Új privát üzeneted érkezett!

Juszti: most láttam a hozzászólásod! Jobbulást Boldinak!

Kép
KépKép
nebula
 
 


Juszti

Sok pici kis Egészségtündért küldünk beteg Boldinak Rozi nevében!!!!!!!!
Neked pedig Jókedvtündért egy jó nagy adag mosollyal KépKép

Timurr
Szóval jössz a tengerpartra? Kép Milyen koktélt kérsz? Kép megrendelem előre.
Édes a kicsi lánykád, ahogy alszik, és meg is dicsérjük a jó evésért Kép

Delfinke
Ez a neurológus akkor jó, hogy megvizsgálta Marcipánt, mert legalább kiderült, hogy kell gyógytornászt cserélnetek. De ezt nem értem, nem egyforma tornát csinálnak? Vagy ez egy specifikus dolog? Meg a gyógytornász nem vett semmit észre?
És igen, itt vagyunk és megvigasztalunk, ha kell. Kép

Vezso
vezso
 
 


Sziasztok

Vizimano nagyon jok lettek a kepekKép neha nem csodalom, hogy Akost lanynak nezik ezekkel a szempillakkalKép megvolt az elso szajverzes/ beverte eses kozben/, alkarja tiszta lila hihetetlen mintha vernem a gyereket.....
Voltunk dokinal 73cm es 8,70 kgKép
Ildi en nem irok semmit mert szemelyesn mondanam elKép


Kép
vaktyuk
 
 

 
 

Juszti
Mizu?Írtam,de már nem voltál?Sokosok puszi Boldikámnak

Ildi
Annyíira szorítok,ÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍGGGGGGGGGGGGGGGYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

Kriszta
Végül is nálunk is így van hol 3 nap-hol egy,majdcsak nem hal éhenKép

Vezso
Igen,ott a helyem.Mondjuk egy olyan koktél innák amibe van mangó meg valami alkesz és az a neve,hogy timurr koktélKép
Köszi,hogy mindig dícséred ezt a kis nyunyutKép

Timurr
Vendég
 


Köszönöm mindnekinek aki szorít nekünk!!!!most nagyon felszökött a láz Kép

Kép
juszti75
 
 


Juszti

Tudom, hogy mit érzel mostanában. Én is hasonlókat éltem át a napokban, az elmúlt hetekben. Kitartást, és jobbulást a kicsinak. Sok egészség plusszokat küldök nektek!Kép+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Vezso

Én is én is akarok arra a bizonyos tengerpartra menni! Minket se haggyatok itt !Kép

Delfinke

Szorítunk nektek!

Timurr

Édes a kislányod ahogy alszik. Már olyan nagynak néz ki!Kép

Zitmi
Örülök, hogy tettszett a kép Ádiról.

Én is kreatívkodtam egy kicsit az elmúlt napokban.Íme
Kép
Advent jegyében

Kép
Kép
Karácsonyra


Talis képek?

Szilvi
hüpi
 
 


Pár percre bekukkantottam...

Delfinke!
Én is szorítok, hogy a kivizsgálás tényleg csak biztonságból legyen meg és jó eredményeket kapjatok!!!!! Sok sok baráti puszit küldünk annak az édespofa Marcipánnak.....
Tényleg nem igazság, hogy ennyi minden összejött most nektek!!!! Kép
Bízom benne, hogy most már tényleg csak jó fog veletek történni!!!! Szorítok nagyon!!!!!!!

Juszti!
Boldinak jobbulást, sok sok gyógypuszi neki!!!!
Tudom mit érzel, ne félj, lemegy Boldinak a láza és hamar rendbe fog jönni, stramm kiskrapek!!!!!!

Nebula!
Örvendek, hogy Flórának tetszik Boti...Kép

Most mennem kell mert Fürti nagyon elemében van és lekiabálja a hajamat...

üdv.

kingu
cica29
 
 


Juszti! Remelem mar lement a laz es hamar rendbejon a kissrac!

Delfinke! Majd irjal mi volt a kivizsgalason. Remelem semmi komoly nem lesz. Drukkolok!!!

Timurr! A lanyod annyira edes! szinte minden kepen!!! Nekem is kell egy kislany!


Koszonjuk a dicsereteket, Andor szerintem is szep gyerek!!!!

(szerintem ez a topik a valogatott szep gyerekek topikja!!! Kép )

jo ejt nektek
babjag
 
 


Hüpi,
nagyon ügyes vagy, szép nagyon a koszorú, a macis képek aranyosak. Keretet miből csináltad?
Holnap majd lefényképezem én is a koszorúnkat.

Timurr,
Maja olyan nagylányos ezen a képenm, mint aki kinyúlt egy nagy buli után.Kép
Tengerpartra mi is megyünk, ne hagyjatok itthon!

Juszti,
Itt is szorítok, hoyg Boldi minél hamarabb rendbe jöjjön.

Vizimanó,
Jó ez a felfedezős sorozat. Nálunk is vsz. a könyvek "kiolvasásával" végződött volna.

Voltam este megnézni a barátnőm új lakását, meg kért néhány lakberendezéses tanácsot is. Másfél órából, amíg távol voltam, Ákos egy óra 10 percet végigsírt.KépPedig apájával eddig olyan jól elvoltak.

Megyek aludni, enyi izgalom nekem is sok volt mára.Kép

KépKép
connie
 
 


Connie egy n-el irtad az ennyit ejj ejjjKép


Kép
vaktyuk
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!

Juszti!
Boldi hogy van?

Ildi

delfinke
 
 


Dorka!
Mi volt tegnap a neurológusnál?Mi van Bernáttal?
Tegnap esti kép,Marcipánt és Brumi macit is legyőzte az álommanó; pedig ők még javában bírkóztak:
Kép

delfinke
 
 


Jó reggelt!

Juszti, remélem könnyebb éjszakátok volt, és a lázmanó már messze jár!

Ildi,
ugye nálatok is minden OK? Kép

Erre fura szelek fújdogáltak, Lili még 11-kor is viháncolt, ami tőle merőben szokatlan... a végén már röhögtem kínomban, ő meg visszavigyorgott, és folytatta a dorbézolást... ehhez képest 2 körül már éhes volt, aztán fél hétkor újra... úgyhogy ma nem vagyok tökéletesen fitt Kép

Remélem ennél mindenkinek nyugalmasabb volt az éjszakája Kép

L
lirian
 
 


Lir!
Köszi az érdeklődést, lehetne jobb is!
Valamivel jobban vagyok, de nagyon el vagyok keseredve.ki vagyok borulva, remélem most már minden jó lesz.
éjszaka baromságokat álmodtam, alig aludtam valamit.
most megyek majd kezelésre; aztán déluán bemegyünk az Árkádba kicsit.
Nincs kedvem itthon ülni, legalább a csavargás lefoglal; úgyis ajándékot kell vennem Tibinek, holnap lesz a szülinapja!
Tegnap felhívtuk az új gyógytornászt, dec.22.-én kijön megnézi Marcit; de nem biztos hogy el tudja vállalni.

Ildi

delfinke
 
 


Ildi!
mikor mentek az árkádba?
lirian
 
 


Lir!
2-kor megetetem Törpét, kb 1/2 3 fele indulunk.

delfinke
 
 


Ildi!
ha nem bánod, lehet, hogy mi is csatlakoznánk... meglátom hogy alakul Luci napja, de rám is rámférne egy kis kimozdulás Kép
lirian
 
 


Oké,örülnék neki!
Mielőtt elindulok itthonról rádcsörgök és megbeszéljük!Oké?

delfinke
 
 


jórendben Kép
lirian
 
 


Juszti,
Boldinak jobbulást kívánok és remélem, hogy minden nagyon jó lesz.Kép

Ildi,
légyszi jelentkezz majd, naggyon szorítunk.Kép

Réka,
Csipetnek jobbulást, a hsz-t olvasva azt álmodtam az éjjel, hogy mászik felém Ákos, és vérzik a szája, és rettenetes bűntudatom van, hogy nem figyeltem rá...KépKép

Zitmi,
a koszorút barátnőmmel csináltam. Most narancskarikákat és almát szárítunk, abból akarunk kreálni ezt azt, amíg a törpök randalíroznak. Õk 2 emelettel felettünk laknak és a lánya 3 hónappal idősebb mint Ákos. Ákos nagyon sokat tanul tőle. Hangokat, mászást stb.Kép

Vezso,
ki ne hagyjál az utazásról. De ugye ilyenkor már nem kell fürdőruhát húzni? Elég egy kellemes szellős (Bőőőő) ruci is?KépKép

Köszi lányok a bókokat, de Ákos nem a könyvekre hanem egy kovácsoltvas gyertyatartóra izgult rá, szerencsésen elkaptam, csak a gyertya vágta fejbe. Könyvek nem érdekesek, mert már kiszedte és megnézte őket, viszont a szekrényt ki lehet nyitni, ott albumok vannak, hammmKépKép A tv-nél sokkal izgalmasabb távirányítók vannak.... Ez a sorozat csak "vágott verzió" volt.

Ja, és alattunk lakásfelújítás van.KépKépKép Könnyű így altatni a gyereket.Kép

Kép

Kép
vizimano
 
 


sziaasztok!

Nagyon nagyon jól esik az aggódás és a törődésetek!!!! Tényleg olyan sokat jelent ha baj van . Nagyon rossz éjszakánk volt majdnem 40 fokos lázzal, borogatással. Kép

Kapott kúpot attól kicsit lejjebb ment. Most reggel 37,4 volt . Ha megint ilyen magas lesz éjszaka vesznek pisimintát és elküldik mert fenáll a hugyúti fertőzés kockázata is Kép jaj nem akarom!!!!! Drukkoljatok továbbra is nagyon!!!!

Juszti és a kis Beteg Boldi baba

Kép
juszti75
 
 


Juszti,
nagyon drukkolunk! Jobbulást, és egy kis vidámságot:

Kép

Kép

Kép
vizimano
 
 


egy kis karácsonyi ízelítő tőlem is:
konyhaablak:
Kép
asztali diszek:
Kép
Kép
rénszarvas a hűtőnKép

Kép
sziv az ablakon:
Kép

Kép
juszti75
 
 


Vizimanó : köszönöm!

Kép
juszti75
 
 


Hüpi nagyon tetzik a koszorúd.KépJa és a képek is nagyon jók

Babjag
Köszi.ÛÉs Andor valóban szép gyerek.KépÉn meg majd egy kissrácot szeretnékKép

Connie,Vizimanó,Vezso
Az lenne ám csak a buli,tengerpart,képzeljétek el a bébiket az árnyékban hesszelve mi meg koktélozunk és isszuk a pepsicocacólátvékonyan,sexisen,barnán a szél fújja a hajunkat,na befejeztem.Kép


Ildi
sokat gondolok rátok.Marcipán a képen zabálnivaló,hogy kifeküdt.Kép

Jusztii
Jók a díszeid.Úgy,de úgy szorítok,hogy elmúljon Boldi láza.Ezt neki küldi Majácska és sok sok puszit.Kép
Kép

Kép
Megyek a bícsre

Kép
már csak a babakoktél hiányzik
Timurr
Vendég
 


Kép


Kép
Kép
Kép
Vendég
 


Vezso
Jól kitatláltad ezt a tengerpartot. Megyünk mi is.

Timurr
Jók aképek, rögtön odaképzeltem magunkat.

Juszti
Örülök, hogy lement a láza Boldinak, reméljük a nehezén már túl.

Ildi
Hova jártok neurológushoz? Mi Budai Gyerekkórházban voltunk egyszer, az egyben az epilepszia központ is. A doktornő, aki megvizsgálta Dórit nagyon alapos és lelkiismeretes volt. SZorítok, hogy ne legyen semmi, és a vizsgálat negatív legyen.

Majd ha lesz kicsit több időm, rakok fel a taliról is képeket.
pviki
 
 


Sziasztok!

Babjag,
Andornak boldog névnapot kívánunk!
Kép

Juszti,
Örülök, hogy lement Boldi láza, szorítok, hogy most már így is maradjon.
A Hüpi által a talira küldött Caramel cd-id nálam vannak, és egy Enya is, azt is te kérted?

Hüpi,
Köszi a Caramelt, úgy örültem, van egy szám, ami nagyon tetszett a Megasztárban (a Shine), és az is megvan!
Kép
Én Norbit meg Rékát ígértem cserébe, ugye? Küldjem postán vagy jösztök a köv. talira?

Tényleg, jó akkor 20.-án a tali és legyen babakarácsony? Nekem nagyon tetszik Vezso ötlete.
Kép

KépKép
connie
 
 


Lányok Kép
Pontosan mit értetek babakarácsony alatt? csak azok kedvéért vki leírná, aki nem volt ott az utolsó talin?

L
lirian
 
 


SziasztokKép
Valaki megint ráköhögött Vincére a retek bkv-n,ahányszor csak bkvzunk,mindig megnáthásodik utánaKép Egyenlőre csak nyügi és szörcsög,viszont éjjel jól aludt.

Akit érdekel,megint van 990ért bundazsák a Lurdyban.Meg 1990ért is,az is tök jó.

Ildi
Én is sokat gondolok rátok,fogjál is szavamon,megyünk amint kiderül h Vince beteg lesz e vagy sem!

Juszti
De jó,h Boldi jobban van!Remélem teljesen meggyógyul még ma!Sok gyógypuszi Neki!
Gyönyörűek a díszeid!Te csináltad őket?Beiratkozhatok hozzád kreatívtanfolyamra??KépÚgy szeretnék én is díszeket a lakásba,de azt se tudom,h fogjak hozzá,sose csináltam.Kép

Hüpi
Szenzációsak a szalvétás képeid!!Én most olvastam utána ennek a technikának,interneten rendeltem olyan szalvétákat,h 6 nyelven beszélnek--tényleg Vezso,lehet h jó ötlet lenne innen rendelned Veró gyűjteményébe szalvétákat esetleg karácsonyra.Ha kell a link,szólj,szenzációs szalvéták vannak,32ft darabja.

Connie
Köszi a neogranormonos tippet Vince nyakára,mára teljesen elmúlt,nem kellett hormonnal kennem.

Dorka
Nektek mit mondtak a neurológián?

Vezso
Feljebb még írtam neked szalvétaügyben.Itt csak meg szeretném köszönni a névnapi köszöntést:kösziKépJa!És mi is megyünk a tengerpartra!Kép

Timurr
Te vadorzó!KépMicsoda szívfájdító képek,bárcsak ott lehetnénkKépMire gondoltál,mit hozhatna nekünk Jusztimikulás??KépFantáziámra bízod?Kép
Maja tündér gyönyörűséges!!

Babjag
ISTEN ÉLTESSE ANDORT A NEVE NAPJÁN!Nagyon helyes kis pasi,egyre jóképűbb!

Én is jövök még tegnapi képekkel.
Sziasztok
Virág
villes
 
 


Ildi irtam neked mailt
http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9087008
Ill itt a link amit mondtam.


Kép
vaktyuk
 
 


Réka!
Köszi a linket; a mail nem jött át!

Viki!
Mi a 11.kerületbe járunk neurológushoz;sokan ajánlották!Mi meg vagyunk vele elégedve,nagyon jó!

Köszönöm mindenkinek a bíztatást!

Juszti!
Boldinak jobbulást;Marci küld neki egy haveri hátbaveregetést!Kép

Babjag!
Andornak nagyon boldog névnapot!
Kép

Milyen babakarácsonyról van szó?

Ildi

delfinke
 
 


Elkudtem megegyszer


Kép
vaktyuk
 
 


Andornak boldog névnapot kívánunk mi is.

Connie
Ezek szerint tetszik a cd.Szívesen. Igen a tornát ígérted. Legközelebbi karácsonyi bulira mi is szívesen mennénk. A képkeret gipszből van. Van neki sablonja. A másik az bolti fa keret.

Minden kis és nagybetegnek jobbulást!

Most mennem kell!
Szilvi
hüpi
 
 


Babjag,
Andornak nagyon boldog névnapot kívánunk mi is.Kép

Fúú, ahogy itt nézem a képeket, olyan elvágyódás tört rám, hogy az szavakkal már nem is kifejezhető. Na nem baj, majd ha Ákos kicsit nagyobb lesz, akkor talán sikerül az álmom és végre eljutunk Újvidékre. 1990 októbere óta nem voltam ott. Mindig történt valami. Legutóbb 1999-ben volt tervben az utazás, az államvizsga után, ehelyett alig tudtam tanulni és 10 kg-t fogytam, mert felettünk repültek a bombázókKépKép Számtalanszor bőgve ébredtem.Kép Na, de hülye vagyok is, itt offolom a topicot.Kép

Juszti,
nagyon szépek a díszeid, nekem még nincs, minden évben szoktam készíteni, talán majd most a narancs és alma jegyében.Kép

Kép

Kép
vizimano
 
 


Virág
KösziKép
hát mondjuk virgácsotKépde mindegy mit hoz ,ha ilyen jó feneke van a MikinekKép

Viki
örülök,hogy teccikKép

Babjag
Boldog Névnapot Andornak!

Babakarácsony
én is ,én isKép
Kép

raktam fel egy túróssüti receptet,meg babakajákat a fórumra.Vezsó hallod?????)

Timurr
Vendég
 


Hú, Hüpi, ha látnád most Ákost! Ahogy betettem a Caramelt, a megasztárosat, odakavart a lakás másik végéből a magnó mellé, azóta ott ül mellette és játszik, már vagy 40 perce egyhelyben! Úgy látszik ennyire vette az adást, mikor pocakban volt, hogy nekem tetszenek ezek a számok.Kép

Babakarácsony: hát csak kicsit karácsonyi hangulatot teremtenénk, Vezso felvetette, hogy hozna kis karácsonyfát, süthetnénk karácsonyi sütiket, ilyesmi.Kép

Timurr,
Hah, ezek a képek - azonnal tengerpartra akarok menni!!!!
Jövőre megyünk is - húha, addig sos le kell fogynom, Vizimanó féle bőőőőőőőő ruciban nem lehet fürdeni.KépKoktél se kell, csak hadd úszhassak egyet a tengerben.

A mi adventi koszorúnk:
Kép
Most főleg Gabi csinálta, én csak értékes utasításokat adtam.Kép

KépKép
connie
 
 


Képek a tegnapi taliról:
Hé,haver,ne légy irígy,cseréljünk!(Ákos+Connie,Vince)
Kép
Hahó,ezt ki kéri?(szereplők:mint fentKép
Kép
Rozi varródoboza nagy sikert aratott a fiúk körében,Vince egy gombbal,Ákos egy ollóval és egy spulnival(így hívják???)
Kép
Vince fütyült a női szakaszra,az a gomb mindennél fontosabb volt.Dóri rántottgombát majszolt úszógumivalKép,Blanka pedig anyukájának,Dórinak,mutatta meg ülés tudományátKép
Kép
villes
 
 


Ezt most kaptam, sztem tök jó.

Szervezeti felépítés:
Kép

KépKép
connie
 
 


és még:
Dóri Blankája meglássátok modell lesz!Miután megnéztük a fotóit a Babamagazinban,nekem is így pózolt.Kép
Kép
Dóri nagyon csinos volt,sajnos nem sikerült az egész alakos,álló kép a ruhájárólKép Még mindig az uszógumiköreten rágódik,de már ő is készül a varrásra,ott a spulni melletteKép
Kép
Csipet a csinos modell lány,Blanka felé igyekszik(Blankából csak egy kis szexi combi látszik,talán Csipetet is ez csábította mászásraKép
Kép
Ákos velem kokettálKép
Kép
Végül Vince így beszunnyadt a tegnapi tali és u bundazsák vadászás után az akciós Römerben Kép
Kép
Virág
villes
 
 


Connie
Ezt én is elküldtem neked délelőtt de visszahozta a démon,h nem lehet kézbesíteni.
V.
villes
 
 


Connie,
elképzeltem magam, ahogy a vízben hatalmas buborékká dagad körülöttem a ruha.Kép Mint valami óriáspöffeteg gomba és medúzából keresztezett vizilény.KépKépKép
Nekem is kell fogynom. Mégpedig gyorsanKépKép

Kép

Kép
vizimano
 
 


Lányok!
Gyorsan nyilatkozzatok,h legyen e 20án babakarácsony,én nagyon szeretnék menni,de akkorra van tanácsadás időpontunk,amit azonnal lemondok,amint kiderül,h lesz tali.Szóval gyorsan nyilatkozzatok,h tudjak még időben szólni a védőnőnek.

Connie,Vezso
Ajándékok is legyenek a fa alatt a babakarácsonyon? Tök jó,én már alig várom!
V.
villes
 
 


Nagyon jók a talis képek.Kép

Connie,
nagyon szép a koszorútok.Kép Enyém férj max. szgpen csinál ezt s azt.Kép Már relkamáltam, hogy mé nem alszunk má együtt??? Mindig minden ügyfélnek sürgős...KépKép Õ meg éjjel dolgozik, látom, hogy kezd zombisodni.KépKépKép

Kép

Kép
vizimano
 
 


Vizimanó
Óriáspöffeteg gombaKép

Zitmi
Hufnágel VinceKép
V.
villes
 
 


Virág,
Én lefoglaltam a termet 20-ra, mert amúgy is akkorra jönne ki a 3 hét, és már többen mondták, hogy az jó nekik, úgyhogy induljunk ki abból, hogy lesz tali.Kép

Vizimanó,
Óriáspöffeteg.Kép
Én férjem is kezd zombisodni, és mi sem alszunk együtt.KépDe már tervezgetjük, hogy csináltatunk egy nagy-nagy ágyat. Csak akkorát nem lehet, aminek a másik végéről nem hallik hozzám a horkolás.Kép

Virág,
citromail meg van zavarodva újabban, fél-egy napos késéssel jönnek meg a leveleim.

KépKép
connie
 
 


Vizimanó
Óriáspöffeteg.KépKépKép

Virág
Nagyon jók a képek.babák gyönyörűeg egytől-egyig.

Connie
fullos a koszorútok,nagyon szépKép
ez a kép magyon jó,jót röhögtem
Vendég
 


Nagyon jók lettek a talis képek, látom nem nagyon hiányoztunk a férfifelhozatalból

Ildi!
Biztos minden rendben lesz Marcipánnal, még jó, hogy időben foglalkoznak az egésszel, hidd le, ha később látná egy szakember akkor már Marcipánnak is nyűgössebb lennne. Mondjuk, a gyógytornász nem nagyon fér a fejembe, hogy tornásztatja-tornásztatja és nem veszi észre, hogy hol kell tartania. Erős légy és Marcipánnak csak Te vagy, meg a férjed, ő bennetek bízik. Menjél már lottózni, tuti, hogy mostmár elhoznátok az ötöst.

Jusztikám!
Boldinak sok haveri puszit küldünk, és reméljük estére már nem is lesz láza a minipasinak. Nagyon jó karácsonyi díszeket csináltál, szuper a kézügyességed.

Szilvi!
Nagyon szép képeket csináltál komolyan, a koszorúd is nagyon tetszik, valdd be, hogy valamelyik virágosnál vetted??

Lányok!
Túl vagyok az jogi zh. remélem nem sikerült rosszul, nem tudjuk még, hogy a tanár mikor teszik fel az eredményeket. Elég szivatós kérdéseket tett fel, ja és a 17 kérdésre kaptunk 15 percet, meg egy kifejtős volt. Tényleg hasból kellett tudni, hogy ilyen gyorsan válaszoljunk.

Vezso!
Van még hely a tengerpartos bulin, a fürdőruhát én is passzolnám. Lányok, hogy vannak, Vero bibije szépen alakul?

Connikám, mi légyen a naspolyákkal, én tényleg szívesen bombáználak vele, de ha nem kérsz nyugodtan mond meg?
Az a kép csúcsszuper és milyen igaz, Sanyi aki dolgozik a többi meg dumál, már le is mentettem.
Patri
patri
 
 


Lányok egy kérdés ezeket a figurákat honnan szeditek le, mert kell egy dogát beadnom és szeretném figurákkal feldobni, persze nem ilyen babás meg állatos képekkel csak hátha azért van valamilyen komolyabb is?
Patri
patri
 
 


Patri,
Már akartam írni ma, egyszerűen nincs energiám elmenni a naspolyákértKép, bocsánat. Kicsit megviselt, hogy magasabb sebességfokozatba kellett kapcsolni Ákos miatt, meg ez az idő isKép

Képeket vagy figurákat tudsz a Google-ben is keresni, a keresőablak felett van egy Képek link, arra kattints rá, írd be a keresőszót, és ott képeket listáz ki, nem cikkeket.

KépKép
connie
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?