Új privát üzeneted érkezett!

Neked is!Kép
Szia!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Helló csajok!

Nem tudok mindennap jönni, úgyhogy csak nagyon felületesen tudom olvasni a dolgokat.

Kamilla sajna még nem vagyok zebrás. Remélem boszi vagy és az leszek! Bár mondjuk nem is néztem Kép De jó! Akkor már az új ház(rész)ben laktok! És milyen?

Betti már ti is beköltöztetek! De jó!

Keditke, Kata köszönöm kérdéseteket, jól vagyok, még nem jött meg, de a mlt ciklusban produkáltam egy 40 napost, úgyhogy még nem izgulok. Sőt. SEmmit nem érzek és az arcom is tele van ragyával.
Kedden kapok eredményt a 23.napi vérvételemről.

Angel citológián voltál? Annak az eredményében volt, hogy gombád van?Azért kérdem, mert a dokim azt mondta az én citológiai eredméynemre, hoyg kiváló. MIndenképpen kimutatja, ha van valami gomba?
Bocsi,hogy ennyit kérdeztem.

Próbálok néha jönni, de most már a vizsgaidőszak is kezdődik, meg a meló.. szóval nem tudom. MIndenkinek nagyon szorítok!!!

Kép
Kép
beuka
 
 


MI újság?????

Kép
Kép
beuka
 
 

 
 

Eliza,
azokra esküszöm, ami jól esik mindkettőnknek. Kép Próbáld meg nem nagyon alárendelni a szexet a babaprojectnek.
potter_76
 
 


És középhaladó felhasználó lettem!!! Kép

Csajok,
tanult már vki a London-Berlin nyelvstúdióban? Mi a tapasztalat?
Van próbaóra, és ha nem tetszik nem fizetek, és persze nem járok oda?
potter_76
 
 


SZiasztok, remélem jól telik a hétvégétek!Kép

Beuka,
de rég hallottam felőled! örülök, hogy jelentkeztél! Kép

Igen, citológia volt! És ha a dokid azt mondta, hogy kiváló, akkor biztos nincs se gomba, se baci! Kép Eddig nekem is "szűzlány-eredményem" volt, büszke is voltam rá! Kép Nekem mindig kiküldik az egész vizsgálati lapot, sokmindent néznek! Szóval biztos minden OK veled, mert bármit is találnak, a dokinak szólnia kell!!!

Azért remélem leszek még én is szűzlány! Kép Kép

A vizsgaidőszakhoz egy kalappal, zebrához egy patával! Kép

Ancsa Kép
remélem hamarosan vége a bizonytalanságnak, talán a jobbik variációval...Kép

Monyóka,
sajnálom, hogy megjött, és gratula, hogy nem keseredtél el! Kép bár egy cukrásznak könnyű!Kép

angel37
 
 


Potter Kép
Annyit tudok, hogy a jó nyelviskolák közé tartozik, közvetlen tapasztalatom nincs...

angel37
 
 


<font color="0000ff">Beuka!
Semmi... Kép
Csak éjjeli bagolykodom éppen, mint az időpontból látszik... Kép</font>

KépKépKépKép
proone
 
 


<font color="0000ff">Kata!
légyszi a menzi szerint javíts ki a táblában!

Ma
38+5
kiírt időpont: nov. 29.
és már 25 éves vagyok.

Köszi!!!</font>

KépKépKépKép
proone
 
 


Potter, én régebben jártam a London Stúdióba, nekem tetszett. Nagyon komolyan vették a dolgokat és jók voltak a tanárok. Dehát ennek van már öt éve... Próbaóra akkor még nem volt divat, de szerintem már majdnem mindenhol van...S talán az egyik legrégebbi nyelvstúdió, szóval olyan rossz nem lehet szerintem.

Proone, Te aztán ténylweg nem udtál aludni! Nehezen viseled a végét?

Csütörtökön megyünk 4d-re, már nagyon izgulok. Valőszíűleg megtudjuk azt is, hogy fiunk vagy lányunk lesz.. de a lényeg, hogy minden oké legyen.Majd megírom, hogy mi volt.

Zafír 18+5

Kép
Kép
zafír
 
 


<font color="0000ff">Zafír!
Köszönöm, nem viselesm rosszul a végét, szimplán csak nem voltam álmos... Kép Most keltem, szóval bepótoltam. Majd a babánál, amikor csak akkor alhatsz, ha a baba is... Na az lesz szép! Kép</font>

KépKépKépKép
proone
 
 


Proone
Gondolom már nagyon izgatott vagy,és várod mikor akar kijönni babád a poCakból.Kép
Nagyon drukkolok neketek,hogy minden rendben,és simán menjen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sok erőt ,és kitartást kívánok!
Hol fogsz szülni?Voltál már a szülőszobán?

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok!
Meg mindig semmiKép!Csak a tunetekKépKép!
Koszi Angel!Bar igazad lenne!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Sziasztok!

Velünk semmi nincs. Mint értesültetek a táblából tegnap megjött. Igazából fizikailag viselt csak meg. Most nagyon várom hogy vége legyen, hívom a dokit, iszom a teát és minden jó lesz. Kép

Különben már kész a konyhaszekrényem mosogatós része, vagyis még csak ajtó nélkül, de legalább már normálisan tudok mosogatni Kép. Ha kicsit teljesebben kész lesz, hozok róla képet.

Na megyek, mert még vásárolni is kell Kép.

Puszi mindenkinek

Hajni

Ui: hozzatok már egy zebrát, mert csak azért nézek be minden hétvégén, és sosincs sikerélményem Kép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Szia Hajni!
Kép!
Bar csak rajtunk mulna!!!

Lanyok!
Segitsetek nekem!Valami gaz van a gepunkkel!Ha kivalasztok egy kepet es ranyomok hogy kuldes E-mailben,bead egy angol nyelvu valamit!Nincs ennek valami magyar modja?Ert hozza valamelyikotok???

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Sziasztok,
tegnap csináltam egy tesztet (dm-est), ami 10 napos terhességet kimutat és iszonyú (!!!!) halványan de látszott a "másik" vonal. Rossz volt a teszt, vagy reménykedhetek vajon? Mit gondoltok? Eddig ha negatív volt egyáltalán semmi nem látszott. Ja, és este csináltam meg.
???
kerekpocak
 
 


Kerekpocak!
Az sem mindegy, mikor csináljuk a tesztet?

Kép
Kép
zsazsóka73
 
 


reggel nagyobb a hcg koncentrátum a vizeletben, ez akkor számít ha nagyon korán csinálod a tesztet. nekem még csak holnap kellene megjönnie..
kerekpocak
 
 


Szia Kerekpocak!

A nicked miatt néztem be ide. Én már ezt annyiszor írtam, ha nem vizionáltad a csíkot, akkor az ott van. Még jó, hogy halovány, ha azt sem vártad meg, hogy a mensid 1. napját elérdKép Szerintem a várható mensid első napja után csináld meg még egyszer valamelyik nap reggel, vagy vegyél Quipidot, ami a piacon a legérzékenyebb teszt, meg a legdrágább is. Egy kalappal:

Juca

tjuca
 
 


Kerekpocak,
a halvány csík is csík! Kép
remélem a következő teszt megerősít! Kép

angel37
 
 


Lányok!
Még mindíg a hőmérős topicból vagyok. Gondoltam leírom nektek is hátha valmelyikőtök szokott üvegmatricázni. Ezen az oldalon vannak minták karácsonyra, amit ki tudtok nyomtatni.
http://www.peppitext.de/WiCoWeihnachten/index.html
Kerekpoci nagyon drukkolok Neked!!
Vendég
 


Sziasztok!
Nem bírtam ki ma este is csináltam egyet és egyértelmű 2 csík!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nem hiszem el!!!!!!
Köszönöm a drukkot!
kerekpocak
 
 


KerekpocAK
Kép

Ildi
Már elmentettem egy rakás képet!!!!!Köszi a linket!!!

KépKép

KépKép
okr
 
 


KerekpocAK


Ildi
Már elmentettem egy rakás képet!!!!!Köszi a linket!!!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Na,kétszer küldte el.Bocsika!

KépKép

KépKép
okr
 
 


KEREKPOCAK NAGYON NAGYON GRATULÁLOK!!!!

Kép
Kép
beuka
 
 


KEREKPOCAK NAGYON NAGYON GRATULÁLOK!!!!
Végre egy Zebra!!!!

Kép
Kép
beuka
 
 


Köszönöm olyan jó fejek vagytok!
kerekpocak
 
 


Az enyémet is Kép

Angel köszönöm a felvilágosítást. Nem is hiszed el mennyire megnyugodtam!
És olyan jó, hogy "szűzlány" vagyok. Nagyon tetszett Kép.
KÖszönöm a jókívánságokat!!!
Neked is 4 patát!!!!

Proone én is minden szépet és jót kívánok neked, még addig míg a baba kibújik, természetesen közben és utána is Kép

Ancsa mit ír ki pontosan?

Kép
Kép
beuka
 
 


Kerekpocak a párod mit szólt? ott volt a tesztelésnél, vagy meglepi volt?

Kép
Kép
beuka
 
 


Kerekpocak!
Gratula!!Kép Kép
Vendég
 


LÁnyok, aki használja a wunschkinder.net-et, magától meg kellene, hogy jelölje a peteérés esetleges napjait (mint a fertility) vagy nekem kell valahogy előkeresni?

köszi a segítséget előre is!

Kép
Kép
beuka
 
 


Beuka
Sztem magától jelöli.Bár még nekem egyenlőre nem jelzett.

KépKép

KépKép
okr
 
 


Magától fogja jelezni.
Felteszed nekünk Beuka?
Vendég
 


Kriszta köszi!
Nekem sem jelzi, de a fertility igen, de sz.tem nem biztos, hogy jó helyre (ha volt egyáltalán) Kép

Kép
Kép
beuka
 
 


Beuka
Hányadik napon vagy?Nem teszed fel a görbédet?

KépKép

KépKép
okr
 
 


Tlidi mindjárt felteszem! lekicsinyítem

Kép
Kép
beuka
 
 


Beuka
Minden program más szempontok alapján rak p.é.-t.
Gyere át néha a hőmérős topikba,ott ilyenekről szoktunk(sok más mellett)írogatniKép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Megszólalt a két hőmérős mi??!!Kép
Vendég
 


a fertility-s:
Kép

Kép
Kép
beuka
 
 


a másikat most nem bírom felrakni.

Kriszta ok, akkor legközelebb oda is benézek a hőgörbémmel Kép

Kép
Kép
beuka
 
 


Na igen.KépKépKépLassan elmehetünk statisztikusnak,olyan jók leszünk görbe ügybenKépKép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Hát vagy a 21cn. szerintem. Középidős fájás vagy Billings melyiken volt? Erre nem rak pé-t a wunschkind? Pedit sztm egyértelműen kétfázisú a görbe.
Vendég
 


Szomorú leszek, ha a 21.nap, mert akkor ugye nem volt akció Kép pedig valóban gyanús Kép
Sajna fájásom most nem volt olyan jellemzően,mint máskor.
Ürölök aézrt, hogy Te kétfázisúnak látod Kép

Kép
Kép
beuka
 
 


Nem küldi el,amit írokKépKépKép

Szóval jó a görbéd,ígéretes!!!
Ha a 21 cn-en volt p.é. nem rossz,mert ha jól látom a 19 cn-n volt akció.Ha jól tudom a fiúk 3 napig élnek odabent.KépKép(javítson ki aki másképp tudja)
De persze lehetett a 16.cn-n is.Nem biztos,hogy pont reggelre érik meg a pete.Kép
Mindenesetre jónak látomKép
Ja,és várunk a topikonKépMutass egy babás görbét minél előbbKép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Én amúgy korántsem vagyok benne biztos hogy amikor a legalacsonyabb akkor van pé. Sőt
Vendég
 


Beuka,
én is inkább a 21. napra tenném, már amennyire meg tudom ítélni, a 16. után eléggé lepotyog... és ha a 19. napon volt eksön, akkor lehet belőle vmi, mert a kiskatonák 2-3 napot tudnak várni anyucira Kép Kép

angel37
 
 


Kép

A 25.cn-en uh-n még ott volt az érett 2.cn-es tüsző.
Vendég
 


Tildi,Kép
mondasz valamit, ebben én is mindig bizonytalankodom... nem akkor van-e inkább, mikor elkezd emelkedni...

egyébként ahogy nézem, akár 23 napon is lehetett pé...Kép

angel37
 
 


Mintha valahol olvastam is volna, hogy akkor van pé amikor felmegy a hő. Ebben sztm az orvosok sem tudnak dűlőre jutni. Ez az egyik a másik meg,hogy korántsem biztos hogy ki is szabadult az a pete. Ezt már beszéltük a hőmérős topicban is, hogy a hő emelkedése csak azt mutatja, hogy a hormonok hogy mozognak. De azért pesze nagy a valszínűsége, h volt pé, ha felment a hő.
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?