Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!

Ancsa!

Ti is már régota probálkoztokKép!!

Breni!
Nem szomorkodni!!irgum-burgum

Vicáról tudtok valamit??

Betti!

Majd tegyél fel uh-s képet ha lesz,kiváncsi vagyok!!

Inci!
Nagyon izgi ,drukkolok ,hogy minél könnyeben menjen a szülésKép!!

Felteszem a görbém:

Kép

Hát elég sok munkám volt ma is Kép,nagyon ritkán tudok a géphez jönni!Pedig most kell jönnöm,mert tavsztol már nem lesz netünk az új házbaKép!!Csak anyuéktól tudok majd irni!!
Most meglepö lesz amit irni fogok!A köv.hónaptól szüneteltetjük a babaprojektet,mert ha megvesszük a lakást akor rengeteg munkánk lesz ,és ahogy rendbe jövünk "minden téren ",föleg anyagilag,utánna irány a doki.De nem fogok védekezni,sirni se fogok ha esetleg megjön.Bár a szivem mélyén nagyon szeretném már KépDe a párommal igy egyeztünk meg!De azért remélem szivessen láttok itt?!!



Kép
Vendég
 


Breni, előbb-utóbb összejön! Meglásd!

Kép
elizabeth25
 
 


Keditke neked milyen hosszú a ciklusod? 28?

Kép
elizabeth25
 
 

 
 

Editke!

Vica nyaralni van a kedvesével.
A szüneteltetést én is mindig eltervezem, dehát ha nem védekezik az ember lánya és érzi is, hogy mikor van PÉ, biztos, hogy megpróbálja úgy irányítani a dolgokat, hogy akkor legyen akció.
És persze várja, hogy mi lesz két hét múlva. Mensi vagy zebra.

Mindenesetre nem hőmérőzök, nem PG 53-zok és azt sem figyelem hogy hány naponta vagyunk együtt. És most pozitív is vagyok.

Pesszimista csak mensitől PÉ-ig vagyok.
Ez van
Julcsi2
 


Eli!

Nekem nagyon változo:30-36

Kép
Vendég
 


Julcsi!


Ez igy van!

Kép
Vendég
 


Keditke és ti mely napokon próbálkoztok? MIkor van pé-d?

Kép
elizabeth25
 
 


Eli!

Nem terveztünk elöre,ahogy megkivántuk egymást akor akcioztunk!!De igy utolag kiderült ,hogy pé elött pár napig nem volt semmi,utánna meg 32.naponta.
Ma vagyok a 26.napon ,péntek ota nem volt semmi mert millio dolgunk volt a hitelel kapcsolatba bankba futkozás...stb.és estére kifeküdtünk rendessen,de talán ma lesz valami!!Kép
Vendég
 


Na én lépek!!
Kép
Vendég
 


Én is! Kár hogy otthon nincs net. Kép
Sziasztok
Julcsi2
 


Én is.Sziasztok.

Kép
breni
 
 


Lányok!
KépKépKépKépKép Teszteltem ma egy halvány zebrát!!!KépKépKép Nem hiszem el!KépKépKép

Kép
Kép
banya1
 
 


BANYAAAAAAAA GRATULAAAAAAAKép

Most happy lettem naonKépKép

Kép
monyoka
 
 


Sziasztok!
Proonet hazaengedték, nagyon édes a Klári baba, élménybeszámoló a 2005/2006-os téli topicban!

Banya!Hatalmas gratula!!!KépKép
nem tudod felrakni a tesztet mi is láthassunk egyet??

zsuzska80
Szombathely
 
 


Sziasztok, jó reggelt!

Banya, épp kérdezni akartam, hogy mi újság van veled! Észre vettem, hogy olvasó üzemmódban azért velünk vagy Kép! Halkan én is gratulálok!KépKépKép
Tudsz mutatni nekünk görbét? Voltál már dokinál? Mesélj!!!!

Tegnap voltunk a sógornőmnél, náluk is baba projekt van. Elhallgatta, hogy problémái vannak, csak a műtétje után szólt. Leégették neki a cisztáit.Kép Állítólag nagyon sok volt. A műtét után 1 nappal azt mondta, hogy bármit is mondanak az orvosok, hogy ez csak egy kis műtét, mégis iszonyatosan fáj, fájt.Kép Pedig Õ egy stramm csaj magas fájdalomküszöbbel. Nem volt pe-je. Az lehet a cisztáktól? Három műszakban dolgozik úgy hogy nem tud ébredési hőt mérni rendszeresen, de 35,8 fölé a reggel mért hője sose ment feljebb. Nem volt normális a mensie ezért fordult dokihoz, tömték sok antibiotikummal, hormonokkal. Felszedett jó pár kilót, de semmi nem változott. Reméljük ez a cisztátlanítás eredményt hoz.

Nekem úgy nézki mégis jól alakul a görbém, 3 napja 36,8. Kép
adi77
 
 


Zsuzska,
bocsi, de még nem igazodok el jól, merre találom az élménybeszámolókat?
adi77
 
 


gyeremekek/magzatok kor szerint, azon belül keresd aztán. Remélem megtalálod.

zsuzska80
Szombathely
 
 


Na hello Csajok!
Köszönöm a gratulációkat mindenkinek,nagyon aranyosak vagytok, de tényleg csak halkan, tudjátok, nekem még sajnos a neheze vissza van. De nagyon boldog vagyok, és azt hiszem még mindig nem tudatosult bennem hogy mi történik. A tesztet otthon megpróbálom felrakni, remélem látszani is fog belőle valami, mert tényleg elég halovány.... de ha azt vesszük, hogy a 27. napon csináltam, ráadásul este... akkor talán nem is roszz.
Görbét nem tudok sajnos mutatni, sosem mértem a hőmet, elég rendszertelenül keltem mostanában. Dokihoz még nem tudom mikor megyek, ma vagyok a 28. napon még csak, azt hiszem várnom kell még egy picit. Mindenesetre anyós-pajtás már tud mindent, megköszöntem neki a sikeres boszorkányságát, majd ő eligazít hogy mit mikor csináljak. Kép

Kép
Kép
banya1
 
 


Sziasztok csajok!
Banya!Gratula!!!!!!!!!!!!!!
Remélem elindítod a zebra esőt.A Férjed mit szólt hozzá?Jaj de jó!

Kép
breni
 
 


Szia Breni!
A férjem szóhoz se jutott. Olyan aranyos volt, csak ült, vigyorgott, és bambán nézett. Nagyon örült neki. Õ nem olyan akin látszanak az érzelmek, de ez most egyértelmű volt. Kép Egyébként együtt csináltuk a tesztet.

Kép
Kép
banya1
 
 


Banya!Mikor rakod fel a tsztet??
Ja és mond el hogy mit szedtél, hogy csináltátok hogy ez baba összejött!!

zsuzska80
Szombathely
 
 


Szia Zsuzska!
Ez engem is érdekelne! :-)

Banya , hatalamas gratula,,,,,,,,,,,,,,ti mióta próbálkoztatok? Mesélj el mindent, hogy hoztátok össze, stb. :-)

Kép
elizabeth25
 
 


Banya most olvastam vissza, hogy 2005. február óta, hát akkor nektek 9 hónap alatt jött össze a babci, akkor nem izgulok a hülye 4 hónapom miatt. :-)
MÉGEGYSZER NAGY NAGY GRATULA!

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok lányok!

Banya, hatalmas gratula (persze csak csöndben, csak halkan)! Tényleg nagyon örülök, hogy végre itt is valakinek sikerült!

Mesélj el mindent. Spontán, vagy volt valami orvosi kezelés? Kb mi is azóta próbálkozunk, amióta Ti.
Julcsi2
 


Julcsi, akkor nektek is lehet, hogy befog köszönteni a babci, hamarabb is, mint gondolnátok! :-)

Kép
elizabeth25
 
 


Banya, amúgy neked hány napos a ciklusod? Mikor jött volna meg a mensid? (TÖK JÓ HOGY NEM FOG. :-)))))))) )

Kép
elizabeth25
 
 


Banya!
Engem is érdekel!Olyan izgalmas.Olyan jó kedvem lett tőled.Kép

Kép
breni
 
 


Eliza, sajnos nincs összefüggés, de nagyon szeretném. Majd meglátjuk a következő hétvégén.
Julcsi2
 


Julcsi én szorítok. Nekem tuti, hogy megfog jönni, mert már érzem a mensi előtti fájásokat, bár még a szokásos barnázgatás nincs. TEgnap is voltam dokinál, és azt mondta, hogy 23-24. napon nem volt pé-m , nem attól fájt a pocim.

Kép
elizabeth25
 
 


A fájdalmak lehetnek mástól is. Ne parázz, majd kiderül. Ugye szerdán kellene megjönnie?

Nekem elmúlt a szurkálás, ami múlt hónapban PÉ-től mensiig végig jelentkezett. Most csak 4 napig tartott.

Banya, hova tűntél? Kilyukad az oldalunk a kiváncsiságtól!!!!
Julcsi2
 


Julcsi, nem foglalkozok már vele. Lehet, hogy jobb is lenne, ha megjönne. Tök elkenődtem. Ma van a névnapom (Melinda. :-) ), és a párom még egy rohadt sms-t sem eresztett meg, attól függetlenül, hogy fogunk otthon találkozni este, de hát akkor is. Nektek nem esne szarul! A volt barátomnak már tegnap az eszébe jutott, ő volt az első aki gratulált! :-((

Kép
elizabeth25
 
 


Julcsi, igen, amúgy szerdán kell megjönnie. Még 4-5 nap.

Kép
elizabeth25
 
 


Eliza!
Nagyon sok boldog névnapot!!!
Nekem tegnap óta nagyon fáj a mellbimbóm.Kép

Kép
breni
 
 


Itt vagyok, csak közben meló van. Nos:
A tesztet este megpróbálom felrakni, remélem sikerül... A titkos babarecept pedig a következő volt: homeopátia, almaecet-kapszula, és kétnaponta akció pé előtt egy kicsit hosszabb kihagyással. A ciklusom nem tú rendszeres, nem óramű pontosságú, 27 és 30 nap között átlag. De volt már 50 napos is augusztusban-ez egy kivételes eset volt, nem is értem.

Kép
Kép
banya1
 
 


Banya és hányadik nap volt pé-d ebben a hónapban?
Én tegnap elkezdtem újra Elevitet szedni. Hátha használ. Milyen homeopátia , és az almaecet kapszula mire jó?

Kép
elizabeth25
 
 


Breni, szerintem nálatok is baba lesz! Majd figyeld meg!

Kép
elizabeth25
 
 


Eliza! Nagyon boldog névnapot! biztosan meglepit akar a párod este! Le ne barmold ezért!

Reni! Az kellemetlen, de nagyon jó jel! Kép
Nekem most semmim nem fáj, nem érzek semmit. Kép


Banya!Nem volt Pé-d? vagy miért kellett homeopátia? És mire jó az almaecet kapszula?
Julcsi2
 


Julcsi, akkor nem ismered.....ő még a saját apja, anyja szülinapját is elfelejti, és nem is érdekli. :-( Bár az enyémet tudja, hogy ma van, de nem szokták érdekelni az ilyen dolgok. :-(

Julcsi neked hányadikán kell megjönnie?

Kép
elizabeth25
 
 


Eliza!
Sok Boldog Névnapot Kívánok!Kép

Kép
Kép
zsazsóka73
 
 


Zsazsó, nagyon szépen köszönöm! :-)

Kép
elizabeth25
 
 


Eliza, elvileg jövő hét szombatig!
Julcsi2
 


Pé-m a 15-16.17. napon volt. Ebből a 15.és 17. napon voltunk együtt. Az elevitet én is szedtem de aztán 2 hónapja abbahagytam. Az almaecet fogalmam sincs pontosan mire jó, de úgy tartják, hogy aki issza vagy szedi a kapszulát, az termékenyebb lesz. Ezt is és a homeopátiát is pontosan 27 napja csinálom, és itt az eredmény. A homeo tényleg nagyon-nagyon jó, biztos voltam benne hogy így egy-két szóból összejön a baba. Nekem - szerintem - nem volt normális peteérésem, arra kaptam ezeket a bogyókat. Én meg is írtam nektek, hogy figyeljétek meg milyen hamar babás leszek...

Kép
Kép
banya1
 
 


Banya írd már meg mi a homeos bogyó neve, én is vennék, meg az almaecet kapszulát is. :-) Mennyibe kerülnek? Elevit mellett lehet szedni őket?

Kép
elizabeth25
 
 


Banya, amúgy honnan tudtad megállapítani, hogy mikor van a pé-d? A pocakod nem fáj? Vagy vannak valamilyen tüneteid?

Kép
elizabeth25
 
 


Folliculinum c30, ezt hetente egyszer.
Agnus Castus d6, ezt két héten át minden nap kétszer, reggel és este. A kettőt együtt nem lehet egy nap, tehát amikor a folliculinumot szeded, a másikat aznap nem szabad beszedni. De ezek csak akkor hatnak, ha neked is az a gondod, hogy nincs peteérésed. Bár az agnust mindenki szedheti, az is termékennyé tesz, az barátcserjéből van. A folliculinum peteérés serkentő. Az almaecetből napi egyet vettem be, azt folytatni is fogom, mert állítólag nagyon egészséges. Elevit mellett bármelyiket szedheted, mert az csak vitamin. Pé-nél meg Billings bácsira bíztam magam. Az a tuti. Én egyébként nem érzem meg, nem fáj semmi. Terhességi tüneteim sincsenek még, talán csak annyi, hogy pé óta időnkét fura enyhe hasszurkálásokat éreztem

Kép
Kép
banya1
 
 


Banya, és ezeket hol lehet kapni, és mennyibe kerül??
Almaecetet én is szedek régóta.Szerintem is jó.

zsuzska80
Szombathely
 
 


Gyógyszertárban lehet kapni, de csak a nagyobbakban. Pontosan nem tudom mennyibe kerülnek, de azt tudom, hogy ezek nem olyan drága dolgok..

Kép
Kép
banya1
 
 


Fel kell íratni vagy nem??

zsuzska80
Szombathely
 
 


Nem kell, ezek nem gyógyszerek. De azt javaslom, mielőtt megveszitek, olvassatok egy kicsit utána a neten a homeopátiáról, mert vannak fontos dolgok, amiket tudni kell. Pl. mielőtt beveszed és miután bevetted, fél-fél óráig nem szabad enni-inni, a bogyókat szopogatni kell, nem lenyelni, vagy szétrágni, nem szabad a kezelés alatt mentolosat enni (mentolos fogkrémet sem), nem lehet a szert telefon, vagy sugárzó dolgok mellé rakni, stb., stb., stb...

Kép
Kép
banya1
 
 


És Banya milyen okkal mentél homeopátiás dokihoz. Tudtad, hogy nincs PÉ-d és ezt mondtad neki, hogy erre írjon valamit? Vagy ez hogy működik?

Nálunk szerintem a katonákkal lehet gond, mert nekem van PÉ-m rendesen. Katonákra is tudhatnak valami csodaszert?

Szerintem az is sokat segített, hogy hittél benne!
Julcsi2
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?