Új privát üzeneted érkezett!

Lányok, szegény banyára jól rá ugrottunk. Dehát az ember mindenben próbál kapaszkodni, ami valakinek már bejött.
Julcsi2
 


Banya, voltál már valamilyen kivizsgálásokon, vagy a párod volt? Vagy csak úgy elkezdted szedni a bogyókat?
Julcsi2
 


Banya akkor az almaeceten kívül, mit javasolsz mit szedjek még mellé? Nekem elvileg van pé-m.A Billing-módszer az amikor a hüvely válladékot kell nézni igaz? Amúgy az úgy van, hogy akkor amikor áttetsző-nyúlós, akkor kell eksönözni, nem?

Kép
elizabeth25
 
 

 
 

Banya, amúgy pé-óta folyamatosan van ez a kis hasszurkálásod vagy csak ritkábban? Néha-néha belenyilal, olyan? És hogy hogy vettél tesztet és nem vártam meg, hogy megjön-e vagy sem?

Kép
elizabeth25
 
 


Nyugodtan zaklassatok Lányok, szívesen válaszolok mindenre! Én azért mentem homeopátiás dokihoz, mert ő maga az anyósom. Február óta próbálkozunk nem sok sikerrel, aztán egyszer elővett és megkérdezte hogy segíthet-e, mert már nagyon sok "meddő" nőn segített, állítólag az ilyen jellegű dolgokat nagyon jól kezelik a jó homeopaták. Én meg persze elfogadtam a segítséget, ez volt 1 hónapja...
És igen, mondtam, hogy szerintem nincs pé-m, mert sokszor nem volt ilyen Billings-nyákom,és erre adta a bogyókat. Szerintem katonákra is tutira létezik szer, de nem tudom mi. Kivizsgáláson nem voltam, a méhsövényem miatt volt egy laparo-histeroskópiám, és akkor megnézték a petevezetékeket hogy átjárhatók-e. Azokkal nem volt gond. A párom egyáltalán nem volt dokinál.

Kép
Kép
banya1
 
 


Sziasztok.

Lanyok a ferjem eloszor mondta hogy teszteljek mar.Na ilyen se volt meg.Soha nem mondta.
ugyhogy hetvegen vagy jovo heten teszt es aztan a menzihozo bogyok.

Ja most is tesztelek csak nem ugy hanem tv/ketKép

Kép
monyoka
 
 


Monyo. :-) Drukk ezerrel a teszt miatt.

Kép
elizabeth25
 
 


Eli!
Az almaecet mellé esetleg az agnus castust ajánlom. Az csak jót tehet. A Billings az, amit leírtál, és igen, akkor kell akciózni. A hasszurkálás érdekes, főleg este éreztem, amikor nyugodtan feküdtem az ágyban. De lehet hogy akkor is csak azért tűnt fel, mert figyeltem. Várni a teszteléssel egyszerűen nem bírtam, ma reggel akartam megcsinálni, de nem tudtam várni. Kép

Kép
Kép
banya1
 
 


eli ez amolyan biztonsagi teszt azert hogy 100 szazalekosan kizarjuk a terheseget.
Mert ezek a bogyok amiket be kell szednem ezek eleg sulyos problemat okozhatnak.

en meg sem akatam csinalni de a parom megnyugtatasa veged kell a teszt.

Kép
monyoka
 
 


Köszönjük Banya a válaszokat!
Esetleg ha kijön rá a lépés, megkérdeznéd anyósodat, hogy a katonákra mi lehet jó? Gondolom ártani nem ártanak ezek a dolgok!ű
Milyen jó, hogy ilyen anyósod van!

Monyóka, drukk a teszthez!
Julcsi2
 


az en anyosom meg valamelyik nap ideallitot cicka teaval meg fagyongy teaval.
Aszittem osszeesek en nem is mondtam neki semmit.
kicsit merges is voltam.

Kép
monyoka
 
 


Banya!
Már régebben kérdeztem, de nem válaszoltál még rá. Megkérdeznéd az anyósodtól, hogy az Aurum Metallicum pontosan mire jó? Homeos dokit nem ismerek, itt a neten nem találtam semmi érdemlegeset róla, egy másik topicban azt mondták róla, hogy emeli a spermaszámot. De azt is hallottam hogy állítólag bevonták, mert nem jó. Mit tus anyósod erről? Nálunk ugye nem velem van a probléma, hanem a férjemmel, de azért az almaecet kapszulát én is veszek.

És a fenti bogyókból a napi darabszámot is megírnád?

Köszi.

moni
 
 


Moni, azt hiszem nálunk is hasonló a pobléma. Próbáltatok már valamit?
Julcsi2
 


És a folliculum és agnusból mennyit kell? És menstruáció kezdetétől számítva 2 hézig kell szedni az agnustot?

moni
 
 


Banya, köszi a választ. :-) Ma veszek mind a kettőt a gyógyszertárba és elkezdem szedni, kiváncsi vagyok rá, hogy fog-e használni. :-) Akkor mi is jó időben voltunk együtt, mert nekem a Billings-féle módszer szerint 12.napon keződödött a pé-m és 17.napig tartott. Ebből 11.-15. napon együtt voltunk (meg a 20.on is), hát kiváncsian várom a dolgokat. Nekem amúgy hétfő óta van hasszurkám, bár tegnap óta, hogy elkezdtem az elevitet, mintha "elvágták" volna. Meg az a furi, hogy én egy héttel mensi előtt mindig elszoktam kezdeni barnázni, most meg semmi, és 4 nap múlva megkellene, hogy jöjjön. (VAGYIS NEM!) Amúgy neked hányadikán kellett volna megjönnie a mensidnek?

Monyo, a cickafark teát én egy hónapja iszom, hallottam, hogy az is jó a méh-re meg a ciklusra, nekem be is állította középidőszakra a pé-met,pedig eddig nem ott volt :-)

Kép
elizabeth25
 
 


Ja banya, az agnust a mensi első napjától kezdjem el szedni, napi 2x?

Kép
elizabeth25
 
 


megint megjottben is van ZebraKép

Kép
monyoka
 
 


Julcsi!
Szedte a Maca Vibe-t, de az "elvette az étvágyát". Aztán most a Garlic&Ginseng kapszulát és cinket szed. Az előbbiben van E vitamin, utóbbiban C. Ezeket a vitaminokat szedetik a lombikos kispapákkal is. Neten olvastam utána. Az Aurum metallicumot ajánlották még, de semmit nem találtam róla. Se db számot, se leírást, meg olyat is hallottam, hogy bevonták. Ezért is érdeklődtem már régebben felőle Banyától, de nem válaszolt még.

Jaj Banya!
És nem is gratuláltam még!!! Hatalmas gratula!!!!!!!!!!

moni
 
 


Moni, köszi a választ! És hogy tűri szegénykém, hogy mindenféle bogyókat kell szednie?

Az én férjem fél ezektől a gyogyiktól.
Julcsi2
 


Julcsi, az enyém sem szedné be. :-)

Kép
elizabeth25
 
 


Barbinak sikerült a másik topikban. Gratula neki, már a 6. inszem volt!

Mennyi zebra volt ott mostanában! Kép
De nálunk is beindította Banya! Kép
Julcsi2
 


Julcsi itt volt az ideje, hogy valaki beindítsa. :-) (csak ilyenkor az ember azt kérdezi magától, "-Jaj, miért nem én voltam?" :-) ) Ettől függetlenül nagyon-nagyon örülünk neki, és tök jó, és ezer drukk!

Banya mikor kellett volna ebben a hónapban megjönnie a mensidnek?

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok,
most csak olvasó üzemmódban vagyok, iszonyú sok melóm van! Kép
Tud valaki a reggeli kérdésemre válaszolni? A ciszták okozhatják a nagyon alacsony hőmérsékletet és, hogy nincs peteérés?
adi77
 
 


Üdv Lányok, Asszonyok! Kép

Banya,
óriási gratula Neked! Kép

Eliza,
nem akarok huhogni, de a méh megduzzadása babás jel Kép
A dokik válaszai tanulságosak... Kép némelyiket mintha nem is orvos írta volna!

Megvolt ma a vérvételem, de sajnos kicsit félreértettem a menetet, úgyhogy hétfőn újra...Kép

angel37
 
 


Sziasztok!

Eli!
Nagyon sok boldog nevnapot kivanokKépKép

Banya!
GRATULALOK!!!!Kép

Angel!
Mi van veled?Megvolt a csapolas?

Edit!
Sok boldogsagot a sajat hazikotokban!Kép
Azert majd jelentkezz ha tudsz!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Adi Kép
ha jól tudom, PCO-nál lehet tünet a nagyon alacsony hő...
Neked annyira nem alacsony, nem?

angel37
 
 


Nem rólam van szó szerencsére! A sógornőmről. (reggel leírtam az esetét)Mit neveznek PCO-nak?
adi77
 
 


Adi!
En a PCO-val kapcsolatban tudom azt,hogy az ugye azt jelenti hogy cista heges a petefeszek!Ettol megvastagszik a petefeszek fala es nem tud a tuszo tole megnoni,ezert nincs PÉ!Igy hogy leegettek,szerintem rendezodnek majd a dolgok!Kép
Remelem nem irtam nagy butasagot!

Agi!Javits ki ha nem jol irtam!!

Angel!
Azert ezt is megnezik?

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Sziasztok!

A mai táblák:

Kép

Kép

BAnita,
[color=#ff0000]
Vigyázz Magatokra és gyere mesélni, h mi történik! Kép

Eli,
BOLDOG NÉVNAPOT! Kép

Pusz:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Policisztás ovárium.

Az alacsony hő pajzsmirigy alulműködés jele is lehet... Milyen testalkatú a sógornőd? Meghízott az utóbbi időben?

angel37
 
 


Ancsa Kép
persze, néznek a maiból több hormont is, a következőből csak progit. Csak én barom azt hittem, hogy a következő vérvétel a jövő ciklus ilyenkor lesz... Kép

angel37
 
 


Mikor lesz eredmeny???

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Adi,
visszaolvastam...
sztem a sógornőd PCO-s volt, írtad is, hogy leégették a cisztáit!

angel37
 
 


Angel, bárcsak. :-)

Ancsa, Kati köszi a boldog névnapot, külön még Kata neked köszi a táblát is. :-)

Lányok tudjátok, hogy már 5 napja szúr a pocakom. Azt hittem, hogy ma reggelre elmúlt, aztán megint újra kezdődött, de akkor ha köhögök, vagy ilyesmi. Úgy félek, hogy ne legyen semmi baj. Ilyen még nem volt. :-( És a barnaságom sem jött meg.

Kép
elizabeth25
 
 


Angel, Ancsa
köszi a válaszokat! Kép
A sógornőm azt mondta, hogy hormonálisan minden oké. Molett, hízásra hajlamos alkatú. Fel is szedett 8-10 kilót. Az esküvőjén alig ismertem meg, úgy meghízott Kép. Pedig sportol. (fallabda, barlangászat, idény sportok: sí, rafting... stb.)
adi77
 
 


Ancsa,
na azt már nagy zavaromban el is felejtettem megkérdezni, de hétfőn rákérdezek! Kép

angel37
 
 


Lányok, olyan para kerített a hatalmába, mint állat. :-(

Kép
elizabeth25
 
 


De azt tudom, hogy ha sikerült a baba, akkor az nov. 15én jött össze, pont akkor, mikor a párommal össze kaptunk, mert ő nem akart velem lenni, de aztán a kedvemért mégis velem volt, és a végén mondta meg én meg sírtam. :-( Olyan rossz volt. Másnap reggel meg olyan parával ébredtem, hogy mi van ha terhes vagyok. Ilyet még soha nem éreztem. :-) Ha most összejött a babci, akkor tuti, hogy akkor! Drukkoljatok!

Kép
elizabeth25
 
 


Eli,
annak csak örülj, hogy az a nyomorult pecsételés nem jött! Kép

Adi,
akkor jó! Kép ha női hormonok és pajzsmirigy hormonok is OK, akkor biztos alkati dolog, bár ezt nem értem, hogy ennyi sport mellett, hogy lehet...ha én ennyit ugrabugrálnék, már eltűntem volna! Kép

angel37
 
 


Banya,
rá ellenőrzöl másik teszttel?
Én biztos nem bírnám ki.KépKépKép
adi77
 
 


Viszont egy-két pati meg kijött rajtam, ami a mensi előtt szokott, úgyhogy nem tudom, hogy hova tegyem most a dolgot! :-( Bocsi, hogy itt nyavajogtam nektek! Máris megszűnök :-)

Kép
elizabeth25
 
 


Angel, még jöhet, még van 4-5 napom a mensiig.:-(

Kép
elizabeth25
 
 


Eliza!Csak halkan mondom hogy ez baba.
Már 3.napja szédülök és fáj a cicim is,még így melltartóban is érzem,ahogy hozzá ér az anyag.Kép

Kép
breni
 
 


Breni, mármint nálam. Áh, nem hiszem, szerintem tuti megjön. :-(

Amúgy szerintem te tuti babás vagy! Nem akarsz elmenni egy dokihoz??????

Kép
elizabeth25
 
 


En meg arra lennek kivancsi ezzel a PCO-val kapcsolatban,hogy ha ez megszunik akkor PÉ-n kivul mas is visszarendezodhet?En nem tudom hogy attol vagy nem attol,de nekem is vannak tuneteim!97.majusaban kerultem ossze a parommal,tehat azota van rendszeres nemi kapcsolatom.Akkor 54kg voltam.Teltek a honapok,evek es most tartok 105kg-nal!Ez nem keves!!!Ami most uj tunet,hogy nagyon kiszorosodtem az álamnalKép!
Ha most a clostitol rendbe jovok,akkor esetleg konnyebben letudok majd fogyni?Ez a szorosodes megall?Mert gondolom ez mar nem fog kihullani!Kép

AGI!Nem tudsz nekem valamit mondani ezzel kapcsolatban????

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Breni,
én is csak halkan, hogy ez a ciciérzékenység jól hangzik! Kép
ismerősnél ez volt az egyetlen gyanús jel Kép

(na az egy dolog, hogy engem a cicim is mindig átvág! Kép)

angel37
 
 


Ancsa,
sajnos ezeket nem tudom, de biztos visszarendeződnek vhogy a dolgok! Kép

de hát a hormonjaid rendben vannak!!! vagy félreértettem vmit a múltkor?

angel37
 
 


Breni a ciciérzékenység az tényleg jó jel. :-)

Kép
elizabeth25
 
 


Azok rendben vannak!De a doki azt irta multkor,hogy PCO gyanu!Majd hetfon rakerdezek erre is!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa, Kép
ja, az lesz a legjobb, ha rákérdezel! Kép bár a doki mondhatott volna erről vmit már a múltkor...
ha nem foglalkoznék ennyit a női témával, gőzöm nem lenne, hogy egyáltalán mit takar a PCO!

angel37
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?