Új privát üzeneted érkezett!

Patri,
Szegény Beni! De ugye többet már nem kell mennetek? Nagyon aranyos a képeken (meg élőben is). Remélem hamar elmúlnak a fájdalmai is.

Nebula,
Látom Flóra nem nagyon értette minek kergeti mindenki azt az egy labdát, ahelyett, hogy vennének maguknak másikat.Kép

Babjag,
Jó reflexek kellhetnek Andor etetéséhez, hogy a szájába találj a kanállal, ha elfordítja a fejét.Kép

Ildi,
Megyek, ill. megyünk, mert Gabi hatnál hamarabb nem tud Ákosért jönni.Kép Remélem az oltás nem kavar be, ma kapja az agyhártyagyuszi 2. felét.

Hüpi,
Ilyenkor festeni...brrrr....
Kép

Zitmi,
Nagyon aranyosak a lányok.Kép
Gondolom ti is hozzájárultatok ahhoz, hogy Viola nem volt féltékeny. Hogy csináltátok?

KépKép
connie
 
 


Sziasztok!!!!
Patri!!!
Olyan édes kiscsibész a manód!!!KépKép Szegényke sok kínnal küzdött meg, de reméljük, hogy minden jó lesz most már!!!!!!
Dorka!!!
Nem semmi amin keresztűl mész!!! nagyon rossz lehet, hogy nincs úgy igazán akinek kipanaszolnád magad, akinek esténként elmondhatnád a bánatod-örömöd!!!Nagyon erős vagy, felnézek rád, mert tudom milyen mikor 3 gyerek egyszerre beteg, egyszerre akar valamit és azt sem tudja az ember, hogy hova, kihez fusson!! kitartást és erőt kívánok Neked!!!!!
Bea!!! Remélem ti is jól vagytok már és az éjszakai dajdajozás, csak egy kis kilengés volt a kiscsaj részéről!!!!Suliban mi van????Van már eredmény, görbűl??????
Hüpi!!
Akkor jó, hogy csak tevékenykedsz, biztos szép lesz!!!KépKép
Vezso!!
Zsófi jól van?????Élménybeszámoló volt Veronikától???Hóember????
Nálunk nincs hó.Kép
Zitmi!!!!
Nagyon édesek a lányok, nálunk a két nagyobb között 25 hónap a különbség.Mikor orsi született Ágit be kellett pólyázniKép
Timurr!
Maja már ilyen szépen ül, vagy csak egy pillanat féyképezése???

Én már teljesen el vagyok keseredve, minden baba olyan ügyes, csak Bazsi ilyen lusti???
Mi ott tartunk, hogy néha most már vissza is fodúl, pár percig imbolyogva ül és ennyi. 6,5 hónaposan 10 kg voltunk, betudható ennek????
Beteszek 1-2 régi képet én is.az elsőn Bazsi 2 napos, ezt még nem láttátok a másik 9 évvel ezelőtt készült!
KépKép
Ez pedig egy mostani!!
Kép
zsuba31
 
 


Connie!!!
Ákos is nagyon ügyes, pedig alig idősebb nálunk!!!! nagyon édesen próbálkozik az állással!!!
zsuba31
 
 

 
 

Zsuba,
Bazsi lehet hogy lusti egy kicsit, de nagyon mosolygós Kép Nagyon helyes a többi gyerkőcöd is Kép
Gréti is 6,5 hónapos, szintén 10kg-os, de Õ ehhez képest nagyon mozgékony. Szóval nem biztos, hogy Bazsi a súly miatt "kényelmes", Õ ilyen Kép Elméletben készül a mozgásra, aztán ha kigondolt mindent, akkor mindent megcsinál egyszerre Kép

Connie,
Ákosnak nagy gratula a felálláshoz Kép Most akkor már csak ezt űzi lépten-nyomon?
Nem nagyon értettem, Ákos laptoppal együtt kimászott a konyhába?????

Patri,
Gréti Beninek továbbra is sok-sok puszit küld. Kép Beni nagyon édes a meztelenkedős képen, de Gréti féltékeny, nem szeretné ha most szebnél-szebb kiscsajszik rohamoznák meg Kép Ha mégis így lenne, akkor majd Gréti jól "leszumózza" Kép őket Kép
Ugye most már vége a Beni-kínzásnak??? Nem mentek többet kórházba?

Bea,
Gréti jobban van már?
Nálatok is elkezdődött az estealaszokegyettéshaanyaapanagyonfáradténdajdalozok műsor Kép Remélem nálatok csak rendkívüli eset volt, de a mi Grétink egy hónapja kezdte, hogy fürdés után alszik fél órát, aztán felkel dajdalozni éjfélig Kép

Vezso,
Zsófi már jobban van? Fáj még nagyon a lába?
Jobbulást kívánok neki Kép

Akiren
akiren
 
 


Akiren,
Nekiindult a laptoppal együtt Ákos, igen, mert a férjem már összepakolta a táskába, és letette a földre. De csak kicsit húzta maga után, aztán rájött, hogy nélküle gyorsabb, és kimászott a konyhába, és felborogatta az üres flakonokat.Kép
Még nem gyakorolja egyfolytában a felállást, hanem 15 perces blokkokban. De most se a járókában nem hagyhatom magára, se a járókán kívül. Általános Ákosriadó van most már nálunk is, mint Vizimanóéknál.Kép

Dorka,
Egyetértek itt az előttem szólókkal, nagyon erős vagy, hogy ezt bírod, fantasztikus mamija van a fiaidnak.Kép

Zsuba,
Nálunk az volt a fordulópont, hogy szóltak, hogy többet tegyem Ákost hasra. Három hétig fordítgattam oda-vissza (mert nem szeretett hason lenni), látszólag eredmény nélkül, aztán egyszercsak beindult.

Kicsit parázok az oltástól, eddig tömény nyűglődés a nap, mert mászni kell, még akkor is, ha már esik orra a fáradtságtól. Mikor meg alaludt, pont jött az ismerősöm, akitől vettünk egy bébiőrzőt, és felébresztette a csengő. Azóta meg rajta van a szorongás, ha kimegyek a látóteréből, üvölt. Nem tudom, így este hogy mamatalizok.Kép
Úgy látom, újabb fog is érkezi.

Óóó, itt a doki.Kép

KépKép
connie
 
 


Sziasztok!

Gyors bejelentkezés...

Sajna elment a papám, olyan rövid volt az az 1 hét...Kép
Boti nagyon megszerette nagyapját, ami kölcsönös volt, a végén már nagyapja altatta el és neki tök simán ment...ki érti ezt...?..Kép hát igen, a pasik egymás közt ....Kép

Én is el voltam kényeztetve, volt időm főzni, sajna enni is aminek az lett az eredménye, hogy az eddigi leadott 3 kg most szépen visszajött..Kép
Boti meggyógyult, étvágya mint a farkasé, mindent megenne amit a szájához teszünk, még nem mászik, nem áll, nem megy, de kibújt a 4. foga és egész nap be nem áll a szája...Kép
2 napja az esti etetés után megfordul a kocka, kezébe veszi a kanalat, kapirgál a tányérjában vele és emeli a számhoz, hogy én is egyek....amikor először csinálta majdnem elbőgtem magam....egyre értelmesebbek ezek a gyerekek.....

Próbálok visszaolvasni, de egyre reménytelenebb....nagyon édesek a képek a babákról, mindegyikről......neveket nem is sorolok most...

Ne haragudjatok, hogy nem tudok mindenre reagálni, de mostanában beindulnak a vizsgák és ritkábban fogok tudni jönni..Kép
Nagyon hiányoztok, de amint tudok olvasgatlak benneteket és írok


Üdv. minden mamának és babának!!!

kingu és boti


és pár kép, hogy ne feledjetek el bennünket..Kép

nem értem, miért ragadnak rám a csajok.....
Kép

Zsuzsi baba, én most megtéplek....
Kép
cica29
 
 


Sziasztok!

LÁnyok a progi neve Photoshop és a másik Corel. ezek csak 30 napos verziók mert megvenni drága lenne megkérdezem a férjemet honnan tölti le. Ill Dorka ha neked megvannak tőled el lehet kunyizni egy telepítés erejéig?

Zsuba: ne aggódj Bazsi miatt Boldi is "csak" forog a doktornő szerint . -"miért csak? szóval ez sem kevés- és ő csak hátról hasra, vissza még nem megy. Önállóan nem ül, nem kúszik és foga sincs Kép De nem aggódok majd eljön mindennek az ideje .

Kingu: de jó hogy jelentkeztél.kalappal a vizsgákhoz. Aki szeretne ilyen jellegű képet a manójáról amit Ákosnak csináltam küldjön egy képet és hasonlót szivesen készítek. ( amíg nincs meg a progitok) julovas@vipmail.hu. Legyen ez az én előkarácsonyi ajándékom nektek.

Boldi fél 7ig aludt ma igaz éjféltől. Egyszer nyöszörgött nem mentünk oda és visszaaludt. csak haladunkKép

Connie: Ákosod nagyon ügyes. csak lesek nagyokat.

Babjag:Andor milyen kis kópé.Kép

Virág: oka, remélem összefutunk valamikor.MsnKép
Patri: Beninek sok sok hamar ható gyógypuszit küldünk.
Mobilom, kocsikulcs megvan. MehetünkKép

Kép

Kép

KépKép

Kép
juszti75
 
 


Na, az oltástól meg lenyugodott drága gyermekem. Majd úgy gondolta evésnél, hogy megy ez neki egyedül is.KépKép Most külön mostam ki Ákost meg a ruháját, de legközelebb berakom egybe a mosógépbe. Nem látszott hol végződik a sütőtökös papi és hol kezdődik a gyerek.Kép Aztán még gyorsan rábukott a tiszta bodyra, amit ráadtam, majd elaludt.Kép Ez most ezután hogy lesz, mindig ki kell mosni, miután eszik????

Kingu,
De jó Boti ezzel a babával, tisztára egyforma firzurájuk van.Kép

KépKép
connie
 
 


Juszti,
Irattam fel én is Sinlacot a dokival, kíváncsi vagyok, Ákos mit szól majd hozzá. Most már kap majd este is enni, fürdetés előtt, úgy veszem észre, éjszaka az éhség miatt kel.

KépKép
connie
 
 


Connie, szerintem ízleni fog neki. Én is úgy adom neki tehetsz bele gyümit én úgy szoktam vagy magában. Nálunk nem az éhség az ok mert próbáltam szoptatni éjjel, nem kell, csak cicizik, meg bevacsizik ő is fürcsi előtt. Meg mondott még egy ilyen tejpép szerű valamit a dokinő majd megkérdezem. Ma nagyon fáj a fejem. Érzem a hidegfrontot.Boldi is rosszul alszik alig alig fél órákat pedig ő jó alvó nappal.Na megyek mosni.

Kép
juszti75
 
 


Zitmi , olyan hülye vagyok akartam írni annyira édesek a lánykáid. Most fürdőszoba takarítás közben jutott eszembe hogy nem írtam meg. puszi

Kép
juszti75
 
 


Juszti küldtem e-mailt, remélem megkapod
Patri
patri
 
 


még nem jött át

Kép
juszti75
 
 


Juszti,
Ákos úgy nézem csak azért ébred, hogy egyen, alszik is vissza szopi után, sőt, már közben. Tegnap hajnalban is szó szerint rávetette magát a cicire, megfogta két kézzel, és a szájába tömte, még le se értem mellé a párnára.Kép Hát majd meglátjuk, jól tippelek-e.Kép

KépKép
connie
 
 


Kép

Kép
juszti75
 
 


Lányok,
itt vannak mindenféle programok, teljesen legális a letöltés, mert ez az origo szoftverbázisa.http://www.origo.hu/szoftverbazis/multimedia/grafika/indexfull.html

Kép

Kép
vizimano
 
 


Sziasztok!

Jelentem, még megvagyunk, de a helyzet nem túl jó. :-( Anyósomékkel újabb viták vannak, most épp a legújabb, átmentem névnapjára felköszönteni, mire köszölte, hogy neki ez az ajándék nem kell, tartsam meg, mert a fia nem képes átjönni, akkor felejtsem el azegészet. Hozzá teszem, hogy a múltkori vita óta szóba sem állnak egymással. Én meg jót akartam, most én vagyok megint a bunkó. Én a hülye is ráadásul, mert nem teszek semmit annak az érdekében, hogy kibéküljenek. Mondja ezt ő. Mármint az anyós. Szóval kiakadtam rendesen, nem tudom, hogy egyátalán átmejek-e valamikor. Nagyon mérges vagyok. Teljesen kiakadtam. Bocsi, hogy rátok zúdítottam ,de kényltelen voltam kiírni magamból...

EGyébként minden okés, ma voltunk a 6 hós mérésen, 8 kg és 69 cm. Szép nagy. És rátört az álommanó este 8-tól reggel 1/4 9-ig aludt, majd evett kétszer és visszfeküdt 1/2 12-ig. Hihetetlen.

Veszo! Szegéyn Zsófi! Sajnálom, és mielőbbi gyógyulást kívánok neki! Örülök, hogy Vero is épségben megérkezett, gondolom megkönnyebbültél, hogy itthon van. Lesz kedden tali??? Jó lenne menni, majd meglájuk a hóviszonyokat :-)

Connie! Hogyhogy nem kapsz brokkolit? Én ma vettem a piacon! Mondjuk sóska-spenót tényleg nincs már. A hipp-nek van husis bébiétele és az kifejezetten sűrű. A múltkor még egy kis vizet is kellett hozzátennem, mert annyira sűrű volt. Próbáld ki.

Dorka! A fiadnak szintén jobbulást kívánok, remélem, hogy a kicsi nem kapja meg.

Vizimano! Eszegetem a bogyókat, és ma (bocsi, de nem volt időm) feladtam a pénzt is. Majd beszámolok a végeredményről is. Remélem én is, hogy használni fog. Annyira fáj és tiszta sebes már. Már a kesztyűtől is kiütést kaptam, úgyhogy egyik jobb mint a másik. Ha mosogatok akkor a szertől jön ki. Szóval katasztrófa...

Zitmi! A lányaid nagyon szépek! Ilyen kis rózsaszínű rugink volt nekünk is. Gyorsan kinőtte :-)Én is ca. Blanka egy éves kora körül tervezem a 2. bébi "legyártását" :-) Szerintem jó, ha minél kisebb a korkülönbség. Nálatok bevált eddig? Hülye kérdés, gondolom igen.

Most megyek, mérgelődöm tovább.
Üdv Dóri

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


köszönjük VizimanóKép Ildi itt fönt van a photoshop is Kép igaz itt is csak a 30 napos de majd kutatok még.

Kép
juszti75
 
 


Sziasztok!

Elfelejtettem írni,hogy én is jobbulást kívánok a betegeknek: Vezso Zsófiának, Kristófnak és Bálintnak (Dorka) és még aki betegeskedik..Kép

Connie!
Felfigyeltem a Sinlac-ra amit írtál, tulajdonképpen mi az? Én is szerettem volna többet tudni róla a dokimtól, de ő nagyot legyintett és azt mondta minek az....sztem nem is ismerte, mert rögtön első kérdése az volt, hogy az valami tápszer?...én úgy tudom nem tápszer, hanem főzelékek sürítésére való valami..?.. Én is iratnék fel a dokival ha tényleg jó.....szóval ha tudsz róla vmit légyszi írd meg nekem....
Ha már volt róla szó bocsi.........

üdv.

kingu

Zitmi!
Gyönyörűek a lányaid!!!

és persze a többi baba is: Flóra, Beni, Maja, Boldi, Andor, Ákos....(róluk láttam mostanában képet...)+ a többi édi baby
cica29
 
 


Kingu igaz hogy nem hozzám intézted a kérdést de Sinlacot mi is esszük. Szentjánoskenyérmag alapú NEM tápszer ,pép, olyan mint a tejpép csak nem allergén. Boldi szereti, és igen lehet vele bármit sűríteni. Na puszi , majd Connie is megírja hogy ízlett örökmozgóó perpetum mobile ÁkosánakKép

Kép
juszti75
 
 


Juszti!

Nagyon köszi a választ!!!!!!!!!!!!!!!!!

üdv.

kingu
cica29
 
 


Sziasztok!

Juszti
Ment egy mail.Köszi
Nem semmi a kiscsákó. Mobil, kulcs, autója még nincs?Kép

Connie
Épp úgy éreztem magam a festés után, mint ahogy te jellemezted azzal az ábrávalKép
Hihetetlen, hogy Ákos mennyi mindent csinál már, és milyen rövid idö alatt. Két hete még csak egy helyben ült mint egy cövek. Most meg már bejárja a lakást, és már fel is áll.
Ma nálunk is ez volt a trendi, hogy mindenhová felkapaszkodott, és elöbb vagy utóbb, de mindig koppant egyet valahova. Ha tízszer nem, akkor egyszer sem.

Kingu
Botond nagyon kis édi a képen. Ha nem tudnám, hogy hogy néz ki a fiad, akkor össze téveszteném a babával. Olyan egyforma a két fürtös!Kép

Zsuba
Egyidősek a fiaink. Ádám már forog mindenfelé, négykézlábra áll, felül, és már mindenbe belekapaszkodik, huzza fök megát állásba. DE ő 7200 gramm, és 68 cm volt két hete. Szóval ő majdnem fittnes baba. De hidd el nemsokára ő is megfogja ezeket csinálni, csak lehet, hogy ő megfontolt. Először kigondolja, átrágja magát rajta, és utána cselekszik. Nem úgy mint az én fiam, hogy mindenhová csak úgy koppan. De mit csacsogok én itt egy négy gyermekes anyukának!!!Kép


Egy kép
Én már fuvolázni is tanulok. Valahogy így kell nem???
Kép

Szilvi
hüpi
 
 


Lányok!
Én tök jól éreztem magam délután; remélem minél előbb megismételjük!Kép

Patri!
Nagyon ciki, de nem fizetted ki neked a sütit!Legközelebb én fizetek! Kép

Juszti!
Már töltöm is le! Kép

Vizimanó!
Köszi a tippet, hálám örökké üldözni fog! Kép

Ildi

delfinke
 
 


Én is jól éreztem magam, és jelnetkezem az ismétlésre. Mi meg a naspolyát felejtettük ott.Kép Annyira el voltunk foglalva azzal, hogy Ákost hol rázzuk bele a gúnyájába. Katasztrófa az az overall,hogy olyan kevéssé nyílik, most vehetek másikat.
Azon azért jót vigyorogtam, hogy a mamatalin 1. ott volt Csipet és Ákos is (igaz Ákos csak félideig), 2. 99%-ban a csemetékről volt szó, csak, hogy kikapcsolódjunk.Kép

KépKép
connie
 
 


Sziasztok mi is jol ereztuk magunkatKép
Ildi en pedig egy kaveval jovokKép
Itt a jatekos link amit mondtam Fischer Price ugyileg.Kép
http://gportal.hu/portal/jatekarzenal/


Kép
vaktyuk
 
 


Én is jól éreztem magam, kár hogy olyan kevés ideig tudtunk talizni.

Delfinke!
Igen majdnem elfújt a szél, annyira hiányzott az a sok pénz. Ne hülyéskedj azért remélem tudsz aludni, mert én igen. Ja én meg ittam cappucinót nem?

Juszti!
Küldtem e-mailt, remélem mostmár megkapod!

Connie!
Akkor most, hogy fog Ákosom naspolyát enni hüm? Nem baj én élveztem a Manókat, szerintem kellene egy óra, hogy annyira kikapcsolódjunk, hogy ne a Manókról meg a szülésről beszélgessünk. Az Anya az már csak Anya marad!!

Ja képzeljétek vasárnap volt wellnes hétvégém. A családommal kitaláltuk, hogy két hetente egy valakinek olyan wellneses vasárnapja lesz. Ez abból áll, hogy tovább alszik, mondjuk nekem Benice miatt nem igazán sikerült. Aztán ágyba hozzák a reggelit. Az olyan ebédet csináltak amit szeret. Van egy kis talp vagy hátmasszás. Kis szundizás délután. A lányom kér még hátvakargatást. Ja és este habos fürdő olyan relaxálós. Szóval aznap körbe van ugrálva a wellneses. Most vasárnap volt ágyba reggelim. Az ebédet a férjem meg Patri csinálta. Aztán ők mosogattak, na a sok mosogatni valón kivolt a férjem. Megmasszíroztak és Benivel pihiztem egy kicsit. Patri meg este csinált nagy vizet, voltak kis mécsesek. Szóval tudom ajánlani mindenkinek, Vezsó nálatok tök jól meglehetne oldani a lányok biztos élveznék. A következő Patri lesz, még töri a fejét miket kérjen, mert ez nagyon variálható dolog.
Patri
patri
 
 


Connie!
Hát igen, az anya még ilyenkor is anya marad!
Kép
Patri!
Hát egész éjjel forgolódtam a lelkiismeretfurdalás miatt!
Kép

Tegnap apa végre felszerelte a hintát,Marcipán ennyire élvezte:
Kép
Kép
A haja nem azért fényes mert zselézzük, hanem olaj van rajta(koszmós a buksija)!

Connie!
Írd már meg légyszí, hogy hol vettétek azt a biztonsági övet; a hülye agyammal elfelejtettem! Kép

Lányok!
Valaki emlékszik még Dee-re; régen járt ide, ikrei születtek!?Benne van a Kismamában az olvasói levelek között a története!

Ildi

delfinke
 
 


Patri,
Hát ez az.KépKép Tiszta lököttek vagyunk, pedig én is úgy szeretem a naspolyát.

Sztem én nem is nagyon tudnék másról beszélgetni, egész nap a manóval vagyok, és nem vagyok elég trendi ahhoz, hogy kövessem a legújabb divatirányzatokat a művészeti és közéletben.Kép De még a divatban sem.Kép

Ez a wellness vasárnap annyira jó ötlet, hogy szabadalmaztatni kellene.Kép

Ildi,
A Lehel úti diszkontban vettük, 1900 pénzért. Épp nézegettem, hogy jó lesz majd, ha Ákost rendes székre ültetjük, ki tudom majd vele "kötni", hogy ne ficánkoljon le.Kép

KépKép
connie
 
 


Hahó, mi ez a pangás ma is????

KépKép
connie
 
 


Sziasztok!
Elég zsúfolt napoknak nézek elébe, készülök Virág és a férjem(András) névnapjára, és a nagytakarítást is le akarom bonyolítani Karácsony előtt, hogy nyugodtabban tudjak készülődni az ünnepre. Az ajándékokat is elkezdem lassan elkészíteni, megvásárolni. Ezért picit ritkábban tudok majd jönni.

Viki, Vezso, Virág, Patri, Hüpi, Bea, Kriszta, Connie, Juszti, Zsuba(remélem, senkit nem hagytam kiKép): köszönöm szépen a kedves dolgokat, amelyeket a kislányaimról írtatok, nagyon jól esettKépKépKép! Páran írtátok, hogy kedvet kaptatok a kistesóhoz: ennek külön örülök, és kezdjetek csak neki a "testvérprojektnek", nem fogjátok megbánni, az biztos! Fantasztikus, hogy együtt látom őket növekedni, de Zsuba, Vezso és Dorka még nálam is többet tudnának erről mesélniKép!

Vezso,
bizony szoptatja Hanni babát Viola, még böfizteti is ("bákk-bákk"-mondja, miközben ütögeti a hátát, azaz "ütő háti"Kép
Köszönöm kérdésed, a hátam most egyáltalán nem fáj, talán a masszőr jó hatása, nem tudom, mindenesetre élvezem, hogy nincs fájdalmam.

Patri,
annyira jó ötlet ez a welness-nap, nálunk is be kell vezetni! Szuper ötletKép! Akartam már régebben is írni, hogy milyen kedves a Benice név, árad belőled a szeretet, ahogy a kisfiadról írszKép!

Dóri,
anyósod nem lehet egyszerű esetKép, nagyon sajnálom! Te megtettél mindent, hogy rendezd a viszonyt, még kedveskedni is akartál neki, ha ő ezt visszautasítja, akkor ne foglalkozz vele. Gondolom, milyen rosszul esett, de ne idegeskedj emiatt.

Connie,
a féltékenység hiányával biztos szerencsénk is van, de az igaz, hogy mi is megpróbáltunk tenni a kialakulása ellen. Viola szerencsés korban kapott testvért, később, pl. 4-5 évesen biztos nem lett volna ilyen sima ügy. Mindent megbeszéltünk vele előtte is, meg Virág születése után is, soha nem hazudtunk neki, nem kezdtük őt mellőzni. Bevontam a pici baba körülötti teendőkbe, hiszen már ő is anyuka volt, mert ott volt Hanni baba, akit Virágtól kapott, és ugyanazokat csinálta vele, mint amiket én Viággal. Rengeteg szeretetet kapott tőlünk, mindig inkább őt ölelgettük, puszilgattuk, miután Virág megszületett, igyekeztünk kimutatni, mennyire fontos ő nekünk. Ezután ő is olyan szeretetet adott a testvérének, mint amilyet ő kapott tőlünk.

Kriszta,
olyan szép a közös fotótok Flórával, és ahogy szurkol, hát az fantasztikusKép! Látom, a férjed nyakában még szurkolósál is vanKépKép...Szeret meccset nézni?

Ildi,
Marcipán olyan aranyosan hintázik, látszik, mennyire élvezi a bulitKép!

Hüpi,
nagyon elkaptad a fuvolázó pillanatot ÁdinálKép!

Juszti, Kingu, Babjag,
aranyosak a fiaitok a képeken, olyan jó látni őket, ahogy figyelnek, összpontosítanak: mosógépre, Zsuzsi babára, csörgőreKép!

Tegnap nagyot sétáltunk, játszótereztünk a hidegben, mindhárman élveztük. Lehet, hogy most is kimegyünk, csak ez az undok hószitálás ne lenneKép...

Mindjárt itt a hétvége, már nagyon váromKép!

Jó babázást mindenkinek: Zitmi Kép
zitmi
 
 


Vezso,
akartam már kérdezni, hogy Zsófi sebe gyógyulgat? Fáj még neki? Annyira sajnálom, ami történt veleKépKépKép!



Connie,
a pangás oka talán a hétvége közeledése. Vagy mindeni főzi az ebédetKép? Biztos jelentkeznek a lányok hamarosan. Most nekem is mennem kell.

Sziasztok!
zitmi
 
 


Sziasztok!!

Most csak egy gyors kérdés, szerintetek, ha szoptatok mehetek tüdőszűrésre????Itt most van nálunk, de olyan ócska több mint 40 éves géppel szűrnek, hogy egyáltalán nincs kedvem elmenni. Borzasztó, hogy ezek a mozgó tüdőszűrő gépek milyen ócskák, szerintem már több kárt okoznak mint hasznot!!KépKép
Dóri!!
Sajnálom anyósoddal történteket, ezekután igen meggondolnám a helyedben, mikor közeledjek felé!! Õ se csodálkozzon azon a jövőben, ha a fia és ezáltal ti is elfordultok tőle, igencsak pedálozhat ezekután nálatok!!!

Patri!!!
Nagyon jó ötlet ez a kényesztetős hétvége, de jó lenne nálunk is ezt kivitelezni!!!!!!Szerintem mikor rám kerülne a sor mindenkinek fontos elfoglaltsága lenneKép

Ildi!!!
Nagyon élvezi Marcipán a hintázást látszik a képen, én is akarok ilyet!!!KépKép

Hüpi!!!
Nagyon jó zenekari tag lesz Ádámból!!Kép
Mundjuk azt még nem szeretném, hogy felálljon, mert a súlya miatt a lábai igencsak meg lennének terhelve, de azért aktívabb lehetne már egyes mozgásfajtákban!!!

Juszti!!!!
Boldi igazi világpolgár, már ilyen fiatalon a fontos, nélkülözhetetlen eszközökkel veszi magát körűl!!Kép Olyan édes kiscsibész a manód!!!!

Kingu!!!
Fürtös igazi kis nőcsábász!!Kép Olyan édes kis pofija van.
zsuba31
 
 


Sziasztok!

Úgy tudom, hogy ha már van fogacskája a manónak, akkor el kell lezdeni a fogápolást.
Ti hogyan oldjátok meg ezt, hogy játékos, jelképes legyen? Mert ugye komoly fogmosásról szó sincs Kép Kép Kép
Ja, és mit használtok? Fogkefét, az újjatokat, vagy olyan újjra húzható bigyuszt?

Akiren
akiren
 
 


sziasztokKép
Nahát,nagyon irigykedem a mamatalira,ha tudtam volna,h manóstul is lehet menni,lementünk volna.Apjuk csak este 8ra ért haza,így megy ez mostanságKép Na majd legközelebbKép

Ildi
Én az Árkádban a babybell nevű alagsori bababoltban is láttam olyan bekötős szíjat,mint Connieké,kb 2000 ott is.Marcipán hogy hintázik!Tök jó ötlet,majd megmutatom férjuramnak,én is annyira kedvet kaptam kipróbálni.

Connie
Gratula Ákosnak a felálláshoz!Ez igen!Vincus még mindig csak próbálkozik,de még csak a térdelésnél tartKép

Kingu
Boti egy tünemény pasi!!És tök jók a képaláírások is,jót mulattam-rám is fért,amilyen hangulatban vagyok mostanságKép

Dóri
Remélem nem sértelek meg,de a leírtakból úgy látom,te anyósod is hajlamos játszani a nagyasszonytKép Azt hiszik néha ők a világ közepe.Szerintem még többet is tettél mint kellett volna,hagyd,hagy dunsztolódjon abban,amit ő főzött magának,majd rá jön,h ha látni akar titeket,neki kell lépnie.Nálunk így volt,majd 2 hónapig nem találkoztunk anyósékkal,ő vonult el,mi nem csináltunk semmi rosszat,aztán egyszercsak úgy csinált mintha semmi nem történt volna és azóta tök normális,kop,kop,kop.

Juszti
Boldi nagyon dögösKép
Akartam kérdezni,h nem tudnál e esetleg karácsonyi képeslap szerűséget kreálni ,ha küldenék egy fotót rólunk.Tudod azzal a programmal amiről itt beszéltetek.Kiderült h a dédi nem jön karácsonykor,szeretném meglepni egy ilyen fotóval.De csak ha nem gond.Ha átküldöd ki tudjuk nyomtatni,férjem most töltötte fel a nyomtatót.

Patri
Ez a kényeztetős hétvége szenzációs ötlet!Kár h nálunk kivitelezhetetlenKép Legalábbis karácsonyig biztos,addig a férjem hétvégén is dolgozik reggeltől estig.De majd bepróbálkozom nála két ünnep közöttKép

Megint nem aludtunk az éjjel,zombiklub tagságit én is kérekKép Azt hiszem én is kipróbálom a Sinlacot,bár szerintem nem az éhség miatt nem alszik,de próba szerencse.
Na megyek főzni,manó is mindjárt ébred,aztán jönnek anyósék,elviszik sétálni+magukhoz egy kicsit Vincust,most jó is lesz ki is megyek csavarogni egy kicsit.
Jók legyetek
Virág
akinek valamiért le van konyulva az orra,téli depi,vagy mifene,de igyekszik összekapni magát
puszi
villes
 
 


Lányok! Mindenkinek elküldtem a amit kért! remélem tetszik. Ha valaki még szeretne képet küldje bátran. egy a sok közül: Marcipán:


Kép

Kép
juszti75
 
 


Tudtam, én hogy ha elvonulok (főzni), rögtön megnő a forgalom.Kép

Zsuba,
Ez a Házipatika.comról:
"Lehet-e terhesség, illetve a szoptatás ideje alatt tüdőszűrést végezni? Milyen óvintézkedéseket kell megtenni mindkét fenti esetben, és milyen kockázatokkal kell számolni?


A tüdőszűrés minimális, mind a magzati mind az anyai szervezet számára közömbös sugárdózissal történik. Így sem a terhességre, sem a szoptatás alatti tüdőszűrésre semmilyen korlátozás nincs. dr. Elek Csaba szülész-nőgyógyász szakorvos, humángenetikus "

Nem tudom, mit rontok el, de Ákos nagyon ritkán kakil, mióta kap szilárdat is. Először napi egyre csökkent le, aztán kétnaponta, most pedig már szombat óta nem kakilt. Most kapott Laevulacot (laktózos hashajtó), azt mondta a gyerekdoki, hogy négy kakimentes nap után már adjak neki. Ne de nem lehet mindig ezt használni. Fogós és hajtós kajákat vegyesen kap, direkt. Lehet, hogy itatni kellene, mert kevés neki a folyadék? Nincs valami ötletetek?

KépKép
connie
 
 


és a többiek
kicsi MAja
Kép
Hüpi Ádija
Kép
Benice

Kép
Beni buborékban


asszem mindenki megvan. kis csipet csapat. olyan szépek a gyerekek.Kép

Kép
juszti75
 
 


és a többiek
kicsi MAja
Kép
Hüpi Ádija
Kép
Benice

Kép
Beni buborékban


asszem mindenki megvan. kis csipet csapat. olyan szépek a gyerekek.Kép

Kép
juszti75
 
 


babanet szórakozik

Kép
juszti75
 
 


Connie: kaka nekünk is ritka de max 2 nap, én itatom sokat két kanál szilárd vagy három aztán ivás , egy két korty + napközben is kap vizet. Majd beáll Ákos is. A Sinlac szerintem jó lesz majd neki.

Kép
juszti75
 
 


Köszi Connie!!Akkor muszáj lesz ellmenni!!!
Jaj Juszti olyan édesek én is küldhetek egy képet??
zsuba31
 
 


persze Kép nyugodtan

Kép
juszti75
 
 


Sziasztok4
Ritka szar napom van,amihez érek rossz vagy tönkre megy és Maja eddig dilizett,most bealudt kíváncsi vagyok meddig.

Juszti
Nagyon jók a képeidKépMármint amiket csináltál a manókról.És Boldi sapkás épe a kedvencem,amelyiken vigyorog.Édes,mint a lúdlábKép

Kelezita
Annyira édesek a lányok és annyira sugárzik a képekről a szeretetKépNagyon.

Vezso
Szegény Zsófi,sajnálom nagyon,remélem hamar meggyógyul a lábikója.Lécci mondogasd sokszor,hogy van remény,hogy Maja is egyszer átalussza az éjszakát,de én azt sem bánom,ha csak egyszer kel vagy kétszer.Két éjszaka ébren alvás volt,most éjjel már elaludtam mellette,mert olyan fáradt voltam.Én nem is hiszem már el,hogy ez így normális,hiszen mélyalvásba alig van ez a lány,így hogy piheni ki magát?Enni sem akar igazán,visszacsökkent kaja mennyiség,fogyni nem fogy,de alig akar enni,de amit mi eszünk azért meg sírva fakad.Felöltöztettem ma is kivittem,végig sírta az öltöztetést kivittem kutyát nézni,erre az ugatott és megijedt,bekellett vele jönni.Örülök,hogy érzed a szeretetemet ,én nagyon szeretek adni mindent és akkor vagyok boldog,ha valakit azzá teszek.Persze azt is szeretem,ha engem tesznek boldoggá,de ilyenre nem sokszor volt példa.Hogy mit jelent a gif?KépFogalmam sincs.Ez anveeKépMegézem majd a csemegéket

Virág
Én nagyon nagyon drukkolok nektek.

Patri
Édes kis Benike,puszi neki.

Hüpi
Ádám csudaszép.
Köszi,Maja stabilan ül már volt a kompba 2*5 percet kb,a konyhai bevetésekre,de igazából nem értem mi a baj vele,mert hogy csak lóg benne a gyermek,mint a kenguruba.

Connie
Ákos nagyon ügyes

Zsuba
Majababa neyed órát is ecsücsül,ha van benne kakaó,feküdni nem is akar és ha elborul nyújtja a kezét,hogy húzzam má föl.De ő kis fitness a 6.70 kilójával.És nem akar forogni se,utál hason lenni így nem fordul át,inkább vissza.Édes kis zabálnivaló BazsibabaKép

Kingu
Örülök,hogy Boti meggyógyult.Gyönyörűséges fürtike és ez a tekintet(megtéplek Zsuzsi baba)Kép

Dóri
Szegény te,csaád miatt

Patri
Mit nem adnék egy wellnes napért


I)ldi
Marcipán nagyo szép,olyan kiegyensúlyozottnak látszikKép

Most pedig megetetem a hisztis lányom,bebugyolálom és addig tologatom amíg elnem alszik,ha száz kört megyek az udvarba akkor is,mert hogy megint felket alig fél óra után és dilizik tovább.

Kedvenc képemKép
Ákosom ügye nem felejtsez el?Mond az anyukádnak jöjjön többször ideKép
Timurr
Vendég
 


Hali!

Köszi a bíztatást csajok. Egész éjjel járt az agyam, hogy mit rontottam el...de most nem érdekel, férjem szerint is fölösleges agyalnom, majd megjön az eszük. NA mindegy.

Juszi! Küldhetek én is egy képet? Nagyon jók lettek a többi képek.

Patri! Ez a welness vasárnap jó ötlet! Csak nem tudom, hogy mit szólna férjuram ehhez! :-) Nem is tudom, hogy mikorkaptam utoljára ágyba reggeli! És ő mosogatna? Há, ha jól emlékszem, akkor 1,5 - 2 éveel ezelőtt, amikor sokáig dolgoztam, talán néha megcsinálta. Mondjuk főzni szeret(ne, ha lenne ideje).

Egyébként holnap lesz 2 éve, hogy megismertem a férjem! Szinte mindenre emlékszem, mintha kb 2 hete történt volna. Igaz a köv. év júniusában már megvolt az esküvő is. :-) Hát nem várattunk magunkra sokat!
Na majd elmesélem, csak most mennem kell.

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Megpróbáltam ma csőrös pohárból itatni Ákost, olyan, amiből csak akkor jön a víz, ha szívja. De Ákosom csak rágta, sztem nem ivott semmit belőle. Szerintetek hogy lehet rávezetni, hogy mit csináljon a csőrös pohárral?

KépKép
connie
 
 


persze bártan küldjétek.nem kell megkérdezniKép

Kép
juszti75
 
 


kicsi Rozi
Kép

Kép
juszti75
 
 


Juszti Kép
Nagyon aranyos vagy Kép
Szép a lányom nagyon KépKépKépKép

Timurr
Eszméletlenül helyes Maja a kedvenc képeden!!!!!!!!! Ez a legjobb kép, amit valaha láttam róla, az a pajkos , huncut pillantás...és olyan boldognak látszik...KépKépKép
Fáradt lehetsz már nagyon, de tényleg tarts ki, mert jobb lesz minden éjszakátok, talán már ma este...Mondjam sokszor? Mondom Kép Bár most éjjel úgy kb 4-től Rozi is felébredt párszor, és magamra vessek, hogy 11 után feküdtem le...Mert így tényleg keveset aludtam, hamar kell ágyba menni. Az a baj, hogy akkor tudok csinálni mindenfélét este, amikor ő alszik. Meg a Megasztárt is meg akartam nézni, többször bealudtam mégis rajta. De az előző adás jobban tetszett, nézted? A Szabó Eszter egyszerűen fantasztikus volt, már visszanézték a lányok egy csomószor videón.
Vajon miért nem eszik a kicsi lányod? Próbáltál bolti bébiételt is? Hátha akkor az jobban bejön neki, nem tudom, azért próbáld ki , sztem. Rozi jól eszik, bár észrevettem, hogy jó a változatosság, igenis megunja, ha sokszor eszi ugyanazt. Most a sláger a paradicsomos krumpli, egyszerűen imádja.
A banánt eddig nagyon ette, de most inkább őszibarack a menő, a topikban volt szó róla, hogy lehet fagyasztani, amit én nem is tudtam, és tényleg jó ötlet volt. Köszi, bárki írta!
Kitartás Timurr!!!!!!!!!!!!
KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép
Vezso
vezso
 
 


Banyák KépKép KépKép


Leírom Rozi miket eszik, most 8 és fél hónapos

Főzelékek-alapok, amikhez teszek pipihusit, vagy túrót, vagy natúr joghurtot illetve sovány sajtot reszelve a tetejére, olívaolajat, hagymát.
Paradicsomos krumpli (esetleg bazsalikommal), kapros tökfőzelék (krumpli is van benne), sütőtökös krumplipüré petrezselyemel, zöldséges rizs (zeller, sárgarépa, fehérrépa), tárkonyos zöldbabfőzelék, zöldborsópüré petrezselyemmel, karfiolkrém szintén petrezselyemmel, brokkolis krumplipüré, joghurtos avocadokrém.

Gyümölcsök: szósz formájában néha krumplival, vagy céklával, sütőtökkel is keverem, kekszet már nem nagyon adok hozzá.
alma, banán - friss,
őszibarack, meggy, szilva -fagyasztottból.

Eszik még tejpépet is, de ezeket már nem magában, hanem dúsításra használom. Egy doboz tápszert szintén erre használok, akár a gyümölcsbe is keverve.

Inni vizet iszik vagy babateát, és egyre többet iszik naponta, egy-egy étkezéskor kb egy decit biztos. Pohárból itatom, már semmi nem megy mellé, csak fel kell ültetni, hogy a háta egyenes legyen.


Ha nasit szeretnék adni, akkor egy babapiskótát, vagy kiflit adok a kezébe, (iszik hozzá), ezt akkor vetem be, ha nyűgösebb és nincs türelme esetleg kivárni, míg megmelegítem az ételt.

Ezeket eszi az én törpém. Van esetleg ötletetek a menüválaszték bővítésére?

Vezso
vezso
 
 


Sziasztok,

Bejelentkezem h megvagyunk és jól vagyunk.

Connie,
ha Aventes csőrös poharad van azt nálun k is csak rágta Barni kb 1 napig. Én odaadtam neki h játszon vele. Én egyszer csak rájött h ebből jön vm.

Akiren,
mi vettünk Bébé Comfort fogápoló szettet ami 3 db-os és van benne gumisörtés és rendes fogkefe is. Mi egyenlőre a gumisörtést használjuk egy kis fogkrémmel. A fogkrémmel kapcsolatban ellentmondásosak a vélemények, általában nem ajánlják de mi a szoktatás miatt használjuk és a doktornőnk szerint attól amit lenyel nem lesz semmi baja.

A többiektől elnézést de annyi a lemaradásom olvasásban h nem tudok másra reagálni.

Adri
hadri
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?