Új privát üzeneted érkezett!

hat ez az internet egy allat.Azt irta hogy probaljam kesobb erre a hulye elkuldte 4szer.

na mindegy.

agi az vices lehetetKépen tegnapelott csatantam neki a falnakKépvasarnap vagtunk egy lukat a falon hogy kozelebb legyen a konyha.Hat ne tudjatok meg hogy nez kiKépegy cukrasz es egy tv szerelo komuvesmunkajaKép

Kép
monyoka
 
 


Szia Hajni!
En nem ertek az ilyen dolgokhoz!
Nekunk kabel TV-vel egyutt van,es 9000Ft/ho-korlatlan.
Nincs feletek kiepitve valami egyszerubb es olcsobb?
Sajnalom hogy gorcsol a pocidKép!Mar lehet hogy jovohonapban nyugisabb lesz minden,es akkor jon majd a babuci!
Doki ugyileg mi ujsag??

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Monyóka,
ennyi figyelmeztetés után tényleg felkötöm Kép
hát igen, a technika csodája! Kép

SZia Ancsa!Kép

Hajni Kép
jó rólad is hallani! Kép

Betti Kép
akkor a rózsaszínű tenyér az jó? milyen van még?

Lányok/asszonyok fejekre vigyázni! Kép

Nekem szegény párom szokott belefejelni dolgokba a 190 centijével Kép A lámpába például... Kép

angel37
 
 

 
 

elis nekem meg mindig nem jot meg.
Majd megirom hogy viselemKép
te hogy vagy?

Kép
monyoka
 
 


Szia Hajni!!!! Kép Milyen az új helyen lakni?

Angel!

A dokinak speciel fehér tenyere volt tegnap. Megmutatta és nevetve mondta, hogy hát igen, ez nem jó! Kép

Betti
betti73
 
 


angel az en parom is annyi,vagy kicsit tobbKép
en a magam 160 cm-emmel torpe vagyok meletteKép

Kép
monyoka
 
 


Angel az én párom meg 198 cm. :-)

Monyoka, köszi nagyon jól vagyok. És ti? :-)

Kép
elizabeth25
 
 


Meg nekem sem jott megKép!Pedig jo lenne mar tul lenni rajtaKépKépKépKépKépKép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Meg nekem sem jott megKép!Pedig jo lenne mar tul lenni rajtaKépKépKépKépKépKép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Betti, egy ilyen kaliberü dokit én is eltudnék képzelni! Kép
adi77
 
 


Bocsi!
Eliza!
Orr nelkul csinald!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


anycsa lehet nem is fog megjonniKép

elis jol vagyunk.

tegnap rapisiltem egy hasznalt tesztre es pozitiv lett,milyen fura erzes lehet pozitivat tesztelniKép

Kép
monyoka
 
 


anycsa lehet nem is fog megjonniKép

elis jol vagyunk.

tegnap rapisiltem egy hasznalt tesztre es pozitiv lett,milyen fura erzes lehet pozitivat tesztelniKép

Kép
monyoka
 
 


Szia Ancsaaaaaaaaaa! KépKépKép
Mit főztél?
potter_76
 
 


Sajna, se telefon, se kábeltévé. Tévére, talán tavasszal vagy nyáron számíthatunk, telefonra, meg csak 5 év múlva. Úgy gondoltuk, hogy kapkodni fognak értünk a szolgáltatók, hááááát tévedtünk. Még a mobilos net jöhetne szóba, de az még drágább és iszonyat lassú is.

Doki ügyileg semmi, most nem voltam. Majd jövő hónapban. Remélem az már tényleg nyugisabb lesz.

Az új lakást imádom, még mindig olyan ott lenni, mintha nyaralni lennénk Kép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


En biztos rohantam volna venni egy ujat hatha az is +!Nem akarsz csinalni egyet?Miota kesik?

Nekem ha nem jon meg nem azert mert babas vagyok(Kép),hanem mert mostanaban szokott ilyet csinalni!Nem is izgulok,mert nem volt PÉ-m az nelkul meg...
Persze terhes tuneteket produkalok en is,de csak nevetek rajtaKépKépKépKépKép!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Monyó,
nem vagy semmi. Kép
potter_76
 
 


Monyo miért nem vettél egy normális tesztet és azt csináltad meg?

Ancsa nem örülni kellene annak, hogy még nem jött meg? Kép

Lányok én már alig várom, hogy zebrás tesztem legyen. Elvileg tegnap volt először valami nyálkás a Billings módszer szerint (kedd), és hétfőn együtt voltunk. Szerintetek most legyünk együtt két naponta? De meddig? Tényleg! Kipróbáltuk, hogy kutyapózban eksön (általában nem úgy szoktuk), hát majd kiderül, ha erre "rákapunk" bejön e a dolog. Kép

Kép
elizabeth25
 
 


Monyóka Kép
a használt tesztre pisilés érvényes dolgokat mutat? miért nem originálra pisiltél?
én is csak 163 vagyok! Kép

Ancsa,
lehet, hogy tényleg nem is fog megjönni! Kép

Betti,
a dokiknak fehér köpeny, fehér tenyér dukál Kép
megnyugodtam, az én tenyerem rózsaszín! Kép

Eliza,
jesszus!Kép nem szédül? Kép te mekkora vagy?

angel37
 
 


Agi!
Sutottem oldalast!Mar olyan regota szerettem volna azt enni,ugy hogy ma lesz a napjaKép!

Hajni!
Sajnalom,hogy csak ez a megoldas van!De ez is jobb mintha nem lenne semmi!

Mennem kell!
Holnap jovok!

SZIASZTOK!!!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Agi!
Sutottem oldalast!Mar olyan regota szerettem volna azt enni,ugy hogy ma lesz a napjaKép!

Hajni!
Sajnalom,hogy csak ez a megoldas van!De ez is jobb mintha nem lenne semmi!

Mennem kell!
Holnap jovok!

SZIASZTOK!!!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


anycsa a ciklusom 30-35 napos.Most a 38 cn en vagyok.
negativ tesztet vasarnap este csinaltam a 35 cn en.
nem tudom mikor tesztelek ujra,talan holnaputan,vagy azutan vagy ....Kép
kulomben volt mar 60 napos ciklusom is ezrt nem nagyon akarnam beleelni magam.
honnan tudod hogy nem volt pe-d?

Kép
monyoka
 
 


Az én barátom is 192 cm magas.Én jól viselem hogy megjött,de már el is múlt.Kezdődik egy új hónap és ennek örülök.
Ancsa,Monyoka!Mikor teszteltek?Olyan jó lenne már egy zebracsorda Kép

Kép
breni
 
 


Angel és 168 cm vagyok. Kb. a válláig érek, de imádom a páromat.

Egyébként mi is 2 hónapja költöztünk új lakásba (a sajátunkba, eddig anyuékkal laktunk egy nagy kertesházban). Vagyis másfél.

Kép
elizabeth25
 
 


Breni az eddigi 4 hónapból én is most viseltem a legjobban, hogy megjött, igaz, csak két napig volt meg. Aztán rá egy 3-4 napra csináltam egy tesztet, de negatív lett. Elég sok stresszes dolog ért mostanában, a mh-en, és ezért is lehet, hogy nem úgy jött meg, ahogy szokott. Aztán új hónap, új remények. ÉN BÍZOM A JÉZUSKÁBAN! :-)

Kép
elizabeth25
 
 


Monyoka!

Ha most egy használt teszt pozitív lett... hát, én biztos csinálnék másikat!
Mitől lenne poz? Szerintem csináld meg minél hamarabb, hátha megnyitod a sorozatot és boldoggá teszel itt mindenkit. (de főleg magatokat)

Eliza!
Rossz érzés, de még csak barnázás volt tegnap, meg reggel egy picit, azóta semmi, de görcsölök. Már túl vagyok rajta. Tegnap egy kicsit könnyeztem, de a férjem elhülyéskedte a dolgot és jót nevettünk.
Mostmár jól vagyok. Majd januárban megyünk dokihoz. Ezt már eldöntöttem. "Hiába" próbálkozunk, ha van valami oka, hogy nem sikerül, ha meg azt mondják, hogy minden oké, akkor megnyugszom, hogy csak idő kérdése. ha gáz van, akkor meg orvosoljuk. Csak ez a bizonytalanság nehéz.
Julcsi2
 


aze mert nem volt keznel ujKép

maskor is szorakoztam igy de nem volt pozitiv.
nem hiszem hogy jelent ez valamit.Nem tudom.
Logika alapjan nem zabadna pozitivnak lenni akrhanyszor rapisilsz.
hacsak nem ut at a konrolcsik,de ez atesznel meg soha nem utot at.
meglatjuk.

Kép
monyoka
 
 


aze mert nem volt keznel ujKép

maskor is szorakoztam igy de nem volt pozitiv.
nem hiszem hogy jelent ez valamit.Nem tudom.
Logika alapjan nem zabadna pozitivnak lenni akrhanyszor rapisilsz.
hacsak nem ut at a konrolcsik,de ez atesznel meg soha nem utot at.
meglatjuk.

Kép
monyoka
 
 


Julcsi az első három hónapban én is sírtam sokat is, de ebben a hónapban még nem. Kép Megpróbálok kiegyensúlyozott lenni, jókedélyű, hátha akkor jobban megy. Ti milyen gyakran vagytok együtt? Hogy figyeled a peteérésedet?

Kép
elizabeth25
 
 


Nektek is állandóan kilép a net, amikor frissítetek? Kép

Hajni, mi is új házba költöztünk, tényleg szuper érzés Kép és nekünk sincs tv, de mi állatira jól megvagyunk nélküle, az építkezés minden időnket és energiánkat lekötötte, le is szoktunk a tvről és most örülök, hogy hónapok után végre könyvet foghatok a kezembe Kép.
adi77
 
 


Eltűnt az üzenetem, amit az előbb írtam. Kép Kép

Betti
betti73
 
 


Eliza, én az első fél évben nem sírtam, aztán kezdtem pánikolni,most vagyunk a 9. hónapnál és most sírtam először.
Változó, hogy mennyi időközönként vagyunk együtt, van amikor kétnaponta, van amikor hetente kétszer, de van amikor csak egyszer.
Ez attól függ, hogy hogy alakul az életünk. Most fejeztük be a házunkat. Mostmár nyugisabb az életünk és több energiánk van egymásra.

A PÉ-t érzem. Görcsöl a petefészekm, elég rendesen és a nyák is nyúlós, "tojásfehérje".

Hát ez az Monyoka, ezt mondom! Szerintem nem véletlenül lett az a teszt pozitív. Én a helyedben szaladnék a patikába....
Julcsi2
 


Az előbb:Szuper érzés Kép.
adi77
 
 


Nekem is sz....ik a netem :-(

Kép
elizabeth25
 
 


Az előbb:Szuper érzés Kép.
adi77
 
 


Monyoka én is mennék tesztért a patikába ezerrel! Az tuti! Ti mióta próbálkoztok?

Julcsi csak sikerülni fog nekünk előbb utóbb. :-) Kérd te is a Jézuskát, hátha megsegít minket!

Kép
elizabeth25
 
 


Julcsi Kép
dettó Kép a házat és a pé-t kivéve!Kép

Monyóka,
engem már elevett volna a fene a patikába! Kép

angel37
 
 


mennek en patikaba de itt nincs.

estere bemegyek a varosba anyosomekhoz,meg meglatogatom a barinomet.Akkor veszek es holnap vagy holnaputan megcsinalom.

jo veletek dumcsizni,szejetlek benneteket.
Meg az is lehet hogy teljesen atszokok ide.)

Kép
monyoka
 
 


Monyo, nyugodtan szokjál :-)
Lányok peteéréskor nektek is szokott feszülni a cicitek?

Kép
elizabeth25
 
 


A barátnőm a párjával 9 hónapig próbálkozott. Aztán letett az egészről. elkönyvelte, hogy nem lehet gyerekük. Kivizsgálásokra nem volt pénzük.

A 2. hónapban bebabázódott. Egyáltalán nem számított rá. Nagyon meglepődött. Januárban jön a pici. Kép
Julcsi2
 


Julcsi nem szabad vele foglalkozni, mármint a babaprojecttel, aztán majd lesz valami! Már én is kezdem elhinni, hogy akkor fog összejönni, ha nem számítunk majd rá!

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!

PÉnteken hozzák meg a bioba a fagyöngy cseppet reggel és este 25 csepp (éhgyomora),de a pé-ig iszom csak (akor nem okoz vetélést) .A mensim már beállt a cicka már nem kell!!

Ma a höm 36.1(lement) és van egy kis rózsaszin(de csak a wc-papiron), nem tudom mér van hisz még csak a 11.nap:-(,de ma még pé-m se lehet!Nem értem mi történik a szervezetemmel! A cicim is érzékeny!


Monyo!Ne csigázz fel,minél elöbb tesztelj és kérlek kezd te a zebraesötKép++drukkolok!!!

Betti!Nagyon jó dokid van,kár h nálunk nincs ilyen!!!

Hajny,Angel!Örülök h jelentkeztettek!!

Beuka!????tessék jönni!

Ancsa!Kép Jo h itt vagy Kép

Felteszem a görbém:


Kép
Vendég
 


Keditke nekem is nagyon leesett reggel, ugyan annyi volt mint neked, pedig ma még én is csak a 9.napon vagyok a mensi első napjától számítva.

Kép
elizabeth25
 
 


Julcsi!
Elinek szerintem is igaza van nem szabad annyit foglalkozni a b.projekttel,annál rosszab.
A kivizsgálásért nekem nem kell majd fizetnem(sztk-s dokihoz járok)!Mehetnék hozzá magánrendelésre de minek amikor ingyen is foglalkozik velem és 10 után már nincs senki a vároterembeKép!!
Vendég
 


Lányok szerintetek 30-31 napos ciklus esetén hányadik nap körül van a peteérés?

Kép
elizabeth25
 
 


Jaj mekorra felhö van Kép szerintem jo nagy esö leszKép nálunk!Azért kezd fájni a fejem !!
Vendég
 


eli olyan 15-18 a korul kellene lennie.Szerintem.A sogornomnek is ekkor volt es terhes is let.

Kép
monyoka
 
 


14-15-16.nap körül lehet a pé.
Vendég
 


Eli!
Rendszeres a menszeszed?
Vendég
 


Monyo, ez a 15-18, a mensi első napjától számítva?
Nekem a doki azt mondta egyébként, hogy 30-31 napos ciklus esetén a 15-22.-ig napig (mensi első napjától számítva) legyünk együtt, kétnaponta. Szerinted az jó?

Kép
elizabeth25
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?