Új privát üzeneted érkezett!

Hüpi!
Mi ezt megcsináltuk 1 hónaposan. Annyi különbséggel hogy én kiégethető gyurmát vettem. Belenyomtuk Szonja pici lábát, meg pici kezét a gyurmába és utána azt sütöttük ki. Múltok elővettem és olyan furcsa volt hogy milyen piciKép

Nem tudnátok nekem mondani v.mi jó helyet ott Pesten, ahol occcsón lehetne venni járókát?
Kaptunk egyet kölcsön,de akiktől kaptuk azokhoz jön ismét a gólya Kép
úgyhogy vissza kell adnunk. Ugyanezen oknál fogva a légzésfigyelő is ugrott. Akkor Szonja 10 hós lesz. Meddig ajánlott a légzésfigyelő?
Bocsánat ha már beszéltetk róla, nincs időm mindent végigolvasni, asszem kigúvadna a szemem. Kép
cerzsebet
 
 


Sziasztok!

Ajándékokkal mi se állunk sehogy, ötlet van, decemberi fizut várjuk.Kép

Ákos pöttyös lett a körtétől,felhívtam apukámat, hogy mit csináljunk a pöttyökkel, erre ki lettem oktatva, hogy nem így, és nem ennyit, és nem már most, és különben sem körtét kellene adnom neki. Bírom, hogy mindenki milyen jól tudja utólag, hogy mit kellett volna másképp csinálni.Kép

Ruz,
Jó, hogy jelentkeztél, Bendi az egyik kedvencem.Kép

Zusba,
Bazsi nagyon aranyos, micsoda mutatványt ad elő a világjárós képen.

Brigó,
Még hogy semmi különös, mikor Jázi "egyedül ül, illetve felül, próbál mászni, állni, sikít, vísit, kacag, és 2 alsó fogunk kint van".Kép
Hát, én nem vagyok egy házitündér, még jó, hogy a férjemet ez nem zavarja. Bár feltűnő rend és tiszaság van itthon, mióta Ákos beindult - na nem azért, mert ő takarít.Kép

A gyógytornász ma eléggé elkeserített, azt mondta teljesen szét van menve a derekam, és különben is tornáznom kell mindennap, mert semmi erő nincs az izmaimban, attól is csúsznak szét az izületeim.Kép Mindezt fél óra szadizás után, szétmasszázsolta a csomókat a csípőmben, hát a végén azt mondtam, hogy inkább szülök még egyszer.Kép

KépKép
connie
 
 


Sziasztok!

Látom, egyre több baba kezd el aktív életet élni, mászni ezerrel, felállni. Dóri is szereti felkeresni a lakás rejtett zugait. Például igen érdekli a számítógép (már várjuk, mikor fogja véletlenül kikapcsolni), mindenféle zsinórok, a papucsom, szóval minden olyan, amit nem szabad. Én a konyhában egyelőre nem mertem még szabadjára engedni, nálunk ott van a járóka, és amikor főzők, abban játszik.

Sajnos gyermek felébredt, úgyhogy mennem kell, majd még jövők. Jó éjt!

Nekem jó a dec 13-a és a 20-a is talizni. Amelyik a többségnek jó.
pviki
 
 

 
 

Sziasztok Lányok!

Marhára nem volt időm olvasni/írni, most is csak azért köszönök be, hogy ne felejtsetek el. Flóra is nagyon beindult, akármi is kerül a keze ügyébe feláll, aztán persze sokszor koppan(na). Tegnap sajnos esés közben ráharaphatott az ajkára, mert csúnyán bepirosodott. Sírt is szegénykém rendesen.
Amúgy sok újdonság nincs. Tegnap voltunk hálaadási vacsin a barátainknál (Babjag: New Jersey-ben, a Rutgers Egyetemen vagyunk. Amúgy Chicagót mi is imádjuk, mindenképpen szeretnénk a mostani kintlétünk alatt is eljutni oda.) Kicsit izgultam, mert az egyik kutyájuk nagyon ki/beszámíthatatlan, de szerencsére minden jól alakult. A főnökkutya (amúgy Béla névre hallgat) egyfolytában védett minket, mindig közénk állt, ha a dilis kutya beindult volna.

Kocsiprojekt folyik tovább. Ma is voltunk egy kereskedőnél, de csak nagyon gagyi kocsijai voltak.

A karácsonyi dolgokkal én ott tartok, hogy összeírtam, mi lesz a menü, és 1-2 ajándékötlet is felmerült már bennem. Mondjuk mi úgyis januárban küldjük majd haza a családnak az ajikat, úgyhogy van időm. Csak Flóra és a mi ajándékaink lesznek decemberben aktuálisak.

Minden betegnek jobbulást, a vizsgára készülőknek pompásan fogó agyat, és tanulni hagyó babákat kívánok! Továbbá üzenem minden babának, hogy egyenek és aludjanak szépen, hátha akkor Flóra is megembereli magát (a kajával iagzából nincs gond, de az alvás megint romlott az elmúlt napokban). Még továbbá: kevés koppanást és jó egyensúlyérzéket mindenkinek!

Kép

Kriszta

Kép
KépKép
nebula
 
 


Gyors bekukk.

Kriszta,
Flóra nagyon nagyon aranyos herceglány. Biztos vadulni fognak érte a pasik.Kép

Connie,
én Callanetics tornával "raktam össze" magam amikor nagyon szét voltam csúszva, vannak benne kifejezettem gyógy-gyakorlatok.Kép
Pöttyök, sztem ne csinálj semmit, amíg Ákos nem piszkálja őket. Nálunk is volt pötty, mindent abbahagytam, pötty meg szaporodott. Rájöttem, hogy a kék Coccolino a hibás. Ált. szenzitívet használok, de akkor épp kifogyott. Kimostam mindent újra, s nincs pötty.
Nem kell hallgatni az okosokra, csináld úgy ahogy nektek jó.Kép

Mi is csináltunk ilyen kis kéz és lábmizékat korábban.Kép Olyan jó látni, mekkora már a gyerek.Kép

Erzsébet,
úgy tudom, hogy 1 éves korig javallt a légzésfigyelő, bár nem vagyok nagy szakértő, mert nem vettünk.Kép

Végre visszakaptuk a fényképezőt Ákos keresztapjától, aki Párizsban járt és láss csodát! Eszébe jutott a keresztfia, és hozott neki egy plüss kutyust. Majd bombázlak benneteket képekkel.Kép Jó hétvégét, majd még leszek.

Kép

Kép
vizimano
 
 


Villes!
Nagyon nagyon boldog névnapot kívánunk:
Kép
Zitmi!
Lánykádnak is boldog névnapot!
Kép

Ildi&Marcipán

delfinke
 
 


Virág! Boldog névnapot kívánunk Neked!
Kép
Kép
a fölső képet én, az alsót a szíved csücske küldi Neked! Puszi

Kép
juszti75
 
 


Zitmi!

Vigájnak is Boldog Névnapot kívánunk!
Kép

Kép
juszti75
 
 


Sziasztok!

Mi is megvagyunk. Már kigyógyult Bálint is a vírusból. Teganp volt oviban is,mert mentek színházba. Elengedtem mondván, hogy annyi rosszban volt része mostanában, pont a jóból maradjon ki? Erre szegénykém végigaludta az előadást. Némi lelkifurdalásom van, hogy akkor mégsem kellett volna elengednem Kép

Ajándékok: a saját gyerekeimnek megvan, sőt a család nevében is majdnem mindenki nevében megvettem az ajándékokat a csimotáknak. Azt hiszem, nem nagyon marad teljesítetlen vágyuk Kép Már én várom, hogy meglássák! Kép
A keresztlányaim közül kettőnek már megvettem az ajándékot. Nálunk a nagy családi karácsonyozáson nem nagyon van felnőttajándékozás, mert ezt nem lehet bírni anyagilag.

Mennem kell, majd még jövök.

Ja, van még valakinek 8 hónap körüli babája, aki még nem kúszik, ül csak forog? Bernát még mindig itt tart. Kedden a tali előtt megyek vele az I-es női klinikára a fejlődésneurológushoz. Remélem és úgy érzem, hogy minden rendben, csak ő ilyen lassú. Sajnos sok tanulási nehézség hátterében áll megkésett mozgásfejlődés, vagy nem szokásos mozgásfejlődés pl. ha kimarad a kúszás vagy mászás az nem jó jel Kép


Sietek, puszi!
Dorka
dorka
 
 


Dorka!
Marci is ugyanez.Még nem kúszik, nem ül, csak forog, pedig 8 és 1/2 hónapos.Jó nála közrejátszik a betegsége is; de engem akkor is aggaszt!Bár a neurológus és a gyógytornász is azt mondta, hogy semmi baj; ˝csak˝le van maradva!
De én akkor is aggódom; mert azt látom, hogy megállt ezen a szinten; és nem fejlődik tovább!
Kép
Ezt nekem is mondták; hogy ha nem tanul meg kúszni; az később probléma lehet; mert a kúszáshoz az agy mindkét féltekét használnia kell.
De szerintem Bernáttal semmi gond; ˝csak˝lusta!Kép

Ildi

delfinke
 
 


Villes
Nagyon boldog névnapot kívánunk!
Kép


Zitmi
A te Virágodnak is sik boldog névnapot!Kép
Szilvi
hüpi
 
 


Minden Virágnak boldog névnapot kívánok! Kép
Virágozzék minden Virág! Kép


Ildi!
Én is remélem, de tudni persze nem tudhatom. Kép És még kedd után sem biztos, hogy tudni fogom, bár abban a doktornőben nagyon megbízom. Már Bálintot is vittük hozzá, de ő feszes izomzatú volt azért kellett járnunk.

D
dorka
 
 


Sziasztok

Virag Boldog Nevnapot kivanunkKép

Ildi PAtri itthoni gondok amit meseltem megoldodtak, minden okKép

Fiam ma osszeveszett a colasuveggelKép


Kép
vaktyuk
 
 


Sziasztok!

Minden Virágnak BOLDOG NÉVNAPOT kívánok!!!!!!!!!!

Gyors bejelentkezés és aztán ismét pár napig nem leszek...Kép

Juszti!
Nagyon szuperek a képek amiket csináltál a topikos babákról....Kép

Dorka!
Jelentem Boti is azok közé a 8 hónaposak közé tartozik akik ráérősen, nem sietve, kényelmes tempóban fejlődnek...Kép Mi is csak forgunk ezerrel, néha ülünk ha anya támaszt, aztán gyorsan eldőlünk és virgonckodunk fekve..?...hát ez van, talán majd jövőre mászni is fogunk....

Viszont a fogmanó piszkosul megszállt minket alul már 4 van és felül jön az egyik foga...Kép

mindenkinek nagyon szép hétvégét kívánok


üdv.

kingu

amint tudok jövök....
cica29
 
 


Köszi lányok a köszöntést,nagyon jól esett:-)

Zitmi
Kicsi druszámnak is boldog névnapot kívánunk!

Juszti
Nagyon jó a kép,amit ajándékba kaptunkKép Szívem csücskének is köszönöm az ajándékot!

Rohanok,mert házavatóra megyünk,majd jövök.
Jó hétvégét mindenkinek!!
Virág
villes
 
 


Villes! Neked is boldog névnapot kívánok!

Dorka, Ildi! Szerintem ne aggódjatok, Blanka - igaz még csak 6 hós múlt- de már hasról htra se nagyon forog. Pedig pár napig már csinálta, aztán hetek óta semmi. Megkérdeztem a dokit, és azt mondta, hogy túl nagy és nehéz, és gyenge még ő ehhez. A kicsi, kevés súlyú babák gyosabban feljődnek, egyelőre ne aggódjak. Remélem, hgoy hamar behozzátok - meg mi is a lemaradást.

Na pusz, és jó hétvégét!

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Boldog névnapot a Virágoknak!
Kriszta és Flóra

Kép
KépKép
nebula
 
 


Réka!
Ennek örülök; ne legyen több gond mert irgumm-burgumm lesz!
Kép
Ildi

delfinke
 
 


Virág és Vigáj Kép

Boldog névnapot NektekKép

L
lirian
 
 


Sziasztok!

Connie!
A körte Jázminnak sem jött be, mondjuk ő nem lett pöttyös, de fájt tőle a hasa Kép
Egyébként újabb helyzetjelentés, kint van a 3. fogunk Kép

Nebula!
Nagyon édes csöppséged!!!

És mégegyszer sok boldogságot a Virágoknak!

Brigó

Kép

Kép
brigó
 
 


Boldog Névnapot kívánunk a kis Virágoknak!!
Benice és Patri anya
Kép
(Ezeket a figurákat én szorgalmassan gyűjtögetem, úgyhogy ezt a macsekot már valaki feltette!)
Réka!
Oké örülök, hogy minden rendben otthon, ahogy jött el is tünt, remélem nem lesz tiszavirág életű a nyugi!!
patri
 
 


Connie!
Naspolya?
Patri
patri
 
 


Köszönöm a vígasztalást, bátorítás. Néha aggódom, néha nem. Azért várom a keddet, hogy mit mond a neurológus.

Körte: én Bernátnak már több hónapja adok körét, soha semmit sem okozott. Gondolkoztam, de nem jöttem rá, hogy mi lehet benne allergén. Talán ha olyan magvacskás-féle? Nem tudom. De azt igen, hogy Bernát ma is evett, de nem akármekkora adagot: egy nagy alma, egy normál körte, egy egész banás, és mivel túl híg volt, tettem bele rizspépet. És ezek után nem maradhat el a komfortszopi. Azt még kiköveteli. Talán szomjúság ellen, én azért adom. Ketté állt a füle utána, de mind megette Kép Ült és bambán nézett Kép Aztán két órán át vigyorgott a járókában, pedig utál ott lenni Kép

Jó éjt!
Dorka

Patri!
Még nem kerestem meg az ajánlott orvost, most a neurológus van terítéken, aztán talán utána Kép A bátyámat viszont nagyon érdekelné most egy felnőtt kardiológus, aki hajlandó meghallgatni a problémáit, amik nem múltak el a műtét óta. Szerinted az, akit először mondtál a Városmajorban?

És ti hogy vagytok? Nem mindent tudtam megint visszaolvasni. Hogy bírja a kismanó a gipszet? És te? Gondolom nem egyszerű az öltöztetés, fürdetés, pelenkázás, emelgetés, alvás, etetés. Hú, ahogy így belegondoltam, tényleg nehéz lehet. Pláne, ha még fáj is szegénynek.

Puszi, Dorka
dorka
 
 


Sziasztok!

Boldog névnapot kívánok Virágnak és Vigájnak!
Kép Kép

Nem voltam ma egész nap, délelőtt a sógoromékhoz mentünk, adventi koszorúkötésre, délután meg benéztünk az Árkádba, ajándékot venni egy ismerősünk babájának. Hogy ott micsoda tömeg volt. Most már tutira én intézem majd hétköznap az összes bevásárlást, de legalább már mindenkinek tudjuk mit veszünk, anyukámékat kivéve.

Dorka,
Örülök, hogy rendbe jöttetek, és mindenki egészséges. Remélem nem lesz Bernáttal semmi baj, csak lassú, egyelőre fejben dolgozik rá a mozgásra.Kép

Patri,
Sógoroméknál jutott eszembe, hogy nem válaszoltam a naspolyára, bocsánat. Köszönjük szépen, élnénk az ajánlattal.Kép Mikor látogathatunk meg titeket, és hol? A címem a profilomban van.

Aranyosak voltak az unokatesói, megkérdezték ma, amikor ilyet szólt Ákos, hogy "güdvelődedzsi ghe ghe há", hogy mit mond?Kép

KépKép
connie
 
 


Sziasztok!

Ma mi is egész nap vendégeskedtünk, meglátogattuk a keresztfiúnkat. 3 héttel fiatalabb Dórinál. Olyan aranyosak a gyerkőcök együtt, nagyon szeretem őket nézni, amikor együtt vannak.

Boldog névnapot a Virágoknak!


Dorka
A bátyádnál még mindig nem múltak el a problémák? Megkérdezzem tőle, hogy ő kihez jár? Egyébként mi az ő betegségének a neve. Mondtam én is neki, hogy kérdezzen rá a dokijánál, hogy nála ez volt-e, mert akkor érdemes az őkét fiának és Dórinak is ultrahangot csináltatni.
Örülök, hogy a fiúk jobban vannak.

Akiren
Még ezer éve kérdezted a fogápolást. Én egyelőre nedves fogkefével dözölöm át a fogaut, majd odaadom neki fogkefét, hogy játszon vele. Ilyenkor persze rögtön a szájába veszi, ezzel is tisztítja még. De az esetek nagy százalékában elfelejtjük, mint például ma is. Most, hogy írok róla, eszembe jutott.

Megyek aludni, mert már nagyon késő van. Sziasztok
pviki
 
 


Dóri,Ildi, Juszti, Hüpi, Dorka, Kingu, Vaktyúk, Virág, Kriszta, Lirian, Brigó,Connie,Patri, Viki!

Nagyon-nagyon szépen köszönöm mindannyiótoknak a kedvességeteket és a figyelmességeteket, amiért fölköszöntöttétek Vigájt, és még erre a családi becenevére is milyen sokan emlékeztetekKépKépKépKépKép! Annyira jól, esett, hogy ilyen sok anyukának eszébe jutottunk a topikból, nem is hiszitek el! Köszönjük szépen még egyszer!

Tegnap nagy játszóterezést csaptunk, amíg a férjem ajándékokat vásárolt nekem, este pedig igazi mozizást rendeztünk kettesben a férjemmelKép. Ez úgy nézett ki, hogy 3/4 9-re mindkét gyerek aludt, mi pedig itt a számítógép DVD lejátszóján megnéztünk a Keresztapa I.-ből 2 és fél órányi részt( még mikrós pattogatott kukoricát is ettünk hozzá, de csak a mozihangulat kedvéért, mert egyébként nem szoktunk enni, csak a vendégeknek tartok itthon). Hát, elég rémes jelenetek vannak benne, én nem is hittem volna, eddig még nem láttam ezt a filmet, csak a hírét hallottam, de az nem volt számomra ilyen naturális...Legközelebb inkább vmi vígjátékot nézünk. Mindenesetre teljesen olyan érzésünk volt, mintha igazi moziban lettünk volna kettesben, jó kikapcsolódás volt. Igaz, hogy közben egyet szoptattam, de akkor isKép.

Virág,
tegnap nem tudtam jönni a Babanetre, de Isten éltesse Vigáj hercegének mamáját, boldog névnapot!Kép
Remélem, szép volt az ünneplés!

Bea,
nektek pedig első házassági évfordulótok alkalmából mminden jót kívánok, és persze szép ünneplést!Kép

Ebédelünk, aztán indulunk lassan a gyerekekkel játszóházba. Sziasztok, szép vasárnapot minden családnak: ZitmiKép
zitmi
 
 


Connie!
E-mail ment!!
Patri
patri
 
 


Patri,
Oké, várom, most néztem, még nem ért ide.

KépKép
connie
 
 


Sziasztok!!!!

Boldog névnapot kívánok Virág és kicsi Vigáj!!!KépKép
Elnézést a késésért, de tegnap nem jutattam gép közelébe.

A mai napra pedig Mindenkinek, békés boldog vasárnapot advent alkalmából. Kívánom, hogy mindehol szépen lobogjon a láng és melengesse át lelkünket a melege.KépKép

Bea!!!!!
Sok-sok boldogságot és évet kívánok Nektek közösen, szeretetben és megértésben!!!KépKép

HURRRÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!
Bazsi bemutatta új tudományát!! FOROG!!!!, és milyen elégedetten vigyorog hozzá, mintha azt mondaná, hogy látod fölöslegesen aggódsz, eddig nem volt kedvem ilyet csinálni azért maradtam nyugtonKép

Zsuzsa
zsuba31
 
 


Connie!
Valószínűleg a régi e-mail címedre küldtem, ismét küldtem, remélem már nincs több lehetséges címed, szóval most ment!
Patri
patri
 
 


SziasztokKép
Még egyszer köszönöm a sok köszöntést!Olyan aranyosak vagytokKép

Zitmi
Nem volt ünneplés,mert a férjem megint elfelejtette.No comment.Lassan én is azt fogom szajkózni,mint Mézgáné:Inkább a Hufnágel(?)Pistihez mentem volna feleségülKép

Gyorsan csinálok egy kis reklámot,bár lehet h csak én hiszem h jól jártunk.Tudjátok,kérdeztem milyen gyerekülést ajánlotok,majd' mindenki a Römerre esküdött,így én azt szerettem volna venni,a férjem viszont 30 körül akart költeni erre,és sikerült úgy vennünk,h mindkettőnk kívánalma meghallgattatottKépA Megatoysban akciós a Römer Lord ülés(9-18),35ezer forint volt.Az eladó figura viszont elég érdekesen adta elő magát,kérdeztük mit ajánlana,végigmutogatta az összes 60ezres Römert és Concordot,h azok a legjobbak,majd miután egyiknél sem kiáltottunk fel,megkérdezte mennyit szánnánk rá,mondta a férjem,h 30 körül.Erre rámutatott az egyik Römer ülésre,h ez most akciós,35ezer ft,de "ki se írom,mert akkor mindenki ezt vinné",szóval nincs is kiírva.Vajon jutalékos rendszerben kapja a fizetését,és érdekelt h minél több drágábbat adjon el?Azért nekem ez furcsa volt,h egy szimpla kis eladó eldönti h kiírja -e h akciós a termék.Kicsit gyanakodva nézegettem az ülést,h lehet h hibás,vki esetleg már visszahozta azért adja ilyen olcsón,de azért gondolom egy ilyen nagyáruházban nem lehet ilyesmit csinálni.Remélem!

Képzeljétek Vince ma elkezdett tapsolni,újjongva megdícsértem,azóta állandóan tapsol,legviccesebb,amikor csinál vmi rosszaságot és utána jól megtapsolja magátKép

Bea
Én is boldog házassági évfordulót kívánok Nektek!!Kép

Virág
villes
 
 


Zsuzsa!
De jó, hogy forog! Egy izgalommal kevesebb Kép

Mindenkinek szép adventet, várakozással teli békés decembert kívánok ezzel a verssel:

Rónay György:
Advent első vasárnapja
Amikor a fák gyümölcsöt teremnek,
tudhatjátok, hogy közel van a nyár.
Tűzre dobhatsz, Kertész, mert nem terem meg
korcs ágaimon más, mint a halál?
Amikor jelek lepik el a mennyet,
álmunkból kelni itt az óra már.
De ha hozzám jössz, pedig megüzented,
angyalod mégis álomban talál.
Meg akartál rajtam teremni, rossz fán;
Nem voltál rest naponta jönni hozzám.
Ajtóm bezártam. Ágam levetett.
Éjszakámból feléd fordítom orcám:
boríts be, Bőség! Irgalom, hajolj rám!
Szüless meg a szívemben, Szeretet!



Puszi, Dorka
dorka
 
 


Sziasztok!

Ez után a szép vers után nem is illik ide a hsz.-em.Kép

Zsuba,
De jó, hogy forog Bazsi, ügyes ő, csak megfontolt.Kép

Délelőtt azt hittem fel fogok robbanni. Férjem szerelt egy konnektort, és lezáródott az a biztosíték, ami a nappalit ellátó áramkörhöz tartozott. De ezt nem tudtuk, mert meg se találtuk a biztosítékos táblát - mert nem is kerestük, pusztába kiáltott szó maradt a kérdésem, amit kb. 20x tettem fel, hogy nem-e valami kapcsoló nincs felkapcsolva. Hívtunk villanyszerelő gyorsszervízt, de inkább ültünk volna vendégestől a sötétben. Elfelejtette ugyanis a diszpécser megemlíteni, hogy - bár csak 6 ezer a kiszállás - de minden megkezdett óra díja 12 ezer, és ugyebár azzal, hogy bejön az ajtón a szerelő, és köszön, kezd egy órát. A munka öt perc volt (felkapcsolták a biztosítékot), utána jött a feketeleves, első körben 30 ezret akartak elkérni, mert két ember jött ki, így az óradíj duplán számított volna. Végül 18-at kértek, sajnos odaadtuk - enyhén meg voltunk zavarodva - most próbálunk visszaszerezni még 10-et (6000 kiszállás + 2000 öt perc óradíja, annyit kifizetünk), ha nem feljelentjük őket. Eszméletlen szemét egy banda, jól átvágtak, direkt kérdezte a férjem a munkadíjat, és nem mondták, hogy óradíj van, hanme azt mondták, a munka alapján számolnak. Nagyon begőzöltem, hogy ha nem tudjuk visszaszerezni a pénzt, akkor is rájuk küldöm a Fogyasztóvédelmet meg az Apeh-et (számlát eszük ágában sem volt adni), mert sztem szemét csalók. Bocs a kirohanásért, de úgy felhúztam magam, azért a pénzért megdolgoztunk, nem is keveset, erre van pofájuk ennyi melóért ennyit kérni.
Kép

Szóval ilyen vacakul kezdődött a nap, délután meg vendégek voltak, legalább nem a villanyszerelőkön rágódtunk. Párom barátjáék voltak itt a négyhónapos fiúkkal, de nem volt valami interaktív a két gyerek.Kép Ákos kishíján jól lekarmolta a másik baba fejét, de a papucsok jobban érdekelték.

KépKép
connie
 
 


Néhány kedvenc képem:

Így "cumizik" Ákos:
Kép

Lazázik szopi közben:
Kép

Ezt meg azért, hogy ha nem tudná valaki, hogy lehet úgy vigyorogni, mint a tejbetök:
Kép

Virág,
nem semmi ez a sztori. Látszik, hogy a Megatoys is Brendon érdekeltség.Kép

KépKép
connie
 
 


Connie!

nem semmi hogy jártatok, mi is hasonlóképp megszívtuk nemrég, csak mi egy dugulás kapcsán Kép
ugyanez a szitu, hétvége, ügyeleti rendszer, horror óradíjak Kép
Remélem nektek sikerül, mi csak kukán kifizettük a rémálom díjat Kép

L
lirian
 
 


Felteszek én is két képet, ilyenek vagyunk 9 hónaposan:

ebből lett a mászásunk:
Kép

itt pedig apával játszadozunk épp:
Kép
lirian
 
 


Connie!
E-mail ment.
Ja itt jegyzem meg, hogy a férjem villanyszerelő, ha esetleg lenne hasonló kalandotok, hát ez van ha nem ismerjük még nagyon egymást!
Tündéri Ákosom a képeken, ez tényleg olyan tejbetökös vigyor.
Patri
patri
 
 


Sziasztok!
Holnapi tali lesz, ugye?Ki jön?
Virág!Ha jöttök, találkozunk Kökin?
Kép
Lir!
Nagyon ügyes Lilóca!Minden rendben vele:Ti jöttök holnap?

Ildi

delfinke
 
 


Ildi Kép

szerintem megyünk, Lili meggyógyult, ránk fér egy kis kikapcsolódás Kép ráadásul annyira szereti a babákat, hogy nincs szívem megtagadni tőle a talit Kép

L
lirian
 
 


Ildi
Én is nagyon szeretnék menni,nagyon remélem nem fog esni,mert nincs esőfólia az új szekérhez,bár lehet h a másiké jó rá,majd ma rápróbálom.Fél 10 a szokott helyen? A kiskocsival esetleg majd sétálni is át tudunk menni hozzátok gyakrabban(ne ijesztgesselek?Kép,mert most fedeztem fel,h a 68as busz itt áll meg tőlünk nem messze és a parkotok előtt is van egy megállója,azt még a múltkor láttam,remélem jól láttam.

Lir
De jó h ti is jöttök!Ezer éve nem láttam a gyönyörű Lilót!A képek alapján jó sokat nőtt!!!Nagyon édes!
Most rohannom kell.

Connie
Ez a villanyszerelős sztori,én is agyvérzést kaptam volna.Kép
Sziasztok,aztán most már tessék írni,vége a hétvégének!!Kép
Virág
villes
 
 


Sziasztok!

Zitmi, Zsuba, Virág: Köszönjük a jókívánságokat, aranyosak vagytok, hogy eszetekbe jutottunk Kép
Ünneplés nem volt, pénteken kaptam egy szál virágot, tegnap tanulás volt egész nap, este rendeltünk pizzát, meggyújtottuk a gyertyát az adventi koszorún és kész.

Időnként olvasgatlak benneteket, csak írni nincs már vagy időm vagy kedvem. Látom nem hiányzunk senkinek Kép Kép úgyhogy nem strapálom magam.

Virág: Utólag is nagyon boldog névnapot!
Kép

Zitmi: Vigájt is puszild meg a nevemben utólag névnapja alkalmából! Kép

Lir: Lili nagyon szép és ügyes és olyan okos fejet vág a második képen, meg kell zabálni Kép

Szép hetet mindenkinek!

Bea

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


Virág, és Vigáj!
Utólagosan is nagyon-nagyon boldog névnapot kívánunk mi is.Kép

Végre kész a karácsonyi bevásárlás.Kép Azért most, mert most jöttek be férjemnél az erre szánt pénzek.

Connie,
hajrá, ne hagyd magatokat.Kép Én nagyon szorítok.Kép

Vezso, Timurr, Jégvirág, Ruz,Kata, Mindenki: életjelet kérünk.Kép

Fúú, most olvasom Kende új könyvét. Nem igazán szeretem a fickó stílusát, de jelen esetben inkább a tartalom miatt olvasom. Bár folyton bőgök, (lehet, hogy nem vagyok normális, hogy orvosi műhibákkal kínozom magam) de nagyon szörnyűKép

Kép

Kép
vizimano
 
 


Bea,
látodlátod én hiányoltalak, csak pár perccel későbbKép

Kép

Kép
vizimano
 
 


De hiányoljuk Beát, Angélát, Vezsot, Kata, Ruzicskyt, Timurrt, és még sokan másokat akiket nem direkt felejtettem ki. Nagy a csönd vagy nagyok a gyerekek, mert nagyobb gyerekek mellett biztos nem fogunk ennyire lógni a babaneten.

Bea!
Hiányzol ám a topikból úgyhogy strapáld csak magad légyszíves és ha vannak képek tessék minket bombázni!!
Patri
patri
 
 


Petri,Vizimanó
Köszi a hiányolást.Hétvégén anyukáméknál voltunk,tegnap pedig hiszti volt+takarítás+lakásdíszítés karácsonyra.

Brigó
Karácsonyi ajándékok:
Gyerekeknek:terepjáró,rongybaba,ugráló kutya,vizimalom,éneklő kutya (nagyon édi ez Majáé,ő választotta ki),karika rakocsgató,kisautó,húzható formabedobós teknőc,rugi.
Nagyobbaknak:óra,parfüm
Felnőtteknek:telefon,óra,kozmetikai csomag (oriflames,avonos vagyokKép),ruhanemű

És csinálok Maja nevében is ajándékot,ha kés lesz megmutatom.

Télapóra és kész vannaka csomagok édesség nem sok van bennük ,inkább kis ajándékok:zenélő-villogó toll a kis elsőseimnek és névre szóló mesekönyv nekik (ezt ajánlom nagyon klassz) amibe lehet szemáélyre szóló üzenetet küldeni,belerakják a gyerkőc fénnyképét és róla szó a mese.Picúrkának is hoz a télepó ajándékot bébiételet,kis zenélő hóembert és cdét.

Még két embernek nem tudom mit adunk,ők kozmetikai szerelést kapnak,ha nem találok mást.

Kedves Virágaim Nagyon Boldog Névnapot így utólagKép
Kép
Nálunk helyzet semmi jó.Tegnap visított a lányom egész este,tej már megint nincs elég és stagnál a súlya,nem hízik egyáltalán.

Connie
Ákos imádnivaló,ez a kedvenc képem rólaKép(az utolsóra gondolokKép


Lirien
Tündéri LuciKép

Na most ennyi,megpróbálok visszakapcs.

Timurr
Vendég
 


Lányok-akik jönnek a holnapi talira!
Nem tudna nekem valaki hozni 1db kornyadt liberós figurát?Már 9 összegyűlt,de az új méretű peluson,amit a férjem most vett,nyúl van,ami nem jó,és én annyira szeretném megszerezni Vincusnak a könyvecskét,de azért nem akarok venni egy csomag kinőtt pelust,h megszerezzem.Ha valakinek van felesleges,légyszi adja nekem!Köszi előre is
Virág
villes
 
 


Bea! Nászasszony!
Ne mondj már ilyen zöldségeket, hogy nem hiányzol senkinek!Ejnye-bejnye!
Kép

Virág!
Nem fog esni az eső, én tudom!Kép
Akkor 1/2 10-kor a szokott helyen; előtte azért váltsunk egy sms-t! Kép

Lir!
Juhéjjjjjjjjj! Tök jó hogy jöttök!
Kép

Bekukkoltam a téli babásokhoz; tegnap babaeső volt náluk!4 baba született egy napon! Tök jó! Kép

Ildi

delfinke
 
 


Virág
Ha nem felejtem el, holnap viszek nektek egyet. Én eddig nem gyűjtöttem, mert nem tudtam, hogy kell. De ez baby&go fajta. Az is jó?

KÉpzeljétek, ma nem tudunk sétálni menni, mert a babakocsi az autóban maradt, a kulcsot pedig elvitte a férjem. Még jó, hogy nem teljes menetfelszerelésben vettem észre, hogy nincs mivel menni.

Üdv mindenkinek. Holnap találkozunk.
pviki
 
 


Sziasztok!

Hazaértünk a mai csavargásból.Ma mesekutató volt a vendég, ha összeszedtem magam, írok néhány dolgot abból, amit mondott - amire emlékszem.Kép

Sztem a pénzünket nem fogják visszaadni, férjem ma délután 6-ig adott nekik erre időt, aztán mennek a feljelentések (Fogyasztóvédelem, Apeh). Remélem legalább megforgatják őket kicsit, ha már így megszivattak. Próbálom kiverni a fejemből az egészet, mert csak rosszkedvem van tőle, de nagyon bánt, hogy így palira vettek minket.Kép Mondtam is Gabinak, hogy a továbbiakban Réka lesz a példaképem, én se fogok fizetni senkinek semmit.Kép

Férjem meg többet nem fog vasárnap szerelni.Kép Olyan rossz egyébként, hogy ilyen sokat dolgozik, mert rettenetesen fáradt, azért csinál ilyen marhaságokat, én meg türelmetlen vagyok vele.KépDe már olyan szinten ki van merülve, hogy képes elaludni, miközben beszélek hozzá.Kép

Holnap lesz tali, igen!

Lir,
Lióca nagyon megnőtt, és olyan kis aranyos.Kép

Patri,
megkaptam a mailt, nemsokára megy a válasz is.

KépKép
connie
 
 


képzeljétek
csipisz tegnap este nem akart elaludni sehogyse, csak nyüglödött
aztán már mikor én is kivoltam, a párom elvette tölem, hogy ö is megpróbálja
a kis gézengúz meg feléledt, beszélt, játszott, majd miután jól összetapogatta az arcát (azt nézegette milyen orra van Kép kivette a saját szájából a cumit, és berakta a párom szájába
elöször csinált ilyesmit Kép
most a párom olyan büszke magára hogy elvette a gépemet és ö ir ide
=]]]


Kép
vaktyuk
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?