Új privát üzeneted érkezett!

Mennem kell!Majd hétfőn jövök.Sziasztok!
Nem megyek dokihoz mivel ma vagyok a 20.napon.

Kép
breni
 
 


Jaj lányok, most meg úgy fáj a pocim, mintha megakarna jönni. Úgy parázok, hogy ebben a hónapban sem lesz baba! (de végül is nem is biztos, hogy olyan nagya baj. :-) )

Kép
elizabeth25
 
 


Eli!
Jol birod!!
En mar biztos hogy teszteltem volna!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 

 
 

Szia Reni!
Kellemes hetveget!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


BAnita GRATULÁLOK!!! Tök jó, hogy ilyen hamar hatottak a homeós bogyók! Ha szépen kérlek, leírod milyen volt a laparo-hiszteroszkópia, hogy zajlott és miért kellett, mi lett az eredménye? Nagyon valószínű, hogy ha a férjemmel minden rendben, akkor nekem is megcsinálják és kicsit tartok tőle. Köszi!
nolina
 
 


Kriszti!
Veled mi ujsag?????Miert nem jelentkezel????

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa, lehet, hogy ma veszek egy tesztet és holnap reggel megcsinálom, de tuti negatív lesz, aztán meg úgy is tudom, hogy hogy lefogok törni. Mindegy, akkor legalább nem fogok reménykedni!(mondjuk ma vagyok a 25. napon, 5 nap múlva kell megjönnie, úgyhogy nem tudom) Úgy is mennem kell a gyógyszertárba, mert Banya mondott két dolgot, azt megfogom venni és szedni fogom, úgyhogy egy tesztet is veszek, de feleslegesnek tartom amúgy, csak pénz kidobás. :-(

Kép
elizabeth25
 
 


eli szerintem korai a teszt.

Kép
monyoka
 
 


Eli, ha zebra vagy, akkor ilyen tünetek mellett elvileg kimutatja!
Ha negatív lesz, akkor nem tudhatod, hogy csak korai volt a teszt, vagy más miatt fáj a hasad.
Én egy rohadt türelemtlen disznó vagyok, valszeg tesztelnék, de nem akarom adni alád a lovat! Kép

angel37
 
 


Monyo, hát szerintem is. Bár Banya is a 27. napon csinálta. Majd meglátjuk, hogy mit csinálok!

Amúgy van egy tök jó cikk, ezt érdemes elolvasnotok: http://www.babaszoba.hu/topics/9month/articles/550

Én már ki is számoltam magamra. Nekem a mensi első napjától kezdve a 11.-20. nap közé tette a termékeny időszakot, és az a poén, hogy nekem akkor is volt. :-) (Ebből mi a 11.-15.-20. napokon voltunk együtt, úgyhogy talán most reménykedem, bár tudom, hogy úgy is hiába. :-()

Kép
elizabeth25
 
 


Angel, úgy is megcsinálom, de szerintem csak holnap reggel. De úgy is negatív lesz. :-(

Azért olvassátok el a cikket, mert nagyon jó! Bár ez főleg annak, akinek nagyjából rendszeres a ciklusa.

Kép
elizabeth25
 
 


eli te tudod de figyi ha reggel csinalsz egy tesztet es negativ lesz akkor csalodsz.aztan elkezdesz remenykedni hatha koran teszteltel.Kesik a menzid, remenykedsz majd ujabb teszt es ujabb csalodas.

igy dupla csalodas.en is ezt csinaltam es nagyon szar volt.

persze ez abban az esetben ha nem vagy babas.
szerintem legalabb menzidig varj,ha babas vagy elobb utobb igyis kiderulKép

Kép
monyoka
 
 


Monyo, ebben igazad van.

Mindenesetre megyek ma gyógyszertárba, mert megveszem azt a két bogyót, amit Banya ajánlott. :-)

Kép
elizabeth25
 
 


Incike!
Megint nem adsz hirt magadrol!!!!
Nem akar meg Marci kijonni???

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Sziaszok Lányok!
Még mindíg a hőmérős topic-ból vagyok. Azért néha átolvasok hozzátok. A multkor épp Banyával beszéltem még mikor elkezdte szedni a bogyókat.

BANYA
hatalmas gratula. Én már napok óta kíváncsi voltam rád, ezért mindíg benéztem, h mi van veled, de nem írtál. Hát most nagyon örülök. Halkan mondom, de én éreztem, hogy jó lesz. Hiszen te is olyan bizakodóan áltál a dolgokhoz. Nem tudom kihagyni de a drága anyósodnak is gratulálok, nagyon örülhetsz hogy ilyen anyósod van. Még egyszer gratula!! és próblémamentes kilenc hónapot kívánok Neked. Mostmár vigyázz magatokra!!! Gratula!

Lányok lehet átjövök hozzátok is, mert a hőmérős topic nagyon kihalt!! Majd visszaolv. egy kicsi, h képben legyek aztán jövök.
Vendég
 


Banya,
hatalmas nagy gratula a zebrádhoz! Kép
A 7. hét végén tudják UHval kimutatni az embriót és a szívműködést. Vagy az embriókat és a szívműködéseket. Kép

Adi, Ancsa,
a PCO-ról van it egy jó cikk, abból mindent megtudtok:
ez egy német oldal:
http://de.mimi.hu/schwangerschaft/pco.html
ez magyar:
http://www.hazipatika.com/articles/Cisztak_a_petefeszkekben?aid=20040122153204

Betti ma du megy 12 hetes UHra! Kép

Angyal,
mi volt a bibi a vérvétellel? Kép
potter_76
 
 


SZia Potter! Kép

Kicsit félreértettem, hogy mikor kell menni...

Úgy volt, hogy két alkalommal csináljuk, csak én marha úgy értettem, hogy 18-22 nap között két ciklusban.
Közben meg egy ciklus 18 és 22 napján is kell. Még jó, hogy korai napot szúrtam ki, így hétfőn még elcsípem a 22. napot! Kép

Aááá, tök meg vagyok zavarodva, pedig ciciről meg tapiról szó sem volt... Kép Kép Kép

angel37
 
 


Koszonom Agi!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Tlidi,
csatlakozz hozánk! Kép Kép

Beleolvastam a hőmérősbe: ma voltam! Kép

angel37
 
 


Angel neked mikor kell, hogy megjöjjön?

Kép
elizabeth25
 
 


Eli,
kb 1 év múlva szeretném! Kép
egyébként pénteken (ha tartja a 26 napot!)

angel37
 
 


Elhiszem , én is azt szeretném. :-)

Amúgy most voltam pisilni, elég gyakran járok, de picit csípett, lehet, hogy csak felfáztam, én meg itt beleélem magamat a dologba, na jó annyira nem!

Kép
elizabeth25
 
 


Eli!
nem szeretnélek lebeszélni a tezstről, de osztom Monyo véleményét. Korai!!! Nagyon korai!!! Inkább a 28. napon tesztelj csak!

moni
 
 


Az hétfő lesz. Lehet, majd meglátom, de biztos, hogy nincs semmi, én érzem.

Kép
elizabeth25
 
 


Angel mi voltál ma? (mármint, hogy írtad, hogy beleolvastál abba a cikkbe, amit én küldtem)

Kép
elizabeth25
 
 


683-as hsz-emre gondolsz?

Tlidinek írtam, hogy ma voltam dokinál, mert a hőmérős topicban kérdezte! Kép

angel37
 
 


Lányok, ebből mensi lesz, jönnek ki rajtam a ragyák. :-(

Kép
elizabeth25
 
 


Ja értem Angel. :-) Amúgy te hogy érzed, megfog jönni? Tudom jó hülye kérdés, hisz van még egy hetet! Te tudtad, hogy mikor van pé.-sed?

Kép
elizabeth25
 
 


Eli,
boldog névnapot.

Angyal,
lehet, hogy pont azé voltál megzavarodva. Kép
Én úgy jártam eddig, hogy az öreg doktorbácsik mind letapiztak, a fiatal doktorsrácok meg sose. Pedig nem vagyok hányingerkeltő...Te, lehet, hogy nem is része a vizsgálatnak??? Kép
potter_76
 
 


Köszi Potter, aranyos vagy! :-)

Kép
elizabeth25
 
 


Tünetileg nem érzek semmit, de párom betegsége és ebből következő akció hiánya miatt ez a hónap úgyis ugrott Kép

Egyébként ez a ciklus azon kivételesek egyike volt, mikor éreztem a pé-t, fájt a jobb oldalam. A hőgörbém is normális szokott lenni (eddigi 5), csak ebben a hónapban szórakozik a hőm Kép

angel37
 
 


Angel és hány napos a ciklusod, és hányadik napon érezted a pé-t? Bemásolok ide neked valamit, hátha nem láttad, olvasd el: http://www.babaszoba.hu/topics/9month/articles/550

Kép
elizabeth25
 
 


Potter Kép

Hááát, most, hogy így mondod... Kép

Majd egyszer odadugom egy fiatal doki orra alá, hogy nesze, fogdosd meg! Kép Kép

A tapin eredetileg én a bimanuálist értettem ám, csak szépen átcsúszott a dolog cicitapiba! Kép

angel37
 
 


Angel, letapizta a cicidet a doki? :-)

Kép
elizabeth25
 
 


Eli,
de, olvastam, de nekem sok újat nem mondott Kép
anno domini így számoltam én is Kép, utána jött a 10 év gyógyszer, mert azért az mégiscsak biztonságosabb! Kép
26-28 napos szoktam lenni
pé-fájás a 12 napon volt, ha jól emlékszem (vagy 11?)

angel37
 
 


KépKépKép
Akkor doktorbácsira válogatja. Kép
potter_76
 
 


Volt már rá példa! Kép De most csak csapolás volt!

Ez egy régebbi hülye poénra utal, kb egy hónapja született a témában néhány viccös hsz! Kép Kép

angel37
 
 


Na, mennem kell.
Legyetek jók és szaporák. Kép
Á.
potter_76
 
 


Mennem kell nekem is! Sziasztok!

Megpróbálok benézni a hétvégén!

angel37
 
 


Sziasztok

Majd hétfőn jövök én is! :-)

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!

Banya!!

Hatalmas gratulla!!!

Kép


Eli!!
Drukkolok!!


Nekem kezd lefelé menni a höm:

Kép

Betti!

Várjuk majd a uh-s képeketKép!!!!



Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Most vagyok egy kicsit, ha valaki van itt, nem tudom meddig. Mindjárt visszaolvasok egy kicsit.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Én még kicsit vagyok!

Keditke köszi! Neked hány napos volt a ciklusod és mikor volt a pé-d? Együtt voltatok akkor?

Kép
elizabeth25
 
 


Szia!

Mi még nem nagyon ismerjük egymást. Majd egyszer talán Kép.
Különben ne hallgass a lányokra tesztelés ügyben, mert teljesen meg tudják bolondítani az embert Kép.

Velem különben minden ok, ma ittam utoljára a teát ebben a ciklusban, holnaptól szedem az Elevitet.
Most megint van remény netre, bízunk benne, hogy az ünnepekig összejön. Majd kiderül. Már otthon van a gépünk.
A párom most suliban van, azért vagyok itt. Ha minden igaz hetente hároszor jövök hozzátok, a hétvégéket nem számítva Kép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Jajj, mindig kimarad a legfontosabb Kép.

Banya, nagyon gratulálok. Olyan jó. A multkor már bizakodtam, mikor Kata írt sms-ben, hogy készülőben van valami Kép. Úgy örülök neked. Végre valaki a régebbiek közül Kép.

Tényleg erről jut eszembe, a kezdő csapatból már csak én vagyok baba nélkül Kép. De nem baj, majd jövőre Kép.

Gili, szerintem még neked sem gratuláltam hozzá. Téged is jó ám látni gólyával a táblán Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Vkhajni, ti mióta próbálkoztok?
Amúgy te tudod, hogy mikor van pé-d?

Kép
elizabeth25
 
 


sziajja hajni.Reg irtal mar.Jo hogy surubben joszKép

ildi udv.En is olvasgatom a homeros topikot de nincs mit irnom oda.

Kép
monyoka
 
 


Kép


sikerul mar?

ha igen akkor tudjatok kinek szolKép

ELIKépKép

Kép
monyoka
 
 


Köszi az üdvözlést, aranyos vagy!

Mi sikerült már???

Kép
elizabeth25
 
 


Mi már két és fél éve próbálkozunk lassan. Különben pontosan nem tudom mikor van pém. Két hónapja voltam UH-n és a 14. napon egy 20 mm-es tüszőm volt. Tehát 14-16-ig kb bármikor lehet szerintem. Különben meg a múlt hónapig hőmérőztem, aszerint a 16-17. napon volt, nyalogatom a PG-t aszerint nincs. Szóval sok adatból semmit nem tudok Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?