Új privát üzeneted érkezett!

Soha fel nem adni!!!!Ez a cime!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Julcsi,
utána kellett néznem a szülészet könyvemben, mert nem vagyok szakértő. Kép
Mindig ilyen a mensid? Rendes időben megjön csak kevés és rövid ideig tart? Hőmérőztél már? Eredménye? (2 fázisú a görbe?) Mikor hagytad abba a tablettát?
Ennek legegyszerűbb oka a stressz, de állhat a hátterében más is, ami kivizsgálást igényel.
Ha nem először van ilyen, keresd fel a nőgyógyászodat mindenképpen!!!

Szia Ancsa,
Kép és Kép
potter_76
 
 


Julcsi a cigéről tessék leszokni!!!!!!!!!!!!!!!!!
Januárig meg még bármi történhet!

Potter olvastam amit írtál, tök aranyos vagy!Az az igazság, hogy az én párom nem az a sexmániás típus, úgyhogy babaproject ide vagy oda, és hiába magyaráztam meg neki a "női lélek" rejtelmeit, hogy a babát nem a gólya hozza, és, hogy a termékeny napokon gyakrabban együtt kellene lennünk, sz.....t rá. Én meg eröltetni nem fogom! Az biztos! Csak nekem ez nagyon rossz, mert én nagyon szeretnék babát, ilyen kis hülye lelkes vagyok, ő meg az a nekem tök mindegy, hogy mikor lesz bármi. :-(

Kép
elizabeth25
 
 

 
 

Julcsi,
nem tudom, hogy terhes vagy-e. Ha kétséged van, csinálj egy tesztet.
Milyen cafat? Véralvadék vagy inkább olyan nyúlós nyálkahártyadarabok? Az utóbbi oké.

Jó étvágyat az evőknek! Kép
potter_76
 
 


Jaj Lányok!

Elönt a munka. Kép Alig győzöm és sajnos az utóbbi hetekben kicsit lelassultam. Nem is tudom, hogy miért??? Kép Kép Fáradt is vagyok nagyon, péntekre már kikészülök, meg rosszul is vagyok. Szóval van bajom elég. Kép

Betti
betti73
 
 


Eliza,
és egy kicsi puszi-simi-odabújás meg egyéb célirányos tevékenység? Biztos reagálna rá. Kép Az én párom sem szexmániás, de mindig rá tudom venni, amikor akarom. Kép
potter_76
 
 


Potter mióta mi is négy hónapja babaprojectezünk, az első mensim két napig volt meg, alig, a második rendesen, aztán megint rendesen, és az utolsó, ami most 7.én jött meg, megint csak két napig, én is csináltam tesztet és negatív lett. Megkérdeztem a dokimat, aki azt mondta, hogy a szervezetnek egy új dolog az, hogy ha az ember már nem védekezik, és "készül a terhességre". A szervezet érzi a dolgokat.

Kép
elizabeth25
 
 


Köszi a választ Ági!

Olyan még nem vlt, hogy ennyi legyen a mensim.
Akár véralvadék is lehet! De nyúlós nyálkahártya is, csak sötét vér színe van!
Jézusom, valami bajom van?
Julcsi2
 


Potter lehet, hogy hihetetlenül hangzik, de ő legtöbbször inkább elmegy tv-zni, vagyis tv-zik és akkor tök mindegy hogy mit csinálok. Õ nem egy egyszerű eset!!!!!!!!!!!!

Kép
elizabeth25
 
 


Julcsi legutoljára nekem is ugyan ilyen volt!!!!
Nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolni!

Kép
elizabeth25
 
 


Eliza, a párod mindig ilyen volt? Mióta vagytok együtt?

Kép
Kép
janna
 
 


Janna, igen, mindig. Õ azt mondta, hogy neki heti 1 - 2 simán elég, de ha egy hétig nem vagyunk együtt, akkor is elvan. 4 éve lesz áprilisban.
Amúgy nekem nagyon jó vele, szerintem neki is velem, de hát ez van!

Kép
elizabeth25
 
 


Julcsi,
csinálj tesztet, ha nem jön meg rendesen.
Ha nemrég hagytad abba a tablettát simán előfordulhat, vagy ha több volt a stressz.
Ha nem mindig ilyen, akkor semmi komoly nem lehet.
Látjátok csajok, ezért kell várni minimum egy évet, mert olyan sokfélék vagyunk, sokfélét produkálunk, és általában semmi gáz nincsen. Csak egy kis para. Kép

Eliza,
neked is ezeket tudom írni, mint Julcsinak. A dokid ha ezt mondta, biztos jobban tudja, mint én.
Szerintem nincs gáz, ha normálisan is mensizel.
A férjem 3 fő elfoglaltsága között van a tv-zés. Ott is megközelíthető. Kép Próba szerencse.
Egy szó, mint száz: kapd el a f@rkát akár a tv előtt is, a hatás nem marad el!
Bocs csajok, hogy ilyen reál voltam! Kép
potter_76
 
 


Ancsa most olvastam el. Hihetetlenül megrendítő egyben "tanulságos" történet is.

Kép
elizabeth25
 
 


Ancsa most olvastam el. Hihetetlenül megrendítő egyben "tanulságos" történet is.

Kép
elizabeth25
 
 


Potter , szerintem igazad van! Az tudom, hogy gyenge pontja! :-)Amúgy szerintem őt is megviseli, hogy már négy hónapja semmi, pedig próbálkozunk, ő hitte, hogy majd pikk-pakk összejön, bántja, hogy engem megvisel, de mégsem mutatja, nem az a típus, aki kimutatja az érzéseit, inkább beledöglik! :-( Most hívtam, aggódva kérdezte, hogy jól vagyok-e ,meg, hogy ma megyek-e haza, mert tegnap anyuéknál aludtam Érden, mert ott van a gumis, és munka után vittem a kocsit csináltatni. Tudom, hogy nagyon szeret, és pont ezért szeretnék már annyira babát tőle, hogy .....mindjárt sírok csajok! :-(

Kép
elizabeth25
 
 


Ha elkezdett fájdogálni a pocim, akkor lányok lehet, hogy most lesz a peteérésem?

Kép
elizabeth25
 
 


sZiasztok.
Ma nem teszteltem,be vagyok tojva,nem merem megcsinalni.
most megyek dolgozni,delutan jovok.

Kép
monyoka
 
 


Mindenkinek nagyon jó és szép hétvégét kívánok.Nekem az lesz a párom az egész hétvégén csak az enyém lesz Kép,lehet hancúrozni.
Puszi mindenkinek

Igaza van Áginak!
Hétfőn reggel jövök.

Kép
breni
 
 


Monyo, én a helyedbe már százszor megcsináltam volna, az tuti!

Breni ezek drukk!

Kép
elizabeth25
 
 


Monyo csináld meg azt a tesztet!

Ági!

Már két éve nem szedek gyógyszert.
(de lehet több is)

Köszi mindent! Ha hétfőig már nem lesz mensi, azért csinálok egy tesztet a biztonság kedvéért.
Julcsi2
 


Julcsi én drukkolok! VAlaki már elkezdheté a zebra örületet! :-)

Kép
elizabeth25
 
 


Julcsi én is már két és fél éve nem szedek gyógyszert.

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!

A táblák:

Kép

Kép

Zsu,
Beuka,
Mi van Veletek?! Kép

CsAnita,
Jeletkezz!!! Kép

Pusz:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Nugi csajok,
biztos semmi gáz, csak a hajtás.

Monyó,
ezer drukk!

Eliza,
simán lehet pé. Én is szoktam volt érezni. Már amikor volt, persze.

Jövő héten férjem külhonba utazik. Mégsem leszek egyedül. Kép

Remélem hamarosan lesz zebra, kicsit felkavarná a topicunkat. Kép
potter_76
 
 


Szia Kata, légyszi javítsd át a 11 napra a ciklusnapot. Egyébként köszi a táblát. :-) Olyan jó, hogy ezt csinálod!!!!!!! Potter, akkor majd igyekszünk valamit csinálni a zebrásodás ügyében, jó lenne ha sok kis zebra születne a jövő hónap elejére.

Potter amúgy te milyen "pózra esküszül"?

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!
Képzeljétek nem volt fagyöngy csepp,de volt fagyöngyös,galagonyás,fokhagyma tabletta,a nö azt mondta ez is nagyon jó!De kerestem a neten és nem találtam róla leirást seholKép.Ha valamit tudtok róla akor irjátok le nekem .köszike!!
A höm ma 36.6!!Visszolvasok utánna leszek!!
De láttam a táblán Hajnynak megjöttKép,ez komoly Kép!!!????
Vendég
 


Monyo csináld meg azt a tesztet!

Zsu,Beuka!!
Mi van Veletek??Tessék jelentkezni!!
Drukkolok!!++++Kép

Az én páromnál nincs gondKép ö minden nap szeretne akciozniKép!!De az nekem néha "tul" sok,föleg ha nagyon fáradt vagyok!!!Szerintem a minden 2-3.naponta a legjobb!
De ebbe inkább nem merülök bele!!
Vendég
 


Sziasztok!
Két napig nem volt Net-ünk.legboszantóbb,hog upc telefonunk van,de Net nélkül az sem működik.
A múltkor eg teljes hétig nem volt
Nem működik az ipszilon billentű,és még a C-betű se mindig.
Ezt épp a férjem cseszte el,mert szétszedte a billentűzetet. Kép
Jelentkezem,amint újra tudok írni!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Szerintem vegyél egy uj billt!!Az a biztos!Kép
Vendég
 


Nincs itt senki??
Mert akor megyek én is!!!

Olyan hideg van,reggel mikor mentem dolgozni -5 voltKép!!

Mindenkinek jó hétvégét!Sziasztok!!


Monyo!!!Tesztelj már ne csigázz!!Miota késik??
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Megyek haza. Hulla vagyok, sokat melóztam ma.

Jó hétvégét mindenkinek!

Betti
betti73
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek jó hétvégét!
Julcsi2
 


Mire kissé rendeződik a NET,mindenki lelépKépKépKép

Monyoka
Tesztelj már,légszi,mert kifúrja az oldalam a kíváncsiság!!!!
Drukk a pozitív csíkhoz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hukmuk
Én szedek bromocriptint.Elég rosszul voltam tőle,de már csak este veszem be az adagom,és így semmi problémát nem okoz.
Nem tudom neked milyen adagolást írtak fel,de a lényeg,hogy fokozatosan kell elkezdeni.
Nekem 2x5 mg-ot kellene.Kép

Julcsi
Nem tudok,mit mondani a vérzésedre,mert nálam szülés óta épp ellenkezőleg van.
8 napig ömlik.Itthonról kimozdulni sem nagyon merek,mert átázok.

Betti
Rókavadász kutyát küldjek?KépVagy már Angyalnál van a küldemény?

Potter
Érdekesek ezek a hormon-dolgok/gondok.
Legjobb az UH lenne,de úgy ,hogy otthonra.Akkor aztán perre pontosan tudnánk,mi a helyzet odabentKépKépKép

Én most reggelente mérem a hőm,beírom a táblázatba+ PG53--Ennyi!
Na meg babanet(ha nincs itthon a férjem)
Akióban nincs hiány,szerencsére!!!!KépKépKép
Érdekes egyébként,engem vhogy most nem izgat a baba dolog.Most olyan dolgozni mehetnékem van.Kép
Erre a férjem rákattant a baba dologra.KépKépKI érti ezt????

KépKép

KépKép
okr
 
 


<font color="0000ff">Mindenkinek Jó Éjszakát Kívánok.

Kép

Inci 37+5</font>

Kép
Kép
incike
 
 


lanyok teszteltem reggel.
negativ lett.Varhato volt.
Nem vagyok nagyon szomoru.majd legkozelebb.

Kép
monyoka
 
 


Szia Monyo!!

Kép !Miota késik a menszeszed??
Vendég
 


Én lépek!

Sziasztok!!!
Vendég
 


Monyoka
Nagyon sajnálom!!!!!Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Monyoka,
nagyon sajnálom, nagyon számítottunk rád! Kép

Keditke, én is így jártam a fagyönggyel. Szerintem a tabletta nem jó, az magasvérnyomásra van.
Marad a fagyöngy frissen préselt leve Kép. Mi még nem próbálkozunk elég régen ahhoz, hogy erre vetemedjek. Kép De ha esetleg nagyon hosszúra nyúlik a babavárás, kipróbálom.

Kellemes hétvégét mindenkinek!
adi77
 
 


Sziasztok,
nekem holnapután kellene megjönnie, kíváncsi leszek mit mutat majd a teszt. már pénteken (teljesen feleslegesen)csináltam egyet, de negatív lett. Nekem is fáj a hasam két hete, de közben most pár napja megszűnt. Viszont kellemetlen a szex. Kicsit fáj, egyáltalán nem okoz örömöt. Hallottam, hogy ilyen is van. Tapasztalatok? A mellem feszül, de igazából menstruáció elött is szokott. Megnőtt, kék erek is vannak, de mondjuk lehet hogy máskor is voltak, csak nem rémlik. Attól félek, hogy csak én szeretném nagyon és beképzelem a tüneteket. Ja, és még valami, az arcbőröm mint még soha, no ragya, pedig ilyenkor már úgy nézek ki mint kamasz koromban. Mit gondoltok?
kerekpocak
 
 


Kerekpocak
Azt tudom mondani,lehet ,babás vagy,de lehet hosszú lesz a ciklusod,azért nincs még patti.
1 hét múlva csinálj egy újabb tesztet,és kiderül!
Kívánom,hogy babás legyél!!!!!!!!!!!!!!!Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Kerekpocak,
hát nem tudom, múltkor engem is megtévesztettek a szokatlan jelek. A többiek azt mondják gyakran vannak jelek akkor is amikor még sem lesz baba (már én is megtapasztaltam). Hát kívánom, hogy neked máskép legyen, de szerintem jobban teszed ha nem éled bele magad túlságosan (na nem rosszból mondom), akkor nem leszel olyan szomorú ha mégsem és nagyon boldog leszel ha mégis. Bocsi de az előjelekbe már nem nagyon bízok, utoljára nálam is teljesen szokatlan dolgok voltak és 41 napra mégis megjött. Kép
Azért persze reménykedni szabad Kép
Na, nem akartam ám a kedved elvenni, csak vélemény!
adi77
 
 


Sziasztok!
Nekem meg mindig semmi!KépViszont en is olyan terhessegi tuneteket produkalok,hogy csak na!Alig tudok aludni ejszaka,mert annyira fajnak a melleim meg nem esik jol ha a hasamra fekszem!Mondogatom is magamnak,hogy irgum-burgum!!Ugysem vagyok az!
Szornyu azert hogy igy megvicceli az embert a szervezete!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


pont az ovuláció után voltam nőgyógyásznál, (ő mondta, hogy ovuáltam val.szin. vasárnap, uh-n látta a tüsző által hagyott folyadékot)ami most vasárnap lesz 2 hete. szóval elvileg mivel nekem 35 napos a ciklusom meg kellene jönnie hétfőn. csak akkor szokott a ciklus kitolódni, ha az ovuláció később van, nem? szóval nem hiszem hogy kitolódna az amúgy is hosszú (35 napos ahhh!!!) ciklus. na mindegy. a szex téma nincs senkinek, ill. nem hallott róla senki?
kerekpocak
 
 


Ancsa, teszteltél már? Neked mindig 31 napra jön meg? Akkor lehet, hogy +? Kép
adi77
 
 


Teszteltem tegnap,de sajnos negativ!Mostanaban eleg rendszertelenul jon megKép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa,
Akkor lehet, hogy elég erős lesz a mensid és annak az előjele Kép.
adi77
 
 


Nekem mar az is mindegy,csak tortenjen mar valami!Elegge kezdenek az idegeim kikeszulni!!
Sok mar ez a 25 honapKépKépKépKépKép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa,Kép

Sziasztok, jó hétvégét!
adi77
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?