Új privát üzeneted érkezett!

Ancsa,
nem is baj, ha bennfogták, így szem előtt van! az a lényeg, hogy baba jól van! Kép

Adi,
reméljük így folytatódik, de nem sokáig!, mert egyszer csak hopp, elmarad, mert elvitte a zebra! Kép

angel37
 
 


Elvileg hiaba van szem elott,mert ha elakar menni a baba,ugysem tudjak visszatartani!Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


jaj, Ancsa, ilyet ne is mondj!Kép
Sokszor múlhat vmi perceken is, így rögtön tudnak az orvosok tenni vmit, ha esetleg gond van...
Ne aggódj, bő fél óra múlva megtudod, mi van! Kép

angel37
 
 

 
 

Most kicsit lenyugodtam!Beleneztem itt a rendelobe,es igy nem latom olyan rosznak a helyzetet!Kép
Koszi megegyszer hogy tartod bennem a lelket!!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa,
ha a baba jól van, akkor oké. Kép Ez már a 4. terhessége? Mi lett a többivel, gond volt? A barnás folyás nem gáz, Bettinek is volt, és a várandós mamik 30%-nak van, és az elég magas szám. Ha már volt koraterhes vetélése elképzelhető, hogy akarnak kiegészítő vizsgálatokat. (szerintem vérvétel, hormonszintek). De persze nem tudhatom, de úgyis minjárt ott a doki.
Ha hormonhiány van, azt könnyű tablettával pótolni, és akkor nem lesz gond. Meg ágynyugi. Az 1. trimeszterben sajna tényleg többet nem tudnak tenni...Ancsa, a rokonok szerintem azzal tudnának segíteni, hogy erősek és bizakodóak tudnak maradni. Tesódat biztos megnyugtatná, mert a stressz nem tesz jót neki...próbáljátok amennyire lehet megnyugtatni, jobb lenne neki, mintha azt látja, hogy ti is paráztok, csak még idegesebb lesz.

Angyal,
boldog névnapot!!! KépKépKépKép
Szerintem az nem durva, ha csak nappal van UH. Legalább törekednek, hogy beosszák, amilyük van. Tudnék mesélni rosszabbat is. Bár a honatyák úgy gondolják, hogy lehet még több tőkét is kivonni az egészségügyből...kollegáimmal mindig azt mondjuk ilyenkor, hogy ha tudnák szegény betegek, hogy mi a valóság...amit a blikkben olvastok dajkamese csak. Kép És a mi kórházunkban még nem is olyan gázos a helyzet.

Szia Betti itt is ott is! Kép
Na, ha ma is mevolt a reggeli mennyiség, akkor most nyugi lesz. Kép Főnököt nem avattad még be? A túlórát csinálja ő.
potter_76
 
 


Ancsa! Kép

Sok esetben előfordul ám kisebb vérzés, egészen egyszerű okból...
Nem csoda, hogy aggódtok, én speciel nagyon beszari vagyok, ha ilyesmiről van szó. Ezért gondolom jónak, hogy benntartják... én otthon jobban félnék, bár tudom, a kórház nem egy ideális hely...

Még negyed óra!

angel37
 
 


Ancsa
Nekem olyan volt, mint mikor barnázik az ember.
Lehet haematoma a baba mellett,attól is vérezhet.Sohszor előfordul ilyen.Kiürül a haematoma,és aztán minden O.K.
Gondolom azért tartják bent,hogy pihenjen,és gyakran ellenőrizhessék a babát.
Hány hetes?

KépKép

KépKép
okr
 
 


Koszi Agi az infot!!
Elvesztette az elso harmat igy a 6-8.het kozott!Nem egyszeru eset o,mert inszemmel lehet terhes csak,meg szednie kell a bromocriptynt(nem tudom hogy kell irni)!Ma toltotte be a 9.hetet!Eddig tegnap este neztek,akkor azt mondta a doki hogy zart a mehszaj es kemeny a mehe!Vizeletet is neztek de nem mondtak hogy mi lett az eredmenye!

Most beszelt az orvosaval!O is azt mondta hogy ha az UH rendben volt akkor nincs baj!Majd vasarnap bemegy hozza!
Azert aggodunk ennyire,mert mar 3x ateltunk ilyet!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Köszi, Potter! Kép Kép

Ancsa,
egy kicsit azért most meg lehet nyugodni! Kép
bár hidd el, nagyon is megértem, hogy ilyen előzmények után jobban aggódtok...

Kriszta,
tényleg, barátnőm is haematóma miatt vérzett kb 8. héten! aztán felszívódott, a baba most két hetes! Kép

angel37
 
 


Ancsa,
akkor azért elég sok mindent elmondtak tesódnak este. A vizeletben nem volt vér vagy fehérje, genny szerintem, akkor biztos mondták volna.
Nyugi.
Szedi még a bromót?
potter_76
 
 


Gratulalok a baratnodnek a babahozKép!

Koszonom lanyok a biztato szavakat!!!!!!!!!!!!!!!!

Most mar mennem kell!Kép

SZEP HETVEGET MINDENKINEK!!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Jaj!Most latom Agi hogy irtal!
Igen,meg szedi!Napi felet!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa!

Drukkolok a nővérednek. Tartsátok benne a lelket! Egyébként tényleg vérezgettem én is. Szerintem nagyon sokan vérezgetnek az első időben. Reméljük, hogy nem lesz baj.

Szia Ági itt is ott is! Kép

Itt bent még nincs beavatva senki, majd a jövő pénteki UH után dobom fel a témát. Szerintem főnököm lehidal. Hétfőn jön új kolléga, mert a közvetlen kolléganőm februárban fog szülni. Szegény most otthon van második hete, mert magas a vérnyomása és éppen megfigyelik. Még 24 órás kütyüt is kapott. Remélem, hogy nem lesz semmi gond a bébijével.

Betti
betti73
 
 


Visszaolvastam egy pár napot.Kép

Julcsi
Nálam a múlt ciklusban kivételesen nem volt egy kósza ragya sem.Örültem is,hogy végre jól működömKépErre kiderült,hogy épp,hogy akkor borult fel a hormon-dolog.
Jó mi?Ragyásan vagyok egészséges.Kép

Potter
Mielőtt a kislányom megfogant,rendszeresen jártam aerobikra.Olyan jól azóta sem éreztem magam.Munkában egyszerűen nem tudtam elfáradni.Pedig strapás volt időnként.

Eliza
Sajnálom,hogy nem jössz márKép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok!

Új vagyok itt.
Volna egy kérdésem.
Vashiányom van, ebből kifolyólag vérszegénység. Orvos szerint jó pár hónapig eltarthat míg teljesen meggyógyulok.
Azt tudom, hgoy a magzat fejlődéséhez sok vas kell. Azt szeretném tudni, hogy ennek lehet később következménye, ha terhes leszek? (pár év múlva tervezzük a babát).
Valakinek volt már hasonló problémája?

Rheus
rheus
 
 


SZia Rheus!Kép

Sztem szedsz vasat, és rendbe fogsz jönni, nem hinném, hogy bármi következménye is lenne a babára nézve! Kép Főleg, ha még csak pár év múlvára tervezitek!

Évekkel ezelőtt voltam vérszegény, kaptam rá folsavat, és hamar helyreállt!

angel37
 
 


Szia Angel!

Köszi a választ! Én vasat szedek rá. Meg persze most már jobban odafigyelek az étkezésre! Kép
rheus
 
 


Semmi gond nem lesz! Kép

Vkiről a terhesség elején derül ki, hogy vérszegény, és akkor sincs gáz.
Most jut eszembe, hogy anyukám volt vérszegény velem terhesen! Kovászos uborkát kellett ennie sokat!Kép

angel37
 
 


Lányok, Asszonyok merre vagytok? Kép

Beuka??? Van vmi újság?

Anita? Lehet, hogy már rég zebrás vagy?

Kamilla, mi lett a "leeresztésből"?

angel37
 
 


Ezzel csak az a baj, hogy nem szeretem a kovászos ubit! Kép
rheus
 
 


Pedig jobb ízű a vastablettánál! Kép

angel37
 
 


Van erre valaki?

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok Lánykák!

Megint rég jártam felétek...és megint csak azt tudom mondani, hogy 1szerűen nincs időm ennyi mindent visszaolvasni úgy, hogy képben is legyek.
Nálunk a helyzet változatlan: tesó projekt megy ezerrel, apa egyre türelmetlenebb, már jobban beleéli magát minden hónapban, mint én.

Sztem ezután sem tudok gyakrabban jönni, Kata, táblicskuból lehet, hogy vegyél ki, nem vagyok én olyan aktív tag, hogy foglaljam a helyet.
Azért a drukk megy továbbra is mindenkinek nagyon, és ha esemény lesz nálunk, akkor azért jövök a jóhírrel.

Sziasztok:
MSE

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


<font color="aa00aa">Rheus
Én is vashiányos vagyok 1000+...éve és semmi köze ahhoz, hogy a babának valami baja legyen.A terhesség alatt úgy is adnak folsavat ami vasat tartalmaz.Ja és a babát nem fogja érdekelni, mert úgy is elszívja a szervezetedből ami kell neki, így vasat is.Ne izgulj ezen.Egyél sok májat, halat és egyéb finomságot.Hidd el nem lesz gond.Nálam sincs.

Csajok még egyben vagyok csak már lassan járni sem bírok annyira nyomja kifelé magát Marci baba.Majd kedden megnézi dokibá a helyzetet és akkor tudok valamit mondani.Most legutoljára dec.7-tet mondtak, de lehet, hogy előbb, mert már eléggé lent van a baba.Igazodjak el rajta mi?!Jó vicc.Kép

Pussz nektek. Kitartás a projekthez, aztán nem bedilizni közben!!!Kép
Én meg startra készen várok.A cucc már rég 1-ben csak az indulásra vár.Apa folyamatos frászban,anyu szintén,hhááát még én.Kép

Inci 38+6</font>

Kép
Kép
incike
 
 


Incike
Én már a múltkor azt hittem,megindult a szülés.BocsikaKép
Azért már nem sok idő van hátra.KépBe kell feküdnöd a kiírás napján(ha esetleg addig nem indulna meg),vagy otthon maradhatsz szülésig?

Sok erőt,és kitartás kívánok nektek!Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


<font color="aa00aa">Okr
Nem kell befeküdni szerencsére,ráérek bemenni, ha elfolyt a víz.Akkor kell befeküdni, ha a kiírástól még +1 hétre sem indul meg, de erre szerintem nem lesz idő.
Azért már szeretnék túl lenni rajta.

Inci 38+6</font>

Kép
Kép
incike
 
 


Incike
Itt nálunk be kell feküdni a kiírt napon,másnap oxitocyn próba.Nálam csak a befekvésre került sor,a próba előtt megindult a szülés.Kép

Megértem,hogy szeretnél túl lenni már rajta.Ne izgulj,amint beindult megy majd magától.Kép

Jársz szülésfelkészítőre?Én sajnos nem jutottam el,pedig jó lett volna azt hiszemKép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Megyek aludni már!Jó éjt mindenkinek!
Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


<font color="aa00aa">Okr
Igen már voltam,-tunk a párommal szülésfelkészítőn.A következő 13.-án lesz, de arra én már nem hiszem, hogy eljutnék.Legalább is addigra túl szeretnék rajta lenni.
Kép
Jó éjszakát.

Inci 38+6
Megyek én is alukálni.</font>

Kép
Kép
incike
 
 


Incike Kép,
nem csodálom, hogy frászban vagytok, én is biztos frászban lennék...
kívánom, hogy minden rendben menjen, ne hordd nagyon túl a babát, és hogy elkerüld az altatást! Kép +++

Kriszta,
nagyon édes az kutya Kép

angel37
 
 


Sziasztok!

Pár szót megint. Látom izgi a helyzet Incikénél. Remélem minden jól alakul, és hamar kibújik a baba.

Én is boldog névnapot kivánok Katáinknak.

Fogalmam nincs mi törpént még veletek. Sajna semmi időm olvasni Kép.

Velem semmi. Iszogatom a cickafarkot. Mostanában bújkál bennem valami, mert reggel fáj a torkom, kajálások után hányingerem van. Szóval várom, hogy előjöjjön valami bigyó is, aminek pé-re vége Kép. Ja és eldöntöttem, hogy a 15. cn-tól beszedem az Elevitet, nehogy megromoljon. Ártani nem árt, ha már megvan szedjem be Kép.

Na jó megyek, mert a drágaságom itthagy Kép:

Sziasztok

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


<font color="ff0000">Csajok!!!

Proonenál már lehet, hogy ma lesz baba.Kép Már 1/2 órája bent vannak a kórházba, mert éjszaka rájöttek a fályások és eltávozott a nyákdugesz.
Nagyon szurkolok nekik.Kép
Kép
pusz Inci 38+7</font>

Kép
Kép
incike
 
 


Sziasztok!Kellemes Ádventet!Kép

Hajni
De jó,hogy jelentkeztél!Szedjed az Elevitet,mert a vitamin jól jön,főleg ha bújkál is benned vmi vírus!

Angyal
Köszi!Bár sztem egér v. patkány az illetőKép

Proonnak mennek a drukkok,remélem ügyesen túl lesz a rajta!!
Kép

Incike
Te is hamarosan megsimizheted már a babádat!

KépKép

KépKép
okr
 
 


en is nagyon szurkolok proone/nak.
Mihamarabb meglegyen az a dragasag es a mama is jol erezze magat.Kép

Kép
monyoka
 
 



KépKép

KépKép
okr
 
 


<font color="ff0000">Lányok, aszonyok!!!

Proone-nak megszületett 16.30-kor 3370 g és 52 cm-vel Klára nevű kislánya.

Nagy-Nagy Gratula Nekik.
Kép

Üdv. Incike </font>

Kép
Kép
incike
 
 


PROONE
Hatalmas gratuláció!!!!
KépKép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Épphogy beugrottam, és milyen jól tettem! Kép

Proone!Kép
Gratulálok a kis Klárának és Anyukájának! Kép Kép

angel37
 
 


Sziasztok!

Proone!
Hatalmas gratula a kis Klárához! Optimális mennyiségű tejecskét kívánok nektek!!!

Incike!
Rajtad a topic szeme!!!

moni
 
 


gratula prooneKépSok sok boldogasagot kivanok.

Inci te hogy vagy?

Kép
monyoka
 
 


PROONE, GRATULÁLOK A KIS KLÁRÁHOZ! Kép

Izgalommal olvastam vissza, mikor Incike írta, hogy már fél órája a kórházban vagy (egy szóval kinyílt a csipám) és megkönnyebbültem amikor már a kis babóról számolt be. Ez gyors szülésnek tűnik Kép, vagy későn mentetek a kórházba.

Incike, most tényleg rajtad a szemünk! Kép
adi77
 
 


Rheus,Kép
üdv köztünk. Te véletlenül nem pécsi vagy és nem tavaly volt az esküvőd? Bocsi, ha tévedtem.
adi77
 
 


Sziasztok!
Gratula Proonenek!
Vannak fenn képek, a 20052006 téli topicban!!
Nagyon aranyos!Kép

zsuzska80
Szombathely
 
 


Sziasztok!
Nem voltam szerda óta,de nagyon sokat kéne visszaolvasni.Valaki leírná röviden mi történt 5 nap alatt.Remélem történt.Phonne-t láttam.Gratula!

Kép
breni
 
 


Sziasztok! Ma most nem nagyon tudok visszaolvasni, de látom Proone-nak megvan a babája! Gratulálok nekik és sok boldogságot.
Nekem tegnap a változatosság kedvéért megjött.
Kata! 2.cn. Ma.

Majd még írok, de most rohanok.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Jó reggelt Lányok!

PROONE!

Nagy gratula Klárához!! Kép Sok boldogságot nektek a babához.

Betti
11+3 (12+4)

Betti
betti73
 
 


sziasztok, csak azért jöttem, hogy gratuláljak Prone-nak. :-)))

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok Csajok!
Szia Eli. Kép

Hello, Betti,
melyik nap mész a nagy Z-hez? Kép Rókakoma volt?

Kamilla,
Kép

Breni,
hello. Eli nem nagyon jön többet, azt mondta. De remélem, hogy még meggondolja magát. Ma vagy holnap küldöm a könyvet. Kép Nem lett friss zebra. Kép Volt szó a termékenységi alsógatyákról és kutyákról Kép, babanevekről...

Ancsa,
hogy van a tesód???

Proone, szép nagy gratula a babának és neked! Kép
potter_76
 
 


Képzeljétek elmentem nőgyógyászhoz.Rákszűrésre,meg tanácsadásra.Tökéletes minden. Kép Azt mondta drukkol nekünk.Olyan jó volt hallani hogy minden rendben.

Kép
breni
 
 


Lányok mesélek valamit, szerintem hátast dobtok! Kiváncsi vagyok, kinek , mi a véleménye erről!

Kép
elizabeth25
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?