Új privát üzeneted érkezett!

Sajnalom Zsuzska!
KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Csajok lehet kevesebet kellenne foglalkoznom a babprojektel,talán Vicának van igaza!!Lehet ,hogy neki is ez jön majd be és hozza a zebrátKép!!
Ma még "egész"nap itt leszek ,de holnaptol én is kevesebbet leszek fennt!!Ma is a tv -be a szinglik lombikja volt a téma a párom csak emlitte h mi van akor ha nekünk se lehet természetes uton babánk,erre én nekiááltam pityeregniKép,szoval kicsit vissza kéne fognom a dolgokat!!Olyan nehéz 15 hónap utánKép!!!
Lelkileg rendbe kéne jönnöm,de ez nem könnyü!!
Vendég
 


Eliza, Kép
én biztos belevágnék...
miért kellene, hogy feladd a babaprojectet?(először is: ezt a szót ilyen formában tessék elfelejteni! Kép)
gondolom a régi m.helyet nem hagyod ott, amíg nincs meg biztosra az új!
vagy lehet, hogy nem értelek...jaj, de hülye vagyok...

Ancsa Kép
sajnálom, hogy nem vagy jól...Kép
a hőmérőddel minden OK?

angel37
 
 

 
 

RemelemKép!Lehet hogy nem is merem tobbet!Nem igazan hiszek benne!

Editke!
Fel a fejjelKép!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


RemelemKép!Lehet hogy nem is merem tobbet!Nem igazan hiszek benne!

Editke!
Fel a fejjelKép!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Most el kell mennem boltba bevásárolni!Majd benézek még!Puszi!!Sziasztok!!!

Edit!
Vendég
 


Bocsi!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Keditke hát nem egyszerű, én is nagyon kivoltam akadva, hogy most megint megjött, de mostmár mással fogok foglalkozni. :-) Csak így lehet!

Angel, addig nem hagyom ott, amég nem vesznek fel valahová, de az a gáz, hogy ott előről kezdődik a próbaidő, és ha nem sikerül valami miatt, akkor két szék közül a földre. Tehát izgulok!

Kép
elizabeth25
 
 


Kata!

Igazából nem tudom melyik lenne az igazi, de szerntem maradjon a 6 cn. Szomabton jött meg igazán, de ma már semmi.

Na mindegy jobban örülök a 6-nak mint a 3-nak.

Lányok! Azt hiszem én sem jövök mostmár túl gyakran, mert ki fognak rúgni! Nem lenne szabad neteznem. és már függő vagyok, amikor csak lehet állandóan itt lógok. Ezentúl csak 17:00 után fogok jönni. Sajnos otthon nincs net.

Keditke, szeretnék Neked mailt írni. Megadnád a címet? Köszönöm!

Zsuzska, Kép
Julcsi2
 


Sziasztok!
Kerekpocak gratula! Mikortól próbálkoztatok?

Igen csajok, sz.tem is Vicának van igaza. Nekem is siekrült teljesen leáálítanom magam. Hőmérőzök azért, meg figyelem magam, de csak ennyi, nem görcsölök rajta. Úgy vagyok vele max. lesz lombik 2 év múlva. Azt tudom tanácsolni, hogy próbáltaok v.milyen időpontot kitűzni, hogyha addig nem sikerül, akkor mit léptek. Nekem Vikinél ez jött be, amikor már nagyon kivoltam azt mondtam, ha ápr.-ig nem jön, akkor kivizsgáltatom magam, ez volt okt.-ben, és nov. végén + lett a teszt. Most 2 évet adtam, ami igazából már csak másfél, és akkor belevágunk a lombikba. És ez olyan megnyugtató, hogy van v.mi biztos pont.

moni
 
 


Hát a havazásnak nagyobb volt a füstje mint a lángja, már el is olvadt és a nap is kisütött. Pedig 6-kor úgy szakadt és az úton is lépésben lehetett haladni. Ki érti ezt?! Kép

Eliza,
Hánykor lesz a meghallgatás? Hogy irányítani tudjam a drukkjaimat!
Kata,
Köszi a táblát!
Zsuzska,Kép
adi77
 
 


Köszi, most OFF üzemmódban vagyok a babaügyben.
Nem is igen irogatok, majd ha főbb dolgok történnek írok majd.

zsuzska80
Szombathely
 
 


Adi fél 5-re megyek, de szerintem már 4-re ott leszek. Úgyhogy akkorra irányítsad a drukkjaidat!

Julcsi nem válaszoltál nekem! Miért akarsz mh-et váltani? Keresgélsz más állást?

Kép
elizabeth25
 
 


Zsuzska, ennyire megviselt? :-(

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok.

Kerekpocak gratula.

Lanyok nekem meg mindig nem jott megKép

mar 43 cn.en vagyokKép

Kép
monyoka
 
 


Nem viselt meg, de ha megfigyelted az elmúlt egy hetet nem is írtam.
Nem vagyok miatta szomorú. Sőt örülök hogy megjött.
Még nincs itt az ideje hogy baba legyen. majd később.

zsuzska80
Szombathely
 
 


Julcsi!

keditke@citromail.hu

Voltam levegön most már jobban vagyokKép!!
Néha rám tör,de szerintem mindenki igy van vele!!
Vendég
 


Moni és Editke!

Igazatok van! Én sem hőmérőzöm, nem tesztelek, és semmi. ÛAzt nagyjából mindig érzem, hogy mikor van PÉ. Most teljesen nem foglalkozok a dologgal, csak attól félek, hogy amikor mensi előtt leszek megint jön a pánik.

Mindegy Januárban bejelentkezünk kivizsgálásra.

Most nem jövök egy darabig.Mert tényleg kirúgnak.

Eliza!

Legfőképpen a munkaidő miatt. Egész héten nincs semmire időm.

A címem a profilomban. Ha valaki akar bezsélgetni, akkor mailezhetünk.
Julcsi2
 


Zsuzska, az jó, ha nem viselt meg! SZerintem ne foglalkozz vele és akkor majd lesz valahogyan! Én is igy fogom csinálni!

Kép
elizabeth25
 
 


Julcsi mióta vagy a cégnél? Elkezdtél már másik mh-et keresni?

Kép
elizabeth25
 
 


Basszus elszállt a hsz-em Kép

Zsuzska,
sajnálom Kép

Itt esik a hó, nem is kicsit Kép

angel37
 
 


Julcsi Kép
a mensi időpont előtt izgalmat én sem tudnám száműzni Kép
az a fontos, hogy ne egész ciklus alatt ezen dolgozzon az agyunk! inkább másunk dolgozzon!Kép

angel37
 
 


NEkem is elszállt egy hsz-em!

Eli!

Állás ügyben egyetértek Angellel.

Zsuzska!
Sajnálom. Kép

Betti
betti73
 
 


Angel ez jó! :-)

Kép
elizabeth25
 
 


Betti, az hogy váltsak ha felvesznek a másik helyre?

Kép
elizabeth25
 
 


Julcsi!

Ebéd után irok majd mailt!Kép!!Puszi!!
Vendég
 


Eli!

Ha tetszik és felvesznek és sokkal jobbnak tűnik a mostaninál, akkor érdemes megpróbálni. Párod mit mond?

Betti
betti73
 
 


Betti, hát először ő is azt mondta, hogy a babaproject miatt maradjak, de aztán most már ő is azt mondja, ha jobb és közelebb van, és nem keresek kevesebbet, mint a mostaninál, akkor váltsak! DE félek és ő is fél attól, hogy a próbaidő alatt mi lesz. Hát van benne rizikó, az a baj!

Kép
elizabeth25
 
 


eli mennyi ideig tart a probaido?

Kép
monyoka
 
 


Épp most vesztem össze a kolléganőmmel, hát már tele van a faszom!

Kép
elizabeth25
 
 


Monyo, nem tudom, de ált. 3 hónap!

Kép
elizabeth25
 
 


Tudjátok már tele van a f....om ezzel a hellyel. Most is olyanon volt a vita, hogy csak na! Merni fogok váltani, max. nem sikerül, de mindent megfogok tenni azért, hogy sikerüljön!

Kép
elizabeth25
 
 


eli az nem sok.Azt meg vedekezesell is ki lehet birni.Szerintem.

Kép
monyoka
 
 


Eliza,
na itt a jel, hogy válts! Kép

angel37
 
 


Monyo, csak nem szeretnénk már védekezni! Hát drukkolok, hogy a mai összejöjjön, mert most telt be az utolsó csepp itt a cégnél! DE nagyon!

Kép
elizabeth25
 
 


Angel, merjek?

Kép
elizabeth25
 
 


sziasztok!

Most sikerült végigolvasni a 3 napi termést Kép

Eliza,
szerintem ha már eljutottál odáig, hogy elmész egy interjúra, akkor megérett az idő a váltásra. Ha ez nem jön össze, lesz másik. A stressz nem tesz túl jót a babavárásnak Kép

Olyan jó olvasgatni benneteket. Úgy szeretnék már én is izgulni egy picit, hogy mikor lesz baba, de majd csak januártól fogok.

Monyo,
43 nap már egész sok.

szamy
szamy
 
 


Eli,
ha bejönne az új hely, és azonnal teherbeesnél, három hónapig tudnád titkolni, utána meg le van sz*rva a munkaadó!

angel37
 
 


Szamy, te is azt mondod, hogy merjek belevágni?

Angel, ez igaz! Nem tudom, hogy bejön-e, remélem, hogy egyáltalán felvesznek, de abból ami itt folyik, már elegem van! Szarnak nézik az embert, kidumálják egymás háta mögött, mióta itt dolgozom, nem alszom jól éjszakánként. Szóval elegem van!

Kép
elizabeth25
 
 


SZia Szamy Kép

Miért csak januártól?

angel37
 
 


Eliza,
ááá, így nem lehet dolgozni, napjaid egyharmadát m.helyen töltöd, nem mindegy, hogy milyen körülmények között, ha pedig már akkor is hatása van, mikor ott sem vagy...Kép
Merjél belevágni! IGEN!!!

angel37
 
 


Eliza,
azok alapján, amit leírtál, én biztosan váltanék. Az ember az élete nagy részét a munkahelyén tölti. Szerintem nagyon fontos, hogy megfelelő légkör legyen. Ha valaki nem élvezi a pletykát, kidumálást, és a munkahelyén ez megy, annak érdemes váltani. Ráadásul azt írod, hogy közelebb is van. Az anyagi helyzteteteket nem ismerem, hogy mi lenne, ha mégsem jönne össze. De ha ezzel nincs gond, én biztosan váltanék.

De persze ez a te döntésed Kép Kép
szamy
 
 


Szamy, januártól fogtok próbálkozni?

Kép
elizabeth25
 
 


Én nehezen váltó ember vagyok, néha még a sz*rhoz is ragaszkodom, de csak ez első lépésre szánni magam nehéz... és mindig kiderült, hogy jól váltottam, vagy sajnos az, hogy rosszul tettem, hogy nem, vagy nem időben...

angel37
 
 


Csinaltam megegy tesztet,de ez is negativ!Kép
De akkor sem fogok letorni!!!!!!!Kép
Szoktam nezni a Babaszobai kalkulatort,es most azt irja hogy mar az 5.hetben lennek!De jo lenne..

Kép
Kép
ancsa81
 
 


eli en is valtanak.Nekem bizti nem lesz m.helyem de ha ajanlana valaki es azt mondana 3 honapig vedekezes bizti bevalalnam.

Szami mi meg januartol allunk majd le,de meg nem bizti.

Kép
monyoka
 
 


ancsa en a szervkepzodesnel tartanakKép

Kép
monyoka
 
 


Eli!

Szerintem ha sikerül az állásinterju,akor fogadd el nincs mit vesztened!Ha közben babás leszel,azt el lehet titkolni,egy darabig, ezzel ne foglalkozz!!
Délután gondolok rád és szoritok,hogy minden rende menjen!!Kép

Szami!Kicsit irhatnál többet magatokrol!!!KépNa meg mindjárt itt a januárKép szivessen fogadunk itt már most !!Gyere és mesélj!!

Julcsi!
Irtam mailtKép!!

A topicok megint elszálltak,még jo hogy a kedvencek között van a babát szeretnék linkjeKép!!!
Vendég
 


Láttom nincs senki Kép,én is lépek!!
Azért néha benézek majd!Puszi!!

Sziasztok!!Edit!!


16/30-36
Vendég
 


NAGYON UNATKOZOMKép
MINDIG OLYANKOR SZARAKODIK A B.NET AMIKOR ÉN SZABADBAPON ITTH. VAGYOK,ÉS RÁÉREKKép!!






Kép
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?