Új privát üzeneted érkezett!

ráadás,mert Rozi sem hiányozhat a talis képekrőlKép
Ilyen csinos volt Ro isKép
Kép
Gyerkőcök nagy munkábanKép
Kép
villes
 
 


sziasztok!
gyorsan bekukk. LÁnyok! a díszeket sajna nem én csináltam , de jó is lett volna Kép csak azért küldtem hogy nálunk ilyen a hangulat Kép a dicséret nem engem illet Kép
Boldikám jól volt ma a helyzethez képest végig hőemelkedése volt egyszer volt hogy nem volt neki kb 3 órán át. Most ismét szökök fel a lázKép de remélem már a nehezén tényéeg túl van. .Mindenkinek aki drukkol értünk: KÖSZÖNJÜK!

Sietünk meggyógyulni és akkor ide is jövünk sűrűbben. Már ha hiányzunk!

Hüpikém mivel tartozom? Connie majd jelentkezem hol tudnánbk összefutni, jó?

Ildi : Marcipánnak drukkolok, jelentkezz feltétlen!!!

addig is puszi
Juszti és BoldiKép

Kép
juszti75
 
 


jók a talis képek!

Kép
juszti75
 
 

 
 

Babjag! Andornak nagyon boldog névnapot kívánunk!
Kép

Kép
juszti75
 
 


Sziasztok!

Ildi! Nagyon sajnálom, remélem, hogy Marcipánnak nem lesz epilepsziája! Szorítok nagyon!

Juszti! Nektek is jobbulást kívánok! Hiányoztak a mindennapi kis képeid!

Teszek fel egy-két új képet!KépKép

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Hüpi! Köszi a cd-t, nagyon jó! Küldtem egy másik üreset, mivel tartozom még?

Babjag! Boldog névnapot Andornak! Kép
És Andrisoknak is (Zitmi férje, ha jól tudom ?)

Vezso! Tengerpart, imádom! Alig várom, hogy jövőre már meessünk valahova. 2 éve nem voltunk sehol sem, már nagoyn hiányzik. Jövőre mindent bepótolunk! Értékelném a tengerparti babatalit! Építenének homokvárat, tök jó lenne! Kép

Mindenki, aki nem jött tegnap, nagyon hiányoztatok! Remélem, hogy a 20-i talin sokan leszünk! Kép

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Koszonjuk a Nevnapi gratulaciokat. Andor mindenkit puszil!!!

Elso nevnapja alkalmabol a kislegeny egy percet nem aludt, most kezd nyuglodni, megyek is, majd kesobb olvasok.

Tok jok a talis kepek.

En ma kreativkodtam.... IME (bar a foton a bordo inkabb piros a vaku miatt):

Kép
babjag
 
 


KépKépKépKép
Pár talis kép

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


A dec. 20-i talira mi is elmegyünk Grétivel, ha nem zavarunk... Eddig még egyszer sem voltunk, és nem tudom hogy örülnétek-e nekünk. Szóval mi is ott leszünk, hacsak nem leszünk betegek Kép vagy ha valakinek kifejezett ellenvéleménye van ez ellen. Kép
Látom most is sok a kis beteg, minden kis manőnak jobbulást kívánunk Kép
Tegnap azért nem voltunk, mert Gréti tegnap délelőtt kapta az agyhártyagyuszi oltást Kép Kép de jól viselte Kép

Patri,
Sajnos tudom, hogy kis vőlegényünk nem lesz ott, de ígérem Gréti is hűséges marad az ő Bátorbeni-jéhez. Kép

Babjag,
Boldog névnapot Andornak. Hogyan ünnepeltek???? Kép

És boldog nénapot mindenkinek akinek az elmúlt 1 hétben volt, mert addig nem voltam Kép Kép

Akiren
akiren
 
 


Nézzétek!!!!

Ott fenn!!! Az a két kis fogacskám már kinőtt Kép

Gréti

Kép
akiren
 
 


Villes!

Engem erdekelene a szalveteas link!!!1

Bj
babjag
 
 


A 20-i talalkozora mi is benevezunk! Andor es En, bar Andor meg nem tud olyan szepen ulni mint a tobbiek, de legalabb megnezi, hogyan is kell.

Akiren! A nevnap unneples majd jovo heten lesz. Aposom Andras, nekem meg DEC 5 a szulinapom, es akkor lesz nagy csaladi banzaj!!!

Bar meg egy talalkozora sem tudtam elmenni, van egy otletem az ajandekozasra, ha szeretnetek ajandekozast 20-an. Otlet: Mindenki visz egy ajandekot az "ismeretlen ismerosnek" es letesszuk Vezso altal hozott kis fa ala, es biggyesztunk ra szamokat. Es utana mindenki huz egy szamot egy kalapbol (vagy valami masbol). Igy mindenki kap ajandekot! Kicsit olyan mintha neveket huztunk volna, de hat azt nem lehet ebben az esetben. De szerintem ha nincs ajandekozas akkor is tok jo karacsonyi hangulatot lehet csinalni.

Meg egyszer koszonjuk a nevnapi gratulaciokat, annyira jo, hogy ennyi embernek eszebe jutottunk!!!!

udv, BJ

jol ellevelezgetek itt magammal...
babjag
 
 


Na én is itt.Kép
Enyém gyerek sem aludt délután, ezért felvittem a 6.-ra, ott jól eljátszott 10 hós lánnyal és 4,5 éves öccsével. Jól elfáradtam agyilag.Kép De kell az edzés, ha több gyereket szeretnék.KépKép Ma volt először, hogy a totyisok tényleg játszottak, az egyik elmászott, majd gajdolt valamit a másiknak és kacagva várta, hogy az utolérje, aztán mászás tovább.Kép

Most a citromkarikák száradnak a radiátoron. Gőzöm sincs mit fogok kreatívkodni.Kép Ha semmit, akkor is napokig jó illat volt a lakásban.

Connie,
"örülök" hogy nem csak én érzem, hogy olyan most Ákosom mellett, mintha valaki egy folyamatos gyorsreakciós tesztet végeztetne velemKépKépKép Õszintén megnyugodtam, azt hittem, hogy bennem van a hiba. Most már kezdek helyrerázódni, kb. 3 hát alatt alkalmazkodtam. Ezért nem is bírtam írni sem egy időben.Kép

Kép

Kép
vizimano
 
 


Vezso
Rozi nagyon csinos volt ámKép

Blanka meg egy tündér a képeken.

Jusztikám nagyon drukkolok,hogy éjjel minden rendben legyen.Képígy ni hess betegség

Vizimanóalig várom,hogy Maja is játszon más kőcikével,édesek lehetnek.KépJó illatt lehet nálatok.

Akiren
Grétire úgy vigyorgott Maja mint a tejbe tök.

Annyira fáj a szívem babakarácsony

na jó éjt
Kép
Timurr
Vendég
 


Villes
Engem is érdekelne az a szalvétás link!

Juszti,Dóri
Nem taroztok semmivel csak üres cd-kel. Mi itt topik társak tarsunk össze. Ki ezt tud, ki azt tud készíteni, ért hozzá. Ezt most én csináltam. De ez tök jó, hogy szinte itt minden "hivatás" megtalálható. Gyógyszerész,idegenvezető,ügyvéd/Vizimano férje/,villanyszerelő,....cukrász...Ez utóbbi én lennék. HIHIKép

Connie
Nagyon tetszett a kép amit beszúrtál. A férjem úgy nevetett rajta, hogy rákellett szólnom, hogy halkabban, mert Ádám alszik!Kép

Patri
Tényleg én csináltam! Brühühü. Nem látszik rajtam , hogy ilyet is tudok?Kép Akkor el kell mennem fodrászhoz (is)Kép Beni lába hogy van?

Vizimano
Az én fiam is turbófokozatera kapcsolt mászásügyileg, és mindenhol fel akar állni. Tudom a te Ákosod már áll a tévéállványnál. Nagyon résen kell lenni ezek után.

Szilvi
hüpi
 
 


Kép

Connie
Hasonlóképpen bűvölte el Ákosodat Caramel zenéje. Bár ő itt éppen rádiót hallgat.
Kicsit mocskos is vagyok, mert anya spenóttal etetettKép
hüpi
 
 


Hüpi,
Kipróbáltam az Enyát is, ha már itt van megőrzésre, gondoltam hátha elálmosítja, de tisztára felpörgött tőle.Kép

Vizimanó,
Itt van ugye a mászás, ami folyamatos ugrálást igényel részemről, aztán a napi takarítás, hogy ne a koszban másszon, most már napi 2x "főzök" neki, órákig tart felöltöztetni - nekem ez így hirtelen sok lett.KépPláne, hogy alapban lusta vagyok - csak újabban nem engedhetem meg magamnak.Kép Kell egy kis idő, mire felveszem a ritmust.Kép

Eddig lakberendezést tanultam, péntekre tudnom kell mindent, amit eddig vettünk. Barátnőm lakását meg - amit tegnap néztem meg - úgy elszúrta egy hivatásos lakberendező, hogy nem is tudom, hogy fogom majd helyrehozni. Barátnőmnek mégse mondhatom, hogy kezdje előlről a festetést. Az az agyament nőszemély (a lb., nem a barátnőm) festetett az ajtó tetejének magasságában körbe egy jó vastag ronda sötétbarna csíkot - ami az összes szempont szerint, amit a színekről tanulok, nem illik oda.Kép De ha sikerül ellensúlyozni a dolgot, akkor nagyon jól mutat majd a portfóliómban.Kép
(Barátnőmnek meg nem akartam az orra alá dörgölni, hogy nem kellett volna akkora sznobnak lenni, hogy engem nem kérdezett meg, mert én még csak kezdő vagyok, hanem ezt az ismerősét, akinek okj-s diplomája van.Kép Hú, de rosszmájú vagyok ma.Kép)

Ti szilveszterkor mit fogtok csinálni? Nekünk kinéz egy jó kis tévénézős szilveszter. De legalább napközben jó lenne valami ünnepi hangulat házon kívül (itt nem a babakocsiba hajigált petárdákra gondolokKép).

KépKép
connie
 
 


Babjag és akit még érdekelnek szép szalvéták
a link:
http://www.kreativhobbi.hu/shop/index.php?cPath=22&osCsid=eb086ff31d3f10e678404d 29a4157200

Virág
villes
 
 


Én meg képeslapos linket teszek fel ide:
http://gportal.hu/picview.php?prt=56939&gid=648709&index=1 , a karácsonyiak is ott vannak, a húsvétiak után.
Egy ismerősöm tervezi, gyártatja, árulja őket, igaz, nem a neten de ha van itt aki venne -aj, na azt meg nem tudom, mennyi egy, de megkérdezem - akkor össze tudjuk hozni.Kép

KépKép
connie
 
 


Babjag
Nekem tetszik az "ismeretlen ismerős" ajándékozós ötlet.Lányok???
Jó lesz megismerni titeket is,meg Akirenéket is!Nagyon kiváncsi vagyok!

Akiren
Húú,tényleg nem semmi Gréti fogazata!Ilyet még sose láttam,nagyon egyedi a kis manóKép

Hüpi,Babjag
Erről a linkről én tegnap rendeltem,még nem tudom,h kihozzák e és ha igen,mi lesz a csomagban.Meg az is kár,h 1800ft alatt nincs kiszállítás,így rendelni kell még jó pár dolgot-mondjuk nekem úgyis kellett más is.
V.
villes
 
 


sziasztok! Boldi nem volt lázas éjjel, kis hőemelkedés volt! Timurrkám, jól dolgozott a kis betegséget elfújó tündérke Kép Most reggel is csak hőemelkedés van. Viszont pisit nem sikerült gyűjteni a zacsibaKép fiús anyukák aki már csinált ilyet: hogy kell????? Én hiába ragasztottam a kukira nem ment bele semmi Kép

Connie! Én máris vevő vagyok a lapokra! És nem csak karácsonyit rendelek. Majdnem mindből. Mi a módja ? nagyon tetszenek.
Mégegyszer köszi a tegnap esti gyorssegélyt.
Hüpi! Köszi mégegyszer küldöm vagy viszem a cédéket!
Akiren: Gréti nem semmi ezzel a kis fogazattalKépegyedi az biztos.
J.
Kép Most hogy dec 1 lett tisztára rámtört a karácsonyi fíling

Kép
juszti75
 
 


Hüpi elfelejtettem írni Ádi mennyire helyes ezzel a fejhallgatóval KépKép

Kép
juszti75
 
 


Juszti
De jó, hogy Boldi túl van a nehezén és már nincsen láza. Reméljük, a hőemelkedése is ilyen hamar elmúlik, és újra egészséges lesz.

Szerintem is jó ez a fajta ajándékozás ötlet. Mi a baráti társaságban már évek óta e szerint a rendszer szerint ajándékozzuk egymást.
Csak azt kellene megbeszélni, az anyukáknak vagy a babáknak legyen ajándék, és kb milyen értékben.
Mi, terveink szerint, megyünk 20-án.

Virág
Mi van akkor, ha az ember nem tud 1 500 ft értékben rendelni szalvétát, akkor hogyan lehet hozzájutni. Megnézve a szalvétákat nagy kedvet kaptam én is hozzá.

Na, megyek dolgozni, és egyszer majd a képeket is felrakom.
pviki
 
 


Sziasztok!
Nem tudok feltenni képet Kép A talis képeket már kedden is próbáltam és a feltöltést nem fejezi be a babanetes program.... Nem tudom miért. Volt már Nektek ilyen?

A tengerparti talira most menjünk!!!!!!
Kivagyok, Rozi nem alszik megint éjszakánként, egész héten így volt, mostanra kezdem elveszíteni magamat már...Nem vagyok képes 2-3 órás alvással ellátni a dolgokat KépKépKépKépKép
SEGÍTSÉG!!
Olyan rossz így Kép

Ennyit rólam.
Majd összeszedem magamatt valahogy.
Vezso
vezso
 
 


Hüpi,
Ádám nagyon aranyos a fejhallgatóvalKép

Akiren,
Gréti fogazata tök jó, nekem nagyon tetszik.Kép

Lányok,
akkor nem vagyok egyedül akit kipurcant a gyereke. Az enyém újra fogzik, most a felső kettesek és az alsó 3-sok jönnek.KépKép Minden pelusban kaki, hirtelen nyürrögések.Kép
A ti gyerekeitek csinálnak olyat, hogy úgy tesz, mintha puszit akarna adni, aztán jó alaposan megharap? Ákos rendszeresen gyakorol így.Kép

A legújabb trükkje, hogy mászás közben is hurcol magával ezt-azt. Na de hogyan? A szájában fogjaKépKép Még nem tudtam lefotózni, mert mindig gurulok a nevetéstől.Kép

Húú, most jutott eszembe, hogy tavaly gyártottam egycsomó ablakdíszt. Azoknak vhol lenniük kell! Megkeresem őket.Kép

Juszti,
sajnosszerencsére nincs tapasztalatom a pisigyűjtésben.Kép

Kép

Kép
vizimano
 
 


Vezso,
úúgy szeretnék segíteni. Sok sok együttérzést küldök. Tudod mit? Küldd el Rozit hozzánk, vagy hozd el, én elpesztrálomKép 2-ig a férjem úgyis fenn van, ha én lefekszem 20-kor, akkor 2-től meg én vigyázok rá! Na mit szólsz? Hozd el a többieket is, kergethetik a kutyát, te meg aludhatnál.KépKép Ezt nem viccből mondom.KépKép Kb. 4-5 nap alatt ki is pihennéd magad.Kép

Kép

Kép
vizimano
 
 


SziaSztok!
Vezso
Nekem Balázs pfff hosszu ideje nem alszik jol éjjel,gondolhatod milyen vagyok nappal!!Ráadásul mellette a két nagy fiut szemmel tartani a suli miatt...szoval nem könnyü.Azért nem tudok ide sem jönni gyakran,mert nulla energiám van.KépKépKépKép
Pedig tök szeretek itt olvasgatni,nagyon sok jot,és érdekeset olvasok nálatok.
SZÓVAL EGYÜTTÉRZEK VELED,és nagggyon irigylem a joalvo babucik anyukáit!!

Sziasztok:KingaKép

Kinga
skinga
 
 


Sziasztok!

Nekem is borzalmas éjszakáim vannak, mostanában mindkét kislány ébred már, ide-oda cikázgatok köztük. Viola azt kéri, hogy maradjak mellette éjszakára is, mert ő fogni akarja "ejősen a pici ujjamat". De sajnos nem tudok ott maradni, mert Virág is szopizik kb.3-4x éjszakánként.
Képzelhetitek, reggelre hogy nézek ki...

Dóri,
köszönöm, hogy eszedbe jutott az András-nap, továbbítom a férjemnekKép!

Vezso,
nagyon érdekes a férjed munkája! Jó lenne, ha ti is tudnátok utazni vele mindigKép! Addig marad a képzeletbeli tengerpart...

Connie,
mi is gurultunk a röhögéstől a férjemmel a Sanyis képen, hát igen, ez a magyar munkásokra is nagyon jellemző: 1 dolgozik, 10 nézi...

Juszti,
Boldi hogy van? Nemsokára meggyógyul, meglátod!

Tegnap Andrzejki (András-nap lengyelül) alkalmából húztunk cédulát - ez egy népszokás, Varsóban tanultuk:a lengyelek is csinálják, nemcsak a magyarok, azóta minden évben húzunk -, amely megmutatja, mi várható a jövő évben. Én pénzt húztam, remélem megütöm a főnyereményt a lottónKép. A férjem előléptetést, és Viola is pénzt húzottKép. Gazdak nők leszünkKépKép...
Ünnepeltünk is, nagyon örült a férjem az ajándékoknak. Ruzicsky almatortát sütöttem neki, vaníliapudinggal fölturbózva, nagy sikere volt. Viola leette róla az összes pudingotKép.

Ma vendég kisfiúk jönnek Violához, holnap pedig az iskolámba - ahol tanítottam - megyünk a lányokkal Mikulásozni.

Igyekszem gyakrabban jönni, mert hiányoztok. De esténként már Viola altatásába belealszom, olyan fáradt vagyok a kialvatlanságtólKép.


Sziasztok: Zitmi
zitmi
 
 


Sziasztok!

Babjag: Andornak boldog névnapot utólag is!

Zitmi: Férjednek is boldog névnapot utólag Kép

Ildi: Tibinek boldog szülinapot Kép Hány éves (ha nem titok)? Kép

Kingu: 10 pontból 3 pontos lett a múltkori zh-m. És 2 zh-ból kell elérni 12 pontot minimum. Ez azt jelenti, hogy a következőt 10-ből 9 pontosra kell megírni, ez lesz jövő héten szerdán. Úgyhogy tanulok mint egy félőrült.
Tegnap is zh-t írtam, és jövő héáten pénteken is fogok még a szerdain kívül is.
Ezenkívül a hétvégéig 2 kötelező programot is le kell adni. Szóval nem unalmas az élet.
Te hogy birod?
Én néha kezdek kipurcanni.
Gréti egyre több törődést igényel, nem nagyon hatja meg hogy nekem tanulnom kéne.

Weszter: LucaZsófi nagyon ügyes Kép Meg te is. Meddig lesz ilyen hajtás?

Babák nagyon aranyosak! Ahogy írok, Skinga Balászkája mosolyog rám Kép (az az utolsó hsz)Mindig vissza kell, hogy vigyorogjak Kép

Mi szombaton elkezdtük a hozzátáplálást. Tegnap 50 gramm répa+krumplifőzeléket megevett Gréti. Lehet evett volna mégm, de nem volt több Kép Ma már krumpli+almafőzeléket fog kapni picit.
Nagyon jól fogadta az új kaját.
Sima almát is adtam neki már párszor de csak épp egy hatod kiskanálnyit. Arra olyan pofákat vágott, hogy hihetetlen, az nem jött be neki. Pedig finom, édes alma volt.

No megyek főzni, takarítani, tanulni, és a többi.

Bea

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


Sziasztok Kép

Vizimanó
Olyan kedvesek a soraid. Köszönöm. KépKép Azért elcsodálkoznál, ha beállítanék pár bőrönddel Kép
Rozi nem harap, csak csapkod, néha igen fáj...Meg kiütötte a kezemből a kaját is minap Kép A díszítést nekem is el kell kezdenem a házban. Ákosra kíváncsi vagyok, ahogy mászva cipeli a dolgokat a szájában Kép Nem tudod miért nem tehetek fel képet? A babanetes program nem teszi be, a gépünk ok.

Timurr
Köszönöm a dicséretet Rozi nevében. Kép És a tengerpartos képeket is, a koktélozást meg megejtjük egyszer, tuti. Bár, ha most koktéloznék, el is aludnék tőle menten. Van olyan koktél pl hogy "Szex a tengerparton" (Sex on the beach) Kép, meg durvább nevűek is, most le sem írom...Kép Mivel szeretsz koccintani? Ha olyan alkalom van? A top kedvenc italra gondolok, alkoholos. (Nekem pezsgő, bármilyen jöhet, 1x egy olyan gigaméretű Martini pezsgőt szeretnék kapni Kép)

Zitmi, Skinga nagyon sajnálom, hogy nem alszotok Ti sem...Már kipróbáltatok mindenféle praktikákat? Nekem már semmi ötletem nincs, végigzongoráztam az összes lehetőséget, ami csak eszébe juthat egy anyának, de nem értem, miért nem tud jobban aludni Rozibaba. Már egész beletörődtem a helyzetbe, de Rozi elhúzta előttem a mézesmadzagot, mert ugye pár hétig jól aludt és most megint visszatértek a rossz éjszakák.

Azért már tudok kicsit mosolyogni...Felhívtam pár barátnőmet terápiás célból, ugyan hegyekben áll itthon a csinálnivaló...Csak rosszkedvűen és fáradtan semmi sem megy úgy, mint kéne...
Pedig ma dec elseje van. Díszeket a lakásba még ma felteszek, mert még semmi karácsonyi dekor nincs elővéve. Már becipeltem a két nagy dobozt a melléképületből és ma elkezdem a díszítést. Hátha ez a kedvemet is jobbá teszi majd.
Az a baj, hogy ilyenkor elbizonytalanodom mindenen, hogy pl kell-e nekem ez az esküvőszervezés dolog, meg mindenen kételkedni kezdek, hogy jól csinálom-e. Az önbizalmam elment vhová messzire...(Biztos nyaral a tengerparton Kép)
És Ti is aranyosak vagytok itt, bár Mindenkit sajnálok, aki egy cipőben jár velem. Valami sovány vigasz mégis, hogy nem vagyok evvel egyedül.

Zitmi És Mindenki!
Jó ez a húzás, hogy kiderül mi lesz jövőre...Bárcsak valami nagyon szupi dolog lenne nekünk. Az idei év olyan sorsfordulós volt nálunk, sok változással, születés és halál, öröm és üröm egyaránt volt benne. Így év vége felé szoktam amolyan elszámolást csinálni magamban, elgondolkodom, milyen is volt ez az év, mit szeretnék a következőtől...Ti szoktatok ilyet csinálni? Idén pl mindenképp a pozitív oldalon van, hogy megismertelek Benneteket itt a topikban. Eddig még semmilyen fórumon nem írtam, csak itt, és örülök, hogy regisztráltam anno májusban. A negatív oldalon van, hogy néha úgy érzem nem vagyok magammal jóban, nem tudom értitek-e. Nem vagyok elégedett, tépelődöm, meg ilyesmi. Ez normális? Kép

Lányok, legyen ez körkérdés: Milyen volt a 2005-ös évetek? A családnak és Nektek személyesen, olyan lett-e, amilyet vártatok? Mit szeretnétek jövőre, illete mi várható? Bármit lehet írni, nemcsak tárgyi dolgokat.
Vezso
vezso
 
 


Szia Jégvirág!!! KépKép
Már olvastam a múltkor, hogy senki nem hiányolt Téged, én biztos, hogy nagyon hiányollak, bár nem írtam semmit.
Örülök, hogy a szállodás talin megismertünk Benneteket KépKépKép
Gréti nagyon ügyes a hozzátáplálással Kép Miket csinál egyébként már? Fogakkal hogy álltok? És az alvással?
Azt meg el tudom képzelni, hogy milyen nehéz lehet a baba mellett tanulni, eleve másfelé kell figyelni, emmiatt nehéz koncentrálni. De ügyes leszel és megoldod a zh-t, a következőt, biztos így lesz!!!! KépKépKépKépMiről kellett írni a múltkori zh-t? Biztos vmi jó nehéz anyag.
Nálunk az van, hogy Rozi pont akkor kezd pl sikítozni, amikor vkivel tárgyalok telefonon, így aztán elég nehéz figyelni ... És pont akkor esik el a járókában is, persze Kép

Megyek, eszem valamit, Rozi elaludt, én meg még nem is reggeliztem.
Pusszancs: Vezso
vezso
 
 


Bea!
Köszi Tibi nevében is! Kép
Amúgy 33éves! Kép
Ildi

delfinke
 
 


a kis beteg köszöni jobban van és küld is egy képet bizonyítékként Kép

Kép

Kép
juszti75
 
 


Vezso,
jó ez a körkérdés! Nekem nagyon fontos volt az idei évem, megszületett a fiam - szerintem a legcsodálatosabb lény a Földön - most lettem 30 éves, most van, hogy 15 éve élet Mo-n, most ismerem a páromat 10 éve, most volt az 5. házassági évfordulónk.Kép Lehet, hogy az 5 év valami számmisztikai izébizé nálam?Kép A szül dátumomban is a 05.05.KépKép
Komolyan szólva: felnőttem, anya lettem, rózsaszínnek látom a világot, közben pedig tépelődök, nem mindig találom magamban a helyemet. Tudom, hogy ez azt jelzi, hogy valamilyen változásra van szükség az életemben, csak nem tudom, hogy pontosan mi az. Ezt szeretném kikutatni minél előbb. Fő célok: még sokkal empatikusabban hozzáálni az emberekhez, nyitottabbanak és optimistábbnak lenni.Kép És amit nagyon nagyon szeretnék a jövő évben, hogy megfoganjon picimanóKépKépKép
Anyagiak nem érdekelnek, mert amire kell, arra van, és mindig lesz valahogyan. Tudom, ezen többen felkapják majd a fejüket, de ezt úgy értem, hogy a törlesztést, rezsit ki tudjuk fizetni, kajára van pénz, az meg, hogy a többi izékre mennyi jut, az nem annyira releváns. A boldogság nem ettől függ.Kép
Most hirtelen csak ennyi jut eszembe.

Juszti,
örülök, hogy Boldi jól van.

Zitmi,
remélem meglátogatnak benneteket az álommanók.Kép Nagyon együttérzek veletek, bár én inkább csak hallgassak, mert Ákos 10-12 órákat durmol egyben éjjel.Kép

Kép

Kép
vizimano
 
 


Juszti
Éljen, éljen, a kicsi fiú hamar meggyógyul akkor!! KépKép

Vizimanó
Jó ez az 5-ös számmisztika, tényleg sokat előfordul nálatok. Nálunk az az érdekes, hogy a lányaim 8-12-16-án születtek, mindegyik szerdán.
Amúgy pedig a gondolataink hasonlítanak, kivéve, hogy ne jöjjön most hozzánk még egy picimanó. Kép
Anyagiakban is teljesen így gondolom én is. Különben is, ha egészségesek vagyunk, akkor csak lesz minden vhogy,nem?

Rozi egyébként az előbb mégsem aludt, illetve csak kb 7 percet, aztán ordított egy órát, végre sikerült elaltatni. Előtte volt pelluscsere, ivás, evés (nem nagyon kért semmit), meg ringatás...És még nem ettem azóta se, de már nem is vagyok éhes. Csak a fejem fáj ...és már mehetek is a suliba a lányokért 2-re. És semmivel sem végeztem ma...Kép Agyi tevékenységre meg nem is vagyok alkalmas...

Patri
Kérdezted a sebet, Zsófinak van, és gyógyul, a varratokat kiszedték és most már én is átkötözhetem itthon. Jobb is így, mert megy holnap két napra az osztállyal Mikulásozni az Anna-völgybe. Csak ne legyen újabb sebesülése.
Pici fiad most hogy van? És Kispatri, várj a Karácsonyt?

Megyek öltözni.
V
vezso
 
 


Jaj Timurrkám, itt a nagyo izgalomban elfelejtettem írni mennyire helyes Maja a kis köntösében. És a fürdőzős kép is cukiKép hogy tartja a kis lábujját KépKép

Kép
juszti75
 
 


Jaj Timurrkám, itt a nagyo izgalomban elfelejtettem írni mennyire helyes Maja a kis köntösében. És a fürdőzős kép is cukiKép hogy tartja a kis lábujját Kép

Kép
juszti75
 
 


Hüpi
Ádám kishelyes pasikaKép

Juszti
nagyon édes Boldi babaKépés úgydeúgy örülök,hogy gyógyulgat

Vezsó drágaKép
amikor kérdezted milyen koktélt innák,egyből akartam írni,hogy sex on the beach,mert hát arról már hallottam,de még nem ittam,nem tudom mi van benne(és mi benne a sex?na meg a tengerpart),tehát nem flancoltam.
Koccintani:pezsgőőőőő én isKépMeg martini,meg baiylis hú ezt nem tudom,hogy kell írni.
drukkolok,hogy éjszaka jól aludjon ez a Rozi lányKép
És hogy vigyázzon Zsófi magára,mondjuk most biztos kicsit majd jobban figyel.
Ráseránts én se csináltam ma semmit,délelött nem volt áram,pedig istenbizony vasaltam volna,most meg már nincs kedvem.

2005.
szültem:kellemes,egyáltalán nem megrázó élmény volt (a kórház annál inkább).Föld felett repkedtem és agymosáson vettem részt.Most kezdem magam ismét nőnek is érezni magam (ebbe besegít egy jó (drága) parfüm és pár csini ruha).Szóval csak pozitív a multkori családi esetig,aztán ott átértékelődött MINDEN,itt soha nem leszek maradéktalanul boldog,én nem felejtek.DE pozitív oldalra billeg a mérleg,mert a kislányommal való boldogságomat semmi és senki nem fogja tönkre tenni,mert nem tudja.
Anyagilag csőd,főleg miután a páncálunk lemerült a kulcsok meg nincsenek meg.
Achtung,Achtung
jövőre:fogyókúra,fapofa
Kép
mit szóltok?
Timurr
Vendég
 


Juszti drága vagy:-))))))))))))))))))))))))
Vendég
 


ez kimaradtKép

Kép
juszti75
 
 


SziasztokKép
Timurr
Hmmm,ez a kapcsolós modell klafaKép Ma éjszaka is óránként keltünk,végleg fél 7kor,brühühü,megint vehetem elő a zombiklub tagságimKép

Ildi
Mi is boldog szülinapot kívánunk a párodnak!!

Pviki
A cég honlapján ott van vhol az üzlet címe,ha jól emlékszem nem Pesten vannak,de most nem tudom megnézni,esetleg személyesen el lehet oda menni és megvenni a szalvétákat.Sajna nagy betűkkel kiírták h 1800 ft alatt nem éri meg nekik kiküldeni a csomagot a postaköltség miatt.Kár h nem előbb kérdeztelek meg titeket,megrendelhettem volna nektek is amit kértek és elvittem volna a talira,ti meg darabra kifizetitek.Most már mindegy mert 2 napja leadtam a rendelést,de talán nem hülyeség összefognod esetleg Babjaggal és Hüpivel,hárman-négyen könnyebb elérni az 1800as árat és aztán személyesen rendezitek.Más ötletem nincs.

Juszti
Nagyon örülök,h szívem csücske jobban van!Drukkoltunk nagyon,h meggyógyuljon!!

Tegnap Vince elorozta a nagyapja kalapját
Íme,Don(Corleone) Vince:
Kép
És tegnap este Vince úgy döntött,ennyi sok sok hónap után megnézi már az ágya szélén lakó macicsaládot..:és felálltKépmost először!!
Kép
A nagy produkció után édes volt a pihenésKép
Kép
Most mennem kell,bocs h nem reagálok másra.
Virág
villes
 
 


Viki
Nem bírtam ki megnéztem a honlapot.Jól emlékeztem,Esztergomban és Dorogon vannak az üzletek.De a Kálvin térnél,az Üllői útnak annak a szakaszán 3 ilyen kreatív hobbi bolt is van,sőt egy kreatív játék nevű bolt is,nagyon jó a kirakata a kocsiból mindig megbámulom,remélem egyszer eljutok oda is,a kirakat alapján érdemes.De biztos felétek Budán is vannak ilyen kreatív boltok,ott is kell h legyenek szép szalvéták.
V.
villes
 
 


Sztem ha már babakarácsony,a babáknak kéne ajándékot adnunk.Vagy mindenki 2 ajándékkal jöjjön,két aprósággal,egy a mamáé,egy a babáé.
Már biztos h megyünk-hacsak le nem betegszünkKép,mert lemondtam a védőnőt tegnap.
Miért nem megyek már dolgomra???
Most már tényleg!
V.
villes
 
 


Szép napot!

Nekem mondjuk, nem túl jó. Blanka életében először taknyos lett. KépSzegénykém, nem tudta, hgoy mi a helyzet, csak szörcsögött egész éjjel, én meg porszívóztam a nóziját. A férjemnek becsípődött a dereka meg a nyaka éjjel, én meg semmit sem aludtam. Szóval ez van. MA egy kicsit jobb a helyzet, nem szipog egész nap.

Hát kb. ennyi gyorsan.
Vezso! Az évünk jó és rossz is. Január elején ,tesóm szülinapján meghalt apukám. Aztán jött az izgalom félig meddig jó/rossz hangulatban a szlülésig. Aztán a baba. Ami viszont csúcs. Tesómék először kimentek Angliába, aztán meg hazajöttek, vettek egy házat meg egy kutyát, és most "elvileg" minden happy.
Hát igazából nem tudom, hogy mit kívánjak jövő évtől. Első sorban egészséget, aztán annyi pénzt, hogy sikerüljön az adósságainak visszafizetni. Meg erőt, hogy bírjuk még !
Hát kb ennyit. Esetleg év vége felé egy új bébi lehetőségét Kép

Vizimano! A kezem egész jól javul, elfogyott a bogyó, de vettem újat Kép

Juszti! Örölök, hogy jobban vagytok.

Jó ötlet a karácsonyozás! Én is örülnék neki! Csak szabjunk vmi pénzhatárt vagy ilyesmit! Vagy csiáljunk vmit?
Húúú megek,mert csajszi nyűgös.
Puszi Dóri

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Dóri,
annyira örülök!Kép Gondoltam hogy nem kamu ez a homeopátia, nekem eddig elég jól bejött.Kép

Nna mennem kell, randalírozó gyermekemhez, akit fél 2 óta próbálok meg visszaaltatni, most azt "játszuk" hogy betettem aludni a kiságyába. Csörögnek a rácsok, ahogy "alszik".Kép Ma még nem sokat aludt.Kép Pedig álmos, dörzsöli a szemét, és ásítozik, de aludni azt NNEMM!KépKép

Virág,
Vince nagyon ügyes, gratulálunk neki.Kép

Kép

Kép
vizimano
 
 


Sziasztok!

Délelőtt 3L-es csoportban voltunk, Ákos úgy lefáradt, hogy elaludt hazafele még a babakocsiban, végigaludta az autókázást, hazajövést, és még itthon a kanapén is szunyált 40 percet, nyakig overálban.Kép

Juszti,
a lapok darabja 150 Ft. Sztem az a legegyszerűbb, ha írsz egy mailt nekem, hogy melyikből mennyit kérsz, és jövő héten valamikor találkozunk, úgyis a cd-ket is vinnem kell neked, és úgyis kell mennem az Árkádba is.
Vagy ha ki tudtok menni az Iparművészeti múzeumba a karácsonyi vásárra, ahol most hétvégén gyerekprogramok is lesznek, meg lehet venni mesekönyveket, mondókáskazikat stb., ott is kint lesz a csaj - jó nagy már a pocakja neki is, könnyű lesz megismerni.Kép

Vizimanó,
Nálunk a puszi = egy jó nyálas arcszopizás.Kép Harapáshoz kevés a rendelkezésre álló fogmennyiség.Kép

Vezso,
Idei év nekem egyértelműen pozitív, hiszen megszületett a FIAM!Kép És úgy érzem, most találtam igazán magamra, az anyaság teljesen nekem való, és jó kis terveket is kovácsoltunk a jövőre nézve, a weblapot meg a szopis tanácsadást. Én már évek óta keresem, hogy mivel is szeretnék foglalkozni, és végre megtaláltam.Kép A jövő évre meg ugye azt szeretném, ha beindulna a weblapunk, elvégezni a szopis tanfolyamot, és befejezni a lakberendezőset. És le kell fogynom és némi izomerőre szert tennem, hogy újult erővel vághassunk bele a köv. terhességbe.

Óóó, szegény manóm összehányta magát.Kép Pedig gondoltam, hogy szopi után sok lesz a sütőtök, amennyit megevett, de azt nem, hogy ennyire. Érdekes, hogy csak színes kajákkal hányja meg büfizi le magát.Kép De most szegénykémnek orrán-száján jött vissza, sztem nem is jó rögtön szopi után etetni, ahogy ajánlják, legalább egy fél óra kell, mire leülepszik a tejcsi.

Timurr,
Jó ez a kép.Kép

Vezso, Zitmi, Kinga,
Sajnálom a nemalvós éjszakákat.Kép

KépKép
connie
 
 


Vizimanó
KösziKépEzek szerint nektek is olyan ágyatok van,ami csörög,amikor a gyerek "alszik" benneKép Nálunk múlt éjszaka sajna egész éjszaka csörgött-zörgött a "nagy" alvástól,bezzeg most!!Több mint 2 órája alszik.Persze ha lefeküdtem volna én is,20 perc múlva zörögtek volna a rácsok eljátszottuk ezt már egy párszorKép
V.
villes
 
 


Sziasztok!

Én meg már azt hittem, hogy mindenkinek jó alvó lett a gyereke, és csak Timurr és én küzdünk még a kialvatlansággal. Hát nem örülök, hogy Vezso, Zitmi, SKinga és Virág (ugye nem hagytam ki senkit?) is újra a zombik táborát erősíti. (Ahogy az apósom mondani szokta: "Más trippere az én kankómat nem gyógyítja" elnézést a hasonlatért.)
Nálunk is úgy van ám, hogy van 1-2 éjszaka, amikor már azt hiszem, hogy jó irányba változnak a dolgok (pl. volt olyan, hogy csak 10-kor és fél 4 kor ébredt), és aztán jön a feketeleves: újra felkel 5-6 alkalommal. És napközben meg persze pörög ezerrel (áll, mászik, pakol), nehogy már egy kis pihi legyen anyának. Szerencsére a napközbeni szundik visszaálltak (egy időben azokat is eléggé mellőzte). Ezzel kapcsolatban akartam már kérdezni, hogy kinél hogy van ez? Hányszor alszik még napközben a gyermek? Csak mert nálunk továbbra is 3szor (de. fél óra, dél körül 1 óra, du. fél óra). Normális ez?

Körkérdés: azt hiszem, mindenképpen pozitívan zárul a mérleg: megszületett Flóra, akire már annyira vártunk, és még annál is közelebb hozott minket, amennyire előtte voltunk, felépült a házunk, megjelent a férjem első önálló könyve és megkapta ezt az amerikai kiküldetést. A negatív oldalon a legnagyobb veszteség férjem nagyijának a halála. Az én nagyijaim már régen meghaltak, így az utóbbi 13 évben ő volt az én pótnagymamám is. És persze vannak kisebb dolgok (betörés a házunkba, a papám vállalkozása stagnál stb.), de tudom, hogy minden jóra fog fordulni nagyon hamar. Én már csak ilyen hurrá optimista vagyok Kép Most már csak azt szeretném, hogy a barátaim élete is rendeződjön: van 3 szingli barátnőm, akik nem divatból vagy választásból azok, hanem egyszerűen nem találnak társat maguknak (30 körül/felett járnak). Annyira szeretném őket is boldognak látni!

Virág: gratula Vincének a felálláshoz! Olyan édes, ahogy ilyen büszkén néz bele a kamerába!

Nagyon jó volt látni a talis képeket. Tündéri Gréti, Maja és a többiek, és nagyon örülök, hogy Boldi jobban van (eszem azt a mosolygós képit neki).

Kriszta

Itt megint ilyen jó idő volt/van, hogy nem kellett bundazsák, sőt volt olyan is, hogy egy kardigán elég volt.
Kép

Kép
KépKép
nebula
 
 


Ja, babakarácsony: sztem a babáknak vegyünk ajándékot, nekem úgyis olyan, amit Ákos kap, hogy kicsit kapom én is.KépEsetleg valami karácsonyi apróságot csinálhatunk egymásnak, vagy nem tudom. Mi pl. az előző munkahelyemen gyertyát vagy karácsonyfadíszt adtunk ajándékba ilyenkor. Összeghatár sztem is kellene, én olyan 500 Ft körül gondoltam, nem tudom, az sok vagy kevés, mit szóltok hozzá?

Virág,
Nagyon ügyes Vince, és nagyon büszke is volt magára, úgy látom.Kép

KépKép
connie
 
 


Connie: küldtem mailt.

Ja, és hogy jövőre mit szeretnék? Egészséget, vidámságot, nyugalmat. Annyi pénzt, hogy ne kelljen stresszelni miatta. A kislányomnak sérülésmentes világfelfedezést és fájdalommentes fognövesztést. A férjemnek rekorddöntést (fekvenyomás Kép, sikert a második könyvéhez és a konferenciáihoz, türelmet hozzám. Magamnak súlyvesztést, türelmet, jókedvet (mert ha nincs, az szegény családomra is kihat). Ja, és hogy nyáron végre találkozzam Veletek!

Kriszta

Kép
KépKép
nebula
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?