Új privát üzeneted érkezett!

Hú csajok,

nekem szinte folyamatosan úgy püffed a hasam, pedig még csak ma délután fogom megkapni az esedékes Choragon injekciót... És ma reggelre még a hangom is elment, minden átmenet nélkül. Lehet, hogy ennek apa örülni fog :-)) Remélem, hogy már a manócskák játszanak velem...

Noémi,
így ismeretlenül is nagy gratula Neked, jó, hogy mostanság ennyi pozitív példát látunk magunk előtt!

Pussz: Fanni
fanny1
 
 


Zsebi,
Nyírő-Kósa, 28, I.lombik, dec.transzfer. Kép KÖszi!

Stella,
jó lehet már a ruhácskákkal babrálni, mosni, szépen összehajtogatni, pakolgatni. Kép
Most még... KépKép

Holnap megyek babázni, a nővéremék Pécsen laknak, és én viszem le nekik a család ajándékát, gyerekágy, kisasztal. 3 éves a kislányuk, imádom. Gyönyörű kiscsaj, értelmes, talpraesett. Mikor náluk vagyok, mindig az jut eszembe, hogy én is pont ilyen gyerkőcöt szeretnék. KépKép
Megpróbálok feltenni róla egy képet.
Nem tudja kiejteni az "ő"-t, meg az "ű"-t, ezeket mind ó-val, meg ú-val mondja. Rám mutat, és azt mondja a tesómnak: Én szejetem ót! Kép Kép

Kép
baba888
 
 


Kép

Kép
baba888
 
 

 
 

Kép

Kép
baba888
 
 


Sziasztok! Kép
Tralllala, szépéséges a 24 hetes pocid!!!

Stella, annyira izgi, olyan kíváncsi vagyok, mik lesznek a győztes befutó nevek! Kép

A pisi témát én is csak megerősíteni tudom, gyakran kell ET után, ez így van jól, nem kell izgulni emiatt! Kép

Noémi!
Nagyon örülök a zebrádnak!!! Szorítok, hogy minden szépen alakuljon, aztán majd várjuk a pocakos képet Tőled is!!! Kép

Apacs,
Megértem az érzéseiteket. Annyi minden kavarog ilyenkor az ember fejében. Várni a legrosszabb, de néha félünk is az újabb lépések megtételétől. Az átjárhatóságit ahogy Nina leírta, most már értem, miért "erőltetik" lombik alatt, így valóban van értelme és ez mégiscsak kisebb beavatkozás, mint a lapar. Én azt mondom, picit várjatok még, érlelődjön Bennetek a gondolat, aztán nagy levegő és uccu neki!
Nekem nagyon fájt, mert mindkét oldal el volt záródva, de ha azt mondaná a dokim, hogy csináljuk meg mégegyszer, mert lát benne rációt, belemennék mégegyszer, mert a fájdalmat már rég elfelejtettem, viszont ott van előttem egy újabb lehetőség, ami közelebb visz a célhoz...azt ki ne lépné meg? Kép Lehet, hogy a Párodnak meg egyáltalán nem is fog fájni, erre is gondoljatok, ne csak a rossz oldalára. De akár kellemetlen, akár nem, az, hogy túl van rajta az ember és elmondhatja, hogy ezt is megtettem azért, hogy babám legyen, az midenképp megnyugtató érzés! Kép

Anikó,
Ez a csajszi tényleg nagyon édifej! Kép
Ti is pécsiek vagytok? Vagy csak tesódék laknak ott?
hajnesz
 
 


Vagyis úgy értem, eredetileg pécsiek vagytok? Kép
hajnesz
 
 


Hű, de nagyon belejöttem ebbe a képtöltögetésbe, eszembe jutott, hogy volt köztetek régebben ez a macska téma... Akkor még nem tudtam hozzászólni, mert még nem olvastalak végig titeket. De azért nem felejtettem el. Kép

Nekem 2 cicám volt, a kisebbik két hónapja nem jött haza. Kertes ház, kijárós cicák. Nyár végén lett ivarérett, és sajnos nem léptünk időben. Kép Engem nagyon megvisel, mert imádtam azt a cicust (Bodzának hívták), érzem is, hogy nem lesz még egy ilyen macsekom. Kép Így egy maradt, és van egy kutyánk is, aki szintén odavolt ezért a kis szarosért, ez a kép mindent igazol. Kép

Kép

Kép
baba888
 
 


Hajnesz,
nem vagyunk pécsiek, tesóm a férje által költözött oda. De vannak azon a környéken még rokonok. Szentlőrincen.

Kép
baba888
 
 


Jaj, de jó ez a kép!!! Elhiszem, hogy nagyon rossz Bodza nélkül, mi is veszítettünk el sok "családtagot" már. Anyu szomszédainak van egy Frici nevű hatalmas vörös kandúrja, ő is egyszer eltűnt...aztán 3 hónap (!) után egyszer csak megjelent az ajtajuk előtt és még mindig megvan, két hete simiztem is a nagy busa fejét! Kép Szorítok, hogy Nálatok is hasonlóan alakuljanak a dolgok, hátha...Kép
hajnesz
 
 


Sziasztok!

Biostrip Kép hihi, 5 inszem óta most tanultam én is meg, a vizelettesztet jelenti, HCG-re. Hülye neve van, az biztos. Szóval, olyan, mint amikor én itthon csinálok tesztet. Tehát, se vérvétel, se semmi. Sajnos nem néztek hcg-t sem, és progit sem, mert ez 'csak' inszem volt. Az ötödik Kép.
Két hét múlva kell visszamennem UH-ra, akkor már látják a petezsákot.

Baba Kép gyönyörű a lányod!

Stella Kép nem is tudják a szomszédok, hogy ikrek lesznek? Nagyon izgi. Az én párom és a testvére kétpetéjű ikerfiúk tűz és a víz, magasságra, bőr és szemszínre is. Sose nézik őket ikreknek, mindig viccelődnek velük, hogy biztosan összekeverték őket a kórházban Kép
Nagyon örülök nektek! Tényleg!

Nina Kép akkor találkozunk a nyári topikban? Én még várok egy kicsit. De már nem nagyon bírom Kép.

Puszi
Noémi
Vendég
 


Baba,
gyönyörű a nővéred kislánya, azt hiszem, ilyen képek láttán méginkább feltámad az emberben a gyermek iránti vágy, nem? Pláne ha még olyan jófej is, mint ahogy leírtad! Szóval akkor nemsokára kezdődik a szuris időszak? Nagyon drukkolok Neked! Képzeld én tegnap hogy jártam! A néni, akihez jártam az injekciókra (amit izomba kellett adni, azt nem vállaltam) tegnap egy kisség "megkínzott": az esedékes Choragon injekciót a felszívó tűvel adta be!!! Ami ugye kb.3-szor olyan vastag mint a normál! Hát, csillagokat láttam, nem kívánom senkinek azt az érzést!!

Nálam egyébként ma volt a negatív csúcspont és bátran kijelenthetem,hogy egész délelőtt hulla szarul voltam. Amikor elkezdtem reggelit csinálni, olyan émelygés kapott el, hogy le kellett feküdnöm és igazából csak most kezdek jobban lenni. A hasam is rettenetesen püffedt, de gondolom ez köszönhető a sok hormonnak ill. annak, hogy elég sokat feküdtem a héten és csak nem úgy mozogtam, mint eddig, gondolom lelassult az anyagcserém. Én már most úgy nézek ki, mint egy 3 hónapos terhes!! Bocs, hogy mindig csak nyavalygok Nektek, de nekem ezek olyan új dolgok és néha berezelek!

szép hétvégét mindenkinek: Fanni
fanny1
 
 


Sziasztok!

Baba!
Hát, akkor mi már csak ilyen türelmetlenek vagyunk. Sajnos most is úgy érzem, mintha már hónapok óta tudnám, hogy baba van a pocimban, és csak vánszorog az idő. Szeretnék már legalább a 13. hétnél járni. 2-3 liter folyadék, atya ég, én sosem bírtam annyit inni. Tudom, hogy fontos lenne, de azt hiszem nekem 1,5-nél van végem.
Tényleg nagyon gyönyörű a kiscsaj. Egyik barátunknak is hasonlóan szép a kislánya és meg lehet zabálni olyan aranyos, okos. Elsős és sorra hozza a napocskákat (ez az új módi a piros pont, meg a csillag helyett???)

Stella!
De jó már neked, én is úgy pakolásznék már, de nekem az még nagyon messze lesz. Egyelőre semmit nem veszünk. Kép

Noémi!
Én még biztos várok egy darabig. Ha nem gond inkább itt maradnék, biztos ott is aranyosak a csajok, de abban is biztos vagyok, hogy ti felül múljátok őket. Én inkább idevalónak érzem magam, mert bár nem lombik babánk van, de más nem biztos, hogy megérti mért féltem én a pocimat 100* jobban, mint ő.

Fanny!
Pihengess sokat, sajnos ezek a hormonok igen fura dolgokat tudnak okozni. Nekem pl a gonaltól olyan lett a vállam, mintha ezer pici miteszerem lenne. Aztán elmúlt. Inkább mond meg a hölgynek, cseréljen tűt, mert így csak felesleges fájdalomnak teszed ki magad. Ne vedd úgy, hogy nyavalyogsz, nekem is egy csomó dolog új, amiben Stella már jártas és segít, meg persze ti is. KépHátha van, akinek hasonló tapasztalata volt, és meg tud nyugtatni. Ez amúgy is egy nagyon érzékeny időszak, kivel beszélnéd meg, ha nem velünk. Ugye a topic címe is valami hasonlót takar.Kép

Szép hétvégét!

Nina
nina79
 
 


Sziasztok
Holnap megyek Pozsonyba, juhé! Ma vagyok a 14. napon és több 20mmnél nagyobb tüszőm is van. Tegnap már megkaptam az éjszakai szurit (HcG)holnap jöhet a punkció. Nagyon félek tőle. Alig tudtam aludni. Na de már az is jó, hogy sikerült a stimuláció, mert már volt 2 sikertelen próbálkozás....Aztán várakozás, beültetés, várakozás, szerte foszló remények, és 10 nap múlva teszt...Nem élem bele magam, mégis örülök, hogy legalább valami sikerült..
Csak azt nemtom, mire kellene figyelnem. Mit tehetek még a siker érdekében?!

Fanny: neked már volt lombikod? Sikeres? Mikor? Hogy zajlik. Légyszi mesélj errol!
Vendég
 


Nina!

Meglattam a nickedet, emlekszel meg ram???
Drukkolok nagyonKép

Megann es LenaKép

Fotok itt:
http://www.babanet.hu/cgi-bin/discus4/discus.cgi
ha erdekel

Kép

Kép
megann
 
 


Szia Ginuska,
igen, én túl vagyok az első lombikon és épp a várakozás időszakát élem. Múlt héten pénteken volt a punkcióm és most hétfőn a beültetés. A punkciótól ne félj, a világon semmit sem fogsz érezni, hiszen altatásban csinálják, esetleg utána fog fájdogálni a hasad, de ha kéred, már a kórházban adnak rá szurit. (igazából csak olyan mint a mensi előtti görcsök) Nekem 14 petesejtet sikerült leszívni, (mondjuk nekem a legutolsó UH-nál a legnagyobbak is csak 18 mm-esek voltak) de nem biztos, hogy ez a jó, hiszen 4 db petike egyből "kiesett a játékból", olyan kis picikék voltak. A maradék 10-ből pedig 6 termékenyült meg (tehát mi hoztuk a 60%-os átlagot)amiből is hétfőn 2-t kértünk vissza. A doki és a biológus először 3-at akart visszatenni, de mivel mi kértük a 2-t és a méhnyálkahártya is nagyon szép vastag lett (13 mm) így jóváhagyták a 2-t. Remélem, nem követtünk el hibát vele! (nálunk a maradékot fagyasztották) A visszaültetéstől pedig egyáltalán nem kell tartanod, abszolút nem fáj, egy katéteren keresztül helyezik fel az embriókat a méhbe. (talán az volt egy picit kellemetlen, amikor az elején kitágította a doki a méhszájat, de az sem fájt!!!!) Kb.10 perc alatt megvan az egész beavatkozás és után 1-2 órát kell feküdni a kórházban. És ezután jön az itthoni pihi: mint ahogy a lányok leveleiből is látod, megoszlanak a vélemények a szigorú fekvés ill.a laza pihenés között. Én mondjuk az első 3 napot nagyjából végigfeküdtem, egy viszont biztos: nagyon oda kell figyelni, hogy nem emelhetsz, hajolhatsz és továbbra is nagyon sokat kell pihenni! Nekem az egyetlen problémám - amint ma is írtam - a haspuffadás, folyamatosan akkora a pocakom mint egy 3 hónapos terhesé és néha a gyomrom is fáj, de gondolom, ez a gyógyszerek ill. a mozgáshiányos életmód eredménye is) Hát, nagyjából ennyi jutott eszembe, ha van még kérdésed, csak tedd fel bátran, én is rengeteg jó tanácsot kaptam az itteni lányoktól! Ja, én a punció előtt - a méhnyálkahártya vastagítása érdekében - nagyon sok szénsavmentes vizet ittam, napi 1 joghurt ill.szedtem Asprint is, de ez már nálad nem annyira aktuális. Nagyon-nagyon drukkolok Neked, biztosan minden rendben lesz, ne izgulj!!!

Nina,
köszi a jótanácsokat és kérlek, ne is hagyj itt minket, mert nagyon hiányoznál!!!! És ne siettesd az időt (persze így már biztos nehezebb, hogy ott a babó a pocakodban) de hidd el, hamarosan eljön az idő, amikor Te is mehetsz babakelengyét vásárolni!! Remélem elmúltak az éjszakai görcseid?

Pusszancs!
fanny1
 
 


Fanni!
Azért ha nagyon puffadsz akkor telefonálj be, mert nekem mindig azt mondja a doki ha túl nagy a puffadás az lehet hiperstimu is és akkor nem kell a choragon. Vigyázz magadra!!! Sok folyadék még több fehérje!

Kép

Zsebi

Megyek kajcsizni: Kép

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Fanni!
nagyon köszönöm az infót, kétszer is elolvastam. Most meg azon izgulok, hogy menjek e a punkció után ill a beültetés után dolgozni. Én tanítónő vagyok, végülis ez nem kemény fizikai munka. Te mit tennél???
Nagyon szorítok ám neked, sikerülnie kell!
Amúgy neked miért kellet a lombik? Milyen betegség miatt?
Vendég
 


Ginuska!
Én azt mondom hogy ha teheted maradj otthon, márcsak a ferőtzések miatt is. Suliban mindig van egy-egy beteg gyerek neked arra semmi szükséged nincs hogy összeszedj valamit. Otthonmeg akkor dölsz le amikor jólesik. Szóval ha teheted maradj otthon és pihenj.
Én a második lombik óta azt csinálom hogy elfogadom babás vagyok és kész és így legalább van két boldog hetem az már más kérdés hogy utána rossz, de ha nem élem magam bele akkor is, csak akkor még megtoldom két hét parázással.

Lányok!
Holnap advent első vasárnapja, már díszitem a lakást annyira fel vagyok pörögve. Délelött voltunk vásárolni, de alig lehetett moccanni a boldtba úgyhogy csak a legszükségesebbeket vettem meg.

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Nina Kép én sem mentem még, én nekem is furcsa még, úgyhogy ide-oda írok Kép.
Az érzéseim nekem is ugyanezek. Én már a 9-10. heti UH után szeretnék lenni. de az még 2 hónap. Szóval, addig úgy járkálok, mint tojásokon, én is nagyon vigyázok. Tavasszal nem vigyáztam annyira, most igen. Kép

Puszi
Noémi

Elnézést a többiektől, fel kell még vennem a fonalat
Vendég
 


Zseboroszlán!
Köszi a tanácsot. Te jelenleg hogy állsz? És miért kellet a lombik??? Ha nem titok.
Vendég
 


Ginuska!
Nem titok a párom kiskatonáival vannak gondok kevesen vannak. Kép Ezért kellett lombik 12 millió alatt szóba sem állnak csak lombik szinten. Kép
Jelenleg három sikertelen lombikon vagyok túl és lelkileg építem magam a következőre ami már sikerülni fog!!!!!!!!!
De teszek fel egy táblát és abban látni fogod ki hogy is áll! Kép Kicsit könnyebb lesz eligazodni!

Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Köszönöm.
Jó látni, hogy már ennyinek sikerült. Hát én nem bánnám ha az első lombik babát hozna. A párommal nincs gond, s hát most nálam is "tökéletes" minden. Reménykedem titokban.... Valószínűleg persze csalódni fogok. Mert hát az életben nincsenek tuti dolgok. :-(
Na mindegy...lesz ami lesz. Most már csak a meló miatt izgulok. Azt hittem, csak 1-2 nap és mehetek vissza. De ezek szerint nem...Mi lesz a végzőseimmel? :-)
Vendég
 


Sziasztok!
Lenne egy gyors kérdésem, nem sokat tudok az inszeminációról. Azt szeretném megtudni, hogy beültetéskor "előre kiszemelt" helyre teszik a csöppséget? Pontosabban tudják-e a dokik befolyásolni, hogy a baba majd jó helyen tapadjon meg? Előre is köszi a választ!
Banya

Kép
Kép
banya1
 
 


Banya!
Inszeminácónál nincs embiró. Ott figyelik a peteérést (rásegítenk gyógyszerrel) és a tüszőrepedésnél a párodtól vett anyagból válgogatnak melyet hüvelyen keresztül fellőnek és a többi már olyan mintha otthon készült volna a baba. Lombiknál van hogy leszívják a petesejtet (persze előtt jó sok gyógyszerrel stimulálnak hogy több petesejt legyen mint egy) és azt termékenyítik meg külön lombikban majd 2-3 nap múlva visszateszik az anyaméhbe. Melyet folyadék kíséretében helyeznek fel és "uszkál" a méhben amíg meg nem tapad.

Ginuska!
Miért ne sikerülheten elsőre? Rengeteg embernek siekrül, szóval nehogy feladd itt nekem!!!!!! Holnapra egy nagy kalappal!!!!!!!!!! Aztán gyere a hírekkel várni foglak!

Apacs!
Mi ez a hallgatás???

Vikimi!
Hol vagy????

Lillus!
Tessék jelentkezni nem csak a fránya számvitel könyvet bújni!!!!!

Dzsúd!
Ha van időd tegyél fel egy képet úgy gyönyörködnék egy kicsit!

Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok!

olvasni nincs időm, megyek aludni mindjárt.
a szülés nagyon jó volt és gyors.
fél4kor kezdődtek a 2-3 perces fájások, még vasaltam, összepakoltam pár dolgot, letusoltam és tébláboltam egy keveset.
a férjem is felébredt közben elküldtem h. szedje rendbe magát. fél6kor indultunk (még jó, én ugyanis vártam az 5perces fájásokat, mert mondták h. 5percesekkel kell indulni és azt hittem végig h. rosszul nézem az órátKép) háromnegyed körül beértünk a klinikára. az ügyeletes doki kérdezte h. miért mentem, mondtam h. szülni , de még nem biztosKép, megvizsgált méhszáj 6-7cm volt, utána jött az adat felvétel , tartott fél7ig, semmi másra nem volt idő (beöntés és társai) a fájásokat símán bírtam, igaz beszélni nem tudtam közben, de nem fájt annyira. mikor kérdezték az okos dolgokat csak mutogattam és bólogattam.
fél 7, bementünk az egyik szülőszobára, pont akkor ért be a dokim, mondták h. nosza ugorjak fel az ágyra, én meg vártam a fájás szünetet, de igencsak erősen bíztattak h. olyan nem biztos h. lesz már, erre "felugrottam" innentől már tolófájásaim voltak, az orvos mondta h. 7re baba lesz, el sem hittem. a tolófájás egyáltalán nem fáj, de hihetetlenül kellett nyomni, a szülésznők pakolásztak én meg mikor fájás volt nyomtam és 7.05kor megszületett Vivien.
gátmetszés is volt, az nem érzetem, inkább a varrást. picit a hasamra tették és elvitték lemérni, 3950g és 51cm.
az első nap inkubátorban volt, oxigént kapott, utána fény alatt csak 3óránként hozták ki.

most küzdünk a szopival ami nem nagyon van, üvegből eszik én meg fejek, már a tápi is elővan készítve.
óriási káosz egyenlőre minden, de alakulnak a dolgok . Vivi nagyon jó kislány eszik, alszik, nézelődik, csak akkor sír ha éhes, de akkor nagyonKép

Kép
Kép
Kép
Vendég
 


KépKép
Vendég
 


Jó reggelt!

Zozo!
Gyönyörű a kislányod! Kívánok nektek sok tejcsit, és békés napokat.

Megann!
Hát persze, hogy emlékszem rád. Együtt izgultunk, csak neked hamarabb sikerült.Kép Egy ideig megvolt a babás grafikonod is, de el tűnt.Kép Viszont ennyi címből nem talállak, ha megadnád, hol keresselek, vagy írj, mailt. A legfontosabbat meg nem is írom, gartula Lénához, remélem, jól vagyok, és már nagyon kíváncsi vagyok.

Fanny!
Aranyos vagy, hogy marasztalsz köszönöm szépen, nagyon jól esik. Remélem már jobban vagy kicsit, és múlóban van a haspuffadás. Egyébként nem is a kelengye miatt aggódok, csak itt azért sok mindent hall az ember. De tudom, hogy mostantól az életem egy merő aggódás lesz, mindig lesz valami, ami miatt idegeskedhetek, amit persze nem kéne. A görcsök szinte teljesen elmúltak, viszont tegnap este, mintha egy kicsit több folyásom lett volna, és mintha a közepén lett volna egy kis piros rész. Mondanom se kell teljesen beparáztam. De a párom megnyugtatott, hogy nem gond, mert ugye van, aki végig vérzik, nekem meg nem is igazi vér volt. De, jó lenne, ha valaki még meg tudna nyugtatni!!! Aztán meg arra is gondoltam, ha valami gond lenne, akkor biztos nagyon görcsölnék, az meg nincs szóval, lassan megnyugszom.

Zsebi!
Mivel díszíted a lakást? Ma már én is előveszem a karácsonyos dolgokat. Vettem 4 új gyertyát téli illattal, kicsit felújítom a tavalyi adventi koszorút, felteszem az izzókat, meg a girlandokat. Képzeld a szomszédban van egy 7 hónapos édi kishölgy, míg aludt az anyukája feltett egy égősör, és amikor felkelt megmutatta neki. Kb. 5 mp-re méltatta. Neki még nem tetszett igazán, de majd jövőre... Kép

Noémi!
Sztem te is maradj nyugodtan. Én legközelebb kedden megyek kukucskálni, így azért elviselhetőbb. Bár sejtem, hogy a két szép szememért nem fognak nekem minden héten uh-t csinálni, de még reménykedek.

Ginuska!
Szorítok mára. Ezek szerint Pozsonyban csinálják az ET-t. Mesélj, talán van a kettő között vmi különbség. Nagyon drukkolok, hogy sikerüljön.

Wish!
Kaptál már levelet?Kép

Pusz
Nina
nina79
 
 


Lányok és Apacs!

Üdvözlök mindenkit Advent első vasárnapján! Kép Szuper még négy hét és itt a karácsony! Kép

Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zozo!
Itt is csak azt tudom mondani tündérke a kislányod! Azért ha van időd írjál! Kép
A táblába betettem a képét! Kép

Nina!
Annyiból tudlak megnyugatni, hogy a terheseknek ahogy változik a hormonháztaráts (mert úgye már teljesen más hormont termel a szervezet) úgy lehet egyre erőssebb a folyás. De hogy az milyen színű lehet arról nem tudok semmit. Illteve nekem mindig azt mondja a dokim amig barna v. nem konkrétan vér színű addig nincs baj. Arról nem is beszélve amit a párod mondott, hogy van aki vérzik és mégis babás. Szóval próbálj nyugisan lenni.!!!!!!!!!!!

Szóval most az étkező asztalra tettem szép terítőt és rá egy vázába (mű igaz, de nagyon élethű) mikulás virágot fenyőággal.
Van egy tok a lakásba amin nincs ajtó és elválasztja a két előszoba részt oda feltettem egy fenyőágú girlandot amire színes égőkből álló égősor van, azt ilyen ferdén a felső rövid oldalon végig van és az egyik hosszú oldalán amíg leér, nekem nagyon tetszik. Az ötlet onnan jött, hogy láttam ilyet láttam egy boltba 3000 ért sokaltam és ahogy voltunk az Auchanba vásárolni ott 400 forintért vettem girlandot 600 égősort és 1000 forintból kész. De ha kíváncsi vagy lefényképezem és felteszem.
Illetve sok apró díszt kitesezk ide oda, ablakra ablakmatrica és a nagyszobába van egy szép asztaldísezem egy gyertyával úgy néz ki az igazi adventi koszorú idén kimarad. Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Lányok!
Nehogy eseménytelenül teljenek napjaim. Képzeljétek ülünk itt a gépe előtt egyszer csak egy hatalmas robajlás a másik helyiségből (WC) megyünk hogy mi lehet hát egy felexibilis cső teljesen szétment és ömlött a víz sikerült elzárnom, de még jó hogy nem a forró ment szét. Úgy remegtem amíg takarítottam fel mint a kocsonya. Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Stella!
http://www.bambino.hu/index.php?m=testver

Találtam ahogy itt kora reggel böngészek a neten egy szerintem elég jó babakocsit. Kétirányból tolható mindkét ülés külön állítható lábzsák van hozzá bevásárló kosár van alatta öt pontos biztonsági övvel és csak 55.000 forint. Házhozszállítás is van azt nem láttam hogy csak Bp-re vagy vidékre is. Ha esetleg érdekel kattints rá. Nekem tesztett, bár aki már használ babakocsit biztos jobban meg tudja ítélni mi az ami jó és aminek meg kell felelnie. Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zozo!
Nagyon szép Vivi baba!!! A szüléstörténeteden meg csak ámultam bámultam, hogy ilyen is van! Nagyon jó volt olvasni, örülök, hogy így élhetted meg!!! KépKép

Zsebi!
Kérünk képet!!! Kép Biztos nagyon szépek vagytok már!
Hú, ez a víz kitörés...nekem is ez a rémálmom, de eddig szerencsére csak egyszer fordult elő, mikor pont itthon voltam. Bele sem merek gondolni, mi van, ha nincs itthon senki...
Kép
hajnesz
 
 


Hajnesz!
Én is ezen hálálkodom még szerencse hogy itthon voltunk, na és hogy nem a meleg víz, mert akkor le is égettem volna magam. Kép Rádaásul has táján spriccelt nekem már csak ez hiányzott volna. Kép

De kicsit vidámabb. Ime az étkezőnkről a kép, igazából nem adja a tokon vissza a kép mert nem látszanak úgy a fények. Kép

Kép
Kép

Ez van a bejárati ajtón belülről:
Kép

Ez van kívülről:
Kép

És végül ez a nappaliban az asztalon van.
Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Nekem annyira elegem van már abból, hogy nem babás témákkal jelentkezem, pedig én is arról szeretnék beszélgetni, de képzeljétek el, most az új lakásunk tetőtere kigyulladt szombaton (dec.11-én szerettünk volna költözni).....

Azt hiszem legközelebb csak akkor jelentkezem, ha vidám témával tudok hozzászólni.Elegem van!!!
lillus
 
 


Lillus!
NEEEEEEEEEM!!!! Igenis tessék jönni mi sem vagyunk mindig vidámak és mi sem csak a babáról beszélgetünk. Gyere és meséld el ha valami bánt az sokat segít. Lásd az én vizes sztorimat....
Remélem azért sikerül még az idén visszaépíteni a tetőt azt lehet tudni mitől lett a tűz?

Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Van kandallónk és próbából befűtöttünk. Nem tudjuk mi okozta, de kigyulladt a tetőszerkezet. A tűzoltók sem tudják mitől lehetett. Holnap jön a kandallóépítő, a kéményépítő, a biztosító, az építtető meg aki él és létezik és próbálják kitalálni mi okozhatta. Mert az ugye lássuk be nem normális, hogy ha begyújtassz a kandallóba egy olyan lakásban, ahol már van hivatalos használatbavételi engedély, leég a tető....
Nagyon bízom benne, hogy ennek ellenére karácsonyig be tudunk költözni, mert a lakás nem nagyon károsodott, de nem tudom mennyire kell szétszedni. Max dobozokon ülve karácsonyozunk.
Eléggé a sírás szélén vagyok.

Egyébként a "vízügy" sem lehetett piskóta. Össze kellett volna jönnünk, nem?;-)) te a vízözönnel én a tetőtűzzel...
lillus
 
 


Lillus!
Hát ez nem hangzik valami jól, reméljük megtalálják az okosok holnap a baj forrását, mert valami mégsem működött jól, vagy nem jólkötötték be.
Hát igen jó lett volna az én vizem hozzátok.Kép

Nem is csoda hogy ki vagy akadva, de tényleg ne tűnj el. Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi!
Köszi a képeket! Most megihletődtem, itt az idő, hogy elővegyem én is a hangulatteremtőket. Kép
Tényleg jól mutat a mikulásvirágos csokor meg az égőket is el tudom képzelni, milyen hanguélatosak esténként!
Szép az ajtótok! Kép

Lillus!
Jaj, nagyon sajnálom, gyerekek, ez félelmetes, egyszer víz, aztán tűz...sírd jól ki magad nyugodtan, remélem, karácsonyra már elfelejthetitek az egészet!
hajnesz
 
 


Hajnesz!
Köszi a dícséretet, igazából még a mikulásvirágos csokornak kinéztem a Nyugatinál egy szép piros vázást azt hiszem holnap megveszem mert az még hiányzik hozzá,abban mutatna csak igazán. Ha még kapok lefotozóm és megmutatom.
Dekorlájál hiányzik ez a mi lelkünknek. Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok lányok!

Zozo: gyönyörű a kislányod, gratula!

Zsebi: csini a lakás...na ilyenre nekem sosem lesz türelmem...sem érzékem.

Amúgy ma délelőtt Pozsonyban, a meddőségi centrumban elvégezték életem első punkcióját. kellemesen csalódtam. Minden új, modern, kellemes hangulatú volt...mintha nem is klinika lenne. A nővérkék, dokik, laboránsok hihetetlenül kedvesek, segítőkészek, aranyosak voltak. 9-kor kezdtük, 10-kor ébredtem. Pici hányingerrel, szédüléssel. Délben hazaengedtek azzal az ígérettel, hogy ma csak fekszem és alszom. Hát...betartom. 23 (!) szép petécske lett, reménykedhetek. A dokim szerint bizti lesz mit beültetni, meg lefagyasztani is. Holnap reggel megtudom, hányan vannak. kedden lesz a ET(beültetés). Jah és min 2 hétig nem ajánlatos melóznom, mert sok a beteg gyerek, sok a stressz...szóval a diákoknak ki kell bírniuk nélkülem. Huh, csak holnap jó híreket kapjunk...

S ti hogy vagytok?

Fanny: veled mizujs?
Vendég
 


Sziasztok!

Hú, csapás csapás hátán, nem fogadnak túl jó hírek itt vasárnap délután, de legalább Ginuska.. Itthonról nem is nagyon tudok netezni, most a párom telefonjával csatlakoztunk a laptopra, és azért jöttem, hogy kérdezzek.
Ma 16. napja szedem a fogigátlót, és tegnap fura volt, hogy olyan mensi előtti görcsöket éreztem, de csak enyhe kiadásban, nem is foglalkoztam vele. És most nézem a wc-n, hogy van egy kis barna folt a bugyimon. Tapasztalt már valamelyikőtök ilyet?

Kép
baba888
 
 


Baba!
Úgyan így járatm én 20 napig szedtem a fogigátlót és az utolsó három nap volt hátra amikor elkezdtem barnázni be voltma ilyedve hát telefon a Kaáliba, azt mondták van aki be se telefonál, de szedjek napi kettőt mert kevés a szervezetemnek a mennyiség, ha azért szedném hogy ne legyek babás akkor ez a fajta gyenge fogigától nekem nem lenne jó. Szóval telefon reggel, mindenképp azt mondom mert jobb ha tud róla a doki, de ne ijedj meg sokszor előfordul. Kép

Ginuska!
Szuper hírek. Igazán sok petike lett ebből biztos szépen lesz a firgóba is a tesónak. Kép Drukkolunk és holnap várunk a hírekkel!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Helloka!
Most hívtak a centrumból, hogy a 8 ICSI-s petikéből 5 megtermékenyült, az IVF-vel még nem tudni mennyi...majd később. Úgyhogy holnap jöhet a ET, és párat lefagyasztanak. Kezdhetek reménykedni???
na jó, megyek pihizni, délután visszanézek.

Baba: én mindenképpen felhívnám a dokit. Bizti megduplázza az adagot.

Szép napot. Sziasztok
Vendég
 


GinuskaKép
Mindenképpen bízni kell! Nagyon szépen alakulnak a dolgok!!!
Drukkolok!

ZsebiKép
Köszi, végig fogom böngészni az oldalt!!!

ZozoKép
Jaj, nagyon édes babátok van!!!

DzsúdKép
Hajaj, nagy a csend! Ezek szerint nem egyszerű az élet!
Azért néha nézz be, ha tudsz!

TralllalaKép
Otthon? Pihi? Nagyon szép a pocid! Nem csodálom, hogy néha nem találod a súlypontodat!
Stella

Kép
stella9
 
 


Sziasztok!

Zsebi!
Gyönyörű a lakásod, bárcsak nekem is lenne ilyesmihez tehetségem. Én feltettem a futófényeket, meg egy pár dolgot, lassan karácsonyi hangulatom lesz. Bár, ahogy tegnap kinéztem az ablakon még csak nekem a környéken. Ez a csőtörés nem semmi, én biztos sírógörcsöt kaptam volna rögtön, azt se tudtam volna mit csináljak. Te ebben is ügyibb vagy!

Lillus!
Nagyon sajnálom a tűzet, gondolom nem vígasztal, hogy jobb, hogy most történt, mintha már ott laktatok volna, meg lehetett volna nagyobb gond is. Remélem hamarosan kiderítik az okát, és be is tudtok még idén költözni.

Ginuska!
Gartula a petikékhez, remélem hamarosan jössz a jobbnál jobb hírekkel.

Baba!
Nekem az utolsó hónapban volt ilyen, amikor elhatároztuk, hogy babát szeretnék. A fogigátlós hónap kellős közepén elkezdtem vérezni. Persze rohantam a dokimhoz, megvizsgált és közölte, hogy annyira szeretnék már babát, hogy a testem megpróbálja a fogigátló hatását megszüntetni. 7 évig jó volt a tabi, az utolsóban meg megszüntettem a hatását, sajna eredménytelenül.

Szép napot!

Nina
nina79
 
 


SziasztokKép
ZsebikémKép
Hát nem semmi ez a csőtörés, örülök, hogy nem lett nagy baj. Nagyon jók a dekorációk, kedvet kaptunk mi is, én is vettem girlandot meg égősort, nagyon jól néz ki, de még dilemázunk, hogy hova tegyük.

ZozóKép
Nagyon aranyos Vivi, gratulálok!
Remélem a szopiba is belejöttök majd és kialakul minden. Sok puszit küldök.

GinuskaKép
Szép eredmények, biztos beindul majd a sima IVF-el is jópár. Mikor lesz az ET?

Wish

wish
 
 


Ginuska!
Örülök, hogy csupa jó élmény volt a pungi, nemkülönben a 23 petikének! Nagy nagy drukk egy zebrás hírét!!! Kép

Anikó!
Mit mondott a doki? Biztos nincs nagy baj. Ugye?

Zsebi!
Várom az újabb képeket! Kép
hajnesz
 
 


Sziasztok!

Zsebi, Ginus, Nina,
köszi a segítséget, fel is hívtam már a dokimat, asszisztensnővel beszéltem, azt mondta ez belefér, nyugi, szedjem tovább, minden oké. Kép
Nem nagyon aggódtam, csak nem értettem, de most teljesen megnyugodtam. Már úgyis csak holnap kell bevennem az uccsót. Kép
Zsebi, amúgy tök jó, hogy feldobod a lakást ilyen díszekkel, én is csináltam tavaly, de idén még nem volt időm foglalkozni vele. Kép
A renitens csövet már kicseréltétek?

Lillus,
ez nem normális dolog, hogy egy kandalló befűtéstől leég a tető! Kép Van egy cégem, búbos kemencéket készítünk, nagyon kíváncsi leszek, hogy mi derül ki, mi okozta ezt. Én a kémény körül tippelném a hibát. A saját házunkban is van egy kemence, nálunk két hete lett befejezve a kémény, azóta tüzelünk benne, szerencsére gond nélkül. Remélem sikerül beköltözni az ünnepekig!!

Zozó,
milyen szép kisimult, nyugodt arca van a bébidnek! Kép

Kép
baba888
 
 


Baba!
Ha szakmabeli vagy, akkor a tanácsodat kérném.Ma megnézte a helyszínt a kandallóépítő, a kéményépítő, stb. és senki nem tudja hol volt a baj. Szeretnénk kihívni egy független szakértőt/kandallóépítőt, hogy nézze meg és mondja el a véleményét, de nem találunk senkit. Nincs valami ötleted mit lehet ilyenkor tenni??
Köszi
lillus
 
 


Ja és azt elfelejtettem mondani, hogy Budafokon van az "objektum", tehát zalaegerszegi szakember gondolom nem ideális....
lillus
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?