Új privát üzeneted érkezett!

Keditke, igen, rendszeres :-)
A mensi első napjától számítva a 14-15-16.nap?

Kép
elizabeth25
 
 


Nektek szokott fájni, feszülni a cicitek peteéréskor?

Kép
elizabeth25
 
 


igen eli.Tehat 15tol 18-cn asszem.A sogornom ha jol emlekszem vagy a 18 cn en vagy 21 cn en lett allapotos.
2 honaponta voltak egyutt egy hetveget.
akkor mikor terhes let csak azon az egy napon voltak egyut abban a honapban es megis sikerult neki.Kép

en nem vagyok ilyen szamito,mi akkor vagyunk egyutt amikor jolesikKép

Kép
monyoka
 
 

 
 

Eli,
a pé a mensi napja-14 nap! 30-31-nél az 16-17! Kép

Nekem nem szokott feszülni, csak a ciklus második felében növekszik egy icipicit, a vége felé meg feszül egy kicsit Kép

Szia Edtike! Kép

angel37
 
 


Monyo, akkor szerinted az jó amit a doki mondott, hogy a mensi első napjától számítva a 15-22.napon legyünk együtt és az jó? (30-31 napos ciklus esetén)
Amúgy te hiszel abban, hogy póztól is függ, hogy mennyire sikeres a dolog. Nekem a doki azt mondta, hogy ne a misszionáriusba csináljuk, mert ott nekem elég sok kifolyik, hanem a kutyába csináljuk. SZerinted?

Kép
elizabeth25
 
 


Az a csavar, hogyha teherbeesel, soha nem fogod megtudni, hány naposra tervezte magát épp a ciklusod Kép
Lehet, hogy egy egészen eltérő hosszúságú ciklus lett volna, mint az addigiak...

angel37
 
 


Angel ez biztos? Tehát a mensi első napjától számítva a 16-17 nap? És ha a 15-22.napig kétnaponta együtt vagyunk szerinted az jó?

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok.Holnap jövök

Kép
breni
 
 


Eli!

Nekem átlagosan 29 napos ciklusaim voltak. Az utolsó mensim a 32. napon jött meg, aztán a következő a 32. napon már nem jött meg, hanem pozitívat teszteltem. Számításaim szerint a 21-23 napok körül lehetett pé-m. Amikor hőmérőztem, akkor kb. pé+10-11 napon jött meg mindig, tehát előfordulhat, hogy tényleg a 21-23. nap körül foganhatott a babám. Egyébként mi a kérdéses hónapban a 16-24 napok között kétnaponta akcióztunk, tehát a dokid jól mondja. Kép

Betti
betti73
 
 


Betti akkor ezekszerint meghozhatja a sikert a dolog, szóval, hogy ha a 15-22napok között leszünk együtt a mensi első napjától számítva két naponta?
Nekem még azt mondta a dokim, mert panaszkodtam, hogy folyton kifolyik az anyag :-),a misszionárius pózban, hogy kutyába csináljuk, mert az jobb. Neked erről mi a véleményed? (ha nem túl indiszkrét a kérdés, ti hogy csináltátok, mikor babás lettél?)

Kép
elizabeth25
 
 


eli.Szeresd a parod amikor kedved van es olyan pozban ami jolesik.Szerintem.

Kép
monyoka
 
 


Elvileg mensi-14 nap, mert a sárgatest fázis (pé-tól megjövetelig) "ideális" esetben 14 napos. Ha ezt elfogadjuk, akkor igen, mensitől 16-17. a pé. Én a pé előtti napokat próbálom belőni ill. a pé napját, min. kétnaponta akcióval. Eddig lóf*sz sikerrel...
Recept sajnos v. szerencsére(?) nincs, látod, erre Betti is rácáfolt Kép

angel37
 
 


eli te nagyon ra vagy kattanva a dologra.Ez nem tul jo.

Kép
monyoka
 
 


Angel, hát jobb híjján próbálkozunk tovább. :-) Egyszer csak sikerül! Bárcsak már ott tartanánk, de most már megpróbálom normálisan viselni a dolgokat. Nem foglalkozni az egésszel, csak együtt lenni.

Kép
elizabeth25
 
 


Eli,
Méred magad?
Abból elvileg látod, hogy milyen hosszú a sárgatest fázis (a megemelkedett napok)... Lehet, hogy neked se 14, hanem kevesebb, mint Bettinek Kép

angel37
 
 


Monyó, már nem, csak Bettitől tapasztalatot gyűjtök. Az nem baj szerintem!

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!

Ehhez a sok számolgatáshoz csak annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy a dokim azt mondta, a pályafutása alatt minden cn-re esett már teherbe esési esete úgyhogy ő nem talácsol semmit csak azt, hogy akkor legyünk együtt, mikor mind a ketten kívánjuk.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Angel, egyszer mérem, egyszer nem!
Nem akarom, mert ezzel is csak görcsölnék a dolgon! Előző hónapban mértem, és akkor voltunk együtt mikor megemelkedett a hőm, aztán mégsem lett semmi!

Kép
elizabeth25
 
 


Eli,
a doki így mondta, hogy "kutyába" hihi Kép Kép

Monyóka,
sztem ezen a "tudományos" fázison mindenki átmegy...Kép

angel37
 
 


Kamilla ti mióta próbálkoztok amúgy?

Kép
elizabeth25
 
 


Angel, igen :-), tök jó fej a dokim. :-)

Kép
elizabeth25
 
 


Betti itt vagy még? Irtam neked!

Kép
elizabeth25
 
 


eli akkor mar keso mikor megemelkedik a ho.

kamilla nekem is azt mondta a doki hogy szeressuk egymast.Ne sresszeljek mert az nagyon nem jo.

az egyik ismerosomek is probalkoznak szeptember ota.Nem jott meg ossze ok is voltak dokinal aki ugyanazt mondta nekik is.

Kép
monyoka
 
 


Kamilla,
nálad az igazság egyébként Kép
csak a sok hülye (velem az élen) próbál rásegíteni...Kép Kép Kép

Eliza,
A hőmérést én sem a pé pontos meghatározására használtam, de kicsit megismertem magamat ebből a szempontból, és legalább láttam, hogy bifázisos a görbém. Sovány vigasz...Kép Kép

angel37
 
 


Angel, lehet, hogy jó ha az ember csinálja, majd lehet, hogy én is fogom, de hát a doki szerint, min. 2-3 hónapig kell csinálni, mire az ember kitud azon igazodni, hogy mikor is érdemes sexelni. Igaz a barátnőmék két hónapig csinálták és ők azon a napon voltak együtt, amikor megemelkedett a hője és nekik üössze is jött.

Kép
elizabeth25
 
 


Eli!

Bevallom őszintén, hogy fogalmam sincs, hogy milyen pózban készült a gyermek. Kép Azt is csak nagyjából tudom, hogy kb. kétnaponta voltunk együtt, mert ezt a párommal közösen állapítottuk meg. Egyébként igaza van Kamillának, bármely napon lehet pé. Az egyik hőmérős hónapomban pl. elvileg a 17. napon volt. Tényleg szeressétek egymást, amikor jólesik, aztán úgyis jönni fog a baba, csak még kicsit kéreti magát. Kép

Megyek haza! Üdv. Mindenkinek!

Betti
betti73
 
 


Elisabeth!
Mi május óta próbálkozunk. Van 7 sikertelen ciklus a hátam mögött. Szóval, jó, hogy osztom itt az észt, de felmutatni nem tudok semmit.
Az tényleg igaz, hogy mikor megemelkedett a hőd, akkor már késő, mert az azt jelzi, hogy megtörtént az ovuláció. Az ovuláció napja az utolsó, ami még sikeres lehet.
Angel a sok hülyébe én is beletartozom!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Eli!
Nekem a hasam szokott fájni!A cicim az mensi elött szokott,na meg nem tudom h mér der most is érzékeny!
Szerintem a 14.nap után minden 2.nap akciozatok ,a pé az minden hónapba más napra esik(általába).
Miota mérem a höm azota tünt csak fel.

Szia Angel!Kép

Olyan lassu már megint a b.netKép!!
Vendég
 


Én mértem vagy fél évig. Minden hónapban 12-13 nap körül volt a pé és 25-26 napra jött meg. Most is mérem hébe hóba, de nem rajzolok görbét. Szerintem jövő hónaptól már mérni se fogom, mert már unom. Az elején nagyon izgi volt, de nekem minden görbém egyforma. Szinte már tudom, hogy holnap reggel mit fogok mérni.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Csajok!
Én lépek,mert hulla vagyokKép!
Holnap leszekKép!!!Sziasztok!!Puszika!!
Vendég
 


juj lanyok pooene-nek mar bizti megvan a babajaKép incike is lassan kozeledik az idohozKépszoritok nekikKép

Kép
monyoka
 
 


Eli,
jópofa a doki!Kép meg szabad kérdezni, ki ő?

Igen, Monyó jól mondja, az emelkedés után elvileg már késő!

Az én dokim megnézte a görbéimet, és csak azt mondta, hogy arra az időszakra mindenképp essen akció...na puff Kép

angel37
 
 


<font color="0000ff">Monyoka!
Még itt vagyok babával a pocakomban... Kép
Igaz, doki bácsi múlt hét csütörtökön azt mondta, 2 ujjnyira nyitva a méhszájam és szerinte vasárnap vag hétfőn szülünk... Dehát már szerda van. babó még maradni akar, úgy tűnik. Kép
Proone
38+1 (Uh szerint 39+2)</font>

KépKépKépKép
proone
 
 


proone.
Akkor barmelyik pillanatban megindulhat a szules.Nem izgulsz?

Kép
monyoka
 
 


<font color="0000ff">Múlt csütörtök után izgultammár eleget... Nem érdemes, mert csak arra megy el az energiám...
Mondjuk úgy, beletörődtem a sorsomba. Kép</font>

KépKépKépKép
proone
 
 


proone.Mindenesetre kivanom neked..
mit is lehet ilyenkor kivanni?Kép
hat hogy konnyu szulesed legyen,nem tudom szebben kifejezni magam.
Remelem azert igy erted mire celzokKép

Kép
monyoka
 
 


sziasztok lányok, jó reggelt mindenkinek!

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!

Kép
breni
 
 


Breni most néztem, hogy van fent rólatok kép. Annyira aranyosak vagytok! :-) (tényleg ti össze vagytok házasodva vagy együtt éltek?)

Kép
elizabeth25
 
 


Eliza!
Nem vagyunk összeházasodva,de pont mostanában beszélgettünk róla,de még nem döntöttük el hogy legyen e,meg mikor.De ha jön a baba nem hiszem hogy fogunk ezzel foglalkozni.
Nem vagyunk házasság pártiak baba jöhet anélkül is,csak én vágyok a mennyasszonyi ruha viselésére.De együtt élünk már több mint egy éve.Eddig gyűjtöttük a pénzünket hogy mindenünk meglegyen mire beköltözünk a lakásban és így is lett.A lakást is kiadtuk 3 évre albérletbe hogy menjen lefele a hitel.Ez egy kicsit hosszú lett,bocsika!

Kép
breni
 
 


Breni az biztos, hogy nem a házasságtól függ egy jó kapcsolat, annélkül is lehet boldog. :-))
Végül is az esküvő egy "puccparádé", de azért jó. Én nem bántam meg, remélem, hogy egy életre fog szólni. :-)

Kép
elizabeth25
 
 


Eliza!
Szerinted miért nincs itt senki????

Kép
breni
 
 


Sziasztok!
Csajok el nem hiszitek milyen jól sikerült lenyugtatnom magam!!! Remélem megmarad ez a nyugalom, és nem tör rám ciklus végén megint az őrület!!! Tök jól érzem magam a bőrömben!!! Rájöttem arra, hogy nincs semmi sem veszve, ha nem lesz spontán babó, max. lesz lombik 2 év múlva. A munkahelyemre is ök mosolygósan megyek, és nem érdekel semmi, csak az, hogy boldognak lásson a családom!!! Rájöttem, Betti példájából, meg a magam példájából kiindulva, hogy ha az ember nem foglalkozik vele, akkor fog összejönni. Mert nekem Viki is úgy jött össze, hogy lemondtam arról a hónapról, mert a 20. napon volt pé.-m. AMit nem is hittem annak, mert nem sokat emelkedett utána a hőm. És v.sz. akkor sikerült. Most jelenleg úgy tekintek magamra, hogy nem lehet spontán babóm, és mivel most sem a pénztárcánk, sem az időnk nem alkalmas a lombikra, ezélrt várni kell.

Bocs a monológért, remélem nem untattam senkit.

Pronne!
Ne izgulj! Gondolj arra, hogy a pocaklakódra is mekkora feladat vár, és segítened kell neki, hogy minél könnyebben menjen!!! Ha te izgulsz, akkor ő is fog! Légy természetes, és gondolj arra, hogy miylen jól együtt tudtok majd dolgozni szülés közben, és miylen szuper érzés lesz, ha átölelheted utána!!!

Tábla tetején levőkre sokat gondolok! Régen volt már zebra...Kép

moni
 
 


Én vagyok, csak olvatsam és írtam. Kép

moni
 
 


Anitával mizujs? Tök régen írt!Kép

Kata!
Sz.tem tedd le a tábla aljára addig amíg nem jelentkezik. Tudod babonából... Kép

moni
 
 


Moni!
Ez a beszéd,így kell ezt csinálni.Örülök hogy így fogod fel.
Nagyon régen nem volt már zebra az biztos.Betti volt az utolsó,igaz?De jó neki.

Kép
breni
 
 


Breni!
Igen, Betti volt az utolsó, annak is már több mint egy hónapja... Kép
Sajnos nagyon hanyagolják a zebrák ezt a topicot...Kép

Nem tudom meddig tart ki ez a magabiztosság, de jó lenne, ha megmaradna. Nme akarok oylan lenni, mint múlt héten, meg előző cikl. végén voltam!!! Ha kezdenék bekattani, mjad figyelmeztessetek, hogy miről írtam! Kép

moni
 
 


Móni én is igy vagyok két hete. :-) Szerintem csak igy lehet csinálni!

Breni talán most jönnek majd a tömeges zebrák, hogy már egy jó ideje nem volt egy sem. :-) Bízzunk benne!

Kép
elizabeth25
 
 


Jó reggelt Lányok!

Reggel vérvétellel kezdtem, lecsapoltak rendesen. Kép

Móni!

Gratulálok az "átalakulásodhoz". Kép Csak így tovább. Kép

Proone!

Ne izguljál, hamarosan megérkezik a picúrkád. Olyan jó neked. Kép

Betti
9+6 (11+0)

Betti
betti73
 
 


Móni!

Rám számíthatsz! Kép Ha esetleg visszaesnél, majd jól kiporolom a popsidat és akkor majd azzal leszel elfoglalva. Kép Kép Jó lesz?

Sajnálom Lánykák, hogy én voltam az utolsó zebra, igazán szeretném már átadni rókakomás terheimet nektek. Kép

Betti
betti73
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?