Új privát üzeneted érkezett!

Breni én meg a 10.-en.

Kép
elizabeth25
 
 


Látom itt még mindig ugyaz az a műsor megy. Melyik napon kell együtt lenni....
Kicsit vonatkoztassatok már el. Ezt így nem lehet. Be fogtok golyózni. Egy időben én is így csináltam, aztán egy jó nagy veszekedés lett a vége. Azóta nem mászok rá a pasimra csak azért mert "ma együtt kell lenni". MAjd az élet elintézi. (Vagy Tibi bácsi)Kép

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla szerintem nem baj, ha erről beszélgetünk!Nem baj, ha az ember eszmét cserél, lehet, hogy tud tanácsot adni a másiknak, vagy tapasztalatot lehet cserélni, akár. ÉS EZ NEM BAJ! Én még nem vesztem össze a pasimmal emiatt az egész miatt!

Kép
elizabeth25
 
 

 
 

Lányok!

Azért igaza van Kamillának. Ne jussatok el oda, hogy összevesztek a párotokkal, mert már annyira agyatokra ment az egész. Az persze nem baj, hogy az ember lánya meg akarja ismerni a szervezetét és esetleg kicsit segít a természetnek, hogy sikert érjen el. Kép Mindenképpen jó, ha akkor vagytok együtt, amikor kedvetek van, mert egy-egy szuper együttlétből simán lehet akár spontán peteérés is. Az sem baj, ha kihagytok pár napot, mert akkor utána jobban kívánjátok egymást és a párotok kis sejtecskéi is erősebbek lesznek. Ha egészségesek vagytok és rendszeresen összebújtok, akkor előbb-utóbb jönni fog a baba. Kép Kép

Betti
betti73
 
 


Kamilla,
Kép Kép Kép
ezért remélem nem kell hozzá Tibi bácsi Kép

igen, azt én is megfogadtam, hogy nem lesz tenyészet... vérezni fog a szívem a kihagyott alkalomért, de erőltetve nem szexelünk!

angel37
 
 


Ez Tibi bácsi nagyon jó!!! Kép Kép Kép

Betti
betti73
 
 


Sziasztok!

A mai táblák:

Kép

Kép

Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Nem hiszem, hogy azt mondtam volna, hogy baj, hogy eszmét cseréltek. Én a határidőnapló szerinti eksönről beszéltem nem arról, hogy megvitatjuk a dolgokat a fórumon.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Eliza!
Ma a 11.napon vagy.Kép


Szerintem is igaza van Bettinek,meg Kamillának.

Kép
breni
 
 


Szia Kata!
Köszi a táblit.

Beuval mi van? Zebrás már?
Bea! Írj!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Ancsa!Hol vagy?Teszteltél már?
Beát én nem is ismerem ő már régen nincsen,ugye?

Kép
breni
 
 


Eliza,
én is osztom Kamilla és idősb nőtársaim Kép véleményét. Ez a legtutibb út a bekattanás felé...nem te lennél az első,aki rálép, és mindig így kezdődik. Ne haragudj meg érte, nem a te hibád. Ezen sok babát akaró lány keresztülmegy, ahogy eddig itt láttam a neten.
Megfontolandó a következő tény, idézem a szülészet tankönyvemet:" Néha a terhesség rendkívüli mértékű akarása, kívánása befolyásolja a dopamin- és a noradrenalintransmissiót, és így a vággyal éppen ellentétes hatás fog bekövetkezni, a terhesség nem jön létre." Ez a 2 anyag ingerületeket továbbít az agyban (is) egyébként, a transmissió átvitelt jelent.
Mondjuk ez elég szívatás a természet részéről. Kép Akarj gyereket, de ne nagyon-nagyon. Kép
Gondolom ez most jó kemény meg direkt volt, de ha most nem is érdekel, egyszer még jól jöhet, ha eszedbe jut.

Tegnap ajánlottam egy könyvet, abban van pár nagyon vicces és tipikus kép:
pl a fiú meztelenül, buta fejjel ül az ágyban, a lány az asztalnál meztelenül ül egy mikroszkóp előtt, és megszólal:"Felöltözhetsz, tévedtem. Még nem optimális a méhnyaknyák." Kép

Bocs, ha megbántottam volna vkit.
potter_76
 
 


Ági!Kép az utolsó bekezdés tetszett.

Kép
breni
 
 


Ági-ÖTYEtárs!

Nagyon tetszett nekem is!!! Kép Kép

Betti
betti73
 
 


Egyébként a párom halálra röhögte magát, amikor nekiálltam méhnyaknyákot nézni PG-vel. Az volt szerintem az utolsó csepp a pohárba. Aztán most már lenyugodtam. Most momentán nagyon örülök az új lakásunknak és nem győzöm csinosítgani.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Potter-Ági! Kép

Ezért tartom magam ahhoz, hogy nem lesz tenyészet!

Jó a példa! Kép

angel37
 
 


Kamilla!

Ez szuper! Kép Mi is annyira boldogok vagyunk az új lakás miatt. Most már úgy érezzük, mintha mindig is ott éltünk volna.

Betti
betti73
 
 


Lánykák!

Nem tudom, hogy láttátok-e úgy három hónapja a Papás-mamás c. filmet? Még írtam is róla itt. Végigröhögtem az egészet és mondhatom, hogy magamra ismertem a filmből. Nagyon tanulságos volt. Kép

Betti
betti73
 
 


Lánykák!

Nem tudom, hogy láttátok-e úgy három hónapja a Papás-mamás c. filmet? Még írtam is róla itt. Végigröhögtem az egészet és mondhatom, hogy magamra ismertem a filmből. Nagyon tanulságos volt. Kép

Betti
betti73
 
 


Az melyik film,szerintem én is láttam,de nem ugrik be.Szinészek?

Kép
breni
 
 


Sziasztok!ég nem jártam itt remélem azért szívesen fogadtok!
Idáig nem ment a net. Voltam dokinál és val h nem vagyok babás, ma jön meg a kórházi hcg teszt!
Sajna erre számítottam.
Ma 49. nap és még semmi kaptam norcolutot, closty-t , bromo-t!
Pontosan ezek mirae hatnak? Nagyon meg voltam rémülve a gyogyiktól?
Főleg a bromotól félek nagyon!
Nektek milyen tapasztalatotok van ezzel kapcsba?
Visszaolvasom majd az archivokat ha az időm engedi!
Addig is jó lenne egy kis infó!
Puszka!
Ja és volt átjárhatósági a a closty előtt?
Ez tényleg beállítja a ciklust!
hukmuk
 
 


Sziasztok!
Megint milyen sokat irtatok alig birtam visszaolvasni!Huh

Julcsi!
SajnálomKép!!

Beuka,Hajny!!!Tessék jelentkezni!!

Monyo!Teszteltél már ??

Betti!Nagyon jo volt a film ,a párom meg is jegyezte mintha "téged látnálak"Kép!!

Adi!Én is a Maria Treben:egészség Isten patikájábol ,olvastam a cseppekröl.

Ma a höm 36.3,nemsokárra kezdödik a pém,már 2 napja nem volt akcio "talán ma "de még nem biztos mert ma nagyon elfáradtam,sok áru jöttKép sokat kellett pörögni!!
Vendég
 


Szia Hukmuk!
Én sajna ebbe nem tudok segiteni Kép,de talán lesz aki tud!!
Vendég
 


Kezdő babátszeretnék-csajok,
szívesen odaadom ingyen és bérmentve Gabriele Grünebaum: Gyereket akarok (Szülőjelöltek kézikönyve) c. könyvét. Eliza, Julcsi? Vagy bárkinek, aki igényt tart rá.
potter_76
 
 


Ági!
Én szeretném.E-mailben megbeszéljük??

Kép
breni
 
 


Csajok!
Én lépek !
Sziasztok!!Kép
Vendég
 


Köszi Ági, én is szeretném, de csak Reni után természetesen!
Hátha mire ő elolvassa már nekem nem is lesz rá szükségem! Kép
Nagyon ari vagy! Köszi mégegyszer!
Julcsi2
 


Breni,
ok.
hp76bp@lycos.com
Most mennem kell.
Ma este vagy holnap elolvasom.
Sziasztok.
potter_76
 
 


Szia Hukmuk!

Én nem tudok egyik gyogyeszről sem semmit, de ha visszaolvasol, azt hiszem találsz infókat a lányoktól!
Ti mióta próbálkoztok?
Julcsi2
 


Julcsi,
odaadom Breninek, aztán majd vele megbeszéled. Hamar el lehet olvasni. Utána továbbadhatod másnak esetleg.
potter_76
 
 


Potter!Oké.Írok e-mailt.
Julcsi!Utánna küldöm neked,de azt majd megbeszéljük.

Kép
breni
 
 


Szia Hukmuk!

Én nem tudok egyik gyogyeszről sem semmit, de ha visszaolvasol, azt hiszem találsz infókat a lányoktól!
Ti mióta próbálkoztok?
Julcsi2
 


Oké Reni!
milyen jó fej vagy Ági!
Julcsi2
 


Szerintetek Eliza hova tünt?
Na megyek haza,holnap jövök.Jó éjt mindenkinek Kép.

Kép
breni
 
 


Sziasztok LányokKép

A Babaproject előtt állók-ból rendszeresen átolvasok hozzátok.

Lenne egy kérdésem, ha szabadKép.: Hová tűnt VICA?

Arról valahogy lemaradtam.

Köszi, mindenkinek továbbra is szurkolok.Kép

Puszi, Kati
Vendég
 


Most látom, hogy a táblából is hiányzik...Kép
Vendég
 


sziasztok.

Zsebemben a teszt de nem mertem eddig hasznalniKép

fogalmam sins mikor fogom,nem tudom azt sem hogy leszek hetvegen netkzelben.
Holnap kukoricapakolas ami lehet elveszi az egesz napomat.
annyit mondok hogy minden drukot szivesen fogadok,ha tudok jelentkezek.
teszteles eseten megirom az eredmenyt.

Kép
monyoka
 
 


Monyo!
Remélem + lapul a zsebedben!!!

Kati!
Vica leállt a babatémáról, mert nem akar megzakkani. Ezért nem jön.

moni
 
 


Hukmuk

Szeretettel üdvözöllek köztünk.

Kérdéseidre a válaszok:

<!--attachment: NORCOLUT_TABL-296269.doc*mime_msword.gif*application/msword*60.9**NORCOLUT+TABL%2edoc --><center><pre>
Kép
NORCOLUT TABL.doc (60.9 k)</pre></center><!--/attachment-->

Remélem tudtam segíteni.

Inci 37+4

Kép
Kép
incike
 
 


Keditke, Julcsi2, Incike!
Köszi az infokat!
Mi a Július óta, de az a baj h nagyon rendszertelenül jön meg , ilyen problémám volt már azelőtt is h elkezdtem szedni a gyógyszert!
Most felirtak egy csomó hormont , elég szar érzés, olyan gondolatom is volt, h nem is vagyok nő ha nem működöm rendesen !Rossz azt a kis papírkát is nézni , amire rá van írva h steril .Istenem milyen nagyon rossz ezt olvasni!
Nem elég a probléma ilyen kis apróságok is megviselik az embert!
Ma azért optimistább vagyok mint tegnap!
Nektek a hormonok rendben vannak?
Puszka
hukmuk
 
 


<font color="aa00aa">Hukmuk
Nekem teljesen rendben van a hormonháztartásom.

Babóról egy majdnem 2-t hetes képem van:
Kép

Inci 37+4</font>

Kép
Kép
incike
 
 


De Monyó, ugye nem használt? Kép (Bocsi ezt nem lehetett kihagyni) Drukkolok nagyon, hogy sikerüljön.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztok!Úgy látom még korán van.

Kép
breni
 
 


halihó!

Kép
elizabeth25
 
 


Eliza!
Tegnap du. kerestelek,hova tűntél?

Kép
breni
 
 


Tanítottam be az új lányt!

Kép
elizabeth25
 
 


Képzeljétek megint van két munkalehetőségem. Most már elfogok menni, hétfőn meg kedden is.

Kép
elizabeth25
 
 


Monyo!Meddig vársz a teszttel?
Tudja valaki hogy a sima filteres cickafarkfű tea mire jó?Finom.

Kép
breni
 
 


Eliza!Remélem ez tényleg sikerülni fog,én drukkolok neked.Neked már közeledik a pé.12.napon vagy.

Kép
breni
 
 


Breni a cickafarkfű tea, az nyugtató hatású, jótkékony hatással van a mensis ciklusra, a mensis görcsökre, sőt az alvásra is.
Igen, én ma vagyok a 11. napon (18-23.ig irja a b.netes a peteérést), de nekem nem 28 hanem 30-31 napos a ciklusom. Hát majd lesz valami. Nem hiszem, hogy sokat leszünk együtt ebben az időszakban, de már nem is érdekel.

Kép
elizabeth25
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?