Új privát üzeneted érkezett!

A fotók lemaradtak:

Kép

Kép

Kép
dorka
 
 


Lányok, segítséééééééég!

Tudom, hogy volt már róla szó, de ekkora forgalom mellett képtelen vagyok megtalálni Kép

Milyen orrdugulás elleni cuccot (spray, csepp, valami) használtatok a manóknál? Lili orra folyamatosan szörcsög, az orrszívó csak percekre megoldás, nagyon nem szeretném, ha a fülére húzódna Kép

Köszi
L
lirian
 
 


szia Lir! sterimar vagy fluimar a lazitó és asszem nasivin 0,01-s orrcseppet lehet adni a babáknak

juszti

Kép
juszti75
 
 

 
 

Lirien
Nekünk sterimár van épp most küzdöttem meg a lánnyal-e téren.

Dorka
Édesek a fiúk és jól hangzik amit meséltél,bárcsak itt is lenne ilyen,úgy elmennék.

Vezso
Te is polip vagy igaz?Egyszerre egy csomó mindent tudsz csinálni.Sajnálom az éjszkát (hajnalt?),nálunk is egész éjjel csak forgolódott Maja 10-től éjfélig kb 6szor keltem hozzá,utána odavettem agamhoz,de ott is csak szenvedtünk mind a ketten,most végre bealudt.Pedig már kezdtem örülni,újjabban 3kor kelt,6 körül és utána fél9-ig szundi volt.Így már elviselhetőbb lett volna,ma estére megint hulla leszek.

Zitmi
Végülis 3 napos a karácsonyKépKeleZitaKép

Hüpi
Tudom ,hogy hőmérővel,de hol lehet olyat kapni?Itt a cbaba biztos nemKépNem tudom mit tegyek a tejekkel,némelyiknek olyan fura szaga van,és először a kishűtőbe voltak aztán a nagyba most visszakerültek a kicsibe,főzelékbe nem kell Majának,szopi meg azért így is van 5-6.
Végre van gépetek,kérünk sok-sok képetKép

Timurr
Vendég
 


Köszönöm a gyors válaszokat Kép
azt hiszem, ha felébred Luci, ki is megyünk, mert nem bírom hallgatni, ahogy nem kap levegőt álmában Kép

Képzeljétek, mostanában 8-ig alszik a kisasszony... Kép igaz, az elmúlt két napban vette fel ezt a szokást, és éjjel ugyanúgy ébred 4-5 között enni, de azonnal visszaalszik, és fél8-8-ig szundít utána Kép Teljesen meg vagyok hatva, bár tartok tőle, hogy az orrdugulása miatt nem alszik annyira jól, ezért tart tovább reggelente a dolog...

Timurr!
gondolom nem egyszerű bejuttatni az orr-cuccot (ez spray v. csepp?) az ici-pici orrocskába... van vmi tuti tipped? Kép

L
lirian
 
 


Lir,
Juszti jól írta, a patikában csecsemőknek való nasivint kell kérni, az a 0,01-es. Orrcsepp után is kell még egyszer orrot szívni pár perc múlva, legalábbis Ákosból minidg kijön még egy adag cucc.

Zitmi,Vezso,
sajnálom az éjszakátokat.

Vezso,
a délelőtti programodat olvasva elbizonytalanodtam, lehet, hgy mégse kell nekem három gyerek, és ehhez lusta vagyok.Kép Nagyon energikus mama vagy.Kép

Nevek: nekünk is megvannak a különbejáratú beceneveink a férjemmel, az elején folyton figyelnem kellett nekem is, hogy ne hívjam pl. Bubukának, mikor más is itt van (a Bubu maci után a Maci Laciból). Ákost én pillanatnyilag cicámnak szólítom, de igyekszem átszokni a macikámra, mert az jobban illik egy fiúhoz.Kép

KépKép
connie
 
 


Vezso

csak nekedKép

Kép
Vendég
 


Lirien
ez spray azzal elég könnyű becélozni az orrocskába.És utána tök könnyen kijön,a nasivin nem tudom,hogy működik.

Maja becenevei:Majácska,cica,nyuszi,nyuszikám,drágám,egyetlenem,te kis büdi,te kis piszok,ronda kutya,angyalkám,csillagom,drágám stb.
Vendég
 


Lir,
A streimar spray, a nasivin csepp. Kis gyakorlat kell hozzá, de nem túl bonyi. Mi inkább az orrszívással küzdünk.

Mióta sötét van reggel, Ákos is fél8-8-ig alszik, bár ugyanúgy ébred hatkor, de vissza is alszik rögtön, nem úgy mint nyáron.

Egyébként nálunk nagyon sokat számít, hogy megy az uh-s párologtató egész éjszaka, amikor véletlenül nem kapcsoltuk be vagy kifogyott, sokszor ébredt, de most csak egyszer + 6-kor. Ez a száraz levegő, pláne a panleben nagyon zavarja őket, azt olvastam alváshoz az ideális páratartalom 50%.

Timurr,
5-6 szopi azért nagyon jó, úgy emlékszem 2-3x már eszik Maja szilárdat is, nem? Tegnap az éjszakaiakkal nem számoltam, bocsi. Kissé zizzent vagyok a náthától időnként, bár pillanatnyilag úgy tűnik, én győztem.Kép Szerencsére elkezdtem szedni echinaceat még mielőtt rajtam kijött, úgy tűnik, az jót tett.

KépKép
connie
 
 


TImurr,
tényleg, Ákosnak is van olyan neve, hogy büdöskölök, pláne mikor bekakilt.Kép Az apja meg radosztának hívja (az útonállót jelent állítólag valami szláv nyelven). Na megpróbálom megint lefektetni, el akarja bliccelni a délelőtti alvást úgy látom.Kép

KépKép
connie
 
 


Sziasztok!

Vezso: Nemmondod, hogy még Veró is hisz a Mikulásbna? Kép Furcsa Kép Szerintem nem hisz, csak elhiteti veled, hogy igen Kép
Jó dolgokat írtál a karácsonyról, tetszik.

Lir: Lilinek jobbulást!
Mi fluimaret használtunk orrszívás előtt. Enyhén le kell fogni a gyermeket és határozott, gyors mozdulattal belespriccelni az orrába. Jó móka Kép

Kingu: Köszi, aranyos vagy. Nem lett eredmény, majd hét vége felé. Bár igazából teljesen mindegy....

Csatlakozom a rossz éjszakásokhoz. Gréti 2 óránként ébredt. Felsírt. Olyankor magamhoz veszem és megszoptatom, de tegnap amikor már x+1 -edszer ébredt, nem vettem ki a kiságyból, csak hasrafordítottam. Fél perc múlva horkolt Kép
Erősen fogra gyanakszom. De még semmi.

Bea

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


Sziasztok! Kép
Itt vagyok-ragyogok Kép És mindent megcsináltam, meg aludtam is!!!!! Most aludtunk Rozival egy kb 2 órát. Még azért tudnék aludni, no de egész jól vagyok most.
Annyit beszéltünk a babáknak vett játékokról, hogy mikor vegyünk, hogy vettem ma a Rozinak egy olyan rágókát, amit mindig le szokott nyúlni a talikon a többiektől, olyan mint a jégkockacsináló, olyan átlátszó zselés. És annyit játék van már a Karácsonyra való tekintettel, huhh, tudnék válogatni sokáig...
Meg kitaláltam, hogy a férjemnek a kerti grillezéshez veszek bigyókat, pl van egy jópofa szakácskönyv, meg varrok neki egy személyreszabott kötényt is hozzá. Ugyanis imád grillezni kinnt, néha esőben is!! Most próbál recepteket beújítani, azért gondoltam a szakácskönyvre. Meg nincs neki rendes húscsipesze stb. Szóval ilyesmit fog kapni Karácsonyra, vmi kuktasapkát is varrok neki. Szerintetek ez jó ötlet?

Timurr
Köszi a szép tündért, olyan szép!!! Szegény Maja sem aludt...
Nem vagyok én polip, az az igazság, hogy ez egy egész átlagos délelőtt nálunk, van még olyanabb is, amikor még több intéznivaló van. Csoda, hogy néha csak délután jut eszembe először enni...
Igazából a pörgős napokat szeretem, ha egy nap nem hiábavalóan telik el, hanem jó sok mindent megcsinálok, vagy vmi szép élmény is ér, pl kirándulás, utazás stb.

Jégvirág
Sajnálom az éjszakát.. Gondolod, hogy a foga?
Mikulás: hát, komolyan megmutatnám a levelet, pl amit Vero tavaly írt neki...hisz benne, meg hinni is akar. Nagy vitái vannak az osztálytársaival ebben a témában...Már sajnálom, hogy kiderül majd a turpisság egyszer...
Olyan csokimikulásokat kellene árulni, amikre egy képzeletbeli nyelven van írva minden, akkor nem kételkednének a gyerekek. De, így, hogy a boltok tömve vannak ilyesmivel és rá van írva magyarul minden, így hamar rájönnek, hogy is van ez. Nem is viszem őket a hiperekbe, csak ha nagyon muszáj.
Te, ez a suli meddig tart Neked? És most még hány vizsga van? Sajnálom, hogy ez a ZH nem sikerült jól.

Connie
A férjem szimplán szarosnak hívja a babát, ha bekakilt Kép
Hogy álltok most a náthával: Te, Ákos és a férjed?

Dorka
Szépek a képek a fiúkról, gyönyörű szemük van Kép és a történetek is szépek, amiket írtál. Gyógyuljanak meg a srácok hamar! Influenza?

Lir
Mi Nasivint használunk, illetve 1 nap kellett használni eddig kicsi Rozi életében. De a nagyoknál is Nasivin vált be, aztán most már ennél a cseppnél maradok. Nagyon hirtelen cseppentem mindkét orrlyukba, amikor úgy kb hanyatt van a baba. Lucinak jobbulást kívánunk!!! Kép
Vezso
vezso
 
 


Sziasztok!

Áh, ez a mai nap.Kép Óránként orrszívás, aztán szopi helyett jól megharapott Ákos háromszor vagy négyszer is egymásután, már megkönnyeztem. Azóta meg nem volt hajlandó szopizni, de remélem csak a fáradtságtól, máskor is volt már, hogy olyan hulla volt, hogy szopizni se akart, csak sírt,sírt. De nagyon fáradt lehetett, mert 2 perc alatt elringattam végül.

Vezso,
sztem nagyon jó ötlet, amit a férjednek kitaláltál.Kép Én majdnem semmit nem találtam még ki a családnak, ráadásul meg is kell húzni a nadrágszíjat, úgy még nehezebb jókat kitalálni.
Jut eszembe, már akartalak kérdezni - meg Patrit is, de neki most más a fontosKép - hogy 11-12 éves lányokra hol nézzek ruhát. Gabi unokahúgának meg a keresztlányomnak vennénk valami ruhadarabot karácsonyra, olyan ötezer körül max.

Na, közben felébredt a manó (fél óra utánKép), és szopizott is.Kép
És bukott is, meg orrot is szívtunk.Kép

Dorka,
Nagyon tetszik az a kép, amin Bernát alszik a székben.Kép Olyan szépek a fiaid.Kép

KépKép
connie
 
 


Connie
szegény Ákos,meg szegény te.Kis harapós.Kíváncsi vagyok Majának mikor lesz foga.Én is akkor mondom neki,hogy büdi,ha bekkakkantott,meg amikor úgy beszagosítja illatos gázzal a pelust,hogy phúúúú.

Vezso
szerintem is klassz ötlet,biztos örül majd a férjed.mikor jön haza?Én is jobban szeretem ha pörögnek az órák,dehát itt nem ez jellemző.

Timurr
Vendég
 


Csajok! Connie , Ildi akkor a holnap 11 jó ugye? mélt írjatok hol talizzunk. puszi

Kép
juszti75
 
 


Lányok!

Nem lesz mama-tali a héten? Már úgy vártam pedig Kép

most megyek, majd még jövök Kép
L
lirian
 
 


Bejelentés Kép

Grétinek megvan az első fogacskája Kép Csak sajnos nem tudom, mikor nőtt ki Kép Ugyanis az alsó ínyére koncentráltam, néha a felsőre is vetetem némi újj-simit. Ma is vizsgáltam az ínyét, és teljesen véletlenül fedeztem fel a fogacskát... tudjátok hol???? JOBB-FELSÕ-2 (KETTES)???? Ilyen is van? Ez a fog ha jól számolok, legalább 4-et beelőzött Kép Egyébként ha jól sejtem szombat éjjeltől ma délutánig jöhetett ki valamikor. Abból gondolom, hogy ezeken az éjszakákon ébredt sírva Gréti, pedig nem szokott sírni mikor felébred, csak nyöszögni, de ezeken a az éjjeleken nagyon sírt, de szopi után aludt vissza. Kép

Lányok! lehet ilyen? Hogy ez a fog jön ki? Még sosem hallottam Kép
A tanulság: legyetek résen, mindenütt nézzétek a fogacskákat, jönnek-e már Kép

Akiren
akiren
 
 


Timurr,

Én a tejleadó relfexet szoktam érezni, legfelejbb a napi 10-12 szopiból 1-2-szer nem.
Viszont én azt nem érzem, hogy telítődne a cicim Kép
Csak néha aggódom miatta, ugyanis könnyen meggyőzöm magam, hogy van elég tejci, mert láthatólag Gréti jóllakik, 2 óránként szopi van (talán ezért nem érzem a telítődést). Meg persze nem akar tejen kívül mást enni, akkor csak elégedett lehet vele Kép

Akiren
akiren
 
 


Sziasztok!

Friss hírek Beni babáról:holnap azaz csütörtökön átkötik a lábacskáját és akkor pénteken jöhetnek haza!Aztán hétfőn kapja azt a fránya gipszet, még nem tudni meddig lesz majd a lábán!Hát ennyi!
Üdv. mindenkinek!
Béci
patri
 
 


Béci ! Köszi a híreket! továbbra is sok sok gyógyítópuszit küldünk!

juszti

Grétikének gratulálunk a különleges fogacskához!!!

Kép
juszti75
 
 


fiúk ti is így csináljátok?

este olvasok egy kis ponyvát
Kép

majd jól bepiálok
Kép

végül lazulok egyet
Kép

Kép
juszti75
 
 


jaj képzeljétek ma milyen jó napom van:

ma 6 éve 99 nov 16-án az első hóesésben kérte meg a férjem a kezemet Kép mily romantikus. szóval azóta ezt minden évben megünnepli, most se volt másként és tudjatok mit kaptam? egy csokor TULIPÁNT ( imádom) és egy tök szép képeslapot ami mágneses és rá lehet tenni a hűtöre!!! olyan heppi vagyok, hog ymeg kellett osszam veletek!

Kép
juszti75
 
 


Akiren,
Gratulálunk Grétinek a fogacskához.Kép
Tejleadó reflexet én csak az egyik cicimben szoktam érezni, akkor is, ha a másikból szopizik. De nem mindig érzem.

Juszti,
Nagyon rendi férjed van. Enyém két éve karácsonykor kérte meg a kezemet. Sejtettem, és nagyon izgultam. Főleg azon, hogy ha rosszul sejtem, és nem fogja megkérni, akkor hogy vágok majd jóképet az ajándékokhoz.Kép

Kipróbáltuk a porrszívós orrszívót, hát ég és föld, többet nem fogjuk használni azt a sz@r elektromosat, max. utazáskor, meg a motort altatásra. Nagyon bosszant hogy itt szenvedünk vele egy hete, kínozzuk a gyereket is, aztán a porszívóssal meg secperc alatt végeztünk volna.Kép Köszi, hogy mondtátok, meg bíztattatok vele.

Hulla vagyok, délután szopisztrájk volt kialakulóban, valószínűleg torokfájás miatt, csak feküdt szegénykém a cici mellett és ordított, ha a szájába varázsoltam max. beleharapott, pedig amúgy kapkodott utána. Rémes volt. 7-kor kapott panadolt, azóta kétszer is szopizott, most már durmol. Jobb felére nem tudott feküdni, úgyhogy hónaljtartásban is szopizott arról az oldalról.

Juszti, Ildi, akkor holnap 11 az Árkádban? és hol?

KépKép
connie
 
 


Sziasztok!

Akiren
Gratula a fogacskához.Kép Én is szoktam matatni a gyerek szájában, ill csak szeretnék, mert mihelyt az ínyéhez érek elkezd ordítani.Kép

Poszívó, -orrszívó, mi még nem használtunk egyiket sem, de okulok belőletek.

Dorka

Tök jól hangzik ez a Mikulásos összejövetel a csacsi réten. Dec 6. elötti szombaton, vagy az utánalévőn szokott lenni? Nagyon felcsigáztál vele. Nagyon imádom a természetet is!Kép

Juszti

Íme egy mai kép!
Kép
És egy másik ráadásnak!
Kép

Már csak fényképezni kellene megtanulni!Kép

Vezso

Tök jó az ajándék ötleteid. De nem félsz, hogy a férjed titokban olvassa a babanetet? Mert akkor ám nem lesz meglepi?KépKép

Szilvi
hüpi
 
 


Még egy kép!

Timurr rád gondoltam!Kép
Kép
hüpi
 
 


Connie,Juszti!
Akkor holnap 11; feltéve ha eláll az eső.Ha esni fog; akkor mi nem megyünk; mert délután úgyis ki kell rángatnom az utcára Manót megyünk tornázni!
A főbejáratnál, a Hervis előtt?
Ildi

delfinke
 
 


Sziasztok!

Kaptam e-mailben pár viccet, megosztom veletek isKép.

- Kínai szakács - Vajling
- Mongol hős - Ezasztán Bátor
- Japán titkárnő - Icuka Magacuki
- Hülye japán - Ikunuku
- Kopasz japán - Hayasima
- Japán agglegény - Maradoka Magamura
- Japán szexboltos - Sikosito Szadiruci
- Belga impotens - Van de Logh
- Görög kártyás - Namilesz Teosztasz
- Rossz görög szakács - Szarakoszt
- Orosz hangmérnök - Borisz Jelszínt
- Ukrán horgász - Nedumaj Pontijenko
- Arab ügyeletes orvos - Koffein Ampullah
- Kongói fényképész - Tekincsa Vakumba


Jó éjszakát mindannyiótoknak: Zitmi
zitmi
 
 


Akiren: Gartulálunk a szabályokat nem követő fogacskához!

Connie: kitartást! Nekünk 2 és fél hó hörül volt (ha jól emlékszem, mert már eléggé ködbe vész), amikor a túl gyorsan jövő tejcsi miatt volt kisebb szopisztrájk (csak bizonyos napszakokban szerencsére). Hát, megviselt rendesen.

Vezso: tényleg nem semmi, hogy mennyi energiád van! Látom a mangó felkeltette az érdeklődéseteket Kép Azt bizony babakajában vettem (gerber, mert a kedvenc márkám (earth's best: biokaja) nem gyártja), de csak gyümi van benne pürésítve semmi extra adalék. És tényleg nagyon fini! Hó az lesz állítólag nem is kevés, de nem szokott nagyon tartósan megmaradni. 2000 decemberében, amikor Indianában voltunk olyan telet kaptunk ki, amilyet azóta sem pipáltam. Rengeteg hó, baromi hideg (-20, -30) elég tartósan. Az egyik barátném éppen akkor látogatott meg minket, és az idő nagy részét a lakásba bezárva töltöttük. Pompás volt Kép

Éjszakázók: kitartás, kitartás, kitartás! Én is közétek tartozom ám sokszor, pontosabban nálunk úgy van, hogy sokszor ébred, de könnyen visszaalszik (kopp-kopp-kopp).

Zitmi: köszi a vicceket, jót derültem.

Juszti: ez tényleg nagyon romantikus. Boldog lánykérési évfordulót! Nálunk a lánykérés így zajlott: "Te, ha házasként megyünk ki (ti. USÁba), akkor egyszerűbb a vízum. Mit szólsz?" Kép
Na jó, a történet azért úgy kerek, hogy akkor már 6 éve jártunk, és fél éve el voltunk jegyezve, csak még azt nem tudtuk, mikor is házasodunk össze. Úgyhogy jobb, ha tudjátok: én érdekből, az amerikai vízumért mentem férjhez! Ennek már 7 éve, aztán valahogy úgy maradtunk Kép

Becézés: szegény Flórát a nevén legritkábban szoktuk szólítani, de ez nálunk már családi hagyomány. Én is voltam Zsófitól elkezdve Kristófon át Mancikáig és Manócskáig minden, csak Krisztina nem. Jelenleg leginkább Kismackó, Büdi, Füli, Cica, Nyuszi (és egyéb kisállatok), de ha mérges vagyok (de nagyon Kép), akkor Flóra Anna.

Elég katasztrofálisak voltak a napközbeni altatások az utóbbi napokban, mert bár álmos, folyton feláll a kiságyban, és egy idő után bőg. Van erre valami tippetek, többgyerekes anyukák?

Így áll, és incselkedik apjával alvás helyett
Kép

És így csinál, amikor meglátja anyát
Kép

Kriszta

Kép
KépKép
nebula
 
 


Sziasztok! Jó reggelt! Kép
Remélem most működik a netünk, mert tegnap még írtam Zitminek egy jó hosszút, és aztán állandóan lebontotta magát a vonal, újra meg újra. Kicsit dühös voltam. Aztán megjött este a férjem és erre magától meggyógyult a net Kép Lehet, hogy a szg-nek is hiányzott a férjem Kép

Zitmi
A 10 beiglis sztorira írtam, ami nagyon helyes történet..hogy hajnalban karácsonyoztatok...Kép Pont ilyen kis történetekre gondoltam Kép
Te szoktál sütni beiglit? Nekünk 2 évvel ezelőttig a nagyim sütötte, de nem nagyon akart sosem elfogyni. Még első napokon csak-csak, de aztán már senki nem akart belőle enni, néha hónapokig rakosgattam a maradékot ide-oda...Olyan száraz volt mindig, pedig a nagyi a szívét-lelkét beleadta. Azt hittem a beigli ilyen. Aztán 2 éve sütöttem először életemben én is, és nem azért, hogy fényezzem magamat, de 25-én délután már nem volt belőle!! Kép Sok finom puha tölteléket tettem bele és nem volt száraz egyáltalán. Azóta szereti a család a beiglit. Csak szegény nagyi azóta is süti, ő ezt szokta ajándékba adni, meg apróságokat mellé, de ez a fő ajándék.
Csúnya szavak: nagyon igaz, amit írtál, nagyon gyorsan megjegyzik őket, még most is figyelünk, hogy inkább irgum-burgumokat mondjak, stb, nem pedig erősebb káromkodásokat.
Kérdeztem, mi hogy hívjuk egymást, a férjem Erinek, illetve Kicsimnek hív, és pedig mindenhogyan...
Hú, még valamit akartam kérdezni, tegnap le is írtam az elszállt üzenetben, csak nem tudom mi volt az. Majd eszembe jut...
Viola aranyköpéseiből szívesen olvasnék, írod őket?

Patri
ezek nagyon jó hírek !!! Kép Csak az a gipsz ne kellene...Meddig kell hordania Beninek?

Akiren
Milyen igazad van a fogacskával kapcsolatban!!! Tegnap tök véletlenül délután észrevettem, hogy Rozinak is kijött az egyik felső foga!!! Biztos ezért nem aludt, mert kb 1-2 napja törhette át az ínyét. Ez lehetett a gond éjjel.
Sztem nem baj, ha pont ez a fogacska jött ki Grétinek először, van ilyen. Nálunk a tejfogak kiesése az, ami nem a nagykönyvben meghatározott sorrendben zajlik ...
Úgy érzed kevesebb a tejed? Ha jllakik, akkor biztos nem Kép Rozi egy hete elválasztotta magát, nem szopik már, azért szomorú vagyok...Most szülhetek még egy babát, hogy szoptathassak Kép, mert az olyan jó KépKép

Hüpi
Ez a macis kép KépKépKépKépKépKépKépKépKép
Mondtam már, hogy imádom a képeket, amiket felteszel?
És jól fényképezel, bár a gépek olyan bonyolultak nekem is. Ádám 2-ik képén olyan, mintha a börtönbő nézne ki, nem? Ahogy fogja a rácsot Kép
A férjem nem olvassa a babanetet, szegénynek semmire sincs ideje, meg nem is köti le. Ha vmit megmutatok neki itt, akkor megnézi, de magától nem. Olyan nőcis dolognak tartja, és nem is érti sztem miket tudunk mi itt ennyit írni..

Timurr
Mit szólsz a godzilla macihoz Hüpi képén? Kép

Juszti
Ugyanezt csinálja Rozi is: palack meg reklámújság a kedvenc játékai közé tartozik, meg a távirányító, meg a mobiltelefon Kép

Connie
Orrszívás: én is írni akartam Neked, hogy az porszívós-orrszívó milyen jó, mert láttam tartasz tőle. Olyan brutálisnak látszik, de olyan gyors is...Tényleg nem érdemes vesződni más fajtával. Nálunk pl apósom összeveszett velünk, amikor meglátta, hogy Veronak így szívtuk ki az orrát, teljesen kiakadt.
Na, azért remélem hamar elmúlik az orrfolyása Ákosnak. És mondd neki, hogy Rozi üzeni, ne harapdáljon Téged!!! Mert ő is leszokott róla. De olyan fájdalmas, nem? Brr...
Karácsony: nekünk is össze van húzva a nadrágszíj rendesen. Ezért is csinálok egy csomó ajándékot meg magam. Nem baj, lesz ez még másképp is...Nektek is!!! Kép Ma pl tojáslikőrt fogok gyártani, szoktunk ajándékba adni, van aki már kérdezte, hogy ugye lesz tojáslikőr. Hát lesz Kép

Megyek, mert felébredt a kicsi, alig ébredt éjjel, megkönyörült rajtam..
Ja, és veronika pedig elutazott egy órája a reptérre, megy Isztambulba és máris hiányzik!!!!
Vezso, akinek már van férje és a net is ok Kép
vezso
 
 


Jó sok hibát hagytam a szövegemben, főleg amit Zitminek írtam, azért remélem lehet érteni...
Bocsi, gyorsan küldtem el.
Megyek etetni egy miniRozibabát. Kép
V.
vezso
 
 


Jó reggelt!

Hüpi : nagyon is jók a képek! Ádi meg zabálnivaló!

Ildi,Connie: mi is csak akkor megyünk ha nem esik.nekünk gyalog 45 perc az út.

Vezso: irigyellek az éjszaka miatt. nálunk 5ször ébredt BoldiKép
Vero mit is csinál Isztambulban?


Nebula : lánykérés Kép
Flóra olyan kis csajos Kép tök jó a kiságya !
A múltkor nem reagáltam a játékvásárlásra. Nálunk ez mindig úgy zajlik hogy én minden egyes vásárláskor veszek valamit a kisfiamnak, ami azt eredményezi hogy már rengeteg játéka van, alig fér el a dobozban Kép

Kép
juszti75
 
 


Ildi,
Oké a Hervis előtt 11-kor.

Tiszta álmos vagyok, fél 1-kor feküdtem le tegnap. Ill. ma.Kép De éjjel legalább szopizott a fiú rendesen, sőt, beszélgetni is akart, de én cselesen elaludtam, és mikor megébredtem kicsit később, már ő is aludt, közönség híján.Kép

Vezso,
Sajnálom a szopit.

Másnak most nem reagálok, bocsi, mindent elfelejtettem, amit olvastam. Majd ha felébredtem, még.

KépKép
connie
 
 


Sziasztok!

Na engem is megtámadott a betegség nevű szörny!
Kép
Hajnali 3-tól reggel 7-ig ültem a wc-n egy vödörrel a kezemben(nem akarom részletezni miért volt a vödör a kezemben).Kép
Úgyhogy hulla álmos vagyok, fáj mindnenem.
Most azt nem tudom hogy elkaptam valamit, vagy csak a kínai kaját nem kellett volna magamba nyomni!
Kép
Úgyhogy lányok, én nem magyek árkádba, hacsak nem tartotok elém egy vödröt!Kép

Ildi

delfinke
 
 


Sziasztok!
Kiderült a turpisság: ADSL karbantartás van, felhívtam őket, mert sokszor lebontódik a vonal.

Juszti
Éjszaka Kép Szegénykém, teljesen együttérzek Veled, tudod, hogy egy cipőben járunk egyébként ebből a szempontból. Nem tudom, most mi lehetett, hogy így aludt. Talán tényleg a foga viselte meg, nem tudom. Már beletörődtem, hogy ilyenek az éjszakák (mármint ált nem alszik jól), de olyan nehéz így élni.. Reménykedem, hogy nem tart sokáig már, hátha most kezdődött el a jó periódus, és hátha Nektek is így lesz Kép
Veronikát a szüleim elviszik most Isztambulba 5 napra, csak úgy. Szeretik a török kultúrát, anyu tanul is törökül, és nagyon beásta magát ebbe a török témába. Veró meg olyan befogadó típus, nagyon szeret múzeumba járni, meg órákig elhallgatja, ha vki mesél neki ősi kultúrákról stb. Anyu ezért szeret vele utazni nagyon.
Mondjuk én is mennék...Kép Tök jó lesz nekik, a város közepén fognak lakni, az Topkapi Palota mellett. De tele vagyok aggódással, hogy el fog veszni meg ilyenek. Rossz érzés, hogy nélkülünk megy, eddig nem is engedtük külföldre így, csak az országon belül anyuékkal. De anyu már régóta rágja a fülem, hogy vinnék ide-oda Verót. Zsófi is fog maj menni. Most ő nagyon egyedül van, sírt is reggel, azért is, mert Veró írt neki egy levelet és azon elsírta magát, hogy mennyire szeretik egymást...Olyan édes volt, a szívem szakadt meg. De ma bolhapiac lesz a suliban, majd elvonja a figyelmét. Kép
Jó bőlére eresztettem.

Babjag
Vizsga? Hogy sikerült? Kép

Connie
Meg sem merem kérdezni, miket csináltál (csináltatok ?) hajnalig? Kép
Én is sajnálom a szopit. Már várható volt, hogy abbahagyja, 8 hónapig kihúztuk, most volt 8 hónapos Rozi. Azért lelkileg megviselt, pont tegnap ébredtem rá konkrétan, hogy ez is elmúlt...Kép Ami megnyugtat viszont, az az, hogy mindent , amit kínálok neki, megeszi jóétvággyal. És már alig megy mellé, a partedlik egész tiszták maradnak. A pohárból való ivás is már tök jól megy neki.
Még , képzeld, az az érdekes, hogy ülő helyzetből olyan mászó pózba veti magát és próbál mászni is. És állandóan fel akar állni.
Ákos pedig ügyes, hogy szépen szopizik, és Te is ügyes vagy, biztos sikerülni fog a célod, hogy másfél évig szoptasd. És ügyes szopis tanácsadó leszel. Kép Tényleg, adtál már Ákosnak végül is husit? És a férjed kigyógyult a náthából?
Írni fogok mélt, mert az esküvőszervezős vizsgám miatt volna kérdésem a Ti esküvőtökről, jó? Majd megalkotom a mélt a napokban, össze kell állítsam a kérdéseimet.

Tényleg, eszembe jutott vmi!! Lányok, a vizsgámra kellene nekem szuper fotós, videós és zenekar elérhetősége. Mert konkrétan fel kell venni a kapcsolatot velük, árajánlatot, demot stb kérni. És először körbe kell néznünk, hogy mi a róluk kialakult vélemény. Ha tudtok ilyen szolgáltatót, aki esküvőkön dolgozik és hallottátok, hogy megbízható, dicsérik őket stb, akkor lécci , írjátok meg nekem, jó? jakabfamkukacaxeleroponthu-ra. Így nem fogok megbukni, biztos, ha Ti is segítetek Kép
Köszi, ha tudtok írni nekem esetleg. és köszi a férj-karácsonyi ajándékra is a válaszokat, sztem is örülni fog neki (grilles bigyók)

Vezso
vezso
 
 


Delfinke
Jajj, ez pocsék lehet...Kép Gondolod, hogy a kínai kajától van? Pont nemrég eszembe jutott, milyen rég ettem kínait, hát, akkor most nem jött meg a kedvem.
Végül is jó, ha a kajától van, mert akkor valszeg hamarabb elmúlik és Marcián sem kaphatja el...
Mindenesetre gyógyulj meg minél előbb!! KépKép
Vezso
vezso
 
 


Vezso!
Köszi! Kép
Hát remélem hogy a kajától van,és nem valami vírus; bár azon sem csodálkoznék!
Szerintem az utóbbi idők történései alapján, a vírusok és bacik sorban állnak Gurzóék előtt, és sorszám szerint látogatnak minket!
Kép

delfinke
 
 


Hááát így kezdődjön minden nap,na nem Ildi betegségére és az átmulatott éjszakára gondolokKépHanem Hüpi Macis képéreKépKépKépKépKépKép,meg Zitmi vicceireKépKépKépKépKépKépKép,Jusztikám tegnap esti boldogságára és Vezso vférjének hazajöveteléreKépKépKépKépKépKép.

Vezso
Azért majd írsz nekem ügye?Valamikor?Kép
Ildi
Jobbulást nekedKép

Hüpi
Ádám tündéri,nálunk is megy ez a lábkilógatás hol a kiságyból hol a rugiból,látom Ádinak egyszerre is megyKép

Nebula
Flóra édes és ügyes és nagyKép

Éjszaka:éjfélig kb. hatszor raktam le a kiságyba felkelt ki-be.Azt oda vettem magamhoz,egyből aludt a kis büdi,de így is óránként,két óránként kelt fél 9-ig.Elmehetne már ez a fránya telihold.

Akiren
Gratula a fogacskáhozKépSzerintem mi is így leszünk,mert Maja állandóan még a nyelvét is arra dugja amerre én az újjamat,majdcsak egyszer észreveszek egy fogacskátKép

Ja para:Maja fogyKéphogy a csudába lehet ugyanannyitz eszik,mint eddig és és 10 dkg ot fogyott egy hét alatt.Hogy láétezik?

Timurr
Vendég
 


Olvasóban vagyok.Kép

Juszti,
de jó neked.Kép

Timurr,
ne parázz, Ákos 2 hét alatt nem hízott egyetlen grammot sem. Állítólag normális dolog, mert mászik, feláll és ez rengeteg energiájukat emészti fel.KépAdjál neki tartalmasabbat, és akkor nem fog fogyni. Persze ez csak akkor igaz, ha egyébként szemmel láthatólag nincs semmi baja.Kép

Szép napot, sok vidámságot mindenkinek.KépKépKépKép
Én még folytatom az őszi lelki nagytakarítást.Kép

Kép

Kép
vizimano
 
 


Na újra itt, némiképp éberebben.Kép

Vezso,
oké, várom a mailt, fotóst és zenekart tudok ajánlani. Sőt, a fotósunknál is a mi zenekarunk volt, annyira megtetszett neki, úgyhogy hallhatsz róluk még egy véleményt.Kép
Tegnap este részben lakberendezést tanultam, a többit meg inkább ne kérdezd.Kép
Ákos is ülésből kezdett mászni.
Rozika nagyon ügyes, hogy ilyen szépen eszik. 8 hónap sztem szép teljesítmény szopi ügyben.Kép Megértem, hogy sajnálod, pont gondoltam rá én is valamelyik nap, hogy most rossz lenne abbahagyni, hogy már ilyen szépen belejöttünk. De egyelőre nem fenyeget ez a veszély, Ákos nagy cici fan.KépKözben kiderült, hogy Gabi apja is asztmás volt, plusz egy ok, hogy sokáig szoptassam manócskát. Meg aztán a tanácsadáshoz kell egy év referencia.Kép

Egyébként érdekes, amit Nebula írt az amerikai helyzetről a szopis topikba.

Timurr,
Ilyenkor már a heti gyarapodások nem mérvadók, csak a havi, hetit már nem is szokták mérni. Nem volt beteg mostanában Maja? - bár nem emlékszem, hogy írtad volna.

Nagyon jók a képek, amiket feltettek, Hüpi lábkilógatósa, meg Flóra a kiságyban.Kép Ákos is így szokott vigyorogni, mikor meglát + csapkod a karjaival, majd elrepül.Kép

Ildi,
sajnálom, remélem tényleg csak a kaja, és gyorsan rendbejössz. Már megint nem találkozunk.Kép

Dorka,
Én is kimásoltam magamnak a programokat, amiket írtál, remélem ki tudunk menni mi is. Nagyon jól hangzanak.KépOlyan szuper ötleteid vannak mindig.

KépKép
connie
 
 


Connie!
Én is nagyon sajnálom hogy nem találkozunk; ezer éve nem dumcsiztunk! Kép
Köszi, hogy tegnap átküldted Adri számát.
Beugrottunk hozzájuk, ott voltak Jimbonék is.Annyit nőttek a csemeték hogy csak na!Kép

Ildi

delfinke
 
 


Sziasztok!

Akiren: Gratula a kósza fogacskához Kép Akkor van remény, hogy a mi lányunk is a fogzástól "romlott" el. Kép

Hüpi: Jó, hogy van gépetek Kép Nagyon jó az a kiságy rácsain lábatkidugós kép Kép

Juszti: Jó fej a férjed. Kép Sárgulok is picit Kép
Mi is imádjuk a ponyvaregényeket Kép Meg az ásványvizet Kép

Vezso: Érdekes, én 11 évesen már tuti tudtam, hogy nincs Mikulás.
Legjobb esetben nyáron végzek az egyetemmel, közepesen rossz esetben jövő karácsony tájékán, rosszabb esetben, az utáni nyáron.
Édesek a lányaid, hogy így szeretik egymást. Én is ilyen jó tesvéreket szeretnék gyerekeimnek. Na jól megaszontam. Remélem érted mit akarok mondani.
Férjednek az ajándék jó. Egyáltalán nem tartom hülyeségnek.
Esküvővel kapcsolatban esetleg nézelődj itt: www.eskuvo.hu
Én sok jó dolgot olvastam itt amikor a mi esküvőnkre készültünk.

Nebula: Jó volt a lánykérés nálatok Kép

Ildi: Jobbulást!
Én sem érzem magam valami fényesen. Bekötött torokkal aludtam és teáztam. Ez nálam (a tea) a betegség első jele. Csak Gréti ne legyen beteg!
Bár most kutya bajom, úgy érzem.

Marcika, nézd, most írok egy olyan programot, ami kiirtja az összes vírust és bacit a családotok körül! Kép
Kép

No, már megint visznek valahová.
Kép

Bea

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


Sziasztok!

Bocsi, de most csak röviden...

Kész vagyok....estére a fiam hasa tele lett kis piros pöttyökkel...Kép Vagy a gyógyszer vagy a tegnapi ebédre kapott sertéshusi a bűnös...Kép
Az antib. sztem azonnal kivert volna rajta...én a húsra gondolok, mert tegnap kapott először és annyira ízlett neki, hogy nemcsak 1-2 kanál hanem több is lecsúszott..Kép
Mi jön még.....?....

mindenkinek szép napot kívánok...

kingu
cica29
 
 


Connie,Vizimanó
Nem volt beteg nincs semmi baja (remélem,de nem látszik semmi) csak azért 10 dkg egy hét alatt?Õ ég nem áll mászik,igaz csak ülni hajlandó,az így enné a kalóriákat?Szopik legalább 6-7szer újjabban (amióta leírtam,hogy nem igazán) és eszik 3-4szer kaját gyümit,tejpépet,főzeléket.

Aki ad a lurkónak tejpépet hányszor ad?Mert én csak este szoktam,de lehet reggelire is azt adni?


Bea
Édes a kis vigyorgó leánykádKép

Timurr
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Timurr!

Én ált. kétszer szoktam, ha összejön, reggel és este.

Nálunk is folytatódik a pechszéria, bekrepált a kocsink... szerintem a tetű riasztó ázott be, és letiltotta az acpumpát... legalábbis a tünetek vmi ilyesmire utalnak... Nagyon elegem van már, valami hihetetlen már ez a sok balszerencsés eset Kép

L
lirian
 
 


Timurr,
én is kétszer adom a tejpépet. De kell is, mert Kőcke intenzív kalóriaégetést tartKépKépKép
Vártam a mailt, de nem jöttKépKép

Kép

Kép
vizimano
 
 


Lirien
Kitartás

Vizimanó
pedig írtam vizmanora,nincs másik címed?a freemail sokdzor szarakodik

Akkor ezentúl reggelire is azt kap Maja.

Tiszta zizzent,nem akar aludni pedig álmos,volt szutyika az orrába,gyerekek mint egy örült,rúg-kapál és viíst,mint akit nyúznak,hát igen használja az energiát ezerrel.

Timurr
Vendég
 


Képzeljétek, Gréti tiszta nyűg volt ma, ráfogtam, hogy a foga, és adtam neki Chamomillát. Amúgy azt olvastam egy babás homeopátiás könyvben, hogy az alvászavarra is jó. A lényeg: adtam Grétinek forralt, hűtött vízben 5 bogyót feloldva, rá negyed órára magától elaludt.
Előtte meg nyűgösködött, még szopival se aludt.
Namármost: 1. vagy olyan fáradt volt, hogy kidőlt
2. vagy a bogyó segített

Mindenesetre este is fog kapni fürdés után. Aztán kíváncsi vagyok az éjszakánkra.

Kicsit féltem, de megyőztem magam, hogy:
-ez nem gyógyszer
-ha segít, az jó
-ha nem segít, nincs semmi baj, de legalább kipróbáltam

Voltunk méricskélésen, Gréti vasárnap lesz 6 hós. 7510 gramm, 67 cm.

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


Bea: Boldi tegnap volt 7780 gramm Kép és holnap lesz 6 hós. A bogyót én is szoktam adni, de nálunk nem mindig jön beKép

Timurr : Kép

Találkoztam ma Connieval és Ákossal. Tööök jó voltKép majd rakok fel képeket.

Kép
juszti75
 
 


Köszönjük mindenkinek a gratulációt a fogacskához Kép

Vezso,
Úgy érzem, hogy minidg lapossak a cickók, de mint említettem, ez lehet hogy a 2 óránkénti szopi miatt van. Néha csodálkozom, hogy az általam petyhüdtnek érzett cicből Gréti mekkorákat nyel Kép Szóval szerintem van elég, hisz mást nem akar enni, nem visít, hogy éhes, ráadásul 3 hét alatt megint hízott fél kg-ot. Most már 10 kg-os az én 6,5 hós lányom Kép Brutál, mi?????
A tejcit sajnálom, Rozi éjszaka sem szopizik már?

Connie,
Ha Ákos megalapítja a cici-fan-clubot, akkor Gréti is szívesen lesz alapítótag Kép

Akiren
akiren
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?