Új privát üzeneted érkezett!

Kép

Kép
juszti75
 
 


Kép
vezso
 
 


Kép
vezso
 
 

 
 

Kép
vezso
 
 


Vezso: még Kép Kép

Kép
juszti75
 
 


Connie : .látom Ákosod lábán a Boldival egyenzoknit Kép

Kép
juszti75
 
 


Hali!

Gyorsan megírom, mert ilyen már jó ideje nem volt: a gyermek másfél órája nyomja a délutáni szunyát! És előtte aludt délelőtt is fél órát és délben is fél órát. Mondjuk az is igaz, hogy ebédre benyomott egy szép adag körtét. ELőtte próbálkoztam egy kis túrós krumplival (ez az első tejtermék, amit kipróbáltunk), de nem igazán jött be elsőre neki. Úgyhogy apukája nyomta be Kép És most ő is alszik. Hirtelen rám tört a boldogságérzés, ahogy elképzeltem mindkettőt, ahogy bent pihiznek. Szentimenti Kép
Kriszta

Kép
KépKép
nebula
 
 


Juszti,
Itt írok, mert az msn-en pont elkerültük egymást, altattam éppen, mikor írtál.Kép

Kriszta,
SzentimentiKép

Nálunk megint cirkusz volt az altatás, mostanában az a divat, hogy apja beviszi lefektetni, öt perc ordítás apa karjában, aztán mikor ettől kellően lefáradt, szopival el tudom altatni. Remélem ez a korszaka is elmúlik, és megint valami könnyen elalvós jön.

Vezso,
Jók a képke, kérünk mééég! (Már ha még vanKép).

KépKép
connie
 
 


Lányok!

Képzeljétek, mi történt. Délután, amikor Flóra felkelt a délutáni szunyából, elkezdtünk játszani a szobájában. Aztán felkelt apja is, bejött, tovább játszottunk. Majd kérdezem tőle "hol a kutya? hol a vau?" Erre felnéz a kutyás poszterére, és aszongya "vau", majd pár másodperc múlva "utya". Én bizony elbőgtem magam amúgy derekasan.

Az a varródoboz látom nagyon bejött a csemetéknek. Dóri meg olyan az utolsó képen, mintha varázsolna. Csuda csinos ruhája van.

Kriszta

Kép
KépKép
nebula
 
 


Jó reggelt!
Remélem mindenki jól aludt,én ma eddig bírtam húzni.

Nebula
de édes,ügyes,okos lánykád vanKép

Vezso
Jók a képekKépDóribaba talán fohászkodik az utolsó képen.

Ngay lány lette,,de nagyon remélem azért nem viszi el tejesen tejcit,már alig vanKép

Timurr
Vendég
 


Sziasztok! Jó reggelt!
Látom, örültetek a képeknek, és van még Kép Tegnap a férjemmel újra megpróbáltam feltenni őket, és most ok, nem tudom előtte mi volt a gond. Mindent ugyanúgy csináltam most is. Már kedden fel szerettem volna tenni őket. Bocs, de tegnap nem írtam hozzájuk semmit.
A mai naptól többet remélek (csak a fejem fáj nagyon), sikerült egy jobb éjszakát összehozni. Lehet, hogy a férjem horkolása hiányzik Rozinak? Lányok, a Ti párotok is horkol? Mintha Connie írta volna...

Nebula
Gratulálunk a kislányod első szavaihoz!! KépKép

Juszti
Olyan édesek a mozgó figurák, amiket betettél, nekem nem sikerül, csak egy x jelenik meg, ha ilyen képet szeretnék feltenni. Boldi? Hogy van most?

Vizimanó
Köszi az álommanókat, látszik, hogy manóügyben jártas vagy Kép Szóval aludtam kicsit jobban, mint eddig, de azért 3.30-tól dorbézolt Rozi, csak a párom átvállalta az altatást. Rendes ember Kép Ákosnak meg jó sok foga van!!! Kép Rozinak is végre kijött a másik felső teljesen. Most azért várnék a következő foggal én is, ha lehet ilyet kérni..
Most azért vagyok szoomorú, mert holnap nem tudok a családdal menni a szállodai Mikulás buliba, mert délelőtt 10-kor lesz, én meg 2-ig a tanfolyamon leszek. Plusz: 12-től a Gundelbe kell mennem ebédelni is, vhogy el kellene jönnöm a tanfolyamról hamarabb. Szerencsére a szomszédban van az étteremhez közel, így kb fél egyre át kellene érnem. Nem tudom mit fogok csinálni, egyszerre 3 fix program egy napra. Ja, és még holnap délután lesz az első bevetése idén a férjemnek, mint Mikulás...Már most izgul rajta...Kép Szóval én holnap nem nagyon leszek itt. Mit is akartam még írni?
Teszek fel még képet.
Vezso
vezso
 
 


Szia Timurr!!

Te is itt. KépKép
Tejci ügyben szorítok, hogy húzzátok sokáig még.
Már fel van vhogy telepítve ez az msn, de még nem használtam, sztem a jövő héten már fogom. Ma a párom ügyeletes és ezért nem tudom zargatni a kérdéseimmel evvel kapcsolatban. A Te ötleted alapján lett feltéve Kép
Na, rakok fel még képeket.
Vezso
vezso
 
 


Kép
vezso
 
 


Kép
Ez Csipet, érkezés után, még be van öltözve Kép
vezso
 
 


Kép
vezso
 
 


Kép
Ákos szépen állt. A háttérben Dóri és Virág, meg Blanka hever Kép Dóri nagyon csini, szépen fogy a 90 napos kúrával. Jó neki KépKép
vezso
 
 


Kép
vezso
 
 


Kép
vezso
 
 


Kép
vezso
 
 


Kép

Ezt pedig Mindenkinek küldöm, hogy édes legyen a napja Kép
Tényleg, a tortáról Hüpi jut eszembe, hol vagy Hüpiii????
vezso
 
 


vezso
 
 


Vezso: nem lehet hogy bitkép a kiterjesztése? gif a jó én úgy tudom.

Timurr, Vezso: Éjszaka=Kép Képde én már nem is fogom írni biztos mindenki unja. Majd akkor szólok ha már jó lesz.

Vezso: köszi , Boldizsár jól van, már elmúlt a láza. Nagyon ari képeket csináltál. Hol vetted a varrókészletet? nagyon ötletes Kép

Köszi a tortát. Zombiként bele is harapok. Ham.

Kép
juszti75
 
 


Sziasztok, szép napot!

Jelentem, hogy ma már végig tudtuk aludni az éjaszakát. Sokkal jobban van, remélem ennyi volt a nátha. Úgy sajnáltam, hogy nem tudtam rajta segíteni...Kép De most már sokkal jobbKép

Vezso! Jók lettek a képek, kéretik engem legközelebb nem lefotózni, mert úúúútááálom magam és egyenesen borzalmas, ahogy kinézek. Sajna még kb. 15 kg- kéne leadnom, hogy valahogy kinézzek Kép És jön a karácsny, meg a vele járó kaja-vétkezések Kép És direkt cukkolsz ezzel a jóképű tortával??? Nagyon szép.

Betegek meggyógyultatok?

Tegnap végre valahára sikerült megcsinálnom az adventi koszorút. Jobb később, mint soha Kép Most agyalok az ajándékokon, kinek mit. Hát nem egyszerű. A jövő héten le akarom tudni a váráslást, mert teljes káosz van már most is. Én nem nagyon kedvelem a tömeget.
A babakarácsonyi ajándék jó ötlet, az 500 Ft marad? Én -ha nem betegszünk le- akkor megyek. Nanaá, nem hagyjuk ezt kiKép

Connie! Gratulálok a vizsgádhoz!

Nebula! Gartulálok Flórának az "utyához" Kép Édes lehtett. Én is várom már az első szavakat. De előtte a mászást, mert mi nem nagyon vagyunk aktívak Kép

Megyek főzni. Már félig kész a kaja, jön lassan éhező páromKép
Na jók legyetek!
Dóri

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Sziasztok!

Jó sokan vagyunk itt zombimamák, látomKépKépKép...

Nagyon aranyosak a babák a talis képekenKép,!
Ez a mostani éjszaka szuper volt, mert Violához nem kellett menni egyszer sem, átaludta az éjszakát(eddig is átaludta 16 hónapos korától fogva, csak újabban kb. 1 hónapja néha felébred éjjelente, és akkor addig sír, amíg én át nem megyek. Ha a férjem megy át, még jobban ordít...).
Virág viszont, aki velünk alszik a nagyágyunk mellett az első ébredésig, utána közöttünk, ma éjjel csak 2x kelt szopizni, de abba rögtön bele is aludtunk mindketten. Így kipihentem magamKép. Nem lenne egyáltalán fárasztó az éjszakai szopi, mert azonnal vissza is alszunk mindketten általában, csak az a rossz, ha Viola is ébred, mert akkor ketté kell szakadnom, és mire egyiküket visszaaltatom, a másik ébred, én meg nem alszom semmit közbenKép...

Virág,
igen, az almatortába beleborítom a fél fahéjtartómat, mert mi nagyon szeretjük az ízét. Meg egy kis őrölt szegfűszeget is teszek bele, de abból csak icipicit, mert nagyon karakteres az íze, és ennél több nem harmonizálna a fahéjjal. Jön még bele mazsola, dió vagy mandula: most mandulából csináltam, amelyet ledaráltam, hogy Viola is meg tudja enni(a darabos diót még kiköpi). Nekem is megbarnítja a fahéj a tésztát, meg a reszelt alma is egy picit. Ha kristálycukorral készítem, akkor világosabb lesz, ha barnával, barnábbKép. A vaníliapudingos verzió sütésekor kerek tortaformásat csináltam, tehát dupla adagot tettem bele min denből. Amikor kihűlt a formában, kivettem a sütőpapírt, visszatettem a kapcsos formába a sütit, majd leöntöttem fél liter tejből főzött Dr. Oetker vaníliapudinggal. Az rádermedt a tetejére, és már kész is volt. Olyan finom lett, próbáld ki te isKép!
A kis Corleone nagyon férfias a kalapbanKépKépKép!

Tegnap voltunk Mikulásozni, Viola meg se mert mukkanni, csak nyújtotta a kezét a csomagért, aztán hazafelé végig azt mondogatta, hogy "semmit mondtam Miklásbácsi, semmit énekel én"KépKép. Teszek majd fel képeket később.

Bea,
jó, hogy itt voltál, és ilyen sokat írtál, mindig örülök az írásaidnakKép. Nehéz lehet baba mellett tanulni, minden elismerésem a tiéd, és azoké a mamáké, akik iskolába járnak a gyermek mellett. Ígérem, foglak még a tesóvállalásra biztatni máskor isKép!

Vezso,
megígérem, a körkérdésedre is válaszolok majd, ha több időm lesz, igaz, a többiek már mindent leírtak előttemKép.

Most mennem kell, szép hétvégét mindannyiótoknak: Zitmi
zitmi
 
 


Kriszta,
elhiszem, hogy sírtál az utyán, ez fantasztikus, nagyon korán jött, gratulálok a kicsi FlóránakKép!
zitmi
 
 


Sziasztok

Csatlakozom a zombi-nyanya taborhoz, ejszaka egy oranal tobbet nem tudtam egyhuzamban aludni, hajnali 3tol orrszivas stb, persze ilyenkor vagyok egyedul itthonKép


Kép
vaktyuk
 
 


SziasztokKép
Vezso
Nagyon jók a talis képekKépÁkost és Vincét egyenlőre még jobban érdekli a varródoboz,mint Ro bugyogójaKépFélek lesz ez még másképpKép Kép

Nebula
Nekem is könnyes lett a szemem az "utyán".Úgy meg tudnak hatni ezek a kis ügyes manókKépNagy gratula a gyönyörű,ügyes Flórának!

Ildi
Nagyon ügyes Marcipán!!!Nemsokára ő is elindul,szaladhatsz majd utána te isKépKérdezted a tapsolást:fogalmam sincs Vince hogy tanulta meg,valszeg elleséses módszerrel.Direkt soha nem tapsoltam neki,csak amikor vmi ügyeset csinált,megtapsoltam(amúgy amerikásanKépés lehet h véletlenül ő is megpróbálta,látta h mennyire tetszik nekem is meg az apjának is,aztán már direkt csinálta.Szóval így.Egyébként én egész kicsi kora óta énekelek neki,mondókázunk,nagyon sokat beszélek hozzá,néha angolul is hagy szokja,szerettem volna ha kétnyelvű lett volna,de egyrészt annyira nem tudok angolul,h a legkisebb árnyalatokat is ki tudjam fejezni,másrészt mivel nem az anyanyelvem,szerintem távolságot teremtett volna közöttünk.

Zitmi
Látom neked is jobb éjszakád volt,most én se panaszkodom,3kor kelt először,aztán 6kor,mind2 esetben gyors szopi és alvás,reggel 8kor keltünk ki az ágyból.Köszi a torta verziót,ki fogom próbálni!!

Connie
Még jó h adtad a krémet,Vince írtóra harap,most már nem játékból.Nem tudom mi történt,eddig nagyon ügyesen szopizott,most mintha rosszul kapná be a bimbót,tiszta seb lett az egyik(kilukasztotta a fogával a kis piercing mester)így most abból a mellemből kínszenvedés a szoptatás,mert fáj a seb nagyon.Kenem a krémmel,kicsit jobb.Kép Mi lesz később,most még csak két foga van kint fent,,?Le fogja harapni??KépKép
Ja!És én is gratulálok a sikeres számonkéréshez!!

Dóri
Szerintem jól nézel ki,tök csini vagy!
Nem tudom,nálad mi a helyzet mensi ügyileg,nekem megint késett,dokimat megkérdeztem,azt mondta,amíg szoptatok,teljesen normális h össze-vissza jön meg.
Örülök h Blanka meggyógyult!!

Vaktyúk
Szegény Csipet is megnáthásodott?Jobbulást neki!Remélehetőleg hamarosan elteheted a zombiklub tagságit egy időre KépAddig is kitartás!Kép
Virág
villes
 
 


Juszti
Ezt a varrókészletet még 11 éve Svájcban vettük...még Veronikának. Fisher Price darab, lehet, hogy van vmi ilyesmijük még ma is. Köszi, de tudom, hogy nem olyan jók a képek. De ha eljössz egy talira, akkor meglátod, hogy nehéz jó képeket csinálni, meg ébernek kell lenni, mert közben Rozi kikarmolja Ákos szemét...KépKépKép Meg elbeszélgetjük az időt, és így jópofa jeleneteket nem tud az ember lefotózni... 20-án jössz talizni?

Dóri
Ne butáskodj, tök jól nézel ki KépKép Blanka meg egy kis tünemény, nagyon szép pici lány KépKép
Most látom, hogy Virág is dicsér Téged Kép

Zitmi
Már gondoltam Rád, hogy hol vagy Kép
Viola és a Mikulás: aranyos a történet . Nem mindegyik gyermek örül a Mikulásnak, a barátnőm gyereke pl egyenesen fél tőle, és most idén mondogatta is, hogy ne jöjjön a Mikulás.., most lesz 3 éves a kislány, és csak egyszerűen megijedt a céges partin a Mikulástól.

Na megyek Zsófiért, a Mikulásos két napos buliról jön haza most.
Puszi: Vezso
vezso
 
 


Anyukám kórházba került angina pectoris gyanújával, be kell állítani a vérnyomását, nagyon magas. Ma délben elájult otthon. Nagyon ideges vagyok, nem leszek egy darabig, csak ha tudnak már valamit az orvosok. Most utánaolvasok a neten a betegségnek. Szorítsatok nekünk, neki. Köszönöm: Zitmi
zitmi
 
 


Vezso: szerintem akkor is jók a képek ha tetszik ha nem Kép még nem tudom megyünk e , 10-én lemegyünk Békéscsabára és nemtom mikor jövünk vissza.

Zitmi: szorítunk és édesanyádnak jobbulást kívánunk sok sok gyógypuszival!!!!

Kép
juszti75
 
 


Sziasztok,

teszek fel pár képet:

Kép
itt megettem a párásítót
Kép
itt apával kipróbáljuk a karácsonyi hintalovat déditől
Kép
anya is kipróbálta ...
Kép
szánkóztunk is
Kép

Adri
hadri
 
 


Sziasztok!

Zitmi: jobbulást anyukádnak! Nagyon szorítunk, hogy hamar rendbejöjjön.

Úgy néz ki, hogy nálunk a tejtermékeknek még várniuk kell legalább a lány 1 éves koráig. Tegnap ugyanis evett egy kis túrót, és gyönyörű tejallergiás tüneteket produkált (bőrkiütés a száj körül, hányás, hasmenés, alvázavar). Igazából mára jöttek ki ezek, de más új dolgot nem kapott. Akkor egyelőre maradnak a gyümölcsök, zöldségek, husik. Azért szóba fogom majd hozni a dokinak, ha megyünk a legközelebbi kontrollra.

Adri: szuper jók a képek. Mekkora a hó! És jó a hintaló is.

Kriszta

Kép
KépKép
nebula
 
 


Adri: nagyon nygyon jók a képek! Kriszta : utya Kép Kép

Kép
juszti75
 
 


én is kedvet kaptam a képfelrakáshoz
MOst úgy se jövök 2 napig. Megvontam magamtól a netet hogy haladjak a haladni valókkal. Így jár aki függő.Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép

Kép
juszti75
 
 


Sziasztok!Kép

Én is itt vagyok, nem tüntem el, csak egy kicsit!
Köszi Vezso, hogy hiányoltál. Jól esett.Kép
Még mindig egy kicsit betegek vagyunk, mind a ketten.Kép Ádám orra továbbra is folyik, és gyakran kell poszívózni, amit egész jól megszokott már. Rájöttem, hogy nem kell őt lefogni, és márpedig csakazértis kiszívni az orrát, hanem ül a földön, és én próbálom a porszívó szerkezet végét az orrához irányítani, és elkapni a megfelelő pillanatot, hogy célba találjak. Ez így egy kicsit hosszabb folyamat, de legalább egész jól tűri. Az orrcseppet is még mindig utálja.
Én is kérek tagságit a zombiklubba.Kép Ádám éjszakánként 4,5,6-szor is felkelt mostanában.Kép De most ma láttam, hogy az alsó két fogacskája lehet ezért a felelős. Pár nap és szerintem kibújnak.Kép

Nem is zavarom tovább itt a légkört, megyek aludni, amíg lehet.
Elnézést, hogy nem reagáltam senkinek, de majd igyekszem bepótolni!Kép

Üdv nektek!
SzilviKép
hüpi
 
 


Én is rakok fel két képet!

Nálunk már járt a Mikulás, és elkunyiztam a sapiját, mert nagyon bejött nekem! Jól áll mi?
Kép


Nagyon elfáradt a Mikulás a hosszú úton, és én segítek neki pihenni, és amíg pihen, addig én megszererlem!Kép
Kép
hüpi
 
 


Ádám nagyon édes. Flóra örülne egy ilyen Mikulásnak Kép

Szerintetek ilyen enyhébb allergiás tünetekkel (már ha azok voltak, de nekem nagyon gyanús) mi a teendő? Azon kívül, hogy nem adok neki tejterméket. Nem tudom, mikor tud minket fogadni a doki (talán a héten), és addig sem szeretnék hülyeséget csinálni. Szerintetek én ihatok tejet, ehetek tejterméket, vagy biztos, ami biztos, inkább hagyjam ki? Milyen vizsgálatot csinálnak az allergia kiderítésére?

Kriszta

Kép
KépKép
nebula
 
 


Sziasztok!

Csak gyors bekukk, anyukámék itt vannak, de most már alszanak.

Virág,
tuti "szabályosan" van mellen Don Vince? Egyébként Ákos is rángatja a mellem összevissza, kivéve, ha bekenem Dentinoxxal az ínyét.

Zitmi,
Drukkolok, hogy anyukád minél hamarabb rendbejöjjön.

Nebula,
Aaaaaaaz igen! Nagyon ügyes Flóra.
Ákos sem kaphat tejterméket egyéves koráig, dehát úgyis iszik tejet eleget.Kép

Vezso,
Igen, az én férjem horkol.

Megyek én is aludni, már csak én kukorékolok itt.Kép

KépKép
connie
 
 


Kriszta,
Ha eddig nem zavarta Flórát a tejtermék, amit te megettél, akkor sztem ezután sem fogja. Ákos a körtétől ütött ki, de attól nem, ha én ettem, csak ha ő. Neki nem csináltak vizsgálatot a tejallergia kiderítésére, csak ráfogták, hgy attól fájt a hasa - aztán ez vagy így volt, vagy nem, ezt már sose tudjuk meg.

KépKép
connie
 
 


Sziasztok!

Most nem nagyon tudtam jönni, ugyanis képzeljétek, csütörtökön átestem egy jó kis mellgyulladáson. Hát nem egy vidám dolog. Az volt az egészben a furcsa, hogy a mellem nem volt kemény vagy csomós, egyszer csak azt érzem, hogy fáj. Aztán már az is nagyon fájt, ha Dóri szopizott. Teljesen letaglózott, és estére 37,9 volt a lázam. De szerencsére reggelre elmúlt. Nem tudom, mitől lehetett, semmit nem csináltam másként, mint eddig.
Ma pedig voltunk moziban! Dórira a nagyszülők vigyáztak, és nagyon jól elvolt velük, egyáltalán nem sírt. Kicsit igzultam, mert az én szüleimet ritkábban látja, és féltem, hogy nem lesz velük annyira el. A férjem meg állandóan azzal idegesített, hogy miért izgulsz, tudod mi lesz a film vége. Úgyhogy megyünk máskor is moziba.
pviki
 
 


Sziasztok!
Lehet csatlakozni? A legnagyobb problémám az, hogy nem tudom ki kicsoda és kihez ki = babóca tartozik. A profilokból azért próbálok tájékozódni. Majd megoldom.
Én Flóra, babó Natasa, aki a SOTE I.en született máj 24-n, 3700g/58cm. Azóta csak gyarapszik. Kész mintababa lenne, ha megtanulna már végre éjszaka is aludni. Majd megy az is. Most arra várok, hogy ébredjen fel a szokásos esti szopira, de most tuti nem fog még pár órát.
L

Kép KépKép
lorca
 
 


Végre én is felrakom a talis képeket.

Nagyon aranyosak a babák!
Aki beteg, gyógyulást minél előbb.
Ja és az ajándékozásról még annyit, én a baba+mama ajándékra szavazok és szerintem emeljük fel a határt 1000 ft-ra, mert szerintem 500 ft-ért már semmit nem lehet kapni. Ha ez így jó a többségnek.

És most a képek jöttek volna, ha a rendszer engedné. De mérges vagyok. Ezt csinálta vele tök sok ideig, hogy nem engedett képeket felrakni. Most miért van ez?????

Holnap próbálkozom újra, most inkább megyek lefeküdni.
pviki
 
 


Szia Lorca! Kép

Persze, hogy lehet csatlakozni!!! Kép
Azért kicsit több infot kérünk Rólatok ám! Kép Mi nagyon kíváncsiak vagyunk. Régóta olvasol minket?
Hányszor kel fel a pici Natasa?
Mi itt a topikban jó sokan vagyunk és jópofa a társaság nagyon, talizni is szoktunk rendszeresen. Neke 3 lányom van, meg egy férjem, meg egy cicánk is van...Rozi a legkisebb, ő most 16-án lesz 9 hónapos Kép
Ki volt a sote-n az orvosod?

Zitmi
Gondolok Rátok, és drukkolok, hogy Anyukád jól legyen! Kép

Hüpi
Azért már jól vagytok, mert a humorod a régi Kép Ádám pedig Mikulás-szakértő lett! Kép

Pviki
Mellgyulladás?! Hú, ez rosszul hangzik nagyon, biztos az volt? Vigyázz Magadra, amúgy pedig örülök, hogy tudtatok mozizni. Imádok moziba járni (meg pattogatott kukoricát enni is).
Pszi Mindenkinek, megyek hunyni.
Vezso
vezso
 
 


Pviki
A képfelrakással nekem is voltak gondjaim a héten, de már ok. Nem tudom mi volt a gond. Próbáld meg holnap.
A babaKarácsonyra én varrok majd, bár Connie le szeretne beszélni...De már mindent megvettem hozzá Kép
Vezso
vezso
 
 


Köszi, Connie. Enyém férj is így érvelt.
Szia Lorca! Üdv minálunk. Nálunk a baba Flóra (szül. márc. 31.), én Kriszta.

Kriszta

Kép
KépKép
nebula
 
 


Lorca
Üdv nálunk!Úgy láttam a profilodból kollégák voltunk,én is angoltanárként működtem Vince születése előtt,de nem tudom hogy fogom e folytatni,most nagyon nem hiányzik és el se tudom képzelni.Magát a tanítást szerettem,a munkakörülmények voltak sz.rok(bocs)volt nap,h összeadtam és összesen 4 órát bkv-ztam,a sok kihelyezett tanfolyam a város minden pontján,nagyon megutáltam az egészet.Te hol tanítottál?Nyelvsuliban?teszel majd föl képeket is rólatok?

Connie
Szerintem ez a baj,h eddig nagyon is szabályosan volt mellen Don VinceKép,de most épp csak a hegyére harap rá és csócsál,elveszem tőle,többször is,próbálkozom,h normálisan vegye a szájába,de lehet h én is megpróbálom a Dentinoxot,mert az az érzésem,talán az ínye fájhat,és engem használ rágókának.

Hüpi
Gyógyuljatok meg!Ádám tündéri!

Juszti
Nehogy te is hosszú elvonóra menj!!!Boldi nagy kópé,nagyon jók a képekKép
Most megyek,még olvasok egy kicsit Don Vince úgyis ébred lassan,holnap reagálok a többieknek is.
Jó éjt
Virág
villes
 
 


Zombikriszta beköszön. Rémes éjszaka. 11-ig vagy 5ször sírt fel a lány, aztán 2-ig nyomta, amikor is vidám gügyögésre ébredtem. Mostanra aludt vissza nagy nehezenm de most meg 5 percenként felsír. (A "most" az 2:45.) Remélem, mindenki másnak pompás éjszakája volt.

Pviki, ez a mellgyulladás nem hangzik valami jól. Remélem, már teljesen jól vagy.

Kriszta

Kép
KépKép
nebula
 
 


Haliho!

Lattom hetvegen este 9 utan indul be a forum. Mi is lebetegedtunk. Andor szuperul viseli, csak az orra csopog folyamatosan, de vidam. Mi - a szulok - viszont teljesen kivagyunk. Fejunk, torkunk faj, hoemelkedes stb.... De hat Andor tartja a frontot. Megjott ocsem karacsonyra kulfoldrol. Szoval most nagy csaladi banzaj is lesz. Andor-nevnap, En-szulinap (31 jajj jajj jajj, de hivatalosan csak hetfon), Ocsem erkezese..Tok jo lesz, csak mulna el a fejfajasom.

Tobbi betegnek is jobbulast.

Udvozlet a topikban Lorca!!!!!!

UDv, BJ

A gyerekek egyre szebbek!!!!!!!
babjag
 
 


Sziasztok!
Lorca!
Üdv a Babanet legtutibb csapatában! Kép

Zitmi!
Anyukádnak jobbulást kívánok, és sok sok +++++++++++++ energiát!

Minden beteg babócának jobbulást!

Lányok!
Jövő héten mamatali?


Ildi

delfinke
 
 


Lorcaa
üdv
Maja bébi anyukája vagyokKép

Zitmi
nagyon drukkolok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Boldi tündérbogár,nagyon aranyos a képeken.Jusztikám csak hétfőről volt szó ez nem ér két nap???????????????

Hüpi
Ádámnak jól ll a MikisapiKép

Kriszta
sajnálom az éjszakátKép


Kép
Mi is várjuk a MikulástKép
Timurr
Vendég
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?