Új privát üzeneted érkezett!

Szerintetek ha 21.22.23 napon van pé-m, és 20.án együtt voltunk, akkor mikor kell még együtt lennünk? Ma vagyok a 23. napon.

Kép
elizabeth25
 
 


Nekem azt mondta hogy nem rossz de nem is jo!!!
KI ERTI EZT??

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa, a párom szerinte le kell sz....i az orvosokat, és együtt lenni amikor jólesik és kész. MERT belemagyaráznak az emberbe olyan dolgokat is, amik lehet, hogy nem úgy vannak, mi megy elhisszük. :-(

Kép
elizabeth25
 
 

 
 

Ancsa,
Nem kérdeztél rá konkrétan, hogy mit ért ezalatt, vagy mi a teendő?
Nálam azt mondta, hogy mivel a többi érték tök jó ezért kezelésre nincs szükség, ha nincs problémám. Ha mégis lenne, menjek vissza és nőgyógyász bevonásával kezelnének, valószínű egy kis adag ösztrogénnel kompenzálnák.
adi77
 
 


Ancsa,
bocsi most látom csak, hogy az régi lelet!Kép
adi77
 
 


Lányok meg új fáj a fejem, meg szédülök, mint állat. Örülök, hogy ha épségbe hazaérek a kocsival. Már reggel is egy kínszenvedés volt bejönni. Ez a rohadt nyavaja. :-(

Kép
elizabeth25
 
 


Talaltam egy levelet,remelem nem fog Szilvi haragudni erte hogy bemasolom ide is!!MI IS AGGODTUNK ERTUK!!

Itt Proone apuka.

Szilvi üzeni, minden rendben, jól érzi magát.
Klára baba jó étvággyal szopizik, rendesen termeli a pisis és kakis pelusokat.
Csütörtök napközben várhatóan hazajöhetünk, gondolom amint ideje engedi rátapad a gépre, visszaolvas és ír majd.Én úgyis lerabolom a Babát magamnak. Állatkínzásnak tartom, hogy nem tarthatom kézben a gyermekemet, holott ott voltam a születésénél, utána pedig két és fél óra hosszát babázhattunk. A LÁNYOMAT AKAROM! ÉS A FELESÉGEMET!
A szülés az én nézőpontomból felemelő volt! Azt üzenem minden leendő apukának, aki még nem döntötte el , bent akar-e lenni(vagy eldöntötte, hogy nem akar), hogy nem szabad kihagyni azt a pillanatot, amikor megszületik a csemete és hirtelen családdá leszünk! Leírhatatlan, ÁT KELL ÉLNI!
Kíváncsi vagyok Szilvi szüléssztorijára, Õ hogy élte meg?
Na jó éjt Anyukák és Apukák!

Vilmos 31/éves/
Na jokoszát

Kép
Kép
ancsa81
 
 


De szerencsés halljátok akinek ilyen férje van!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
elizabeth25
 
 


Adi!
Nekem a progora mondta!En sem figyeltem rendesen BOCSI!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Eliza!
Nekem is van PG/53,én minden nap megnézem,de ha jól láttam akkor nekem még nem volt pé.Bár a 18.napon vagyok.Na mindegy.Mi úgyis csüt-pénteken(19-20.nap)leszünk együtt utánna már csak hétfő-kedd(23-24.nap).Azért tudom ennyire mert 2 dolgozik 2 nem.Mostanában én "irányítom"(kezdeményezek) a szexet.De csak ha lesz kedvünk.

Kép
breni
 
 


Jó ez a Proone apuka. Kép

Valamelyik nap én is rátévedtem az apafej.hu-ra, ahol apukák írták le, hogy milyen volt megtudni a hírt, hogy a párjuk terhes. Ha van időtök olvassatok bele...érdekes. Kép

Eli,
igaza van a párodnak. Kép Tartsd ahhoz magad!
potter_76
 
 


Potter majd igyekszem. :-)

Breni, jól betábláztátok. :-))

Jaj lányok úgy aggódom a pociszúrkálás miatt. Minden tüsszentés, köhögésnél, nevetésnél nagyon beleszúr! Mindha egy kést vágnának bele! Még nem volt ilyenem! Annyira félek! Elvileg nem lehetne most petérésem (22-23.nap), meg már el is múlt az a nyúlós cervix válladék 4-5 napja. Ha veszek ma egy LH-tesztet az kimutatja ha ma van peteérésem?

Kép
elizabeth25
 
 


Ancsa,
a hormonértékekhez nem értek, de pont tegnap találta megy linket, mindjárt utánanézek!

Potter,
a "nem gyárkémény" kimaradt! Kép

Eli,
a megtermékenyítés nem feltétlen esik egybe az akcióval, mert a kiskatonák élnek 48 órát odabent, és várják anyucit!
a 16. napi péhez a 15. napi akció épp jó! Kép

angel37
 
 


Eli,
az LH tesztet hamarabb kell elkezdeni, a kőzépidő előtt. A Rossmanban lehet kapni, a terhességi tesztek mellett általában, Babymark a neve. Olvasd el a tájékoztatót, abban benne van, hogy mikor, miért, stb...
potter_76
 
 


Okosodjatok! Kép

Íme: http://www.oviklub.hu/betegeknek/3tabl.htm

Bár számomra ez inkább ijesztő!

angel37
 
 


Angel, hát majd meglátjuk. Ilyet még sosem éreztem ami most van, remélem nincs nagy baj!

Potter, akkor nem veszek. :-(

Kép
elizabeth25
 
 


de ha ma van , akkor kimutatja a pét term.
potter_76
 
 


Lányok kérdeznék egy "szakmait". :-)

A nyúlós-átlátszó válladék csak a peteérés alatt van? Ha az elmúlik, akkor vége az ovulációnak?

Kép
elizabeth25
 
 


Potter, akkor veszek. :-)
És ha nem mutat semmit akkor nincs pé-m?Este is megcsinálhatom ha hazamegyek?

Kép
elizabeth25
 
 


Eliza!
Ez így ahogy leírtam hülyén jön ki számodra de ez tényleg így van mivel mostanában ha szabadnapos együtt vagyunk.Ezért gondolom hogy most is így lesz,de ha nem, sincs belőle veszekedés.Csak most ez a fürdéses dolog idegesít.

Kép
breni
 
 


A tojásfehérje a termékeny napokon van, ilyenkor válik átjárhatóvá a méhnyak nyákja a spermák számára! Kép

angel37
 
 


Eliza!
Ha PG/53-at veszel azt minden nap lehet használni nyálazni kell vagy hüvelyváladékozni.De én nyálazok,nekem ez a hüvelyes dolog nem menne.

Kép
breni
 
 


Angel, értem. Csak tudod mi a furi, hogy igy görcsölget a pocim, hogy voltam most wc-n, hát egy kínszenvedés volt, annyira szúr a pocakomm, de a lényeg, hogy nincs nyúlós-fehér, hanem ilyen tejszerű válladék van, kicsi. (bocsi ha gusztustalan voltam)

Breni nekem is van, egy hónapig használtam, de nekem nem volt idegem hozzá!

Kép
elizabeth25
 
 


Eli,
vegyél, olvasd el a tájékoztatót és meglátod. Most nincs időm leírni a teszt csínját bínját. Én anno meló után csináltam a tesztet. Bármikor csinálhatod.
Rohanok

Breni, ne idegesítsen, hülyeség!

Angyal,
télleg az kimaradt. Kép
Á.
potter_76
 
 


Most olvastam egy cikket, amiben azt írták, hogy addig nyúlós-áttetsző a válladék, még a fogamzóképes időszak tart. Akkor nekem már elvileg nem lehetne az.

Kép
elizabeth25
 
 


Eliza!
Interneten is meg tudod nézni mit ír a BabyMarkról.

Kép
breni
 
 


Eli,
ezt írtam én is Kép

nem tudom, mi lehet nálad ez a hasfájás...
a tejszerű folyás sokmindentől lehet...
ha mindez nem marad abba, sztem muti meg egy orvosnak!

angel37
 
 


Csajok megyek haza!Szép estét mindenkinek.
Eliza!Tessék pihenni este,szerintem most ne legyetek együtt lehet felfáztál vagy egy kis bacid van.

Kép
breni
 
 


Breni, pedig holnap együtt akartam lenni a párommal, mondjuk hazafelé veszek egy LH tesztet, aztán majd meglátjuk.

Kép
elizabeth25
 
 


Holnapra elmúlik nyugi.Puszi

Kép
breni
 
 


Ági!

Megírnám én holnap az uhuka eredményét, de sajna csak pénteken délután megyek. Kép Ha gondolod, majd dobok egy sms-t a pénteki uhu után. Otthonról most nem tudok netezni.

Szerintem dobna egy hátast a főnököm, ha bemutatnám a sztárfotót! Kép Kép

Betti
betti73
 
 


Sziasztok!
Micsoda light-os volt ma a forgalom!! Csak nem mindenki a karácsonyi előkészületekkel volt, van elfoglalva?

Én megvagyok, hőm fenn, de ez így ok, majd jövő hét végén kell megjönnie. Tök nyugodt vagyok, nem izgulok, nem érdekel. És ez így jó. Azt azért nem mondanám, hogy nem játszom el a gondolottal, hogy miylen jó lenne ha, meg majdnem elolvadok ha babót látok, de szó sincs irigységről, meg hasonlókról.

Azért kopogtathatna már legalább egy zebrát, és utána minden héten, na jó minden 2 hétben mégegy. KépKépKép

moni
 
 


<font color="aa00aa">Sziasztok.

Még 1-ben vagyunk,de max 1-2-t napot kaptam még így a nyákdugesz távozása után.Jól megvizsgáltak és szépen összedolgozik az alsófelem a babával, ami annyit tesz, hogy már csak 1 esetleg 2 napunk van így együtt egy testben.A doki rendi volt és mosolyogva közölte a tényt, hogy már csak a víz választ el attól, hogy meglegyen a baba és akkor ,,jöhet a mehet."
Most itt parázhat szegény párom egész éjszaka, hogy mikor kell indulnunk.Fél, hogy mire felébred addigra megszülök mellette,mert olyan mély alvó.

Inci 39+3</font>

Kép
Kép
incike
 
 


Sziasztok!

Már nagyon rég írtam és pár nap alatt a fonalat is elvesztettem, így olvasni is már rengeteget kéne vissza.
A "számomra újaknak üdv."
Proone, gratulálok a babához!
Incike, Nektek pedig szorítok!
Rólam annyit, hogy ma járok a 8. napon, a 12. hónapomban.
nolina
 
 


Sziasztok lányok, jó reggelt mindenkinek!
Reggeli 37.1-es hőemelkedés megvan, pocifájogatás, inkább szúrús is még mindig.Tegnap voltam dokinál. Azt mondta, hogy nagyon bevan duzzadva a méhem, és szerinte a 22-23. napon nincs peteérésem, szóval nem attól van. Na mindegy, majd meglátjuk.

MÁS (kicsit hosszú leszek :-) ):

Képzeljétek a neten találtam egy csomó dokit, akinek mailt lehet küldeni, leírtam pár szóba a problémánkat, szóval, hogy 30 napos, rendszeres a ciklusom, 5. hónapja próbálkozunk, de eddig még semmi, és hogy heti kétszer vagyunk együtt. Ebből már 5 doki válaszolt, a következőket.

1.) "Lehet, hogy nincs peteérése és meddő, jó lenne egy kivizsgálás. Valószínű, hogy hiába próbálkozunk."

2.) "Hivatalosan csak két év sikertelen próbálkozás után lehet kimondani, hogy valaki meddő. A véletlen miatt lehetséges, hogy 5 hónap alatt nem esett teherbe. (mikor is havonta az Ön női ivarsejtje csak 2 napig termékenyíthető meg, vagyis 5x2=10 nap). A peteérés időpontjának meghatározásához több módszer is létezik, s ha tudja az időpontot előre lehet irányítani a közösülést. Szívesen állok rendelkezésére ezügyben, vagy pedig keressel fel az Optimális Családtervezési Központot, ahol nagyon szívesen segítenek Önöknek ezügyben".

3.) "A megoldás az lenne, ha egyszerűen csak szeretné a párját, és közben nem arra koncentrálna, hogy teherbe esik-e. Ilyenkor a petevezető a görcsös igyekezettől kevésbé engedi át a petesejtet. Peteérés, spontán, bármikor lehet, akár menzeszkor is. A ritkána érzett sexuális együttlét kedvez annak, hogy így megfelelő számú spermium gyűlik össze."

4.) "Fiatal, egészséges pároknál is 1 év alatt 75% az esély a teherbe esésre, 2 év alatt ez 95%-ra emelkedik. A ciklus közepénél (menses első napjától számolva a 13.14 napon) kell ügyesnek lenni. !!! :-) Szóval akkor mindent be kell vetni ("finom vacsora, huncut mosoly" stb.). Amennyiben kell és tudok később is segítek!"

5.) "Ahhoz, hogy valóba létrejöjjön egy terhesség megfelelően érett petesejt, átjárható petevezető, megfelelően érett spermium, megfelelően vastag méhnyálkahártya...stb. kell és megfelelő időpont. Próbálkozni elvileg bármikor lehet, csak eredménye nincs. Ha feltételezzük, hogy Önnek van peteéérése és a ciklus közepén tüszőrepedés is, akkor elvileg próbálkozni a menses első napjától számított 14.15 napon célszerű. Amennyiben ez igy nem jön össze, célszerű a ciklus 12.-13. napján hüvelyi UH vizsgálatot végezni ennek igazolására."

Na mit szóltok???????????

Kép
elizabeth25
 
 


Jó reggelt!
Eliza!Hár ez nem semmi.Bár ezek nem újdonságok,csak szar amikor emlékeztetik az embert az ilyen dolgokra.De nálatok biztos csak a nagyon akarás jöhet szóba a többire ne is gondolj mert be fogsz csavarodni.

Kép
breni
 
 


Breni, a tegnap nőgyógy vizsgálat addott egy kis reménytsugarat baba ügyben, hát majd meglátjuk, már csak 6 napot kell várnom! Eddig mensi előtt mindig volt barnázgatásom, egy héttel, de csak kicsi, most még nem kezdődött el. Drukkoljatok, hogy ne legyen, az már valamit jelent!
És te hogy vagy egyébként?

Kép
elizabeth25
 
 


Eliza!
A doki hogy vizsgált meg,csak egy sima vizsgálat volt?
Én ma reggel is szarul keltem,émelygés,hányinger.Még most is.Ez van!Nekem még sokat kell várnom ma vagyok a 19.napon.

Kép
breni
 
 


HOL VAGYTOK????????????

Kép
breni
 
 


Breni, hüvelyi uh-ng, meg tapintással.
Azt mondta, hogy tök bevan duzzadva a méhem, és "szinte lehetetlen", hogy a 23-24. napon legyen peteérésem, persze nem kizárt. Erre megkérdezte, hogy van-e nyúlós, áttetszős folyásom (mivel az peteérés alatt mindig van, és csak akkor), mondtam, hogy az másfél hete volt, most csak fehér, tejszerű van. Erre mosolygott. :-)) Azért mentünk el, mert tegnap este megszédültem, mikor hazaértem, és mondtam a páromnak, hogy jobb lenne utána nézni. Három napja folyton 37. a reggeli ébredési hőm, hát majd meglátjuk!

Kép
elizabeth25
 
 


Eliza!
És miért mosolygott a doki?Csak nem tud vmit amit ti még nem?KépJaj de jó lenne!!!

Kép
breni
 
 


Hát gondolom azon, hogy elvileg , meg azt is olvastam, hogy amikor peteérés van, akkor van nyúló, áttetsző válladék, nekem meg nincs, tehát elvileg nem lehet pé-m, főleg nem a 23-24. napon, aztán meg kitudja!Nagyon izgulok! Van egy jel, ami ha nem lesz, abból talán elkezdek reménykedni, majd meglátjuk!

Kép
elizabeth25
 
 


Eliza!
A barnázgatásra gondolsz?Lehet a tejszerű már jelent vmit!És ezen mosolygott a doki!Én meg csak szédülök továbbra is.

Kép
breni
 
 


Hol vagytok csajok?Mi történt hogy nem jön senki?Elizával ketten vagyunk!!!

Kép
breni
 
 


sziasztok.

breni ideges vagy mostamnaban?en akkor szoktam szarul lenni.

eli tok jo hogy ennyien valaszoltak.Mondjuk megmondom oszinten en az elsore felkaptam a a vizet.
hogy mondthat egy doki latatlanbol ilyet hogy lehet hogy meddo?most mondjuk ha te is nem volnal jaratos a dolgokban akkor bizti beparaznal ettol .ugye?

Kép
monyoka
 
 


Sziasztok lányok!


kis időre jöttem. Megcsináltam este a tesztet: negatív: ennek nagyon örülök. (ezek szerint nincs méhen kívüli)
Két hét múlva remélem két csíkom lesz! Kép(Minden hónapban remélem)

Eli!
Remélem igazak a jelek! Nagyon szorítok!
Julcsi2
 


Breni, igen, a barnázásra gondolok!

Monyo, igen. Nagyon gáz volt az első válasz, de nem érdekel! Hogy vagytok?

Julcsi, negatív lett? De ennek miért örülsz?
Amúgy aranyos vagy, én is szorítok neked, de biztos megfog jönni nekem is! (én is reménykedek minden hónapban, de eddig hiába.) Olvastad feljebb, hogy miket válaszoltak nekem a dokik?

Kép
elizabeth25
 
 


Azért örülök mert még nincs két hete hogy meg volt rendesen a mensim. És tegnap-tegnapelőtt volt PÉ-em. Tehát az egyértelmű volt, hogy nem lehetk terhes. De mivel volt tegnapelőtt ez az ájulásom, rendesen megijesztettek, hogy méhenkivüli terhesség miatt is lehet az ájulás, mert akkor van mensi is rendesen meg ilyesmi.

Ájulás után pár órával, mikor már jól voltam kihasználtuk a PÉ-t. Úgyhogy várom a zebrát 10 nap múlva! Kép

Ha nem jön, akkor kivizsgálás.

Olvastam mit írtak a dokik. Végülis számomra megnyugtatóak a válaszok. Még nincs egy éve, hogy próbálkozunk. Lehet hogy várok még egy kicsit a kivizsgálásiokkal is. Csak ilyenkor mindig eszembejut, hogy ha már elmentem volna vizsgálatra, lehet hogy lenne pocaklakó is.

Úgy érzem még várnom kell egy picit!
Julcsi2
 


Julcsi, szerintem se rohanjatok egyből orvoshoz!

Én is tegnap megszédültem amikor hazaértem, ezért is mentünk el végén a nőgyógyhoz! DE tudod hogy van ez? Azt mondják sokan, hogy nem jó reménykedni, mert az ember nagyot koppan, én még is reménykedek! Meg két hete olyan "hülye" érzés van bennem! Két hete mikor sexeltünk, másnap reggel (pont egy szombati nap volt a másnap), felkeltem reggel és Tomi rámnézett és azt mondta, hogy baj van? Kérdeztem miért? Mert olyan sápadt vagy! Erre én: "Nagyon félek a terhességtől, rámjött a para" Ilyet még soha nem éreztem! Persze nem jelent ez semmit sem, főleg nem, hogy babás lennék, de hát ki tudja! (ez az érzés azóta is "kisért". :-(

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!

Eli!
Miert nem csinalsz tesztet?Lehet hogy meg korai,de hatha mutat valamit!!

Incike!
Mar azt hittem megvan Marci baba!KépElvezd meg ki az utolso egyben toltott napokatKép!!!!

Nekem meg mindig nem valaszolt a doki a neten!KépKépKépKép!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?