de nagyon csúnyán és fejcsóválva néz rám, hogy elég lesz Boti baba, nem kell tesó...Kép....
Hát ennyi jut most eszembe

Nebula!
Gratula a kis Flórának, milyen ügyi, már mond szavakat...Kép nem csoda, hogy könnyes lett a szemed...

Hüpi!
Édes vagy, de Boti nem egy gyorsan fejlődő, kapkodó, sietős típus, nézd meg Ádikát, ő 1 hónappal fiatalabb és sokkal mozgékonyabb!!! Boti kb. 2 hete ül így ha ültetem, 2 napja kúszik, természetesen hátrafelé és csak a konvektor irányába, mert az veszélyes, ugye...ja és a héten kezdte el a kutyázást is (hintázik előre-hátra) négykézlábra állva, na én az elsőnél könnyeztem egy nagyot, hogy végre mi is eljutottunk idáig..Kép
Ádi csúcs abban a Mikisapiban...Kép

Delfinke!
Sajnálom, hogy végig kellett hallgatnod a rémtörténeteket, nem kellett volna mesélniük, pont most, amikor még semmi sem biztos. Szerintem nincs Marcipánnal semmi gond, látod, ő is szépen fejlődik, én bízom benne, hogy jók lesznek a szerdai vizsgálat eredményei!!!!!
Ja apropó, hogy van a csuklód? Megműtötték? Bocsi, de lemaradtam az olvasással.....nekem is iszonyatosan fáj a jobb csuklóm, néha egyszerűen nem bírom felemelni a gyereket, aztán olyan mintha egyet roppanna, kiugrana a helyéről ott valami és akkor fáj veszettül...kipróbáltam vmi kínai gyógynövényes Tigris Tapaszt, de a folyamatos használatától tiszta vörös foltos lettem...Kép férjem szerint csak akkor fog meggyógyulni ha már nem emelgetem Botit....na az sem most lesz....

Virág!
Gratula Vincinek a felálláshoz, nagyon cuki abban a kalapban!!!

Pviki!
MellgyulladásKép Én azt hittem ilyen csak az elején van....múltkor nekem is volt hasonló, mármint elkezdett fájni, pedig nem is volt egyáltalán kemény, aztán Botit megkínáltam 2X egymás után abból a ciciből, ő persze nem tiltakozott és elmúlt....?...ki érti ezt?

Vaktyúk!
Nagyon jó a link amit felraktál a babák foglalkoztatásáról!!!! Köszi!!!

Connie!
Milyen fotózáson voltatok? Lemaradtam valamiről? Melyik újságban láthatjuk azt az édespofi Ákos mestert?

Juszti!
Örvendek, hogy Boldi meggyógyult!!!! Puszi a mosolygós pofijára!!

Én ma adtam először túrót a gyerkőcnek, de eddig még semmi gond..?.. ja és kapott már pici sajtot is...joghurtot még nem mertem, de sztem pár hét múlva azt is kipróbáljuk...

Na most szólt a sziréna, megint riadó van, megyek visszaaltatni!!!Kép

Jó éjt mindenkinek

kinguKép
cica29
 
 


Timurr: csuda aranyos a mikulásos fotó! Annyira szép szeme van Majának.

Villes: Don Vince a jacuzziban Kép

Lorca: a Flóra az én ötletem volt eredetileg (13 évesen határoztam el, hogy ha lányom lesz, akkor Flórának fogják hívni), de aztán annyit mondtam az embernek, hogy végül ő is ezt akarta Kép Remélem, a mi Flóránknak nem lesz baja a nevével (amúgy Flóra Anna teljesen, ha nagyon utálja, akkor majd hivathatja Annának is magát). Szerintem gyönyörű név. A Flóri becenév amúgy be van nálunk tiltva. Mi Flórusnak, Florcsának és Flórácskának szoktuk becézni (ebben a gyakorisági sorrendben). És sokszor Panna is.
Pocsék kuruzslóból türhető kókler Kép
Teszel fel képet Natiról?

Ildi: a rokonokra már nem is mondok semmit. Csoda türelmes ember vagy te!

Connie: majd mutatsz képeket, amik a fotózáson készültek?

Kingu: Boti egyszerűen gyönyörű, de tudomásul vettük, hogy neki Maja jön be Kép Azért a lányom titkon epekedik...

Vizimano: 8 fog, nem semmi! Nekünk most készül a hetedik (ma néhányszor úgy megharapott szopi helyett, hogy csillagokat láttam (eddig ilyen nem volt)).

Juszti: azért ne elvonózz sokat, jó? Úgy szeretem olvasni, amiket írsz, a képeidről nem is beszélve!

Nálunk ma reggelre esett le az első hó: Flóra nagy szemekkel sasolta a fehérséget, és nagyon jól érezte magát.
Kép

Egy hajpántos kép
Kép

Én ilyen díszeket csináltam a hűtőre
Kép

Kriszta

Kép
KépKép
nebula
 
 


Sziasztok!

Nebula
Akárhányszor írsz, mindig elámulok magamban, hogy Te ott, messze, mi meg itt és mégis tudunk kommunikálni itt a fórumon. A számítógép és a net lenyűgöz engem teljesen, szuper, hogy van. Vannak ismerőseim, akik kategorikusan kijelentik, hogy ők bizony sosem fogják megtanulni a szg-et...Azért nem értem ezt, mert ez olyan struccpolitika, nem? Egy idő után már létezni sem tudunk a szg nélkül (én már most sem tudok). Ezen filózok Kép
Szépeket alkottál a hűtőre. Ajándékokat is vettél már? Szépen áll Flórának a hajpánt. KépKép Már én is várom, hogy frizurákat alkothassak Rozinak, de egyelőre sűsíti a haját, a hossza lassabban nő. Nem baj, legalább sok haja lesz. A nagyobbik nővérének van annyi, hogy egy hajgumi nem is tudja összefogni.
Irigykedem a hóra, itt most olyan locspocs idő van (gyerekcsinálós idő Kép)

Kingu
Sztem használhatsz Nasivint, Connie is írta, hogy az jó.
Zsófi sebe egész szépen néz ki, tegnap este megcsodálta a család...Õ tipikus fiús kislány, persze nem kinézetre, hanem viselkedésileg. Az oviban is sikerült állandóan összeszednie sebesüléseket, pl egyszer még a fejét is betörte. Õ ilyen, hebrencs, teli van energiával.
Viszont arany szíve van, csupa szeretet kislány. Rozival is olyan tündér.
Rozi is ugyanoyan kismajom, mint Boti, kapaszkodik belénk, bújik, és imádom!!! Olyan jó érzés, hogy biztonságot nyújthatok neki.Kép
Tényleg vegyes lett az éved. A suli miatt ne keseredj el, az lenne a csoda, ha minden vizsgádra maximálisan fel tudnál készülni egy kisbaba mellett. Ez borzasztó nehéz, anyukának lenni és tanulni is nem egyszerű, mindig s csodáltam, hogy bírod egyáltalán.
A férjed nehezen szokja az apaságot? Erre gondolsz? Lehet, hogy ez csak az első hónapokban van így. Sok férfi nem tud mit kezdeni ezzel a szereppel az elején, de beletanulnak. Meg a baba is nő és partner lesz neki jobban nemsokára. Apukám se tud mit csinálni egy kisbabával, viszont amikor már úgy kb 3-4 évesek, akkor hihetetlen milyen szépen foglalkozik velük! Kép
Túró: Rozinak adok rendszeresen, a hétvégén beújítottam pl a gyümölcsös túrót Kép A nagyobb lányaim is követelték ezt a bébikaját Kép
Botibaba csuszép minden fényképen!!!!!
Kingu, gyerek gyakrabban, ó? KépKépKép

Patri
Mi van Veletek? Kérünk szépen bejelentkezést!!!!! KépKép
Vezso
vezso
 
 


Sűsíti = sűríti Kép, bocs
vezso
 
 


Kingu!
A csuklómat még nem műtötték meg, még a héten lesz egyszer kezelés; utána megyek vissza a dokihoz.Megpróbálom megfűzni, hogy még ebben a hónapban műtse meg;mert Apa már csak jövő héten dolgozik utána januárig itthon van.Akkor legalább tényleg tudom pihentetni! Kép
Anyukáddalk kapcsolatban lenne egy kérdésem,a cukrával kapocsolatban.Tudod, Tibi egy egészségmegörző programban ügyködik(Aloe Vera); apám cukrát pl.rendbe tettük a termékekkel.
Ha esetleg érdekli anyukádat, összehozzunk egy találkozót!Kép

Maci megint kezd lebetegedni, köhög és tegnap este összehányt mindent! Kép
Mondjuk ma reggel már kutya baja, itt ˝örjöng˝a szőnyegen!

Ildi

delfinke
 
 


Sziasztok!

Hát remek éjszakánk volt..Kép 2 óránként kelés, ordítás, orrszívás, szörcsögés...Kép
Sajna megfázott a Manó úgy néz ki, se láz, se orrfolyás még egyenlőre...

Connie!
Múltkor vettem a gyógyszertárban egy homeós orrcseppet a neve: Euphorbium comp.-Heel, a tájékoztató szerint serkenti a szervezet regeneráló képességét, csecsemőknek is biztonsággal adható, jó kis adagolópumpás, könnyebb vele bánni mint a Nasivinnal. Ismered vagy hallottál erről a készítményről? Még nem mertem használni, de gondoltam legalább az alvások előtt kéne fújnom neki, hátha könnyebb lenne a légzés....amúgy Fluimare-t használok neki, hátha kicsit oldja és ki tudjuk szippantani..

Delfinke!
Akkor ezek szerint mindenképpen műteni kell? A kezelések nem használtak? Úgy félek én is, még soha semmilyen műtétem nem volt, szeretném elkerülni ezt is, de hát.....majd meglátjuk...ja és milyen kezelés, hol csinálják??
Ismerem én is az Aloe termékeket, régen ittam a gélt, amúgy tényleg használt apukádnak? az tök jó, melyiket itta, vagy mit szedett? Lehet meggyőzöm anyut és akkor mehet a randi, de az a baj, hogy anyum semmiben nem hisz, oolyann kis pesszimista néha....Kép

Vezso!
Örvendek, hogy Zsófi sebe gyógyul!!!!
Rozi is kismajom..Kép
Igen, valahogy úgy van ahogy írod, de nálunk ez már lassan 9 hónapja tart, meddig kell még várjak, hogy megszokja az új helyzetet?? talán nálunk ez pár évig fog tartani..?..Kép
Néha olyan egyedül érzem magam, mintha egyedül nevelném a fiam, pedig van egy férjem is...na sebaj, remélem javul a helyzet ha már nagyobb lesz Fürti.....

Nebula!
Na azért Fürti egy huncut pasi, mert ő az összes topikos babát megcsodálja, ha úgy van kedve nevet rájuk, de van, hogy csak nézi és gondolkodik!!!
Flóra nagyon helyes ahogy mosolyog, annyira hasonlít rád....!!!

megyek reggeliztetni...

mindenkinek szép napot

üdv.

kingu
cica29
 
 


Kingu!
A műtét sajna elkerülhetetlen, mert a ciszta nem múlt el, sőt nagyobb lett!
Kép
Amúgy fizikotherápiára járok az Egészségházba!
Anyukádat próbáld meggyőzni, szerintem egy próbát megér.Veszíteni való nincsen.
Apám is pesszimista volt, de amikor 8alá ment a cukra, elkezdett hinni benne.Nekem is ezek segítségével múlt el a terhességi cukrom.Gélt ittam és két féle bogyót!
Férj téma:Tibinél ugyanez van.Én is úgy érzem néha,hogy egyedül nevelem a gyereket; minden gond rámszakad.Ami persze ˝természetes˝hisz én vagyok vele egész nap; de akkor is jól jönne egy kis támogatás, nem folyton a vita.
Kép
D etuti javulni fog a hekyzet, javulnia kell!

Ildi

delfinke
 
 


Ildi!

Nekem nem nagyon van időm irogatni, és sajnos az eseményeket sem tudom nyomon követni, de néha azért szoktalak olvasni titeket.

Most megint bekkukantottam, és láttam ezt a sok szomorú fejet, így egy kicsit vissza olvastam. Ne haragudj, hogy bele szólok, és nem tudom, hogy hiszel-e benne, de anyukámnak is a barátnőmnek is és nekem is múlt már el cisztám homeopátiás golyótól. Szerintem minden képpen megér egy próbát, a műtét előtt. Én mondjuk hiszek benne és a Dórika is már nagyon sok mindenre kapott már és eddig neki is használt. Szerintem minden képpen próbáld ki hátha megúsznád azt a fránya műtétet. Egy-két hét ide vagy oda már nem számítana.

Bocsi, hogy beleszóltam.

Egyébként mindenkinek nagyon édes a gyereke.


Sziasztok Tücsök

Kép

Kép
mtücsök
 
 


Férj téma: Képzeljétek, egyik barátnőm hasonló gondokkal küszködik már 4 éve (2 kisfiú van és jön a 3-ik most), de náluk teljesen reménytelen a helyzet. Úgy értem, a papa kategorikusan kijelenti, hogy ő nem pelenkáz (nem is tette meg soha) és a gyermekkel csak akkor foglalkozik, ha nem maszatolnak. Pl nem eteti őket, mert ugye az is maszatol. Igen arisztokratikusan áll a témához, és a barátnőm semmivel nem tudja rávenni, hogy más legyen. Mondjuk nem is nagyon próbálja, mert náluk nagyon elkülönülnek a ffi és női szerepek, nekem nagyon furcsa ez.

Sztem azért általában a pasik nem azért olyanok amilyenek, mert direkt ilyenek akarnak lenni (hú, micsoda mondat ez Kép). Hanem azért, mert nem is tudják, hogy napközben mennyi munka egy kisbabát (és a háztartást stb) ellátni. És úgy érzik nem is értenének hozzá, ezért kihúzzák magukat ebből a feladatból. És kialakul az ördögi kör. Az segíthet, ha egy ideig ők vannak egyedül a babával, először csak pár órát, aztán hosszabb időt. Vagy, hogy apróbb feladatokat kapnak a babával kapcsolatban. Meg az is, hogy mindig beszámol az ember, hogy most ezt meg azt tudja csinálni a baba stb,tehát beszámol az ember az élete párjának a napi fejleményekről. Így talán nem érzik, hogy ki vannak rekesztve valamiből. Sok türelem kell a pasikhoz Kép
Én mindig bombázom a férjem ilyen infókkal, amikor hazajön, akkor is ha fáradt. KépKép Elmondom mi volt, ki mit csinált stb. Még napközben is, ha telefonálunk, általában részletesen beszámolok mindenről.
Nálunk a férjem lubickol az apai teendőkben szerencsére, tegnap pl egész nap (du 5-ig) egyedül volt a 3 lányával ...ilyen napok után még sokkal érdeklődőbb, meg teljesen képben van, melyik lányával mi a helyzet. Egyértelműen azért, mert végigcsinálta azt, amit én mindennap.

Delfinke
Marcipán ne legyen beteg!!!!!!
Vezso
vezso
 
 


A délelőtti alvásunk nem szokott sokáig tartani, de azért benézek egy kicsit. Nati tud forogni, de nem akar. Állni nem tud, de akar. Nálatok hogy van ez?
Orrcsepp: Ha van tejed, az a legjobb. Még nem olvastam olyan szerről, aminek ne lenne ezen kívül mellékhatása. Egy gyógyszertári cseppentő, a tompa végével a baba felé, öledbe, fej lefelé, csepp ide csepp oda - ordítást sajna nem kerülöd el - vársz egy picit és jöhet. Fiziológiás sóoldatot is szoktak még ajánlani. Az anyatej antibakteriális, szervezete megszokta...
Aranyosak Boti fürtjei!
Cica, azt hiszem megértlek kistesóügyben. Férjem tiszta hülyének néz, hogy még egyszer bevállalnék egy terhességet igencsak megy a csata az ügyben nálunk(kistesót szeretnék fórum). Szerencsére azért ezért az egyért odavan és rentgeteget segít. Remekül pelenkáz, ő fürdet stb. Pasik is meg tudják csinálni, csak gyakran meg kell dícsérni őket, hogy milyen jól csinálják!
L

Kép KépKép
lorca
 
 


Tücsök!
Köszi az ötletet!De ha a csuklómon van a ciszta, milyen bogyó kell rá?Esetleg tudod, vagy hol tudok utána nézni?
Azért néha jelentkezz mi van veletek, úgy eltüntél! Kép Kép

Vezso!
Marcipánnak kutya baja már!kopp-kopp-kopp Kép
Nem tudom este miért hányt, én arra gondolok, hogy túl mohón evett! Kép

Ildi

delfinke
 
 


Sziasztok!

Előkerültünk ismét. Megjavult az internet, vagyis nem is volt semmi baja csak a csatlakozónak. Teljesen véletlenül derült ki, de örülök,hogy végre megoldódott a probléma.Kép

Ne haragudjatok, de nem vagyok teljesen képben, hogy kivel mi történt úgyhogy nem nagyon tudok reagálni. A betegek gyógyuljanak meg végre és új betegek pedig ne legyenek már!

Az összes elmaradt névnapi, születésnapi, házassági évfordulói köszöntést pótolni szeretném. És köszönjük mi is amiket kaptunk!

A babák egyre gyönyörűbbek, ügyesebbek!Kép

Kicsit írok magunkról is. Martin holnapután már 4 hónapos lesz. Már elérte a 6 kilót. Szépen megfogja a játékait, nyúl értük. Hangosan nevet, huncutkodik, próbál utánozni minket. Néha eljátssza hogy nem akar szopizni és csak ordít, de egy kiadós alvás után rendeződnek a dolgok. Egyébként este 9-től hajnali 3-ig alszik, majd evés után visszaalszik 7-ig, majd újabb szopi után 10-ig. Napközben még minimum 3-szor alszik 2 órákat alkalmanként. A dokinénink javaslatára elkezdtünk sütőtöklevet "enni", napi 4-5 kiskanállal, azóta rendeződött a széklete.
Járunk babaúszásra amit nagyon élvez.

Lorca,
üdvözöllek én is. A kisfiam Martin augusztus 7-én született és befogadott tavaszi babások vagyunk. Kép

A körkérdésre is reagálnék. Az idei évem pozitívan alakult. Megszületett Martin akire 6 évet vártunk és aki az orvosok szerint csoda hogy megfogant, ki tudtam hordani és még ha császárral is, de megszületett. Még ha nem is teljesen gyógyult meg, de rengeteget javult a lábam tavalyhoz képest. Örülök, hogy sok tejem van és tudok belőle adni Grétinek is! A férjemet áthelyezték egy jobban fizető területre. Megismertelek benneteket és végre tartozom valahova. És még Pestre is visszaköltöztünk még ha nem is saját lakásba. A fórumon keresztül ugyan, de elmondhatom hogy megismertem valakit akivel nagyon jó barátok lettünk, ő Jimbone. Kép
Jövőre szeretném ha mindent meg tudnánk adni Martinnak, jó anyukája szeretnék lenni. Szeretném ha teljesen rendbejönne a lábam és nem kellene lelki problémákat csinálnom belőle, hogy nem tudok egyedül elmenni mindenhova. Gondolkodom, hogy elkezdem a mérlegképes könyvelői tanfolyamot, de még szoknom kell a gondolatot, hogy tanulnom kell gyerek mellett. Férjem tervezi, hogy ősszel elfogadja a külföldi munkát és kiköltözünk vele mi is.

Most már befejezem mert hirtelen sok lesz belőlem és még a végén azt kívánjátok hogy egy darabig megint ne legyen jó a netünk. Kép
berkiadri
 
 


Ildi!

Azt mondta egy homeopátiás nő, hogy az APIS MELLIFICA D12-ből kell szedni napi 3*5 gyolyócskát másfél hétig és aztán kontroll. Azt tudod, hogy semmi mentolos még fogkrém se és elötte utánna fél óráig nem szabad enni?! A legjobban akkor szívódik fel, ha a nyelved alá teszed és úgy szopogatod el.
Ja és nálatok a Harmat Patika foglalkozik Homeopátiás szerekkel!!!

Mi egyébként jól vagyunk, Dórika nagyon édes - biztos elfogult vagyok, de hát ki nem az - tud ülni, állni, mászni. Egyébként azért nem írogatok, mert nem tudom, hogy csináljátok de nekem nincs időm ennyit olvasni, írni és ami a legnehezebb észben tartani, hogy kivel mi van.

Remélem használni fog a golyó.

Sziasztok Tücsök

Kép

Kép
mtücsök
 
 


Mtücsök
Megkérdezhetem azt hol lehet megnézni,h a környéken melyik patika foglalkozik homeopátiás szerekkel?
Virág
villes
 
 


Virág!

A google-ba beírod, hogy gyógyszertárak és kiad egy csomó találatot, majd lesz egy olyan kb. a hatodik környékén, hogy homeopátiás gyógyszertárak. Arra rákatintasz és kerületek szerint kiírja.

Tücsök

Kép

Kép
mtücsök
 
 


Sziasztok!

Délelőtt megint csavarogtunk, ma volt az utolsó alkalom az Aranytízben, mit fogok én hétfőnként csinálni jövő héttől??KépKépKép

Ma a kistesó vállalásásról volt szó, és tök vicces volt, mert senki nem a testvérféltékenységen aggódott, hanem azon, hogy hogy fogja bírni energiával a két gyereket.Kép A testvérféltékenység kapcsán ami nekem újdonság volt, az, hogy ha mind a két gyerek sír, akkor a nagyobbat kell először megvigasztalni, mert a kicsi úgyis már abba születik bele, hogy megszokja, hogy picit várnia kell. Ja, meg az hogy nem szabad elfelejteni, hogy a nagyobbik is kicsi, és nem kell nála folyton arra hivatkozni, hogy legyen türelmes, megértő stb. mert ő már nagy.
Egyébként meg jól megnyugtattak, mert tegnap délutánra engem is jól elővett az ideg, hogy enm vagyok jó anya. Látszik, hogy itt voltak anyukámék.Kép És képzeljétek, bilit akarnak már venni Ákosnak.Kép

Férj téma: nálunk múlt héten volt egy nagyobb beszélgetés, mert borzasztóan zavart engem is, hogy a férjem nem igazán vesz részt a háztartásban, meg a gyerekkel kapcsolatban is mindent nekem kell kitalálni. És aztán kiderült, hogy segít ő mindenben szívesen, csak ne várjam, hogy kitalálja, miben, hanem osszam ki a feladatot, mert ahhoz már fáradt, hogy itthon is ilyen bonyolult döntéseket hozzon. Szóval háztartásban én lettem a főnök hivatalosan is, és mondhatom, párom igazán jó beosztott, hétvégén már némi kreativitást is mutatottKép, nem csak azt csinálta meg, amire megkértem. Nagyobb horderejű dolgokat természetesen megbeszéljük továbbra is.

Kingu,
Homeopátiához ennyire nem értek, de sztem nyugodtan kipróbálhatod azt az orrcseppet, meg a Nasivin is jó, meg az anyatej is.

Berkiadri,
Jajdejó, pont gondoltam már hétvégén, hogy írok neked, hova tűntetek el.

KépKép
connie
 
 


Sziasztok!

Szeretném mindenkinek megköszönni, hogy gondoltatok ránk, és gyógyulást kívántatok anyukámnak. Vizsgálgatták, eddig minden lelete negatív, igaz nem viszik az orvosok túlzásba a dolgot, de hát magyar egészségügyKépKépKép...Még nem tudják, mitől ájulhatott el, de állítólag keresik az okát.

Timurr,
akartam válaszolni, de bedöglött a freemail, nem mutatja az érkezett leveleketKép.

Lorca,
üdvözöllek én is ittKép. Nekem 2 kislányom van, Viola 2,5 éves, Virág 10-én lesz 9 hónapos. Én is tanárként dolgoztam, gimi, szakközép, szakmunkásképző volt vegyesen, mert ilyen a suli, mindhárom tagozat létezik egy intézményen belül. Imádtam, osztályfőnök is voltam, hiányoznak nagyon a gyerekek, de majd 2008-ban megyek vissza, addig a kislányaimé az időKépKép. Mutass magatokról fotót!

Vezso, Bea,
még régebben a veletek való beszélgetés -itteniKép - során volt szó Nigelláról: láttam a www.bookline.hu -n magyarul is a könyvét. Igaz, nem tudom milyen, nem tartottam még a kezemben, csak ti jutottatok eszembe, amikor megpillantottam. Persze lehet, hogy már értesültetek róla, vagy neked Vezso esetleg megvan angolul.

Minden gyerkőc gyönyörű, és én is adós vagyok még képekkel, fogom is pótolni.

Sziasztok: Zitmi
zitmi
 
 


Connie,
egyszerre írtunk, csak én csigalassan gépelekKépKép.

Biliügyben én is kaptam a saját anyukámtól a "jótanácsot", hogy ha már tud ülni Viola, 8 hónapos korától biliztessem, meg éjjel keltsem föl pisilni. Iszonyú, nem? Nekik így tanította annak idején a gyermekorvos. Viola most szeptember elején lett szobatiszta nappalra, októberre éjszakára is, szerintem ez teljesen rendben van - 28 hónapos volt akkor szeptemberben, 20 hónaposan magától kért bilit, aztán ismerkedett vele, én semmit nem erőltettem és siettettem. Akkorra érett meg szellemileg arra, hogy szabályozza az ürítést, és szóljon, ha valamit ki akar rakniKép. Ez az igazi szobatisztaság, nem a bilire ültetés óránként - mondtam anyukámnak, és elismerte, hogy igazam van, mert amit mi produkáltunk 1 évesen a bilibe, az még nem volt tudatos.

Férj: az enyémnek is minden itthoni feladatot ki kell osztani, és akkor mindent megcsinál. Csak kérnem kell, mert magától nem tudja, azaz nem olyan egyértelmű neki, mint egy nőnek, hogy mit is kell elvégezniKép.
zitmi
 
 


Sziasztok!

Hétvégén Szegeden voltunk anyóséknál. Hát ezt a látogatást most ki kell pihennem...
Képzeljétek, Gréti kapott Mikulásra tőlük egy 40 cm-es CSOKI!!! mikulást Kép Kép mondom, nem eszik csokit, és egy darabig nem is fog. Persze tudja Õ, de ez jelképes!!!! Elborult az agyam, akkor jeképessen egy plüs mikulást is vehetett volna, azzl is többre mennénk...
Tudjátok, Gréti még nem kész a sziládr kaja fogadására. Anyósék kérték, hogy azért próbáljunk almát adni, ő is szeretné látni, hogy hogyan áll hozzá.
Na ott a rszelt alma, Grétit kínálom, 1-2 kanálhegynyit jól megfontolva bekapott, aztán semmi. Zárta a száját, elfordult, hát letettem a kanalat. Erre anyós felkapta, jól megpúpozta, Gréti fejét hátulról megfogta, és tömte volna belé. Rá kellett szólnom!!!!
Ezután meg azzal jött, hogy cukrozzuk!!! meg az almát, úgy biztos megeszi. Erre már reagálni sem tudtam.... Biztos, hogy sesem fogom megengedni neki, hogy Grétit etesse. Ezzel ezt eljátszotta Kép Kép

Védődő itt volt pénteken, beszélgettünk a hozzátápiról. Gréti már 1 hónapja kostolgat, de nem mentünk sokra. 1-2 kanálnál több semmiből sem kell neki. Teljesen mindegy, hogy mikor etetem... Kérdeztem tőle a húst, mire ő azt mondta, csak akkor kell neki húst adni, ha már 1 evésre 1 adagot (azaz 150-200g-ot) megeszik. Erre még biztosan várnunk kell még, talán Gréti önként vállalva lesz vegetáriánus? Kép Kép Mert teljesen kilátástalan, hogy ő ekkora adagot megegyen Kép Kép
Próbáltuk már: alma, őszibarack, banán, sütőtök, sárgarépa, krumpli. Ezeket többféle kombinációban is. Bár még van ki nem próbált kombináció Kép Kép de annak az ízéért nem kezeskednék Kép Ja és néha próbáltam tejcivel is keverni, de azt sem ette lelkesebben, legfeljebb kicsit többet.
Mi lesz ebből???

Akiren
akiren
 
 


Zitmi, a nyolc hónapos kor nem is olyan rossz, Nati 6 hónapos korában mondta ezt anyósom. De bilink már van kettő!
Képekkel van egy kis gond, fotómániás vagyok, csak épp nem digitális. Tudom, be lehetne scannelni, de géphez csak akkor jutok, amikor bébi alszik, akkor nem zajongok, és nincs is sok időm. De próbálkozok!
Berkiadri, az az augusztus 7 még épp, hogy tavasz, úgyhogy egyetértek veled, jó helyen vagy. Legalább minden horrort előre tudsz! Azt hiszem, ti nyertetek az alváslottón.

Férj, még egyszer: Ne hagyjátok lerázni magatokat azzal, hogy nem akarja csinálni, mert te úgyis jobban tudod. Az én válaszom erre az szokott lenni, hogy ebből következőleg nekem nincs szükségem gyakorlásra.

Kép KépKép
lorca
 
 


A 20-i talira a baba-mama ajándékban én is benne vagyok, egyetértek, hogy legyen inkább 1000 Ft. Szerintem is legyen babának és mamának szóló ajándék is, de legyen egybe csomagolva. Így ki-ki tetszése szerint állíthatja össze: nagyobb rész babának készíti, vagy a mamáé a nagyobb, vagy egyformán..
Én egyébként mama ajándékként is csak olyanban tudok gondolkodni, ami a baba ellátáshoz szükséges Kép

Akiren
akiren
 
 


Zitmi,
Remélem anyukádnál semmi komoly nem lesz.

Én meg is értem páromat, hogy itthon már nem akar azon agyalni, hogy mit is kellene rendbe tenni vagy kitakarítani, sok is most a munkája, de nincs is anyira rálátása a háztartásra, mint nekem, aki itthon vagyok egész nap.

Tali: Részemről is rendben a baba-mama ajándék és az 1000 Ft.

Képek: Nem újságba készültek, hanem az esküvői fotósunknál év elején volt egy sorsolás a tavalyi esküvősei között, és ott nyertünk egy baba-fotózást. Közben Ákos fotótanfolyamon is részt vett, mindjárt felteszem a képeket, ha hagyja.Kép

Akiren,
Nem semmi anyósod.Kép
Ákos Mikulásra anyuéktól egy tologatható, kerregő kacsát kapott, a járás gyakorlásához.A kacsa nem érdekil, de a botja! Két napot csak azzal játszott.Kép
Gréti miatt ne izgulj, előbb-utóbb elkezd enni, nem fog éhenhalni.Kép

KépKép
connie
 
 


A fotótanfolyam:
Kép
Kép
Kép
Kép

KépKép
connie
 
 


Sziasztok!

Hogy ne csak mindig nyavalyogjak: ma éjjel csk 3szor kelt a lány! Fél 1-ig aludt egyhuzamban, majd 4kor és 6kor cicizett megint egy kicsit, és képzeljétek, háromnegyed 8ig aludt utána! Az ébresztőórára ébredtünk, és nem rá. Szerintem ilyen még nem fordult elő fennállásunk óta.

Zitmi, rémes ez a bilidolog, mármint az, hogy minket azonnal rátettek, amint ülni tudtunk. Sőt, az én drága nagynéném már akkor rátette a gyerekeit, amikor még nem tudtak ülni (olyan 4 hónapos korukban). Méghozzá úgy, hogy szépen hozzákötözte őket a kiságy rácsához. Mindig olyan dühös leszek, amikor erre gondolok. MOndjuk nála a büntetés is vállfás verés volt.

Berkiadri: de jó, hogy megint vagy. Ennél én jóval hosszabbakat szoktam egyszerre benyomni, úgyhogy nyugodtan mesélj, amennyi jól esik. Képet is teszel fel a nagy, 4 hónapos Martinról?

Akiren: anyósod és a púpozott kanál: brrr. Olyan hülyeség erőltetni ezt. Szerintem te se parázz rajta: előbb-utóbb be fog Gréti indulni, és majd nem győzöd lapátolni bele a kaját. Flóra se egy nagy evő többnyire, néha viszont annyit eszik, hogy magam is meglepődöm.

Vezso: tényleg annyira jó dolog az internet, ha ésszel van használva, nem értem, miért zárkóznak el előle emberek. Jó, idős korban biztos nehéz már hozzászokni, bár ez is hozzáállás kérdése. Ismerek olyan 60-70 éveseket, akik naponta használják, és minden áldását kiélvezik (receptkeresés, programok stb.). Én bizony nagyon hálás vagyok ezekért a technikai vívmányokért. Most különösen a digitális kamera a szívem csücske, mert így naponta tudok képeket, videókat küldeni a nagyszülőknek, rokonoknak.

Connie: ma postára adom a cuccot, elvileg 5-6 nap alatt oda kell érnie priority mail-ként.

Kriszta

Kép
KépKép
nebula
 
 


Csuda édes Ákos, ahogy a kamerát tanulmányozza!

Kép
KépKép
nebula
 
 


Sziasztok

Tul vagyunk egy horror hetvegen, senkinek sem kivanom, nappal semmi alvas gyogyszerhez orrszivashoz meg kell eroszakolni a gyereket, ejszaka orankent ket orankent kelt, huu kivagyok parommal is osszevesztem, szoval nem unatkoztam.
Connie rakjal fel kepeket milyenek lettek a "csinalt" kepek mert ezek allati jok, en is gondolkodom rajta.
Ildi reszvetem, az idiotak miatt, mamitali nekunk jo majdnembarmikor.
Akiren, Zitmi szinten reszvetem az idiota tanacsokert, nem tudom miert kell a bilitemabol kozponti kerdest csinalni.
Kriszta a kutyas "beszeden" en is elpityeredtem szinte, hihetetlen mennyire hamar megnonek, raktam ma ossze az 56os rucikat egy ismerosnek o is aprilisi babat var annyira picikKép Ti mikor jottok haza Magyarora?
Vezso van eskuvoiruhaszalonos ismerosom ha erdekel.


Kép
vaktyuk
 
 


Vaktyúk,
Persze, teszek majd fel, ha megkaptuk. Nem tudtam megkérdezni, mennyiért csinál egy sorozatot a srác, mert ez nekünk félig nyeremény, félig ajándék (nagyon jó baráti viszony alakult ki köztünk az esküvő óta), és cikis lett volna megkérdezni, hogy egyébként mennyit is ér az, amit nekünk ingyen csinált.Kép

Képzeljétek, ma kaptam háromszor is puszit az Ákostól, csak úgy, hogy nem is kértem, és apájának is jutott egy. Biztos mert olyan jól elmesélte a találkozását a krampuszokkal és a Mikulással.Kép

KépKép
connie
 
 


Vaktyúk: én sem tudom elhinni, hogy Flóra már 8 hónapos múlt! Májusban megyünk amúgy haza, akkor majd mindenképpen szeretnénk Veletek találkozni! Remélem, nyáron is lesznek talik.

Ma megint elég hülye amúgy babanet. Nálatok is?

Képzeljétek, lehet, hogy holnap nem kell a férjemnek tanítania menni, mert hóvihart ígérnek. Itt mindig olyan szélsőséges időjárás van. Ha leesik a hó, akkor biztos rögtön annyi hullik, hogy hóakadályok lesznek. Jobban örülnék, ha valami szelídebb dolog miatt maradhatna itthon az ember.

Kriszta

Kép
KépKép
nebula
 
 


Connie: de jó lehetett a puszi! Flóra egyelőre csak kapni szereti Kép

Kép
KépKép
nebula
 
 


Nebula, nektek merre van az itt? Annyira nem tudtam visszaolvasni...
Lehet, hogy jobb is nem tudni, babakorunkban mi volt a divat gondozásügyileg. Egyébként erről a bilizésről lenne Freud bácsinak néhány szava. Anyósom mesélése alapján azért egy szülőszoba is elég horror lehetett. (mármint ha lett volna a mai értelemben)
Flo

Kép KépKép
lorca
 
 


Lorca: New Jersey-ben. a férjem most éppen itt tanít magyart (nyelvet, irodalmat, kultúrát) az állami egyetemen.

Vezso SOS! Próbáltam visszakeresni a narancslekvár receptjét, de ez a hülye babanet nem hozza ki a mi topikunkat, amikor beírom, hogy narancs meg lekvár. Ha van egy kis időd, leírnád megint, hogy hogy csinálod? De ha valaki meg tudja mondani, mikor volt róla szó, az is jó nekem. Köszi előre is.

Kriszta

Kép
KépKép
nebula
 
 


Vezso,

Légyszi a csokikrém receptjét beírnád mégegyszer?? A kedvemért, légysz, légyszi Kép Kép
Ezt a 40cm-es anyós-mikulást valahogy hasznosítani kellene, és úgy emlékszem pont ilyesmi kell ahhoz a krémhez Kép Kép

Köszi
Akiren
akiren
 
 


Sziasztok!
Réka!Csütörtök?
Connie?Patri?Virág?
Többiek?

Manó már egyre ügyesebben négykézlábazik:
Jajj, hogy is láttam ezt a haveroktól?
Kép
Aha, valahogy így volt:
Kép
Na, milyen ügyes vagyok?
Kép

Hipp-hipp hurrá! Kép

Ildi

delfinke
 
 


Sziasztok!

Bocsi, de most nem olvastam utánatok, holnap pótlom, most eléggé dögvészen vagyok. Blanka már jobban van, most én vagyok soron. Nátha + torok + meg is jött. Szóval a hátam + hasam és fejem is fáj. És ettől az időtől is kivagyok. Kép
Boldog mikulást mindenkinek!
Holnap írok
Puszi Dóri

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Nebula,
én egy hete kerestem vissza a lekvár receptjét, november 3-án írta le Vezso. Már meg is csináltam és nagyon finom lett.Kép
berkiadri
 
 


Ildi
NAGY NAGY GRATULA MarcipannakKép Kép
Igy, hogy latom mennyire ugyesKép Kép el vagyok olvasva a kis"szaros"tolKép

Csajok lenne egy kerdesem kicsit vad dehat hatha....Kép
Szoval kb 2 hete gondolkozom hova menjunk mit csinaljunk szilveszertkor, nalunk ugye csak mi vagyunk gyerekesek senki mas, tehat a kerdes nem lenne kedvetek valahol kiberelni esetleg 2 napra egy hazat igy manokkal mindenestul?


Kép
vaktyuk
 
 


Köszi, Adri!
Kriszta

Kép
KépKép
nebula
 
 


Ildi,
Nagy nagy gratula Marcipánnak, nagyon ügyes!
Kép
Mamatalit még nem tudom, kissé átrendeződött a hetem a tervezetthez képest.Kép

Kicsit megkésve, de azért mindenkinek izgalmas Mikulás járást kívánunk:
Kép

Vaktyúk,
Megbeszélem Gabival, momentán - így éjjel fél 12-kor - nincs kedvem menni sehova se.Kép
Kép

KépKép
connie
 
 


Sziasztok!

Sajna Fürti orra elkezdett folyni...Kép valszínű megfázott vagy mi, szerencsére láza nincs, nappal jókedvű csak éjszaka kelünk 2 óránként szívni...KépKép

Connie!
Nagyon szuperek a képek, annyira édes Ákos a 3. képen, tisztára olyan mintha ő magyarázná a pasinak, hogy: te, figyelj csak, ezt kell itt megnyomni, ok?...Kép
Majd kiváncsi vagyok én is a többire, tuti azok is szuperek lesznek!!!

Ildi!
Gratula Marcipánnak, nagyon ügyes!!! Mi is itt tartunk, Fürti ma lefekvés előtt a kiságyában himbálózott négykézláb, de olyan erősen, hogy előre is bukott az egész teste....nem problémázott, jót röhögött rajta magában és kezdte elölről...Kép

Van egy pár perces kisfilm egy csontváz bábut mozgat kötélen egy fickó és ez a csontváz nagyon szuperül táncol, nem tudom ismeritek-e, a múltkor már alig bírtam a kölökkel, éppen ölemben volt, gondoltam megmutatom neki. Ne tudjátok meg milyen jót derült rajta, szabályosan röhögött, annyira édes volt, aztán másnap is megismételtük és ugyanaz volt a reakció....csak az a morbid, hogy a gyerek egy táncoló csontváz láttán vigyorog ezerrel......

Akiren!
Hát igen, ha egyszer nem kell a gyereknek a kaja, nem kell erőltetni, mert teljesen ellenkező hatást fog kiváltani belőle...:Kép
Gréti tudja mi kell neki, valószínű még nem igényli annyira a többi kaját, semmi gond nincs vele. Meglásd aztán egyik napról a másikra majd elkezd enni és akkor csak bírd...Kép
Csokimiki? Hát az jó ajándék, de igazad van a plüss jobb lett volna...!!!

Zitmi!
BiliügyKép nem könnyű, de nem kell erőltetni azt hallottam...ahogy írtad, a gyerekek úgyis megérnek a nagy feladatra a saját tempójukban!!!!
Viola is időben szokott rá, nagyon ügyi kislány...Kép

Manóm eddig 3szor ébredt sírva, sajnos nagyon bedugult az orra, hiába szívom sz@rt sem ér..Kép lehet mégis kipróbáljuk ezt a homeós cseppet....
Na persze egyedül szenvedtem a szívással, én be, a gyerek ki tépkedte az orrából a szívót, apjuk meg jóízűen alszik a nagyszobában, a bömbölő porszívó mellett, amit még a mellettünk levő lépcsóházban is hallanak, én nem értem ezt..Kép Az lenne a minimum, hogy segít, nem? Elhiszem, hogy nagyon fáradt, mostanában sok a melójuk, na de én is fáradt vagyok, de ez persze kutyát sem érdekel..Kép áhhh, hagyjuk............

Lir!
Hogy vagytok? Régen írtál....Lilóca? Sulid?

na megyek gyorsan alszom kicsit, de lehet nem is kéne lefeküdnöm, hiszen most már fél óránként altatok, persze karon alszik vissza, így reggelre megizmosodom még jobban...Kép

mindenkinek jó éjszakát és jó Mikulásvárást..Kép

üdv.

kingu
cica29
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?