Új privát üzeneted érkezett!

Vezso, Zsófinak én is jobbulást kívánok.

Dorka, nektek is

Adri
hadri
 
 


Hadri
De jó, hogy írtál!!
Köszi a jókívánságot, ránkfér. Kép
Kétnaponta járunk Zsófival a sebészetre, szörnyűséges a sebe, rosszul vagyok, ha látom, szó szerint kimegy a fejemből a vér...Van egy másik sebész is, akihez elmegyünk,mert az itteni nem túl szimpi... Zsófi meg egy hang nélkül csinálja végig a kezeléseket...Nem tudom hogyan, nagyon bátor kislány. KépKép

Barni már tud állni? gyere többször! Kép
Vezso
vezso
 
 


Juszti!
Szuper a kép, köszönöm! Kép
Annyira gyönyörű minden baba!

Timurr!
Maja nagyon szép ezen a képen, nagyon jól sikerült!

Ildi

delfinke
 
 

 
 

Vezso!

A karalábét imádja Blanka, tudom ajánlani, valamint állítólag teljes kiörlésű rizs is adható (még nem próbáltam). És én adtam már neki durumtésztából (tojás nélküli) paradicsommal, kis sonkával hamit, majdnem sapgetti :-), ízlett neki. Állítólag a cukkinit is szeretik, de én csak bébiételben adtam neki, azt megette.

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Ja és csirkemáj kb. kéthetente egyszer. Husi helyett, eddig megette.

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Vezso,

bátor ám a javából. Én tuti elájulnék. Azért elég durva ami történt.
Barni áll és egyre gyorsabban mászik. Néha észreveszem h az ágy mellet már lépeget is párat, de ez csak ritkán. Éjjel sajnos felébred min 1*. Biztos nem a kaja miatt mert már volt h kapott inni és 7-ig kibírta evés nélkül. De sajnos ez ált nem jön be. Ha cicit kap sokkal hamarabb visszaalszik. Egyenlőre nem tudom mi legyen mert ha nem kap cicit akkor v hamar felébred megint vagy sír. De biztos h nem éhes mert alig eszik vagy csak cumizik. De a leszokást sírás nélkül nem úszom meg, de még nem vitt rá a lélek. A héten vm-t összeszedhetett mert reggelente rendszeresen hőemelkedése van. A drnő azt mondta vm vírus lehet, egy kicsit néha szottyog az orra de más baja nincs. Remélem nem a coli okozza. Meg azt is remélem h nem az h a konyhában a hideg kövön csúszik mászik. De nem tudok vele mit tenni, mindig jön utánam, egyhelyben meg nem marad meg (etetőszék kizárva). Egyébként sajnos vm kiütötte az arcát. Kaptunk pár Johnosons terméket lehet h attól, majd meglátom mert leálltunk vele, ha nem akkor még mosópor v öblítő lete. Ezt még nem tudom.
Ma voltunk vele szánkózni!!! Addig élvezte amíg be nem akarta kapni az ujját, de a kesztyű miatt nem tudta.

Röviden ennyi rólunk.

Zsófinak mielőbbi gyógyulást.

Adri
hadri
 
 


Adri,

Örülök, hogy jelentkeztél. Köszi amit a fogápolásról írtál Kép
Barni nagyon ügyes Kép és jobbulást kívánok neki, remélem nem lesz komolyabb baja.

Akiren
akiren
 
 


Hadri
Azért kérdeztem az állást, mert emlékszem a megatalin (amiről tartozom a képekkel is), hogy már milyen gyorsan mászott a fiad. Nagyon ügyes és mozgékony Kép El tudom képzelni, hogy nem marad meg az etetőszékben ...
Az éjszakai evés-ivás-szopi dilemmáim nekem is voltak, de nálunk egyértelműen éhes volt. Valszeg a tejem már csak ideig-óráig csillapította az éhét-szomját. Most ha ébred hajnaltájt, akkor adok neki inni, lehet ráérezni, hogy szomjas-e és akkor nagyokat kortyolgat. Sztem szoptasd csak, ameddig csak tudod éjjel Kép Kép
Ez a hőemelkedés rossz lehet, remélem hamar elmúlik, bármi is okozza. A hideg padlótól én is félek, mert nálunk csak két helyen van a padló alatt fűtés, és a konyha padlójának nagy része igen hideg. Hát, majd beöltöztetem, ha mászik. Már van neki kis mászótudománya, meg áll is Kép
A kis pöttyök is múljanak el!!! Kép Nekünk sosem volt, nem tudom mitől lehet. Illetve még a Veronikának volt újszülött korban az anyatejtől, de más nem. A dokinak mutattad? Lehet, hogy a fürdetőtől van.
Miket eszik Barni? nem a Tiétek a taliról a sárga gumikacsa? Nem tudom kié, és itt van nálunk.
Tök jó, hogy szánkóztatok!! Imádom a havat! Csak azt nem, ha elolvad... Nálunk is sok a hó, mert még az sem olvadt el, ami hétfőn esett. Bár hóembert nem tudok csinálni...Viszont a hóesést néztük Rozival az ablakból és csodálkozott nagyon. Anyukámék utcájába (ők pár háznyira vannak, feljebb a domboldalon) be sem tudok hajtani, annyi a hó, meg a jég. Hát, jövő hétvégén már Mikulás buli lesz a szállodában, végül is tél van, legyen hó. Nyáron meg süssön a nap ezerrel. No, ezt megmondtam. Kép

Dóri
Karalábé, cukkini fel van véve a listára, köszi Kép (huhh de utálom a karalábét...)a májtól eltiltott bennünket a védőnő, direkt rákérdeztem a múltkor, mert úgy emlékszem, hogy a lányoknak adtam anno. De határozottan eltiltott tőle, nem értem akkor.
Tésztát még nem adtam, de láttam, hogy van ilyen bébiétel a boltokban, nem tudom hány hónapos kortól. Sok tésztát eszünk, sajnos. Imádom, csak hizlal. A lányok nincsenek meg spagetti és hasonló lasz tészták nélkül. Szóval ilyen tojás nélkülit lehet? Már darabos kajákat is megeszik Blanka?

Vezso
Esti találós kérdés: na, találjátok ki hol van a férjem? Kép
vezso
 
 


Sziasztok!

Juszti
Nagyon köszi még egyszer itt is! Nagyon jók lettek a képek!Kép

Sajnos nem tudok hosszabban írni, mert a manóm megfázott, és most az orrszívás rejtelmeit tapasztalom ki a fiamon. Állandóan folyik az orra, és nem kap levegőt, és nem bír elaludni, csak cumival, de a cumit meg nem bírja benntartani az orra miatt. Szenved most is az elalvással.Kép Nem tudom milyen éjszakánk lesz, de az elözöt nyolcszori keléssel úsztam megKép Remélem ez jobb lesz, bár a jelek nem ezt mutatják.

Bocsi mindenkitől, de most mennem kell.
Jó éjszakát!

Szilvi
hüpi
 
 


Adri,
Köszi a tippet, odaadtam neki a poharat, kb. fél perc után nagyon meglepődött képet vágott, és sírt is egy sort, gondolom jött belőle víz. Na majd csak megbarátkozik vele.

Éjszakai szopiról leszoktatást kérdezte vki Sződy Judittól múltkor, és azt mondta, hogy ebben a korban még nehéz, mert nem lehet velük igazán értekezni, és lehet, hogy csak pár éjszakát tart ki a leszokás. De néhány hónap múlva, mikor már érti, amit mondasz neki, akkor meg lehet vele beszélni, hogy a cici alszik éjszaka, lefekvés előtt megint, és ha ébred, akkor ezt mindig elmondani neki, hogy csak reggel lesz cici. Ja, meg olyan hálóruhát felvenni, amiből nehéz kihámozódni. Állítólag így megy. Csak következetesnek kell lenni, ha egyszer eldöntötted, hogy leszoktatod.

Hüpi,
Sajnálom a megfázást, remélem azért jobb éjszakátok lesz.

Vezso,
Hú, Zsófi nagyon bátor!
A menüsorodat lementettem. Ákosnak kiütései lettek a csirkehusitól. Most már biztos attól, mert tegnap másodjára kapott, és ma megint kiütött. De csak néhány. A doki azt mondta, próbáljuk ki másik csirkével is, de azért sógoromat megkérdezem előbb.Kép

Ákosom meg felébredt az altatós szopitól. Észrevette, hogy mászok ki mellőle,egyből kipattant a szeme. Tegnap is 11-kor bírtuk lefektetni csak, és félkor fel is ébredt szopizni (előtte Gabi altatta el), de akkor már aludtam, és nem bírtam megvárni ébren a szopi végét, így velem aludt egész éjjel. Kis cseles.Kép

Jelenleg a sztárjátékunk egy ikeás frottírpapucs. Nagyon tuti, csak úgy kell letenni, hogy ne tudja, hogy direkt neki hagytuk elől.Kép

KépKép
connie
 
 


Sziasztok!

Ezer éve nem jártam erre (ez nem igaz, a képeket azért mindig megnézem, és továbbra is szebbnél szebb gyerkőcök vannak a topicban Kép)

Minden Katalinnak, Virágnak boldog névnapot, és utólag neked is Hüpi!!!!

Dóri!
Ugye te írtad, hogy sógornőd Egerbe járt nőgyógyihoz, de félrekezelték? Csak azért kérdem, mert én egri vagyok, és tök jó lenne, ha esetleg meg tudnád mondani, hogy melyik doki volt, mert lassan a dokim nyugdíjba megy, és nem szeretnék "rossz kezekbe" kerülni.

A jányom továbbra is vöröshajú:

Kép

Kép


Csók,
Brigó

Kép

Kép
brigó
 
 


Ma segített nekem teregetni:
Kép
Kép

Remélem, később is ennyire élvezi majd a házimunkát.Kép

KépKép
connie
 
 


Juszti nagyon köszönöm a képeket, szuperek lettek!
Már ki is nyomtattam őket.
Bocsi, hogy most nem irok, megyek aludni, csak szerettem volna megköszönni.
Patri
patri
 
 


Patri!örülök hogy tetszik!!! Connie: Ákosról ez a második kép csúcs!!!

Kép
juszti75
 
 


Sziasztok!

Bocsi, most tényleg csak nagyon röviden!

Juszti zseniális, gyönyörű képeket csinált, na ja, könnyű dolga van, jó az alapanyagKép

Vezso, Zsófinak jobbulást. MIÉNK A KACSA!!! Már vagy százszor akartam írni, de mindig elmaradt. Használjátok egészséggel. Kép

Zitmi, én is csatlakozom a többiekhez, gyönyörűek és édesek együtt a lányaid!

Minden kis beteg gyónyuljon meg, Benike pedig a topic kis hőse!!!!

Eszter
wester2004
 
 


a szépséges Luca Zsófi
Kép

Kép
juszti75
 
 


Wester
Ééljen!!! Megvan a gazdiiiii!!
A kacsátok itt figyel az iratos polcunkon, senki nem nyúlt hozzá azóta,örökbe sem fogadtuk Kép, elküldöm szívesen Nektek, ha megírod hová. jakabfam kukac axelero pont hu-ra.
Szegényke, olyan magányos!!

Connie
Tényleg nagyon jók Ákos képei!!
És szereti a házimunkát Kép Akkor megnyugodtam, mint jövendő anyós Kép Emlékszik még Rozira? A kis menyasszonyára?

Brigó
Lányod vadítani fogja a férfiakat a vörös hajával!! Kép
Mikor lesz Virág névnap? Sose tudom a névnapokat Kép Katalin 25-én, azt tudom, mert a családban van Katalin.

Vezso, akinek a férje dolgozik, elárulom, mert senki nem akarta kitalálni Kép
vezso
 
 


itt kapott egy kisvirágot a kis kalapjára. ne húztam aludni. jó éjt.
Kép

Kép
juszti75
 
 


szegény Vezso Kép kitartás! Lekvár ügyben értekeznük majd?

Kép
juszti75
 
 


Sziasztok!

Vezso,
én a Kép alapján arra tippeltem, hogy otthon van a férjed. Kár, hogy tévedtem.Kép
Igen, emlékszik Ákos, már alig várja a keddet.Kép

Tegnap írtam az nlc-re a szopis tanácsadónak kaki ügyben, és már kaptam is választ:
"ha pisil Ákos rendesen, akkor valószínűleg nem a folyadékkal van gond, hanem csak azzal, hogy nehéz megemészteni még az újfajta ételeket. Mindenképpen jó ötlet, hogy akkor inkább hajtósabb hamikat kapjon, amíg ilyen nehézségei vannak, illetve hogy tényleg ne legyen túl sűrű az étel. kipróbálhatod azt is, hogy tejcsivel higítod a főzeléket.
Ha lassacskán emelted az adagot, ahogy ő kért többet, akkor semmi gond, viszont lehet, hogy akkor érdemes most ennél a naponta egy szilárd étkezésnél maradni egy darabig."
Hátha valakinek hasznos. Ezek szerint lehet, hogy igaza volt Gabinak, hogy a csirkehús is ludas volt benne, egyelőre felfügesztjük a husi projektet, akármilyen csűnyán is néz ránk a gyerekorvos. Pláne, hogy kiütött tőle. Mármint Ákos.

Tegnap megint fél 11-ig randalírozott, már esett össze a fáradtságtól, de nem mert engem szem elől téveszteni. Aztán bevittem szopizni meg aludni, és a férjecském csak várta, várta, várta, hogy visszajöjjek, aztán egy óra múlva belátta, hogy hiába.Kép

Brigó,
Jázi igazi vöröshajú csibészke.Kép

Megnéztem a naptárat, a jövő kedd utáni tali, ha a három hetet tartjuk, 20-án lenne. Az jó, vagy túl közel van már karácsonyhoz? Lehetne egy héttel hamarabb is, ha szabad a szoba, igaz, az meg 13.-a.Kép Kedden le kell foglalnom a köv. alkalomra a termet, úgyhogy ki kellene találni addig.

Berkiadri, Jimbone,
hova lettetek?
És Vizimanó meg Vaktyúk miért ilyen ritkán ír?

KépKép
connie
 
 


Én is hiányollak titeket. meg Angélát. meg mindenkit aki eltűnt
Kép

Kép
juszti75
 
 


Sziasztok

Connie kocce a hianyolast tegnap irtam egy allati hosszut es kozben lefagyott a gepem Kép, nagyon merges lettem es utana mar nem irtam.
Nekunk jo a jovo het kedd ill dec.20 is.
Fiam tevedhetetlenul megtalalja az osszes villanyvezeteket a foldon hogy mit kell ragcsalniKép
Tegnap volt nalunk a baratnom Csipet 3 honapja nem latta es amint meglatta szegyellosen elfordult es alulrol pillazott annyira edes voltKép.
Fel perc alatt az iment esett fejre a dohanyzo asztal mellett, Kép
Brigo nagyon jo JAzi hajszine irigy vagyok en is ilyet akarok csak nekem mindig minden hajszin lekopik egy mosas utanKép


Kép
vaktyuk
 
 


Sziasztok, jó reggelt!

Connie
Nekem jó a 20-a és jövő héten is próbálok menni, mindenképp. Ha a 20-a sokunknak jó, akkor csináljunk BabaKarácsonyt, jó? Már beszéltünk ról a múltkor...KépViszek kis fenyőt, ha szeretnétek, bár elég kicsi szegény. 2 db van, az egyik kb 20 cm-es (igazi babafenyő Kép), a másik kb 30-40 cm-es (igazi mamafenyő Kép) Vigyem mind a kettőt?
Az ajándékaitokkal nem vagyok még kész, hú, most aztán rá kell kapcsolni a dolgokra...

Vaktyúk
Szóval Csipet már tud szégyellősen csábítani? Kép
Villanyvezeték-evés Kép Ettől félek én is, itt a szg alatt van egy kupac vezeték, amit minden erőfeszítésem ellenére sem tudok teljesen eltüntetni... Pedig ha elindulnak, akkor aztán mindent piszkálnak ..., csak hogy ne unatkozzunk KépKép
vezso
vezso
 
 


Hoztam néhány képet:
Anyukámmal - olyan jó kép, nem?
Kép
Ehhez nem kell komment:
Kép
Itt valamin ledöbbent:
Kép
Ezen megcsípte a dér:
Kép

Vaktyúk,
Villanyvezeték nálunk is sláger, egyelőre eltüntettük, amit tudtunk, hogy nehezítsük a feladatot. Szgépet már felpakoltuk asztalra drótokkal együtt, mivel három nappal ezelőtt kikapcsolta.KépNem gondoltam volna két hónapja, hogy ennyire megszokom a koppanásokat.Kép

KépKép
connie
 
 


Es ami a legerdekesebb amint "biztonsagossa" teszem a lakas egy reszet maris az erdekli ahol nagyot lehet esniKép


Kép
vaktyuk
 
 


Nagyon beteges most mindenki, hát igen ez a trutyi idő, nem tesz jót a babáknak, a betegeknek jobbulást.

Sajna nekünk a dec. 20 nem jó, mert épp akkor vizsgázom informatikából és 10 órától, de azért nem felejtsetek el minket jó. Ja merthogy most kedden sem tudunk menni, mert akkor meg a férjemmel lesz Benice én meg a suliban nyomom az ipart. Azért valami ajéndékkal én is szeretnék készülni, max. elküldöm, de még nem jött meg az ihletem.

Connie!
Ha nagyon vágysz egy kis naspolyára szívesen adok, ha tudtok nyugodtan eljöhettek felénk. Na????
Nagyon szuperek a képek Ákosról olyan kifejező az arca!

Nebula!
Nagyon jó az a kép Flóráról amikor a meccs előtt izgul az apjával, olyan mintha be állítottátok volna, na most tessék így izgulni.

Juszti!
Szuper, hogy ennyi mindenkinek megtudtad csinálni a Manóképeit. Most töltöm a programot, hátha! Az a buborékos kép Benicéről annyira ötletes, nem hiába az anyag sem mindegy, de kell hozzá az ötlet.Látim azért, hogyha egyet megcsinálsz akkor még jön az következő ötlet és éjszakába nyúlóan alkotsz. pl Luca Zsófi nagyon gyönyörűséges lett, nekem a második nagyon tetszik azzal a kis virággal!

Zitmi!
Köszönöm olyan jól esett amit irtál!

Kingu!
Sajnálom,hogy Apukád csak ilyen rövid ideig élvezhette a szépséges unokáját, de biztos nagyon feltöltödött, és sokat fog otthon mesélni róla. Mikor látják legközelebb egymást?
Az a kép Zsuzsibabáról szenzációs, gondolkoztam rajta, hogy melyik is Botibaba!

Brigó!
Ilyen vörös csajszi nincs még egy a topikban szerintem, nagyon édi, kíváncsi vagyok, hogy ha felnő akkor is megmarad-e a hajszíne. Kinek van ilyen színű haja?

Lányok nekem most baromira kellene tanulnom, úgyhogy hétvégén megvonom magamtól a babanetet.
Büntibe rakom magam!!

Vezso!
Rozi nagyon édes a sztárfotón! Verokám, nagyon bátor, klafa kis csaj.Jobbulást NEKI! Mekkora bibi marad neki utána? Csak nem valamelyik szép országban múlatja az időt a férjed, szerintem igen?
Patri akinek tanulnia kellene, de tök semmi kedve!
Kép
patri
 
 


Olvaslak rendszeresen benneteket, csak egy kicsit zűrös lett minden. Írtam, hogy a kicsi kukackája piros, meg nyúlkál oda. Próbáltam itthoni praktikákkal - kamilla, pici visszahúzás - orvosolni. De nőtt a pici bőre alatt egy fehér bigyó (bár inkább sárga volt) és eléggé piros volt. Már készültem dokihoz, mikor jött a védőnő - mert ugye sosem jelentkezik be... Mondom, sietünk, mert gond van. Meg akarta nézni, megnézte, és azt mondta, hogy ez sejtes letapadás, ami miatt a trutyesz nem tud kimenniKép Nézi, nézi, aztán meg meghúzta és lejött a letapadás, kitisztogattuk a trutyit. 1 napig fájt amikor pisilt - jó érzés ha minden pisilésnél úgy visít mintha ölnékKépKép de mára már minden OK.Kép

Minden baba nagyon aranyos.Kép

Timurr,
küldtem mélt.Kép

ConnieKép

JusztiKép

Vezso,
Zsófinak jobbulást, igazi kis hős valóban.Kép

Ákos jelenleg olyan mint egy minikatasztrófa. Körbejárja a járókát, és már minden bútorba kapaszkodva dülöngélve lépeget. Persze van, hogy keresztbe lép - kopp - van, hogy letapossa a zokniját - kopp - van hogy két bútor között rosszul méri be a távolságot - kopp - illetve lenne kopp, de anya mindig ugrásra kész. Ma is amíg az ebédjét turmixoltam felállt a lábamba kapaszkodva és úgy döntött, hogy ő inkább a székbe kapaszkodik majd. Hát a ruhájánál fogva elkaptam, különben megcsókolta volna a követ.KépKép Könyörgöm, én ilyenkor még önállóan nem tudtam ülni sem!!!!
Most az a sláger, hogy haladjunk felfelé is. Másszunk fel mindenre amin kicsi perem vagy bármi van. Tényleg még akkor is kénytelen vagyok a járókába tenni, ha pisilni megyek, mert nem tudok babául gondolkodni, fogalmam sincs, hol fogja magát veszélybe sodorni. Estig egyedül vagyok, mert a férjeméknél már most indul az év végi őrület, mindenkinek most jut eszébe elintézni a jogi ügyeit, amiket egész évben nem tett meg.Kép

Igyexem jönni, de a szívem csücske mindig ide húz.

És egy kép Majának: Anya elvitt csajozni, de nem jött be a nő, én hűséges vagyok!Kép

Kép

Kép

Kép
vizimano
 
 


Sziasztok!

De jó, hogy mindenki jelentkezett.Kép
Az olvasottak alapján mi se sokáig látogatjuk ezt a topikot ilyen rendszeresen.KépÉn nemsokára indulok tornára, most is csak azért volt időm benézni, mert Ákos ma nem akart egyedül enni, így hamarabb végeztünk.Kép

Berkiadriéknál remélem hamar megjavul Martin étvágya (és a net isKép).

Zsuzsa,
Gyere csak, mesélj néhány "rémtörténetet".Kép Biztosan nagyon ügyesen mozgolódik már Áron.

Ó, Csibészke most rántotta le a bébiőrzőt.

Vizimanó,
Azta de jóképű fiú lett a druszánk!
Ez az évvégi hajtás ismerős, eddig minden munkahelyemen az utolsó hónapban akart megcsinálni mindenki minednt, amit 10 hónapig lusta volt. Gabiék is rengeteget güriznek, mindenki most akarja lezárni a marketingprojekteket is. Már teljesen ki van, éjszakánként alvás helyett dolgozik.Kép

Na, Csibészke meg a székem lábát rágja, mindjárt lezuhanooooook....

KépKép
connie
 
 


Ákos se maradhat kiKép
Kép

Kép
juszti75
 
 


Vezso
Köszi a bókot Maja nevében.
Szerintem azért viseli ilyen jól Zsófi,mert tudja hogy kisit ő is ludas,én legalábbis ilyen voltam.
Szinta csak bolti kaját kap amit én csinálok nem eszi meg,bezzeg a mi kajánk kéne neki.Egy üveget 3 napi eszik,most kicsit jobban .Sajna némán néztem a megasztárt ,de úgy tetszettKépÁllítólag most csupacsupa tehetség van benne.

Ildi
kösziKép




Vháá tiszta pillanatragasztó a kezem.

Jusztikám ment a csomikaKép

lucaZsófi eszméletlen aranyos a képedenKép

Conni
Nem rokonotok a Havas Henrik?KépÁkos sokszor tök úgy néz,állati helyes a képeken.Anyukás kép tutiKép

Vizimanó
Ákos nagyon csini kis vőlovag és legyen is csak hűséges Maja is az.Szagény kukijaKép

Brigó
Nagyon bírom Jázit,olyan csibészKépmesélj mizu?

Hüpi
Ádámnak jobbulástKép

Azt látom a gömbömben,hogy minden baba és mama nagyokat alszik,jókat eszik és semmi nyügi mi egymás egész hétvégén.
Kép

Timurr
Vendég
 


Sziasztok!

Én is bejelentkezek, vagyis mi Kép Bendi is itt figyel, hogy mami mit is írhat abba a világító micsodába. Kép Én is hasonlókról tudok beszámolni, Bendi is felforgatja az egész lakást. Én már kivittem egy halom szivaspuzzlet a konyhába, hogy ne a hideg kövön mászkáljon Bendi, meg kicsit tompítsa az esést. Egyébként ő is koppan sokszor, szerencsére még a konyhában a kövön nem esett el... le is kopogom kopp, kopp...Kép

Jaj, már megint annyi kis beteg van a topikon, mielőbbi gyógyulást kívánunk! Kép

Vezso, hát nem semmi ami a lányoddal történt, belegondolni is rossz...Kép szegénykém, neki is sok puszit küldünk, hogy mielőbb rendbejöjjön!

Képzeljétek Bendi ma 8 hónapos és elérte a 11 kg-ot! nem értem hova hízik ennyire...

Jimbone
Áron, hogy áll a súlyával? Úgy emlékszem, hogy ő is ilyen óriási baba. Még most is hízik sokat?

Juszti nagyon szépek a fotók, amiket csináltál! Meg egyébként is minden kép gyönyörű amiket feltesztek, vannak kedvenceim, de nem írom meg, nem akarok kivételezni senkivel. Kép Kép

Na meg ahogy ígértem felteszek én is 3 képet amit előkerestem. Kíváncsi vagyok, tetszik-e nektek. Már annyit beszéltünk a fotózásról, meg mindenki olyan kreatív, hogy nem akarok lemaradni Kép, igaz, hogy mostanában semmit nem alkotok, de régebben előfordult, de miattatok egyre jobban kedvet kedvet kapok újra a fotózáshoz, kreatívkodáshoz.

Az első képen én vagyok Kép.

Kép

Kép

Kép

ruz
ruzicsky
 
 


Timurr most írtam választ már nem vagy msn közelben?

Kép
juszti75
 
 


ruz, tök jók a kpek! jövök még de most megint ide oda futok.

Kép
juszti75
 
 


Sziasztok!

Kösz a dícséretet Jázmin nevében. Én sem sok vörös hajú babával találkozom. Egyébként a férjem volt ilyen vörös hajú, de a babahaj után neki beszőkült. Kíváncsi leszek....

Timurr!
Nincs semmi különös mifelénk. Jázi holnap lesz 8 hónapos, 10,65kg, 72cm, 50cm a mellkaskörfogat, és asszem 43 a fejkörfogat. Már egyedül ül, illetve felül, próbál mászni, állni, sikít, vísit, kacag, és 2 alsó fogunk kint van. És IMÁDOM!!!!!
Napjaink u.úgy telnek, reggel 1/2 8-kor kaja, aztán játék, alvás, 11 körül kaja, aztán megyünk délben sétálni. 1/2 3-körül megint kaja, játék, alvás, 1/2 6 kaja, játék, 7-kor fürdés, utána még egy kis hancúr és 1/2 9-kor vacsi. Reggel és este tápszert kap, tízóraira tejberizs, ebédre húsos menü, uzsi zöldség, gyümölcs. Amíg alszik 1/2-1 óra hosszát, én addig mosogatok, főzök, takarítok, vasalok, mosok, stb, így aztán nem sok időm van erre jönni. Bár elég jól eljátszik egyedül, de akkor is szeretek mellette lenni, és szemmel tartani. Na persze nem lustálkodom, mert ugye összehajtogatni a ruhákat ilyenkor is lehet.
Néha már annyira unalmas ez a sok házimunka, de hiába sztrájkolok, hogy ma nem csinálok semmit, úgy is rám marad Kép

Vezsó!
Holnap lesz Virág névnap!


Bocs, hogy most nem olvasok vissza, de remélem mindenki jól van, senki sem beteg, és ezerrel készültök a karácsonyra!!! Nekem már 11-ból 4 ajándék megvan. Ez is haladás Kép

Csók,
Brigó

Kép

Kép
brigó
 
 


Brigó
Tetszett a helyzetjelentésKép

jelentem nekem majdenem az össze ajándék meg van,sőt a legtöbb be is van csomizvaKép

Timurr
Vendég
 


Timurr!

Ez igazságtalanság!!!
Én meg itt akarok felvágni a 11/4 -gyel????

Na oké, de neked mennyi ajándékot kell megvenni?? Mert, ha kettőt, akkor mégiscsak én vezetek Kép

Brigó

ui: akit érdekel, az elitware.net-en egy csomó babaalbumot le lehet tölteni. Remélem ezért nem vágnak ki a babanetről....

Kép

Kép
brigó
 
 


háát 9 gyerek,7 felnőttKép

még 3 van visszaKép
Vendég
 


Komi????
És mindezt mikor hajtottad végre??? Valld be, hogy még Maja születése előtt megvettél mindent!!!

Egyébként jól vagytok? Majával minden rendben? Anyósék, sógornődék még mindig a szokásosak??? Macsek jól van?
Mesélj!!!!

Kép

Kép
brigó
 
 


És igazán leírhatnád, hogy miket vettél, hátha ihletem támad belőle Kép

Kép

Kép
brigó
 
 


Sziasztok!!!!

Juszi, nagyon szépek a képek!!!KépKép Köszönet értük!!!
Nagyon ügyesek a gyerköcök mind. Nem is tudom mi lesz nálunk, ha mászni kezdünk a konyhában van egy kandalló féle amit használunk is!! Már előre félek!!
A betegeknek én is jobbulást kívánok!!!!
Vizimano!!!
Én pl. nem tudom mit kel nézni, írtok itt a fütyiről, nekem senki nem mondott még semmit vele kapcsolatban, már apát kérdeztem, hogy szerinte mit nézzek rajta??Lányok után nekem ez egy igen fura állapot!!!Kép
küldök én is két képet Bazsiról
elindulok világot látni
Kép
hoppá, nem döltem elKép
Kép
zsuba31
 
 


Huhh lányok ti ennyire előre vagytok már????
Nekem még gondolati szinten sincs semmi!!Kép
Brigó!!
Jázi sem a kissúlyúak között van, ő mikor kezdett forogni, ülni??? Bazsi is 10 kg, pár nap és 7 hónapos, de nem nagyon aktiválja magát!!Lánykád nagyon édes kis vadító!!!
Timurr!!
Nagyon ügyes vagy az ajándékok terén!!!Kép Maja tündéri!!!
zsuba31
 
 


Zsuba!

Jázmin nem foglalkozott a súlyával, így aztán forogni 4 hónaposan, ülni (magától) 6 hónaposan. Asszem....


Bazsi nagyon édes!!!
Én is ezen gondolkodom, hogy ha a köv. baba fiú lesz, mit kezdjek vele ott lent?????

Brigó

Kép

Kép
brigó
 
 


Hűha, lányok, ti már ennyire előre vagytok ajándékok terén? Kép Ügyesek vagytok, én még csak most kezdek el gondolkodni rajta.

Zsuba

Bendit sem érdekli, hogy mekkora a súlya, ő már fel is áll, meg folyton mászik stb. (csak azt nem értem, hogy ha ennyit mozog, akkor miért hízott egy kg-ot most is két hónap alatt??) na szóval nem biztos, hogy a súly számít ebben, minden baba más. Kép Férjem például 3 éves koráig nem is beszélt. Nekem meg 8 hósan jött az első fogam, Bendinek meg már van 6. Kép

Én nem csinálok egyelőre semmit a kukijával, azt mondják nem is kell egy éves koráig semmit csinálni, hogy utána mi lesz azt még nem tudom. Kép

ruz
ruzicsky
 
 


Köszi lányok a válaszokat!!!
Végül is mindig mondom magamnak, hogy ne hasonlítsam másokhoz Bazsit, de ez úgy jön magától!!!KépKépTudom, hogy minden gyerek más, Bazsi a nyugodt, megfontolt pasik közé tartozik!!!De tudjátok, annyi aggodalom volt már a terhesség során is, hogy minden ok legyen és ez folytatódik most is, állandó visszaigazolást várok, hogy minden rendben van vele, ha elindul akkor meg azért fogok aggódni, azt hiszem én már csak ilyen vagyok, leszek!!!
zsuba31
 
 


Halihó!

Ismét csak gyors leszek!

Betegeknek mielőbbi gyógyulást!

Vezso! Tészta 6 hónapostól lehet adni, de csak a tojásmenteset. Mi mindenfélét eszünk ,darabosat még fog hiányában nem nagyon. Szoktam neki almát kex-szel, azt kicsit darabos, szétázik, megeszi. D e amúltkor a husilevesből egy kis db répa maradt, azt kiköpte. Lányod jobban van?? Jó csúnya lehet a sebe...szegényke. Kedden akkor lesz ugye tali? Megyek tutira! És jó a 20-a is nekem is van kis fám, ha kell. De sütök sütit és viszek!

Zsuba! Blanka is olyan nehéz, 8 kg és 6 hónapos, ő sem nagyon aktivizálja magát. Gondolom erősödniük kell, hogy a nehéz popsijukat fel tujdák emelni :-))

Juszti! A képek nagyon jók lettek, az is, amit nekem csináltál. Annyira tetszik a páromnak, hogy rögtön nyomtatott magának egyet. Elhatároztam, hogy ebből fogok karácsonyi üdvözlőt csinálni.

Zitmi! Boldog névnapot Virágnak! Előre is, nem tudom, hogy leszek-e holnap! Isten éltesse!

Brigó! Igen, én voltam az egri sógornős:-) Majd megkérdzem hétvégén és megírom neked.

Vizimano! Megérkezett a pénz?

Ja képzeljétek! Ma megint voltam anyósomnéknál, mert "megérkezett a mikulás??!!!" Kapott leányom egy etetőszéket. Kezdek hülyülni, és nem érteni semmi. Ma úgy viselkedtek, mintha tegnap SEMMIIII nem történt volna. Ki érti ????
És ma voltunk fotózáson, a hétfői babamagazinban elvileg benne leszünk, emg a januáriban is. Ha valaki meg szokta venni, akkor a jógás baba lesz ő, meg az én kezem!
NA megyek, mert megjött az uram!
Jó hétvégét mindenkinek!
Dóri

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Hááááá-hááááá-hááááá!

Anyós vett Jázinak egy babykompot mikulásra, amit most oda is adott, és Jázi bömbölt benne. Így legalább lesz ürügyem, hogy miért nem használjuk!!! És itt egy kis gonosz arcot szeretnék beszúrni Kép
De komolyan??? MIért nem tud rákérdezni, hogy mire lenne szükség, és minek adja oda most???? Mikulás csak egyszer jön egy évben, mégha ezt Jázi nem is tudja. De majd biztos az lesz, mint velünk, hogy soha nem a szülinapon, névnapon, karácsonykor köszöntenek, hanem előtte napokkal, hetekkel. Márpedig én azt szeretném, hogy Jázi megszokja, hogy mindenből csak egy nap van az évben, nem pedig, hogy egyik nap ez köszönti, másik nap az.

Bocs az offért, de le kellett írnom.

Dóri!
Köszi előre is!

Brigó

Kép

Kép
brigó
 
 


Zsuzsa,
Gondolhatod, hogy nekem is új volt, hogy FIÚ a ded, és az sem mindegy, hogyan áll a kukac a pelusban.Kép
nekünk azt mondták hogy fütyin a bőrt addig lehet picit - erőltetés nélkül - felhúzni amíg jön, és ott is meg kell tisztítani. Namármost Ákosnak nincs fitymaszűkülete, hanem (öööööö most prűd vagyok?KépKépKép) a makkon volt egy kis átlátszó hártya. Na annak a szélén kezdett felgyűlni a trutyi, belülről és az nem bírt kiürülni. Most csak kenni kell bepanthen kenőccsel. De több nézet van ebben a témában is, van olyan, hogy nem szabad 1 éves korig hozzányúlni, és ha van ilyen sejtes letapadás, akkor azt majd a trutyi fogja megoldani, mintegy lelöki - kivéve ha, mint nálunk, begyullad.Kép
Bazsi nagyon aranyos. hidd el nem bánnám, ha Ákos sem zsezsegne ennyit. Én sem voltam ilyen mint a fiam.Kép

Dóri,
még nem, de nem izgulok.

Anyósok.Kép Sztem Ákos nem is fog kapni semmit Mikulásra tőlük.KépKép Minek? Hisz mindene megvan.

Ajándékok mi holnap fejezzük be a vásárlást, és utána már csak az én sk készített dolgocskáim maradnak, kinek párnahuzat varrása, kinek makramé csomózása... Bár, ha más napokon is csak ennyit alszik a gyerek mint ma, akkor befestem tintával a kezét és azzal nyomdázokKép Az tényleg egyedi ajándék lenne.Kép

Kép

Kép
vizimano
 
 


Vizimano

Nevetni fogsz, de én az Ádám nevében készítek egy olyan ajándékot, ami a kezét és a lábát fogja ábrázolni, és egy képkeretben lesz benne. A kéz és a láblenyomet meg úgy készül, hogy leveszem a sablon mintát-belenyomom a kezét, lábát gyúrmába, és a lenyomatot pedig kiöntöm gipszből. Lehet, hogy egy képet is teszek be a mi kicsinkről. Még nem tudom!
hüpi
 
 


Ja természetesen apájának lesz ez a meglepi.
hüpi
 
 


Delfinke

Még neked szerettem volna már rég írni, hogy talán próbáld ki a Babé-koszmó elleni sampont a Marcika hajára. Nálunk nagyon bevált. 2-3 hét alatt rendbe tette a fejbőrét. Előtte mi is mindent kipróbáltunk.Kép
hüpi
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?