Új privát üzeneted érkezett!

eli kosz jol.

most vagyok asszem az52 en en.De meg mindig nem jott meg.De hidd el olyan nyugodt vagyok mint a halalKép

Kép
monyoka
 
 


baparazni a terhesegtol eli?nalam ez szokvanyos.
minden tesztnel beparazok mert mivan ha pozitiv.
szerintem ez tok normalisKép

pronnenak milyen gyonyoru kislanya van.kepzelem milyen boldog lehetKép

incike is mindjart szul.Olyan izgiKép

lanyok ti nem feltek a szulestol?

Kép
monyoka
 
 


Ancsa, úgy is csak negatív lenne! Megvárom a 7.ét.

Monyo, ez nem normális.Szerintem van bent valaki! Miért nem mész dokihoz?

Kép
elizabeth25
 
 

 
 

Monyo, én eddig nem paráztam, csak most, két hete! :-)

Én a szüléstől nem, úgyis császár lesz!

Kép
elizabeth25
 
 


eli nem megyek dokihoz.Ugyis csak valami bogyot irna ki hogy szedjem be es majd megjon.ezert meg nem fizetek egy vagyont.
Majd megjon.
Bizti nem vagyok terhes.

Kép
monyoka
 
 


Monyo!
Nem vagyok ideges,nincs is miért.Te nem mész dokihoz?Sok az az 52 nap,nem?

Julcsi!Örülök hogy minden rendben,bár a negatív tesztnek nem,de nem is mutatta volna ki a terhességet,majd 2 hét múlva!KépDrukkolok.

Persze Eliza neked is.

Kép
breni
 
 


Monyo, ne mondd soha, hogy soha! :-)

Köszi Breni, a drukk megy oda fele is neked, meg persze Julcsinak is! :-) Neked mikor is kell megjönnie?

Julcsi és neked?

Kép
elizabeth25
 
 


breni fent leirtam mertnem megyek dokihoz.

Jovo nyaron ugyis el kell mennem.Aztan meg meg kitudja mi var ram.
na meg az sem mellekes hogy ossze kell szedni a vizsgalatokra a penzt.

Kép
monyoka
 
 


Köszi Reni!

Monyoka!
Szerintem helyre kellene tenni a ciklusodat, nemcsak a baba miatt, ez amúgy sem normális.

Reni! Az vicces lett volna, ha kimutatta volna. Hiszen előtte nap volt a PÉ+akció.

Vagyis nem lett volna vicces, mert lányok attól féltem, hogy talán 2-3 hónapos méhen kivüli terhes is lehetek. És az borzasztó lett volna. Az ismerősi körömben egy lány az utcán esett össze és így vették észre, hogy terhes, méhenkívüli. Minden hónapban megjött neki természetesen. Több mint 3 hónapos terhes volt mikor észrevették. Nem volt kellemes beavatkozás és lelkileg is gázos.
Szval nem véletlen, hogy örültem a negatívnak. És 10 nap múlva örülnék a pozitívnak. Kép
Julcsi2
 


Julcsi talán itt mindenkit meghallgatott a Jézuska. Legalább is reménykedek benne!

Kép
elizabeth25
 
 


julcsi drukkolok 10 nap mulvaKép

Kép
monyoka
 
 


Amúgy képzeljétek megnéztem a babanet szülés kalkulátorával, hogy mikor foganhatott a baba, hogy ha most bebabásodnék. Az írja, hogy a fogamzás november 21. , ami azért poén, mert 18.án voltunk együtt, meg 22.én. :-) Amúgy ez augusztus 14.ra írja a szülést, a babaszobás, meg augusztus 16.ra. (de a babaszobás szerintem jobb. )

Kép
elizabeth25
 
 


hu eli.

Akkor kivanom hogy a legnagyobb hosegben mar a korhazban legyelKép

Kép
monyoka
 
 


Monyo, Julcsi nektek mikor jött meg az utolsó mensitek?

Kép
elizabeth25
 
 


Nagyon feszül a jobb oldali petefészkem!
Ha emlékeztek még rá, múlt hónapban is így volt. És akkor azt hittem, hogy babásodok. De nem. Kép
Szóval ugyanúgy, ahiogy most, a PÉ után nem szűnt meg a szurkálás, hanem tovább folytatódott mensiig. És azért hittem, hogy babűásodok. Mert a barátnőmnek akkor volt ez az érzése, mikor terhes lett. Pé-i akció után végig volt feszülése.

Úgy gondolom, hogy ez az akció miatt van egyébként. Már régebben mondtam, hogy nekem PÉ-kor feszül és fájdalmas az együttlét is. Pláne kutyául. De hát ugye tudjuk, hogy úgy nagyobb az esély. Úgyhogy azóta nem múlik a feszülés és mensiig szerintem így is marad. Ugyanúgy mint múlt hónapban.

Én 11-én fogok tesztelni, ha addig nem jön meg. De sajnos még csak késni sem szokott.
A férjem aznap jön haza külföldről.Kép
Julcsi2
 


Julcsi hányszor voltatok együtt ebben a hónapban?
Neked mikor jött meg az utolsó mensid, hányadikán?

Kép
elizabeth25
 
 


Julcsi amúgy neked hány napos a ciklusod és hányadik napon volt pé-d?

Kép
elizabeth25
 
 


Julcsi amúgy a barátnődnek mikor teherbe esett, azután szúrt a pocakja vagy a petefészke?

Kép
elizabeth25
 
 


Hú Eliza, mennyi kérdés! Kép
1. Nem tudom hányszor voltunk együtt. Amikor jól esik, nem számolgatom. De mivel én érzem a PÉ-t 3 hónapja tudatosan úgy alakítom, hogy akkor nap biztos együtt legyünk és ebben a hónapban úgy ügyeskedtem, hogy előtte 5 napig nem voltunk együtt. Úgy kb-ra gondoltam, hogy mikor lesz PÉ-m és nem akartam 5 napot, de nem tudtam, hogy mikor lesz végre PÉ és ha együtt vagyunk és másnap van PÉ, akkor nincs elég anyag.
Hú, szóval most sikerült 5 napot pihentetni előtte és PÉ-n akció.

2.Az utolsó mensim 16-án jött meg, de nagyobb mennyiség csak 19-től volt, úgyhogy igazán nem tudom honnan számítsam.

3. A cikusom, hol 22, hol 25 napos. Mostanában ennyi.
Most 29-én volt Pé-m. Ha a mensi kezdetét 16-tól számítom ez a 14. cn nap, de ha 19-től akkor csak a 11. cn.

Múlt hónapban is a 11. cn-on volt Pé.

4. A barátnő együttvolt a párjával PÉ-kor és utána végig úgy érezte, hogy PÉ-se van. 14 napig egyfolytában, amikor csinált egy tesztet.
Julcsi2
 


a Eli, most olvasok vissza. Miért lesz császár?
Julcsi2
 


Julcsi nekem a szemem miatt lesz császár, -8-as. DE nem bánom, hogy az lesz!

Kép
elizabeth25
 
 


Most lehet, hogy nagyon tudatlan vagyok, de ez hogy függ össze?
Julcsi2
 


Julcsi, akkor végül is úgyanúgy érezte egyfolytában, mintha peteérése lenne, de közben akkor már babásodott. :-)

Azért kérdeztem, hogy hányadikán volt az utolsó mensid, mert beakarom írni a szüléskalkulátorba. :-)

Kép
elizabeth25
 
 


Julcsi neked ha most nem jönne már meg, ebben a hónapban, akkor nov. 30-ra teszi a fogamzás időpontját, és augusztus 23-ra a szülést. :-) Tök jó lenne, ha mind a ketten megbabásodnánk, mert akkor két hét különbséggel szülnénk!

A szem úgy függ össze, hogy annak, akinek magas a dioptriaszáma, annak elvan vékonyodva a szaruhártyája és a sok erölködésnél akár meg is vakulhat. Úgyhogy mindig elszokták küldeni szemorovshoz az illetőt, én is voltam, aki azt mondta, hogy nem ajánlja, és nem is írná rá a papírra, hogy szülhetek simán, az én érdekemben.

Kép
elizabeth25
 
 


Mi vasárnap voltunk együtt (a 20. napon) és én azóta érzem úgy egyfolytában, hogy pé-m van, de a doki szerint nincs.

Kép
elizabeth25
 
 


Igen, akkor babás volt. És mindezt úgy, hogy 3 évvel azelőtt 1 évig próbálkoztak a férjükkel és semmi.

A mostani párjábval első próbálkozásra összejött. És a volt férjének is egy másik nővel.
Szóval nem passzoltak, de akkor minden lelet pozitív volt.

Köszi Eli, ehhez elég, hogy mikor jött meg? Tényleg nem tudom melyik napot kkell számolni. Az én dokim azt mondja, hogy amikor rendesen megjön, dehát előtte sem csak barnázás volt, csak nagyon kevés.
Julcsi2
 


Monyo!
Tudom hogy leírtad a dokit,csak én később kérdeztem.
Eliza!Nem tudom mikor jön meg,ma vagyok a 19.napon.Múltkor 34.napra jött meg.

Kép
breni
 
 


Julcsi én onnan számolom, amikor megjön. Nekem az elején mindig kicsit van meg, az első nap, a második-harmadik erőssen, a negyedik-ötödik megint kevés.

Az gáz, ha nem passzoltak. Remélem nekünk nem lesz ilyen! Kicsit félek ettől, bevallom őszintén!

Kép
elizabeth25
 
 


Kép
Most beszeltem a baratnommel!Pozitiv lett a tesztje!
Mar a 2.babat varja,miota nekunk nem sikerul.Kép
A nagy most 17honapos,o meg 7hetes lehet.
Nagyon letortem most!Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Breni, de az utolsó mensid mikor jött meg, hányadikán?

Igen, Julcsi, a b.nete-s számolónál elég, a babaszobásnál nem.

Ancsa, nem mondod! És a második babával mióta próbálkoztak?

Kép
elizabeth25
 
 


A nagy elsore sikerult,most meg masodjara,ugy hogy meg szoptat is!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Eliza megyek ebédelni.
november 13.-án jött meg.

Kép
breni
 
 


Ancsa, ne keseredj el, inkább adjon erőt!
mióta próbálkoztok? Dokinál jártatok már? Bocsánat a kérdésekért , de nincs időm visszakeresgélni!

Nekem a környezetemben nagyon sok mindenki lett babás, mióta mi próbálkozunk. Meg kell tanulni örülni neki. Nekem mindig új reményt ad, azért persze egy picit irígykedek
Julcsi2
 


Ancsa a második próbálkozásra összejött nekik? Hát ezek hívják mázlistáknak! Mi meg itt szenvedünk. :-(
Ti amúgy hogy álltok a babaprojecttel?

Kép
elizabeth25
 
 


Breni neked azt írja a kalkulátor (hogy ha most nem jönne meg, akkor...), hogy a fogamzás időpontja nov. 27, a szülés várható időpontja augusztus 20.

Most nézem amúgy, ha Breni neked meg Julcsinak meg nekem is sikerülne, majdnem egyszerre szülnénk! DE szép is lenne. :-)

Kép
elizabeth25
 
 


És nekem mit írt Eliza?
Julcsi2
 


Julcsi!
Mi 2003.10.ho ota probalkozunkKép!
Nekem mar nem tud erot adni.Olyan sokaknak sikerult azota a kornyezetemben,es sok mar meg is szuletett!Most is sokan vannak korulottem akik kismamaik!Szornyen erzem magam,hogy nem tudok orulni a boldogsaguknak!SZEMET VAGYOK!!!
De nem tudok mit csinalni!Nagyon elfogyott mar az erom hozza!
Doki ugyileg:Hetfon megyek UH-ra hogy a clostitol lett-e PÉ-m!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Már feljebb írtam, de bemásolom. :-) :"ulcsi neked ha most nem jönne már meg, ebben a hónapban, akkor nov. 30-ra teszi a fogamzás időpontját, és augusztus 23-ra a szülést. :-) Tök jó lenne, ha mind a ketten megbabásodnánk, mert akkor két hét különbséggel szülnénk!"

Ancsa, hát az már jó sok idő, már két éve akkor. Elhisze, hogy belefáradtál és hogy már kivagy akadva, de nem szabad feladni! Hallod? Nem szabad!

Kép
elizabeth25
 
 


Ancsa!

Igen megértelek! Nem vagy szemét, ezt nagyon nehéz feldolgozni, valószínűleg nem volt így ez a próbálkozások elején.
De akkor úgy tűnik megtalálták a problémát: nem volt Pé-d. De mostmár lesz, mert orvosolják.
Ne keserdj el. Ma már mindenkinek lehet gyereke. Vagy így vagy úgy, de az lebegjen a szemed előtt, hogy úgyis lesz!

Nekem is rá kellene szánnom magam, hogy kederítsük mi a probléma. Az meggyorsítaná a dolgokat.
Julcsi2
 


Julcsi, lehet, hogy semmi bajotok sincs, csak egyszerűen még nem jött el a ti időtök! A barátnőmék egy évig a másik másfél évig próbálkoztak. Nem is mentek orvoshoz, mert tudták, hogy azok mindenfélét összebeszélnek, aztán elhitetik az emberrel, hogy nem lehet gyereke és kész. :-( Igy jobb híjján próbálkoztak tovább, és sikerült! Azthiszem mind a kettőjük úgy volt együtt a párjával, hogy heti 2-3 alkalmat, többet nem, de volt olyan, hogy egy héten csak egyszer. A másik fele, hogy pont mind a kettőnek akkor jött össze, amikor tök keveset voltak együtt az adott hónapban. Úgyhogy nem elkeseredni lányok! Nemsokára itt a JÉZUSKA! :-)

Kép
elizabeth25
 
 


Köszi Eli, az valahogy kiesett. Kép
Julcsi2
 


Semmi baj, leírtam mégegyszer! :-)

Kép
elizabeth25
 
 


Betti,
valamiért tegnap aszittem csütörtök van...Kép Holnap dobj léci egy smst! Kép Jól halad az új srác? Muszáj neki! Kép

Ancsa,
ne legyél szomorú!!! Kép

Incike,
nyugtasd meg a párodat, hogy ha tényleg szülsz, arra fel fog ébredni! Kép Szorítok!
potter_76
 
 


Szia Potter, híreim vannak. :-)

Kép
elizabeth25
 
 


Eli?
A fentieket olvastam.
potter_76
 
 


Akkor jó. Madj 7.én folyt köv. :-(

Kép
elizabeth25
 
 


Eliza!
November 27 azért nem jó mert nem 28 napos a ciklusom,de mivel rendszertelen nem tudom mikor van pém.Idáig nem éreztem,mintha most érezném de nagyon gyengén,lehet nem is az.Mindegy!

Kép
breni
 
 


Na itt vagyok!Kicsit jobban vagyok marKép!

Angel,Kata,Kriszti....!
Hol vagytok ma???

Editke!
Jo sok munkad lehet ha nem jelentkezel!Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Latom nincs senki!Kép
Mennem kell!Holnap jovok!Tovabbi szep napot mindenkinek!!

SZIASZTOK

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Én itt vagyok!Csak nem tudom mit írjak.Kicsit most szomorú vagyok,hogy szerintem ebben a hónapban sem lesz baba.De mindig csak ilyenkor vagyok ilyen mikor látom(hallom),hogy nektek sem sikerül,ez olyan szörnyű!!

Kép
breni
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?