Új privát üzeneted érkezett!

Adi köszi, már a párommal megbeszéltünk mindent tegnap, végre rendeződtek a dolgok. Ehhez kellett egy nagy beszélgetés! Most már jó a kedvem és kiegyensúlyozott vagyok, végre! DE köszi a jókívánságokat! Neked is hasonló jókat kívánok.

Kép
elizabeth25
 
 


Jó reggelt Lányok!

Nem vagyok egy napig és alig bírom követni az eseményeket.

Eli!
Remélem, hogy minden rendbejön és végre teljes lesz az összhang köztetek.

Részemről semmi extra, tegnap telefonszerelőt vártam, azért nem jöttem. Aztán elintéztem a védőnőt is. Most már van kiskönyvem. Januárt elején kell mennem megint hozzá. Elég pocsékul voltam tegnap egész nap, ma sem jobb. Most már remélem, hogy a "végét" járom a rosszulléteknek. Kép

Betti
10+6 (12+0)

Betti
betti73
 
 


Eli!
Lemaradtam. Miért nem jössz többet? SAjnálom! Minden jót nektek! Ha összejön a babó v.mikor, akkor azért írd ám meg!!!

moni
 
 

 
 

Moni, mert vannak emberek akikkel itt nem szívesen beszélgetnék többet. DE attól veletek még szívesen, és érdekel is, hogy hogy alakul a sorsotok és mi lesz veletek!

Betti ti meg vigyázzatok ám magatokra nagyon, főleg ebben a hülye havas-csúszós időben!

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!

Ha ritkán is, de aztért néha jövök és olvasgatlak Titeket!
Kamilla! A ragyáktól nekem is ki van a f*om. Minden nap újabb és újabb és vakolhatok. Valamit fogok kezdeni a dologgal januárban, valami mélyhámlasztást vagy ilyesmit.

Eli!
Nagyon sajnálom, hogy elmész! Remélem rendbejönnek a dolgaitok, mert akkor biztosan könnyebben jön a baba!Egy kicsit kemény volt, amit a lányok írtak. De én is azt szeretném, hogy mindenki őszinte legyen hozzám, hiszen az ember ha a magánéletéről van szó, sokszor a fától az erdőt sem látja. Vagy valami ilyesmi.

betti úgy szeretnék már én is pocsékul lenni.

Angyal!

Megértelek. Kb egyszerre kezdtük el a próbálkozást. Már én sem tudok optimistán gondolkozni. Én attól félek nálunk a katonákkal van a gond.
Mindig azt mondom még egy hónapot adok magunknak és aztán megyünk dokihoz. Miután megjön meg arra gondolok, ha korábban elmentünk volna, már lehet lenne egy pocaklakónk!
Ki tudja milyen hosszú kezelésre lesz szükségünk!
Julcsi2
 


Sziasztok!

Adi Kép
ne haragudj, nem akartam ijesztgetni senkit Kép
ismerős lánnyal volt, hogy a magas tesztoszteronszint akadályozta a pé-t Kép
de elárulom, amint észrevették és szedett rá valamit, még abban a ciklusban teherbeesett, úgy hogy még beteg is volt mellette Kép
gondolom az se mindegy, mennyire magas...
hőgörbéd mit mutat?

Kamilla Kép
egy picit azért még reménykedjünk, bár a "leeresztés" (én is így hívom!Kép) csúnya jel...

Eliza,
sajálom, hogy nem jössz többet, remélem rendeződik a magánéleted és jön majd a baba is Kép

Betti,
hol van már a csomag???
ahogy nézem, mire mire kb eléred a 12. hetet, nekem addigra pont jó lesz! Kép

angel37
 
 


Angel, már hála rendeződött, egy nagy beszélgetés sokat segített. :-) Most minden ok, és remélem, hogy az is marad!

Julcsi, neked is írom az előző sorokat, néha még én is fogok jönni! Nem a kritikát nem bírom, vagy nem tudom elviselni, hanem bizonyos stílust! Vissza olvastál egyébként? (az őszinteséget én is elvárom, csak nem mindegy, hogy milyen stílusban, ki és mit ír, de lehet, hogy éppen rossz napja volt az illetőnek, vagy ingerlékeny valamiért, és ez valahol lecsapódik)

Kép
elizabeth25
 
 


Julcsi Kép
na igen, a katonák... azt még nem nézettük!
Drágám már többször felajánlotta, de mindig mondtam, hogy úgyis én vagyok a ludas... de asszem legközelebb elfogadom!Kép
Nem nagy bagós, de szokott cigizni, és képtelen elviselni a boxertKép, én meg nem akarom ezzel csesztetni, mert ugye nálunk nem lesz tenyészet...Kép majd ezért kap karácsonyra Kép Kép

angel37
 
 


Eliza,
ennek örülök!Kép biztos erre várt a baba is!Kép

angel37
 
 


Angel!

Küldöm-küldöm! Már útnak indítottam több adagot is! Kép Kénytelen leszek utánanézni, hogy mi van velük. Kép

Betti
betti73
 
 


Ugye Angel, hogy a leeresztés a legjobb szó? Tegnap minden lépésnél éreztem, ma meg semmi. Kisebb is. Pedig mikor meg van keményedve egész jók! Bár akkor is csak 75/b.

Julcsi! Én már sokszor voltam dokinál, de vagy fogigátlót akar felírni, vagy Roacchutánt (ezt biztos nem így kell leírni). De mint tudjuk babaprojekt idején egyik se javallott. A felületi kezelés meg csak átmeneti tünetmentességet biztosít. Abban reménykedek, hogy a terhesség helyreállítja a dolgokat, de valakinek attól csak még rosszabb lesz.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Angel!

Az én párom elég sokat cigizik és ugyancsak nem szereti a boxert! Kép
És nekünk az akció utáni vizsgálaton azt mondta a doki, hogy nem talált fent csak egy-két élettelent.

Aminek bár több oka is lehet, mégis a legvalószínűbb, hogy a katonák sajnos nincsenek rendben!
(vagy én ölöm meg őket, vagy akkor nem termelődött elég különböző okok miatt stb) Na mindegy, majd elmegyünk és megvizsgáltatjuk.
Julcsi2
 


Kamilla!

Én szedtem régebben a Roacchutánt rövid ideig, de többé nem fogom ilyesmivel mérgezni magam. Nagyon sok káros hatása van.

A mélyhámlasztást a ragyák utáni hegek, foltok eltüntetése miatt szeretném. Ilyenkor ugyanis e felső bőrréteget leszedik és új képződik. Pesrze ezt kb. évente kellene ismételni és nem kevés pénz. De nem akarok állandóan alapozózni!!!!!!

Na sziasztok, mennem kell, nem tudom, hogy ma tudok e még jönni!
Julcsi2
 


Kamilla, bizony a legjobb szó! Kép

Mikor egy nap végre meg vagyok elégedve velük (sztem nálam az is csak 75A Kép), tuti másnap épphogy érezhetően, de leeresztenek, és meg is jön Kép

Julcsi Kép
durva lenne ha csak a cigi meg a boxer miatt lenne rossz az eredmény... elég sok dohányos pasi van, és a tökös gatyának is népes a rajongótábora! Ha ezeknek mind nem lehetne gyerekük...

angel37
 
 


Asszem kezd összeállni a kép. A párom utálja a boxert és füstöl mint egy gyárkémény. Erről a két dologról nem hiszem, hogy lemondana a gyerek miatt, mert nem fogadja el, hogy ezek lehetnek gátló tényezők. Orvoshoz Januárban készülünk mind a ketten.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla, Angel!

Ha nem túl szoros a gatyó, akkor azért nincs gond. Nálunk megy a boxer és a kényelmes alsó nagyon és nincs cigi! Kép Ja és édes párocskám tegnap töltötte a 37-et. Kép

Betti
betti73
 
 


Kedves eli,Ha miattam megy el akkor nem kell,elmegyek en szivesen ne aggodj csak szolj.
Nem erzem azt hogy olyat irtam volna amivel megsertetelek volna.De ha igy tortent bocsanat.
aszthiszem neha kell az embernek hogy neha kicsit kemenyebben szojanak hozza.
velem sokkal kemenyebbek voltak a babaprojrktes lanyok megsem mentem el toluk.Koszonom azt nekik hogy raebresztetek arra hogy kicsit lazabban aljak a dolgokhoz.Maskent mar en is begyogyoztam volna.

Kép
monyoka
 
 


betti boldog szulinapot a ferjednekKép

Az en parom ugy csinalja hogy ket harom napig rendes gatyo aztan egy ket napig boxer.Allitolag ez a legmegfelelobb.Nem igazan szereti a boxert,azt mondja mintha levegobe logna a cucKépegyaltalan nem cigizik.

Kép
monyoka
 
 


Betti,
mi számít szorosnak? ha ő nem érzi annak, akkor, nem az? mert akkor OK, gondolom nem kínozná a tökeit egész nap Kép Kép

Boldog Szülinapot Mr.Bettinek! Kép

angel37
 
 


Sziasztok!

A mai táblák:

Kép

Kép

Csajok,
Én aaaannyira hülye vagyok! Kép Olvasgatok itt, és nem értem, hogy hogy függ össze a baba témával az, hogy ki milyen kutyát szeret. Kép Még a cigit értettem is, de hogy vki nem szereti a boxert?! KépKépKépKép Angel még rá is tett egy lapáttal (nem akarnak tenyészetet, de azért kap a pasi karácsonyra - értelmezés by Kata: nem tenyészteni fogják a kutyusokat, de lesz a fa alatt egy ééédes kis boxer Kép)
Julcsi hozzászólásánál már kezdett vmi derengeni, de legfőképpen csodálkoztam, hogy milyen fura is, hogy egy babás topikban csak olyan emberek gyűljenek össze, akik boxer (kutya) mániákusak, de még mindig neme esett le... KépKép Aztán mégiscsak Angel barátnémnak köszönhetem a 'megvilágosodást'. Kép (Igaz, férfiasan be kell vallanom, hogy a tökös gatyát elsőre tökös kutyának olvastam KépKépKép) Szóval Ti folyamatosan a gatyákról tárgyaltok?! Kép Pedig már éppen akartam a kuttyokról képeket! KépKép Nem is vagyok lelassulva, áááááááá, deeehhhogy! KépKépKépKépKép
(Ja és az én pasim is a 'tökös gatyát' szereti! Kép)

Pussz:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Az én Drágám ősszel volt 27 Kép Kép

angel37
 
 


lanyok leirna valaki hogy mi a ferfihormontobblet jelei?

Kép
monyoka
 
 


Druszám,Kép
holnap lesz a mi napunk! Kép Kép


Monyó Kép,
pl. szőrösödés, de lehet, hogy csak homonvizsgálat mutatja ki...
sztem ha beírod keresőbe, lehet, hogy kidob használható infókat!

angel37
 
 


Angel!

Gondolom, hogy nem szereti kínozni őket, mert kényelmetlen lehet. Kép

Köszi a jókívánságokat a párocskám nevében is. Kép

Kata!

Kép Kép Kép Kép Ez jóóóó!

Betti
betti73
 
 


Az enyém meg csak tavasszal lesz 27! Kép

Druszám,
Ennek örömére holnap nem is jövök dolgozni!!! KépKépKép

Kata
kata1977
Hatvan
 
 


angel akkor nekem tuti ez a bajom.Olyan szoros vagyok mint egy majomKép
meg tulsulyom is vanKép
ja meg mikor kicsi voltam fiu akartam lenni...Képvagy ez nem szamit?Kép

Kép
monyoka
 
 


Druszám,
én sem Kép Kép

Betti,
a múltkor valóban panaszkodott egy gatyára (vmi régit vett ki a szekrényből véletlenül), de azóta se vette föl Kép
mondtam, legalább megtudod, milyen kényelmes egy tanga! Kép

angel37
 
 


Monyo: Pattanás, szőrösödés. Asszem.
De ne essünk végletekbe! Biztos volt már olyan szakállas, pattanásos gorillalány, aki teherbe esett a cigiző, szoros gatyás barátjától.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Ja,
BettiFérjnek BOLDOG SZÜLINAPOOOOT! Kép
Asszem, teljesen kész vagyok! Kép (már tegnap sejtettem, hogy a szellemi leépülés útjára léptem - ugyanis a tegnapi napom nagyon hasonlított egy enyhén erőltetett vígjátékra Kép -, de nem gondoltam, h ilyen súlyos lesz a helyzet! ... Kép) Reméltem, h kialszom magamból, de mint a mellékelt ábra mutatja - nem sikerült. KépKépKép

Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Sziasztok!

Gyosr bekuk!

Sanjna nincs idöm visszaolvasni,csak életjelet adok magamról!Kép
Képzeljétek fel ment a hömKép,és a fertili szerint (16.nap)hétfön volt a pém,akor és elötte pár nap éreztem a hasamon!!A jövö hónapba már hömérö nélkül is megtudom állapitani"remélem".
Nagyon ugy néz ki ,hogy kicsit jobb fizetésem lesz dec.1-tölKép,annyi hátránya van hogy kevesebbet tudok netezni,és a babára gondolni!
Azért néha benézek,nem szabadultok tölem olyan könnyenKép
Felteszem a görbém:


Kép
18-19 nap mért tette sima karikára a höjelzést???Segitsetek!!!!!!!!!!!
Na lépnem kell ma is megyek 12-reKép!!Csak a hétvégén tudok visszolvasni ,ha lesz idöm!!Sziasztok!Puszi!!













Kép
Vendég
 


Kamilla,
Elképzeltem a gorillalány cigizős, szoros gatyás barátját! KépKépKép
kata1977
Hatvan
 
 


Angel,
hát még nem tudom, hogy volt e pe-m.
Csatolom a görbém.<!--attachment: 25260_1v_gott-300058.unk*attachment_icon.gif*image/bmp*150.5**25260_1v%e1gott%2ebmp --><center><pre>
Kép
25260_1vágott.bmp (150.5 k)</pre></center><!--/attachment-->
adi77
 
 


Én is elég szőrös típus vagyok Monyó, de ez így önmagában biztos nem akadály, mert ez nálunk családi "hagyomány" és mégis szaporodunk. Kép Lehet, hogy tényleg a gorillák csoportjába tartozunk?

Kép

Kép
kamilla306
 
 


kamilla.GorillalanyKépez teccik nekem.
Pattanasaim menzi idoben vannak,nem latvanyosak csak a homlokomon olyan picurik.
Erre van gyogyszer?

lanyok,most oszinten de komolyan.Szerintetek rosz volt amit elinek irtam?

Kép
monyoka
 
 


Monyóka,
ettől még nem biztos Kép, csak lehet jele ez is..., nekem is elég gyorsan kinő a szőr a lábamon és egyéb helyeimen, de ettől még nem teng túl bennem a férfihormon Kép
ha biztosra akarod tudni, nézesd meg a hormonjaidat! jövő héten én is azt fogom tenni! Kép

én is fiú akartam lenni, de talán nem ezt bosszulja szervezetünk! Kép állva pisiléssel is kísérleteztem akkoriban, több, de inkább kevesebb sikerrel Kép

Kamilla,
fő az optimizmus Kép

angel37
 
 


Én is szőrös vagyok, mint állat! (tuti a kapcsolat a gorillákkal! Kép) És a pasim is nagyon szőrös. Kép Pont a múltkor mondta, hogy hogy fog emiatt haragudni ránk a gyerekünk! ... Kép Én meg mondtam, h ha lány lesz, akkor majd próbáljuk a pozitív oldalát előtérbe helyezni (szép, dús haj, hosszú, dús szempilla), ha fiú, akkor meg majd azzal vígasztaljuk, h max. olyan lesz, mint az apja, az meg nem olyan gáz Kép, és miylen jó nőt lehet így is találni (mármint ugye engem! KépKépKép).

Pussz:
Kata Kép
kata1977
Hatvan
 
 


Monyóka,
nem volt durva, amit írtál, csak vmiért Elit érzékenyen érintette...

az életben én is vagyok úgy, hogy a szívemre veszek olyan dolgot, amit nem is úgy szánt senki, csak épp akkor elkámpicsorít v. felb*sz

angel37
 
 


lanyok az a gaz hogy nekem nem csak a labam a szoros
van bajuszom meg szakallam is.eleinte nem is volt olyan veszes de amiota gyantazom hat....Kép

Angel koszonom.

Kép
monyoka
 
 


Kata, egy darabig én is kutyára gondoltam, de 1-1 mp-el hamarabb jöttem rá mint te Kép.
Kamilla, Kép
adi77
 
 


angel a kivizsgalas jovore maradKépsogornom szerint hiaba megyek a paromat vizsgalnak elobb,na o meg nem akar elmenni mert o is ott volt mikor egy pasi leadta hogy hogy megy ez nalunk.
Allnak a pasik a korhazi wc elott sorban kicsi edenykekkel a kezukben.Aki bent van annak kene produkalni ugye de kozben a kintiek maceraljak hogy siessen mar.
na ettol a parom ugy beparazott hogy nem akar elmenniKép

Kép
monyoka
 
 


Adi,
nem tudom megnyitni a fájlt! Kép

angel37
 
 


Monyó,
ez a sorbanállás szarul hangzik Kép otthonról nem lehet vinni anyagot?

Sztem a homonjaidat megnézik spermavizsgálat nélkül is! Egy próbát megér... Nálunk is csak én vagyok soron...Kép

angel37
 
 


na en megyek dolizni.sziasztok.

Kép
monyoka
 
 


angel nem lehet mar utannaneztemKép
max azt fogom csinalni ha arra kerul a sor hogy en is bemegyek vele a klotyoba,faj a majam hogy ki mit mond,a lenyeg hogy a dragamnak elviselheto legyen.

meglatom ezt a hormoncucot,a sogornom azt mondta nalunk ilyen hulyen mukodik a rendszer,mert ugye ha a ferfival nem stimmel valami akkor a nonel egy csomo vizsgalatot megsporolnak.
privatul meg eleg gaz osszeg a hormoncucc.
Mindenesetre nagyon bizom benne hogy erre az egesz cecora nem lesz szugseg es fogyas utan sikerul a baba.

Kép
monyoka
 
 


Angel,
tényleg, én sem. Kép
Hogyan szúrjátok be? Ez a német nyelvű grafikon. Le is kicsinyítettem. Bmp-be mentettem el, ez lehet a baj?
adi77
 
 


Monyó,
igaz, hogy egyszerűbb a spermavizsgálat, mint a sok szir-szar, amit egy nőnél tudnak nézni, de sajnos attól, hogy esetleg gond van a pasival, lehet a nővel is! Kép
Reméljük nálatok elmarad a cécó! Kép
Csak tudod, én már nagyon úgy érzem, hogy lépnem kell, mert szorít az idő... tudni akarom, hogy fűzzek-e egyáltalás reményt a próbálkozásokhoz, vagy nem is fog menni beavatkozás nélkül...

Adi,
én sose szúrtam be semmit, fogalmam sincs, hogy kell Kép

angel37
 
 


Sziasztok!

Jo igy jonni,hogy jo kedvetek vanKép!
Kata!Jo pihenest holnapraKép!

Gatya temaban en sem tudom hogy mi lenne a jo!Amikor mutottek a ferjemet,azt mondta a doki hogy szuk alsot hordjon.Most akkor kire hallgasson az ember?Mindenhol azt lehet olvasni hogy ha gyereket akarunk akkor ilyen szempontbol a 'kutya"fazon a jo!Akkor???????????????

Nagy fogyokuram elso napjan jol bevacsoraztam a gyerekkel egy naagy taanyer tejbegrizt!KépJol kezdemKép!

Angel!
Ne legyel igy letorve!Mar irtam neked hogy BIZZ A DOKIDBAN!!!Minden rendben lesz!Azert szerintem tenyleg a parodat nezessetek meg az atfujas elott!Kép

Eli!
Attol meg hogy 'velunk"nem akarsz beszelgetni,azert ne menj el!!!!Mindenkit erdekel hogy mi tortenik veled!
En szivbol orulok hogy megtudtatok beszelni a problemaitokat,es remelem hogy rendezodik minden!Mint munkaugyileg,mint hazassagilag!Igy hogy minden megoldodik,biztos jonni fog a golya isKép!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Monyóka,
Sztem nem azzal volt a gond, amit mondtál, hanem azzal, amikor. Tudod: Rossz időben, rossz helyen... Kép
Elinek rossz napja lehetett és abban a pillanatban inkább együttérzésre, a lelke ápolására vágyott és nem ezt kapta.

Pusz:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Vica szokott mostanaban eszembe jutni!Mi lehet vele?Abbol hogy nem jelentkezik arra gondolok hogy meg mindig nincs jol!REMELEM SIKERUL RENDBE JONNIE!!!
Zsuzska!Te sem vagy jobban?

Lanyok!Mindenkinek ilyen sok munkaja van??Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


VAN ITT MEG VALAKI????????????
Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?